Priesterlijke benoemingen. Spleyelfabrtek A. L. MEYVAERT 't Wit Stoopke van Jacques Neefs Stadsnieuws. Tli. Stevens, Officieels kwoteerino Xxx. liet Leger SPO RTNI EUWS Kaatsspel f FEEST WBJZER Men -<s7-x*£t£ï-ë?ï-t Huis Aüf. GHEYS, Weerkundige waarnemingen Steenweg, stond Vrijdag morgend in hare jteuken, nevens eenen ketel gevuld met zie dend water. Eensklaps barstte de ketel en de arme vrouw werd door eene waterstraal freeselij It verbrand in T aangezicht. ■f i In de Vaart. Vrijdag morgend, viel de schipperiii De Meyer, van Boom, aan de •W erkhuizonkaai, van het dek baars vaar- tuigs, aldaar gemeerd, inde Willebroeksche •."Vaart. Men gelukte er slechts eenige minu ten later in, haar uit het water te trekken. Xij had het bewustzijn verloren en 't duurde ruim een uur vooraleer men haar tot het be wustzijn roepen kon. De arme vrouw ligt thans te bed, ten prooi aan hevige koortsen. Spiegels Kaders Vitraux Baguetten IVerf, 3, Aalst.Sloom fabriek in Gent Leuven. Door den bliksem getroffen. Gisteren namiddag, omstreeks 2 ure, brak een vreesolijk onweder los over Leuven. Eene vrouw, 70 jaar oud. was achter de schietbaan gras aan hel snijden op het patat tenveld en werd door den bliksem getroffen. Aanstonds liep men naar het nabijzijnde klooster der EE. PP. Conventueelen waar van een der paters aan do stervende de II. Olio toediende. liet vrouwtje was door den bliksem org verbrand. is het eenige echte" Vieux Système. Antwerpen. Aanhoudingen. Op de Planlynkaai werd gisteren een magazijnier derlirma YValford aangehouden, die ten na- deele der firma vijf 'pakken chokolade ge stolen bad. Op de Groenplaats werd een kerel gekuipt, die daar zilveren tafelgerief aan spotprijzen te koop aanbood. De kerel kan do herkomst dezer voorwerpen niet aanduiden. Diefstallen. In een bankhuis der Oudaenslraat heeft men liet rijwiel van M. Diesters, uit de forluinstraal, gestolen. Een schippersknecht die verschillende- aflruggelarijcn pleegde, wordt door de po- licie opgezocht. Ecno jonge dienstmeid uit de Genzen- itraat, is verdwenen na ten nadeolo barer Meesters verschillende voorwerpen te hebben j-estolen. Oostmalle. Botsing iussehen ici/dstrco- pers en jachitoachters. In den nacht van 22 op 23 dezer bemerkten twee jachtwach ters van d m beer Jespers, handelaar te Ant werpen. op een jaehlgoed te Oostmalle twee wildslrooners, ilic inel een lichtbak joegen. Op liet zicht der wachters namen de wild- stroopers do vlucht. Een hunner werd vastgegrepen, maar de tweede, die een geweer hij zich had, loste een sediot op den wachter, zónder hem te treilen. Een gevecht ontstond dan tusschen de slroopcrs, die met het. geweer links en rechts sloegen, terwijl do wachters hunnen stok aanw enden. Ten slotte namen do wildstroopers de vlucht. Donderdag namiddag is liet parket, be staande uit de lieeren Jacobs, procureur des KoningS. Sleyaert, onderzoeksrechter Are kens, «jrilïïer, en den welsdoktor Van De- men, naar Oostmalle gegaan. De twee wachters werden ondervraagd een hunner had nogal ernstige wonden bekomen. De gendarmerie heeft een onderzoek inge steld, maar men'heeft geen spoor van wild stroopers ontdekt. Schooten. Kinderlijk opgcvischt. Vrijdag morgend, heeft men uil de vaart te Schooten een kinderlijkje opgcvischt. Het was een meisje van zeven maanden.liet lijk je was in een stuk van een Vlaamsch dagblad en in eenen handdoek gewikkeld. De lijk schouwing heeft in het gasthuis van Schoo ten plaats gehad. Botsing. Een auto-taximeler, kwam vlak over liet standbeeld van Leys, deKunst- lei opgereden, toen hij op een aanhollende» tram bolsle.Do auto werd aan het achtereind geraakt en verbrijzeld. Drie personen bevonden zich in den auto mobiel, docter D. B., van Ilemixem, kwam er heelhuids van af. Een zijner makkers werd ten gronde geslingerd en lichtgewond. De derde, lieer Z., is erg aan de beenen ge kwetst. Gent. Lijk opgetrokken. Dit den Handelsbassijn is gisteren namiddag het lijk opgetrokken van den schipper Pieter Ver- beke, 19 jaar oud, wonende Tongstraat. Hel lijk is naar het doodenhuisje overge bracht. Werkongeval. De genaamde Leo Vanden Bossche, 30 jaar oud, wonende te St. Amandsberg, Gerardstraat, Donderdag aan liet lossen van een schip werkzaam zijn de, viel in het ruim van bet schip en werd aan het hoofd gekwetst. Na verzorgd te zijn werd hij naar zijne woning overgebracht. AanrandingTwee meisjes, wonen de Multebrugsraat, gingen Donderdag avond rond 61/2 ure,in de gebuurte eene boodschap doen. Een harer werd door een onbekend persoon aangevallen. Op het hulpgeroep der meisjes kwamen geburen toegesneld waarop de schurk op de vlucht sloeg. Al weenende liep een meisje over de droenselmarkt. Waarom weent gij mijn kind vroeg een bejaarde heer. Mijnheer, moeder gaf mij geld mede om THEOBROMA te gaan koopen en ik heb een halve frank verloren. Neem, daar is een halve frank en ween niet meer. Maar wat is dat THEOBROMA Mijnheer de dokter heeft aan moeder gezegd dat het dient om haar te verkloeken. In alle apotheken, Hoofddepot te Gent. Burgstraat, 38, apotheek DE MOOR, 3 fr. Te Aalst, bij al de heeren apothekers. Meire. Doodelijh o.y'j/eluk. Vrijdag namiddag, had in het gazge^ticht van Vorst, een doodelijk ongeluk plaats. De werkman Frans Van der Eeeken, 48 jaar oud, afkomstig van Meire. \7erkle aan den voet van een gazvergaarbak, toen een werkman, die boven aan het dak bezig was, een ijzeren bout liet vallen. Van der Eeeken kreeg den bout op liet hoofd en deze drong hem door den schedel. Hel slachtoiler zakte bewusteloos ten gronde en verloor veel bloed. Hij werd inderhaast naar het gasthuis gebracht, waar Lij kort nadien bezweek. De ongelukkige was gehuwd en vader van familie. Winkeliers, koopt uwe ellegoederen in de beste conditiën bij Van den Bergh-Jouret, Aalst. Temsche. Erg ongeluk. Donderdag voormiddag, terwijl de genaamde Weyn werkzaam was aan de pietmolen in de zeep- ziederij der gebroeders Deconinck, werd zijn rechterhand tusschen de sleenen gevat, zoo dat drie vingeren totaal verpletterd waren, en volgens de geneeslieeren zal men waar schijnlijk lot de afzetting der verminkte doe len moeten overgaan. Weyn werkt 'sedert meer dan 40 jaren in dezelfde fabriek en is 61 jaar oud. Zele. Rjioielongeluk. Woensdag- kwam E. S. per velo uit Denderinonde van zijn werk. Ter dorpplaals. aan de kerk, brak liet voorstuk (fourche) van zijn rijwiel, bet voorwiel holde voort, terwijl E. S. mei eweld voorover op den grond stuikte, waar iiij eene poos als bewusteloos bleef liggen. Eenige voorbijgangers zijn hem ter hulp ge komen en leidden hem huiswaarts. Aan hel hoofd en aan de knie' ;ad E. S. zich erg be zeerd Kriebelachtig. Stien's manneke dat naar school ging, leerde wel, maar ook speelde geerne en binst de klas babbelde nog al veel. Op zekeren dag kwam hij naar huis met eene slechte kaart, waarop de. Onderwijzer had bijgeschreven: «Kobeke praat te veel En Slien die het stuk moest onderteekenen schreef er onder Ge moest zijne moeder ne keer hooren Openbare leergang van Fruitboomteelt, dcor den Heer Jan,-; De Clercq, gediplo meerde teeltkundige té Aalst. Jaar JOH-'li'. De lessen zullen gegeven worden in den Stads- hof en in de Militiezaal tjen fffadliuize, ten 8 3/4 ure 's voormiddags J9Jt. 29 October lc les. Algemeene be schouwingen, Kweek der fruitbooinefi met het oog op de volksvoeding en den wationalen rijk dom. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GFROORTFN- Mannelijk geslacht 7 ]7 U-LUUüK i hiJs Vroinvèlijk geslacht 10)17 HUWELIJKEN F. Van Lierde, brouwersgast niet C. Cornand, twijaster. L. D'Haese, meubelmaker met E.. Iluylobrocek, brijdster. J. De Bast, ticdieude met M. Ballinckx. zonder beroep. O. Podevyn, vleeschhouwer met M. Temmerman, brijdster. A. Van Geit, werkman met M. Stuyver, twijn ster. L. De Smet, schoenmaker met M. Aelbreclit, stikster. A. Moreels)' voerman met S. Coen, twijnster. V. Schliwn, hairkapper met M. Fos- selle, zonder beroep. O VER LIJD ENS. J. Dc Schaepdryver, ponder beroep, 61 jaar, Zoutstraatpoort.E. Evèraert, weduwe Stele man, zonder beroep, SS jaar, Lcopoldstraat. P. DeRaedl, weduwnaar Dc Wachter, schrijn werker, 75 jaar, Groenstraat.M. Vonck, wc- dUwe Mathieu, zonder beroep, 75 jaar Leopold- straat. C. Mornae, man Schouppe, zonder be roep. 70 jaar, MoorselbaCtn. 4 kinderen onder de 7 jaren. Bisdom Gent. Zijne Hoogweerdigheid heeft benoemd Bestuurder der Benedictinersen (Hunne- gem) en onderpastoor te Geeraardshergen, den E. II. Cathelyn, kandidaat in Wijsbe geerte en Letteren, onderpastoor van Sinte- Anna te Gent. Onderpastoor van Sin te Anna te Gent, don E. II. Van Ruyveldo, Doctor in de God geleerdheid, in de Wijsbegeerte volgens den H. Thomas, en Baccalaureus in kerkelijk tfeelit. ZOND.YGHUST. Zondag 29 Oct. 1911, zal de dienstdoende apotheek M. Van Caelcn- bergh, Lcopoldstradt, alleen openblijven te beginnen van 12 ure tot middernacht. Woensdag 1 November, (Allerheiligen) M. Meganck, Leopoldslraat. De aanranding der Gentsche straat. Eenige dagen geleden hebben wij gemeld dat M. Cartuyvels, ontvanger der belastingen en M. J. Goppens, in do herberg van M. De Waen, Gentsche straat, aangerand en mis handeld werden door twee soldalen, Gop pens bekwam zelfs drie messteken. De soldalen waren in hun regiment aange houden. Maandag namiddag zal het militair parket te Aalst een onderzoek komen doen over deze aanranding. Kerk der EE. PP. Jezuïeten. Plechtige Octaaf der Geloovige Zielen. 1 Novem ber (Allerheiligen) te 5 uur plechtig Lof en Sermoen door den E. P. Salsmans, S. J., van het klooster van Leuven. Van 2 tot 9 November, te 8 uur 's avonds: Sermoen, Lof gezongen door het volk, De- Profundis. Zondag 5 November, Lof en Sermoen te 6 uur. De sermoenen worden gepredikt door den E. P. Van doVen, S. J. Katholieke Burgerskring De Vriend schap. Prachtige tooneelverlooning te geven door de Heeren Meesters der Zondag school van Sint Marlinus, op Zondag 29 Oc tober 1911, om 5 ure 's avonds, ten lokale Katholieken Werklieden, den leden van den Kring De Vriendschap en hunne familie aangeboden. Men zal opvoeren Karei Stuart's laatste oogenblikhen, drama in 3 bedrijven, en Het Congres der Bulten, kluchtspel in 1 bedrijf Kruisplanting. De kruisplanling voor wijlen Heer Albert Dominique De Buysscher zal plaats hebben op Zondag 29 October 1911, om 2 1/2 ure namiddag. Het kruis zal afgehaald worden bij den heer Frangois Van den Bossche, Dender- mondschen steenweg. Alle vrienden en ken nissen zijn uitgenoodigd. Kosteloos Vakonderwijs. Tijdelijke Aloesteeltschool van Aalst. Op 1 Novem ber aanslaande (Allerheiligen) heeft de ope ning plaats van de tuinbouwleergangen, in de zaal van den Landbouwersbond, Keizer lijke Plaats. De les begint om 9 1/2 ure stipt. Het programma der lessen zal aan de aan wezigen uitgedeeld worden. Zeggen dat onze school jaarlijks hoveniers, echte vakmannen vormt, die op de hoogte zijn van hunnen stiel, weze voldoende om landbouwers en hoveniers aan te zetten onze lessen regelmatig te komen volgen. Nuremberg (Beyern.) Toestand rusti ger, met nogal belangrijke verhandelingen. Saaz (Bohomen.) Markt onveranderd de prijzen houden stand. Londen (Engeland.) Markt zeer vasfc met prijzen gedurig in opslag. New-York (Amerika). Toestand zeer vast, met stijgende prijzen. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 27 Ö€T. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provist., Steden. Belgische leening l8 r 2* r 3* r 3 3 3 2,5 Bij de hoogeschoolbataljons De minister van oorlog heeft besloten dat, van af 1913, de milieianeu niet meer in de hoogeschoolbataljons zullen aanvaard worden, dan na drie jaar uitstel gekregen te hebben om hunne studies niet te moeten onderbreken. Er zal eene uitzondering ge maakt worden voor degenen die nog slechts een of twee jaren studies moeten doen, of die het derde jaar hunner hoogeschoolsiu- dieS begonnen hebben, - of wier vrijstelling een jongeren broeder fzbu moeten doen op trekken. Alleen de studenten der volgende gestich ten worden in de hoogeschoolbataljons toe gelaten de hoogescholen van Luik, Gent, Leuven en Brussel fakulleilen van wijsbe geerte van het Sint AlLisiusgeslicht te Brus sel en van het O. L. Vrouwcollegie te Na men de hoogere afdeolingen der textiel school van Verviers; rnijnschool van Bergen; Gesticht van llenegoiiw handelscholen van Bergen St Ignatiusgésticht te Antwerpen hooger handelschool te Luik veeartsenij school te Anderlecht hoogere afdeelingen der brouwerijscbool van Gent; kunst- en ambachtscholen van 'Anderlecht en Luik Landbouw-gesticht van Gembloers konink lijke conservatoriums van Antwerpen, Brus sel, Gent en Luik akademics van Meche- len, Bergen en Namqn Sint Lucasscholen van Sint Jans-Molenbeek, St Gillis. Schaar beek, Gent, Luik en Bergen. De leerlingen van de conservatoriums, akademies van schoono kunsten en Siut Lu casscholen worden enkel in de hoogeschool bataljons aanvaard na een bekwaamheids- exaam afgelegd te hebben. Groole beslissing met den dikken bal, bij M. Van Nuffel, slacker en herbergier aan de kerk te Herdersem, pp Zondag 29 October 1911, om 1 ure stipt,, tusschen de partijen van De Neef, AalstGysegem en Van den Spiegel, Aalst. Waarschijnlijk zal Henri Moens ook medespelen. Op Zondag 29 October, beslissing tusschen de partijen van Jan De Nil, (Erembodegem), en Karei Van den Spiegel, (Aalst), op het plein van Emiel De Moor, te Aalst-Mijlbeck 98, Langestraat, om 2 ure slipt. Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elscne 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Meedelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-tcn-noodel8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 Ir.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 3 128.50 71.75 72.25 84.— G9T>0 50.75 101.50 SS.— - S8!20 '.'9.— 80.25 101.50 10L75 85.— 85.55' 100.75 101.25 90.05 i 9) '.50 92.25 80.50 93.25 80.— 80.25 72.— voor de Stad en het Arrondissement Aa!st. AALST. 5 November. Opvoering van «IlenryMas- terton», en "Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenhond der Broeders, in de Stadsfeestzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneel- feest door de tooneelafdeeling der Ghr. Vakvereenigingen Kunst en Arbeid. Opv. van Een Verlosser drama in 3 bedrijven en Voor 'nen Kanarievogel, kluchtspel. '12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd: Een Held drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenhond van Sint Mar- tensgeslicht. GEERAARDSBERGEN 29 October Om 5 ure, opveering in den stedelijken schouwburg, van liet beroemd drama MARIE-JEANNE, door de koninklijke tooneelgilde Vreugd en Deugd 26 November, om 5 ure, in den Katholieken Werkmanskring, opvoering van De Verloren Zoon door de too neelafdeeling van den kring. HOFSTADE 29 Oct. en Opvoering van het evangelie- 5 November, spel Jesus in Samaria 150 uitvoerders. 128.75 72.— 51.2: 102.- MEOEDEELaftiGEN. IDDERGEM. Zeldzaamheid. Laatst waren vier mak kers aan 't kaarten, het spel (pandoeren in de muziekzaal bij den lieer Jozef De Deyn, ioen opeens de heer Léon Cobbaert een zes den toonde on vervolgens wierden er 2 3 en 4 zesdens op tafel gelegd. 'I Is zeker iels dat zelden gebeurd. De spelers waren Léon Cobbaert, Emiel De Deyn, De Bom-Van Drïesscho en Omer Cobbaert. Deze vier makkers hebben er een goed pintje op geschonken, waarna het muziek de moedige spelers met den Brabanconne vereerde. MARKTPRIJZEN Aalst, 28 oct. Aardappelen de JOOkilogr. fr. 3.75 Boter de 3 kilos fr. 9,45 a 10,35 Rcom boter de kilo fr. 3,60 Eiers de 25 fr. -1,00 a 0,00; Ajuin de 100 kilos fr. 21.00 aViggens 't-koppel fr. 55 a 05. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 209 klonten, wegende te zamen 1680 k. Compagnie Hoilanriia, 15, Bergemeer- schestraat, 14, Aalst, Gréme Boter Extra 3,50 per kilo. At?des*lechi. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week 2010. Kalveren 1372. Brussel. Markt 27 oct. Kalveren 201, prijs per kilo op voetfr. 1,10 a 1,50. 1ES.O IF*. AALST. Markt sinds gisteren vaster met stijgende prijzen. Ko'opers volgens tijd stip van aflevering, aan fr. 195 lot 200 per 50 kilogr. De verkoopers houden zich terug. Poperinghe. Toestand vaster. Koopers aan fr. 192 1/2. Verkoopers aan fr. 197 1/2 per 50 kilogr Haguenau (Alsace.) Markt onveran derd, met standhoudende prijzen. OPENBARE VERKOOP ING van VIJFTIG VARKENS LOOPERS of DRIJVERS en 10 volle en ledige zuigen te Erembodegem. Dorp. De Notaris DE SADELEER.te Erembodegem, zal ten verzoeke van den heer Jules Moens, koop man in verkens te Hakendover en ter herberg and'lieer Louis DeEyck te Erembodegem Dorp. nabij de Statie, openbaar verkoopen. op Maan dag 30 October 1911, om 8 ure 's morgens 50 varkens genaamd loopers of drijvers en 10 olie en ledige zeugen. Studie van den Notaris DE VUYST te Borsbeke OPENBARE YER-KOOPING van eeue SCHOONE HOFSTEDE en ZAAILANDEN binnen de gemeenten AspelaereNederlias- selt en Sint Antelinckx. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke zal ten verzoeke van wie het behoort op ZATERDAG 11 NOVEMBER 1911, om 1 ure namiddag, ter her berg van Gust. Cooreman, te Heldergem, aan den Steenweg, openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met schuur, stallingen, bakhoven en medegaanden boom gaard en tuin gestaan en gelegen te Aspelaere, Te/bert, sectie Anummers 21 en 22a, groot bij titel 7 aren 68 centiaren en bij meting7 aren 70 centiaren; palende oost de Terbcrtstraat, zuid heer Emile Van Petegem, west-noord Charles De Koppel. Boom- en haagprijs 200 franken. Tweede koop. Een perceel zaailand, gelegen te Nederliasselt op het Bertvetd, sectie .A, num mer 23Sc, groot'10 aren 53 centiaren, palende oost de kindeven De Wit, zuid Mijnheer do Nota ris Roman, west den voetweg daarover d'erven Cooreman, noord Charles De Koppel. Derde koop. Een perceel zaailand, gelegen te St-Antelinckx op het Schavot of den Ezel, groot bij meting 11 are 64 centiaren, palende oost Charles Jacobs, zuid de erven Nnttincx, west Blondcl Boone, noord de kinderen Van Lon- dersele, N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten oohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresser X. Y. Z. Bureau du Journal. 50 Breisters voor binnen of buiten huis, ter fabriek Bosieels-Desmeth, Aalst. 422 Te bekomen bijTlicodoor Van Isler- dael, te Pamel, alle soorten van PLANT AARDAPPELEN herkomstig van Holland (Zeeland), aan 11 fr. de 100 kilos. (Met getuigschrift). 434 Is de prijs van een nieuw Naaimacliisn U te BUUR schaft U een goed occasie machien aan, eerste klas goed werkende Het machien wordt eene maand op proef gegeven, bevalt het niet het wordt terugge nomen. Prijzen te beginnen van 15 tot 50 franks. MECANICIEN, 77, Leopoidstraat (Kattestraat), 77, Aalst. Gemak van betalen. Reparatie en toebe hoor ten. Eenige verkooper der snelwerkende Naai- machienen Phoenix en de Original Victoria. OPENBARE VERKOOPING van een perceel Land. binnen de gemeente Kerkxken Zelve Notaris DE VUYST zal namens wien het behoort, op Zaterdag 11 November 1911, om 2 1/2 ure namiddag, ter herberg van Gustaal' Van der llaegen te Kerkxken, Terlickt, openbaar verkoopen. Een perceel land geschikt voor bouwgrond, gelegen te Kerkxken. Terlicht, sectitï B, num mer 325, groot 12 aren 30 centiaren, palende oost den daarover Xaveer De Pauw, zuid Mijn heer Karei De Brauweren kinderen, west Frans Sienacrt, noord den steenweg van Aalst op Geeraardshergen. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste- Aalst, Lange Zoutstraat, 6 28 october, 15 ure: Barometer 750°5 Wind: noord Thermometer 10° Vooruit*.verand. goed. Grondkrediet van België Naamlooze maatschappij gesticht in 1835 1- Geldieeningcn mits hypotheek tc oekomen voor het bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en landen, aan kleinen intrest, aflosbaar in eens of met kortingen. 2' Uitgaven van cbiigatiën, intrestende aan 3.50 fr. 'sjaars zijnde eene verzekerde gold- uiczetting van eersten rang. Inlichtingen te hekomen bij M. PAUL EEL'S AM Leopoidstraat, 9, Aalst, alwaar te hekomen zijn alle inlichtingen over verzekeringen tegen brand, ongevallen op 't leven enz. Belangrijk bericht. Ten einde voldoe ning te schenken aan de vraag mij door tal rijke personen gedaan, die door het slecht weder verplicht waren t'huis te blijven, laat ik u weten dat M. R. Blondiau, fotograaf, in de Lange Zoutstraat, Aalst, zich Zondag, gedurende den heelen dag ter beschikking houdt van het geacht publiek. Te huüpen ferstercds Schoon BUR- GERSIIUIS, n. 10, Keizerlijke Plaats,voor zien van goed drinkwater en regenwater huurwaarde 650 fr.'s jaars.Voor den sleutel hij Emile Van de Maele, in 't Paviljoen Groole Markt, Aalst. 429 Te Biuren Schoon BURGERSHUIS te Hofstade. aan den steenweg, 2 minuten van de statie. Zich te bevragen Onderwijsstraat, 16, te Aalst. 404 Xe Imren terstond Schoon 'BURGERSHUIS. Zicli te bevragen Dirk- Martenstraat, Nr 39. 288 Te koop s PIANO, huilengewone occasie, aan lage prijs. Zich te bevragen, Vrijheid straat, 46, Aalst. 437 Vraagt plaats als MEID, kunnende alle huiswerk Philomena Van den Bossche, Geldhofstraat, 3, Aalst. 435 Bericht aan Landbouwers en Hofliefhebhers. Indien gij moet Plantsoen van Aardappelelen zooals Krugers uit de beste streek van Fries land, ook Industries uit de beste streek van Duitschland genomen, ook alle soorten van JFruitbeomen, Sieraadplan ten, Haag- en Bosch- |)lanten, aakoopen wendt u lot de Gebroeders VAN VARENBERGH, te Wieze, op 10 minuten afstand van de statie Baardegem. 430

De Volksstem | 1911 | | pagina 3