Samson Kina geett en SisieaeSfaliriek A. L. MEYVAERT De plechtige inhaling van I. LOUIS CALLEBAÜT Sterfgeval. Rechterlijke Kronijk Tombola Ér Tentoonstelling VERMAKELIJKHEDEN. Weerkundige waarnemingen FEESTWIJZER TABAK FABRIEK ReMtesi3©r,shaBi© ALLERBESTE ZAAILANDEN Jü&lf en Half 'In bewustelozen toestand is het slathtofler ,'n allerijl nadr het''gemeen legast huis ver voerd. toestand van Jacob Verb jen boe zemt de grootste onrust in. Sint-Jans-Molenbeek. Aanhoudhlg van wn moordenaarDe agent Van Assche, van Brussel, beeft Zaterdag in een werkbuis der Vier Windenstraat, zekeren X...., aan gehouden, ('iid 20 jaar, beticht van moord op zijne minnares, te Annecj, (Frankrijk), in Juni laatstleden. X...., werd in de ge vangenis van Vorst opgesloten in afwachting dat bij worde uitgeleverd. Laken. Ontvreemding. De bediende van een fabrikant, ontving voor zijn palrCO." het bedrag van een postmandaat van 075 fr. ert poetste er mede de plaat met het geld. De policie heeft zijn signalement in alle richtin gen gestuurd. Men denkt dat X...., naar Parijs vertrokken is. Aanhouding van eene inbreekster Toen de echtgenoote Veulemans, wonende Hoogstraat, 311, Zaterdag avond, rond 6 ure bare woning binnentrad, trof ze aldaar eene vrouw aan, die zich juist Milde verwij deren met twee pakken kledingstukken en linnengoed, door haar uit de kleerkast van Mad. Veulemans ontvreemd. Laatstgenoemde sloot onmiddelijk de dievegge op en verwit tigde een agent, die de vrouw naar het poli- ciebureel overbracht. De dievegge^ een oude bekende van bet gerecht, is ter beschikking van bet parket opgesloten. Ingelmunster. Schrikkelijke brand. Zaterdag namiddag, is een geweldige brand uitgeborsten in liet zwingelkot van M. Mon- serez, wijk Ezel. liet vuur was zoo geweldig dat liet oversloeg op de woning van M. Nijf- fels, die weldra ook aan 't branden was. Al de andore gebouwen vatten nu ook vuur, zoodat geheel de blok volop in vuur en vlam stond. Verscheidene duizenden kilos vlas, de oogst, de meubels, bet landbouwgerief, ko nijnen, enz. werden de prooi der vlammen. De schade wordt op 12,000 frank gerekend. Er is verzekering. De oorzaaak van den brand is onbekend. Wacken. De laffe moordpogingWij hebben de moordpoging gemeld, gepleegd op den fabriekwerker Karei Gannie, wiens toestand nog altijd erg is. Do vermoedelijke dader, die gevlucht was, is nu aangehouden. Verscheidene getuigen wierden onderhoord. Cachtem. Erge zaak. Orer een paar dagen, om 8 ure 's avonds, zaten eenige ver bruikers te twisten in de herberg «den Draai- trap» wijk Mooge.gehouden door De Scheer- maecker. Eene vechtpartij ontstond. Er werd gevocb tén dat'er weldra bloed stroomde. De baas, voor erge ongelukken in zijn herberg vreezendo, dreef de vechters builen. Op de straat werd het gevecht voortgezet. Men hoorde verscheidene revolverschoten afschie ten. De gebroeders V.., werden door de kogels gekwetst,in de zijde, in 't.gezicht en aan den schouder. Hunnewonden» waaaruit zij veel bloed verloren, zijn erg. De zoon van de De Scheermaecker kreeg, een kogel in de bil en debaas De Scheermaecker werd eok erg gekwetst. Zaterdag werd, op 't bevel van 't parket, een verdachte aangehouden en opgesjolen. Men verwacht zich aan andere aanhoudingen. De twist zou uit een geldspel ontstaan zijn. Stacegem. BrandstichtingHet parket is komen onderzoeken nopens den brand, die de woning en de magazijnen van M. Ghristiaens in asch legde. Veel personen werden onderhoord. doch do gerechtsdie naars hebben de zaak niet kunnen klaar bren gen. Spiegels Kaders Vitraux Baguetten Werf. 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Lede. Woestaards. Zondag avond rond 11 1/2 ure, kwamen drie personen Jozef S.., Jozet B... en P. De W.., van Wanzele aan de herberg van Leopold De Kerpel. Deze was reeds gesloten en de mannen klopten. De dochter, Irma Do Kerpel opende, daar zij dacht dat het haar broeder was die tehuis kwam. Toen bet meisje zag dat bet drie an deren waren, wegerde zij nog drank te be stellen. De drie kerels mishandelden het meisje, waarop De Kerpel zijne dochter ter hulp sprong. Hij ook werd erg geslagen en geschopt, Ten slotte hebben -.ie drie woest aards alles verbrijzeld wat zich in de her berg bevond. De policie is met de zaak be moeid. Erge hoefslag. Zondag namidda, rond 3 1/2 ure, ging de huurhouder Adolf Presiaux zijn paard voederen. Het dier bracht hem eensklaps èen geweldigen boefslag toe, waardoor de man erg gekwetst werd. Men vond hem bewusteloos liggen en bij moest door oen geneesheer verzorgd worden. De voordeeligste conditiën voor ellegoed- wrnkels zijn bij Van den Bergh-Jouret, Aalst Wette ren. AanrandingZaterdag avond, rond 8 ure trok de genaamde Gesar De Kegel, hovenier bij dame Van Pottels- berghe de la Potterie in deze gemeente huis waarts. Gekomen op den Kalkschen steenweg gin. hij een manspersoon voorbij, aan den welke hij goéden avond wenschte, toen deze oens- klaps zonder iels te zeggen op hem sprong en hem verradelijk ten gronde wierp.Onmid dellijk liet hij een schel gefluit hooren en kwamen twee andere kerels ter zijner hulp van achter de hoornen toegesprongen. Twee der aanvallers hieiden De Kegel in bedwang terwijl de derde zijne zakken onder zocht en zich meester maakte van zijn geld eene som van 10 franks. De Kegel heeft niemand herkend en weet enkel te zeggen dat zijn eerste' aanvaller een groot en slruisch manspersoon was en alle drie de vlucht genomen hebben langs de bos- schen van het Kiezeveld alhier. De policie onderzoekt, Me!dert-bij-,^a'sh Schurkenstreek, Laffe schurken hebben nog eens van zich doen spreken. Zij hebben hunne woede opeen stuk alari? bot gevierd. Zij hebben eene ploeg welke men in het veld had laten vernachten, in stukken gekapt en tot splinters geslagen. Hoe kleingeestig Het gerecht is verwittigd en men hoopt weldra de daders te ontdekken*. Men denkt dat het onbevredigde politiekersmoeteii zijn. Moorsel. Laffe aanrandingEenige maanden geleden hadden de gebroeders De Schrjver twist gehad met een hunner ge- buren, zekeren Borms, Zondag morgend kwamen Frans, Eugeen en Philemon De Schrjver, uit Frankrijk, waar zij in den oogst gewerkt hadden, terug. Rond 11 ure keerde Frans Borms, zoon i'an den gebuur, van de mis huiswaarts, toen lij plotselings werd aangevallen door Frans De Schrjver. Ook Eugeen De Schrjver en vader De Schrjver vielen bovenarms op Borms. De eonc sloeg met een karreelsleen, de andere meteen zwaar voorwerp op het hoofd van Borms, zoodat het bloed dezen weldra over hel aangezicht liep. De woestaards trokken er slechts van door, toen hun slachtoffer ten gronde stortte. Frans.Borms was erg .gekwetst en moest, door doktor,Soucquart verzorgd worden. Maandag morgend zijn de gendarmen van Aalst ter plaats- geweest en hebben een on derzoek ingesteld. De toestand van het slacht offer is zoo voldoende mogelijk. als Burgemeester van Nieuwerkerken Zondag namiddag werd M. Louis Calle- baut, de geachte katholieke volksvriend, onlangs burgemeester benoemd van Nieu werkerken, plechtig ingehaald. Om half drie ure werd de nieuwe burge meester aan de statie van Aalst afgehaald door een prachtige stoet, bevattende talrijke praalwagens en rijtuigen, verscheidene mu ziekkorpsen, ruiters, groepen wielrijders, enz. enz. Rond het rijtuig, waarin de heer L. Cal- lobaut, had plaats genomen, reed eene eere- wacht te paard. Langs de Albert Liénartstraat, Graan markt, Kapellestraat, Groote Markt, Zoat- slraat, Geeraardsbergsche straat, St Job, Kwalestraat, werd de nieuwe burgervader naar zijn kasteel geleid. De kanonnen, welke reeds van Zaterdag aan 't brommen waren, lieten nog voortdu rend hunne luide slem in 't ronde het blijde nieuws verkonden. Óndanks het ongunstig weder, was er veel volk in de gemeente, om dengevierde ge luk te wenschen en toe te juichen. Aan meest alle huizen wapperde do natio nale vlag. Aan gelukwenschen scheen hij de ont vangst ten huizo geen einde te zullen ko men. Zulks zal ten andere niemand verwon deren, daar elkeen weet, dat M. Louis de ware allemansvriend is. De Volksstem voegt hare gelukwenschen bij de zoo talrijke wenschen welke de nieuwe Burgemeester reeds [ontving, en hoopt dat M. Louis Callebaut, lange jaren aan liet hoofd van Nieuwerkerken zal staan, vo.or den voorspoed en het geluk van de gemeente en de inwoners. Bij het ter pers leggen vernamen wij Za terdag het c erlijden van Mijnheer Petrus- Jozef Van der Straeten, Burgemeester van Baerdegem,, sinds 1884. De achtbare aflij vige was G5 jaar oud. Ilij was lid van het Middencomiteit der Katholieke Vereenigingen van het Arron dissement Aalst, stichter en Voorzitter van vele andere kringen en maatschappelijke instellingen der gemeente. M. Van der Straeten was vereerd met het eereteeken van Ouderlingen. Bijstand en de herinneringsmedalie van Leopold II. Door zijn vriendschappelijken omgang had M. Van der Straeten de genegenheid al zij ner onderdanen verworven, en deze vereer den hem dan ook als hun ware burgervader. Maandag morgend hadden onder een groo- ten toeloop van vrienden en kennissen de lijkplechtigheden plaats. Heel de gemeente was aanwezig en had er aan gehouden den beminden heer Burgemeester lot aan zijne laatste rustplaats te vergezellen. Verscheidene lijkreden werden uitgespro ken. Dat zijne ziel in vrede ruste. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. DIEFTE MET GEWELDDADEN, Alois Cornil, werkman te Zele, werd zekere avond aangesproken door twee man nen, die hem geld vroegen. Weigerende, werd hij met geweld van zi jn geld beroofd en in een en gracht geworpen. De twee aanval lers Gustaaf Schuddinck en Alfons Poppe, van Zele, krijgen elk 6 maand gevang en 50 fr. boet. MOORDPOGING TE WETTEREN, Op 5 September 1.1. rond middernacht, ontstond er ruzie in de herberg van Jozef Blanckaert, te Wetteren-ten-Eede, tusschen Raw oen Remi daglooner en Glauwaert Pie- ter, knecht. De herbergier dreef 'de twisters buiten. Clauwaert trok een mes en bracht aan Rawoon eene sleek too in den rug. Het slachtoffer werd in de fierberg gedragen en er door dokter Seghers verzorgd. Deze stelde vast, dat de wonde, 5 centimeters diep en zeer gevaarlijk was. Het Slachtoffer genas evenwel. Glauwaert wierd aangehouden en bekende, Hij krijgt 15 .maanden gevang en 50 fr. boet. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. GOED VERDIEND. Den 28 Augustus, kwamen Madeleine Weiss, uit Arras en Frans Chevalier, uit Luxemburg, te Amougies, 'eene herberg bin nen. Ze hestelden een glas bier en betaalden met een stuk van 5 frank. De bazin ging om geld, om weer te geven en kwam met eene beurs binnen, waar een vijftigtal frank in zat. De twee deugnieten rukten de beurs uit de vrouw hare handen" en vluchten er mee hel bosch in. De schelmen werden tegen den avond, door de jachtwachters aangehouden en naar 't gevang van Audenaardo geleid. Madalèine Weiss werd'"tot 6 maand gevang veroordeeld; de man komt vrij. VECHTEN. In eene herberg van Sin te Maria Auden- hove werd over eenige weken gevochten dat het stoof, onder Eugeen Moreels en zijn vader. Evarist, René en Arthur Bogaert en Adolf De Gouvreur. Eugeen Moreels gaf De Gouvreur ook een gewéldigen messteek. Hij krijgt voor zijn-deel vijf maand gevang en 50'frank boet en 100 'frank schadeloosstel ling aan de burgerlijke partij. De andere krijgen ieder 50 frank/boet. Vader Moreels en De Gouvreur worden vrijgesproken. WOESTAARDS. De genaamden K. Schoupe, V. De Jaegher, E. Lateur en R. Strijméerscb, wonende te Sint Lievens Haulhenv- werden beticht van opstand tegen den statieoverste M, Penninck en de statiebedienden, V. Dierickx en P. Pre- meur, alsook van ruitenbrekerij in de statie, dronkenschap en smaad jegens de gendar men. Schoupe krijgt 3. maand gevang, nog tweemaal ééne maand, 15 dagen en driemaal 26 frank en 10 frank De Jaegher is er van af met twee maand en 15 dagen, tweemaal 26 frank en 10 frank Lateur en Strij meersch komen vrij. ERGE ZAAK. Zekere Jozef Haeltert en Louise Vande Wattijne. van Ronse.die zich pliclitig maali ten aan zedenschennis, krijgen daarvoor ieder 3 maand bak. ONEERLIJK. Een zekere landbouw,werkman van Leupe- gem, stal te Audenaarjp SO kgr. raapmeel ten nadeele der handelaars Boulez. Deman wierd op heeterdaad betrapt. Hij wordt ver wezen tot eene maamjL.gevang en 26 frank boet. SLECHTE KEREL. Een slechte kerql,, G, De Roeck van Maria Lierde, werd in September aangehou den en to Audenaardo opgesloten, onder de beschuldiging van erge feiten op zijn eigen kind bedreven. Ilij. werd veroordeeld- tot tien jaar gevang, 150:fr, boet en 10, jaar be- rooving zijner burgerrechten. Uitslag dér trekking S 71827 n. 2 50000Q, S 140428 n. 2 5000 S 160783 n. 3 100000 S 156625 n. 3 5000 S 201277 n. 2 50000 S 171443 n. 3 5000 S 563341 n. 4 25000 S 186704 n. 3 5000 S 382341 n. 1 2000Q. S 226522 n. 5 5000 S 102534 n. 3 1500,0, S 286014 n. 5 5000 S 411110 n4 15000, S 413054 n5 5000 S 221130 n. 5 10000 S 520732 n. 1 5000 S 292117 n. 4 10000 S 539305 n. 5 5000 S 343164 n. 5 10000t S 547408 n. 4 5C00 S 580062 n. 3 10000, S 551461 n. 1 5000 S 28026 n. 2 5000 S 561830 n. 3 5000 S 115854 n. 2 5000-, S 505135 n. 1 5000 De prijswinnende loten werden in de vol gende plaatsen verkocht dat van 500000 fr. Ie Chatelineau lOOCiÓO fr. te Herenthals 50000 fr. te Namen 25000 en 20000 fr. te Brussel le var. 15000 fr. te Sint Gillis-Brus sel 2° te Brussel 2 van 10000 fr. te Brus sel 3e te Waasten 4° le St Gillis-Brussel 1° en 2U van 5000 fr. te Brussel 3e to Ni- nove 4e le Kain 5° en 66 te Brussel 7e le Bergen 8°, 9°, 10°cn,lle te Brussel 12' te Boom 13e, 14e en 15e te Brussel. Gentsche A Capella Koor. De zoo gun stig gekende vereenigibg deelt het pragam- ma mede aan haar winterseizoen 1911-1012. Dit programma begrijpt de volgende feesten: Op Zondag 17 Maart 1912, om 5 uur, Groote Kunstfeest, in de lokalen der Han delsbeurs, Kouter. Op algemeene aanvraa een tweede uitvoering van Oratorio (Les Sept Paroles du Christ) (De zeven woorden van Christus) van Theodoor Dubois alsmede het Oratorio Ruth van, Gesar France, met medewerking van de befaamde solisten waar onder M. Jan Reder, barjton der Colonne Concerten te Parijs. Kleine en groote koren, solisten en orkest, 300 uitvoerders. BRUSSEL In den Australischen Cirkus, Jam-arlaan. Deze cirkus is des Donderdags, Zondags en Maandags, zoowel bij de dag- als avond voorstellingen, steeds stampvol. Voor de dagvertooningen zijn de prijzen der plaatsen belangrijk verminderd. Do cirkus is dit jaar zeer net ingericht en goed verwarmd, ter wijl do grootste aantrekkelijkheden er te zien zijn op het gebied van paardendressuur, kunstenmaken, enz. Koninklijke Clrk Sidoli. Onderwijs- staaat, tel. 865. Spektakel te paard, 150 paarden. Talrijke ocrabatische en humo- rische aantrekkelijkheden. Zondagen, Don derdagen en Feestdagen, dagvertooning, te 3 uur. MARKTPRIJZEN Aalsil. 6 november. Hopmarkt, kalm, prijzen onverandcr.l, fr. 197,50—200. Geeraarsdberyen 6 novemb.Tarwe de 100 kilos 21,00; Masteluin 17,00; haver 20,50; Rogge 16,00; boonen 21,00; Aardappelen 9.50; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,30 a 3,43 eieren per 25, fr. 3.75 ruw vlas 0.93, Viggenen 290, Hoornbeesten 92. van M. Camiel Pi*aet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 6 november, 15 ure; voor de Stad en het Arrondissement Aalst, Barometer 761" Thermometer 9°2 Wind: zuid-west Vooruitz.regenachtig Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen K A. KT S3 3E X-. !S H U I S en eene ie AALST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten Aanleg, zitting' houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een woonhuis, zijnde een win kelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, korte Zout straat, aan de Geer aar dsbergschestraat. bekend ten kadaster Sectie A, nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 céntiaren, houdende aan het huis en erve van den lieer Hubert Van de Putte aan de straat, en aan het huis en estaminet g- naamd «De Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Scheuren. Bewoond door den heer Edouard Nys-D'Haese. Tweede koop. Eene tabakfabriek, met af hangendheden en met de machienen ertoe dien stig, gestaan en gelegen te Aalst, aan de (straat) Kol'te Zoutstraat, bijna rechtover voorgaande huis, dragende het nummer 56, bekend ten ka daster Sectie A. nummer 1884 met eene grootte van 2 aren 10 centiaren, houdende van den eenen kant aan het liuis van den lieer Camiel Van Bran- teghem, van den anderen kant aan den heer Era. D'Haese-Minnaert, van achter aan hetgene van dame Bosteels en kinderen, van voren aan de straat. In liuuy bij voornoemden heer Nys-D'Haese, ZITDAGEN: Instel Donderdag 14 December .q,-, Verblijf Donderdag 2S December) telkens om 2 ure namiddag ter afspanning «In den Meiboom" gehouden door dame We Theo- phiel Wauférs, te Aalst, Korte Zoutstraat.' C3-E33L_,2Z> te bekomen ten kantore van voornoemden notaris DE VIS, aan geringen interest. 427 Studie van den notaris De Vujst te Borsbeke. OPENBARE VERKOOPING van een schoon EN I3C3TLT^fc*7-C3- Er«J binnen de gemeente Erembodegem. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wien het behoort op Maan dag 20 November 1011, om 2 ure namiddag, ter herberg van Gustaaf Van Cromphout, to Erembodegem aan den Iloogeweg, openbaar lijk verkoopen Een schoon renteniershuis met lusthof, remise, stalling, boomgaard en medegaanclen grond, gestaan en gelegen te Erembodegem aan den II oogeweg, dienstig voor allen handel sectie A. nummers 1213,1215,1216en 1217a, groot hij meting 28 aren 42 centiaren, pa lende oost den heer Robert Mollaert, zuid den lieer Doktcor Bauwens, west jufvrouw De Clippele en De Deken, noord den Ilooge weg. In vijf loten zooals het plan op de gedruk te plakbrieven het aanwijst. Studie van den J^otaris DE VUYST te Borsbeke OPENBARE VERKOOPING van eene SCHOONE HOFSTEDE en ZAAILANDEN binnen de gemeenten AspelaereNederhas- selt en Sint Antelinckx. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke zal ten verzoeke van wie liet behoort op ZATERDAG 11 NOVEMBER 1911, om 1 ure namiddag, ter her berg van Gust. Cooreman, te Ileldergem, aan den Steenweg, openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met schuur, stallingen, bakhoven en medegaanden boom gaard cn tuin gestaan en gelegen te Aspelaere, Terbert, sectie A, nummers 21 en 22a, groot bij titel 7 aren 68 centiaren en bij meting7 aren 70 centiaren, palende oost de Terbertstraat, zuid beer Eniile Van Petegem, west-noord Charles De Koppel. Boom- enhaagprijs 200 franken. Tweede koop. Een perceel zaailand, gelegen te Nederliasselt op het Bertveld, sectie A, num mer 23Sc, groot 10 aren 53 centiaren, palende oost de kinderen De Wit, zuid Mijnheer de Nota ris Roman, west den voetweg daarover d'erven Cooreman, noord Charles De Koppel. Derde koop. Een perceel zaailand, gelegen te St-Antelinckx op het Schavot of den Ezel, groot bij meting 11 are 64 centiaren, palende oost Charles Jacobs, zuid de erven Nuttincx, west Blondel Boone, noord de kin een Van Lon- depsele AALST. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd: Een Held drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenhond van Sint Mar- tensgeslicht. GEERAARDSBERGEN 26 November, om 5 ure, in den Katholieken Werkmanskring, opvoering van Do Verloren Zoon door de too neelafdeeling van den kring. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht etc datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. OPENBARE VERKOOPING van een perceel Lanci binnen de gemeente Kerkxken Zelve Notaris DE VUYST zal namens wien het behoort, op Zaterdag 11 November 1911, om 2 1/2 ure namiddag, ter herberg van Gustaaf' Van der Haegen te Kerkxken, Terliclit, openbaar .•erkoopea. Een per.ceel land geschikt voor bouwgrond, gelegen ie Kerkxken, Terliclit, sectie B, num mer 325, groot 12 aren 30 centiaren, .palende oost' don los daarover Xaveer De Pauw, zuid Mijn heer Karei De Brauwer en kinderen, west Frans Sienaert, noord den steenweg van Aalst op Geeraardsbergen. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem en Denderhaulern EN EENEN MEERSCH te Denderbelle De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem Eerste koop. Eene partij Zaailand gelegen te Erembodegem, wijk Wilde Veld, bekend ten kadaster sectie B, nummer 1052a, groot 31 aren 10 centiaren, palende Noord de baan genaamd Veldekenslos, Oost M, Albert Vande Velde, te Erembodegem, Zuid M. Louis Van Langenliove- Palïerath te Brussel en West de kinderen Alfons Borginon te Pamel. Gebruikt door Victor Rampelberg, te Welle. Ingesteld fr. 1950. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Erembodegem, wijk Helle, bekend ten kadas ter sectie B, nummer IS7Sa, groot 16 aren, palen de Noord de erfgenamen van Mevr. Francisca 't.Kint te Nieuwerkerken, Oost M. Louis Van Dalem, te Ninove, Zuid de Cooman .Tan Baptist en zusters te Welle en West M. Meert-Yan Ram pelberg te Haeltert. Gebruikt door August De Scliryver' te Deuderhautem. Ingesteld fr. 650. Gemeente Denderhautem Derde koop. —Eene partij Zaailand, gelegènte Dep. au temAvijkBlokkenveld, bekend ten ka daster sectie B,nummer'23i,groot 14 aren 50 cen tiaren, palende van den eenen kant aan de we duwe en kinderen Yercruyssen-Van Landuyt te Haeltert. daarover aan de Blokkenmeerschsiraat en langs den anderen kant aan dc Broekstraai. Gebruikt door Victor Praet te Welle. Ingesteld fr. 900. Gemeente Denderbelle Vierde kofp. Eenen Meersch te Dender belle, nevens de Vaart, langs den kant van Audcgem, op Gimlerdeur, ter plaats genaamd de Meerkens op de Hamme bekend ten ka daster sectie A, nummer 290, groot 48 aren, pa lende Oost M. de advokaat Limpens-Moens, te Dendermonde, Zuid weduwe De Hovre, West Leon Cool, en Noord do Dender tragel. In ge bruik bij Ivo Gillis-Varenberg, te Audegem. ingesteld fr. 1S0O. 7TTnAfiPiV Instel, ó0 October iq-i-i ZIT DAGEN Verblijf) 13 November) 1J11 telkens eenen Maandag, om 2 ure namiddag, ter estaminet» I-Iet Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. GELD te bekomen, ten kantore van voornoem den Notaris DE VIS, aan geringen intrest. BVSeeiï goede MEID reeds ge diend hebbende, kunnende burgerskeukeu hij twee juffers, Aalst, Statiestraat, 11, zeer goed loon. 441. Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresser X. Y. Z. Bureau du Journal. pjWgS.: fó&H Kneipp «n koffie, zelfs degene geven een aangename eï< Veirieerijare drank ZiaduRT uwe gezondheid. ïitkoop in t areni8. ÜIEIST, Brussel

De Volksstem | 1911 | | pagina 3