Ds grrroote Moöfjmg der transchmans te Nitiove SPORTNIEUWS Merkweerige Mestklventliüs Spiegelfabriek A. L. MEYVAERT Samson Kina geeft Sf en v Stadsnieuws. Rechterlijke Kronijk Wielrij den Football. Voetloopen VERMAKELIJKHEDEN. EEN WOONHUIS Weerkundige waarnemingen FEESTWBJZER EEN WOONHUIS MET WATERMOLEN DE VOLKSSTEM Elsene. Behendige bedriegors. Een fijn gekleed koppel, de man ongeveer 40, en de vrouw omstreeks 30 jaar oud, van Fran sche herkomst, trad Zaterdag morgend den ellegoedwinkel binnen van de echtgenooten M...., steenweg vanElsene. De vrouw bestelde twee bloesen van 50 frank per stuk, die 's avonds rond 9 ure ge reed moesten zijn. Op het gestelde uur kwam het paar per automobiel. Mijnheer, die zeer veel haast scheen te hebben, betaalde met een in vieren gevouwen biljet, zeggende dat Let eon biljet van 500 fr. was. Ilij kreeg 400 frank terug, waarna het koppel met de auto in allerijl wegreed. Toen Mevr. M...., kort daarna het biljet ontplooide, stolde ze tot haar ontsteltenis vast. dat het maar een bankbriefje van 100 frank was. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent St-Gillis. Door een auto aangereden Zaterdagavond werd de 6Jjarige vrouw Van Peteghem op de Fonyslaan door eon auto aangereden en zwaar gewond. Do woeste l ijder reed gezwind voort zonder zicli om zijn slachtoffer te bekommeren. Vorst. Brand. Bij M. B.,., fabri kant van regenschermen in de Rodenbach- straat, te Vorst, ontstond Zaterdagavond brand. De brandweer kon na een uur werkens het vuur bemeesteren. De schade is vrij aan zienlijk. Antwerpen. De diefstallen. Ton na- deele van M. Boyns, Dageraadplaats, werd uit de looglade eene som van 190 fr. gesto len. Ongekende dieven zijn in een inopbouw- zijnde huis der Goemaerstraat gedrongen en hebben er ten nadeele van den ondernemer. M. Van den Bosch, 200 kgr. loodon darmen gestolen. Ook in een inopbonwzijnde huis der Van Ryswycklei zijn dieven binnengedrongen. Zij stolon or ten nadeele van M. Geerls eeno partij gereedschappen. Zelfmoord.Een SSjarige ouderling, kostganger in een gesticht, heeft zich gis teren morgend gezeifmoord door zich een revolvcrkogel door het hoofd-te jagen. Hól lijk is naar het doodenhuis overgebracht. Duitsclier aangehouden. Een Duit- scher, zekere J..., die in een hotel uit do omstreken dor Middenstatie, onder den naam van Funckon verbleef, is door de policie aangehouden. De kerel had te Dusseldorf, eeno som van 25.000 fr. afgetruggeld en was er mede. gevlucht. Sclioone nachtwaker. Een nacht waker, vyonencle Goudsmedenstraat, is aan gehouden, om ccnigö dagen geleden twee spaarboekjes gestolen to hebben ten nadeele van den kapitein van den stooïner Benwood. Do nachtwaker was mot de bewaking van den stoomer gelast. Thielt. De moord. Men zal zich herinnoren dat de genaamde Vital Bruyneel, van Wynghene, in de maand September 's nachts, vermoord gevonden werd. Vier kerels waren aangehouden en gedurende vier maand bloven zij opgesloten, doch bij gebrek aan bewijzen liet men zo los. Eergisteren was er een kerel die zijne vrouw sloeg. Deze, uit gramschap, verweet aan haren man dat hij en een andere kerel aan den moord plichlig waren Dit kwam aan deooren van 't gerecht, dat de twee gasten als vermoedelijke daders der moord aanhiel den en naar't gevang leidde. Het onderzoek gaat voort. Ronse. De gemeenteklezingen. Veel is er reeds over dozo kiezingen geschreven. Liberalen en socialen maakten van alle hout pylon, om do katholieken doen af te kiezen. Het grootsto deel der katholieken werdén echter herkozen. Do antiklerikalen, die hunne woede niet konden opkroppen, beschuldigden <le Katholieken van'omkooperij on dwang. Daarop w'ord door het parket van Audenaar- de een langdurig onderzoek gedaan. De ka tholieken dienden dan ook klachten in ten laste van liberalen en socialisten. Bazen, hurgorss werklieden van do drie gezindheden werden lang ondervraagd. De heer onder zoeksrechter komt het onderzoek te sluiten. Men spreekt van. 21 personen, meest liberale kopstukkon, die vötsf de Assisen gezonden worden. Onnoodig te zeggen dat dit nieuws Zaterdag de ronde der stad deed. Coeckelaere. Doodclijk ongeluk. Hel kind, oud 2 jaar, der echtgenooten Van Maeckelberghe, liep Zaterdag over de straat. Het werd door een rijtuig gevat en onder de wielen geslingerd. Het arm schaapje werd zoo erg gok wei aan het hoofd, dat men voor ee^ doodelijken afloop vreest. Gent. poodeljjk spoorwegongeluk. Zaterdagavond, om 10 ure, is do 40 jarige noanoGuverwerkfnan Alfons De Baels, te Ledebërg wonende, door oenen aanstoomen- den trein in do Zuidstalie verrast en ver pletterd. De overblijfselen werden naar het dooden huis overgebracht. Het slachtoffer laat een® weduwe en vijf kinderen achter. Sint Nikolaas. Doodelijk ongeluk. Zondag avond, is de stad in opschudding ge bracht door een vreeselijk ongeluk. Vrouw TheofielVan Goelhem,wonende op de Groote Laan, ging rond 7 urn 's avonds naar boven. Halfwege de trappen overkwam do vrouw eeno draaiing. Zij viel achterover beneden. De ongelukkige werd op den slag gedood. Dr De Baily in allerhaast geroepen, kon enkel don dood vaststellen. De vrouw was Jen schedel gebroken. Velobanden-Trust, 2, Van Boendaleslraat, 2. Antwerpen. Grootste lluis in België. Onmogelijke concurrentie. Bovenhanden aan fr. 3,50, 4,50, 5,50 enz. Binnenbanden 2,50, 3,50 enz. Velomakers vraagt prijs courant. 579 Erpe. Na de kermis. Zondag avond keerden eenige jongelingen van Erpe, met hunne vriendinnen van de kermis van Otter- gern terug. Onderweg kregen zij twist en al twistende trokken zij de heiberg van Frans Sergeant, op de wijk Sterro binnen. Daar liep de twist weldra hoog op en er werd van vechten gesproken. Eensklaps werden twee revolverschoten gelost. Niemand werd gekwetst, doch de kogels vlogen door eene deur. De gendarmen van Aalst hebben een on- zoek geopend. Kriebelachtig. Koben moest bij den apotheker zijn zijn vrouwke had binst den klutsten storm per ongeluk, een stuk van eene dakpanne in heur gezicht gekregen de dokteur had alles goed vermaakt en deed Koben een fiesselke halen om er van tijd tot tijd Treezekens mondje mee te lessen. Mijnheer den apotheker, hoeveel is de schuld vroeg Koben, die op heete kolen te wachten s'.ond,binst dat Slicn den drank voor Treezekens muilplaag gereed maakte. Vijftig centiemen, zoi den apotheker, en 't woord was nog warm uit zijn mond als Kobens geld al op den toog lag. Als Koben er nu al een poozeke van onder was, en dat er nog een koppel menschen be diend waren, pakte apotheker Stien 't geld op van Koben. Ila die leelijke schurk liep hij als hij 't stuk bekeek; mij alzoo bedriegen en maar vijf cent betalen als 't nen halve frank kost nu tot daar en hij loog no keer inwendig hij peist dat hij mij gefopt heeft maar 'k winne er algelijk nog vijf centiemen aan (Bijzondere briefwisseling) Zondag namiddag had alhier do Grrroote betooging plaats, reeds maanden lang door de Daensisten opgehemeld en ingericht als protest tegen het houden der kiczing op 2 Juni. Volgens M. Petrus zouden al de Fransch- mans, die op 2 Juni niet kunnen deelnemen aan de kiezing, naar Ninove komen mani- feslcercn en vragen de kiezing op den twee den Zondag van Mei to houden. De betooging had dus gisteren plaats. In den stoet lelde men 800 personen (vrouwen, kinderen mannen) en hoogstens200 Fransch- mans, ondanks dat M. Daens geschreven had dat or vclo duizenden zonden'geweest zijn. (Volgens het schrijven van de Daensistonpa- pieren, zijn er, puns tens, .60.000 Fransch- Tnans). Van Ninove zolf, waren er tien man in den stoet. Uit Aalst waren er benevens het groen muziek, nog geen twintig, toen zij naar de statie trokken. Op de Groote Markt, hield M. Petrus eene meeting. Natuurlijk werd hij door zijne vol gelingen toegejuicht. 't Was echter kalm en zelfs fo kalm voor alle betoogers, want van rond vier ure trok ken ze reeds naar do statie... 't Was effenaf flauw.... Poging tot inbraak. Zaterdag nacht, tusschen 12 1/2 en 1 ure, hebben ongekende schurken gepoogd langs den bijzonderen in gang der Koophandelsstraat, in te breken bij M. Van den Broeck, hotelhouder, Statie- plaats. De schurken hadden haddon het slot willen uitzagen. Zij moeten echter verrast zijn en staakten hun oneerlijk werk. Rijwiel gestolen. Maandag morgend werd uit de poort van het poslbureol, een rijwiel gestolen ten nadeele van M. Frans Franssen, van Erpe. Het rijwiel dreeg het nummer 34752. De dief is niet gekend. Stoutmoedige diefstal. Zondag avond, tusschen 6 en 7 ure, is er bij middel van braak in de woning gedrongen der weduwe Herremans-Van der Biest, Groenstraat. De dief brak binnen eene kas open en stool er eene som van 41,50 fr. uit. Hij kon nadien vertrekken, zonder verontrust te worden. Men heeft geen spoor van den dader. Lijnwaden, katoenen, Van den Bergh- Jouret, Korte Zoutstraat, 41, Aalst. Revolverschoten. Maandag middag, is de genaamde Gelestina De Boeck, wonende Paternosterstraat, in de gendarmerie komen klacht doen, tegen zekeren Domien Van B..., die Zaterdag avond, toen zij van haar werk huiswaarts keerde in gezelschap van Louiza De Wolf, revolverschoten op haar zou gelost hebben. Niemand werd echter gekwetst. Een onderzoek is door de gendarmerie geopend. Naar het schijnt zou er liefde- kwestie in 't spel zijn. Luisterrijk Kunst- en Liefdadigheidsfeest op Maandag 12 Februari 1912, om 5 ure 's avonds heel stipt, in de groote Feestzaal van't Stadhuis, ten voor dee le van den Armen bijgestaan door de Damen der Liefdadig heid, met de welwillende medewerking van Mejuffer M. OlislagersKunstzange- res, Laureaat van 't Koninklijk Conservato rium van Biuasel Mijnheer J. Mertens, Tenor, Laureaat van 't Koninklijk Conser vatorium van Brussel Mijnheer Ed. Van HomrCellist, Eerste prijs met de grootste onderscheiding van het Conservatorium van Parijs Mijnheer Ph. LoockxPianist, Lau reaat van 't Koninklijk Conservatorium van Gent Mijnheer H. Robyt% Kluchlzanger. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. EEN BOOSWICHT. In den nacht van 22 lot 23 September, drong de genaamde Edw. Van Bever van Erembodegem, in de woning van mov. Ver- beelen, oud 64 jaar, die alleen woonde. De vrouw, gerucht hooi'endo, begon te schreeur wen waarop de schelm; do vlucht nam. De rechtbank veroordeeld hom tot zes maand gevang. BEDREIGINGEN. Zekere Oscar De Timmerman, van Nieu- wenhove bij Geeraardsbêrgen, sprak bedrei gingen uit jegens Bruno Mertens en Ph. Persoons. Dat kost hem 1 maand en 26 fr. boet en 15 dagen en 26 ir. voor 't dragen van een verboden w a pert. Boetstraffelijke rechtbank van. Dendermonde SLAGEN. Petrus De Wilde, van Laarne, had ruzie, met Onier Do Moor. en viel hem 's avonds aan. Do man werd door revolverschoten ge kwetst. De Wilde krijgt 1 maand en 8 dagen gevaug, voorwaardelijk. DIEFTÉ Leonard M... en Gustaaf V. D. B.., werk lieden le Sl-Nikolaas, zijn over den muur var. het gasthuis gekropen en er perzikken ge stolen. Zij krijgen 3 maand gevang voor waardelijk. ONTAARDE ZOON. Petrus Schoen, van Aalst, heeft zijnen vader geslagen met eenen kloef. Hij krijgt 1 maand gevang voorwaardelijk. Wintervelodroom van Parij9. Zondag werd te Parijs, in den Winter- velcdroom, een zesurenkoers betwist voor ploegen van twee rijders. 18 ploegen namen er deel aan, waarvan een Belgische, drie Amerikaansche en de overige Fransche. De strijd was hevig en prachtig. De twee Belgen, Spiessens en Janssens, waren in geen goeden dag en lieten zich herhaalde malen dubbelen. Tijdens het zesde uur gaven zij hot op. De ploeg Lapize-Georget gelukte er tijdens het vijfde uur in, te ontsnappen en een toer to winnen op do ander.® rijders. Zij werden niet moer verontrust. De (strijd tusschen de negen ploegen, die slechts eené rondo verloren hadden, was hardnekkig en 't was slechts in do laatste meters, dat de overwinning beslist werd: Ziehier de uitslag 1. Lapize-Georget, met, 234 'kim. 325 meters. 2. Fogler-Moran, op eene ronde 3. Comés-Garrigou op een wiel 4. Dupui-Brocco op eene lengte ;5. Appelhaus- Bader, op 1/2 lengte 6. Polledry-Petit Breton op 3/4 lengte 7. Root-Hill op 1 lengte 8. Berlhet-Charron, op 1 lengte 9. Holder-Rudi Russi en Collins-De Mara op 2 ronden. De andere ploegen waren ver achter. Eene goode verbintenis Er wordt gemeld dat Arthur Van der Stuyft, de gekende Belgische fondrijder, eene verbintenis aangegaan heeft, om in het aanslaande seizoen achter Constant Ceurre- mans, die vroeger wijlen Karei Verbist zoo vele malen ter overwinning leidde. Belgische Wielrijdersbond Alles laat toe te voorzien dat het geschil tusschen den B. W. B. en do g-esyndikeerde Belgische Velodrooms dra zal vereffend zijn. Afgevaardigden van den Bond. der Velo drooms en der renners kwamen deze week bijeen om de zaak te regelen. De velodroom bestuurders willen zich terug aansluiten, op voorwaarde dat een persoon van het Sport- komiteit die hen had belcedigd, daaruit ver dwijn©. Op dit punt zijn ze ontoegevend. Men zal hun, denkt men, voldoening geven en dan zal de zaak zijn geëindigd. De Fransch-Belgische match Zondag werd te Parijs do match tusschen de Fransche en Belgische elitullen betwist. Do Belgen moesten de negen tienden van den match met tien man spelen, daar Thys, do half-back gekwetst werd. De uitslag van den match was 1-1, elke partij een goal makende. De Beker o'er officieren der Pupilenschoo! Zondag werd een prachtig© match betwist tusschen de ploetren der Antwerp Football Alliance en do Union St-Gillois. Na een hard nekkige» strijd, wonnen de Antwerpenaars met 2 om 0. Beker Van den Abeele te Antwerpen 10 kilometers Uitslag. I. De Booser, Stade Gent. in 25 m. 41 s.; 2. Delloye, Racing Brussel 3. Do Cock, Stade Gent 4. Bollelborgb, Eekloo 5. Delfosse, Stade Gent. 6. Sodcrmans, Union 7. P. Wright, Ra cing Brussel8. Do Voghelaero,Stmlo Gent; 9. Porrekens, Union 10. Vignol, Union. II. Lamont, Stade Gent 42. Mertens, Racing Brussel 13. BafFioye, Stade Gent 14. Van Dyck 15. Bervoets, Alliance 46., Van Malleghem, Stade Gent. BRUSSEL Koninklijke Cirk. Voor zijn vertrek, 9 Februari, richt M. Sidoli, Donderdag 1 Fe bruari een gröolen gala-avond in, tijdens welken men eene reeks opzienbarende en onuitgegeven nummers zal zien. Dit feest zal een buitengewonen luister hebben en wordt gegeven met medewerking der konink lijke maatschappij der gedekoreerden voor daden van moed. Tevens schermgedeelte met deelneming der beste burgerlijke en mili taire leeraars van 't land. Mevr. Gesar Si doli zal dien avond meer dan 100 gedres seerde paarden in vrijheid voorstellen. Waarschijnlijk zullen Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin evenals hare K. H. de Gravin van Vlaanderen dezo feeste lijkheid met hunne tegenwoordigheid veree ren. Vlaamsche Schouwburg. Woensdag- De Lustige Boer, het lustig zangspel van V. Leon on Leo Fall, dat het operellenge- zelschap van het Nederlandsch tooueel van Gent op zulke puike wijze opvoert. Donderdag Don Gesar de Bazan. 4 MARKTPRIJZEN Aalst. 27 januari. Hopmarkt onveran derd, prijzen vast, lr. 232.50—245.00. Geeraarsdbergen 29 januari. Tarwe de 100 kilos 20,50Masteluin 18,50; haver 21,00; Rogge 17,00boonen.22,00Aardappelen 8,50; lijnzaad 3-1,00 koolzaad00,00 boter de kilo 3,40 a 3,08 eieren per 25, fr. 3.25 ruw vlas 0.9-1. Viggencn 3T0, Hoornbeesten 140. Studie van de Notaris DE VUYST, tc Borsbeke. IN DE PASTORIJ DER GEMEENTE RESSEGEM. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van die bet behoort, ten steiThuize van wijlen den Eevw. Heer Gheerakiit, Pastoor, te Ressogem, op Dijxsdag 30 Ja.maiu 1912, om 9 uren voormiddag, openbaar verkoopen 1Alle de Huismeubels hoegenaamd zooals tellooren, lepels, forketten, messen, kommen, aard-en glcierwerk, ijzeren en koperen potten en pannen, allerhande bier-en wijnglazen, waaron der in kristaal al liet Keukengericf, borstels, wasch- en andere kuipen bakken, hangende en staande lampen, lusters, herlogieen koperwerk. 2. Bloembakken en potten, bloemen, lauriers en andere plantcf), hofbanken en stoelen. 3. Zes tafels, 18 stoelen, waaronder in note laren hout, zetels, kanapé, nachtzetel, storsen en gordijnen, barometer, jacfit en verscheidene an dere kachels, stoven reet koolbakken, schappen cn toebelioorten, kapstokken, drapeau met stok. 4. De garnituren eeneschoone marmeren schouwgarnituur met. kandelabers, 2 kruicefixen onder glas, allerhande-beelden, koperen en an dere kandelabers, allerhande bloemvazen, lava bogarnituren. 5; Verscheidene voetmatten, 1000 ledige fles- schen,.brandhout en kolen, 6. Eindelijk in eikenhout: nieuw ledikant met ressort, matras, nachttafel, lavabo,kleer- kas,'tafel, 8 stoelen en zetel. 7. 18 hoenders en een haan, 11 eenden, twee ganzen. Zelfde Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal op Vrijdag 2 Februari 1912, (O. L. V. Lichtmis), om 12 ure's middags, ten verzoeke on huize van Remy Bogaert, wagenmaker, le Bambrugge, openbaar verkoopen 1000 voet kanadaberd, van 1 tot 4 centimeters dikte, 100 voet kerselaar van 3 tot 4 centimeters dikte, 3000 voet olmen paneel en duimplanken, van 1 tot 11 centimeters dikte, 300 voet perelaar, 100 voet appelaar, 1500 voet. esschen planken, van 1 t it 14 centimeters dikte, 1000 voet eiken plan ken, van 1 tot 12 centimeters dikte, 100 voet b« u- ken planken, 100 voet notelaar, 300 eegtanden, 400 speeken50 koppel kortewagentremen, es schen asblokken, eene hoeveelheid groote en kleine dommen en planken, van 75 centimeters tot L meter doorsnede, 2 zaagstoelen en alm, schaafbank, draaibank, 2 boomezels, 2 koppel nieuwe wielen, eene groote eegde, en eene groote hoeveelheid schalen en brandhout. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van in de gemeente Haelterl De Notaris DE VUYST. te Borsbeke, zal ten verzoeke van die het behoort, opvolgens bevel van date 29 Decern. 1911 van den Heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Audc- naarde, met het houden van eenen enkelen zit dag, bepaald op Dinsdag 6 Februari 1912, om 2 ure namiddag, ter herberg van Theophiel De Pril, te Haeltert, Bril, openbaarlijk ver koopen Een Woonhuis met afhangen en medegaanden grond, gestaan en gelegen t,e Haelrert, aan den Bril of Veldmuis, ten kadaster sectio B, nummer 69h, groot 1 are 30 centiaren, palende oost het baantje, zuid de straat, west en noord Bernard Triï. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 29 januari, 15 uro; 760 Barometer 766° Wind: oost. Thermometer 2° Vooruitz. schoon weer voor de Stad en het Arrondissement Aalst* AALST. 4 Februari Prijskamp met de platte bolle/ door de boldersmaatschappij «Door Eendracht Sterk in het lokaal Klein Gent, Nieuwslraat. 11 Februari. Tooneelölub der Christen® Vakvereenigingen. Arbeid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren 1° Verdruk den mind're niet, drama in 3 bedrijven 20 De Nieuwe Dokter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Toon- en Tooneelkundig feest door de Gatharinisten, in den stede lijken schouwburg. Opvoering van De Leie van P. Benoit en Monblogenspelen doorR.Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- en liefdadigheids concert in de groote feestzaal van liet stadhuis, om 5 ure, ten voor- deele dec armen, bijgestaan door do (Damen der Liefdadigheid). 25 Februari In St Martensgeslicht, le 5 uro, Liederavond O. De Ilovro. Koste loos voor do Oud-leerlingen en hunne familie. 10 Maart. Opvoering ton stedelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De Eenige drama in 3 bedrij ven Vóór het Diner blijspel in één bedrijf. 16 Maart. Opvoering door do koninklijko maatschappij De Gatharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Mario 24 Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux do la vieillo Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. LEDE 2 Februari Algemeen® vergadering van 't Christen Vlaamsch Verbond. Voordracht met lichtbeelden door den lieer advokaat Bosteels, om 4 ure slipt, in de zaal der Bewaar school. IDDERGEM. 28 Januari Luisterrijke avondfeesten door 4 Februari de Tooneelmaatschappij Da Tooneelliefhebbors en de mede hulp der katholieke fanfaren. Men zal opvoeren 1. Dronkenschap en zinneloosheid 2. Spooken of die ven. GEERAARDSBERGEN 48 Februari Groot tooneelkundig feest door de Klauwaarlsgilde in de zaal van den Werkmanskring. Opvoe ring vart Graaf de Tdillis en zijné- zonen beroemd drama in vijf be drijven, door J. Verhuist. N. B. De. katholieke Maatschappijen van de Stad cn het Arrondissement worden beleefd verzocht ac datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 VERKOOPING van 209 schoon zwaar koopen ELZEN en ander HOUT loHofstade, Denderland, op 19 Februari 1912, om 8 ura voormiddag in het Jachtpark te Hofslade. 580 Men vraagt zoo spoedig mogelijk HALVE KLEERMAKERSGAST bij J. Van Kossem, Denderhautem, Dorp. 581 Bij stergeval OPENBARE VERKOOPING van Stoom- en Waterolieslagerij en een perceel ivieersclx TE IMPE De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gela gen, in het openbaar verkoopen Eerste koop Een woonhuis, met schuur, stalling, boom gaard, bakhuis, verdere aanlioorigheden en wa termolen, met al de daartoe nnodige vaste, draaiende, liggende en andere getuigen, gestaan en gelegen tu Impe. Molenhoek, gekadastreerd wijk B, n" 346a. 346b, '347a en 34Xa, te turnen groot 16 aren 20 centiaren, palende oost Dame Weduwe en kinderen Ignatius Victor Lefebvre, zuid de molenbeek, west Petrus Amand Luwa-rt en noord de kasseide, het Bureel van Weldadig heid van Impe en Baeyens Philemon en Maria Antonia. Tweede koop De gebouwen en katheilen van een stoom- en waterolieslagerij, en meersch, met machienen, maalsteenen en al de daartoe noodige getuigen, gestaan en gelegen te Impe, Molenhoek, geka dastreerd wijk B, n" 34Ja en 395a, tc samen groot 7 aren 90 centiaren, palende oost den lieer Amandus Jnevens, zuid koop drij, west. Dam© weduwe en kinderen Victor Gustaaf D« Vos en M. Michel De Vos, noord de molenbeek. Op to leggen boomprijs 250 fr. Derde koop Een perceel Meersch, gelegen te Tmpe, Molen hoek, gekadastreerd wijk B, nummer 349a, groot 19 aren 40 centiaren, palende oost 1 oop twee, zuid liet Godshuis van Lede, west Dame Weduwe en kinderen Victor Gustaaf De Vos en Michel De Vos, noord de molenbeek. Onmiddelijke ingebruiktreding van al de koopen. ZITDAGEN Instel, Donderdag! Februari 1912. Verblijf, Donderdag 15 Februari 1912. Telkensom 1 uur nanoen, te<- herberg - In den Ouden Mol gehouden door den heer Eugeen De Landtshcer, te Impe, Dorp. 5tit>

De Volksstem | 1912 | | pagina 3