DE KAMER Doodelijk ongeluk te Schaarbeek m Spieyelfabriek A. L. MEYVAERT Stadsnieuws. Sterfgeval. Rechterlijk kronij'k. VERMAKELIJKHEDEN Tlx. Stevens, SPORTNIEUWS Wielrij den MOBILAIRE VOORWERPEN LANBALEM EN BEESTIALEN FEESTVa EJZEO Uit ter hand te koop een perceel Meersch oonliwisj e Uit ter hand te koop Weerkundige waarnemingen vJ§- Een volledige Bonnetterie als volgt 22 FEBRUARI 1912 DE VOLKSSTEM 3 y'önde bekwam, veel bloed verloor en in be l^ijming ten gronde viel, alwaar hij een half uur bleef liggen. Als hij tot zichzelven IVam, is hij de policie gaan verwittigen. SpiegelsKaders Vltraux Baguetten Werf3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Ingelmunster. Bloedig gevecht. In de Oosl-Rozebeekstraat, heeft Maandag nacht een erg gevecht plaats gehad. Hel parket is Dinsdag namiddag, daarover een onderzoek komen doen. Tussohen Vromant van Meule- beke en Ghrisliaens werd er in eene herberg ^gekeven. De kerels trokken buiten en be gonnen daar te vechten. Chrisliaens werd erg gekwetst aan liet hoofd met een stoof- ijzer. Hij stortte in zijn bloed neder en lag zonder kennis. De aanrander vluchtte weg. Een geneesheer moest hel slachtoffer onmid- del ijk komen verzorgen. Zijn toestand is erg. Vromant werd aangehouden en verklaarde geslagen te hebben, omdat Christiaens hem mei een mes bedreigdo. PLECHTIGE COMMUNIE. De schoon- plo stoffen voor jongens en meisjes, bij Van den Bergh-Jouret, Korte Zoutstraat, 44, Aalst. Hulste. Geweldige brand. Maandag nacht, om 1 ure, is er brand uitgeborsten in eene drijwoonst, betrokken door de huisge zinnen Braekevelt, De Vos en De Brauwer. Daar do gebouwen in strooi gedekt waren, zoo nam de brand eene rassche uitbreiding. De menschen lagen nog te bed, als alles reeds volop in brand stond. Zij moesten zich kort uit de voeten maken, om niet levend verbrand te worden. De meubelen, kleederen, huisdieren, land- bouwalem, hennen, konijnen, inéén woord, al wat de bewoners bezaten, is do prooi der vlammen geworden. Ba legem. Erg spoorwegongeluk. Gisteren had alhier een erg spoorwegonge luk plaats. Op een 200tal meters afstand van de statie ging de heer statieoverste Flamée, van Bae- legem-Dorp, en de werkman De Roo over de barreel. Op hetzelfde oogenblik kwam de trein, 1892, die om 2 ure te Gent vertrekt, aangereden en de twee mannen werden er door gevat. Builen menigvuldige kneuzingen op hel lijf werd de statieoverste een been en de werkman een arm afgereden. Het parket wordt verwacht, om een on derzoek te doen. Lede. Jaarmarkt. Er waren 88 koeien van 450 tot 000 fr. 9 stieren aan 0,80 fr. de kilo 47 kalveren van 200 tot 250 fr. 23 varkens aan 1,20 fr. de kilo 78 viggens aan 70 fr. koppel. Meerbeke. Verbrand. Woensdag morgend is er een ongeluk gebeurd in de ■woning van Jozef De Smet, op de Brussel- baan. Men had een ketel kokend water in eene kffip gegoten voor den wasch. De kleine Al- bert, 4 jaar oud. in de plaats spelende, viel in de kuip en werd vreesolijk over heel het lichaam verbrand. Men heeft weinig hoop hel kind te zullen kunnen redden. Resseghem. Beroerde inhaling. Zondag namiddag had alhier de plechtige aanstelling plaats van den E. II. Vercau- teren, gewezen bestuurder van het klooster van Zele, als pastoor le Resseghem. Een prachtige stoet reed den nieuwen herder met zijne getuigen te gemoct. Öndorwego, te Heldergem had een onge val plaats,dat gelukkiglijk zonder kwetsuren ail iep. De as van het rijtuig, waarin de Eerw. Heer Pastoor rnet de getuigen en den Z. E. II. Deken, dié de aanstelling moest doen, hadden plaatsgenomen, brak on dientenge volge zag men liet zonderling schouwspel, dal. in een ander rijtuig van den stoet, twee burgemeesters op den hok zaten en drie Zeer Eerwaarde Heeren Dekens en do nieuwe pastoor, in het rijtuig. Zulks belette echter niets aan de alge- nieene geestdrift. 's Avonds, werden de getuigen naar huis gevoerd en een nieuw ongeval had plaats. God's wegen zijn doorgaans vol beproe vingen, maar leiden zeker tot den hemel. Te Heldergem brandde het in het dorp en >nen kon wederom niet voort. Men moest het hoofd van hel paard mei dekens bedekken, «m voorhij de brandende woning te geraken.. Heldergem. Brand. Zondag avond, is brand ontstaan, in do woning van M. Cal- lebaut, in liet dorp. Deze woonst alsook eene aanpalende, werdén grootondeels vernield. Hel parket is Dinsdag een onderzoek ko men doen, daar men kwaadwilligheid ver moedt. Til leur. Moord. Een ongelukkige, gaande met twee krukken, Mathieu Lombin genaamd, oud 33 jaar, wonende Klakken- slraat, lo Luik, was aan het twisten mei de ecliigenole Ohrisliaene, 30 jaar, wonende Kerkstraat, te Tilleur. Opeens trok hij een revolver uit den zak en loste vier scholen op de vrouw, welke getroffen werd aan den neus, den schouder en de horst. De ongelukkige werd naar het Beiersch gasthuis, le Luik, overgebracht, alwaar zij bij hare aankomst bezweek. De moordenaar word aangehouden. In het Sint-Jozefscollege. De 6° en laatste Apologetische Voordracht voor man nen, ingericht door de Congregatie der Heeren, zal plaats hebben in do feestzaal van bet Sint-.Iozefscollege, Donderdag 22 Fe bruariom S ure 's avonds. De E. P. Dohf.t. S. .7. van Brussel zal liet tweede deel van zijne sclioono en zeer be langrijke Voordracht gevqn ovor Jésus- Christ,vrai Dieu et vrai homme liet bewijs der Godheid van O. L. Heer desus-Christus. Al wie in godsdienstonderricht, in goloofs- vei(lediging belang stelt, wordt uitgenoo- digd. De ingang is vrij voor mannen. Zitting van 20 Februari. De zitting ivordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Cooreman. Ondervraging M. Van Cauwelaert ondervraagt den minister van Oorlog over typliusgevallen, te Antwerpen in do kazerne vastgesteld. Vooral de kazerne der Prinsenstraat is zeer slecht. M. Hellebaut. De noodige maatrege len zijn genomen. M. Lamfens. Te Gent is de toestand nog veel slechter dan te Antwerpen. M. Vandervelde geeft lezing van uitrek sels uit een verslag dal voor den minister opgemaakt was. M. Hellebaut, minister van Oorlog. M. Van'dervelde heeft wederom stukken welke hij niet zou in zijn bezit mogen hebben. M. Teuwagne, wenscht M. Van Cauwe laert geluk om zijne ondervraging en zegt, dat de minister van Oorlog nog de gemeen- teoverheid van Antwerpen niet verwittigd heeft, over het uitbreken der smetziekte. De kazerne der Prinsenstraat is onbewoonbaar. Spreker vraagt het instellen eener bijzon dere geneeskundige kommissie, welke de kazernen zou gaan bezoeken. De kamerleden zouden het recht moeten Hebben, overal de kazernen te gaan zien. De verantwóórdelijkheid van den minister staal kier op het spel. Zitting van 21 Februari. De zitting wordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Cooreman. Het nachtwerk en de Zondagrust der bakkers. M. Verjiaegen."stelt voor het wetsontwerp betrekkelijk het nachtwerk en deZondagrusl der bakkersgasten, naar de bijzondere Kom missie te verzenden. M. Bertrand. Bestaat die Kommissie nog? M. Veriyaegen.Men kan ze weer samen stellen. M. Bertrand. Zou men het niet beter naar de afdeelingen zenden. M. de Voorzitter. De bijzondere kom missie zal opnieuw samengeroepen worden. Wijziging der Koloniale Wet. Eenige kleine wijzigingen worden voorge steld aan de Koloniale Wet. Deze wijzigin gen worden algemeen aangenomen. Stemmingen. De begrooting van ontvangsten en uitgaven voor rekening van Congo wordt gestemd met 88 stèmmen legen 42 en 3 onthoudingen. De bijvoeglijke kredieten voor 1911, wor den gestemd met 82 stemmen tegen 49 en 3 onthouding. Het mandaat der leden van den Werk Nijverheidsraad, eindigend in 1912, wordt lot 1913 verlengd Een doode. Vijf gekwetsten Maandag namiddag, rond 4 1/2 ure, is te Schaarbeek een vreeselijk ongeluk gebeurd. Een inopbouwzijnde huis, op den hoek der Mahillon- en Diamantleien dat reeds onder dak was stortte in. Er waren op dit oogenblik achttien werk lieden aan den arbeid. Twaalf konden de vlucht nemen. De zes anderen werden in de diepte medegesleurd. De reddingswerken werden seffens inge richt door de policie bijgestaan door de karabiniers. De zes slachtoffers werden van onder de puinen gehaald. Een dezer. Adam genaamd, 19 jaar, wonende te llaaltert, was erg ge kwetst aan het hoofd en over gansch het lichaam. Men bracht den ongelukkige naar hel gasthuis van St-Joos-ten-Noode, doch hij bezweek onderwege. De andere slachtoffers hadden ook verwon dingen over gansch liet lichaam kekomen. De ongelukkigen waren de genaamden Van Schendeven, van Dendorhautem Van Bue- kenhout, van Vossem Michiels. van St-Pie- lers-Woluwe Hottois, van Welle-bij-Aalst en Pas, van Kerxken. Drie werden naar hel gasthuis van St-Joost-len-Noode gevoerd en twee naar het St-Jansgaslhuis te Brussel. De ergst gekwetste is Van Buekenhout. Zijn toestand boezemt groote onrust in. De andoren zijn niet zeer erg gewond. Een hunner, Michiels, kon na verzorging hel gasthuis verlaten. Het parket, vergezeld van een expert, was reeds om 5 1/2 ure ter plaats. Het onderzoek werd gisteren Dinsdag voortgezet. M. De Deyn, burgemeester te Ninove, is Dinsdag avond aldaar rond half zes, over leden. Rechtbank van Dendermonde. JEUGDIGE DIEVEN Een jong kereltje van Aalst, 13 jaar oud, heeft ten nadeele van den lieer Fosco, 129 frank gestolen. Hij werd op heeterdaad dooi de vrouw betrapt, maar mishandelde haar. De jonge dief wordt tot zijne meerderjarig heid ter beschikking van het Staatsbestuur- gesteld. Een l-5jarige gast van Wieze, thans te Moll opgesloten, heeft bjj Louis Willems, te Denderbelle,450 fr. ontvreemd.Zelfde straf. Een 18-jarige gast van Lebbeke, die liet geslolene Verheelde, krijgt 3 maand gevang en 50 fr. boet voorwaardelijk. DIEFSTAL. Petrus Janssens van Burcht, is belicht in het linoleumfabriek, aldaar 45 kgr. lood ge stolen te hebben. Dat kost hem 1 maand ge vang en 26 fr. boet. ERGE ZAAK. Karei Van Hecke, van Aalst, heeft te Nieuwerkerken een erge aanslag gepleegd. Hij krijgt 2 jaar gevang enlOjaar berooving zijner burgerrechten. SLAGEN. Leonard Vlaeminek, van Zelo, heeft Ro salie Impens, van Dendermonde, zulken ge weldigen slag in hel aangezicht toegebracht, dat het neusbeen gebroken werd. 2 maand gevang en 80 frank boet. Beroepshof van Qent. DE KIESZAKEN. Te beginnen van 16 Maart toekomende, zullen de zos afdeelingen van het hof van beroep zich bezig- houden met do kieszaken der twee Vlaanderon, van welks uitspraak de herziening der kiezerslijsten zal afhan gen. Zij zijn ten gelalle van 1720 en verdeelon zich als volgt Gent 394 Sl-Nikolaas 189 Aalst 161 Audenacrde 379 Brugge 345 Korlrijk 72 Yper96 Veurne 31 en Thielt 53. MEDEDEELINGEN. WETTEREN. Gemeenteraad. Donderdag aanstaande, om 5 ure des namiddag, zitting van den ge meenteraad. Verschillige punten staan op het dagorde waaronder de benoeming van eenen nachtwaker in vervanging van den heer Emiel Verstuvft over laatst policie- agent benoemd. Naar wij vernemen zouden er verschillige kandidaten zijn meest allen gewezen soldaten. LEDE' Christen Vlaamsch Verbond. De lieder avond van Dinsdag is wonderwel gelukt. Een talrijk publiek was opgekomen, waar onder eenieder niet voldoening zag de over heden, de burgerij, de landbouwers en de werklieden in groot getal. Een puik pro gramma wasvoor handen, met, als nieuwig heid voor ons Verhond, twee nummers voor symphonic die wij te danken hebben aan de welwillendheid van twee Leedsche kunst minnaars de heeren Roelaudts, vader en zoon. Twee "knappe zangers van H... (zij verkiezen naamloos teblijven, doch de Lede- naars zullen ze nooit yergeten) een kluchl- zanger en kunstzanger, met wiens talent wij reeds voor twee jaar kennis maakten, heb ben eenen diepen en aangenamen indruk op het volk gemaakt. Zij hebben de moeilijkslen bevredigd en met eeiie welwillendheid zon der weerga het onophoudend bissen van het publiek beantwoord. Onze beste zangers van Lede bleven niet ten achteren, en behaalden welverdiende toejuichingen met hunne liede ren, die zij zongen tefwijl onze twee vrien den van II... eenige pinken mochten ademen. Twee uren en half, bijna zonder vertoef, weerklonk het eene lied na het andere, en bij het sluiten met Naar Wijd en Zijd voelde elk spijt dat dit genot niet nog eenige uurkens kon voortduren. Een woord van dank van wege de E. II. Pastoor, aan al de medewerkers en aan al de aanwezigen, eindigde do vergadering in vollen geestdrift. Men kwam een nieuw bewijs te geven dat de deftige bevolking de straatvermalcen van karnaval ontvlucht e:i verlekkerd is op deftig plezier, dat zeer wel kan heslaan zonder bal dadigheid, dronkenschap of zedeloosheid. Mochten al de Ledenaars het eens begrijpen! AALST. De Theater Grandsart Courtois geeft Woensdag en Donderdag avond om 8 1/2 u. prachtige voorstellingen, met haar uitmun tend familiespektakel. Donderdag namiddag, zal er gei-ne namid- dagverlooning zijn, daar er eene voorstelling gehouden wordt vooreen opvoedingsgesticht der stad. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68 A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEELE KWO TEERING BEURS VAN BRUSSEL 16 FEB. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leaning 1* r 3 2« r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl.Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderleclit 19073,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19622,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 .'2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Meedelen 18853 1897 3 Oostende 1852 1898J St.-Gillis 1904 3 St-Joos-tun-noodel8813 Schaarbeek (lüO fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Vcrviers 1873 3 1893J 8S.25 88.25 •J'.LÖO 83.50 89.30 86.25 103.50 S3.45 85.30 101.75 90.— 81.50 80.— 71.50 83.50 132.25 86.— 71.— 84.20 511 105.50 96.— 80.50 72.— PARIJS-ROUBAIX wordt voor do 17° maal gereden, op Zondag, 7 April. Er zijn reeds 78 inschrijvingen. Wij zullen onze lezers de Belgbn doen kennen die er bij zijn Thys, De Ruyter, Tiberghien, A. Blaise, J. Masselis, Louis Ileusghem, René Van den Berghe, Odile Defrayë, Omer Verscnoore, Lamon, Van Houwaert, De Man, Desmet, Van Lerberghe, Van Daele, Jos. Derdickt, Jules Samson, Fons Spiessens, Golsaet, Catulle en Everderts. Zeggen wij nu ook dat al de beste Fran- sche tenors zijn ingeschreven, onder andere: Petit-Brelon. Garrigou, Trousselier, Dulioc, Alavoine, Ernest Paul, Cristophe, Brocco, Pélissier, Lapize, Grupelandt, Passerieu, Fr. Faber, enz. PARIJS-TOERS wordt acht dagen vroe ger betwist, met bijna al dezelfde rijders. MARKTPRIJZEN Aalst. 21 februari. Hopmarkt zeer kalm, fr. 215—220. Assche, 20 feb. Tarwe 19,00 a 20,00; rogge 16,50 a 17,00 haver 21,00 a 22,00 aardap pelen 7,00 a 8,00; boter 3,40 a 3,60; eieren 3,00 a 3,25 kiekens 2,75 a 3,75 konijnen 1,75 a 2,50; hesp 1,90; viggens 33 a 40; hop 225 a 000. Sottegem 20 leb. Tarwe 22,00. masteluin 20,00. rogge IS 00. haver 24,00. boonen 00,00 aardappelen, 8, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter l.nO, eieren 3,80. viggens 25 a 35. Ninove, 20 feb. Tarwe 20 a 21; rogge 16 a 17; haver 20 a 21 gerst 00 a 00koolzaad 00 a 00 bonnen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,50 a 3.70 eieren 3,25 a 3,50 viggens 65 a 75. Let£e. Dijnsdagmarkt. konijnen 1° kwal. 1.50 de k. jonge konijnen, 2.25. oude duiven 0.70 jonge duiven, 1.50't koppel, boter 4.00 tot 0.00. eieren de 25, 3,25 tot 0,00 Bij uitscheiding van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van in de gemeente Kerkxken (Boukent). De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke en ten huize van MODEST SCTIEER- LINCK, te Kerkxken (Boukent), Pennestraat, op Dijnsdag 27 Februari 1912, om 9 ure voormiddag, openbaar verkoopen De HUISMEUBELEN, zooals tafels, stoelen, aard- en ij/eren kommen, potten en pannen, koffiepoten moor, telloeren, messen, jatten,lam pen (hangers), printen, spiegels, koperen pannen en kandelaars, manden, marmieten, hakers, ledi kanten met toebehoorten, commode en andere kassen, balans met gewichten, koperen bollan- taarn, bakmoelde, wasch- en andere kuipen, enz. Het L'ANDALEM, zooals braken, sehuppen, vlegels, rieken, gaffels, pikken met haken, zeis- sen, wanmolen, bijl. hauweel, kapliakcn, een strooi mijder, een mutsaardpaard, 2 ladders, bak ken, eegdeken, 300 pannen, kern met wieg, en overige te lang om te melden. Verders 1000 kilos aardappelen, 200 kilos tar we, 800 kilos betterraven, lOOO kilos hooi en al het strooi. Het. mest, den aalput brandhout, berd en boon staken. De BEESTIALEN twee geiten vol lam, 15 hoenders en een haan. De koopen onder de vijf franken eomptant te betalen en de overige op credietmits borgstelling, dit ter herberg van Camtel De Sehrijver-Scheer- linck. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. 26 10 16 24 24 17 12 AALST. Februari In Sl Marlensgeslicht.le T.nre, Liederavond O. De Hovre. Koste loos voor den Oud-leerlingenbond en hunne familie. Februari. Davidsfotids. De Eerw. Heer J. Reynaerl, Pli. I». en S. '1'. B., zal eene derde voordracht over Ge- loofsverdediging geven in den Ka tholieken Burger.skring. te 8 uren 's avonds zter stipt. Vrije toegang voor iedereen. Februari. Kath. VI. Hoogeschooluit- breiding. Voordracht over Planten kunde, in de bovenzaal van het Landbouwershuis, te 8 u. 'snvonds, door E. P. Maas, S. J. Onder-< werp Iets over Bloemen. Maart. Opvoering ten sledelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De Eenige,tooneelspel in 3 bedrij ven Vóór het Diner blijspel in één bedrijf. Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Gatharinisten ter stedeiijken schouwburg van Muurbloempjes en Joan- Marie Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders Geeraardsberg- schestraat, 46, Aalst. Inschrijvin gen van heden af. GEERAARDSBERGEN Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij Do Breydclszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Seholt of De Lichttoren» beroemd drama in.3 bedrijven en tot slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM Mei Groote gewestelijke vergadering en belooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht ile datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. SCHOONE BOUWGRONDEN, te Aalst, Bin- neostraat (ouden hof Mollekens), verdeeld in lóten. GELD te bekomen ten kantore van den Nota ris DE VIS. 594 OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE De Notaris OSCAR TIBBAUT, le Aalst, zal in het openbaar verkoopen GEMEENTE LEDE. Een perceel MEERSCH, ten deele Bosch, op Ledeshauwken, wijk B, nummers 569 en 570. groot 30 aren 60 centiaren: EENIGEN ZITDAG Donderdag 29 Februari 1912, ten 3 ure namiddag t.-r herberg De Roos bij den lieer Van Sande-Singelyn, te Hofstade aan den steenweg. 612 OPENBARE VERKOOPING van een TE ERPE, BOSCHKAUTERSTRAAT De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, in het.openbaar verkoopen EEN WOONIIUISJE met grond, te Erpe, aan de Boschbauterstraat, gekend ten kadaster wijk i A, nummers 622d en 622e, met eene grootte van 1 are 40 centiaren, palende ten ooste de Voetweg, ten zuide de Boschkauterstraat, ten weste den heer Désiré Ruyssinck-Van Impe en ten noorde dame weduwe Henri Peeters-Danneboom. Laatst bewoond door de eigenares weduwe Franciscus De Spiegeleer-Van Neck. Onmiddelijk in gebruiktreding. ENKELE ZITDAG Maandag 26 Februari 1912. Om 3 ure namiddag, ter herberg De Ster gehouden door den heer GustaafVan Hauwer- meiren-Schellaert, tc Erpe, Gcntschen steenweg. 595 Aux Cafetiers de toutes lo- caSités de province. (Auires pro fessions s'abstenir). Jepaye 1000 a 1500 francs par an, pour renseignements sérieux. Ecrire Wille, 22 Boulevard du Hainaut, Bruxelles642 Welgelegene BOUWGRONDEN, dienstig voor allen handel, onder Aalst, Dirk Marlens- straat en Pieter Couckestraat, alsook Den- dermondsclien steenweg (Ilofstade) nabij de stad. Zieh te bevragen Dendermondsclien steenweg, N° 15. 630 OPENBARE VERKOOPING van XT OPSTAKEIV TE MOORS EL-STATIE door den Secretaris REY VTLNS er bevoegd ambt van Deurwaarder Muliieu, te Aalst, op Maandag 26 Februari I9i2, om 2 ure na middag. 635 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, tango Zoutstraat, 21 februari, 15 ure: Barometer 760°5 Wind: zuid-west Thermometer 8°5 Vooruit*.: regenachtig. 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-MiUbeek, Paperodedries. 477 Bij uitscheiding van bedrijf over te nemen Een breimachien Leboque hebbende 1164 naaldeneen breimachien Leboque hebbende 1100 naalden een breimachien Leboque hebbende 1056 naalden een remailleuse Leboque een hoordbreimachien Chemnitz een knoopsgatenmachien Singer een naai- machien Singer eon naaimachien Wilcox Ch rlock een oogskensmachieri en verders verschillige toebehoorten betreffende dea breistiel. Zich le bevragen: Aalst, Binnenstraat, 63. 624

De Volksstem | 1912 | | pagina 3