Boiler Skating Bink. Priesterlijke benoemingen. 't Wit Steoiike van Jacques Neets Spleplfabrlek A. L. MEYVAERT Stadsnieuws. Stat! Aalst. -- Langs Ridderstaai. Zondag 11 Februari 1912 OPENING MEN SGHAATST ALLE DAGEN Sterfgeval. SPORTNIEUWS Voetbal Wielrij den Ge werkstaking der haarsnijders VERMAKELIJKHEDEN Central Cinema TH. Stevens, Rechterlijk kronijk. 0FFIC1EELE KWOTEERING Voor de besteZaden Weerkundige waarnemingen li EN 12 FEBRUARI 1012 DE VOLKSSTEM 3 St-CJKU». Verstikt. Tengevolge van gasontsnapping, werd de schoenmaker M. p. Swaenons, Vestin.gstraat, 17, Donderdag avond ongesteld in zijn werkhuis. Hrj liep de straal op en zakte ineen op het voetpak. Een doktor bracht den schoenmaker tot het be wustzijn terug. Dezes toestand is niettemin nog altijd onrustwekkend. Schaarbeek. Brand. Bij M. Bavoil- Iot. koopman, Haechlschen steenweg, ont stond Donderdag avond brand in een achter huis. Dc pompiers van Schaarbeek en van Sint-Joost ten-Noode snelden lor plaats en waren, na een half uur werkens het vuur meester. De aangerichte schade is groot. Is liet eenige echte Vieux Système. Antwerpen. Aanhoudingen. Donder dag namiddag, werden twee mannen, die hier onder een valschen naam verbleven, ter beschikking van den procureur des Konings gestold. De eerste, die in de Statiestraat aan gehouden werd, was beticht van aftrugge- larij ile andere, afkomstig van Trier, is be schuldigd van verduistering. De Duilsche Fegrerïng had zijn uitlevering gevraagd. Een dokwerker, die op de Oude Beurs woont, werd wegens diefstal van eene ma dden voor het malen van vleesch, op het stoomschip Michigan aangehouden. Poging tot zelfmoord. De genaamde X wonende Do Burburestraat, heeft zich Donderdag in den gang van een huis der Jczuielenrui, een revolverschot in den hals gelost. Na verzorging door een geneesheer, heeft men de gekwetste naar het Elisabeth- gaslhuis gebracht. Xheeft uit liefdever- driel gehandeld na een twist met zijne min nares. De wonde schijnt niet gevaarlijk. Ellezelles-bij Ronse. Inbraak. Onbekende schelmen zijn gedurende den nacht in het magazijn der statie gedrongen en hebben er verscheidene pakken opgedaan. Zij hebben eene hoeveelheid kleerstoffen en verscheidene doozen beschuit medegenomen. Men heeft geen spoor der daders. Het is do tweede maal op korten tijd dat deze statie bestolen werd. Gent. Werkongeval. Frans Van de Suffel, werkzaam in eene houtzagerij aan Port-Arthur, werd Vrijdagavond, rond 5 urö de hand door een mekaniek afgesneden. Het slachtoiler werd naar eene kliniek overgebracht. Meisje omgeworpen. Vrijdag na middag, rond 1 1/4 ure, werd op de Koorn- markt, een meisje van den tram der Brug schepoort stappende, door eenen wielrijder, die de St. Michielsbrug kwam afgereden omgeworpen. Ook de wielrijder, die geen rem aan zijn wiel had, werd ten gronde ge slingerd.Hij bloedde uit een paar kneuzingen aan het aangezicht en sprong rap op zijn rijwiel om zich uit de voeten te zijn. Het meisje, zekere Pharailde Van R..., 19 jaar oud, was gewond aan handen en aangezicht. Zij werd in eene naburige woning verzorgd. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf, 3Aalst. Stoomfabriek in Gent Audenaarde. AanhoudingDe gen darmerie is er eindelijk in gelukt, den ge- naamden J. Sermeus, bijgenaamd de Congo, geboren te Sint Lievons-Essche, aan te hou den. Sermeus werd aanzien als do hoofdman der dievenbende, welke in deze laatste tijden in de kloosters stool. Sermeus, alhoewel slechts 23 jaar oud, heeft reeds menigvul dige veroordeelingen ondergaan. Hij is de serteur van 't Belgisch leger. Hij verbleef in den laatsten tijd te Hautmont, Frankrijk. Veloutine voor bloezen, Van den Bergh- Jouret, Korte Zoutstraat, 41, Aalst. Sint Lievens-Hautem. De wanordelijk heden. Donderdag werden de drie aange houdene personen alsook verscheidene ge tuigen door den heer onderzoeksrechter Verhulst onderhoord. Richard Spittael, een der drie aangehoudenen, werd losgelaten, maar de twee anderen bleven binnen. 2600 fr. de kilo stond verleden week het goud gekwoteerd, dat ware 260,000 fr. de 100 kilos. En wat zou het u baten er 100, ja 1000 kilos van te bezitten in dien gij krachteloos en ziekelijk zijt Er is maar een enkele ware schat de gezondheid. En hij die de flauwe ziekelijke menschen, het mid del verschaft om de gozondheid terug te krijgen is de groote weldoener van het menschdom. Flauwe, afgemalte, krachlelooze lieden, beproef eens TIIEOBROMAHoofddepot Gent in de apotheek DE MOOR, Burgstraat, 38, 3 fr. deflesch. te Aalst bij al de lieeren apothekers. Lede. Koe doodgevonden. Toen de landbouwer Louis Praet Zaterdag morgend naar zijn stal ging om zijne dieren te voederen, stelde hij met verbazing vast, dat een zijner beste koeien doodlag. Het dier had eene waarde van 600 frank. Meerbeke. Brand. Zaterdag mor gend rond 3 ure is op Meei beke-Brabants brand ontstaan in het magazijn van Joannes De Donker. Het magazijn werd met den in houd ten gronde vernield. Dank aan de spoedige hulp der geburen kon het woonhuis gevrijwaard worden. De 'schade is zeer aanzienlijk. Kriebelachtig. Een deftige heer van de stad ging eene wandeling doen naar eene buitenparochie, hij was er nog nooit naartoe gegaan langs de binnenwegen en was dan ook niet geheel zeker dal hij op den goed an weg bleef. Om gerust zijn, sprak hij een klein manne ken aan dat naar de school ging en vroeg Manneken, ben ik hierop goeden weg om op het dorp te komen Ja Mijnheer, zei 8tienlje, ga langs hier voorten gij valt op den steenweg daar zult gij een groot boe renhof zien laat dat boerenhof slaan en slaat uto linkeren arm ajge loopt daar op ne mculen hiZVtel slaat dien molen rechts af en ge valt op het- dorp. Kijk, g.e kunt van hier de kerk zien s'aan. Mijnheer keek, maar vond ze niet. lk zie de kerk niet staan, manneke, maar ik zal ze w el vinden ge zijt wel bedaiikL Maar zeg eens baaske, waar staat uw mulseke (Stientje was niet niet zeer beleefd en had nog niet eens de muts© afgenomen) en ge stoord beet hij hem toe Hoe wilt gij den toren van onze kerk zoeken, als ge nog mijn niulse niet ziet staan Bisdom Gent. Zijne Hoogweerdigheid heeft benoemd pnderpastoor te St-Laureyns, den E. H. De Meyer, id. te St-Gillis-bij-Dendermonde te St-Gillis-bij-Dendermonde. den E. H. Spi- taels, id. te Sl-Laureyns te Aaltre, den E. II. Brys, surveillant te Eecloo. Surveillant te Eecloo, denE.H. Ryckaert, diaken in het Seminarie. ZONDAGRUST. Zondag 11 Februüari 1912. zal de dienstdoende apotheek Mijnheer Ronner, Bisschopstraat, alleen open blijven te beginnen van 12 ure tot middernacht. Grot van O. L. Vrouw van Lourdes te Mijl beek. Zondag 11 Februari, verjaardag der lsle verschijning van O. L. Vrouw aan Bernadet. Om 3 uur, Rozenkrans. Sermoon door den E. P. Stracke. Vereeniging der relikwie. Katholieke Volkskring St Jozef. Eerste verplichte vergaderingop Zondag 11 Februar om 5 ure namiddag. "Opvoering van een lief blijspel. Korte aanspraak door M. Romaan Moyersoen volksvertegenwoordiger. Kluchtige tweezang mot buitengewonen bijval. Een aangename avond voor de ach honderd werklieden en burgers van den jeugdigen Volkskring. Geene gemaskerde personen worden bin nen gelaten, tijdens de Vastenavonddagen ter herberg van Jozef Snels, Esplanadeplein, 5, T/S. 617 BURGERLIJKE STAND VAN AALST owRnfYRTiw Mannelijk geslacht 11) 1R GEBOOR1EN Vrouwelijk geslacht 7)18 HUWELIJKEN H. Van den Daelen, scheidkundige, met P. De Clippele, bezondere. A. Van Cauter, daglooner met J. De Neef, kleermaakster. J. Branckaert sigarenmaker, met H. Van Wezemael, twijnster. A. De Schaepdry,ver,,spoorwegwerkman, met H. Rimbaut. twijnster. J. Van Obbergen, be diende, met D. Vcrnimmen, zonder beroep. F. Janssens, spoorwegwerkman met C. De Wolf, dienstmeid.F. Daelman, metser met R. Ro- byvns, zonder beroep. E. De Saedeleer, espa- drillenmaker niet J. Corthals, twijnster. E. Vermmmen, slofbewerker, met C. Spittaels, breidsfer.D. Sergeant, panloflelinaker, met B. De Lattre, twijnster. OVERLIJDENS. M. De Bolster, zonder beroep, 42 jaar, Baude- wynkaai. C. De Cock, man Hoebeeck, verwer, 79 jaar, Sterrestraat. L. De Lattre, weduwe Bastiaens, zonder beroep, 76 jaar, St-Camielstr. A. Van Keymolen, weduwe Van Vaerenbergh, zonder beroep, 84 jaar, Dendermondschen steen weg.C. Eemans, weduwe Meert, zonder be roep, 68 jaar, Ledebaan. J. Van de Meerssche, weduwnaar Van Cauter. schoenmaker, 76 jaar, BorJutslraat. M. De Swaef, zonder beroep, 78 jaar, Leopoldstraat. C. Van Vaerenberg, twijn der, 47 jaar, Geeraardsbergsche steenweg. C'.Bogaerts,zonder beroep,68 jaar Vrijhcidstr. 8 kinderen onder de 7 jaren. BERICHT. Bij de verklaring eener geboorte moet de aangever bijgestaan zijn van 2 getuigen. Met de vastenavonddagen en verders alle Zon dagen wordt het bureel des Burgerstands geslo ten om 9 uren. Stol ging al sneller en sneller en Ruit kwam om hem af te lossen. Reeds dachten allen dal deploeg Rull-Slol eene rondo voor sprong ging nemen, toen Hill zich sehiolijk liet vallen. De koers werd gestaakt en Stol had al zrjne moeite voor niet gedaan. Een oorverdoovond gejouw steeg op aan het adres van Mill en de andere Amerikanen. Ruit, die daarna Stol aflost, doel ze wel dra draaien dat ze zweeten en hij het einde van den vijfden dag, zijn 3312 kim. afge legd. De andere ploegen zijn minstens 3 loe ren achter. De Amerikanen schijnen er allen op uit te zijn, om te zorgen, dal de einduitslag in emballage betwist wordt. Rutt poogt ook verscheidene malen te ontsnappen en de Amerikanen moeten van alle soorten van bedriegerijen uitvinden om te beletten dat hij hen dubbelt. De ploeg Gomès-Walthour, wordt uit den koers gesloten, omdat Comès zich tijdens hel 127e uur liet vallen toen hij ging gedubbeld worden door Ruit en Moi'au. Na 142 uren rijdens had de hoofdploeg 3,792 kim. 400 nieters afgelegd. Er waren maar zes ploegen meur in strijd. DUIVEN NIEUWS LEDE. Groote prijsvlucht met duiven uit Toury. ingericht door de duivemnaatschappij De vereenigde Vrienden gevestigd bij Jos. Lievens,op Zondag 2 Juni (met inschrijving). Vooruit 1100 fr. gewaarborgd onverschil lig hel getal. Prijs der inschrijvingen van heden tot 30 Maart 1,00 fr., van 1 April lot 1 Mei 1,50 fr., van 2 tot 20 Mei 2,00 fr. (Sluiting). De inschrijvingen worden goed genomen. Men mag zich aan een schoonen prijsvlucht verwachten. Men kan inschrijven ten lokale en bij de weduwe De Backer, Heipias; weduwe Hen- drickx, Wanzele Schockaert, Impe II. Schellaert. Erpe R. Cristiaens, Oordegem; Fr. Van Hauwermeiren,Sclioonaarde; Al. Roels, Van Veerdegem en Jos. De Wilde, Schellebelle De Clercq. Massemen; Jan Van Cauter, Hofstade; G. Schelfhout, Bors- beke en J. B. Maesohalk. Meire. Voor nadere inlichtingen ziel bijzondere plakbrieven. De samenstelling van het programma is zeer belangwekkend en af wisselend. Gooche laar, equilibrist, muzikale clows, begooche- laars, goede liederen, Ombromano Cochin, zager en danser. M. Einiel Grandsart, een verbazende ge- daantevcrwisselaar, die aléén al de rollen speelt van een stuk 12 personen, zieli 25 maal veranderde, de schoons aantrekkelijk heid van de telloorenhrekers. Opening, Zondag om 3 ure, en alle avon den om 8 1/2 ure groote verlooning Don derdag, om 3 ure dagvertooning. N5EDEDE£LSÜfi£iE§*J. AALST Luisterrijk Kunst- en Liefdadigheidsfeest op Maandag 12 Februari 1912, om 5 ure 's avonds heel stipt, in de groote Feestzaal van't Stadhuis, ten voordeele van den Armen bijgestaan door de Damen der Liefdadig heid, met de welwillende medewerking van Mejufler M. OlislagersKunstza uge- res. Laureaat van 't Koninklijk Conservato rium van Bruasel Mijnheer J. Mer lens, Tenor, Laureaat van 't Koninklijk Conser vatorium van Brussel Mijnheer Ed. Van HorenCellist, Eerste prijs met de grootste onderscheiding van het Conservatorium van Parijs Mijnheer Ph. Loockx, Pianist, Lau reaat van 't Koninklijk Conservatorium van Gent Mijnheer H. Robgt, Kluchtzanger. van den 's morgends van 9 tot 12 uren 's namiddags van 3 tot 6 uren 's avonds van 8 tot 11 uren Van 6 tol 8 u. CONCERT door groot- ELEKTRIEK ORCHESTRION Groote prijs in de Wereldtentoonstelling van Brussel 1910. Eenig in België. INGANG: 30 centiemen. DeheerEmiel Thienpont, oud 60 jaar, burgemeester van Elichove, is aldaar Don derdag overleden, na êene kortstondige ziekte. De aflijvige, die een echte steun van den boerenstand was, was bijgevoegd provinciaal raadslid voor Audenaarde, voorzitter van do Kantonale, Katholieke vereeniging, voor zitter van het landbouwcommissie,lid van den hoogeren landbouwraad. Hij was een vurig cliristene en bewees zijnen evenvensch talrijke diensten. Zijn afsterven is een groot verlies voor de katho lieke partij van 't arrondissement Aude naarde. De beker der Pupillenschool te Aalst Zondag 11 Februari zal de tweede reeks der matchen gespeeld worden tussefmn de jongsten der Union St Gilloise en die der kweekelingenschool van Aalst. De winner zal te kampen hebbon met de Antwerp F. A. De zesdagenkoers te Berlijn Tijdens het 118 uur trachtte Hill er schie lijk van door te trekken. Hij lukte er in 30 meters voorsprong te hebben, vooraleer de anderen er aan dachten hem achtorna te zot ten. De andere Amerikaansche rijders hadden niet veel goesting om te stampen en zouden liever Hill maar eene ronde laten nemen. Stol verstond het echter zoo niet. Hij snelde alleen Hil achterna, haalde hem in en den strijd voortzettende, ontsnapte hij nu op zijne beurt. Hij had spoedig een twintigtal meters voorsprong op Hill, dio zelf honderd meiers voor de anderen was. TB LOKEREN. Zooals wij gemeld hebben zijn de haar snijdslers die aan de machienen staan in de fabrieken Dhaeus, Rubbens en La Durme in werkstaking. Zij zijn teil getallè van tachtig en vragëh twee franken opslag pér week. De patroons willen een frank geven, maar die wordt door de staaksters geweigerd. Sinds eenige dagen spreekt men in onze stad van eene algemeen© werkstaking der haarsnijders-mannen. Deze zijn omstreeks ten gelallo van acht tot negen honderd. Deze hebben door de tusschenkomst van liet socialistisch syndikaat aan de bazen deze week een opslag van loon gevraagd van tien centiemen per honderd vellen. Wij vernemen uit de beste bron clat in eene vergadering der patroons, deze week gehou den, de opslag geweigerd is. Mon zegt nu dat de werklieden wachten en dat zij, bij aldien zij Dijnsdag aanstaande geenen opslag krijgen, de algemeene werk staking zal uitgeroepen worden. Wij hebben de zaak in allo onpartigheid onderzocht. De haarsnijders handelen geens zins als vrije mannen, maar worden opge maakt door een paar mannen die in troebel water visschen. Er zit socialistische politiek onder. Over een twaalftal jaren had alhier ook eene algemeene werkstaking plaats. De arbeiders vroegen toen ook eene verhooging van tien centiemen per honderd vellen. Na weken gestaakt te hebben, werd het werk aan dezelfde voorwaarden hernomen. Wij kunnen de werklieden niet genoeg aanraden voorzichtig te zijn en te verzinnen vooraleer zij beginnen. Nooit waren er meer vellen in Lokeren als nu. Er is werk in overvloed. Eene w erk staking ware althans noodlottig voor de werklieden en voorde burgerij. Eene algemeene werkstaking moet nood zakelijk voor gevolg hebben dat de Loker- sche nijverheid zich meer en meer r.aar an dere plaatsen zal verplaatsen. Dat ware voor onze arbeidersbevolking eene ramp. Aan den stiel van haarsnijders zijn (zeker- lijk veel stoffelijke en zedelijke ellenden ver bonden, maar die zijn niet te verhelpen door den gevraagden opslag. Onze haarsnijders verdienen'veel en ver diend geld. Meer en meer zouden zij er ver dienen name de dronkenschap af. Daartoe moeten vooral de bazen mede werken. Werklieden weest voorzichtig en luistert niet naar opstokers die heel iels anders be oogen dan u enkele centiemen opslag te ge ven per week. Zondag aanslaande 11 Februari, herope ning van het bolspel, ten lokale van de Har monie, bij Camiel Verleysen. Davidsfonds. Op Maandag, 26n Fe bruari. zal de Eerw. Heer J. Reynaert, Ph. D. en S. T. B.. eene derde voordracht over Geloofsverdcdiging geven in den Katholie ken Burgerskring, te 8 uren 's avonds zeer stipt. Vrije toegang voor iedereen. WIEZE. De kalvakade gaat uit!... Wanneer?... Op Vastenavond Dinsdag, 20 Februari a.s. Op dien dag naar Wieze, daar is vreugd en vermaak. DENDER WINDEKE. Öp Zondag 18 Februari 1912, luisterrijk toon-en looneelkundig avondfeest. Te geven in de feestzaal door de fanfareuniaalsciiappij Vredelust GEERAARDSBERGEN. Op Zondag 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De Breydels- zonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Schott of De Lichttoren beroemd drama in 3 bedrijven en tot slot »De Schoolmeester blijspel in 1 bedrijf. AALST. De theater Grandsart-Courtois, die zich voor 15 dagen op de Groote Markt komt te vestigen, is do oudste der ^eheuwtooneelon, de ronde doende van België en Frankrijk. Hij heef: eene goede ca niaardiiejd cn geeft Llians de schoonste familievertooiiingen. In het programma van 10 tot 16 Februari 1912, de indrukwekkendste lilm welke tot heden is te zien geweest. Au Pays des ténèbjres In het Land der duisternis 613 Groot Sociaal Drama. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kustelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. Boetstraflelijke Rechtbank van Audenaarde PKOPERE KERÈL. Een zekere Huvet 'jozef, daglooner te Erpe, thans opgesloten in 't gevang van Audenaarde, maakte zich plichtig aan erge feiten. De propere kerel werd veroordeeld tot 1 jaar gevang en de kosten. V AANBESTEDING. Vrijdag morgend hadden in het bureel van Bruggen en Wegen twee groote aanbeste dingen voor baanwerken plaats Werken tot buitengewone herstelling, uit te voeren op de baan Brussel naar Oosten de, tusschen het dorp Oordegem en den over weg Quatrecht. Bestek 362,281,41. A. De Jonge, Lede en D. De Groeve, Erpe, 359,890 fr. J. Lejeune, Laken, 363,922; Ph. Persin, Oostende, 365,900 J. Lejeune, Laken. 366,459 L. Waarzeg gers on A. Coppieters, Brussel, 366,550; B. Schockaert, Erondegem, 369,000; L. Cock, Nederboelare, 373,112; J. Picavet, Braine- l'Alleud, 374,717 H. Gheyle en K. De Jonghe, Hevst-aan-Zee, 375,000; J. Pica- vet, Waterloo, 375,080 A. Laebens, Aar- seele, 376,000J. Deneur, Waterloo, 376,800 Ch. Cordemans, Rouselaere, 379.920 V. De Waele, Nederbrakel, 382,2u0; P. Geleyn, Gent, 387,040. Werken tot builenwone herstelling der baan van St-Nikolaas naar Geeraardsbergen tusschen de afstandspunten 4 k 764 en 6 k. 239 op het grondgebied van Audegem en Mespelare. Bestek 52,888 fr. K. Joos, Hamiue. fr. 54.849; L. Cock, Nederboelaere, 54,924 C. Bribet, Eronde gem, 55,300; A. Van Hoecke, Gent. 55.523; V. De Waele, Nederbrakel, 56,959 B. Schockaert, Erondegem, 56,974 J. Lé- jeune. Laken, 58,447; St. Van Geert, Aalst, 58,903,60 J. Picavet, Waterloo, 59,280 D. De Groeve, Erpe en A. De Jonge, Lede, 59,800. MARKTPRIJZEN Aalst. 10 februari. Hopmarkt onver anderd, prijzenvasthoudend fr. 232.50—240.00. Aalst» 10 feb. Aardappelen de lOOkilogr. fr. 6.00; Boter de 3 kilos fr. 9,00 a 10.56 R< om boter de kilo fr. 3,80 Eiers de 25 fr. 3,50 a 3,75; Ajuin de 100 kilos fr. 17.00 Viggens 't koppel fr. 60 a 7u. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 198 klonten, wagende te zamen 1470 k. Compagnie Hoflandia» 15, Bergemeer- schestraat, 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,70 per kilo. Anderlecht. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week 2361. Kalveren 1128. VERXGOPüSG van 200 schoon zwaar koopen ELZEN en ander HOUT lo Hofstade, Denderland, op 19 Februari 1912, om 8 ure voormiddag, in het Jachtpark, te Hofstade. 580 BEURS VAN BRUSSEL 9 FEB. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening i* r 2* r o' r Kongo uitUeerbaar. Kongo (Loten) Annu toiten Gemeentekrediot. 1868 Buurtspoorw Jan-Juli. 01)1. Moi-iNov (loten) Anderlecht 1907 Aalst Antwerpeu 1887 - 19ü3 Brussel 19U2 Brussel 1905 Zeehaven Charleroi 1905 Gent 1896 Elsene 1880 1908 Laken 1902 Luik I860 1897 1905 Meckt'fu) 1885 1897 Oostende 1852 1898 St.-GiHis 1904 St-Joos-ten-noodo 1881 Schaarbeek (100 fr.) (5U0 fr.) Spa 1909 Doornik f50 fr.) Verviers 1873 1893 3,5 88.25 88.35 88.60 73 40 99 8J.75 89.50 86.— 85.30 97^95 89.7 81.7 133.— 74.- 76.50 70.50 S4 50 86.— 70.75 96.- 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbesk, Paperodedries.477 Belangrijk Bericht. Frans DRUWÉ, Hofstade, heeft de eer zijne talrijke kalanten te herinneren dat bij hom te verkrijgen is Tarwe, Rogge, Gerst, Maïs, gemalen en ongemalen alsook Lijnmeel, Haver, ge- pletterden or.gepletterd. 616 Verders malen fr. 0,75 tinten bij 1.25 fr. Belangrijk bericht. Ten einde voldoe ning te schenken aan de vraag mij door tal rijke personen gedaan, die door het slecht weder verplicht waren l'huis te blijven, laat ik u weten dat M. R. Blondiau, fotograaf, in de Lange Zoutstraat, Aalst, zich Zondag, gedurende den heelen dag ter beschikking houdt van het geacht publiek. wende men zich tot het HUIS JEAN DE CLERCQ 12. Kerkstraat, 12, AALST gesticlit sedert 1 5 j aar Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloemkoolen, roode kooien, enz. Betteraven, Eckendorf, vauriac, enz.. Gras zaden, klaverzaad en allerlei bloemenzaden, dhaliaplanten, enz... 485 bis van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst. T ange Zoutstraat, 9 10 februari, 15 ure: Barometer 749" Wind: zuid Thermometer 9*5 Vooruitz.regen.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3