VREESELIJKE BANDIETERIJ DE KAMER De laffe moord te Onkerzele. Spiecjelfaliriek A. L. MEYVAERT TE BERCHEM-BIJ-ANTWERPEN Stadsnieuws. Rechterlijk kronijk. Het drama te Erpe. Aanbestedingen. BEHUISDE HOFSTEDE Goed Hooi te A alst'Mijlbeke een perceel Meersch Fransche rijwielen Liberator FEESTWIJZER T'liS tevens, 0FFICIEELE KW0TEERING Weerkundige waarnemingen DE VOLKSSTEM 29 FEBRUARI 1912 PLECHTIGE COMMUNIE. De schoon ste stoffen voor jongens en meisjes, bij Van jfon JJergh-Jouret, Korte Zoulstraat, 44, Aalst. Nederbrakel. Moordpoging. Maan dag avond, om 8 ure, stond de herbergier jFrans Van de Wattyne, oud 45 jaar, wo nende op de Kruisstraat, aan zijne deur.Daar Kwam de werkman Rerni De Waegenaere, die met de dochter van Van de Wattyne be trekkingen aanknoopen wil. Van de Wattyne verbood aan De Waegenaere binnen te gaan. ïtaarop schoot deze in gramschap, trok zijn mes en plofte het Van de Wattyne in het lichaam, onder den linkerarm. De man viel neder en verloor bloed in overvloed. Seffens werd het slachtoffer binnengedragen. Kort daarna kwam Dr Van Noyen hem verzorgen. Deze bestatigde dat de wonde doodelijk is. De toestand van Van de Wattyne is zeer erg. De gendarmerie werd verwittigd en begon seffens een onderzoek. De dader heeft de vlucht genomen. Het parket van Audenaarde is Dinsdag ter plaats geweest. Indien er zich geene ver wikkelingen voordoen, hoopt men het slacht offer nog te kunnen redden. PLECHTIGE COMMUNIE. Eer gij uwe aankoopen doet, gaat zien naar de prachtige STOFFEN voor Jongens en Meisjes, bij J. Delafortrie, Molenstraat, 11, Aalst, Iedere Coinmuniekant krijgt een Geschenk» 625 Eyne, Erge slag. Maandag avond, cm 9 ure. kwam zekere Van Brabant in de herberg van Van den Berghe, wijk Schur- kenhoek. Hij zocht, er twist met eenige ver bruikers, die met de kaart speelden. Van Brabant vertrok weldra en ging naar de herberg van Van Herpe. Toen hij deze ver liet en op straat kwam, kreeg hij in het hoofd een gevaarlijken slag, meteen pintglas toe gebracht, zoo verhaalt de gekwetste zelf. De gendarmerie heeft een naarstig onderzoek gedaan. Tot hiertoe is de dader onbekend. Dr Dhaenens heeft den gekwetste verzorgd. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Marie Louise bij Ronse. Diefstal Gedurende den nacht, hebben onbekende dieven eene ruit uitgesneden hij d<jn kleer maker Van Daele. De schurken moeten zich bediend hebben van een kind dat ze door de opening staken. Het bracht de dieven voor 500 frank kleerslolfen aan. Het parket van Audenaerde is Ier plaats geweest. Delnze. Kerkdieven. Om 10 ure 's avonds kwamen eenige personen vóór de kerk en stelden tot hunne groote verwon dering vast dat de zijdeur openstond. Aan dieven denkende, stelden men een paar mannen aan dé deur, om de wacht te houden, terwijl de anderen binnen gingen. Zij zochten geheel de kerk af, maar vonden niemand de schurken, die al de offerblok ken'opengebroken en geledigd hadden, wa- ren, jammer genoegd reeds weg. Waregem. Dieven. Terwijl de huis- g.enoolen van den landbouwer Peers bezig waren, met om 7 ure 's avonds, de koeien te voederen, is een dief in de kamer der hof stede gedrongen en heeft daar eene som van 500 fr. gestólen. Men heeft vermoedens. Lokeren. Schrikkelijk ongeluk. Dinsdag namiddag gebeurde alhier een schrik kelijk ongeluk. De genaamde Theofiel Wyndaele, wonende op Naaslveld, was met de kinderen alleen te huis. Op zeker oogenblik nam hij een ketel kokend water van de stoof, die dienen moest om liet veevoeder te bereiden. Zijn tweejarig zoontje kwam naar hem toegeloopen en viel in het kokend vocht. Hij trok het er onmiddelijk uit. doch hel arme wichtje had reeds vreeselijke brand wonden bokomen. Ondanks de beste zorgen is bet kleine slachtoffer in de vreeselijkste pijnen overleden. Haeltert. Kiekendief te. Maandag nacht zijn dieven in het kiekenhok gedron gen van het klooster van Haeltert en hebben or een vijftigtal kiekens gestolen en op liet hok gedood.Men heeft geen spoor der dieven. Oetingen. Het drama. Het parket, ter pluals gekomen, heeft De Roselaar, da der der moordpoging, doen aanhouden, op j&jn werk to Brussel. Hij herinnerde zich niets meer, maar is toch in het gevang van Vorst opgesloten. De toestand van De Coster is hopeloos. Antwerpen. Landloopers aange houden. De agenten der opsporingsbri gade hebben aan de kaaien 5 vreemdelingen waaronder vier Duilschers, aangehouden, die zonder middelen van bestaan waren en gecne woonplaats hadden. Automobiel ongel uk. De boodschap per Jos. Dirickx, wonende Kanonstraat, is door een automobiel omvergeworpen gewor den. De man werd nog al erg gekwetst en moest naar het gasthuis overgebracht wor den. Diefstallen. Ten nadeele van de vrouw Eist, Gentplaats, 4, stool men een paar gouden oorbellen. Van de herbergiersters Mostier, in de Volksstraat. 25, en Van Ossenmael, Schel- destraat, 23, stool men de tinnen darmen. Van den bakkersgast Reinschusser, Suikerrui, 10, ontvreemde men 26 frank. Maandag avo: <1 werd ten nadeele van M. L. Van de Zanden, wonende Lange Scholiersslraat, 114, een zwart verlakt rij wiel gerobberd. Borgerhout. Kind verdicenen. Het 5-jarig knaapje Guslaaf Bours, wonende met zijne ouders Rotlerdamslraat, is sinds ver scheidene dagen spoorloos verdwenen. Men denkt dat het knaapje opgelicht werd, daar men het gezien heofl in gezelschap van een kerel, schijnende ongeveer -10 jaar oud. Eene familie met dolksteken afgemaakt. Een bandiet door een hond aangehouden. Verfden nacht gebeurde te Berchem-bij- Antwerpen eene vreeselijkebandieterij welke geheel de gemeente en ook de stad in op schudding bracht. Ziehier wat er gebeurd is. In de St-Hubertslraat, wonen de eclitge- nooten De Brouwer-Maes, renteniers, met hunne kinderen, een zoon van een twintigtal jaren en eone dochter van 12 jaar. De echt- genooten De Brouwer-Maes hebben nog een andere zoon. doch deze is student, te Gent en was dus niet tehuis. In het huis slaapt ook nog de meid. Verleden nacht nu, of liever dezen mor- gend rond 1 ure, werd het 12 jarig dochtertje gewekt door gerucht aan de deur barer slaapkamer. Niet wetende wat het was, zette het meisje zich recht in het bed. doch op het zelfde oogenblik sprong een kerel met zwart gemaakt gelaat in hare kamer en greep haar bij de keel om haar te beletten om hulp te roepen. Hij duwJe haar zoo het deksel van het bed over het hoofd. De kleine had echter de tegenwoordig heid van geest, met den voet de nachttafel te zoeken, en wierp deze omver, in de hoop aldus het alarm te geven en hare ouders te verwittigen. Haar plan gelukte en spoedig snelde de vader op liet gerucht toe. Pas was hij echter de kamer binnen, of hij plofte ten gronde. De bandiet had hem tien maal een dolk in het lichaam geslooten en de ongelukkige rentenier lag weldra jin een bloedplas te baden. Ook de moeder snelde op het hulpgeroep toe, doch nauwelijks was zij huiten hare kamer of de bandiet had haar ook zes dolk steken toegebracht. Zij kon echter nog een luide hulpkreet slaken, vooraleer bewusteloos neer te storten en de zoon kwam nu op zijne beurt toe. Deze bevond zich tegenover twee ban dieten, die hem het lot van vader en moeder deden ondergaan. De arme jongeling lag spoedig ook in een bloedplas ten gronde. Ongetwijfeld werden de moordenaars nu bang, temeer daar zij nog gerucht hoorden in huis. Het was de meid, die ook gewekt werd en opstond. Do beide bandieten vlogen nu naar boven en klommen door een zoldervenster op het dak, hopende langs daar nog te kunnen ont- komon. Intusschen was M. De Brouwer er in ge lukt recht te komen, en daalde de trappen af gedurig om hulp roepende. Ook de meid en het dochtertje rukten een venster open en riepen gedurig Moord Moord Zulks wekte deaandacht van M. Embrechts, wijnhandelaar, wonende in de buurt, die juist van Brussel terugkeerde, en aan de deur kwam vragen wat er scheelde. Spoedig waren ook verscheidene andere geburon ter plaats en op de hoogee van het gebeurde gebracht, liep M. Embrechts naar huis, om zijn revolver en zijn groote afge richte schapershond te halen. Nauwelijks was hij terug, of een kerel kwam uit liet nevenstaande ledige huis, door eene opening in de deur, en begon ook om hulp te roepen. M. Embrechls naderde hera, en op zijne vraag, wie hij was, antwoordde de kerel dat hij om de policio wilde gaan. Zulks boezemde M. Embrechts wantrou wen in en toen de kerel hot op een loopen zette. had M. Embrechts slechts een woord tot den. hond te zeggen, om het dier den vluchteling te doen aChternazetten en in de been en bijten. M. Embrechts en eep andere gebuur hiel den den man, die gedurig iets in den zak zocht, vast en een pólicleagent die op dat oogenblik ter plaats kwam, deed hem de handboeien aan en bracht hem naar het poli- ciehureel. Men had de grootste moeite om den hond, die den man gedurig te lijve wilde, te bedwingen. De andere dader werd niet meer gezien en men weet niet, langs waar hij vluchtte. Spoedig drong men nu in huis dat er waar lijk als een slachthuis uitzag. De gekwetsten liepen er nog* half zinneloos met bebloed nachtgewaad rond en heel het huis van on der tot boven waren er bloedplassen en bloed sporen. Plet was oprecht ijselijk. De slacht offers werden na verzorging door de zorgen der policie naar het St-Gamillusgasthuis over gebracht. Hun toestand is onrustwekkend. Het parket is denzelfden morgend nog ter plaats geweest om hec onderzoek te doen. De aangehoudene dader heeft verklaard, zekere Mercier te zijn, geboren te Reims, en thans in een logement uit den omtrek der middenstatie te wonen. Hij zou slechts sinds Zondag te Antwerpen zijn en beweert zijn gezel niet te kennen. Men vermoedt dat al zijne gezegdens valschzijn. Do schurken zijn langs het nevensstaande ledige huis binnengedrongen en zoo langs het dak, in de woning van M. De Brouwer geraakt. De opschudding te Berchem en te Ant- werpea is zeer groot. Benoeming. Wij vernemen dat de Z. E. H. Kanunnik Vital Tibbaut, te Aalst, ridder van het Leopoldsorde benoemd is. Hartelijke gelukwenschen. Valsch alarm. Woensdag, rond 1 ure namiddag, luidde eensklaps de klok van Sint-Jozefskerk. Elkeen dacht dat het ergens brandde en spoedig stond het Esplanadeplein vol volk. Nergens was brand te bespeuren en uit het onderzoek bleek, dat twee straatbengels in de openstaande kerk waren gedrongen en er aan het klokzeel gelrokken hadden.... Inschrijvingslijst ingericht door het dagblad De Volksstem ten voordeele van het gezin Frans De Sade- leer- Van der T incken,Papestraat, 22 Aalst, dat Vrijdag laatst met een drieling gezegend werd. Zelden was er voor de liefdadige lieden schooner gelegenheid, hunne gift te storten tot hulp en bijstand van een belangwekkend huisgezin. Dat er hulp en bijstand noodig is in het ■gezin I>e Sadeleer, waarvan de vader een nederig fabriekwerker is, en nu met den laatst geboren drieling acht kinderen telt, hoeft niet betoond te worden. Geeft dus liefdadige lieden, wat men den arme geeft, leent'men aan God. Overdracht der vorige lijsten Eorw. Heer Lauwereys, pastoor Aals^-Mijlbeek M. R. De Gheest-De Wolf M. Meert-Schuermans M. Frite De Wolf M. Eng. Moena Juffer Marie Borreman M. Th. Van Vaerenbergh Onbekend, Aalst Onbekend Wetteren, 0,25 verb Volksslem Nieuwerkerken, 0. Oullre, 0,20 id., Denderwindeke, Totaal fr. fr. 99,96 5,00 5,00 5.00 5,00 5,00 5,00 2,00 1,00 :ooper der ,50 id., 0,20. 134,11 Nadere bijzonderheden. Het is in de herberg van den genaamden Batsleer, op de wijk Atembeke, dat Petrus Ducboux on zijn gezel, zekeren Collier. Zondag avond twist kregen, met de genaam den Theofiel De Rom, Bouwalays Jozef en Arthur Van de Winckele. Naar het schijnt zou de twist ontstaan zijn door dat De Rom het glas bier van Collier had geledigd, iets waartegen deze guprutc-s- teerd had. Toen Collier en Duclioux huiswaarts gin gen, werden zij door de drie kerels achter volgd, die hen zouden gevraagd hebben, hoeveel tijd zij noödig hadden om naar On,- kerzele'te loopen. Ducboux en Collier.zetten het op een loon peil, doch de anderen haalden weldra Du cboux in, en hij middel van een dolkmes en een verlakten waterpot, werd de ongeluk kige vermoord. Hel is slechts 's anderendaags dat Collier vernam dat zijn gezel vermoord was, toen hij dezen ging halen om te gaan werken en ver nam dal hij niet tehuis gekomen was. Hij ging met vader Duchtfux op zoek en samer. vonden zij het lijk. Dc gendarmen werden onmiddelijk ver wittigd en gingen op zoek naar de daders. Spoedig was Theofiel De Rom aangehouden, doch deze loocltende gestoken of geslagen te hebben. Hij bekende alleen achter de twee Onkerzelenaars geloopen te zijn. Zijne twee gezellen, Bouwalays en Van de Winckele, waren naar hun werk, doch wer den Maandag avond aangehouden. De vest van dezen laatste, waaraan veel bloed kleefde, is aangeslagen.Zij ook looche nen gestoken te hebbep. Het dolkmes waar mede de misdaad gepleegd werd, hoorde toe aan Bouwalays. Naar men zegt zou hij het. aan Van do Winckele gegeven hebben om te steken. Bouwalays, De Rom en Van de Winckele zijn alle drie gasten van 16 lot 20 jaar oud. Het parket is Ier plaats geweest en heeft de drie aangehoudenen doen opsluiten. Zitting van 28 Februari. De zitting wordt geopend om 2 ureonder voorz it ter schap van M. Cooreman Begrooting van Nijverheid en Arbeid. M. Terwagne, klaagt dat er te Antwerpen te veel ongelukken gebeuren. Hij spreekt ook ton vourdeele der visschers en zegt dat het gouvernement te weinig voor hen doet. M. Caeluwaert vraagt eene goedoman- nenraad te Fontaine l'Evêque. M. Gavrot bestrijdt het werk der kinderen in de werkhuizen en mijnen en spreekt ten voordeele van het gesticht voor verminkten te Charleroi. M. Claes (Leuven), zou de wet op de ar beidsongevallen willen zien veranderen. Rechtbank van Dendermonde. VERZET. Op 29 November 1911, werd de genaamde Van de Walle, handelsvertegenwoordiger te Brussel, veroordeeld tót 3 nv^nd gov. ig en 26 fr. boet, bij versie 'egens aftroggela rij van 353 fr. Op dat oogenblik bevond bij zich in Amerika, toen hij terug kwam, teekende hij verzet aan tegen hel vonnis, llij wordt nu vrijgesproken. Maandag namiddag is het parket van Den dermonde te Erpe geweest, om een onder zoek in te stellen, nopens de moordpoging door Karei De Vos ep sijue broeders Edward en Ivo gepleegd. Daar dezes toestand veel verbetert was, en niet de minste onrust meer inboezemde, werd de dader, na ondervraging, terug in vrijheid gesteld. Ste-Maria-Hoorebeke. Ziehier den uit-, slag der aanbesteding ^oor het houwen van eenen nieuwen weg tusschen den weg n. 1 (gehucht Gauvvenbergbe en de Staatsbaan van Sottegem naar Aalst). Het bestek be droeg fr. 35,961,82. B. Schockaert, te Erondegem, 38.976,70 H. Dekens, te Eename, 39.810:89 L. Cock, te Nederboelare, 40.391.41 A. De Vleeschauwer, te Audenaarde, 40.878.56 Beurens R., te Paricke, 41.060.44 F. DTIaeyer, te Nederbrakel, 43.283.28 C. Brihet, te Erondegem, 45.286.48. OPENBARE VERKOOPING van eene TE ERONDEGEM HOEKSKEN De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal namens wie» het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen in het openbaar verkoopen Eene behuisde HOFSTEDE gestaan en gelegen te Erondegem, wijk Hocksken, aldaar gekadas treerd, sectie B, nummer 872, inct eene grootte van 5 aren 20 centiaren, palende 1° de erven Ras- sehaert, 2* Petrus Van Wezemaal, 3C de kinderen Van Cauter, 4e August Ediers, 5e den heer Balen. Bewoond door dame weduwe Stephanie Le- meire. ZITDAGEN InstelMaandag 26 Februari 1Q)? Verblijf: - 11 Maart telkens om 2 ure namiddag, ter herberg, bij den heer August Lemeire, te Erondegem, nabij den bar reel. OPENBARE VERKOOPING van De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal met tussehenkomst van den Notaris DE VIS, te Aalst, openbaar verkoopen op Donderdag 7 Maart 1912, om 1 uur namiddag ten verzoeke van den heer Notaris ]}e Vis, te Aalst 10.000 kilos GOED HOOI, verdeeld in boopen t' elks gerief, aan de hofstede, bewoond door den lieer Bernard Vonck, te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermondsclie» Steenweg. De verkooping zal geschieden tegen gcreede betaling. Verders gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van - TE LEDE Dc Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen GEMEENTE LEDE. Een perceel MEERSCH, ten deele Bosch, op Ledesliauwke», wijk B, nummers 569 en 570. groot 30 aren 60 centiaren. EENIGEN ZITDAG Donderdag 29 Februari 1912, ten 3 ure namiddag ter herberg De Roos bij den heer Van Sande-Singelyn, te Hofstade aan den steenweg. 612 IUÏEBEDEELINGEN. BORSBERE Dijnsdag 27 Februari 1912, was er onder het voorzitterschap van Mr J. De Vuyst Burgemeester, eene algemeene vergadering belegd der Franschmans van Borsbeke, met vrijen toegang voor alle andero mansperso nen. Niet min dan 400 waren aanwezig De Franschmansgilde telt 125 leden. E. H. Scyssens, almoezenier der Fransch mans in Frankrijk, sprak er langdurig over de werking van het Comiteit der Fransch- mansgilden, en sprak er in verhevene en vurige taal over de plichten der werklieden. Na hem sprak de E. II. pastoor Va» den Steene. Eene vertooning van cinema begon en ver lustigde gedurende twee uren de brave dor pelingen van Borsbeke. In eene tusschenpoos wiord het woord gegeven aan den gelegen heids rodenaar, Mr E. Böstcels, adnokaat te Aalst, die eene gloèd volle redevoering uil- sprak, welke den geesldrift der toehoorders tol het toppunt deed stijgen. Een prachtig feest nog nooit te zien ge weest in BorsbokcEen onvergetelijke avond voor onze bravo inwoners MARKTPRIJZEN Aalst. 28 februari. Hopmarkt vaster, fr. 215220. Assche, 27 feb. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 16,00 a 17,00 haver 21,00 a 22,00aardap pelen 6,50 a 7,50 boter 3,40 a 3,60eieren 2,50 a 0,00 kiekens 2,75 a 3,75 konijnen 1,75 a 2,50; hesp 0,00; viggens 38 a 42; hop 000 a 000. Sottegem 27 feb. Tarwe 22,00. mast.eluin 2(1,00. rogge 18,00. haver 21,00. bnonen 00,00 aardappelen, 8, konij: cn 3,00 a kiek vns 2 a 4; boter 1,00, eieren 3,80. viggens 25 a 35. Ninovef 27 feb. Tarwe 20 a 21; rogge 15 a 16; haver 23 a 24 gerst 00 a 00koolzaad. 00 a 00 bonnen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,50 a 3,70 eieren 2,75 a 0,00 viggens 65 a 75. Gewoon-Duc-Koers-Piste. Monopool voor België. Verkoop in 't groot Société des Automobiles Pilain'de Lyon, 51, Rue du Marais, Bruxellos. Men vraagt agenten in de provincie. 668. Te koop. Erwtrijs en Prinsesstok- ken, aan voord eel igen prijs, hij Petrus De Piqueur, Sl-Appoloniastraat, Aalst. 669. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 3 Maart Om 6 ure 2* ronde van den Bol- prijskamp in 't Klein Gent. 4 Maart. Katholieke Vlaamsche Hooge- schooluithreiding. Voordracht door den Z. E. P. Dr Slrack. Ontwerp Volkslaap en ontwakend. 10 Maart. Opvoering ten stedelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De Eenige,tooneelspel in 3 bedrij ven Vóór het Diner blijspel in één bedrijf. 16 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij - De Catharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Marie 24 Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders hij Daine J. B. Wellekens, In de Groenpoort Geeraardsbergschestraat, 46,Aalst. Inschrijvingen van lieden af. 31 Maart Jaarlijksch Turn-Wapen- en Too- neelfeest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed in de groote zaal van den Kath. Werkmanskring. GEERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De Brevdelszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Schott of De Lichttoren» beroemd drama in]3 bedrijven en tot. slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Gruote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. DENDERHAUTEM Maandag 4 Maart. Groote algemeene verga dering van het Christen Vlaamsch Verbond. N. B. De katlioliehe Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement icorden lebeefd verzocht tie datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aun 't beheer van ons blad mede te deelcn. WISSEL AGENT. 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon G8A Aaiikoop en verkoop van titels aan 1 frank per dói^éndi Knste'fvoze uitbetaling van coupons en nazie» van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 27 FEB. Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 3 2» r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Acdorlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecheien 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodo 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 3 87.— 87.— 87.— 72.75 82.50 88.50 102.— 95.50 89!- 80.50 94.75 79.75 71.25 85.20 71.75 96.90 83.55 72.75 77.— 83.35 40 70.50 70.75 52/25 81.— 8o!— 85/25 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lango Zoutstraat, 6 28 februari. 15 uro: Barometer 768° Wind: zuid-west Thermometer 11° Vooruiti.regenachtig.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3