m De Kempenaar DE MOORD TE GENDBRUGGE Stadsnieuws. Bloedige aanrandingen Rechterlijke Kronijk Th.. Stevens, 0FFICIEELE KWO TEERING FEESTWIJZER Goede Zaailanden twee perceelen Zaailand 'tKlein Gent Voor de besteZaden Weerkundige waarnemingen 5 JANUARI 1912 beesten, het landbouwalm, duizenden kilos bout, hooi, strooi, enz. zijn de prooi der ▼lammen geworden. £>a jschade is groot en door verzekering gedekt. Öd oorzaak v&n den brand is onbe kend. Geeraardsbergen. Brand. Om 2 u. 's naohts heeft een geweldige brand gewoed in het huis van juffrouw Renilde De Keyser, -in de Lessenschestraat. De meubelen, cfe kleederen, het herberggeriet en al wat de woning bevat, is de prooi der vlammen geworden. Mei een weinig geld te redden, heeft de ongelukkige zich nogal verbrand. De schade, door verzekering gedekt, werd op 6000 frank geschat. De oorzaak van den brand is onbekend. In West Orégon is eene spelonk waar in eene wonderbare echo of weergalm be staat. Do touristen verheugen zich met den echo als liet ware vragen te stellen. Zoo bij voorbeeld roept men Kent gij de schoone Victoria de echo antwoordt Ja. Wie maakt haar hartje, kloppend en blij de echo antwoordt Ilij Wie zal «Hij» trouwen binnen liet jaar De,echo antwoordt Haar Een reiziger, die zich goed had bevonden met THEOBROMA, kra-cjiIherstellend ge neesmiddel riep luid in de spelonk van West- Orégon Wat wensch ik dat alle flauwe lieden THEOBROMA namen De echo ant woordt Anion In alle apotheken. Hoofdapotheek Gent, DE MOOR, Burgstraat, 38, prijs 3 fr. Te Aalst hij al de heeren apothekers. Ronse. Dieven. Onbekende bandie ten zijn 's nachts in de woning van M. Lau- ries gedrongen. Zonnestraal. Zij hebben eene som van 210 frank gestolen. Men heeft ver moedens. Vijve-Sint-Eloi. Zelfmoord. Rond G ure 's avonds hoorde vrouw Al. Van SteenhuyzG; dat de zwingelmolen van haren man niet meer werkte. Zij ging zien en vond den ongelukkige aan een balk verhangen. Seffens sneed zij de ko'ord door, doch alle zorgen waren vruchteloos. Men denkt .dat hij gehandeld heeft in een aanval van waanzin. Hij was 28 jaar en laat verscheidene kinderen na. Dc eerste man van de ongelukkige vrouw hing zich over eenige jaren op dezelfde plaats op. Reninghe. De oudste vronto van Viaan- de ren is zeker wel mevrouw weduwe Garli, geboren Amelie De Wancker. Sedert Sep tember is zij 104 jaar oud geworden. Hol vrouwke is nog kloek van.gestel en bezit nog al, hare verstandsvermogens. Alleen- gehoor en gang laten ietwat to. w.enschen. VVetteren.Ongeval-.Ter gelegenheid der groole WItérfgpr„staatzekereni ïfyjy-» door Olauwp jiier meteeneschietbarak. Epr* gisteren waren eenige jongelingen bezig ip hetzelve niet liet .karabien Ie sjiieten, loeit de vrouw aan haar oudste zoontje, Jozef <81 aüwe, oud 10 jaren", bevool in den slaap- en woonwagen de petroolkan te halen, ten eindo eene lamp te vullen. De gast liep achter de schielplank toen het eensklaps men weet niet hoe een ko gel van een der karabienen in het bovenge deelte van het hoofd langs de rechterkant kreeg. Het mannoken voelde noch pijn, noch smart, en had met de minste kreet gelaten, bijzoover dat dG ouders vermeenden dat liet sllechts eene schram zou geweest zijn, doch gisteren1 is de toestand zoodanig verslecht, dat hij bij hoogdringendheid naar hel heel kundig gesticht te Gent moest overgebracht worden, ahVaarmen bestatigde dat de kleine kogel in liet hoofd stak en onmiddelijk tol eene heelkundige operatie moest overgegaan worden. Do toestand van hel kind is dan ook zeer bedenkelijk, doch laat voor het oogenblik niets noodlottig vreezen. De policie heeft de zaak in handen. Men vermeent dat de kogel op een der ijzeren sebielplaatjes zal afgeschampt en aldus op het kind zal gevlogon zijn. Winkeliers, koopt uwe oliegoederen in de beste conditiën bij Van den Bergh-Jouret, Korte Zoutstraat, 4t, Aalst. Antwerpen. Huiszoeking. Ten ge volge eener naamloöze aanklacht, is eene huiszoeking godaaiY goWordën bij een inwo ner der Rcyndersstraat; verdacht in den diefstal der Joodsche Synagoog betrokken te, aijir-- -I- - - -•••-. Verscheidene voorwerpen, van de dief te voortkomende werden aangeslagen. Het on derzoek w.ordt voortgezet. Zelfmoord. Eene 37jarige vrouw, wonendo Bredastraat, is in de Mörxemsche vaart gesprongen en verdronken. Het lijk kon slechts twee uren later opgehaald wor den on is naar het doodenhuis overgebracht. Aanhoudingen. Eene vrouw, Van Hi..., genaamd, die in een huis der Milis- straat eene partij juweelen gerobberd had, werd aangehouden. In een magazijn van de Meir, werd een schipper op hoeterdaad van diefte aange houden. De werkstaking der sleepbooten. De werkstaking schijnt langzamerhand veld te winnen. Toen de slakeiv. zich op het bureel der Compagnie aanboden, liepen zij er een. blbuwtje op. De Compagnie stelt als volgt hare ^oor- waarden Eerst het werk hernemen en een kon- trakt leekeiien, waarbij zij niet eerder het werk mogen verlaten, dan na verloop van drie maanden afzegging en hun ontslag moe ien geven, in hun syudikaat, vooraleer be taald te worden. DE VOLKSSTEM Er zijn thans 11 sleepbooten in dienst, en de Compagnie hoopt weldra met volle per soneel le werken. Brand. In den kelder van het huis, bewoond door de gebroeders Collignon Ka- thelyovest is Woensdag morgend rond 7 ure een begin van brand ontstaan. Het vuur was onvrijwillig door do meid veroorzaakt. De pompiers hebben het vuur gebluscht. \Ve)kstaking bij de koollossers. Dinsdag namiddag hebben een dertigtal kool- lossers van het stoomschip Aisles ge meerd aan afdak 10 het werk gestaakt. De stakers eischten een loon van 7 frank per dag in plaats van 6 frank, 't welk hun nu betaald werd. Een werkman, Jan P.., genaamd, wo nende Zwanengang, die op de Verversrui de werklieden lol de staking had aangespoord, is wegens aanslag^ op de vrijheid van den arbeid, ter beschikking van den prokureur des konings opgesloten. de gezondste Elixir-. Merxem. De moord. Het parket is te Merxem afgestapt, om een onderzoek in te stellen nopens de moord alhier Maandag morgend gepleegd. De moordenaar werd hij Aijn slacjitoffor gebracht,, doch hij liet njet do ininslg ontroering blijken. Men denkt, dat hij met voorbedachten raad handelde. Beproeft de wonderbare en onschade lijke Cachetten GAUTHIER, krachtigste geneesmiddel tegen Migraine, Hoofdpijn, Zenuwpijnen. Hunne uitwerking is radikaal en bijna onmiddelijk. G Cachetten 1 fr. 13 Cachetten 2 fr. in alle goede apotheken, zooniet schrijven apo theek Gauthier, Mechelen. 1505 Geruchtmakende aanhouding Gisteren namiddag, om drie ure, werd de genaamde Karei Beknort. neef van hel slachtoffer, met een ander familielid van Charlotia, vrouw. Van Laelhem-Hosle, van Ledeberg. in het kabinet van den onder zoeksrechter De Buck gekonfronteerd. Bij het begin van het onderzoek had Be- kaert geloochend eene klak te bezitten, doch de vrouw hield slaan dut zij hem nog met eene klak gezien had, hetgeen hij ten slotte bekende. Geburen zouden den Woensdag morgend een persoon, met eene klak op bet hoofd, rond de woning van het slachtoffer zien slen teren hebben. Na een viertal uren onderhoord te zijn, leverde de onderzoeksrechter een aanhou dingsmandaat tégen Bekaert af. Na door de gendarmen te zijn afgetast, .werd deze. om 7.U. 30 's avonds naar het ge- vang overgévoexd. De lijkschouwing heeft bewezen dat Char- lolta vermoord is den Woensdag morgend, daar, mep in de ingewandengeen voedsel meer gevonden h'èeft van den Dinsdag mid dag. De moeder van Bekaert is door de policie verwittigd geworden, over de aanhouding van haren zoon. Algemeen Nederlandsch Verbond. Tak Aalst. Zaterdag 6 Januari a. s. te 8 ure 's avom's, ten lokale Duilsch Bierhuis Nieuwstraat* zal juffrouw Rozu De Guchte- naere, uit Gent, eene voordracht houden over STARIvADD het meeslerwerk van Alfred Hegenscheidt, dat de Vlaamsche Vereeniging voor Tooneel- en voordracht kunst uit Gent hier l'o Aalst op 7 Januari zal opvoeren. Vrijen ingang voorde niet-leden. Verleden nacht kwam de genaamdo Ray mond Bloem, oud 28 jaar, ongehuwd, wo nende op de wijk Hoekske, in eene herberg te Sint Lievens-Uaulem. Toen hij vertrok werd hij door eenige schurken aaugerand en zoo deerlijk geslagen dat zijn lichaam met wonden overdekt was. Een geneesheer moest hem dadolijk verzorgen. De gendarmen den ken op 't spoor van de daders te zijn. Te Soheldewindeko, bevopd zekere Eeclc- hout, ongehuwd, oud 24 jaar, zich aan de statie. Hij werd door verscheidene kerels aangevallen en bij middel van messen erg gesloken. In liet hoofd heeft hij verscheidene Avortd'eh; Te Ruyen, kwamen vroeg in dén morgend twee arbeiders Van hun nachtwerk, Loprez en Lbglas. Op eene éenzame plaats werden zij' aangevallen door 6 struikroovers, die zeker hun weekloon wilden rooven. Op het lievig geroep der arbeiders, namen de schur ken de vlucht. Hof van beroep van Gent. GEWELDIGE KERELS. Karei Schoep, Edmond Latour, Victor De Jaegher en Richard Slreymeersch, allen van Sl-Lioveiis-Houlhem, hadden twist in de statie van Ilezelo. Zij hebben aldaar de ruiten uitgeslagen. De. statieoverste die tusschen- kwam werd ook geslagen. De reehtbank van Audenaarde sprak La teur en Streymeprsch vrij en verwees Karei Schoep tot vijfmaand gevang. 15 dagen ge vang en driemaal 26 fr. boet of driemaal acht dagen gevang. De Jaegher kreeg een maand opvaiif, 45 dagen gevang en tweemaal 26 fr. bobt of tweemaal aclrt dagen. Het openbaar ministerie ging tegen het vonnis in beroep. Het hof van beroep be krachtigde hel vonnis. MEDEDEELINGER!. WETJÉilEN. Plaatsrechten. De volgende tarieven zijn terugaangenomen voor de verschillende gemeentelijke verpachtingen 1. Al wie op de Markt gebruikt maakt van eene plaats minder dan éénen vierkanten meter zal vuor ééuen vierkanten meter beta len. De laks is 15 centiemen. Nochtans worden de volgende uilzonde ringen gemaakt a. Voor 26 eieren betaalt men 4 centiem, voor 27 tot 52 eieren 8 centiemen en voor 53 eieren of daarenboven zal men 15 centie men betalen. b. Voor duiven en jóngen konijnen bene den de 6 betaalt men 8 centiemen en voor 6 on daarenboven 15 centiemen c. Voor kiekens en volwassen konijnen ten getalle van 2 betaalt men 8 centiemen boven de 2 zal men lf) centiemen betalen d. Voor een geiteniam betaalt men 4 een. boven dit gelal 8 centiemen. e. Vuor één lot 6 konijnenvellen betaalt men 4 centiemen boven dit getal zal men 8 centiemen betalen. 2. Voor een gedeelte van eenen vierkanten meter boven het effen getal zal men den prijs van eenen vollen vierkanten meter of 15 centiemen betalen. 3. De voor- of zijwaarts uitspringende ge deelten van kramen waaraan lekoopgestelde voorwerpen worden uitgehangen of vastge maakt, worden voor de vaststelling van de plaatsreehlen medegerekend. Het dekkleed dat slechts dient om het kraam tegen den regen ,te beschutten, wordt niet in achtgenomen. De rijtuigen waarmede de koopwaren ter markt gebracht worden zijn aan geene plaats- rechten onderworpen. 4. Voor eenen kruiwagen waarop de koop waren ter markt gestold blijven betaalt men 15 centiemen. 5. Volwassen paarden en koeien, alsook veulens, osson, stieren en vaarzen,boven het jaar oud. betalen 3 vierkante meters of 45 centiemen. 6. Veulens, ossen, stieren en vaarzen, minder dan een jaar oud, alsook ezels/ en muilezels betalen 2 vierkante meiers of 30 centiemen. 7. Voor een varken, eene geit, een schaap een kalf botaalt men eenen vierkanten meter of 15 centiemen. De plaatsrechten geheven op de paarden markt ten dage der jaarmarkten wordt vast gesteld op 25 centiemcji per vierkanten nieter, Op alle andere dagen wordt aldaar het plaatsrecht gelijk gestéld.met dat der andere plaatsen in de gemeetnte. De plaatsreehlen op de markten, gehouden op de,apenbare plaatsen en sLraten der ge meente, worden behalve op den paardenmarkt bepaald op 15 centiemen per vierkanten meter om het even welke waren of goederen jnen ev te koop stelt. De pachters der verschillige markl-loten mogen boven dit tarief niet gaan en zijn des gevallend vervolg- en strafbaar. TEIbNATH. Programma der feestelijkheden ter gele genheid der inhuldiging van M.Th. Poodt, als Burgemeester. lure namiddag 101 kanonschoten en vorming van den stoet aan de Morelte (kas teel) 1 1/2 uur AVelkomgroet aan den Burgemeester 2 uur .- Optocht van den praalstoet 3 uur Ontvangst op het ge meentebuis 3 1/2 uu; Tocht van den stoet door de bijzonderste straten van 't dorp 6 uur Groote Fakkeltocht 8 uur Mon stervuurwerk. PAMEL-LEEBERG Solo-slim. Bij Theo Stockman is een solo-slim gespeeld door Sebastiaan Guide mout. De medespelers waren P. Van der Veken, M. Walsehaert en Th. Stockman esscheNe-dóment Zeldzaamheid. Zondag is alhier ter herberg Den Anker bij den kleermaker een solo-slim gespeeld, door De Coninck Alpbons, met den achtsten van koeken aas en den vijfden van klaver aas. De medespe Iers waren Van Mui-dors Theophiel, Van Mulders Frans en Van Nieuwenborgh Jozef. MARKTPRIJZEN Aalst. 4 januari. Hopmarkt, vast, prijzen onveranderd, Ir. 235245. Lokeren 3 jan. 'Boter 2,88 a 3,08, eieren 2,99 a 3.08, aardappelen 7,00 a 8,00, raapkoek 12,00, lijnkoek 00,00, rogge BRUSSEL, 3 jan. Graanmarkt. Inland- sche tarwe 19 1/2 a 19 3/4 Amerikaansclie Win tertarwe 21 0/0rooüe Kürrachée 19 3/4 inlalid- ,sche Rogge 17 3/4 a 18 1/2 Gerst Domui en Odessa 18 a 18 1/2 inlanjjsche Gerst 20 1/2 a 21 Haver van Courlaude 21 a 21 3,-1 Gerst der Pol ders 22 a 22 1/2 iïfland'sche Haver 21 3/4 a 22 0/0 Amerikaansclie Maïs 17 1/2 a id. van Odessa 17 3/4 Graan van den Ronau 19 3,'4 a 21 id. Rio dcla Plata 2t'a21 1/2 Handelsbloem 24 3/4 Bukkersbloem 25' 1/2 Zemelen 16 0/0 a 16 1/4. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 74 in provincie 72 Lijnolie te Brussel 89; in prov' cie 87 inlandsch Koolzaad 33 1/2 Boter 3,50 a 3,97. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 557: Vette koeièn 120, melkkoeien 00; groote ossen 7; jonge ossen l-il vaarzen 145 stieren 144 varkens 834; kalveren magere beesten schapen Anderlecht. 3 jan. Ossen, 674 prijs per kilo op voet. 0,88 a 1.08. Stieren 215, prijs per kilo op voet 0,78 a0,9& Koeien 1153, prijs per kilo op voet0.66 a 0.86, Vfc.RL&REN Een trekhond, bruin- vos van haar. Goede Jjelooning aan den terugbrenger bij J. li. llellepulle, Sciiendel beke. 533 WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostglooze uitbetaling van coupons en inzien van trekkingen. BEURS VAK BRUSSEL 3 JAN. Leen wan Staat, Provin., Steden Belgische leening le r 3 2« r 3 3# r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annu.teilen3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurt6poorw Jan -Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2.5 Anderlecht 1907 3.5 Aalst3 Antwerpen 1887 .-2,5 - 1903 .2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 ..3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 MecheJen 18853 1897 3 Oostende 1832 1898 St.-Gillis 1904 St-Joos-ten-noode 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 ss.ro 88.40 88.50 99 80.75 90.95 86.20 103.— 85.50 85.— 103.— 97 82.25 71.25 88.— 96.50 83.50 130.50 73.75 85^ 71.50 84.55 96.— 50 50 103.75. 86.50 voor de Stad en het Arrondissement Aal$t. 97.25 82.75 84.— 74!— 85Ï05 OPENBARE VERKOOPING van EENEN MEERSCH te Moorsel De Notaris DE VIS, zal ten verzoeke van wien liet behoort openbaar verkoopen. Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorsol, Haveren- boscli, bekend ten kadaster sectie E, nummer 78ms, groot 36 aren, palende Noord en Oost M Hector Dc Craecker, te Brussel, Zuid De Gols Bosteels, de weduwe en kind te Aalst, en da me Van Loo-Pickaert, te Gent, West Petrus Josephus Van den Bossche-Cornelis, te Moorsel en andere. Op te leggen boomprijs fr. 350. Onmiddelijke ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Müöndag 12'Ta'miüri ïi)1S om 2 uur namiddag; ter. herbeirg: 'rib den donke- .ren puti». bij de weduwe-Gbürlés Louis De Rop, ■te Moorsel-, Kruis: OPENBARE VERKOOPING van Allerbest geschikt voor BOUWGRONDEN gelegen te Erpe. De notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien bet. behoovt, met. gewin van palmslagen en gela gen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Et vste koop. Een perceel land, gelegen te Erpe. Erpekauter, gekadastreerd wijk C, num mers 19/c en 196a, met eene grootte van 16 aren 30 centiaren, en volgens meting croot 15 aren 78 centiaren, palende ten oosten M. Domien De Boeck, ten zuiden de Audenaardschekalseide,ten westen MM. kinderen'Fr. Van Droogenbrocck en ten noorden M. De Bocck. Verdeeld in twee gelijke deelen Eerste deel De juiste helf ten oosten Tweede deelDe juiste helft ten westen Gebruikt door versclieidenen. Tweede koop. Een pereeel land, gelegen te Erpe, Gentschestecnweg, gekadastreerd wijlt A, nummer 630a met een.- grootte van 12 aren 3l> centiaren.euyolgens meting groot 12 aren 28 cen tiaren, palende ten oosten dame w* Jan Verhoe ven, zuid M. Adolf Van De Sype, west den Gent- schensleenweg, en noord de losweg. Verdeeld in vier deelen Eerste deel 3 aren 10 c. neven de losweg. Tweede deel2 aren 10 centiaren daarneven. Derde deel 2 aren 87 centiaren daarneven. Vierde deel3 aren 62 centiaren daarneven. Gebruikt door M. Romain Do Swaef, te Erpe. ZITDAGEN Instel: Woensdag 27 December, 1911. Verblijf: AVoensdag 10 Januari, 1912. teikens om 2 ure van den ayopd ter herberg van den heer Jean fSchamp, ie Erpe, Audenaardsche steenweg. 482. AALST. 7 Januari Onder de bescherming van de Koninklijke Maatschappij Het Land van Riem opvoering ten schouwburg van«Starkadd» door de Vlaamsche Vereeniging voor too neel en voordrachtkunst van Gent. 14 Januari Sinle Ceciliafeest door de Ko ninklijke Harmonie Al Groeiend Bloeiend 15 Januari Davidsfonds (Aalst en omstre ken). 2a Voordracht over Geloo/s- verdedigingdoot Ferw. Hr H. J. Reynaerl, Ph. D. en S. T. B., leeraar te Sint Nikolaas. 21 Januari Sinte Barbara feest der Vrije Brandweer. 21 Januari Pape-Avond. gewijd aan wer ken van den Aalsterschen kunste naar. in de zaal van den Stedelijk ken Schouwburg. 22 Januari Voordracht met lichtbeelden en koren, over de Reis naar Rome, ingericht door liet dagblad De Volksstem 22 januari Sint Antoniusfeést van het syn- dïkaat van Vleeschbouwers van Aalst en omliggende gemeenten 28 Januari. Vermakelijk Tooneelfeest in den Katholieken Volkskring St.-Jozef, Meuleschelteslraat, door den Too- neelbond Langs 0111 heter en de Fanfaarafdceling Willen is Kun nen 4 Februari. Tooneelclub der Christene Vakvereenigingen. - Arbeid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren le Verdruk den mind're niet, drama in 3 bedrijven; 26 De Nieuwe Dokter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Jaarlijksch Turn- Wapen-en Tooneelfeest, ingericht door den Katholieken Turnkring Steun geeft Moed 11 Februari Toon- en Tooneelkundig feest door de Calharinisten, in den stede lijken schouwburg. Opvoering van De Leie van P. Benoit en Monologenspelen doorR.Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- en liefdadigheids concert in de groote feestzaal van liet stadhuis, om 5 ure, ten voor- deele dev armen, bijgestaan door de (Damen der Liefdadigheid). LEDE 21 Januari Tooneelfeest door den tooneel- bond «Vreugd in Deugd», ten voordeele der armen, ondersteund door liet genootschap van Sint Vin- cenliuS a Paulo. DENDER] TAUTEM J 7 Januari' Tooneelfeest door' den Too- rtèéibond Nihil Sine Labore» in bet Gildenbuis. Men zal opvoe ren Zucht naar Rijkdom," (dranl&')f a propos van Ezels, (Blijspel). N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het A rrondissement tcorden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede ie deelen. 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, PaperodedriesAll B E IGHT OPENBARE VERKOOPING van TE AYGEM De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wien het behoort op Maandag 15 Januari 1912 0111 2 ure namiddag, ter herberg van Camiel Schecrlinck, te Aygem, Dorp. openbaarlijk ver koopen Eerste koop Eene partij Zaailand, gelegen te Aygem, op den Groenenweg of Kapellek ai iter, ten kadaster sectie B, nummers lSOoen 18'.)u niet eene grootte va» 7 aren 70 centiaren, bij meting groot 17 aren 80 centiaren, palende-oost. Alfons Annorel, zuid en west d'erven Hcrellc, noord de Kautcrlos, daarover Florent Casteels. Tweede koop Eene partij Zaailand, gelegen te Aygem, op liet Kapelleveld, ten kadasier sec tie B, nummer 167, mef e ne grootte van !6 aren 80 centiar:*.'!, bij meting groot 15 aren cen- tiaron, palende oost Jan Van Londerscie, zuid Alfons Annoret, west Valerie Van Impe-Sclieer- linck. noord den voetweg,daarover Tcinincrinan- DcLuyck. Nieuwstraat Aalst. Welgekende herberg terstond to buren. Voordecundilieti zich le bevragen Keizerlijke Plaats, 19, Aalst. 508 Alle Donderdagen en Vrijdagen bezondere groole keus van vele sooi ten versehen ZEEVISGH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeelige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. MAH STYVENDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaren in do Oostcndsche Visscherijen gevestigd. Visscherij LANGE ZOUTSTRAAT, 38, AALST.. TELEFOON Nr 44. 215 wende men 4icU tot het HUIS JEAN DE CLERCO 12, Kerkstraat, 12, AALST a/esticlit sedert 15 jaar Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloeirrkoolen, roode kooien, ojiz. Bellevaven, Ec-ken.Jorf, vauriac, enz.. Gras» zaden, klaverzaad en allerlei bloemenzaden^ dlialiaplaiiteti, enz... van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 4 januari, 15 ure: Barometer 759"5 Wind: west Thermometer S°5 Vooruitz. regenachtig

De Volksstem | 1912 | | pagina 3