X DE KAMER De automobieldieven Hevioe brand te Anderieclit Eene caoatchouxfabriek vernield Legernieuws De Kempenaar Stadsnieuws. Spiegelfaln'lek A. L. MEYYAERT SPORTNIEUWS Wielrij den Rechterlijk kronijk. na. VERMAKELIJKHEDEN MARKTPRIJZEN Tlx. Stevens, 0FFICIEELE KW0TEERING FEEST Bij Rechtsmacht Uit ter hand te koop waarnemingen 8 FEBRUARI 19ft Avelgem. Gouden bruiloft. Dinsdag was do gemeente volop in feest om do gou den bruiloft te vieren van de echlgenoolen De Bode-Van do Wiele. Eene plechtige dank mis werd om 9 ure opgedragen. Om 1 ure had een groot banket plaats en in den namiddag waren er allerhande volksfeesten. Bassevelde. Overleden. De ouder ling Van den Hauwen viel Vrijdag in den nacht, van eeiien trap en kwetste zich doodelijk aan bet hoofd. De man moest bij dringendheid berecht worden. Dinsdag is de ongelukkige ouderling aan zijne wonden be- swek Dentergem. Moordpoging. Rijnsdag om 11 ure 's nachts, werden bij de weduwe J.-B. Van den Berghe, winkelierster, al de ruiten uitgeslagen. Do vrouw stond op ei zag een kerel aan de deur staan. Hij sprong naar haar toe en bij middel van een scherp tuig, bracht hij de arme vrouw een zoo ge weldigen slag toe op het hoofd, dat zij bloe dend nederslortte. Op haar geroep, kwam de knecht afgeloopen, deze werd op zijne beurt aangerand en kreeg ook op liet hoofd een zoo vreeselijken slag dat hij insgelijks ten gronde viel. Daarop nam de booswicht de vlucht. De knecht had hom echter erkend. De gendarmerie heeft het parket verwittigd. Men denkt dat de schelm uit wraak gehan deld heeft. Eigen Haard. Hypothecaire Crediet Maatschappij voor Werklieden en kleine Landbouwers. Zie 4* bladzijde. Ingelmunster. Tioee huizen afgebrand. Dijnsjdag zijn twee huizen, met strooi ge dekt, lot op den grond toe vernield door hel vuur. Zij waren onbewoond. Men spreekt van kwaadwilligheid. De woningen behoor den toe aan M. Loncke, op de wijk het Hoogte. Lokeren. De werkstakingDe werk staking der haarsnijdsters duurt nog altijd voort. De staakslers vragen 2 fr. opslag per week, doch de bazen willen slechts 1 frank geven. De staaksters weigeren zulks te aan vaarden. Zij zijn ten getalle van SO. Er is nu juist werk in overvloed, zoodat de schade zeer groot is. Denderhautem. Gevecht. In de her berg van Constant Brunóe is een gevecht ontstaan, tusschen verscheidene personen. Een onderzoeK werd Woensdag morgend door de gendarmen gedaan, en proces ver baal opgemaakt tegen zekeren B. B... Brand. Dinsdag rond den middag is brand ontslaan in eene Tweewoonst toebe- hoorende aan Thereëia Moreels en bewoond door Jan Van den Borre-Van Hecke. Het huis Van den Borre werd ten gronde ver nield. Er is verzekering. Iddergem. Parket. Dinsdag mor gend is liet parket hier afgestapt om een onderzoek te doen, nopens de gemeonte- kiezingen, de gezondste- Elixir. Antwerpen. Automobiel ongeluk. Maandagavond, 7 iun\ is Abraham Mendes, wonende Lange Kievitstraat, in de Pelikaan straat door een auto-taxi overreden gewor den. Mendes, die eene erge wonde aan het hoofd bekwam, is na verzorging naar huis kunnen gaan. Eene vrouio verbrand. Maandag avond werd Anna Jeune, echtgenoote De Sobri, Kloosterstraat, met brandwonden naar liet Elisabethgastliuis gebracht. De vrouw bevond zich naast de stoof, waardoor bare kleederen in brand geraakten. De on gelukkige is met liaro brandende kleederen op straat geloopen, alwaar voorbijgangers er in gelukt zijn de vlammen uit te dooven. Het slachtoffer, dat erge brandwonden heeft f. ver ganseli liet lichaam, is slechts 22 jaar »ud. DE> VOLKSSTEM zelfs dat zij thans het Pausdom nog in hunne macht hebben. Evenwel zijn de Jezuïeten nergens bemind en M. Verhaegen zoekt beu in België wat volksgertegenlieid te bezorgen. Het werk van onze Kolonie zal er echter doorlijden (toej. links). M. Verhaegen. Het verslag van M. Le- clercq heeft veel van de vroegere Fransohe fichen Er zijn in Kongo nog meer dan 400 kapélhoeven. M. Van Limburg Stirum teekent verzet aan tegen de houding van M. Hymans. De politiek heeft niets in de beschaving van Kongo te zienen alleen eene overeen komst met het pausdom laat de missionnaris- sen toe, daar te gaan beschaven. Woensdag morgend rond 7 ure is brand ontstaan in de caoutchóiixfabriek van M Novack, Brogniezslraat. Het vuur verspreidde zich zeer snel er weldra stond heel de fabriek in laaie vlam De pompiers konden er slechts na 2 uren w er kens''in gelukken het vuur uit te dooven. Van de fabriek blijft nog slechts een puinhoop over. Do schade wordt op. 50,000 fr. gere kend. De oorzaak der ramp is onbekend. Het de binnenroepen der klassen voor schietperiode en manceuvers. Hel departement van oorlog heeft als volgt het tijdstip voor het binnenroepen der ver- lofgangen van het voetvolk vastgesteld, die 1912 gedurende eene maand met hun regiment moeten deelnemen aan de schiet oefeningen en manceuvers. le, 2°, 3®, en 4e linie en liet 1® bataljon karubiniers, van 5 April tot 4 Mei. 6e, 7®, 8° linie en bet 2e bataljon kara- biniors, van 13 Juni tot 11 Juli. 13e en 14e linie, van 13 Oogst tot 12 Sep tember. le, 2® en 3® jagers, grenadiers (1® en 4® bataljon) en het 4® bataljon der karabiniers, van 15 Juli tot 13 Augusti. Het 2® en 3® bataljon der grenadiers, van 25 April tot 24 Mei en het bataljon wielrij ders .van 29 Augusti lot 27 September. De milicianen behoorende tot liet 9®, 10®, 11® en 12® linie en het 3® bataljon der kara biniers zullen dit jaar binnen geroepen wor den. Koud bad. Maandaggavond, rond 10 ure is Hendrik Van de Walle, 51 jaar. wonende Oranjestraat, in het Bonapartedok gevallen. De man kon spoedig gered worden en na verzorging naar huis gaan. Zillin van 7 Februari. De zitting icordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Coreman Begrooting van Koloniën M. Hymans -bespreekt de kwestie der be noemingen en verplaatsingen van magistra ten. Hij houdt zich vervolgons bezig met de protestandsche zendingen ule hetCongoleesch Regiem toegenegen zijn en die zich voorstel len in Congo scholen en gasthuizen te slichten en hoopt'dijt de protestanlsche zendelingen. zoowel als do Katholieke raissionnarissen zullen ondersteund worden door het gouver nement. Hij stelt vóór in Congo, burgerlijke nor maalscholen te stichten, om neger-onder wijzers le vormen. M. Van Cauwelaert. Er zijn normaal scholen door de missionnarissen geslicht, M. Hymans. De wet moet gelijk zijn voor iedereen. Spreker verdelgt substituut Leolercq. die door M, Verhaegen aangeval len wpid en valt de kapelhoeven aan welke door de Jezuïeten gesticht werden. Dat stelsel werd steeds door de Jozuieten gebruikt, reeds in vroegere eeuwen. Do misbruiken heer- sehen er als heer en meester en M. Ver haegen keurt dat goed. Wat M. Leclercq heeft vastgesteld, werd reeds lang door don E. P. Allard aange klaagd. die daarom 17 kapelhoeven afschafte. Ten andere M. de Minister is in onder handeling aftreden mot den E. P. Provin ciaal dor J'/.nieten. om deze kapelhoeven te vervangen door scholen. De Jezuielen hebl o i in de wereldgeschie denis eene groote rol gespeeld. Men zegt te Gent. Bij de policie en het parket komen er al lerlei verklaringen in van personen die de moordenaars, de drie baaïdeloöze kérels met zwarten overjas en bolhoed op deze of gene plaats zouden gezien of een hunner zouden opgemerkt hebben. Van zoodra de getuigenis maar den min sten schijn van mogelijkheid heeft, wordt er bevel gegeven opzoekingen te doen, doch, helaas, zij leiden voor het meerendeel tol niets. Een Waal, een schipper, met zijne boot in het kanaal van Terneuzen te Selzate ge meerd, hoorde van de misdaad te Gent spre ken. Toen bij de persoonsbeschrijving der drie kerels hoorde, zegde hij .1 Maar die kerels heb ik aan de kaai, te Selzaten ge zien. Een hunner droeg een soort valies. Zij vroegen mij zelfs den weg naar de statie en een hunner sprak mij in het Fransch aan Deze verklaring werd onmiddellijk ter kennis van het parket gebracht. Het parket toog per auto ter plaats. De schipper werd onder boord en zijne verklaring aangeteekend. Wat moet men hier nu van denken De moordenaars, voorzien van een koepon voor Antwerpen, stapten, naar men weet, te Wet- teren om 5u. 46 op den bommellrein, die om 8 ure te Antwerpen aankomt. Verlieten zij den trein, vóór of te Dendermonde, waar hij om 6 u. 16 binnenloopt En sloegen zij dan hetzij te voet of per trein, de richting van Selzate in Al veronderstellingen, die de eene, zoowel als de andere, grond kunnen hebben, doch ongelukkiglijk niet veel aarde aan den dijk brengen, gezien de moorde naars nog altoos op vrije voelen loopen. De toestand van den policienachtwaker Tombuyser was héden zeer voldoende. De geneesiieeren hebben reeds hoop op volledig herstel. middel ij akkoord met Lec-n Ceorget, ter wijl zijn maat, Mtódner, met schalling, die ook niSt veel van zijn maat te verwach ten had, voortreed. Het zonderlingste was, dat Leon Georget, die negen loeren achter was, na zijn verbond met Collins, maar vijf toeren achter is. De ploeg Wegener-Kudela kon tijdons liet 53® uur eene rondo terug w.innen. Daarna werd alles kalm vooreen vijftal uren,tijdens dewelke men maar 23 tot 25 kim. per uur reed. De schoonste strijd bad evenwel plaats tij dens liet 67° uur. Hoffmann-Ehrert. die slechts eene ronde achter zijn, wilden kost wat kost bij do hoofdgroep geraken en gedu rende meer dan eene halve uur, was bel een gedujige hevige strijd, doch alles was vruch teloos. Na 69 uren was de toestand nog steeds dezelfde. De leiders hadden 2064 kim. afgelegd. Het publiek woont zeer talrijk den strijd bij. Gemeenteraadszitting. Openbare ver gadering van den Gemeenteraad op Dinsdag, 13 Februari aanslaande, om 5 1/2 ure na middag, in de gewone-zittingszaal leii Slad- huize. DAGORDE r 1. Gemeentebelasting op het cadastraal inkomenVernieuwing.- 2. Spaarkas. Rekening 1911 en Begroo ting 1913. 3. Herstelling van den voorgevel van een oud gebouw in do Lange Zoutstraat. Luisterrijk Kunst- en Liefdadigheidsfeest op Maandag 12 Februari 1912, om 5 ure 's avonds heel stipt, in de groole Feestzaal van'tStadhuis, ten voordeele van den Armen bijgestaan door de Damen der Liefdadig heid, met de welwillende medewerking van Mejuffer M. Olislagers, Kunstzange res, Laureaat van 't Koninklijk Conservato rium van Bruasel .Mijnheer J. M er tens, Tenor, Laureaat van 't Koninklijk Conser vatorium van BrusselMijnbeer Ed. Van HorenCellist, Eerste prijs met de grootste onderscheiding van het Conservatorium van Parijs Mijnheer Ph., Loochx, Pianist, Lau reaat van 't Koninklijk Conservatorium van Gent Mijnheer 11. RobytKluchtzanger. Spiegels Kaders Vitraux Baguetten Werf3, Aalst. Stoomfabriek in Gent De zesdagenkoers te Berlijn De toestand van Wiley, die tijdens de eer ste uren zoo ongelukkig viel en erg gekwetst werd, is thans betrekkelijk goed, en men hoopt dat hij binnen een achttal dagen vol doende zal hersteld zijn, om het gasthuis te verlaten. Tijdens hot 46® uur hebben Rutt, Stol, Comes en Walthour gepoogd te ontsnappen, doch 't was vruchteloos. Fogler wilde ook eens eene ontsnapping- beproeven en ondanks do pogingen zijner tegenstrevers had hij reeds een halven loer voorsprong, toen zijn achterband sprong. Zoo werd hij spoedig ingehaald. Collins en Mundsner waren gelukkiglijk en wonnen tijdens het 48® uur eene ronde in, zoodat zij nog slechts 4 ronden achter de zes leidende ploegen waren. Na 2 dagen rij den, hadden de hoot'dploegen 1510 kim. 400 meiers afgejegd, Tijdens het 52° uur geeft Polledry het op. Collins die zulks bemerkt had maakt on- Rechtbank van Dendermonde. BANBREUK Henri Staes, van Sint Gillis-Brussel, thans aangehouden, krijgt wegens banbreuk en et geven van een valschen naam, vier maand gevang. VERBODEN WAPENS Vital Mattbys, van Weiteren, dronken zijnde, loste verscheidene revolverschoten. Hij -krijgt 1 maand gefang en 10 fr. boet. ERGE ZAAK Alois Maeght, van Ternsche, beticht van erge feiten, krijgt 20 maand gevang en 52 frank boet en 10 jaar berooving zijner bur gerrechten. t Boetstraffelijke rechtbank van Oent EENE DIEVENBENDE GEKNIPT. Theofiel Broekaert, Karei De Vulder Eduard Vervynckt, wonende te Gent, maar thans aangehouden,worden vervolgd wegens dieft©. De drie kerels hadden vernomen dat een goeden slag te doen was in een huis, gelegen Paardenstraat. In den kelder van deze wo ning bevonden zich hespen en andere eet waren, die daar verborgen worden door Adolf Van den Bossche. De dieven braken op nieuwjaaravond den kelderopen en namen niet min dan 23 hes pen en eenige filets d'Anvers Alles had eene waarde van 312 fr. Zij moeten voorzeker met eene steekkar zijn geweest.om het gcstolene te vervoeren. Volgens het schijnt verkochten zij hun buit vo'or 170 frank. De derde belichte wordt verdacht de dieven ingelicht te hebben. Verscheidene personen hebben de dieven herkend, toen zij in de poort drongen. De rechtbank verwijst Broekaert en De Vulder elk tot 1 jaar gevangenisstraf Ver vynckt lot 3 jaar gevangzitting, Beroepshof van Gent. SLAGEN. Jan Van de Putte en Julien De Cuyper, beiden van Viaene, werden door de boet straftelijke rechtbank van Audenaerde ver wezen Van de Putte tot 4 maand gevang en 50 fr. boet of 15 dagen De Cuyper tol 3 maand gevang en 50 fr. boet of 15 dagen, voor slagen aan Jozef De Bruyne. liet von nis van den eersten rechter wordt bekrach tigd. VONNIS BEKRACHTIGD. Twee wachtmeesters der gendarmerie, be vonden zich in eene herberg te Beveren-bij- Audenaerde. Een derde persoon kwam er binnen en tusschen de drie personen ont stond weldra eene woordenwisseling, omdat de persoon niet wilde zeggen wie hij was. De gendarmen besloten den man in het ge vang op te sluiten en proces-verbaal tegen hem op temaken. Ze bielden liet daar echter niet bij, want ze hebben den man zoo erg geslagen, dat er geen enkele land in zijn mond bleef en dat bij langen tijd ziek was. Door de boetstraffelijke rechtbank van Aude naerde, worden do twee wachtmeesters ver wezen tot 100 fr. boel of 1 maand gevang en lot- liet betalen van 250 fr. schadeloosstel ling aan bet slachtoffer. Zij gingen in beroep docli het hof bekrachtigt het vonnis vah den eersten rechter. GOED GESTRAFT. Henri De Weirdt en Alfons Dekens, van Geeraardsbergen. werden door de rechtbank van Audenaerde verwezen tot 1 maand ge vangen 26 fr. boel,of 8 dagen, om onzedige gesprekken gevoerd te hebben in een tram Hel liof verandert de straf voor beiden in 15 dagen gevang en 26 ft1, boet of 8 dagen. Boetstraflelijke Rechtbank van Audenaarde MOORD TE SINT BLASIUS-BOEKEL. Den Zondag van Sinte Barbara, liad de genaamde Florenl Vande Wandel, koolkap per, wonende te Sint Blasius-Boekel, zekeren Jan De Mene, ook koolkapper aldaar wo nende, in de herberg der weduwe Van den Driessche zwartgemaakt. Daarom was De Mene op Vande Wandel erg verbitterd. De talrijke koolkappers van deze gemeente Vierden Sint Barbars* den volgenden dag. De Mene trok naar liet dorp. om Vande Wandel op te zoeken dien hij weldra vond in de herberg Merchier. Twist ontstond weldra De Mene trok zijn gezel Cordonnier naar huis. Var.de Wandel niet vijf gezellen achter volgden hen. De Mene liep zijn geweer halen, kwam terug en schoot twee schoten in de lucht. Daarop sprong geheel de bende op De Mene, ontwapende hem en bracht hem ver volgens 15 geweldige messteken toe in den onderbuik. Eene buikvliesonlsteking volgd< en het slachtoffer, bij dringendheid berecht, verkeerde langen lijd in stervensnood. De man moest eene zeer gevaarlijke heelkundige bewerking onderstaan. Hij kon niet zeggen wie hom gestoken had. Var de Wandel echter begon te spre ken en zegde dat zekere Emiel De Smet de dader dor steken was. Hendrik Dobyn, Alfons Kint en Emiel De Smet werden aangehouden, omdat men niet een mes gezien had. Dobyn werd weldr losgelaten en buiten de zaak gesteld. De rechtbank veroordeelt De Smet tot 18 maand gevang, 100 fr. boet of eene maand, met onmiddellijke aanhouding en tot het be talen van 1500 fr. schadeloosstelling aan l)e Mene. De veroordeolde heeft beroep inge slagen. BRUSSEL Koninklijke Vlaamsche Schouwburg. Vrijdag zal de vermaarde Nederlandsche tooneelspeler Louis Bouwmeester, met zijn troep eene vertooning komen geven van Bodewijk XI drama in 5 bedrijven van Casimir de la Vigne de hoofdrol van di stuk is een der besten van Bouwmeester Het verbuurbureel is alle dagen open. Aaist. 7 februari. Hopmarkt onver anderd, prijzenvasthoudend fr. 232.50—240.00. Sottegem 6 feb. Tarwe 21,00. raasteluin 19,00. rogge 17,u0. haver 23,00. boonen 00,00 aardappelen, 8, konijnen 3.00 a kiekens 2 a 4: boter 3,80, eieren 4,00. viggens 25 a 35. Ktncve, 6feb. Tarwe 20 a21; rogge 16 al7; haver 20 a 21 gerst 00 a 00 koolzaad 'Jö a 00 boonen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,50 a 3,70 eieren 3,25 a 3,50 viggens 65 a 75. Anderieclit. 7 feb. Ossen, 632 prijs per kilo op voer. 0,96 a 1,14. Stieren 176, prijs per kilo op voet 0,86 a ,04. Koeien 1053, prijs per kilo op voet 0,74 a 0.92. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons feu nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 6 FEB. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 2* r 3* r Kongo uitkeerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderieclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 Brussel 1902 Brussel 1905 Zeehaven Charleroi 1905. Gent 1896 Elseno 1880. - 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 - 1897 2 - 19052 Mecheieu 18853 - 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-tuii-noodn 188i .11!! 3 Schaarbeek (100 fr.)2 c - (600 fr.3 Spa 1909 35 Doornik 150 fr.) ...1*111.3 Voruio.. 1 Qlo a Verviers 1873 1893 1 88.45 88.45 88.45 72.75 99.— 84.— 89.25 86.25 103.— 85150 96.— 90! 82.75 80.— 72 85.95 72.— 83 55 133.— 74.— 76. 83.75 84.— 39.75 70.75 83.55 85.05 71.— 83.55 97.60 1031.50 76.50 84.25 71.25 83.6u Men vraagt eene KEUKENMEID, dienstig ook voor alle werk. Schrijven ten bureel© van 't blad. Letters J. G. A. 607 voor de Stad en hei hu AALST. 11 Februari. Tooneelclub der Christen© Vakvereenigingen. Arbeid en Kunst. Prachtig Avondfeest. Men zal opvoeren 1® Verdruk den mind're niet, drama in 3 bedrijven; 2® De Nieuwe Dokter, blijspel in 1 bedrijf. 11 Februari Toon- en Tooneelkundig feest door de Catharinisten, in den stede lijken schouwburg. Opvoering van De Leie van P. Benoit en Monologenspelen doorR. Van Ryn. 12 Februari Groot kunst- en liefdadigheids concert in de groole feestzaal van hel stadhuis, 0111 5 'ure, ten vonr- deele der armen, bijgestaan door de (Damen der Liefdadigheid). 25 Februari In St Martensgesticht, te 5 ure, Liederavond O. De Hovre. Koste loos voor den Oud-leerlingenbond en hunne familie. 10 Maart. Opvoering ten stedelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van-: De Eenige,tooneelspel in 3 bedrij ven VÓÓR IIET DlNER blijspel in één bedrijf. 16 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Catharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes on Joan-' Marie 24 Maart In de groote feestzaal van bet Sint Jozefscollego, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. GEERAARDSBERGEN 18 Februari Groot tooneelkundig feest door de Klauwaarlsgildê in de zaal van den Werkmanskring. Opvoe ringvan Graaf de Taillis en zijne zonen beroemd drama in vijf be drijven, door J. Verhulst. NlNOVE. 11 en 18 Februari. Katholieke Volks kring, Hand in Hand, luisterrijk Concert. Men zal opvoeren Tar- citius, godsdienstig drama in 4 bedrijven, bewerkt door Petrus Callebaut. LEDE 20 Februari (Vastenavond). Voor de leden van het Christen Vlaamsch Ver bond en hun huisgezin, prachtige Liederavond, om 4 ure stipt, in de zaal der Bewaarschool. N. B. De katholieke Maatschappijen Van de Stad en het A rrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declcn. Er zal op Zaterdag 10 Februari 1912, om 9 ure voormiddag, te Aelst, Groote Markt, aan liet nieuw Stadhuis, overgegaan wor den tot de openbare verkooping van meubel- voorwerpen, bestaande voornamelijk in Tafels, stoelen, banken, kassen, herberg- toog mot bierpomp en darmen, pintglazen, ledige fiesschen, spiegels, kaders, beelden onder glas, waschmachien, horloge, regula teur, barometer, petroollampen, keukenge- rief, enz. enz. Met gereed geld zonder kosten. Door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. 608 Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. SCHOONE BOUWGRONDEN, te Aalst, Bin- neostraat (ouden liof Mollekens), verdeeld in loten. GELD te bekomen ten kantore van den Nola ns DE VIS. 594 1000 Kanadaptantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paper odedries. 477 BERICHT. - Van heden gelast ik mij met het slachten van zwijnen, koeiën, enz. Spoedige bediening, gedienstig voor iedereen ten allen tijd. 603 René Merckx. Denderh n u tem - LeêbeJie. Een bekwame hovenier, '-'5 jaren oud, de heide talen kennende en voor zien van diplomas en goede getuigschriften, vraagt plaats van hovénier of hulphovenier, in de Stad Aalst of Provincie. Te schrij ven ten bureele van dit blad. 604. van M. Camicl Praet, opticien-specialiste Aalst, ango Zoutstraat, 6 J februari, 15 uro: Barometer 74C° Thermometer 7°5 Wind: zuid zuid-west. ▼ooruiti.schoon weer.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3