Voor wie kiest gij Kiest allen voor Samson Kina geefk en Spietjelfalirlek A. L. MEYVAERT Sterfgeval. Stad.snieuws. Rechterlijke Kronijk SCHOONE HUIZEN Weerkisndiga waarnemingen FEESTWIJZER TABAK FABRIEK Bernard Wiilemsen, Hopmarkt, Aalst dezer straat en der Ldu!8al&aji: wanneer zij huiswaarts keerde, door twee kerels aange rand. Dezen ontrukten haar met geweld haar handzakje, inhoudend haar geldbeugel en benige andere voorwerpen. Op het hulpge roep van het slachtoffer, snelden eenige per eonen toe, die de daders achtervolgden, zon der hen te kunnen inhalen. - Zelfmoord. Een gepensionneerd officier, 51 jaar oud, schoot zich Zaterdag namiddag te zijnent een revolverkogel in hel koofd. De dood was oogenblikkelijk. M. X... leefde gescheiden van zijne vrouw en was ziek sedert twee jaar. Hij pleegde de wan hopige daad om een einde te stellen aan zijn lijden en zijn droevig bestaan. Ukkel. Akelige ontdekkingZater dag vond men nabij het fort Jacco het lijk van een kindje van liet mannelijk geslacht, liet werd naar het doodenhuis vervoerd. Het schijnt dat het arme wichtje verscheidene dagen heeft geleefd. Wetsdokters werden met de lijkschouwing gelast. De plichtige moedor wordt opgezocht. Vorst. Belangrijke vondst. Een inwoner der Vail Volxernlaan, Zaterdag van do tram slappend nabij zijne woning, vond een gesloten omslag dragend het adres eener hank van Parijs en een opschrift meldend dat dezelve voor 25,000 franks waarden inhield. De kostbare omslag werd overhandigd aan den policiecommissaris van Vorst, die de vondst bestelde aan den heer prokureur des Kóirings. Policieagent erg gewond. Een dron kaard verwekte onlusten in deVeslingslraut. Hij sloeg den agent Garelte, die hem tot kalmte aanmaande tegen den grond en bracht hem verscheidene stampen toe in liet aange zicht. Hot rechteroog van het slachtoffer werd getroffen. Andere agenten snelden toe en ontlasten hunnen confrater. De woest- aard werd in den amigo opgesloten. De agent Garello werd in het commissa riaat verzorgd on zal verscheidene dagen zijnen dienst niet kunnen doen. St-Jans-Moienbeek. Kind gekletterd. liet Sjarig meisje Jeanne Gleempoel, wonende Hookslraat, werd Zaterdag op de Boudewijnlaan door een rijtuig omgeworpen. Hel kind werd met gebroken linkerbeen naar de ouderlijke woning overgebracht. Essehenbeek. Een onderzoek. Het parket van Brussel is lieden te Essehenbeek nabij Halle afgestapt om een onderzoekin te stollen over een geheimzinnig feit. Een jon geling der gemeente, die hij het pensjagen dooi' een geweerschot werd gewond aan den voet, door zijnen makker, verkeert thans in stervensnood. De gewonde weigert zijn mali ker bekend te maken. Berchem-bij-Audenaerde. Dolle os. Zaterdag ging de landbouwer Frederik Bal- caen, «aarde weide, om eenen os naar huis te leiden. Opeens werd het dier woedend, wierp don man omver, vertrappelde hem en bracht hem zooveel en zoo erge hpornstooten toe,.dat de ongelukkige erg gesteld was. Twee landbouwers die het spel zagen, kwa men toegesneld eirverlosten Balcuen,anders had de os hem doodgestoolen, De toestand van den gekwetste is 'gevaar lijk doch men ho.opt hem te redden. Haretbeke. Terdronken.Wij hebben gemeld dat Marie Coudyzer,echtgenoot® van Ac hiel Goeminne, haar dorp Waregem ver laten had, om bij bloedverwanten, têliarel- beke, eenige dagei^te gaan doorbrengen en dal zij daar 's nachts in nachtgewaad ver dween. Zaterdag werd liet lijk der arme vrouw uit de waters der Leie, te Wielsbeke, opgevischt. Men spreekt van een ongeluk. Sedert eenigen Lijd gaf de ongelukkige toe kans van zinsverbijstering. Sottegem. Dieven. Zaterdag nacht zijn dieven gedrongen in de groolo magazij nen van koperslager Jan Lievens. In de kel der hebben zijn voor 1900 frank koper ge vonden en medegenomen. Tot nu toe heeft mon het spoor der daders nog niet gevonden. Beirlegem. De diefte. Het parket van Audenaarde is in de gemeente gekomen, om een onderzoek te doen, nopens den dief stal in 'l klooster bedreven. De daders zijn nog altijd onbekend. Maria-Laethem. Het parket. Men zal herinneren dat in den nacht der gemeen- lekiezing, onbekende kerels in het school lokaal drongen en er de pakkken, behelzende de stembrieven, gereed om naar de besten dige deputatie te zenden, in brand slaken. Het parket is Zaterdag wederom ter plaats geweest, om het onderzoek voort te zetten. Verscheidene getuigen werden nogmaals on- derhoord. Het schijnt dat men nog niet op 't spoor der daders is. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werfx 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Lede. Nachtelijke aanrandingZa terdag avond, rond 11 3/4 ure kwam de brouwer F. Boelandt van de vergadering der katholieke fanfaren van Lede. Gekomen in de statiestraat, nabij zijne woning kwam hem een onbekend persoon togen, die hem eenen slag toebracht met een stomp werk tuig, zoodat hij bedwelmd ten gronde viel. Op zijn hulpgeroep kwam een gebuur toege sneld, die hem huiswaarts heeft gebracht. Eene klacht werd aan de gendarmerie ge daan. Deze is ter plaats een streng onder zoek komen open en is op het spoor van don dader. Er zou eene politieke ill; 't spel zijn. Erge slag. Zondag avond, rond 8 1/2 ure, kwamen verscheidene jongelingen langs de Rossestraat. Onder hen was zekeren O. Van der Heyden, en zij werden ontmoet, door 8e genaamden Weymeersch en Spaens. Weymeersch dronken zijnde wilde tegen hgm vechten en dreigde te slaan. Hij kreeg eenen slag op het hoofd Overvloedig veel bloed verloor en genee> kundige hu'p noodig had. De muilplaagDe muilplaag heeft zich op korten tijd zoo erg uitgebreid, dat er bijzondere maatregelen zijn genomen dooi de gemeen teoverhe id, Men heeft een geval bestaligd Boschstraat, bij landbouwer Frans Van Hauwermei ren, Adam, en bij Leopold van Reckem, wijk Tusschenbrugge. Schurkenstreek. Zondag nacht zijn er ten nadeele van den genaamden Camiel Buyl. wonende op den wijk Ileiplas, 85 schoone kroppen savooien uilgetrokken en vernield. Een gebuur, Frans De Cremer, hoorde gerucht en stond op. Hij bemerkte verscheidene personen op het hof van Buyl en loslo drie schoten in hunne richting. De schurken sloegen dan op de vlucht. Lijnwaden, kantoenen, Van den Bergh- Jouret, Korte Zoutstraat, 41, Aalst. Sint Nikolaas. AanrandingZondag nacht, rond 1 ure, werd de genaamde Frans Yinck, in de Rolliersslraat door zekeren I). L... aangevallen en zeer erg mishandeld. Doktor De Burggraeve heeft den gekwetste verzorgd. De policie heeft de zaak in handen. Lokeren. OnderzoekVrijdag werd te Brussel eenè g" arise he familie aangehou den, wegens diefstallen in de statiën van Brussel gepleegd. Naar het schijnt zijn er ook Lokeraars dio niet vreemd zijn aan deze dieverijen. Een onderzoek werd daaromtrent Zaterdag te Lokeren op de wijk Heirbrug gedaan. Gent. Ongeval in den nieuwen Cirk. Gisteren namiddag, is een toeschouwer van don derden rang, die van plaats wilde veranderen, Tan eenen trap gevallen. Hij kreeg eene wonde aan het hoofd en men vreesde ook dat hij eene beroerte had. D Pregaldino gaf hem spoedig de noodige zor gen. l)e man, zekere Edmond Gulberson, oud G7 jaar, wonende te Gentbrugge, is naar hel hospitaal gevoerd geworden. Lijk opgevischt. Zaterdag morgend, om 11 ure, heeft men uit den dok, in de na- hijheid van haar schip, hot lijk opgetrokken van Marie Geernaert, schipperin, oud 28 jaar, sedert Donderdag avond verdwenen. De vrouw, gehuwd, was naar den Nieu wen Cirk gegaan, en daar ze haar geld niet aanboord laten dierf, uil vrees voor dieven, had zij het op zich gestoken. Men vermoedt dat de vrouw 's nachts, toen zij aan boord M ilde terugkeeren, van de loopplank gleed en in het water stortte. Men heeft de 1400 frank op hot lijk terug gevonden. Dieven. Zaterdag werd een diefstal ontdekt ten nadeele der weduwe Vergulder, beenhouwsler en huurhoudster, wonende Fuchsiastraat. De vrouw ging naar boren om geld weg te leggen, toen zij vaststelde dat al hare juweelen van waarde verdwenen waren. Men kan niet' zëggén of de diéven 's nachts ofwel in vollen dag inbraken. Het is reeds de tweede diefte. in den om trek gepleegd. De heer Albert Lefebvre, katholiek volks vertegenwoordiger voor het arrondissement Mechclen, is in den nacht van Zaterdag op Zondag overleden. Hij mus nauwelijks 5 jaar oud. Daar de heer Lefebvre geen plaatsvervan ger heeft, zoo zal er te Meehelen eene Kamerkiezing plaats grijpen Linnen de veer- lig dagen. 4> De drank. Zaterdag waren drie perso nen van Lede naar de markt van Aalst ge komen. Zij bleven er 's namiddags drinken en 's avonds bevonden zij zich in dronken toestand in de Yooruitgangstraat. Zij traden er eene bakkerij binnen en na or wat moeilijkheden gezocht te hebben, sloeg een hunner er eene ruit uit. De patroon greep den woeslen kerel vast en wilde hem de ruit doen betalen, doch de kerel stelde zich zeer brutaal aan, hij zooverre, dat er weldra talrijke personen daar samenschool den. Dezen kozen partij voor den bakkér, en de Ledenaar weed vastgegrepen, ten gronde ge worpen en nogal erg mishandeld, zoodat hij erg aan hot hoofd gewond werd. De twee anderen waren er voorzichtig van door ge gaan. De policie werd verwittigd en haalde hem uit de handen, doch de man wildo nog niet bel alen en toen de agent sprak van hem naar liet policiebureel te leiden, Milde hij pok den agent te lijve. Hij werd echter spoedig overmeesterd en naar het policiebureel gebracht. M'aarna hij in het stadsgevang werd opgesloten. Ilij zal wellicht weten water van is, want daar hij soldaat is en in verlof was, zal hij ook nog voor do krijgsoverheid te verant woorden hebben. Kerk van St. aiartinvis. Groot liefdadigheidssermoen, in 'tFransch door den E. P. De Harveng, leeraar van Rhe- torika, op Zondag 10 December 1911, onder de mis van 11 ure. HERZIENINGSPROCES. De eerste, kamer van het Beroepshof van Brussel hield zich (lezen morgend onledig met de vraag tol herziening van het proces Alfons Van Dorpe, die in 1905 door het assi senhof van Oost-Vlaanderen veroordeeld werd tol vijftien jaar dwangarbeid en eeuwi ge ontzegging zijner burgerrechten, in de. zaak der nachtelijke inbraak bij den land bouwer Hellebuyok te Aalter. De arme ongelukkige verbleef zes volle jaren in de gevangenis te Leuven en zijne onschuld kwam verleden jaar aan het licht, waarop zijne onmiddellijke invrijheidstelling volgde. De M'are schuldigen, alsmede de bijzonder ste getuigen en Van Dorpe zelf, werden on- dorhoord ook brachten de debatten volledig licht in de zaak. en toonden de volkomene onschuld aan Alfcng Van Dorpe. Na een prachtig pleidooi van den advocaat generaal De Hoon, fn het voordeel van Van Dorpe en van M. de Goltal, zijn eersten ver dediger voor het assisenhof yan Oost-Vlaan deren, heeft hel Hof de herziening van het proces Van Dorpe bevolen. q De zaak zal nu voor het assisenhof van West-Vlaanderen verzonden worden. Hof van beroep van Gent. SLAGEN. TheoJiel Van Droogenbosch en Frans Van Cutsem, van Denderwindeke, zijn beticht tijdens eene vechtpartij Frans Van-Wichelen nog al erg geslagen te hebben. De rechtbank van Audenaarde verwees Va» Droogenbosch tot vier maand gevang en 50 fr. boel of 15.dagen. Frans Va» Cutsem kreeg 15 dagen, gevang en 26 fr. boet. of 8 dagen. Boetstraffelijke rechtbank van Dendsrmonde. SLAGEN. KamielDe..., van Vracene.was door zijne schoonzuster, bij wie hij inwoonde, verwit tigd dat hij moest verhuizen. Daarover ver bitterd, viel li ij do vrouw aan. Ilij krijgt eene maand gevang. J ACHTMISDRIJF Op 29 Juni, was Van de Velde Frans, van Koewacht, te Slekóhe aan het pensen. De jachtwachter betrapte hem, juist toen hij een haasje schoot. Hij krijgt 200 fr. boet of 1 maand gevang. Jan Philips, van Hamme, krijgt 200 frank boet, om gejaagd te hebben zonder verlof. MARKTPRIJZEN Aalst. 20 november. Hopmarkt, zeer vast, prijzen in opslag, koopers fr. 225. Geeraarsdbergen 20 novemb.Tarwe de 100 kilos 21,00 Mastel ui n 18,50; haver 20,50; Rogge 17.OU boenen 22,00 Aardappelen 10,00 lijnzaad 35,00 koolzaad00,00boter de kilo 3,-10 a 3,60 eieren per 25, fr. 4.25 ruw vlas 0.94. Yiggenen 280, Hoornbeesten 40. Bij dadelijke uitwinning OPBK.BA RE V ERKOO PI N G van 3MC 3RZ JE2 3F5. S G I^T ie Denderleeuw De notaris VAN OtlDENHOVE, te Denderliau- tem, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer voorzitter der Rechtbank van eersten aan leg, zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen Gemeente Denderleeuw Eerste koop. Een perceel beplante meersel: gelegen te Denderleeuw, in de bordëllen, bekend ten kadaster sectie A. nummers 50 en 50b, groot 24 aren 10 centiaren, palende oost de erven .Niko laas bteeiiliout, zuid Wellekens, west De la Royère en noord.Van den Steen. Op te jjvcgen boomprijs fr. 100. Tweede koop.ËèW/ercecl beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, ..i de Vei(1 broeken, be kend ten kadaster ssfiio tl, nummers 15W» en 1507. groot 32 aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek en noord den Arme van Iddergem. Op t:e leggen boomprijs fr. 150. ZITDAGEN InstelWoensdag 13 December) VerblijfWoensdag 27 December telkens om 2 ure namiddag, tor estaminet ge-: houden door dame Weduwe Cortvriendt-Dei Rycke, te Denderleeuw, aan destatie. Vooralle inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Oudecliove, als ook ter studie van den notaris DE VIS, te Aalst. 465. OPENBARE VERKOOPING EN ZAAILANDEN te Erpe, Nieuwerkerken, Haaltert, Aygem en Meire, De Notaris LIMPENS te Aalst, zal namens M'ien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Hoogenkauter, gekadastreerd sectie C nummer 901 met eene grootte van 14 aren 5Q centiaren, palende oost, den heer Adolf Van Wilder, zuid de straat, west den heer Alfons De Ryck en noord den heer Remi Baten. Gebruikt zondc-r termijn door MM. Prosper Van den Eeckhout, Livien Redanten Alois Keymeulen, te Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op Boschveld, Groenweg; gekadastreerd sectie C, nummer 984, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende oost den heer Remi Baten, zuid Mad. Wed. Stalpaert, west de Groenewegen noord den heer Constant Van Landuyt. Ge bruikt zonder termijn door Mad. Wed' Hoebeek en den heer Livien Redandt, te Meire. Gemeente Nieuwerkerken. Derde koop. Eene partij Land, gelegen op 't Beukenveld, doorsnede door den ijzeren weg Brussel-Gent, gekadastreerd sectic C, nummers 1055a en 1055b, groot 17 aren 90 centiaren, pa lende oost de straat, zuid den heer Ernest Baten, west de Meirestraat en'-noord Mad. Wed. Roe- landt. Gebruikt zonder termijn door den heer Charles Van Vaerenberg. Gemeente Haaltert. Vierde koop. Een perceel Land, gelogen op Grootkautér, Potaarde, gekadastreerd sectie C, nummer 254, met eene'grootte van 31 aren 60 centiaren, palende oost de straat, zuid het baan tje. west de kinderen De Graeve en noord den heer Jozef Vyverman als gebruiker. Gebruikt zonder termijn door den heer Dominicus Maes- schalck, te Meire. Gemeente Aygem. Vijfde knop. Een perceel Land, op den Va- rink, gekadastreerd sectie A, nummer 1531bis, met eene grootte van ,26 aren 30 ceniiaron, palen de oost liet baantje en daarover den heer Alfons Maessclialck, zuid den heer Charles Wyns als ge bruiker, west den heer Frans Sehouppé en noord Mad. Wed. Jozef D'IIoye. Gebruikt zonder termijn door den heer Albien Slagmulder, te Meire. Gemeente Meire. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Ottergembaan. gekadastreerd sectie A. num mer 97 met eene grootte van 25 aren, palende oost den lieer Willems, zuid Mad. Wed. De Troyer-Ottoy, west de baan en noord den heer Wvnant en Mad. Wed. De Swaef. Gebruikt zonder termijn door de heeren Cam. De Vnyst, •I. 13. Van Hoorebeke en Mad. Wed. De JSaedeleer- De Betrok. Zevende koop. Een perceel Land. gelegen Nesteveld, gekadastreerd sectie Anummer 174, groot 10 aren -10 centiaren, palende oost den heer Frans Van den Steen, zuid en noord liet baantje en west den heer Baron de Bethune. Gebruikt zonder termijn door den heer Philemon D'Herde. Achtste koop. Fen perceel Land, op den Hoogkauter, gekadastreerd sectie B. nummer 792, inet eene grootte van 19 aren, palende oost, Mad. Wed. J.-B. De Snedeleer-Van Cauter, zuid Jufvr. Dclphine DeN>s, west de baan en noord den heer Desiré De Nys en Mad. Wed. Edw. Lie vens. Gebruikt zonder termijn door de heeren Louis De Saedeleer en Jozef Mertens. Negende koop. Een perceel Land, op het Kerk veld, gekadastreerd sectie B, nummer 749b, met eene groot ie van 18 aren 30 centiaren, palen de oost het baantje, noord en zuid Jufvrouw Ma- bihle en west de baan. Gebruikt zonder termijn door M. Camiel Slagmulder. Tiende koop. Een perceel Land, op den Kleine Kruiskauter, gekadastreerd sectie '.num mer 641, met eene grootte van 8aren 40centiaren, palende oost den heer Desiré Maessclialck-Van Sande, zuid MM. Philemon en Alfons Coppin, west den heer Jozef De Groot-De Saedeleer en kinderen en noord den heer Jfc-amiel Coppin. Gebruikt door M. Vietorien Maessclialck. Boom prijs 100 fr. Elfde koop. Een perceel Land, op Oosten- veld, Bntereek, gekadastreerd sectie C, nummer 769, met eene grootte van 25 aren 40 oen t ia ren, palende oost M. Camiel Coppin, zuid M. Alfons Maessclialck, west de baan en noord M. Frans Van Liedekerke en kinderen. Gebruikt zonder termijn door.M. Vietorien Maessclialck. Twaalfde koop.Een Huis met grond, ge staan en gelegen aan de Vijverstraat,-gekada streerd sectie B, nummer 711a en 712a, mot eene grootte van 7 aren 3S centiaren, palende oost koop 13, zuid en west Mad. Wed. en kinderen Lievens en noord de straat. Onbewoond. Dertiende koop. Een Huis met grond, ge staan en gelegen aan de Yi.j verstraat, gekadas treerd seeiie 13, nummers 713b en 714n, met eene grootte van 10 aren 60 centiaren, palende ou.-i en zuid Mad. Wed. Lievens en kinderen, wc-t koop 12, en noord de straat. Gebruikt door M. Ma- german, koster, Boomprijs 200 fr. ZITDAGEN Verblijf, Maandag 4 December 1911. ter her borg gehouden door M. Frans Van den Eeckliout, te Meire, Dorp. Telkens om 2 ure namiddag. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris LIMPENS, alwaar er gestatig gold te bekomen is aan klei nen intrest. OPENBARE VERKOOPING van eene BEHUISDE HOFSTEDE TE ERPE, NEREN3R0ECK. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in liet open haar verkoopen Eene nieuwe gebouwde Hofstede met Boomgaard, gestaan en gelegen te Erpe.wijk Nerenbroeck, aldaar gekadastreerd sectie D, nummers 147a en 146a, mei eene grootte van 7 aren 50 centiaren, palende noord de Sevecootslraat, west mad. Wed. Constant Van der Smessen-De Windt, zuid Mijnheer Pie ter Wiiloekx-Herlsens en oost mijnheer René Schellaerl-Dumont. ZITDAGEN Instel, Donderdag 30 November Verblijf, Donderdag 7 December telkens om 2 ure namiddag, ter herberg bij den heor René Schellaert-Durnontte Erpe, Sevecootslraat. van M. Camiel Prael; opticien-specialiste Aalst, I ange Zoutstraat, 6 20 november, 15 ure: Barometer 743*4 Wind: noord-west Thermometer 8"5 Vooruitz.regen voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 20 November Feestdag H. Catharina. Pa troonfeest. der Koninklijke Redo- rijkkamer De Galharinisten Bijwonen der ee-rediensten ter Hoofdkerk. Om 6 ure 's avonds jaarlijks banket ten lokale. 26 November Sin te JCeeiliafeest door de koormaalscbappij De Ware Vla- min geja -. 3 December Sinle Geoiliafeest <Vurr de fan- farenmaatschappij De Jonge Aal- slenaars 10 December Sinle Barbarafeeet der Vrij* Brandweer. 10 December Opvoering door 't KormikHjk Gezelschap Het Land van Riem Jean Marie drama in één be drijf Mijnbeer de Senator blijspel in drie bedrijven. 17 December. 2e vertooning te geven door de Koninklijke Rederijkkamer De Catharinislen Het erfdeel, door V. PhilippiZij mag niet trouwen door R. Van Ryn. 7 Januari Onder do bescherming van de Koninklijke Maatschappij Het Land van Riem opvoering ten schouwburg van «Starkadd», door de Ylaamsehe Vereeniging voor voordracht en looneelkunst. 14 Januari Sinle Geciliafeest door de Ko ninklijke Harmonie Al Groeiend Bloeiend 21 Januari Sinte Cïciliafeest door de Ko ninklijke Maatschappij Het Land van Riem 22 Januari Voordracht met lichtbeelden en koren, over de Reis naar Rome, ingericht door het dagblad Do Volksslem 4 Februari. Tooneelclub der Christen® Yakvereenigingen. Arbeid ün Kunst. Prachtig Avondfeest. Programma eerstdaags. GEERAARDSBERGEN 26 November, om 5 ure, in den Katholieken Werkmanskling, opvoering van De Verloren Zoon -••, door de too- neelafdeeling van den kring. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement loorden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 'l beheer van ons blad mede te declen. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen 3rl A INT 33 E 3L. XJ I S en eene te AALST, Korte Zoutstraat. De. Notaris DE VIS, te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den lieer Voorzitter der Rechtbank va» eersten Aanleg, zifting houdende te Dendërmonde, zal openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een woonhuis, zijnde een win kelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, korte Zout straat. aan de Geeraardsbergscliestraat. bekend ten kadaster Seri ie A. nummer 1917, met, eene grootte van 1 aar R0 centiaren, houdende aan het huis en erve van den lieer Hubert Van de Putte aan de straat, en aan het huis en estaminet ge naamd -De Vier Winden thans eigendom van den heer Odiion Van der Scheuren. Bewoond door den heer Edouard Nys-D'Maese. Tweede koop. Eene tabakfabriek. met af hangendheden en met- de macliienen ertoe dien stig, gestaan en gelogen te Aalst, aan de (straat) Korte Zoutstraat, bijna rechtover voorgaande huis, dragende het nummer 56, beleend ten ka daster Sectie A, nummer 1884 met eene grootte van 2 aren 10 centiaren, houdende van den eenen kant aan hel huis van den lieer Camiel Van Bran- tegliem, van den anderen kant aan den heer Em. D ilaese-Minnaert, van achter aan hetgene van dame Bosteels en kinderen, van voren aan de straat. In huur bij voornoemden heer Nys-D'naes#. ZITDAGEN: Instel Donderdag 14 December) Verblijf Donderdag 28 December telkens om 2 ure namiddag ter afspanning In den Meiboom» gehouden door darne Wc Theo- phiel Wauters, te Aalst, Korte Zoutstraat. .1r> te bekomen ten kantore van voornoemden notaris DE VIS, aan geringpji. interest. 427' Occasion A vendee belie voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresserX. Y. Z. Bureau du Journal. E¥?cn vraagt voor eene breiwerk fa- riek goed geloerde magazijniers die don' stiel kennen. 469 Schriftelijke aanvragen te doen aan liet bureel van bet blad. onder de letters X. Y. uw portret te laten maken hij Tot den 3 I Janssar» geef ik op 12 keurig afgewerkte poolkaarten een schoon mat portret als cadeau Iedereen die bekend is met mijn manier van werken zal zich met ver trouwen tot mij wenden. Bernard WILLEMSEN, Hopmarkt, Aalst 466 l

De Volksstem | 1911 | | pagina 3