X- DE KAMER I' Communiebeeldekens Vreeselijk drama te Battice. De vreeseüjke moord van Onkerzele Stadsnieuws. Eerste Kommunie SPO RTNJ EU WS Wielrij den Voettoal Rechterlijk kronijk. TJiStevens, FEESTWIJZER Men vraagt onmiddellijk GOEDE LETTERZETTERS EEN WOONHUIS Goed Hooi Weerkundige waarnemingen DE VOLKSSTEM 6 MAART 1012 Gekwetst. Maandag morgend rond 8 1/4 ure, is Jan Dulré, oud 11 jaar, wonen- Jfce Weldadigheidsstraat, met de hand gevat geworden tusschen eene koord, van eene toot en een staak, waaraan deze vastge haakt was. De kleine werd aan vier vingers gekwetst. Haeltert.Onrustivehkende verdwijning Sinds Zaterdag laatstleden is de 17 jarige Delhna De Doncker, van Haelterl-Bruel, uit de ouderlijke woning verdwenen. Alle op zoekingen gedaan om haar terug te vinden hieven tot hiertoe vruchteloos. De ouders verkeeren in den grootsten angst. Borcht-Lombeek. Bloedig gevecht. Zondag avond waren een aantal personen van Pamel (Kathem) naar Borcht-Lombeek een uitstap gaan doen. Zingend en begeleid door een harmonica trokken zij lustig op, toen zij tusschen Strvlhem en Borcht-Lombeek eene groep vijandig gezinden ontmoetten. Spoedig ont stond twist en een revolverschot werd zelfs gelost. In de herberg van PetrusVan den Bossche werd de twist voortgezet, doch dank aan het kloekmoedig optreden van den baas, werd er niet gevochten. Toen de twisters echter vertrokken, ont stond op de baan spoedig een gevecht. De messen werden gelrokken en zekere Jan Belle en Petrus Dhoëy, beiden van Pamel- Kalhem werden erg in rug en hoofd gestoken. Doktor Roossens van Leeberg, heeft hen verzorgd. Een streng onderzoek is geopend. PLECHTIGE COMMUNIE.— Groote keus van neteldoek en alle gemaakte onderkleeren, voiles, enz., voor meisjes, hemdekens, cols, nccuds. enz., voor jongens; kousen, hand schoenen, enz.. Zomerseizoen. Groot assortiment van slo ren "en gordijnen,witte en fantaisie manshem den op maat. Van de Sgpen-Scheltjens, 15, Lange Zoulstraat, Aalst. 611 Oostacker. Bloedig gevecht. In eene herberg der Langestraat was het Zondag namiddag vergadering voor de leden eener spaarkas. Men geraakte aan het twisten. Op de vraag van den baas der herberg gingen de ruziemakers buiten en weldra ontstond een gevecht waarbij de messen eene groote rol speelden. Een zekere Musschen Karei, oud 30 jaar, werd door twee steken nabij het rechteroog getroffen. Een geniesoldaat in verlof, Jan De Geest, die lusscheu kwam ontving ook eenen steek in de zijde en eenen aan de wang. De bevelhebber der gendarmerie, verwit tigd, stelde een einde aan 't gevecht. De gekwetsten werden door twee genees- heeren verzorgd. Hun toestand levert geen gevaar op. De dader, die gekend is, zou een schop op den onderbuik bekomen hebben. Oostende. De schipbreuk van een loods kotter n. 2. Men zal'zich herinneren dat de loodskotter nr2op 12 April 1'JlOdóor de stoomboot Imperial van Newport, in den grond geboord werd en al de opvarenden Oostendenaars, verdronken. De Belgische Staat spande een proces in tegen de Engelsche reederij «Owen Davies», van Newport. Dit geding bad verleden week plaats en de rechtbank kent aan den Bel gischen Staat, eene schadeloosstelling van 100,000 fr. toe. Do weduwen, weezen en ouders der slacht offers zullen op hunne beurt de Engelsche reederij betrekken. Wat is Catz 't beste maagbitler. Antwerpen. Het automobielongeluh der Leojwldslei. De chauffeur van den heer Antoine is na'eene langdurige ondervraging, aangehouden geworden. De heer De Jongh, bestuurder van de fabriek Minerva is als expert aange steld. Het lijk van liet slachtoffer werd heden voormiddag naar bet Sinte-Elisabelligastbuis gevoerd, waar de heeren wetsdokters Van Bever en Van Deuren de lijkschouwing deden. Tusschen de buffels verpletterd. De dokwerker Jan De Leeuw, 58 jaar oud, wonende Blauwbroekstraat werd gisteren aan de haven tusschen twee buffels gevat en verpletterd. De ongelukkige bleef op den slag. dood. Bedriegerijen. Zooals men weet, ,zijn do landverhuizers verplicht, zich aan het geneeskundig onderzoek te onderwerpen. Het kwam evenwel zonderling voor, dat sommige afgekcurden, toch spoorloos uit Antwerpen verdwenen. Thans is dit geheim opgeklaard. Een logist- baas, uit den omtrek der haven, had zich een kepi van een scheepskapitein laten maken, en daarmee gecoiffeord, gelukte hij er in de afgekeurde» in het ruim vaneen of ander schip te smokkelen, en ze zoo naar Amerika lo sturen. Den nagel op den kop slaan dal beteekent dat men het fijn van eene zaak vast heeft hewel dit is het geval voor de TITEOBROMA die ons verkloekt en ons gezond bloed geeft. Depot apotheek DE MOOR. Burgstraat, 38, te Aalst bij al de Tieeren apothekers. Berchem. ff ids ingestort. In de Eikelstraat, ter hoogte der St-Jacobstraat is Zondag namiddag, om 2 ure, een in ophouw- zijnde slijperij door den verwoeden rukwind ingeworpen. Gelukkiglijk dat het ongeval juist op een Zondag gebeurde, anders zouden misschien wt rklieden er het leven bij inge schoten hebben. Er is nu alleen stoffelijke schade. Een deel bloemen van een bloemist, wonende naast de slijperij, werd doorliet neerstorten der mu ren gansch vernield en van een serre zijn bijna al de ruiten verbrijzeld. liet gebouw werd opgericht door den beer De R., bouwmeester en eert aannemer van Borgerhoul. Het stond bijna in 't droog. Lisp. Doodelijk trarnongcluk. Gis teren avond, rond half acht, tusschen Em- blehem en Lisp, wilde een persoon voor den tram stappen, die daar in snelle vaart aange- sloomd kwam. Hij werd door de machien opzij geworpen en bekwam zeer ernstige verwondingen aan hoofd en rechterbeen. De tram stopte onmiddelijk, de man werd in do fourgon gelegd en naar liet gasthuis van Lier overgebracht. Hij overleed er oen half uur later, zonder dat hij nog een woord spreken kon. Hij schijnt 65 jaar en blijkt een gehuwden persoon te zijn, te Lisp verblij vende. Verviers. Brand. Het groot maga zijn van kruidenierswaren, Au Depot d'An- verssteenweg van Hensy, is gisteren avond door een hevige brand ten gronde vernield geworden. De schade is zeer aanzienlijk. Eene ijselijke moorderij op eene hoeve. Twee dooden en een doodelijk gekwetste. Een vreeselijk drama heeft den omtrek van Verviers in opschudding gebracht. Een hoeveknecht, Felix Gr emers genaamd, 40 jaar oud, was sinds eenigen tijd afge dankt geworden, door zijn patroon, de land- houwer Gharles Depouhon, gemeenteraads lid van Battice. Deze bewoonde nu de hoeve in gezelschap van zijn nichtje en van eene 17jarige meid. Maandag avond kwam Cremers naar de hoeve van zijn gewezen baas. Hij werd er goed ontvangen doch M. Depouhon weiger de hem op de hoeve te laten vernachten. Na samen eenige glazen bier gedronken te hebben, zegde de landbouwer lot Cremers dat het tijd was om te vertrekken. Cremers gebaarde aan dat verzoek te voldoen, doch vroeg wat geld. Op het weigerend antwoord, bracht Cre mers schielijk aan zijn gewezen baas ver scheidene lievige slagen met een looden stok toe op het hoofd. De ongelukkige werd den schedel verbrijzeld en was op den slag dood. De twee meisjes ooggetuigen van de moord, riepen oni hulp, doch de hoeve staat zeer afgelegen en niemand hoorde de hulp kreten. De dienstmeid gelukte er in builen te vluchten, terwijl het nichtje zich in hare kamer opsloot. De moordenaar liep de dienstmeid achterna dwong haar mede naar huis te komen en bracht haar daar ook verscheidene hevige slagen met den looden stok toe. De dienstmeid liet zich ten gronde vallen en gehaarde zich dood. Alsdan liep de moordenaar naar de kamer van het nichtje, stampte de deur in en ver moordde haar ook. Cremers brak dan alles open. doch vond geen gold. Inmiddeh was de meid erin gelukt Luiten Ie geraken cn de naaste geburen te verwit-'i .-ep. Onmiddelijk snelden dezen ter plaats doch de moordenaar was reeds ver dwenen. Hij wordt naarstig opgezocht. Zitting van 5 Maart. De zitting wordt geopend om 2 ureonder voorzitterschap van M. Iiarmignie, 2* Ondervoorzitter. Ondervraging. M. Dedunne ondervraagt de Ministers over de willekeurige toekenning der ouderdoms pensioenen en over do samenstelling der komiteilen gelast met liet onderzoek der aan vragen. Hij beweert dat het stemmen dezer wet enkel eene kieslruk was. Het is alleen door de tusschenkomst der onderpastoors dat er mogelijkheid is, een pensioen te trekken, en wanneer men zich tot do komiteiten wendt krijgt men geen antwoord, in het arrondissement Kortrijk zijn er drie behoeftige werklieden, die hun pensioen geweigerd worden. Hij hoopt dat de werklieden weldra in de komiteiten zullen vertegenwoordigd zij. M. Buysse. Alleen de katholieken kun nen een pensioen trékken. De liberalen en de socialisten worden er dikwijls buitenge sloten. M. Moyersoen. Dat is lastertaal en gij zoudt moeten bewijzen bijbrengen. Dat is niet waar. M. Hubert, minister van Arbeid. On danks al uwe verlangens, liet gouvernement omver te werpen, zullen wij u liet hoofd weten te bieden. Het land zal oordeelen. Gij beknibbelt, doeli brengt geen enkel bewijs aan. Wat onze onpartijdigheid bewijst is, dat op verscheidene honderd duizenden aanvra gen, gij slechts een enkel feil aanbrengt. De komiteiten zijn samengesteld in overeen stemming met de Bestendige Deputatiën, opdat alle partijen er zouden in vertegen woordigd zijn. In Henegouwen zijn enkel liberalen be noemd. Moest het zóó zijn. M. PpPiN. Gij benoemt ailen katho lieken. M. Hubert. In dezo kwestie heeft liet •ouvernemenl altijd gezorgd, dat alle partijen vertegenwoordigd waren. Ik heb liberalen benoemd zooals te Aalst. M. Daens. Ja, in een enkel kanton, maar er zijn er vijf waar de oppositie niet vertegenwoordigd is. M. Moyersoen. Dat is onjuist. M. Hubert. Te Kortrijk heb ik twee liberalen benoemd om twee katholieken te vervangen. M. De Bunne. Gij iiadt noclilhans be loofd een vertegenwoordiger dor werklieden partij te benoemen. Wat kan ons de liberalen schelen, 't Is voor mijne partij dat ik recht vraag. M. Hubert. Ik meende dat gij zoo goed 't akkkoord waart. (Gelach). M. De Bunne. Er is nog geen enkele socialist benoemd. M. Hubert. Ik dacht dat gij 't akkoord waart. M. G. IIuysmans. Hoe kleingeestig. M. Fléciikt.Voor een minister is zulke taal walgend. M. Hubert. Het is de Bestendige De putatie van Henegouw die enkel liberalen wil. Tiet gouvernement heeft onpartijdig ge handeld. M. Gam. Huysmans.Do Bestendige De putation van Vlaanderen en Limburg doen betzelfde. Er zou overal moeten evenredige vertegenwoordiging zijn. M. Hubert. Ik geloof genoeg bewezen te hebben, dat het gouvernement onpartijdig was in de benoemingen der komiteiten. M. Van Leynseele beknibbelt ook de samenstelling der Komiteiten. M. Reynaert zegt dat de ouderling van Kortrijk geen pensioen'trekt, omdat hij on langs veroordeeld werd, voor openbare dron kenschap. M, De Bunne komt nogmaals op zijne klachten terug en zegt dat de socialisten liet gouvernement zullen omverwerpen om recht vaardigheid te bekomen. Hij zal eene dagorde in dien zin neerleggen. Aanhoudingsmandaat bekrachtigd De aanhoudingsmandaten afgeleverd tegen Theofiel Derom, Jozef Bonvolet en Arthur Van de Winckel zijn bekrachtigd. Tijdens het onderhoor heeft Van de Winc kel verklaard dat het slachtoffer Kair.iel Duchau op zijn mes welk-liij in de hand hield, geloopen is, alzoó de doodelijke wonde ver oorzakende. Hij loochent stellig gestoken te hebben. Denkelijk zullen Theofiel Derom "en Jozef Bonvolet in den loop der week in vrijheid gesteld worden. Arme vrouw. Dinsdag morgend rond 11 ure is de dochter van M. J. Bayens, wo nende in het IJzeren I-lekken, Nazarethsteeg, schielijk zinneloos geworden en door haar venster gesprongen. De ongelukkige werd den voet verstuikt en,erg in het gelaat ge kwetst. Na door doktèr Lacompte verzorgd te zijn geweest, werd zij naar het geslicht van St-Nikolaas overgebracht. Kerk der E.E. P.P. Jezuïeten. Ver maarde novene van gratie tter eere van den 11. Franciscus-Xaverius, van Maandag 4, tot Dinsdag 12 Maart. De oefeningen der nove ne zullen geschieden avonds le om 5 1/2 uren om 8 uren. De sermoenen worden gepredikt door den E. P. Van Eecke, s.j. 's morgens de missen om 4 3/4, 5 1/2, 6, 6 1/2 en 8 uur. Te bekomen bij A. DE PAEPE-SINGELVN Leopoldstraat, 74, AALST Prachtige Eerste Kommuniegeschenken voor jongens en meisjes. 643 De zesdagenkoers te Brussel. De onderhandelingen aangaande die be langrijke proef komen beslissend gesloten te worden tusschen het bestuur van het Spor ting Palace on M. Hendrik Mayer. De zesdagenkoers belooft iels buitenge woon te zullen zijn, wanneer men het aantal en de faam der ingeschrevene rijders nagaat: 1. Cyriel Van Houwaert-Arthur Van der Sluyft, Belgen 2. Frans Verstraeten-Jules Sales, Belgen 3. Leon Van der Sluyfl-Flor Luycx, Belgen 4. Leviennois-Olto, Belgen; 5. Verliitden-Spi'essens, Belgen 6. Berthet- Gomes, Franschman 7. Mimzner-Nor- vack, Duitschers 8. Paul en Frans Suler, Zwilsêrs 9. CarapezzbMichaud, Italianen 10. Fogler-Moran, Amerikanen 11. Root- IIill, Amerikanen 12. Collins-Drobach, Amerikanen. Het vertrek zal gegeven worden den 11 Maart, om 9 ure 's avonds. De noodigo werken aan de piste zijn be gonnen alsmede de werken en schikkingen aan de tribunen, die zekerlijk een prachtige bezette en gevulde omlijsting zal geven met een puik publiek voor de grootsche aange kondigde proef. Die zesdagenkoers gaat voorzeker alle koers- en sportliefhebbers aanzetten om dien kamp trouw le volgen. Aalst. Het komitéit der Challenge van de Heeren Officieren heeft in zijne zitting van 2 Maart besloten de overwinning, der match Pupillen- Union Scolaire Sint-Gilloise aan de Pupillen toe te kennen, daar de Union met eenen niet gekwalilieerden speler in lijn stond. De finaal zal gespeeld worden den 17 Maart tusschen de Pupillen en l'Antwerp Football Alliance. Rechtbank van Dendermonde. ERGE ZAAK Een 75jarige ouderling van Wetteren, krijgt voor erge feiten, zes maanden gevang voor waardelijk. Boetstr. Rechtbank van Gent MISBRUIK VAN VERTROUWEN M. Hnylebrouck,veekoopman te Wetteren had twee varkens gekocht van M. Sergeant. Hij overhandigde bel geld, 227,50 fr.. aan zekeren Georges Winnens, van Gent. In plaats van bet geld aan den verkooper to geven ging bij er mede van onder en vroeg zijn vriend Henri Palhö mede. Zij gingen le zamen naar de statie, verdronken een deel van het geld, kochten een paar nieuwe schoenen en waren dan zinnens naar Rijsel te trekken. Zij hadden reeds hunne reis kaart toen ze geknipt werden. Het overige van liet geld werd aangesla gen. Georges Winnens wordt verwezen tot eene gevangzitting van 3 maand en eene geldboet van 50 frank of 15 dagen, voor waardelijk voor 5 jaar. Henri Pathé krijgt 50 fr. of 15 dagen, voorwaardelijk voor 3 jaar. v/V* MARKTPRIJZEN Aalst. 5 maart. Hopmarkt vaster, fr; 215-220. Anderlechi, 5 maart, Verkensm&rkt, te koop 322-l»prijs,per kilo ,op voet. 1 ,.00 a 1,14. Dendepmcnde, 4 maart. Tarwe-10,50; rogge 1 kui; havenJ&t.SO: lijnolie 77; koolzaadolie 7'..tri. goy.ti iverd 75,50:4 ij rt koeken 26,(J0';kóofza adk beken nii - .-tol' 15,"0 bétyr 3,51) éTefen 2,10 ua'rditp- pelen 7,50; graan van La Plata 41.00 icLJndië CamphoreSl.oU; 85 groote lioornbI4steu.e Leuven, 4 maatft. J^andbouwtai-we 19,25 a 19,"5 haudelstarwe 20,00 rogge 18,50 voe- derliaver 21,75 brouwhaver 22,25 koolzaadolie 75,00; lijnolie 85,00'; strooi 4,50 hooi 8,00 bo ter 3,50; tarwebloem 2(3,50 gort; Romy 30.75 tarwezemelen 16,75 lijnkoeken 24,75 eieren 2,'50. aardappelen 7,50 a 8,50. Lede. Dijnsdagmarkt. konijnen le kwal. 1.40 de lt. jonge konijnen, 1.50. oude duiven 0.60 jonge duiven, 1.75 't koppel, boter. 4.00 tot 0.00. eieren de 25, 2,10 tot 0,00 flüEDEDEELINGEN. DENDERHAUTEM. Maandag 4 Maart, vergaderde het Chris ten Vlaamsch Verbond, van Denderhautem, in algemeene vergadering, in de zaal van bet Gildenhuis. Ondanks bet doorslechte weder was de opkomst der leden zeer talrijk. De vergadering wierd geopend door den E. HPauwelspastoor. Beurtelings han delden deE. H. Onderpastoor Reynsen Mr Th. De Becker, van Aalst, op meesterlijke wijze over den Ouderlingen Bijstand de 'maatschappij is geslicht in den schoot van hel Christen Vlaamsch Verbond, en alles kondigt baar een bloeiende en voorspoedige loopbaan aan. Na hen hield de heer advokaat E. Bosteels, van Aalst, eene Voordracht over Vlaamsche christene beweging en over de plichten der chrislene Vlaamsche verbonders. Deze rede voering werd herhaaldelijk door handgeklap onderbroken, en wierd op het einde begroet door geestdriftige toejuichingen. Een hartelijk woord .van dank wierd uit gesproken door M. Th. Sonclc, Voorzitter, en de schoone vergadering ging uiteen in geestdriftige stemming. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. GFFIC/EELE KWQTEEFÜNG BEURS VAN BRUSSEL 4 MAART Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 2* r 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten Gemeentekrediet 3 3 3 2,5 4 3 3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Gbl. Mei-iNov. 3 (loten) 2,5 Ardorleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 1902. Luik 1860. 1897 2 1905 2 Mechejen 18853 1897 3 Oostende 1852 St.-Gillis 1904 3 St Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 87.— 87.— 87.— 72.70 99. 82.25 87.60 S6.25 103.75 85.— 84.95 8S.50 81 72.— 83.35 132.— 71.25 84.45 7075 50.50 104 50 85.— 87.20 99.5o 77.25 84.50 OPROEP ERFGENAMEN, Nalatenschap Leo De Mol, overleden te Ilofstade bij Aalst,.den 2 November 1911, zoon van Adriaan en Maria Props. De •afstammelingen van wijlen Petrus Props et wijle Joanna-Thebesia Schockaert, van Sineilede, zijn rzochthun familieboom in te dienen, vóór 1 April 1912, ter studie van den Notaris DE CLEItCQ, te Geeraards- bergen. 681. AALST. 10 Maart. Opvoering ten s tegelijker) Schouwburg door 't Koninklijk Toon eet- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van Dn ÉENir.R.tooneelspel in 3 bedrij ven Vóór het Diner blijspel in éën bedrijf. 17 Maart. Opvoering door de koninklijk© maatschappij De Calharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Mari© 24 Maart In de groote feestzaal van bet Sint Jozef'scollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeanx de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wetlekens, In de Groenpoort Geeraardsbergschestraat, 46.Aalst. Inschrijvingen van lieden af. 31 Maart Jaarlijksch Turn-Wapen- en Too- noeU'eest,-ingericht door de katho lieke Turnkring "Steun geeft Moed in de groote zaal van den Ka tb. Werkmanskring. GEERAARDSBER GEN 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De Breydclszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Scliott of De Lichttoren beroemd drama in 3 bedrijven en tol slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUW ERG EM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en hel Arrondissement worden beleefd verzocht tic datum's hunner feesten zoohaast mogelij kaan 't beheer van ons blad mede te declen. zich te bevragen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te Oordegemwijk Rot. De Notarissen SCHELFHOUT tc Oordegem en SQETE, lo Lede, zullen openbaar,)ijk verkoo- pen, .namens wien hel behoort Een WOONHUIS gestaan en gelegen te Oor degem, wijk Rot, gekadastreerd sectie B, deet "v^n nummers 4ÖD cn 45e, met eene grootte van1 1 aar 54 centiaren, palende noord do kinderen Eduard van C'auter, oost de erven Marcellinö Ponnet, zuid dc erven Livinus De Wulf en wes^ den heer August Ponnel. ZITDAG Woensdag 6 Maart, 1912, om 3 ure namiddag ter herberg - ln 'tZaagsken bij den heer Benoit Mertens, houthandelaar te Oordegem. OPENBARE VERKOOPING van te A alst'Mijlbeke De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal met tusschenkomst van den Notaris DE VIS, i Aalst, openbaar verkoopen op Donderdag 7 Maart 1912, om 1 uur namiddag ten verzoeke van den heer Notaris De Vis, te Aalst 10.000 kilos GOED HOOI, verdeeld in koopen t' elks gerief, aan de hofstede, bewoond door den beer Bernard Vonek, te Aalst-Mijlbeek, Ouden Dendermondschcn Steenweg. De verkooping zal geschieden tegen gereede betaling. Verders gewone voorwaarden. TEN BUREELE DER VOLKSSTEM PRACHTIGE gedrukt in 't goud 7 fr. de 100 1000 Kanaóaplantsoenen ie koop bij Alois Michieis, ie Aalst-Miilbeek, PaperodedriêS. 477 van M. Camicl Praet, opticien-specialiste Aalst, I.ango Zoutstraat, 6 5 maart. 15 ure: Barometer 748° Wind: west Thermometer 10® Vooruitz.: regen en wind.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3