Massemen-Weslrem. De Kempenaar de E?8t9 Spieyelfahriek A. L. FIEYVAERT Stadsnieuws. Wereldtentoonstelling van Gent SPORTNIEUWS Rechterlijke Kronijk Ge laffe moordaanslag te Leeninsi van 70,000,000 fr. vau 1896 SLAGHOUT twee perceelen Zaailand Weerkundige waarnemingen FEESTWIJZER Til. Stevens, 0FFICIEELE KW0 TEERING '"t Klein Gent il JANUARI 1912 DE VOLKSSTEM Hofatade-blj-Mechelen. Verdronken. -*» Twee baanwachters, dio op de hoogte Tan den ijzeren weg, die over de vaart ligt, waren, hoorden een plons in het water, ter wijl zij driemaal hoorden om hulp roepen. Zij liepen den berg af en zagen een man zij staken een bessem uit, doch hij kon hem niet vatten en verdween in de diepte. Het lijk werd Maandag opgehaald. De gendarmerie van Hofstade telefoneerde naar de policie van Mechelen om de namen mede te deelen, die zij gevonden hadden in den zak van den verdronkene. De ouders zijn Maandag avond hun zoon komen herkennen. Het lijk werd naar de ouderlijke woning gevoerd. Het is de zoon van een krijgsoverste uit de Statiestraat, te Mechelen, oud 22 jaar; hij was beambte bij het Ministerie. Antwerpen. Roerende begraving. Dinsdag namiddag hadden de lijkplechtighe- den plaats der ongelukkige moeder, welke Miel hare twee kinderen in de wallen van het Vlaamseh-Hoofd verdronken was. Do drie lijkkisten, overladen met bloemen, welke door de geburon geschonken waren, werden met den overzetboot van St-Anneken «aarde stad gebracht. De optocht, door de stad, naar de kathe draal, was hoogst roerend. Het is ten andere zeer zeldzaam, do lijkplechtighoden to zien van eene moeder, in den dood vergezeld door hare twee kinderen. Rond de kathedraal stond eene dicht opeen gepakte menigte en toen de plechtigheid geëindigd was, werden do trams naar het Kielkerkhof stormenderhand ingenomen. De diefstallen. Op do Handschoen markt werd ten nadeele van M. Alf. De Weerdt, van Hoboken, eene kar met een grijs paard bespannen gestolen. Ten nadeele van M. Vervoort, St-Jacobs- marlt, werd een rijwiel gestolen. Eene brievenlesch inhoudende 11 briefjes van 100 fr. en 3 van 50 fr. word gestolen, ten nadeele van M. Janssens, Biekorfstraat. Ongekende schurken zijn bij middel van kraak in de herberg gedrongen van do we duwe Van Meerveld, Lombardenstraat. In de kamer der herbergierster werd een meu bel opengebroken en do schurken stolen er eene som van 600 frank en voor meer dan 2000 fr. juweelen. De policie heeft een on derzoek geopend. AanhoudingenEen Duilscher. ze kere Carl L..., 22 jaar oud, die te Boom eene som van 1500 mark gestolen had, en wiens uillevering door het Duilsch gerecht gevraagd wae, werd gisteren ie Antwerpen aangehouden. In de Nationale straat werd een noger, zekere N..., die op 30 December; op de Brouwersvliet een persoon aangerand had, aangehouden. Mij werd ter bésclukking van den prokureur deskonings opgesloten. Wcrhongeluhken. Een Grieksch matroos, B. Wassily, 20 jaar oud, is in hot Kattendijkdok, in hot ruim van den stöomer CimiSTOFQRO Va guano gevallen. Do onge lukkige werd erg gekwetst aan het hoofd. Na aan boord van liet schip verzorgd te zijn goweest, werd bij naar het Verhandhuis overgebracht. OP de Waalsche Kaai, werd de schippers gast Claes, 31 jaar oud, zwaargewond, door van do kaai op het dek van een schip te val len. Hij moest naar het gasthuis overgebracht worden. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf, 3Aalst. Stoomfabriek in Gent Kerkxken. Schielijke dood. Dijnsdag heeft de genaamdo Jan-Baptist Meganck, aan het kerkhof oene beroerte gekregen. De man was kort nadien een lijk. Oordegem. Laffe aanranding. Gis teren avond zat zekere Bodewijk Pierre, meestergast aan de werken van den ijzeren weg, in de herberg van M. Leyman, op den wijk Ossenbrocck, toen daar zekeren Rcmi Rynaert, van Westrem, die met do andere werklieden in staking was, binnentrad. Deze greep een pintglas en sloeg het in bot aan gozioht van Pierre. Do man werd erg ge kwetst. Handdoeken, zakdoeken, kopdoeken,Van den Bergh-Jouret, korte Zoutstraat, 41,Aalst. Beveren-Waas, Ontploffing. Dinsdag waren de werklieden van M. Lotcllier, brou wer, bezig het acetyleen toestel te kuisschen toen eensklaps eene geweldige ontploJhng plaats had. Twee werklieden, die. zich ter plaats bevonden worden erg gekwetst over heel het lichaam. Hun toes'and boezemt echter geene onrust in. Goed nieuws voor Mijl keek. Wij ver nemen dat, op aanvraag der inwoners van Mijlbeek, het postbesluur voornemens is eene gewone brievenbus te plaatsen in de volgende straten 1° Binnenstraat in den gevel van de muur der Stadsjongenschool n. 2. 2° Langeslraat in den pilaar van do in gangspoort dos zomerverblijf» loebelioorende aan bet St-Jozefs College. 3° Mooi'selschebaan in den gevel van de muur des bui/.es loebelioorende aan Mijnheer Alfons De Smet en gelegen aan de Roozêil. in 1913 Aanstelling tan het Officieel Beschermkomiteit. Heden morgend, om 11 ure, had in de Groote Zaal van hot Paleis der Academiën ile plechtige aanstelling plaats van het Otfi- ciëele Beschermkomiteit dor Wereldtentoon stelling te Gent in 1913. De zaal was «omvol. Aan het bureel, voorgezeten door den lieer Hubert, minister van Nijverheid en Arbeid, hadden nog plaats genomen de heeren G. Gooreman, voorzitter der Kamer van Volks vertegenwoordigers, voorzitter van het uit voerend comiteit Davignon, minister van Buitenlandsche Zaken, Braun, burgemeester van Gent, volksvertegenwoordiger; Carton de Wiart, minister van Rechtswezen Ver- cruysse, voorzitter van het Beschermcomi- teit baron do Kercliove d'Exaerde, gouver neur der provincie Oost-Vlaanderen Jean de Hemptinne, algemeen commissaris der regeering bij de Tentoonstelling, enz. Achter het bureel bevonden zich onder meer de heeron E. Coppielers, J. Casier en Maurice de Smet de Naeyer, algemeene be stuurders der Tentoonstelling, alsmede de heer Henri Boddaert, algemeen secretaris van het uitvoerend comiteit. De heer Hubert, minister, hield de aan- slellingsrede, en wees erop dat de talrijke merkwaardigheden, die Gent vervat, op ge bied van nijverheid, handel, oudheidkunde, kunsten, onderwijs, bloemenkweek, enz. enz., de hoofdplaats der Vlaanderen voor beschikte tol het inrichten eener Wereldten toonstelling die, hij twijfelt er niet aan, tot een volledig welslagen geroepen is. De heer minister, na de leden van het voorloopig comiteit en deze van het uitvoe rend geluk gewenscht te hebben om den tot hiertoe reeds verkregen uitslag, verklaarde het Beschermcomitcit aangesteld. De heer Vcrcruysse, voorzitter van het Beschermcomileil, dankte en beloofde in aller naam dat zij onverpoosd zullen werken lot heerlijk welslagen der Tentoonstelling te Gent in 1913. Do plechtigheid liep om 11 3/4 ure ten einde. Maatschappij De kraaiende Haan. Uitslag van den kampstrijd van 7 Januari, op 30 minuton van kraaiende lianen 1° prijs Vermoesen, met 70 kraaien. 2e prijs Bomon, 67 3° prijs Moert, 57 4® prijs Gorthals, 47 Ponlen le p. Vermoesen 2ep. Meert. Op Zondag 21 Januari, om 9 ure voormid dag, bij den lieer Frans Meert,Borluulstraat, n. 28 Kampstrijd van Engelsche hanen voor te kraaien. Inleg per kraaiende haan fr. 0,25 ponl 0,25. Een haan simpel 0.10. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. Woensdag werd de moord, op 12 Novem- bca 1911 gepleegd door Georges Temmer man, op Rcné Van Langenbove, door de boetstraffelijke rechtbank afgehandeld. Men herinnert zich de feilen Op Zondag 12 November werd er in de herberg De Bruycker een kaartprijskamp gehouden een konijn was af te kaarten. Vier kaarters hadden het konijn gewon nen en verlieten do herborg om deze van zekeren Reynaert binnen t® treden. Daar bevond zich zekere Van Langenhovo die het konijn kocht en het reeds in de handen hield. Doch drie der winners waren met den ver koop niet to vreden en er ontstonden daar woordenwisselingen over tusschen Georges Temmerman en Van Langenbove René. Van Langengove die bemerkte dat de twist ernstig werd verliet onrniddelijk de herberg achtervolgd door Temmerman die, eens bui ten, zijn mes trok en het tot aan den hecht in den buik van Van Langenbove plofte, zoodal do ingewanden uit de afgrijselijke wonde puilden. Het slachtoffer kon nog terug bin nengaan en zakte er bewusteloos neder. De dader nam onrniddelijk de vlucht en het slachtoffer werd tor herberg van Rey naert door geneesheer Verstrakten, van Wet- Leren, de eerste zorgen toegediend. De ongelukkige werd dan ook onrniddelijk de Heilige Rechten toegediend, want men vreesde alle oogenhlikken een noodlottigen afloop. De bevelhebber Wevers en de wachtmees ter Van Driessche waren ien"spoedigste ter plaats der moordpoging en hebben na onder vraging van verschillige getuigen,den dader, die reeds gaan slapen was, van zijn bed ge haald en in het gemeentegevang van Wot- teren ter beschikking van liet parket opge sloten. 's Maandags echeen de toestand van Van Langenbove eenigzins verbeterd en men bracht hem per rijtuig naar liet gasthuis van Wetteron, waar men eene heelkundige be werking zou beproeven. Deze was echter nutteloos, want de onge lukkige bezweok den Maandag nacht. Georges Temmerman wordt veroordeeld tot 1 jaar gevang en 100 fr. boet. Hij was on blijft aangehouden. Assisenhof van OostVlaanderen Ziehier de lijst der gezwoornen, deel ma kende van het Assisenhof van Oost-Vlaande- ren, zetelende to Gent, op Maandag, den 22 Januari, onder voorzitterschap van raads heer D<» Busschere. l'it el voeren de gezwoorrtenMM. Yseboot, steenbakker, Rupelmonde; Üuez, ingenieur, Gent; Fl. Dauwe, advokaat, Gent Slab- baert Fr., handelaar. Lokeren Block M., fabriekant, Gendbrugge Van den Meer- schaut P., gemeentesekretaris, Bachte-Ma- ria-Leerne Van den Bossche, fabriekbe- stuurder, Gent Verhaegen P., advokaat, id.; Van der Meulen L., gerneontesekreta- ris, Melsele Moerman L, handelaar, Loke ren Simoens E., gepensioeneerde. Gent Golle, handelaar^ id, De Glercq, J.. inge nieur, id., Bartsoen Alb., grondeigenaar, id. Vermeire G., wisselagent, St Niklaas FobeA., advokaat, Gent Do Dryver II., handelaar, id. Morel de Bouclé S. Denis, nijveraar, id.; Wurth G., advokaat, id. Rubbens L., nijveraar, Lokeren De Laere, A., ingenieur, Gent Do Schryer II., advo kaat. id. D'Asseler J., advokaat, id. Van Malderen A., landbouwer, Berlare De Pauw E., nijveraar, Gent Gevaert E., bij zondere, id. Van Kerkhove J., brouwer, Berlaere Tierenlyn, advokaat, Gent Bayens Eug., fabrikant, id. De Wispe- laero G., landbouwer, Adegem. Bijgevoegde gezwoornen MM. Bus Pol., eigenaar, Gent Bove J., brouwer, id. Tytgat E., handelaar, id. Vergauwen, ad vokaat, Gent. STAD GENT Offiqiëele Lijst 79® Trekking.10 Januari 1912. 34 reeksen, zijnde 850 obligaliën, uitkeerbaar van af 1 Juli 1912. 25 volgende obligaliën uitkeerbaar met premiën Serie 17833 n. 22 uitkeerbaar met 10.000 Serie 19130 n. 8 1.000 Serie 14717 n. 5 500 Serie 18534 n. 22 250 Serie 25294 n. 17 250 De volgende obligaliën zijn uitkeerbaar met 150 fr. Serie 22574 n, 2 Serie 18534 n. 21 Serie 13685 n. 24 Serie 27107 n. 9 Serie 3351 n. 8 Serie 18531 n. 18 Serie 7-166 n. 13 Serie 14717 n. 25 Serie 18736 n. 8 Serie 13106 n. 12 Serie 9118 n* 24 Serie 15865 n. 25 Serie 12806 n. 13 Serie 25294 n. 21 Serie 9530 n. 14 Serie 25294 n. 9 Serie 17833 n. 3 Serie 13685 n. 22 Serie 24735 n. 21 Serie 15865 n. 18 Behalve do hierbovensfaande nummers zijn de volgende seriën uitkeerbaar aan pari. 366 899 2850 3351 4942 6366 7466 7487 9118 9530 10259 10355 12806 13106 136S6 14717 15315 15865 17847 17833 18534 18736 19430 22084 22329 22574 23186 24735 25227 25294 26407 26629 27107 IVlEDEDEELINGEilJ. Da taks voor wielrijders aan 1 frank. De wielrijdersvereniging van Oost-Vlaande- ren heeft bet dit jaar nogmaals op zich ge nomen, aan de werklieden van de stad en buiten ter kennis te* brengen dat zij recht hebben op eene veloplaat aan 1 frank wan neer zij geen 100 franken per maand verdie nen, ook geen - 5 franken contributie (of patent) te betalen' hebben en zij zich van bun rijwiel gewoonlijk bedienen om naar hun werk te rijden. Diezelfde vereeniging heeft aan de belang hebbenden ook gezegd dat zij van die plaat mochten gebruik maken zooals van diegene aan 5 franken, w at wcle wielrijders niet w is ten. Het dient nogmaals herinnerd te worden, dat men aan de «Bestendige Deputatie,» van nu af reeds, schriftelijk de aanvraag moet inzenden tot het hekomen der werkmans plaat. Deze aanvraag doet men per kaart, waarvan de\V. V. O. V. liet drukken op zich genomen heeft en die verkrijgbaar is in hor- bergen en bij velomakers. Voor niet-ledon der Vereeniging kosten die kaarten 10 centiemen; de leden bekomen ze gratis in hunne maatschappij en diegene die ze willen voortv.erkoopen schrijven aan den heer Van Bolle, Mirystraat, 10. te Gent, die ze per 20 minstens aan de prijs van 5 cen tiemen ter beschikking houdt. Wielrijders doet uwe aanvraag zco spoedig mogelijk LEDE. Groote prijskamp met de kaart, (bieden), bij Frans Gorthals, Lcde-Overimpe, voor een prachtig Schouwgarnituur en eeno schoonc Wekker. Op Zondag 14 Jajiuari 1912 zullen deze prijzen afgespeeld worden. Daarna sebioting op den hak voor een schoon korentenbrood, gratis vooral de leden die aan den prijskamp deel genomen hebben. WETTEREN. Plaatsrechten. De volgende tarieven zijn terug aangenomen voor do verschillende gemeentelijke verpachtingen 1. Al wie op de Markt gebruik maakt van eene plaats minder dan éénen vierkanten mc- tez zal voor éénen vierkanten meter betalen. Do taks is 15 centiemen. Nochtans worden de volgende uitzonde ringen gemaakt a. Voor 26 eieren betaalt men 4 centiem, voor 27 tot 52 eieren 8 centiemen en voor 53-eieren of daarenboven zal men 15 centie men betalen. b. Voor duiven en jongen konijnen bene den do 6 betaalt men 8 centiemen en voor 6 en daarenboven 15 centiemen. c. Voor kiekens en volwassen konijnen ten getalle van 2 betaalt men 8 centiemen boven de 2 zal men 15 centiemen betalen. n. Vooreen geitonlam betaalt men 4 cen tiemen, boven dit gelal 8 centiemen. e. Voor één tot 6 konijnenvellen betaalt men 4 centiemen boven dit gelal zal men 8 centiemen betalen. 2. Voor een gedeelte van eenen vierkanten meter hoven het effen getal zal men dén prijs van eenen vollen vierkanten meter of 15 centiemen betalen. 3. De voor- of zijwaarts uitspringende ge deelten van kramen waaraan te koopgestelde voorwerpen worden uitgehangen of vastge maakt, worden voor de vaststelling van de plaalsrechten medegerekend. Het dekkleed dat slechts dient om het kraam tegen den regen te beschutten, wordt niet in aclit genomen. De rijtuigen waarmede de koopwaren ter markt gebracht worden zijn aan geene plaats- rechten onderworpen. 4. Voor een kruiwagen waarop de koop waren Ier markt gesteld blijven betaalt men 15 centiemen. 5. Volwassen paarden en koeien, alsook veulens, ossen, stieren en vaarzen, boven het jaar oud, betalen 3 vierkante meters of 45 centiemen. 6. Veulens, ossen, slieren en vaarzen, minder dan een jaar oud, alsook ezels, en muilezels betalen 2 vierkante meters of 30 centiemen. 7. Voor een varken, eene geit, een schaap, een kalf betaalt men eenen vierkanten meter of 15 centiemen. De plaatsrechten geheven op de paarden markt ten dage der jaarmarkten wordt vast gesteld op25 centiemen pervierkanten meter. Op alle. andere-dagen wordt aldaar het plaalsrecht gelijk gesteld met dat der andere plaatsen In de gemeente. De plaalsrechten op de markten, gehouden op de openbare plaatsen en stralen der ge meente, worden behalve op den paarden markt bepaald op 15 centiemen per vierkan ten meter óm liet even welke waren of goe deren men er to koop stelt. De pachters der verschillige marktloten mogen boven dit tarief niet gaan en zijn des gevallend vervolg- en strafbaar. OPENBARE VERKOOPING van TE OORDEGEM De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal verkoopen op Maandag 15 Januari 1912, om 8 uve voormiddag, te Oordegem, Klinckaert, ten aanzoeke van den heer August Bouckaert, pleitbezorger, tc Gent "10 koopen Kastanjeslaghout. Ten aanzoeke van Edmond De Mulder, eige naar, Melle - 25 koopen Elsenslaghout. OPENBARE VERKOOPING van TE AYGEM De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wiën het behoort op Maandag 15 Januari 1912 om 2 ure namiddag, ter herberg van Camiel Schecrlinck, te Aygem, Dorp, opcnbaarlijk vet- koopen; Eerste Koop Eene partij Zaailand, gelegen te Aygem, op den Groenenweg ot Kapellekauter, ten kadaster sectie B, nummers 1S9d en 189B,met eene grootte van 7 aren 70 centiaren, bij meting groot 17 aren 80 centiaren, palende oost Alfons Annorel, zuid en west d'erven Herelle, noord de Kauterloè, daarover Floreiit Casteels. Tweed© koopEene partij Zaailand, gelegen fee Aygem, op het Kapelleveld, ten kadaster sec tie B, nummer 107, met eene grootte van 16 aren S0 centiaren, bij meting groot 15 aren 80 cen tiaren, palende oost Jan Van Londersele, zuid Alfons Annorel, west Valerie Van Impe-Scheer- Hnck, noord den voetweg,daarover Temmerman- De Luyck. OPENBARE VERKOOPING van EENEN MEERSCH te Moorael De Notaris DE VIS, zal ten verzoeke van wien het behoort openbaar verkoopen. Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorsel, Ilaveren- bosch, bekend ten kadaster sectic E, nummer 78bis, groot 36 aren, palende Noord en Oost M. Hector De Craecker, te Brussel, Zuid De Gols- Bosteels, de weduwe en kind te Aalst, en da me VanLoo-Pickaert, te Gent, West Petrus Josephus Van den Bossche-Cornelis, te Moorsel en andere. Op te leggen boompvijs fr. 350. Onmiddeiijke ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Maandag 15 Januari 1912 om 2 uur namiddag, ter herberg In den dónke ren put bij de weduwe Charles Louis De Rop, te Moorsel, Kruis. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst. Lange Zoutstraat, 6 10 januari, 15 ure; Barometer 763° Thermometer 8°5 Wind: zuid-west Yooruitz. schoon weer. voor de Stad en het Arrondissement Aalst* AALST. 14 Januari Sinte Geciliafeest door de Ko ninklijke Harmonie Al Groeiën4 Bloeiend 15 Januari Davidsfonds (Aalst en omstre ken). 2° Voordracht over Geloo/s- verdediging, door Eerw. Hr H. J. Reynaert, Ph. D. en S. T. B,, leeraar te Sint Nikolaas. 21 Januari Sinte Barbarafeest der Vrije Brandweer. 21 Januari Pape-Avond, gewijd aan wer ken van den Aalsterschen kuusle- naar. in de zaal van den Sledelij ken Schouwburg. 22 Januari Voordracht met lichtbeelden en koren, over de Reis naar Rome, ingericht door het dagblad De Volksslem 22 Januari Sint Anloniusfeest van het syn- dikaat van Vleeschhouwers van Aalst en omliggende gemeenten 28 Januari. Vermakelijk Tooneelfeest in den Katholieken Volkskring Sl.-Jozef, Meuleschelteslraat, uoor den Too- neelbond Langs om beter en de Fanfaarafdeeling Willen is Kun nen 4 Februari. Tooneelclub der Christen© Vakvereenigingen. Arbeid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren le Verdruk den mind're niet, drama in 3 bedrijven; 2e De Nieuwe Dokter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Jaarlijksch Turn- Wapen-en Tooneelfeest, ingericht door den Katholieken Turnkring Steun geeft Moed 11 Februari Toon- en Tooneelkundig feest door de Galharinisten, in den stede lijken schouwburg. Opvoering van Do Leie van P. Benoit en Monologenspelen doorR.Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- en liefdadigheids- concert in de groote feestzaal van het stadhuis, om 5 ure, ten voor- deele der armen, bijgestaan door do (Damen der Liefdadigheid). 16 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Galharinisten ter stedelijken schouwburg van De Jonggezellenbond en Jean- Marie LEDE 21 Januari Tooneelfeest door den tooneel- bond Vreugd in Deugd ten voordeeleder armen, ondersteund door het genootschap van Sint Viti- centius a Paulo. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner fée$ten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. MARKTPRIJZEN Aalst. 10 januari. Hopmarkt, vaster, fr. 235—245. Sottegem 0 jan. Tarwe 20.50. mastehiin 19,00. rogge 17,00. haver 21,00. boonen.00,00 aardappelen, 9, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter 3,90, eieren 4,00. viggens 25 a 35. Ninove, 9 jan. Tarwe 20 a 21; rogge 16 a 17; haver 20 a 21 gerst 00 a 00 koolzaad uO a 00 bonnen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,70 a 4,00 eieren 4,00 a 4,50 viggens 65 a 75. Assche, 9 jan. Tarwe 20,00 a 21,00; rogge 16,00 a 17,00 haver 20,00 a 21/10 aardap pelen 8,00 a 8,50 boter 3,SO a 1,00 eieren 3,25 a 3,50 kiekens 2,50 a 3,50 konijnen 1,75 a 2,50: hesp 1,90; viggens 23 a 35; hop 285 a 000. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 9 JAN. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 3 2» r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet, 3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3' Obl. Mei-No». 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3, Aalst Antwerpen 1887 2 1903 Brussel 19022 Brussel 1905 Zeehaven Charleroi 1905 Gcr.t 1896 Elsene 1880 1908 3 Laken 1902 Luik 1860 1897 1905 Mechelen 1885 1897 Oostende 1852 St.-Gillis 1904 St-Joos-ton-noode 1881 Scliaarboek (100 fr.) - (500 fr. Spa 1909 3, Doornik f50 fr.) Verviers 1873 1893 88.50 88.50 75.— 99.— 82.75 ooi— 104'25 85.50 90.50 83.25 96.75 81.75 71.50 97.45 83.— 132.50 74.— 76.50 80 70.75 85.25 50*75 «16.50 88.60 88.60 Nieuwstraat Aalst. Welgekende heiberg terstond lo huren. Voor de conditiën zich le bevragen Reizérlijke Plaats, 19, Aalst. 608 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, PaperodedriesAll

De Volksstem | 1912 | | pagina 3