DE KAMER gmm-M Moord en zelfmoord Stadsmeuvirs. Onze voordracht over de reis naar Ronïe Rechterlijke Kronijk SPORTNIEUWS MARKTPRIJZEN Slaghout en Mutsaard FEESTWIJZER Tlx. Stevens, OFFICIEELE KW0TEERING Weerkundige waarnemingen I? 24 JANUARI 1912 jokeren. Met parket. Het parket jfttn Setldfermonde is alhier afgestapt, ten Knde een onderzoek te doen nopens eene Boging tot ontfiggeling van den tram Loke- len-Zaffelaere, Verleden week werden ftpeenvolgende avonden, groote steenen op wijk Heirbrug langs de lijn gelegd. De eerste dag werden de steenen door het ynachien verbrijzeld des anderendaags wer den zij bij tijds opgemerkt. liet onderzoek bracht geen licht in de Baak. De daders blijven onbekend. Ledeberg. Droevig ongeluk. Zon dag namiddag, rond 2 ure, speelde de 6 ja rige Henriet te Vervaene, op de koer harer woning met een kaatsbal. Ongelukkiglijk had men het deksel afge nomen van den teerput. waarin het meisje al spelende achterwaarts is ingevallen. Niettegenstaande de spoedige hulp en de krachtdadige pogingen van den geneesheer Van Bockslaèle kon men het slachtoffer, dat verslikt was, niet tot het leven terugroepen. De droefheid der ouders, wiens eenig kind het was, is onbeschrijflijk» Nieuwerkerken. Het parket. Het parket is hier Maandag afgestapt en heeft de lijkschouwing van Remi Van Landuyt ge daan. Daar hot gerucht verspreid was, dat de gebroeders De S..., die aangehouden.zijn, met hun slachtoffer zouden gekonfronteerd -worden, waren er honderden nieuwsgieri gen naar liet dorp gestroomd. Deze werden evenwel in hunne vorwachting bedrogen, daar do verdachten, die naar mon zegt hunne schuld bekend hebben, niet ter plaats ge bracht werden. Hot slachtoffer is heden Dijnsdag begraven geworden. Moorsel. Diefstal. Verleden nacht is een dief in de woning gedrongen van Jan Goppieters, achter de statie. Do schurk kwam binnen langs een klein venstertje, stool eene som van 50 fr. en brak nog eene kist open, staande naast het bed van de echtgenooten Goppieters. Deze hebben niets geboord. De dief is langs denzelfden weg vertrokken. Onder liet venster heeft hij zelf de voetsporen uitge wreven. Ongetwijfeld heeft men hier met een be kende dief to doen. Een onderzoek is geo pend. Appeltere. Aanranding-— Zondag avond werd M. ArLhür De Fleur, van Gee raard she rg en, eigenaar van automatiek© - orgels, op don boek der Statiestraat aange rand door verscheidene onbekende kerels, die hem ten gronde wierpen en van zijn geld beroofden. Het slachtoffer heoft een der ke rels oen slag met een sleutel toegebracht, waarop heel de bende de vlucht nam. Do schurken zijn ongekend. Een onderzoek is geopend. Winkeliers, koopt uwe el legoederen In de beste conditiën bij Van den Bergh-Jouret, Korte Zoutstraat, 41Aalst. Denderliautem. Straatschenners. - Maandag morgond rond 6 ure, hebben straat schenners, die den nacht door gebleven had den, de pannen afgerukt van den afsluitings- muur der brouwerij van Van Weslelaken en verbrijzeld van de groote kapel van O. L. V. van Zeven Weeën,* verschilligo ruiten uitgeworpen bij de weduwe De Schryver, gehucht Draak, hebben zij de vensterblinden afgenomen van den hofmuur der pastorij, de pannen verbrijzeld de hofdeur en ven sterblinden van Mijnheer Louis Boseuyt wil len verbrijzelen bij Frans Lobyn, gehucht Borrelcent, vensterruiten uitgeworpen. Daar heeft men ze achterna gezet maar het was niot mogelijk van hen te vatten. Een onder zoek is ingesteld en het is te hopen dat de schelmen in de handen van het gerecht zullen vallen. Spierenkrachteloosheid, geestestraag- heicl, algomeene lichaamsverzwakking treft men dagelijks aan bij de bevolking van onze groote steden. Men oefent lieden geest en lichaam zonder palen, men brandt het leven. Daarom is het wenschelijk een geneesmiddel te bezitten dat de bezwijkende krachten op kan beuren en de drukking van het mensehelijk werktuig op hoogte zal houden, op voorwaarde noch tans'dat daardoor geen binder aan de ge zondheid overkóm©. Daartoe is de auteur van THEOBROMA na lange studie gekomen. Vegetale kracht aanzettende en bij ruime ondervinding bekend als- versterkende mid delen, vermengd met bestanddeelen die de herstelling verzekeren maken dit nieuw ge nezend en tevens voedzaam middel uit. Aan lijders door chronische aandoeningen met zwakheid geslagen, aan de overwerkers mei den geest, aan al degene die spoedige kracfithorstelling behoeven en den tijd niet hebben noch de gelegenheid om eene lange kuur te volgen, zal THEOBROMA ten hoog ste nuttig- wezen. Nota. Dit nieuw en wel uitgedacht geneesmiddel vervangt volkomen alcohol en sterke wijnen, liet geeft den geest en de spieren de noodige kracht en prikkeling tot allcrhanden arbeid. Daarenboven levert het gebruiken van THEOBROMA geen der gevaren op, door aet drankmisbruik medegesleept. THEOBROMA krachlherstellend, lichaams versterkend geneesmiddel is te bekomen in alle apotheken en in de hoofddepot voor Gent Apotheek DE MOOR, Burgstraat, 3S. Prijs 3 fr. Overal verzonden tegen een post- mandaat van 3,15 fr. Te Aalst hij al de hee ren apothekers. Herseeuwe, Smokkelen per automobiel. De smokkelaars per automobiel worden langs om vermeteler. Zaterdag, rond 11 ure, zagen de tolbe ambten Jules Onraedt en Ernest Cluyse, van Je brigade van Herseeuwer-stalie, uit de DE VOLKSSTEM richting ran Wattrelos (Fransch-Vlaande^ Ton), een automobiel in het grijs geschilderd waarop twoe mannen hadden plaats geno men, in volle snelheid aankomen. In do nabijheid van het tolbureel. veinsde de chauffeur te stoppen, waarop de tolbe ambte Onraedt naderde, doch op het zelfde oogenblik schoot de automobiel als een pijl vooruit, bij zooverre dat Evarist Cluyse, die bezig was een ander voertuig na te zien, schier verpletterd werd. De auto die door het plotseling zwenken schier omkantelde, verdween langs den steenweg van Steenput, achtervolgd door an dere tolbeambten-wielrijders, doch zij konden den auto, die het nummer 68 W. C. 7 droeg en voorzeker met smokkelgoed was geladen, niet inhalen. TE G-EINTX Om eene tot hiertoe onbekende reden steekt een man zijne minnares de keel af. Hij poogt daarna zelfmoord te plegen Heden morgend, rond 9 ure, werd de wijk van St-Pielers in opschudding gebracht door do ontdekking van een bloedig drama, waar van wij hier de bijzonderheden laten volgen: Het huis der misdaad. Nummer 17 dei- St-Amandstraat, het huis dat den hoek vormt dezer straat en der Flo bertstraat, eene woning met twee verdiepin gen, wordt betrokken door den heer Jozef Buyl en familie, schoenmaker-herbergier. Rechts van den ingang bevindt zich de uit stalling van den schoenwinkel; links heeft men hel raam dor herberg, die als uitsteek - bord draag t Het Oud Gieterke Do hoer Buyl is de voorname huurder van dit buis, welks verdiepen onderverhuurd worden. Vrijdag laatst nu was eene vrouw, ver klarende Helena Van Thorme te heeten, 29 jaar oud te zijn en gescheiden te leven van haar echtgenoot, bij den heer Buyl komen inwonen. Zij betrok de kamer op het eerst© verdiep, op de straat uitgevend. Al wat de lieer Buyl van de vrouw afwist, was dat zij, vóór zij hij hem kwam, in de Bagaltonstraat, n. 19. woonde. Het ontdekken van het drama. Heden morgend, rond 8 u. 40, besloot de heer Buyl naar hoven te gaan zien wat er met vrouw Helena Van Thorme schelen mocht. Gewoonlijk stond zij vroeg op ©n thans had hij nog niets van haar gemerkt. Hij' vond do deur harer woonkamer, tevens slaapkamer, met een kier openstaan. Pas had hij zq opengeduwd, of een vrees lijk schouwspel vertoonde zich aan den doo- del-ijk verschrikten huurder. Het akelige schouwspel Dichtbij het bed lag het gausch bebloed© lichaam van Helena Van Thorme, met het hoofd op een oorkussen rustend, de rechter arm onder het lichaam geplooid. Ze was onkel gekleed met een hemd. Het bed was gansch omwoeld, wat doet veronderstellen dat zij in haar bed, tijdens haar slaap, ver rast word. Hare keel was overgesneden bij middel van een slachlersmes. Het lichaam van den moordenaar Niet ver van het lijk lag de nog reutelen den moordenaar met geopende keel, gansoh aangekleed, met blauwe vest aan, een slach ter waarschijnlijk. Hij had zich met het mes der moord eene afgrijslijke wonde aan de keel veroorzaakt. Hij schijnt een 30 tal jaren oud. Men kent hem alleenlijk met den naam lsidoor. 0e policie De policie deed den man naar het gasthuis overbrengen. Te middag leefde hij nog. De moordenaar onderhield betrekkingen met de vrouw, wier lijk thans nog in het huis der misdaad berust, in afwachting van het parket, dat te middaj ter plaats zou komen. I)e dader was heden morgend onbemerkt in huis gekomen. Maandag avond had in den Katholieken Werkmanskring alhier, de voordracht' met -liehlbeelden plaats, door den E.H. Janssens, pastoor te Lebbeke, gegeven over de reis naar Rome. Een talrijk en uitgelezen publiek woonde de voordracht bij. Onder de aanwezigen be merkten wij den Z. E. II. Deken, de heer burgemeester Gheeraerdls,schepen© De Hert, verscheidene heeren gemeenteraadsleden, de E. H. Puissant, pastoor van St-Jozef, ver scheidene andere geestelijken en talrijke vreemdelingen. Alhoewel door eene lichte verkoudheid aangedaan, klonk het woord van den spreker toch klaar, helder en aangenaam, door de ruime zaal en de bijval welke hij genoot, bewees hem hoezeer de aanwezigen smaak vonden in hetgeen de spreker ons verhaalde. Voor degenen die reods de reis deden, was het eene zoete herinnering aan de genoeglijke oogenblikken der schoone reis voor dege nen die zinnens zijn in September aanstaande onze reis mede te maken, was het reeds een goede voorsmaak van het schoone, verhe vene en wonderbare dat zij zouden te zien krijgen. Wij brengen onz;n hesten dank aan den E. II. Janssens, voor zijne voordracht en lichtbeelden, en hopen, dat hij ons binnen eenigc weken, andermaal zal komen spreken over Rome, de eeuwiga stad. Ook koesteren wij de hoop, dat. de E. H. Jans'^cus ons in September aanstaande, op onze reis .''-al vergezellen en ons door zijne pittige verhaldn en anekdoten verlustigen. Ook onze welgeineenden dank. aan den E. II. Pastoor Borreman, voor zijne hoogge schatte medewerkingen hulp, hij het geven der lichtbeelden. Alhoewel het feest eigenlijk door De Volksstem ingericht werd, moeten wij toch ook onzen besten dank wijten, aan de moe dige schaar Kalliolieke Burgers van St-Mar- tensgilde, welke onder leiding van hunnen voorzitter M. Aug. Meganck en hunnen proosldenE. II. Van Laere,zich noch moeite, noch last spaarde, om het feest, schoon en aangenaam te doen lukken. Wij mogen niet eindigen, zonder een wpord van dank aan de heeren zangers, die onder het bestuur van M.- Alfons Volckaert en de begeleiding van M. Gustaaf Pape; in volmaaktheid de passende koren uitvoerden. Nogmaals dank aan allen, aan al die recht katholieke vrienden, voor hunne kostelooze en gewaardeerde medewerking. De Volks stem hoopt, dat zij allen met denzelfden iever zullen willen medewerken voor onze voordracht over Rome, de eeuwige stad. Zitting van 2-3 Januari. De zitting wordt geopend om 2 ure onder voorzitterschap van M. Cooreman. Ordemotie M. du Bus de Warnaffe. Ik heb een brief ontvangen van gezel de Brouckère, waarin deze loochent wat ik over de socia listen van Gent zou gezegd hebben. Ik heb aan M. de Brouckère geantwoord en bewe zen, dal het wel uil een socialistisch dagblad van Stuttgart was dat ik het artikel gehaald had. Dat artikel was onderleekend door ge zel de Brouckère en door een ander socialist. Thans wil M. de Brouckère de verant woordelijkheid op zij ur medewerker schui ven. In plaats van een beschuldiger zijn er dus twee. Ik heb dus niets in le trekken van hetgeen ik gezegd heb, en ter kontrarie volgens nieu we inlichtingen mag ik verzekeren dat M. Versehraegen, de sekretaris der Gentsche werkliedenpartij,vast en zeker aan de hoeren geld geleend heeft aan 10 °/e intrest. M. Anseele.Ik zal u morgen antwoor den. Morgen zal ik ook op de leugens ant woorden. Zelfs indien men wil,zal ik onmid- delijk antwoorden. (Geroep aan de uiterste linkerzijde Ja Ja L) M. de Voorzitter, t+t Indien M. Helle- putte zijne beurt wil afstaan.(Toestemming), M.-Anseele.Steeds werden wij geleid door verstandig© mannen. Hij legt heel de geschiedenis van Vooruit uit, van af 1873. Gij hebt ons in al onze inrichtingen moeten navolgen... Gij ook liebt Boerenbonden, Samenwerkende Maatschappijen en Syndi- katen gesticht'eft gëen'ëh'kèl ;uwei' verrich tingen leent geld uit zonder waarborg. Spreker legt de werking der socialistische landbouwmaatscliappij uit en zegt dat wan neer" de verzekeringen en andere noodige kosten er af zijn, er nog slechts 4 °/0 over blijft voor het syndicaat, en zulks zonder eenigen waarborg. Wij hebben hier eene vre delievende stichting gedaan, welke geene enkele toelage geniet van het gouvernement, terwijl uwe Boerenbonden vele toelagen ge noten en aldus den taks der leeningen kon den verlagen.Wij verliezen er nog geld aan. M. Helleputte. M. Anseele heeft hier ten voordoele van de socialistische werken gesproken. Voor wat de 'geschiedenis van Vooruit betreft, wij kennén die ook. Hel is echter oen katholiek, die de eerste samen werkende maatschappij heeft gesticht. Do socialisten zijn de eersten om in hunne wer ken de kapitalistische princiepen binnen te brengen. In 1908 hebben de socialisten niets voor de landbouwers gedaan. Ondanks uwe ge- zegdens, blijft het toch nog zeker dat gij 6 °/0 intrest trekt van het geld aan de hoeren ge leend. (M. Demblon protesteert)" M. Hurin. Gij zijt er alleen op uit, om de huurprijzen te doen opslaan. M. Helleputte. Gij zijt er op uit om de verklaring van M. Gravis in twijfel te trekken of te draaien. Indien de huurprijzen en de waarde van den grond stijgen, dan is het een teelten dat 'hét land in voorspoed leeft. Wat echter de levensduurte betreft, deze deed zich overal voelen en nu wil men, dat het de schuld is van het Belgisch gouver nement. Allen moeten zich vereenigen, om een redmiddel te zoeken on niet stelselmatig de katholieke regeering bestrijden. Wij zijn er echter niet bang van, omdat w ij weten, dat het land u niet zal volgen. Gij zijt geheel verblind door uwe politiek. Boetstraffelijke Rechtbank van Gent. Het schrikkelijk drama van Meirelbeke. Heden morgend werd de zaak opgeroepen ten laste van Philibert Benoit, van Lede berg. thans aangehouden, 1 belicht revolver- scholen le hebben gelost, naar den beer poli- ciecommissaris Van Assche, te Meirelbeke. De betichte zou, volgens het schijnt, be trekkingen hebben onderhouden met vrouw Lemmens, die eene herberg bewoonde te Meirelbeke. Den Donderdag avond, 14 December, kwam de echtgenoot Lemmens bij den heer policiecommissaris van Meirelbeke en ver- lelde dat Benoit zich in zijne woning bevond en iedereen bedreigde niet den dood. Den heer policiecommissaris, vergezeld van den veldwachter, begaf zich dadelijk ter plaats. Alles was daar donker en gesloten. De herbergier klopte op de deur deze werd geopend door zekeren Muylaert, be minde van de dochter, doch bij het openen der deur, loste Bonoit, die zich verborgen had, verscheidene revplverschoten. De deur werd daarna weder gesloten. De heer commissaris eischte alsdan, in naam der wet, de deur te openen zij werd weder geopend, doch andermaal werden re volverschoten gelost. Toen de policie op het punt was de deur in te stampen, weerklonk in de herberg een schot, en toen mon eindelijk in de woning- kon geraken, vond men Benoit, die zich een kogel in het hoofd had gejaagd. De kwet suur was niet erg en de kogel werd onmid dellijk uilgehaald. Volgens blijkt uit het onderzoek, is Phili bert Benoit een gevreesde kerel. Hij zou ook Muylaert met don dood bedreigd hebben. Ten gevolge van al deze feiten heeft de vrouw Lemmens zich s'anderendaags ver dronken. Ter zitting worden een vijftal getuigen gehoord, waaronder de heer policiecommis saris Van Assche, die wel bevestigt dat Be noit naar hem schoöt en ook naar den veld wachter. Benoit is veroordeeld tot 20 maanden ge- van gzit ling. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. MESSTEKEN. Op 30 Juli laatstleden, rond 11 ure van den avond, gingen Theoflel en Victor Van Tieghem, van Bazel, huiswaarts. Te Steen- dorp werden zij aangesproken door twee personen. Een dezer liep naar huis een mes halen en bracht er Theofiel en Victor ste ken mede toe. De wonden waren zeer erg, doeh zij ge nazen. Andries krijgt 15 maanden gevang en 100 fr, boet. De burgerlijke partij bekomt 500 fr. schadevergoeding. SLAGEN Tilburg Adolf, van Buggenhout, kreeg in eene IferbeTg twist. De herbergier, Hubert De Bleeser,' nam hem vast om hem aan de deur te zetten, doch Tilburg trok een mes en bracht er De Bleeser een steek mede toe. Tilburg krijgt 2 maand gevang en 50 frank boet. UITSLAG der Kampstrijd van Kraaiende Hanen, op 30 minuten 1° prijs De Smet. met 67 kraaien 2e Ve^rmoesen 66 3® Waulers 51 4® n Meert 41 5® Sterck 35 Pouls le pr. De Smedt; 2° pr. Vermoesën; 3® pr. Corlhals. Op Zondag 28 Januari, om 9 ure 's mor- g-ends Kampstrijd voor Engelsche Hanen voor te kraaien, bij den heer Louis Van der Muclle, Ouden üendermonschen Steenweg. Inleg- per haan 0,25 Poul 0,25 Een haan simpel 0,10. 28 Januari. Vermakelijk Tooneelfeest in d§n Katholieken Volkskring- St.-Jezé|) Meuleschettestraat, door den Too- neelbond Langs om beter en de Fanfaarafdeeling Willen is Kun nen 11 Februari. Tooneelclub der Christen© Vakvereenigingèn. Arreid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren le Verdruk oe,n mind're niet, drama in 3 bedrijven; 2e De Nieuwe Dokter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Toon- en Tooneelkundig' feest door de Calharinisten, in den slede lijken schouwburg. Opvoering van De Leie van P. Benoit en Monologenspelen doorR.Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- enliefóadig-heids- concert in de groote feestzaal van het stadhuis, om 5 ure, ten voor- deele der armen, bijgestaan door de (Damen der Liefdadigheid). 25 Februari In St Martonsgesticht, te 5ure, Liederavond O. De ilovre. Koste loos voor de Oud-leerlingen en hunne familie. 16 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Catharinisten ter stedelijken schouwburg van u Muurbloempjes ©n Jean- Marie LEDE 2 Februari Algemeen© vergadering van 't Christen Vlaamsch Verbond. Voordracht met lichtbeelden door ^en heer advokaat Bosteels, om 4 ure stipt, in de zaal der*Be\vaar- echool. IDDERGEM. 28 Januari Luisterrijke avondfeesten door 4 Februari de Tooneelmaalschappij De Tooneelliefhebbors en de mede hulp der katholieke fanfaren. Mon zal opvoeren 1. Dronkenschap en zinneloosheid 2. Snooken of die- Aalst. 23 januari. Hopmarkt, vast, fr. 230—240. AnderSecht, 23 jan. Verkensmarkt, te koop 3413, prijs per kilo op voet 0,98 a 1,12. Dendermonde, 22 jan. Tarwe 20,00; rogge 17,75; liaver 22,00; lijnolie 89; koolzaadolie 72; id gezuiverd70,30; lijnkoeken26,50;koolzaadkoeken meststof 14,00boter 3,66 eieren 2,80 aardap pelen 8,50; graan van La Plata 45.25 id. Indië Campliore 32,15; 2ö9 groote hoornbeesten. Leuven, 22 jan. Landbouwtarwe 19,75 a 20,25handelstarwp 19,75 rogge 18,25 voe- derhaver 21,50 brouwhaver 22,00 koolzaadolio 75,00; lijnolie 90,00 strooi 4,90 hooi S,00 bo ter 3,80; tarwebloem 26,50 gort Iiemy 30.50 tarwezemelen 16,75 lijnkoeken 25,25 eieren 3,00. aardappelen 7,a 8, Lede. Dijnsdagmarkt. konijnen 1® kwal. 1.40 de k. jonge konijnen, 2.00. oude duiven 0.50 jonge duiven, 1.50't koppel, boter 4.00 tot 0.00. eieren de 25, 3,00 tot 0,00 OPENBARE VERKOOPING van HOPSTAKE1V TE MOORS EL-STATIE door den Secretaris REYNTENS en bevoegd ambt van Deurwaarder Mahieu, te Aalst, op Maandag 29 Januari, 1912, om 2 ure na middag. Om 12 uren zal er verkocht worden 20 konpen schaai'liour., verscheidene koopen appelaars, notelaars, larixen en andere hoornen zeer dien stig voor meubelmakers, te Moorsel Hof Texel en Waver. 571 OPENBARE VERKOOPING van te Gijsegem De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris SCHELFHOUT, re Üordegem, openbaarlijk verkoopen, op DIJNSDAG 6 FEBRUARI 1912, om 8 ure voormiddag-, ten verzoeke van M. Joseph Schelfhout, Notaris te Oordegem, 87 koopen slaghout, in den bosch nabij den Tragel, 8 koopen idem in den Lindenbosch, rechtover de Osseweide. Verders verscheidene koopen Hout in mijten. Men zal beginnen in den bosch nabij den Tra gel. Verders zal de verknoping geschieden op gewone voorwaarden. Men zal verborgen In den Uil bij M. Fran cois Van Belle, te Gijsegem, Dendermondselien- steenweg. voor de Stad en het Arrondissement Aalst AALST. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te dveten. WISSEL. AGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend, lvostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 22 JAN. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leemng 1* r 3 2* r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerh&ar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 t Elsene 1880. 3 1908 3,5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Meedelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-C.il lis 1904 3 St-Joos-tcn-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 o (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)S Verviers 1873 3 18933 88.45 88.45 88.45 99'S0 82.50 89.50 86.25 104.— 85.50 102!50 90.— 83.75 96.50 80.50 71.— 73.25 76.50 85^20 71.— 84.70 85 71.— 85.45 5l! 84. 97.— 74.75 S5.05 1000 Kanaa'aplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat. ft 23 januari, 15 ure: Barometer 754°4 Wind: west. Thermometer 6°5 Veoruitz. regen.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3