I' Oommuniebeeldekens Latfe moord te Onkerzele. Sta c3L sui ©xl^w s Inschrij vingslijs t Rechterlijk kranijk. Eerste Kommisnie A. DE PAEPE-SINQELYN SPORTNIEUWS Kaatsspel. ME®E®EELmiïEm. HOFSTEDE Zst,£iilsi.:n.cl. FEEST WBJZER Tlx. Stevens, een percee! Meersch -- Theon'sche en praktische Lessen MEUBELS Een volledige Bonnetterie als volgt Weerkundige waarnemingen Verdwijning. Bij de policie werd j dienaar, had verscheidene kneuzingen aan" kennis gegeven van de verdwijning van den het liooïu. genaamden J. B., 53 jaar, rekenplichlige, sinds eenige dagen uit zijne woning Notte- bohmslraat. De man die zich naar zijn bureel begaf, is er niet meer gezien geweest PLECHTIGE COMMUNIE.— Groote keus van neteldoek en alle gemaakte onderkleeren, voiles, enz., voor meisjes, hemdekens, cols Bceuds, enz., voor jongens; kousen, hand schoenen, enz.. Zomerseizoen. Groot assortiment van sto ren en gordijnen,witte en fantaisie manshem den op maat. Van de Sgpen-Scheltjens15, Lange Zoutslraat, Aalst. 641 Lokeren. Erge zaak. "Wij hebben verleden week de bloedige vechtpartij ge meld, welke de stad in opschudding had ge bracht. Zaterdag namiddag is het parket van Dendermonde alhier afgestapt, om deze zaak te onderzoeken. De toestand van het slachtoffer betert niet, ook de toestand van de vermoedelijke dader is zeer bedenkelijk en deze is moeten berecht worden. Hij loo chent alle plichligheid en beweert niet ge stoken te hebben, maar zelf aangevallen te zijn door de gemaskerden. Nog de brand. Tot Maandag namid dag bleef eene afdeeling pompiers ter plaats. Een zeer belangrijke hoeveelheid vlas toe- behoorende aan vreemde kooplieden werd door het water erg beschadigd. Bij Mev. Van Nulten is ook veel schade. Bij de heeren Willeins en De Schryver was brand ontstaan, doch hier kon het vuur uitgedoofd worden. Een der redders M. Hubert Poppe, die in een stal gedrongen was om een paard te red den, had de grootste moeite om aan de vlammen en de verstikking te ontsnappen. Het parket wordt ter plaats verwacht. Al ween er de liep een meisje over de Groenselmarkt. Waarom weent gij mijn kind vroeg een bejaarde heer. Mijnheer, moeder gaf mij geld mede om THEOBROMA te gaan koope'n en ik heb een halve frank verloren. Neem, daar is een halve frank en ween niet meer. Maar wat is dat THEOBROMA Mijnheer, de doktor heeft aan moeder gezegd dat het dient om haar te verkloeken. In alle apotheken. Hoofddepot te Gent, Burgstraat, 38, apotheek DE MOOR. 3 fr. te Aalst hij al de heeren apothekers. Meldert. Voet gepletterd. Dinsdag reed M. De Vis met zijnen wagen,bespannen met twee paarden, naar Moorsel om hop staken. Hij was vergezeld van zijn zoon. In het terugkeeren, aan den Watermolen,wilde de vader van den wagen springen om de remmen te sluiten. Hij gleed echlor uit en kwam met den voet onder het wiel terecht. Deze werd verpletterd. Het slachtoffer moest dooreen geneesheer verzorgd worden. PLECHTIGE COMMUNIE. Eer gij uwe aanköopen doet, gaalzien naar de prachtige STOFFEN voor Jongens en 'Meisjes, hij' J. Delafortrie, Molens f ra at. 11, A'a 1stIedere Gommuniekant krijgt een Geschenk. 625 Denderhauterh.— Paard op hol. Zater dag; avond om 7 uren, kond het gespan van '©en petrol handelaar van Erembodegem, aan de herberg van Goubert, op het gehucht Terlinden. Opeens verschrikte het dieren was op den loop, een honderdtal meters op den draai der straat kwam het in den ingan. van de woning van Eugeen Beeckman te recht. Alles werd daar verbrijzeld, ook het paard is erg gekwetst aan de kop en de borst en het rijtuig is gansch verbrijzeld, doch ge- lukkiglijk werd niemand gekwetst. Wetteren. Vermist. De visschers dezer gemeente laten gewoonlijk hunnen boot vastgeketend aan de Scheldekant, alhier liggen. Zondag laatst, beslatigde een hunner dat zijn boot verdwenen was en niettegen staande zijn persoonlijk zoeken en het naar stig onderzoek gedaan door de policie dezer gemeente, is de vermiste boot nog niet terug gevonden. Elkeen vraagt zich af wat voldoening men er kan in vinden een boot. waarmede oen arme werkman eonig bestaan met zoekt te verdienen, te doen verdwijnen. Ongeval. Gisteren rond den middag gebeurde er alhier, aan de Bokmolenstraat een erg ongeluk. De voermansknecht van Desiré De Keizer aan de Molenstraat alhier kwam voornoen de straat doorgereden met twee ledige aan een gebonden karren, toen gekomen aan de Bokmolenstraat een kleinen bengel oud 13 jaren, zoon van Jan Claus, en Goleta Van Key molen, op de achterste kar wilde sprin gen met het ongelukkig gevolg dat hij ten gronde stuikte en deze kar over zijn lichaam reed.- De heer dokter Segers heeft hot manneke ten huize verzorgd die hij middel eener berrie naar huis werd gedragen. Van de trappen gevallen. Gisteren voormiddag, is zekeren Alois Van Hollebeke, hovenier in liet gesticht ter wijk Kwatrecht alhier, van de trappen gevallen, met het on gelukkig gevolg dat hij den schedel geklo ven was. Do dokter. Van Sande heeft deze verschrik kelijke hoofdwonde toegenaaid en verhoopt hem toch nog te redden. Lede. InstortingDinsdag voor middag, rond 11 1/2 ure stortte de muur met stelling in, aan liet in ophouw zijnde huis van den heer André Geerts, Nieuwst ra at Den muur met stalling viel binnen v r --o, der eerste verdieping, daarmede kwam, :i zij terecht op den plancher. Drie werklieden lagen onder de muur en stellingen begraven. Spoedig daagde er hulp op, en konden zij uit hunnen iieleligen toe stand gered worden. De Kerpel Polydoor, 35 jaar oud, metser, was erg gekwetst aan de rechterbeen, en Jilaagt over inwendige pijnen. De Wilde Emiel, 38 jaren oud, metser- De derde is er ongedeerd van afgekomen Gelukkiglijk dat den muur binnen waart, viel, het was juist op het oogenblik dat de schooi uit was en vele kinderen langs daar passeerden, anders waren er verscheidene menschenlevens te betreuren. DE VOLKSSTEM 28 FEBRUARI 1948 Voor 5 centiemen vermoord. Zondag nacht kwam een genaamde Jules Dechoux, in gezelschap van eenige vrienden, van de foore van Geeraardsbergen terug. Onderweg trad hij eene herberg binnen en stak er 5 centiemen in eene zelfwerkende piano. Dientengevolge ontstond twist met ver scheidene andere gebruikers, en deze liep weldra zoo hoog op, dat Dechoux en een zijner vrienden ijlings door de velden moest vluchten, achtervolgd door drie tegenstre vers. Dechoux werd in het volle veld ingehaald en letterlijk met messteken afgemaakt. Toen Dechoux geen teelten van leven meer gaf, gingen de aanranders den gezel Dechoux opzoeken. Deze had zich echter in het bosch verborgen De gendarmen, van het voorgevallene verwittigd, konden spoedig een der daders aanhouden. Het parket is Maandag namiddag reeds ter plaats geweest. Kerk van St-Martinus. Maandag aan staande, 4 Meert, maandelijksche vergade ring voor de huismoeders der Heilige Fa milie. ingericht door het dagblad De Volksstem ten voordeele van het gezin Frans De Sade- lecr-Van der inckenPapestraat, 22 Aalst, dat Vrijdag laatst met een drieling gezegend werd. Zelden was er voor de liefdadige lieden schooner gelegenheid, hunne gift te storten tot hulp en bijstand van een belangwekkend huisgezin. Dat er hulp en bijstand noodig is in het gezin De Sadeleer, waarvan de vader een nederig fabriekwerker is, en nu met den laatst geboren drieling acht kinderen telt, hoeft niet betoond te worden. Geeft dus liefdadige lieden, wat men den arme geeft, leent men aan God. Overdracht der vorige lijst fr. 45,86 E. P. Borroman, Rektor van Sint Jozef.scollege, E. H. Gl, Borreman, pastoor van 't gasthuis - M. Odilon Van der Haegen, provincie-?, raadslid Af. Valery de Valkeneer, gemeente raadslid M. Leon Geerinckx M. Pol. Van Ghyseghem, gemeente raadslid De heeren bedienden der fabrieken Roos, Geerinckx en De Naeyer M. Karei Galevvaert, aüvokaat M. E. S.., M. Camille De Sadeleer M. Willem Van Muyk-n, deurwaarder M. Prosper D'Hoir, adjunkt-griffier der handelsrechtbank M. Bernard Goethals A. De Paepe-Singelyn Eene moeder vraagt de zegening over haren tweeling Jeannette De Jonge, dienstmeid. 0,50 Camiel Peus, dagbladverkooper, 0,20 L. Van Sande, id. 0,20 Camiel Van Vaeren- bergh, id. 0,25 Louis Vinck, id. 0.25 Li- vinua Van Wiel, id. 0,50 verkopper der Volksstem Okegem, 0.50; J. Cornand, 0,10 verkooper der Volksstem Lede, 0,30 verkooper der Volksstem Wet teren, 0,30. Totaal fr. 99,96 HANENGEKRAAI Uitslag der kampstrijd van kraaiende hanen op 30 minuten 1. Sonck, mot 94 kraaien 2. Van Rem- tegem, met 65 kraaien 3. Wouters, met 60 kraaien 4. Vermoesen met 55 kraaien. Poul 1. Sonck 2. Van Remteghem. Simpel hanen 1. Verbraeckel2. Joseph Van der Eecken. Op Zondag 10 Maart kampstrijd met En- gelsche hanen voor te kraaien, bij H. Sterck, Varkensmarkt, om 9 ure 's morgens. Rechtbank van Dendermonde MESSTEKEN. Op 15 Oktober kwamen Kamiel Zaman en Jozef Van Vlimbergen van Stekene, uit de herberg van Petrus De Saogher, toen zij aangevallen werden door een persoon die hun verscheidene messteken toebracht. Zaman werd niet erg getroffen doch Van Vlimbergen was erg gekwetst. Zekere Pla- quet, belicht die steken toegebracht te heb ben, krijgt 1 jaar gevang en 100 fr. boet, met onmiddelijke aanhouding. ERGE ZAAK. Jan Van de Perre, van Beveren, voor erge feiten, krijgt 1 maand gevang en 5 jaar berooving zijner burgerrechten. Te bekomen bij Leopoldstraat, 74, AALST Prachtige Eerste Kommuniegeschenken voor jongens en meisjes. 643 5,00 5,00 5,00 5,00 5,00 5,00 10,00 2,00 2,00 2,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 Moorset. De gemeenle Moorsel brengt het geacht publiek ter kennis dat er dit jaar opnieuw een grooten kaatskampstrijd zal plaats hebben tussclien 9 bijzondere partijen van 't land. D© strijddagen zijn vastgesteld op 16 Mei (O. H. Hemelvaart), 2-6 Mei (Sinxen), 9 Juni (1® kermisdag). Beslissing op kermis Donderdag. Zoo zal zij trachten te voldoen aan de algemeene eischen der sportliefhebbers die het kaatsspel genegen zijn. Op tijd en stond zullen de partijen bekend gemaakt worden. Gemeente Kerkxken-Dorp. Op Zondag 31 Maart, Groote Lutte met den dikken Bal, tussclien de 10 vermaarde kaatsers van het land, Walen tegen Vlamingen. Begin om ure stipt. Vlamingen. H. Moens, J. Moureau, J. De Moor, Alph. Meganck en Charles Bruyère van Leuze. Walen. A. Van Nieuwonhuyzen, Put- mans, Meganck, Delin en De Glerq. Bij Emlel De Moor, Langestraat, 98, Aalst- Mijlbeek: Grooten prijskamp met den dikken bal. naar 225 fr. Opening van liet spel op Zondag 7 April 191? nm 1 ure slipt.Inschrij-' ving van hedon, aan 2 fr. por partij. Elke partij mag zich samen stellen uit liefhebbers gelijk van welke stad of gemeente maar mogen niet bij de Federatie aangesloten zijn. LEDE. Katholieke Vlaarrische Hoogeschooluit- breiding. Welke' nuttige, tevens aange name aanspraak was de voordracht van den heer K. Meeus. Eenvoudig, natuurlijk deed de spreker de pokziekte kennen Bij welke dieren zij het meest öntstaat, boe zij voort zet, hoe zij te erkennen is, hoe zij te genezen is, en bijzonder hoe zij te voorkomen is. De schadeloosstelling voor liet afmaken, door ons Katholiek Staatsbestuur toegekend, worden niet altijd ten volle betaald, uit oor zaak der nalatigheid.en onwetendheid onzer landbouwers. In 't algemeen als een dier pokziek is, houdt men het te lang. De ver magering door de ziekte teweeg gebracht, doet veel gewicht verliezen en vermindert in evenredigheid de waarde van het dier. Als de landbouwer slechts den veearts verwit tigd als het zieke dier stervend is. en dat de tijd ontbreekt de inspecteur te verwittigen, dan wordt er geene toelage of schadeloos stelling vergund. Na de -voordracht werden er gedrukte reglementen aan de landbouwer uitgedeeld, waarin zij alle voorsdfififten kunnen leeren kennen, en die hen zal toelaten in de toer kömst', hunne eigene belangen beterte waai*; deereri, want in deze "zaak;" zooa'ls in veel andere zijiv de slachtoffers van de schade dié zij lijden, dikwijls zélf 'de oorzaak kunnéf schade. De .E. H. Heyse, Proost van 't christene vlaamsch verbond, dankte den spreker, over het goed dat hij aan de landbouwers kwam te doen. Vooruit mannen, blijft de voor drachten goed bijwonen, gij zult er altijd iets bij winnen, iets bij leeren Zeldzaamheid. 'Zondag namiddag tij dens het bieden is er tér herberg van Domien Lemmens een achttieiider getoond van pjj- kenaas, door Polydoor Lemmens. Dè mede spelers waren Leopold Lemmens, Lucas en Jan Mortens. Er is éen goede pint op ge dronken. Zeldzaamheid.Zondag avond was men aan het "bieden» in de herberg gehouden door René Bron deel, en in min dan vijf mi nuten tijds werden er 6 pandoers afgelegd, die zuiver gewonnen waron. De spelers waren den baas zelf, Gu9taaf Nys, Alfóns Van den P.:,Amt en Oscar Sme- kens, er heerselite groote leute. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene te Moorsel, Spruithoek. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van gelagen openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Eenigen koop. Eene behuisde en beschuurde Hofstede met verdere afhangen en grond, gestaan en gelegen te Moorsel, wijk Spruithoek, bekend ten kadaster sectie B, nrs254, 256d en 258, groot 10 aren 90 centiaren, palend oost de kinderen Jan Maes, zuid Kamiel Daeleman en den heer Frans De Smedt en zuster te Opwijk, west Cornelis Meert, den heer en juffer De Smedt, voornoemd en de erven Coo reman en noord ook de erven Cooreman. Onmiddelijk ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Woensdag 13 Maart 1912 om 2 uur namiddag, ter herberg «In de Fontein» bij Petrus Dé Meersman, teMoorsel, Spruithoek. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel Te Hekelgem De Notaris AMPE, te Assche, zal ter tusschen komst van den Motaris DE VIS, te Aalst, open baar verkoopen Gemeente Hekelgem. Eenige koop. Een goed perceel Zaailand gelegen le Hekelgem, wijk Bouchout, op het Cappuynveld, bekend ten kadaster sectie D, n. 95a.''groot volgens titel 29 aren 70 centiaren, en volgens meting met de helft der Oude Baan 27 aren 20 centiaren, palende noord de erven van den heer August De Vis, oost de baan en daar over Jan De Schrijver, zuid en west Domien Van Ransbeeck. In gebruik bij Eugeen De Witte, te Hekelgem tot Kerstmis aanstaande, mits 52,80 1'r. 'sjaars boven de lasten. EENIGE ZITDAG Woensdag 2D BUaart 1912, om 1 uur namiddag, ter herberg In de Lan- teern bij Benoit Van Ransbeeck-Robyns, te Hekelgem, Kerkstraat. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Aohterstraat), Aalst. TpJcl'oonOSA Aankoop en verkoop van.titels aan 1 frank por duizend.'KostëlooZe uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. GFFICIEELE KW0 TEERING BEURS VAN BRUSSEL .26 FEB. Leen van Staaf, Provin., Steden Belgische leening 1» r 2* r 3" r OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal in het openhaar verkoopen GEMEENTE LEDE. Een'perceel MEERSCH, ten deele Bosch, op Ledeshauwken, wijk B,; nummers 569 en 570, groot 30 aren 60 centiaren. EENIGEN ZITDAG Donderdag 29 Februari 1912, ten 3 ure namiddag ter herberg «De Roos bij den h* - Van Sande-Singeiyn, te Hofstade aan den steenweg. 612 MARKTPRIJZEN Aalst. 27 februari. Hopmarkt z kalm, fr. 215—220. Anderlecht, 27 feb. Verkensmarkt, te koop 3224, prijs per kilo op voet 1,00 a 1,14. Dendermonde, 26 feb. Tarwe 19,50; rogge 18,00; haver 22,50: lijnolie 77; koolzaadolie69;id. gezuiverd75,50; lijnkoeken 26,00;koolzaadkoeken meststof 15,00 boter 3,50 eieren 2,10 aardap pelen 9,50; graan van La Plata 44.00 id. Indië Camphors 30,00; 210 groote hoornbeesten. Leuven, 26 feb. Landbouwt.arwe 20,50 a 21,handelstarwe 20,50 rogge 18,75; voe- derliavcr 22,(JU brouwhaver 22,25 koolzaadolie 75,00; lijnolie 88,00 strooi 4,S0 hooi 9,OU bo ter 3,00 tarwebloem 26,75 gort Romy 50.75 tarwezemelen 16,75; lijnkoeken 25,00 eieren 3,00. aardappelen 7,50 a 8,50. Lede. Dijnsdagmarkt. konijnen lc kwal. 1.50 de k. jonge konijnen, 2.25. oude duiven 0.70 jonge duiven, 1.50 't koppel.boter 4.00 tot 0.00. eieren de 85, 1,75 tot 0,00 Haixcipres Men vraagt te kappen per occasie eene HANDPRES voor ltarreelbakker. Zich te bevragen Bureel der Volksstem 663 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obt. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Ar.-derleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2 5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 1905.2 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 - 1908 3,5 Laken 19023 Luik 18603 - 1897 2 - 1905 2 Mecheien 18853 1897 3 Oostende 1852. 1898.2 St.-GilJis 1904 3 St-Tops-ton-noodel881 3 Schaarbeek (100 fr.),2 0 (500 fr.)3 Spa 1909 35 Doornik (50 fr.)j 3 Verviers 1873 3 18933 72.75 98.50 82.75 88.50 86.25 103.50 1 M 1 I I! i 12 1 II 1 1G2Ï25 96.50 102^50 89.50 94.50 79.75 71.— 80.25 71.25 71.75 84.05 96.90 72.75 73.— 77.25 83.50 73!25 7o!so 84.95 7L 101* 84.05 TEN BUREELE DER VOLKSSTEM PRACHTIGE gedrukt in 't goud 7 fr. de 100 om spoedig aan te leeren en uit te oefenen de volgende vakken Behandeling en placement der behang papieren, hedressorls, matrassen, ordinaire of luxe Garnieren canapees, fauteuils, stoelen Snijden en maken draperijen, gordijnen en stors Versieringen voor feesten. Toegevoegd aan lint gekend Huis JE» SMET, 662 Behanger-Garnierder. Nieuwstraat, 29, Aalst. AALST. 3 Maart Om 6 ure 2® ronde van den Bol- prijskamp in 't Klein Gent. 10 Maart. Opvoering ten stedelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De Eenige,tooneelspel in 3 bedrij ven VÓÓR HET DlNER blijspel in één bedrijf. 16 Maart. Opvoering door de koninklijk© maatschappij De Catharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Maria 24 Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefseollege, Voordracht mef lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wellek ens, In de Groenpoort Geeraardsbergschestraat, 46, Aalst. Inschrijvingen van heden af. 31 Maart Jaarlijksch' Tu'rn-'Wapen- en Too- neelfeest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed in de groote zaal van don Kath. Werkmanskring. GEERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en alom gekende maatschappij De Breydelszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Scliott of De Lichttoren» beroemd drama inj3 bedrijven en tot slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. Bij uitscheiding- van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalam, Beestialen en Vruchten te Bambrugge, Kwalestraat. De Notaris DE VUYST, te Borsbëke. zal ten verzoeke en ten hove van de kinderen Livinrts De Clerccj te Bambrugge, kwalestraat, nabij de lialte, op Woensdag 13 Maart 1912, om ure voormiddag, Opeftboarlijk verkoopen 1 Huismkübels bestaande in gleierwerk, pot ten, pannen, marmieten, bakers,steenén teeleh, tobbens, melkkannen, waschkuipen en verder huisgerief. Landbouwalem, eene schoone voiture met 4 plaatsen, 2 treemkarren met ressortbank, drij- wielkarre, schoone ressorlkar in eikenhout met schoone lantaarns en banken, 2 ploegen, 1 aar- dappelploeg, 2 eegden, 1 slijp, rolblok, aalstuk, 2 aalkuipen, rtfapinolen, snijpaard, 3 paarden- karnassuren, schoone karnassuren, schoone zadel, melkerijkar op ressort, ressortbank, hoe- bels voor de karren, keermachien, manden, zak ken en verder gerief. Beestialen, 1 goede jonge bekalfde koeien 3 runders. Verders 1000 kilos havers, 2000 kilos rogge en haverstrooi eene hoeveelheid allerbeste hooi, 50 koopen meit, alsnog eene hoeveelheid ge zaagde eiken en wilgen planken, ander gezaagd hout en berd telkens gerieve. 1000 Kanac/aplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 Bij uitscheiding van bedrijf over te nemen Een breimachien Leboque hebbende 1164 naalden een breimachien Leboque hebbende 1100 naalden een breimachien Leboque hebbende 1056 naalden een remailleuse Leboque een boordbreimachien Chemnitz oen.knoopsgatenmachien Singereen naai- machien Singer een naaimachien Wilcox Overlook een oogskensinachien en verders verschillige toebehoorten betreffende den breistiel. Zich te bevragen: Aalst, Binnenstraat. 68. 624 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, lango Zoutstraat, 6 27 februari. 15 ure: Barometer 762ü5 Thermometer 12° Wind: zuid-west Vooruitz.: regenachtig.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3