I' CemmonisbeelMens Samson Kina se6ftSht en Stadsnieuws. SPORTNIEUWS Voetbal Wielrij den De moord op een chauffeur te Gent Rechterlijk kronijk. LEENING VAN 812j}f)0 FRANK (1885) Men vraagt onmiddellijk GOEDE LETTERZETTERS Eerste Komnnunie A. DE PAEPE'SINOELYN Meubels, Landbouwalem en Boomen te AALST, Nieuwstraatpoort. WOONHUIS en een perceel Bouwgrond MEUBELS HOF SaT Zaail and. FEESTWIJZER CSrood. Hooi BEEST I A L E N Landbonwersalem en Huismeubelen Weerkundigs waarnemingen 3 f: r*an M. Fortanls redden. Van de brouwerij (blijven alleen de vier muren over. Ook do ,jnachienen, de toestellen en eene groote hoe veelheid koopwaren werden vernield. De schade wordt geschat op 35,000 fr. St-Pieters-Woluwe. iStoutmoedige dief stal. Zaterdag morgend, rond 6 uur, hoorde M. Appel gerucht in zijne villa. Hij stond op, wapende zich met een revolver en ging zien. Hij bevond zicli weldra voor een 'kerel, drager van verscheidene pakken. Het was een dief. M. Appel bedreigde den kwaaddoener met zijn wapen en wilde hem aanhouden, doch de kerel wierp zich op hem en ontnam hem den revolver. Dan ging hij op de vlucht. Twee dienstknechten poogden hem te vergeefs in te halen. Op het gelijkvloers werden de meubelen opengebroken, zilverwerk en voorwerpen van waarde gestolen. De dief is ongeveer 25 jaar oud. Hij kwam in de villa na over verscheidene muren te zijn geklommen en eene ruit van een venster te hebben verbrijzeld. St-Gillis. Meid verdwenen. De 17ja- rige meid Marie Noisin, in dienst .Tef Lam- beauxlaan, is sedert twee dagen spoorloos verdwenen. Daar zij een zeer ernstig meisje is, vreest met dat ze in eene hinderlaag werd gelokt. PLECHTIGE COMMUNIE.Eer gij uwe aankoopen do€t, gaat zien naar de prachtige' STOFFEN voor Jongens en Meisjes, bij J. Delafortrie, Molenstraat, 11, Aalst. Iedere Communiekant krijgt een Geschenk. 625 Stekene. Gekwetst. Zaterdag namid dag waren eenige knapen van het Nieuw dorp aan het spelen. Zij begonnen naar elkander te werpen. De 7jarige J. Van Over loop, kreeg een stuk glas op hot hoofd en Averd zoo erg gekwetst dat een geneesheer de wonde heeft moeten toonaaien. Belcele-Waas. Ongeluk. Zondag voormiddag, rond 9 ure, was de Gjarige Cle mentina Blommaert, aan het spelen tóor de woning harer ouders. Opeens viel het houten hek, dat eenige dagen geleden afgereden was, en recht tegen den muur slond, op den kleine, met het .ongelukkig gevolg, dat deze daardoor de bil gebroken werd.Doktoor Van Namen verzorgt haar. PLECHTIGE COMMUNIE.— Groote keus van neteldoek en alle gemaak te onderkleeren voiles, enz., voor meisjes, hemdekens, cols, noeuds, enz., voor jongens kousen, hand schoenen, enz.. Zomerseizoen. Groot assortiment van slo ren en gordijnen,witte en fantaisie manshem den op maat. Van de Sgpen-Scheltjens15, Lange Zoutslraat, Aalst. 6-11 Gent. Aanhoudingen. De aandacht van den heer De Rouck, woonachtig Ketel- vest, 22, werd Vrijdag avond gaande ge maakt door esn zonderling gerucht. Ilij gingi buiten zien en zag do genaaniden Hendrik. De K... en Frans V,.., ledigloópers, bezig met looden buizen door te zagen. Bij het zien van den heer De Rouck, gin gen de twee dieven op de vlucht,achtervolgd' door voormelden heer. Dezè was op het punt ■■fieri in te halen, toen de kerels zich omkeer den en den heer De Rouck met den dood be dreigden, indien hij nog een slap dierf verder gaan een der kerels sprong zelfs naar hem, om hem te slaan, doch de heer De Rouck be gon om hulp te roepon. Agenten kwamen toegesneld en hielden beiden aan. - Hel zijn twee oud-veroordeelden, waarvan de eene nog talrijke straffen uit te boeten heeft. Laffe aanrandingStoutmoedige toereis hebben dezen nacht, rond 2 1/4 ure. op de Sl-Lievenslaan, Frans De Cock, wo nende Brusselsclie straat, aangerand. De man werd van zijne porie-sigaar, ter waarde van 25 fr. ontlast. Hij riep om hulp en de kerels namen de vlucht. De nachtwakers snelden ter plaats en ge- lukton erin twee mannen te vatten. Onderlioord, gaven zij weldra den naam van eene» derden persoon op, die de policie opzoekt. Naar het schijnt waren de aanranders'met vijf. Welke zijn de uitwerksels van THEO- BROMA Van den eersten dag dat men het gebruikt, wordt de bloedsomloop gemak kelijker, de ademhaling dieper en sterker, het gedacht helderder, het geheugen scher per, de zintuigen fijner. Het lichaam wordt krachtig, beter ge schikt tot den arbeid, en zoo haastig niet vermoeid. THEOBROMA sterkt op dezelfde wijze als wijn en alcohol maar zonder hoegenaamd de slechte gevolgen van drankmisbruik mede te slepen. Te Gent: Burgstraat, 28, apotheek DE MOOR, 3 fr. de flesch. Te Aalst bij al de heeren apothekers. Lede. Schielijk overlijden. Zondag avond, rond 6 ure, zat de alom gekende bijenhouder,Frans De Lannoy,oud 82 jaren, wonende Charleroistraat, achter zijne stoof. Opeens zakte hij ineen en, zonder een woord te spreken,was een lijk. Een geneesheer ge roepen, kon niets dan de dood vaststellen. Eigfe/. Haard. Hypothecaire Crediet- Maatschappij voor Werklieden en kleine Landbouwers. Zie 4e bladzijde. Sint-Baafs-Vyve. Brand. Zaterdag morgend, is er brand uitgeborsten in eene tweewoonst der wijk Abeele en bewoond door den lieer De Meyere. De woningen waren met strooi gedekt, zoodat het vuur met bliksemsnelheid voort liep. De vrouw, die alleen 't huis was en nog te bed lag, moest zich haasten, om builen te geraken. De meubelen, de kleederen, bet alem, eene kuip vleesch, veel vlas, enz., zijn in de vlammen gebleven. Er is verzekering. Men weet niet waaraan de brand toe te schrij ven is. Deerlijk. Aangerand. De genaamde Gnstaaf Terryn, oud 40 jaar, wonende te Ilarelbeke, kwam om 10 ure 's avonds, per velo, niet verre van de herberg den Olieberg gereden. Vier onbekende kerels sprongen op bom toe, grepen hem vast en mishandelden hem op onmenschelijke wijze, zoodat geheel zijn lichaam met wonden overdekt is. De schurken sloegen zijn rijwiel in stukken. De policie beeft de zaak in handen. Ronse. Klooster dieven. Gedurende verleden nacht zijn onbekende schurken, bij middel van braak, binnengedrongen in het Klooster dor Zusters van Bermhertigheid. Zij drongen inde afdeelingderNormaalschool en stolen een groote hoeveelheid kleederen der leerlingen. De politie onderzoekt. De diefstal bewijst dat al de kloosterdieven nog niet achter slot zit ten. Er moest dus eene talrijke bende bestaan. Bassevelde. In 't water. De dochter van Hendrik Neutinck, oud 24 jaar, die ziekelijk is, kwam in de Bouchoutstraat ge gaan. Zij sukkelde in eene gracht, vol water, en was op het punt te verdrinken, toen een voorbijganger toesnelde, om haar te redden. De ongelukkige ligt te bed. Harelbeke. Wildemans.Vijf bedron ken kerels kwamen al huilende en tierende in het dorp. Zij sloegen de ruiten uit bij M. den burgemeester, en in 't bureel van het kommissariaat. Twee der schurken zijn ge kend, de andere konden wegvluchten. Bavichove. Overreden. De jongen René Van den,Bogaerde, oud 13 jaar, rijden de per velo naar Kortrijk, kwam op het ge hucht den Herder, Zaterdag morgend aange reden. Met den wagen van den voerman Maes uit Hulste te willen voorbijrijden, gleed zijn rijwiel op de tramriggels uit. De onge lukkige viel en kreeg een slag van een wiel, terwijl een ander hem over den rug reed. Gelukkig dal den wagen ledig was, anders ware den jongen verpletterd geweest. Nu heeft hij slechts eenige verwondingen en niet gevaarlijk, inwendige pijnen. Do jongen werd naar zijne woning overgebracht en ligt thans te bed. Thielt. Groote brand. Zaterdag, wanneer de vrouw pas de stoof ontstoken had, brak een geweldige brand uit in het zwingelmagazijn van M. Van Meenen, wijk Flessche. Op korten tijd stond geheel het gebouw in vuur en vlam. Deze deelde zich weldra mede aan het woonhuis en heide ge bouwen werden tot op den grond toe ver nield, niettegenstaande de hulp der pompiers die het onmogelijke deden om den brand te blusschen. Eene groote hoeveelheid vlas, al de werktuigen, de meubels, de kleederen, enz. zijn de prooi der vlammen geworden. De schade door verzekering gedekt, wordt op 120U0 fr. geschat. De oorzaak van den brand is onbekend. v Erpe.De. fapiiiictKist. In het gezin De Vos, waarvan wij in ons nummer van Dinsdag laatstleden spraken, is niet zoo org; geweest als eerst gemeld werd. De feiten waren overdreven. Ninove. AanhoudingZondag avond zijn alhier in de stad, twee verdachte perso nen aangehouden en in verzekerde bewaring gebracht. In hun bezit vond men revolvers, valsche sleutels, een fieschje slaapmiddel, breekijzer enz. De kerels zijn ter beschikking van het ge recht gesteld. De inschrijvingsiijst teil voordeele van liet gezin Frans De Sadeleer-Van der Vincken. De insclirijvingslijst ten voordeele van dit belangwekkend gezin is thans gesloten. Eene som van 191 fr. 42 werd samengebracht om aan deze brave lieden overhandigd te worden. Wij nemen bier de gelegenheid te baat, om onzen welgemoenden dank toe te sturen', aan al de liefdadige personen, die hunnen penning gestort hebben, 0111 het beproefd ge zin bij te staan. Overdracht der vorige lijsten fr. 186,77 Naamloos, Aalst 2,00 H. V. C., Aalst o'oo Naamloos, Aalst 0,65 TotaalFr. 191,42 Onderscheiding. De medalie van lste klas is toegekend aan M. Joseph Gourteaux, onderwijzer t. s. Beste gelukwenschen. BERICHT. Stedelijke Vischmijn. Gedurende den Vasten, is de Vischmijn den Woensdag, Donderdag en Vrijdag van iedere week, om 9 ure 's morgends. Ie AFDEEL1NG. Union 3, Leopold 0 Daring Brussel 6, Antwerp F. G. 0 Racing Brussel 1, Excelsior 1 Football Brugge S, Standard 0 Beerschot 2, Gercle 0 Racing Mechelen 3, Racing Gent 1. De zesdagenkoers te Brussel. Men zegt nu dat de zesdagenkoers op de gronden der oude krijgsschool, Baraplaats, zal betwist worden. Men zou er eene piste, afsluiting en tribu nen, kortom een velodroom inrichten. Er wordt echter ook gemeld, dat de zaak tusschen den ondernemer van den koers en de Belgische wielrijdersbond betrekkelijk het storten van 25.000 fr. borg nog niet afge handeld is. Anderszijds wordt ook nog beweerd, dat denzelfden dag, in een groote vertooning- zaal, ook nog een zesdagenkoers zou betwist worden, op den zelfden dag als hooger ge noemd. DE VOLKSSTEM Het onderzoek M. Van der Straeten, prokureur des konings te Gent, is naar JParijs vertrok ken jten einde zich met den veiligheids dienst in betrekking te stellen, en zich te verzekeren of er geen verband bestaat tus schen de misdaden gepleegd in de Ordener- slraat en Ilavreplaats te Parijs en deze te Gent gepleegd in den nacht van den 31 Januari laatst op den chauffeur Marcel Mau ry en den nachtwaker Tombuyser. Rechtbank van Dendermonde. JACHTiMISDRIJF. Edward Van O..., van Belcele, heeft zon der jaclUverlof op een anders goed gejaagd. Hij krijgt 200 fr. boet. SLAGEN. Alfons Smet, van Temsche, werd door Frans Smet,in wiens herberg hij ruziemaak te, verzocht buiten te gaan. Voor alle antwoord, kreeg Frans Smet een messteek in den arm. Alfons Smet krijgt 2 maend gevang en 26 fr. boet. - DIËFFE. Felix V.... Petrus Th. en Richard G... van Aalst, zijn in den hof gedrongen van M. Moyersoen en hebben er fruit geslolen. Elk 3 maand gevang voorwaardelijk. SLAGEN. Edward De Witte, van Wet teren, heeft do genaamde Huvlebroeck, die in een proces tegen hem getuigd bad, aangevallen en mis handeld. Do Witte krijgt 1 maand gevang. SLECHTE ZOON. Camiel G...., van Berlare, heeft zijnen vader erg geslagen. Dat kost hem bij verstek 2 maand gevut g. MEDEDEELBNGEgU. ASPELAERE. Inhuldiging van M. A. Berlengée als Burgemeester. Op Zondag 3 Maart 1912 is do nieuwe Katholieke Burgemeester van Aspelaere M. Al/ons Berlengeedie na 16 jaren strijd, de Daensfèferij aldaar voorgoed verslagen heeft, op eene schitterende wijze ingehaald. Een onafmeetbare stoet toog uit Ninove naar Aspelaere. Dufèénden en duizenden menschen stonden aati den doortocht en juichten den volksgezinden burgemeester toe. Het portret van dên gevierden volksman wierd op de hoeden gedragen. In den stoet kwamen voor, prachtige en schilderachtige groepen, geschenken die gansche rijtuigen vervulden wierden aangeboden alle buizen waren bijna beylagd, jaarschriften met do zijnen, vijftien arken, muziekuitvoeringen en gezang Een geestdrift zonder weerga Nooit was zulke feest in Aspelaere of in den omtrek gezien geweest. Was Aspelaere n.U; in eens gansch Katho liek Het was het feest der verlossing van de jarenlange verdrukking der roelanderij het was het blijde volksfeest der vrijheid en der geestdrift Verscheidene verwelkomingen wierden op den doortopht gedaan, en aan het gemeentehuis wierden.aanspraken gehouden door den lieer Priëel, schepene in naam van den gemeenraad door den heer Geerts, se cretaris door den E. H. Persoons, pastoor; en door M. E. Bosteéls, advokaat, namens de Katholieke Vereeniging van het Arron- dissemet Aalst. Eere en hulde aan burgemeester Berlengée den dapperen Katholieken strijder Eere en hulde aan Aspelaere dat zijnen beminden burgemeester zoo heerlijk gevierd heeft en dat het katholiek vaandel zoo schit terend heeft doen zegevieren LEDE. Zeldzaamheid. Bij Camiel Spilaels, is een achttienden geloond van schuppenaas, door Frans De Coster. De medespelers wa ren Gustaaf Galle, Karei Bogaert en Leon Haley dt. STAD BLANKENBERGHE. 53'lc trékking De tien volgende obligatiën zijn uitkeer- haar aan pari(500 frank), den 15 Maart 1912 71 77 439 506 871 1001 1372 1483 1514 en 1531. STAD OOSTENDE. LEENING VAN -18 5 8 Trekking van l"em Maart 1912. N' 39005 uilkeerbaar niét 3000 frank. De volgende nummers zijn uilkeerbaar met 100 frank 38893 113 25099 37462 3395 18422 15996 22694 22629 27515 37793 17863 19931 29544 30255 3359S 21005 8977 11004 31568 zich te bevragen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. MARKTPRIJZEN* Aalst. 4 maart. Hopmarkt vaster, fr. 215-220. Geer^arsdhergen 4 maart. Tarwe de 100 kilos (illMasteluin 18,00; haver 23,00; Rogge lT.ttit; boonen 21.50: Aardappelen S.00; lijnzaad 3:.,00 koolzaad 00.00 boter de K ilo 3,50 a 3,15 eieren per 25, fr. 2.10 ruw vlas 0.94. Viggeuen 290, Hoornbeesten 312. Te bekomen bij Leopoldstraat, 74, AALST Prachtige Eerste Konimuniegeschenken voor jongens en meisjes. 643 "Venditie van De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal ten sterf huize van d'heerPelrusSmekens, te Aalst, Nieuwstraatpoort, op Dijnsdag 5 Maart 1912te beginnen om 8 uren voor middag, overgaan tot de openbare verkoo- ping van alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen. 675 OPENBARE VERKOOPING van een te Wichelen, Krabbegem. De Notaris Oscar TIBBA.UT, zal openbaarlijk verkoopen )e Een woonhuis met grond en tuin, te Wiebe len, Krabbegemstraat-, aan de statie, seetie B, nummer 32öf en g, volgens meting 3 aren 30 cen tiaren. 2C Een perceel bouwgrond, aan de Krabbe- gemstraat, sectie B, deel van nummers 32Gf en g, volgens meting 4 aren 47 centiaren. Eenige zitdag Woensdag 13 Weert I9l2f ten 2 ure namiddag, ter herberg Het Brouwers huis bij M. Fred. De Wilde-De Beule, te Wiebelen, Krabbegem. 648 TEN BUREELE DER VOLKSSTEM PRACHTIGE gedrukt in 't goud 7 fr. de 100 Bij uitscheiding van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalam, Beestialen en Vruchten ie Bambrugge, Kwalestraat. De Notaris DE VU YST, te Borsbeke. zal ten verzoeke en ten hove van de kinderen Livinus De Clercq te Bambrugge, kwalestraat., nabij dc halte, op Woensjag ,'3 Maart 1912, om 9 ure voormiddag,.openbaarlijk verkoopen 11i:16mfa:bijls ..v bestaande in 'gleierwerk, pot ten, pannen, marmieten,-Imkers,steenen teelen, tobbens, melkkannen, waschkuipen en verder huisgerief. LandbouwaLjoi, eene schoone voiture met 4 plaatsen, 2 treemkaryen met- ressortbank, drij- wielkarre, schoone ressortkar in eikenhout met schoone lantaarns en banken, 2 ploegen, 1 aar- dappelploeg, 2 eegden, 1 slijp, rolblok, aalstuk, 2 aalkuipen, raapinolen, snijpaard, 3 paarden- karnassuren, schoone karnassuren, schoone zadel, melkerijkar op ressort, ressortbank, hoe- bels voor de karren, keermacliie», manden, zak ken en verder gerief. Beestialen, 1 goede jonge bekalfde koeien 3 renders. Verders 1000 kilos havers, 2000 kilos rogge en liaverstrooi eenalioeveelheid allerbeste hooi, 50 konpen meit, alsnog eene hoeveelheid ge zaagde eiken en wilgen planken, ander gezaagd hout en berd telkens gerieve. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene te Moorse/, Spruithoek. De Notaris DE VlS, te Aalst, zal met gewin van gelagen openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Èenigen koop. Eene behuisde en bes' huurde Hofstede met verdere afhangen en grond, gestaan en gelegen te Moorsel, wijk Spruithoek, bekend ten kadaster sectie B, nrs 254, 256d eu 25S, groot 10 aren 90 centiaren, palend oost de kinderen Jan Maes, zuid Kamiel Daeleman en den heer Frans De Smedt en zuster te Opwijk, west Cornelis Meert, den heer en juffer De Smedt, voornoemd en de erven Cooreman en noord ook de erven Cooreman. Onmiddelijk ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Woensdag 13 Maart 8912 om 2 uui»namiddag, ter herberg -In de Fontein» bij Petrus De Meersman, leMoorsel, Spruithoek. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel Te Hekelgem De Notaris AMPE, tc Assche, zal ter tusschen komst van den Motaris DE VIS, te Aalst, open baar verkoopen Gemeente Hekelgem. Eenige koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Hekelgem, wijk Bouchout, op het Cappuynveld, bekend ton kadaster sectie D. n. 95a, groot volgens titel 29 aren 70 centiaren, en volgens meting met de helft der Oude Baan 27 aren 20 centiaren, palende noord de erven van den beer August De Vis, oost de baan en daar over Jan De Schrijver, zuid en west Domien Van Kansbeeck. In gebruik bij Eugeen De Witte, te Hekelgem, tot Kerstmis aanstaande, mit» 52,80 fr. s jaars boven de lasten. EENIGE ZITDAG Woensdag 20 Maart 1912, om 1 uur namiddag, ter herberg - In de Lan- tee'rn bij Benoit Van Ransboeck-llobyns, te Hekelgem, Kerkstraat. E> MAART 1912 voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 10 Maart. Opvoering ten stedelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De Eenige, tooneelspel in 3 bedrij"- ven Vóór het Diner blijspel in één bedrijf. 17 Maart. Opvoering door de koninklijke maat schappij De Catharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Marie 24 Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wellekens, In de Groenpoort Geeraardsbergschestraat, 46, Aalst. Inschrijvingen van heden af. 31 Maart Jaarlijksch Turn-Wapen- en Too- neelfeest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed in de gröote zaal van den Kath. Werkmanskring. GEERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De Breydelszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Schott of De Lichttoren beroemd drama in 3 bedrijven en tot slot «Do School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement ivorden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. OPENBARE VERKQOPING van te A nIst-Aiijtbckc De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal met tussehenkomst van den Notaris DE VIS, te Aalst, openbaar verkoopen op Donderdag 7 Maart 1992, om 1 uur namiddag ten verzoeke van den heer Notaris De Vis, te Aalst 10.000 kilos GOED ITOOI, verdeeld in koopen t' elks gerief, aan de hofstede, bewoond door den heer Bernard Vonck, te Aalst-Mijlbeék, Ouden Deniiermondsclien Steenweg. De Vcrkooping zal geschieden tegen gerCc^ betaling. Verders gewone voorwaarden. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van v TE MOORSEL, SPRUITHOEK. De Notaris DE VIS, zal ten hove en ten ver zoeke van de kinderen van Frans De Meersman, te Moorsel, spruithoek, openbaar verkoopen op Woensdag 13 Maart 1912 om 8 uur 's morgens. Huismeubelen, zooals tafels, stoelen, stoven, kassen, beddens, banken, liorlogie, printen, marmitten, manden, ijzeren kommen, lampen, bakers, potten, pannen en ander keukengerief. Landbouwersalem, zooals kruiwagen, wan molon, raapmolcn, zwingelmolen,* slijpsteen, balans, twee melkcrijkannen, egolen, ploeg, slede, bijl, houweel, koeiëngespan, twee garree- len, ophoor, aanschijnen, drijwielkarren, bas- cuul, braskuip, beirkuip, twee nieuwe karre- deelcu, hopstaken, voorderboom, gaffels, rieken, schippen, braken. Bkestiaal. drij beste melkoeiën, kunnende werken waaronder eene onlangs gekalfd lieb- beede en eene kalfdragende en een trekhond. Verders, berd, eiken planken, strooi, mest, aal, schelfhouten en 3000 kilos beet, verdeeld in kuopen 't elkens gerief. De ongelden en de koopen onder de 10 frank gereedelijk te voldoen. Verder gewone voor waarden. Men zal verborgen ter herberg - In de Fon tein bij Petrus De Meersman, te Moorsel, Spruithoek. 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 177 van M. Camiel Praet, opticien-specialisto Aalst, lange Zoutstraat, 6 4 maart, 15 ure: Wind: zuid-west Barometer 756° Thermometer 10° Vooruitz.: regenachtig.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3