Be Ouitschs kiezing. Mlnistgrieëïe Crisis in Spanje -W' NIEUWSBERICHTEN, j Vertrek van M. Woeste. Eclitelijk drama te Wattrelos Pracliiige Katholieke betooglng Een man door den trein vermorzeld te Audenaarde. Stadsnieuws. Spiegelfaliriek A. L. MEYVAERT Samson Kina gee£t Sht en Rechterlijke Kronijk FEESTWIJZER Gcede Zaailanden perceel Land. Weerkundige waarnemingen 16 JANUARI 1912 Van opgeruimd karakter, altijd blijge- qaoed, was hij immer voor ons een trouwe vriend en zijne gulhartigheid en edele inborst gullen altijd door ons allen hoog geprezen blijven. Het is dus met een oprecht genoegen dat ik, in naam van het Bestuur en al de Leden der Harmonie, ons gewezen bestuur- on werkend lid van herte Proficiat zeg en hem tevens bijzonder bedank voor al het goede dat hij hier stichtte binst de vele jaren dat hij onverpoosd streefde om onze Maatschap pij te doen groeien en bloeien. Ik hen dan ook gelukkig onze vriend Désiré dit nederig geschenk, in naam van gansch onze Maatschappij, als blijk van achting en erkentelijkheid aan te bieden. En nu, Mijne Heeren, wil ik sluiten met u te verzoeken uwen beker met mij te ledigen qp het lang leven van onzen dierbaren Jubi laris God behoede hem zijne stevige ge zondheid en helderen geest, opdat hij, met ons, binnen eenige jaren het honderdjarig Jubelfeest onzer geliefde Maatschappij moge vieren Lang levo onze vriend Désiré Hij overhandigt aan den jubilaris, onder de daverende toejuichingen der aanwezigen, eene pracli'tigo pijp. Do jubilaris, M. Roelandt, antwoordende aan M. Ed. Vun de Maele, zegt dat hij het Komileit en de leden bedankt voor de eer hem aangedaan en voor liet geschenk. Hij spoort di' loden aan,zijne voetstappen te vol gen, opdat aldus do maatschappij zou blijven duren en blijven bestaan. Onderlusschon doet M. Woeste de ronde, der zaal, drukt de handen der aanwezigen en heeft voor allen een minzaam woord. Bij zijn vertrok werd aan M. Woeste eene eiudeloozc ovatie gebracht. In den algenieene geestdrift, gaf de grijze en gevierde staats man. Aan zijn vriend M. Amand Dlior.dt eene aandoenlijke omhelzing. De aanwezigen juichten van ganscher harle toe. Allen ston den recht en 't was een oorverdoovend ge roep en gejuich van Leve Woeste. Nooit zagen wij zulken geestdrift. Aan den uitgang keerde M. Woeste zich nogmaals naar de aanwezigen en zegde Gij roept Leve Woeste 1 Ik roep Leve de Vierde Zetel Donderende toojuichingen begroetleu de laatste woorden van den gevierden redenaar. De lieer Burgemeester nam dan nogmaals het woord en dronk op de gezondheid van M. Amand Dhondt. M. Woeste, zegde de heer burgemeester, heeft hem als eene reli kwie gekust, wij moeten hem op dezelfde wijze vereereu, en onder het vroolijk gejuich der aanwezigen, kuste hij ook den ontroer den lieer Amand Dhondt* Vele aanwezigen volgden het voorbeeld van onzen burger vader. De heer burgemeester stelde dan ook nog de gezondheid voor van M. O. Van der Hae- gen, ondervoorzitter, waarop deze ant woordde met de belofte, dat de maatschappij steeds op hem zal mogen rekenen. Hij wakkert op zijne beurt do leden aan, regelmatig de repetition bij te wonen en ver gast de werkende leden op een Üeschje champagne. Onnuodig te zeggen, dat zulks gretig en dankbaar aanvaard werd. Daarmede was het ofticiëele deel van het banket afgeloopen. M. Abel De Clippele, eere-arrondisse- mentskommissaris, kwam als naar gewoonte met het eerste lied af, waarvan liet refrein in koor door al de aanw ezigen medegezongen werd. En lang nog ging het er dan lustig toe in gezellig samenzijn, onder het zingen van menig lied. Wij mogen nieteindigen, zondereen woord vau hulde aan M. De Temmerman, die ons dit jaar een uitmuntenden disch hoeft opge diend aan de heeren muzikanten voor hun ne opwekkende en kunstvolle uitgevoerde muziekstukken. Heden Maandag avond, om 8 ure, doet de Harmonie eene wandeling door de stad. De Eereleden zijn vriendelijk uitgenoo- ittüd het muziek te vergezellen. Bijeenkomst bij M. Edm. D'Hoir, Groote IVlarkt. Een Belg poogt zijne vrouw te vermoorden. Do genaarndo Alois Cooremans, 44 jaar oud, afkomstig van Temsche (België) en weduwenaar met twee kinders, trouwde in de maand Augustus 1910 met eene weduwe, geboren Gelina Flavigny, 36 jaar oud, gebo ren to Gravelines, die insgelijks twee kinde ven had van haar eerste huwelijk. De een dracht heerschte niet lang in 'thuishouden ■.lat zich te Halewijn vestigde, en weldra ging «r geen dag voorbij, zonder dat beide echt- genooten getwist hadden. Zij hadden niette min sainen besloten een huis te bouwen en leenden daartoe eene som van 5,000 frank hij M. Dupré, notaris te Roncq. 1900 frank werden in de Crédit du Nord geplaatst te Hale wijn. Doch korts daarna verliet de vrouw de ©ehtelijke woning zij trok de 1900 frank vp, die in de bank stonden, en ging zich te Wattrelos vestigen, waar zij een pasteiwin- itel openhield voor rekening van mad. De- '•eux. Gooromans vernam zulks en besloot Ie vrouw te dwingen de 1900 frank terug te -reven. Hij begaf zich met den aannemer van ijn huis naar Wattrelos en verzocht den policiekominissaris tussohen te willen ko men, om d§ som te doen teruggeven. Deze begaf zich naar de woning der vrouw, die 1000 frank teruggaf, er bijvoegend dat zij het recht had het overige te behouden. Zulks gebeurde don 1 December laatstleden. Eei.igen tijd later kwam Cooremans zijne vrouw opnieuw opzoeken, en daar zij wei gerde hel geld terug te geven, sloeg hij haar met oen strijkijzer op het hoofd. Donderdag kwam die zaak voor de rechtbank en hij kreeg twee dagen gevang. Alvorens voor de rechtbank te verschij nen, sluurde Cooremans aan zijne vrouw een dreigbrief, dien deze naar de policie droeg. Na zijne veroordeeling begaf zich de man naar Meenen en kocht er een revolver van 12 frank, en alsdan begaf hij zich naar Wattrelos. Zoodra de vrouw hem zag, wilde zij de deur sluiten, doch hij was haar voor en haar achtervolgend naar een vertrek, aan den winkel palend, riep hij Ge hebt mij nu lang genoeg verveeld Daarna loste hij vier revolverschoten op haar. Denkende dat hij ze gedood had, vluchtte Cooremans weg en ging zich gevangen geven. Doch de vrouw was niet al to erg gewond zij werd door drie kogels aan den arm getroffen; de vierde kogel vloog in den muur. Haar toe stand levert geen gevaar op. Ni. Canaiejas geeft ontslag met gansch zijn ministerie Op 't onverwachts kwam Zondag de tijding toe van het ontslag Canaiejas. De oorzaak De opstandelingen van den aanslag van Cullera, waarbij een rechter en een griffier ven-moord eerden, had als do daders doen aanhouden verscheidene anarchisten. 6 daarvan werden terdood veroordeeld ze gingen allen in beroep, en het Opperste Hof veroordeelde er 7 in plaats van 6 ter dood. De jury vroeg de genade voor de terdood veroordeelden, en verandering der doodstraf in eeuwig'dui enden dwangarbeid. De koning, op raad van zijn ministers stond zulks toe voor G van de zeven, maar de zevende ziet zijne staf onveranderd blijven. Een nieuw beroep werd gedaan op den ko ning. Deze antwoordde zijne ministers daar over te raadplegen. Heeft nu de koning toch genade verleend aan den zevenden terdood veroordeelde, tegen den wil van den minis terraad, het is hetgene wij vermoeden. We zullen er morgen meer over woten. te Luilt. 6000 katholieke Luikenaars brengen hulde aan de missionnarissen. Zondag heeft Luik geloond hoevele trouwe zonen van do katholieke Kerk nog tussehen zijne muren verblijven. Zes duizend personen zijn de protestmeeting gaan bijwonen door do katholieken belegd om verzet aan te teekenen tegen de venijnige aanvallen van H. Vandervelde. Mgr. Rutten, bisschop van Luik, was aanwezigen heeft er welsprekend hot woord gevoerd ook heeren Paul Segers, Antworpen, Paul Hanquet, Luik, Mgr. Roe lens, hebben de zaal in vlammende geest drift. gezet... Na zulke beloogingen mag men zich aan het beste verwachten met de aan staande Kamerkiezingen. Welk eerlijk mensch zou zijn slem willen verleenen aan zulke hatelijke lasteraars De eendracht bezegeld. Thans is de zaak beslist. De Luiksche katholieken zijn het eens geworden. Als kandidaat der katholieke domokrat en zal M. dePonlhiére, de volksgezinde volksman, voorgodragen worden. Ziet ge, lo/.ers, hoe overal de eendracht volkomen wordt bewerkt, tussehen al onze katholieke vrienden.... Zondag avond om 7 ure, is een schrikke lijk ongeluk in onze stalie gebeurd. Een spoorwegbediende vond, op een afstand van 50 meters der statie, in de richting ban Eyne een lijk liggen, vreeselijk verminkt. Hij ver- willigde den heer statieoverste, die dadelijk ter plaats was met zijne bedienden. Men vond twee stukken van een hoofd, een deel van den schedel, armen en beenen, ingewanden en een deel van liet lichaam eens menschen. Te oordeelen naar de kleederen had men te doen met een werkman, die aan den spoorweg arbeidt, vermits bijzondere knoppen aan zijne kleederen gevonden wer den. De overblijfsels werden in een zak verza meld en naar het doodenhuis van Bevore gevoerd. Niemand kon do eenzelvigheid van het slachtoffer vaststellen. In den vestzak van den ongelukkige vond men eindelijk een briefje. De verongelukte is zekere Remi Van Gae- veren, smid, te Goeraardsbergen, maar wo nende te Scheldewindeke. Hij was gehuwd en vader van verscheidene kinderen. Op het briefje heeft men gelezen dat hij vaarwel zegde aan vrouw en kinderen. Daaruit besluit men dat er zelfmoord in 't spel is, doch de reden der wanhopige daad kent men niet. Men vermoedt dat het lijk ten minste 100 meters ver meêgeslingord werd door den trein, die uit Brussel kwam. Het parket van Audenaerde is verwittigd geworden. DE VOLKSSTEM CHINA Afstand van den keizer. De Troon heeft afstand gedaan van de Keizerlijke Kroon. Het Hof zal zich te Jehed terugtrekken. De prinsen, het volk en hel leger zagen alleen uitweg in eene abdicatie van den keizer. Sun Yat Sen neemt de Chineesche vloot in oogenschouw. De president der afgescheurde Chineesche provinciën, Sun Yat Sen heeft te Yang Tsé de Chineesche vloot in oogenschouw geno men. Hij vaarde op een yacht lusschèn de schepen in. De yacht van den president grootte de Engelsehe. Amerikaansche en Duitsche oorlogschepen. Deze schepen heb ben den groet niet beantwoord. Duitschland zendt volk naar Peking. De Duitsche boot Patricia is met 1163 man te Algiers Zaterdag toegekomen. De boot zal vertrekken naar Peking om de man schappen daar af te zetten. Slachtingen. To Kien Tchang hebben de revolulion- nairen eene leelijko sluphting gehouden. Zij hebben 300 imperialisten gedood, 220 het hoofd afgehouwen of levendig de huid afge trokken, 20 kristenen, en den Franschen missionnaris, Pater Castanet vermoord. De Fransche consul. Pater Ouvrard en zusters zijn moeten vluchten. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf3Aalst. Stoomfabriek in Gent Davidfonds. Hedén avond, om 8 ure stipt, zal de Eerw. Heer J. Rejmaert, leeraar van wijsbegeerte in het kléin Seminarie van St-Nikolaas, eene tweede voordracht geven over geloofsverdediging. Onderwerp God is de oorzaak, het beginsel der werelden tevens onderscheiden van de wereld. Het bestuur hoopt eene talrijke opkomst voor die hoogst belangwekkende voordracht. Iedereen wordt er toe uitgenoodigd. De voordeeligste conditiën voor ellegoed- winkels zijn bij Van den Bergh-Jouret, 41, Korte Zoutstraat, Aalst. Koninklijke Rederijkkamer De Cathari- nisten. Door onvoorziene gevallen kan Jonggezellenbond" hot blijspel op de plak brieven aangekondigd voor de verlooning van 14 Maart aanstaandeniet doorgaan en zalvorvatigen worden door «Muurbloempjes» blijspel in vier bedrijven naar liet Duitsch door J. De Vos. T Prachtige overwinning van het katholieke Centrum. De katholieken winnen 6 zetels bij. Verplettering «an de liberalen. Zooals we in ons vorig nummer reeds konden aankondigen, .hebben de Duitsche katholieken moedig het hoofd geboden aan den stormloop waaraan zij in de kiezing blootstonden. Doch nu hebben wij nog veel beter nieuws. Niet enkel hebben de katholieken, de aan vallen afgeweerd, zij hebben op den hoop toe nog zes zetels bijgewonnen. In 1907 wonnen zij op den eersten dag 78 zetels, nu hebben zij van den eerster, slag 88 zetels bezet, hetzij 10 meer in vele bal- loleeringen slaan de katholieken er gunstig voor. Ondanks de talrijke winsten der socia listen, moeten zij niet al te zeer victorie loopen, want zij zullen schijnt hel bijlange niet aan het getal zetels komen, die zij vóór de kiezing van 1907 hebben bezet. De gekende uitslagen. Op 397 afgevaardigden zijn er 212 bepaald gekozen,voor 185 plaatsen is er balloleering. Een kijkje in de partijen. De Behoudsgezinden 27 gekozenen, 43 balloteeringen. Vóór de kiezing hadden zij 58 gekozenen.DeVrije Conservatieven: 5 ge kozenen, IS balloteeringen. Vóór de kiezing 20 man. Katholiek Centrum 88 gekozenen, 37 balloteeringen. 103 vóór de kiezing. De Polen 14 gekozenen, 10 balloleeringen. Vóór de kiezing 20 man. Nationaal liberalen: 4 gekoxeBten, 64 balloteeringen. Vóór de kiezing 51. De Radikalen, mes! gek©" zenen 5n ,4gros562 balloteeringen, 49 man vóór de kiezing. de Socialisten 66 gekozenen, 113 balloteeringen. 53 man vóór de kiezing. Mannen builen de partijen Ge kozen 4 en 10 baliotoeringen. 17 man vóór de kiezing. Voor de ballotteeringen. 51 hebben plaats tussehen liberalen en kandidaten der rechterzij. Wij hebben het reeds gezegd in 1907 hadden de katholieken van den eersten slag 78 leden gekozen nu 88 of tien meer de socialisten hebben er nu 06 tegen 29 de na tionaal liberalen 4 in plaats van 20.., be houdsgezinden, 27 in plaats van 48, Polen, 14 in plaats van 18. Schandelijke klopping der lifieralen. Zooals ge ziet, vallen de slagen op libera len en radikalen. En rechtuit geZ' gd, wij be klagen hen niet zij hebben maar nelgene ze gezocht hebben. Zij liebLen hunne klopping niet gestolen. Wij kunnen niet eindigen zonder onze beste gelukwenschen te sturen aan het ka tholieke Centrum. Hoerrah voor de Duit sche Katholieken m Wij kunnen riiet genoeg de Pil van Dokter Walthéry aan onze lezers aanbevelen, daar het bewezen is dat deze weldoende remedie een ware schat krachten, kloekle en ge zondheid geeft aan allen die ze gebruiken. 1 fr. overal. 551 Nieuwerkerken. Gevecht. Zondag rond middernacht werd er gevochten ter her berg van G. Oltoy. Zooals maar al Ie dik wijls gebeurt wanneer de hoofden verhit zijn door drank, kwamen de messen te voor schijn, de genaamde Remi Van Landuyt be kwam niet minder dan 7 messteken, waar onder verscheidene zeer erg. De heer doktor Jacobs, ter plaats geroe pen, heeft den gekwetste de eerste zorgen toegediend. Als vermoedelijke daders worden de ge broeders D... aangewezen. Een groot schandaal. Men beeft verno men, dat er verscheidene veroordeelingen uitgesproken zijn, voor het verkoopeu van vervalschle chieoree. Het is nochtans zeer gemakkelijk al die slechte hoedanigheden te vermijden, door alleen de altijd zuivere chicoree der trappisten Vincart te koopen. Dendermonde. Diefstal. Zondag nacht zijn onbekende dieven in het schip ge drongen van Van den Bossche, dat in den Dender gemeerd lag. De schurken stolen eruit een hok verschei dene kiekens. Een onderzoek is geopend. De tien weldaden van THEOBROMA 1. liet sterkt de menschen algemeen KEN 2. Heelt flauwte, ziekte pijn en wee TWEE 3. Maakt u van hartkloppingen vrij Dit IJ 4. Geeft uw gemoed en blijde zwier VIER 5. Jaagt bloedeloozen sterkte m 't lijf VIJF 6. De werkers steunt liet op dc bres ZES 7. Aan zwakken sehenkthet vuuren leven ZEVEN 8. Aan allen vreugdeen nieuwe kracht AOHT 9. Geluk en rust en heil en zegen NEGEN 10. En een lang leven bovendien TIEN KOOR Wat schooner schat is er op aarde Dan vrij van ziekte en kloek te zijn Vaardig lichaam, geestrijk brein Zijn boven goud en diamant in waards En zijtgij zwak, ter neer geslagen. Hebt gij geen macht of adem meer Gij zult uw krachten van weleer Met THEOBROMA herop zien dagen lo alle apotheken. Gent Hoofddepot, DE MOOR, Burgstraat, 38. 3 fr. de flesch, te Aalst bij al de heeren apothekers. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. OPSTAND. Zekeren Frans Abdon van Aalst, voor op stand tegen de policie, krijgt twee maand gevang. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. GEWELDIGE GENDARMEN. De gendarmen Clap dorp on Van Bran le gem der brigade van Audenaarde, nu ver plaatst, kwamen te Bevere binnen in do herberg van Sara Durie. Kort nadien kwam zekere Thomas Oscar binnen. De gendarmen ondervroegen hem en wilde hem zijn naam doen opgevon. Thomas wei gerde. daar hij niets misdaan had. Daarop hebben de twee pandoren den man de menot- ten aangedaan en hem naar de gendarmerie geleid. Onderwege werd de man, die niet gewil lig was, ook mishandeld. Thomas diende legen de gendarmen eene klacht in. De rechtbank verwijst hen elk tot 100 fr. boet voorwaardelijk on tot liet betalen van 250 fr. schadeloosstelling. ONEERLIJK. De genaamde Th. Van Hutse van Sotte- gem, zich plichtige gemaakt hebbende aan misbruik van vertrouwen, werd veroordeeld lot 100 frank boet of eene maand voorwaar delijk en tot hot betalen van 275 fr. schade vergoeding. KLOP. Desiré Vandeputte van Maeter heeft eens duchtig geklop op den rug van zijn gebuur. De man krijgt daarvoor 2 maand en 50 fr. boet en ook 50 fr. voor lange vingers. GOED GELAPT. Een werkman van Vlierzele, Guslaaf Hugo, beeft getrommeld op Marie Cobbaert van Zonnegem en nog wat andere deugenie- terijen uitgesproken. Hij krijgt 2 maand en 26.fr. boet of nog 15 fr. boet. Te zamen met zijn broeder, krijgt de eer ste nog 2 maand en 76 fr.,15 dagen en 20 fr. de tweede, 15 dagen en 26 fr. en 5 fr. SGHOONE ZOON. Een kereltje van Opbrakel, Emiel De Sitter, voor bedreigingen jegens zijne ouders en zusiers, woonstschennis en vernietiging van eigendom, krijgt 3 maand en 52fr. boet of 15 dagen en 15 fr. of 3 dagen. Bij uitscheiding van bedrijf en vertrek OPENBARE VERKOOPING van HTJISMB3TJBE2LS TE MELDERT, DORP De Notaris BRECKPOT zal op Dijnsdag 16 Januari om 9 uren voormiddag openbaarlijk ver- konpen, ten huize van Michel Vermoeseu-Stock- mans, alle huismeubels zooals tafels, kassen, stoelen, bedii.uis met resorts, spiegels, herberg en winkelgerie? en alle andere voorwerpen, ie lang om te melden. Alles op gewone conditiën. De koopen on der en tot tien franken gereed te betalen. 552 voor de Stad cn het Arrondissement Aalsf^ AALST. 21 Januari Sinte Barbarafeest der Vrijt Brandweer. 22 Januari Voordracht met lichtbeeld®» en koren, dvcr do Rei* naar Rome, ingericht door het dagblad Do Volksslem 22 Januari Sint Antoniusfecst van bet syn- dikaat van Vleeschhouwers van Aalst en omliggende gemeenten 28 Januari. Vermakelijk Tooneolfeest in den Katholieken Volkskring St.-Jozef Meuleschetteslraat, door den Too* neelhond Langs om beter en de Fanfaarafdeeling Willen is Kun nen 4 Februari. Tooneelclub der Christen© Vakvereenigingen. Arbeid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren 1® Verdruk den mind're niet, drama in 3 bedrijven; 2® De Nieuwe Do ter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Toon- en Tooneelkundig feest door de Gatharinisten, in den stede lijken schouwburg. Opvoering van De Loie van P. Benoit en Monologenspelon doorR.Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- en liefdadigheids concert in' de groote feestzaal van het stadhuis, om 5 ure, ten voor- deele der armen, bijgestaan door de (Damen der Liefdadigheid). 16 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Catharinisten ter sledelijken schouwburg van De Jonggezellenbond en Jean- Marie LEDE 21 Januari Tooneelfeest door den tooneel- bond «Vreugd in Deugd», ten voordeeleder armen, ondersteund door het genootschap van Sint. Vin- centius a Paulo. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten t zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. MARKTPRIJZEN Aalst. 15 januari. Hopmarkt, kalm, fr. 232.50—242.50. Geeraareclbergcn 15 januari. Tarwe de 100 kilos ;.'U,7.r> Masteluin 18,00; haver 20,75 Rogge 17,00booneu 22,00 Aardappelen 8,50; lijnzaad 34,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,95 a ,405 eieren per 25, fr. 3.50 ruw vlas 0.93. Viggenen 2)5, Hoornbeesten 140. 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 OPENBARE VERKOOPING van TE CHERSCAMP De notaris TIBBAUT zal openbaarlijk ver- koopen Een perceel zaailand, te Cherscamp, wijk Boy- gem, aan de Billegemstraat, sectie E, nummer 440a, groot 24 aren 50 centiaren. Gebruikt door Alfons Roels. Qnmiddelijlte ingebruiktreding. Tweede koop Een perceel zaailand, wijk Boy- gem, sectie E, nummer 468b bis, glmot 21 aren 70 centiaren. Gebruikt door Charles-Louis Van Leveven. Onmiddelijke ingebruiktreding. Derde koop: Een perceel Zaailand, wijk Boey- gem, sectie E, nummer 398 bis, groot 9 aren 90 centiaren. Gebruikt door Cliarles-Louis Van Leuven. Onm.ddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN InstelWoensdag 17 Januari 1912 VerblijfWoensdag 31 Januari 1912 Om 2 uren namiddag ter herberg van Frans Matthys-Van der Schueren, te Wichelen, Statie, Er zal geen derde zitdag plaats hebben. 1/2 p. h. instelpenning te winnen. 524 OPENBARE VERKOOPING van een teErpe, Meirestraat. De Notaris Oscar Tibbaut zal in het openbaar vorkoopen Gemeente Erpe. Een perceel Land, gelegen op het Boschveld, genaamd Den Bek groot 17 aren 97 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 952 en 953. Gebruikt door den verkooper Mijnheer Char les-Louis Van den Steen. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 16 Januari 1912 Ten 1 uur namiddrg ter herberg van den heer Charles-Louis Van den Steen te Meire, aan bet Dorp. 525 van M. Camiei Praet, opticien-special .to Aalst, Lange Zoutstrauc, 6 15 januari, 15 ure; Wind: zuid Barometer 761°6 Thermometer 6°5 1 ooruitz. regenachtlgT

De Volksstem | 1912 | | pagina 3