DE KAMER I" CommunieMdskens sportnTëu ws A. WINNEPENNINCKX, Zoon, Goed Hooi ZAAILANDEN Tli. Stevens, so!— RIJTUIQMAKERIJ Veldstraat, 10, Aalst de statie) FEESTWIJZER Men vraagt onmiddellijk GOEDE LETTERZETTERS HOFSTEDE De Kempenaar "e |Sd3te Stadsnieuws. Kaatsspel. Rechterlijk kronijk. WOONHUIS en een perceel Bouwgrond Weerkundige waarnemingen DE VOLKSSTEM 7 MAAKT 1942 MARKTPRIJZEN Aalst. - 6 maart. Hopmarkt vaster, fr. 215-220. Anderlecht, 5 maart. Verkensmarkt, te koop 3300, prijs per kilo op voet 1,00 'a 1,14. Assche, 5 maart. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 18,00 a 17,00 haver 21,00 a 22,00aardap pelen 0,50 a 7,50boter 3,20 a 0,00 eieren 2.00 a o,00 kiekens 3,00 a 4,00 konijnen 2,50 a 3,00; hesp 0,00; viggens 38 a 42; hop 000 a 000. Soitegem 5 maart Tarwe 22,00. masteluin 20,00. rogge 18,00. haver 24,00. bonnen 00,00 aardappelen, 8, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter 1,00, eieren 2,10. viggens 25 a 35. Ninove, 5 maart. Tarwe 20 a 21; rogge 15 alö; haver 23 a 24 gerst 00 a 00koolzaad UO a 00 boonen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,34 a 3,86 eieren 2,05 a 2,25 viggens 65 a75. 10 1000 Kanadaplantsoenen ie koop bij Alois Michiels, te Aalst-Miilbesk, Paperodedries. il! WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEELE KWOTEERING BEURS VAN BRUSSEL 5 MAART Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 3 2* r 3 - 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loton) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 - 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Moi-Nov. 3 (loten) 2,5 AcAcrlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 18962 Elscno 1K803 19083 5 .aken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Meckel en 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3 5 Doornik (50 fr.)3 Vervier* 1873 3 1893 3 70.75 83.40 82.25 87.60 86.25 103.50 88! 30 Sl!75 103.— 85.— 88.50 71.25 85.95 71.75 71.50 86.- 72.— S3! 10 132.50 70.75 77.25 84 8°.! 45 71.25 84!ü5 AALST. Maart. Opvoering ten sledelijken Schouwburg door 't Koninklijk Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van De EENiGE,tooneelspel in 3 bedrij ven VÓÓR HET DlNER blijspel in één bedrijf. 10 Maart. Om 6 ure, sluiten van den bol- prijskamp in 't Iilein Gent. 17 Maart. Opvoering door de koninklijke maatschappij De Gatharinisten ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en - Jean- Marie 21 Maart In de groote feestzaal van het Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wellekens, In de Groenpoort Geeraardsbergschestraat, 46,Aalst. Inschrijvingen van heden af. 31 Maart Jaarlijksch Turn-Wapen- en Too- neelfeest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed in de groote zaal van den Kalh. Werkmanskring. GEERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De Breydelszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugli Schott of De Lichttoren beroemd drama in' 3 bedrijven en tot slot De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Ai-ründissement wordeh beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelcn. gelast zich met het HERSTELLEN en SCHILDEREN van allosoorten van Rijtuigen Nieuwe drooge wielen gestadig in het magazijn. 682 £V3en vï»aayt Ken schoon RENTE NIERSHUIS met hof, te koop of te huren welgelegen omtrent de statie te Aalst. Schrij ven ten bureel van dees blad, onder de letters D. C. 683 OPENBARE YERKOOPING voor de Stad en het Arrondissement Aalst. zich te bevragen ten burette der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. Bij sterfgeval. - OPENBARE YERKOOPING van eene te Moorsel, Spruithoek. T)e Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van gelagen openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Eenigen koop. Eene behuisde en beschniirrte Hofstede niet verdere afhangen en grond, gestaan en gelegen te Moorsel, wijk Spruithoek. bekend ten kadaster sectie B, nrs254, 256d en 258, groot 10 aren 90 centiaren, palend oost de kinderen Jan Maes, zuid Kamiel Daeleman en den heer Frans De Smedt en zuster te Opwijk, west Cornclis .Meert, den heer en jufl'er De Smedt, voornoemd en de erven Cooreman en noord ook de erven Cooreman. Onmiddelijk ingebruiktrediog. EEN1GE ZITDAG Woensdag 13 Maart 1912 om 2 uur namiddag, ter herberg -In de Fontein» bij l'etrus De Meersman, te Moorsel. Spruiihoek. OPENBARE VERKOOPING Destelbergen. Nog de moordpoging, •Dihsdag mörgend werd het aanhoudingsman daat afgeleverd tegen Gustaaf Rasscbaert voor moordpoging op Germaine Temmor- man, bekrachtigd. 's Namiddags werden Temmerman, zijne vrouw en twee dochters op het gerechtshof te Gent onderhoord en gekonfronteerd met Rasschaert. Lijdt gij aan eene of andere ontsteking, neemt 1 of 2 purgeerende Waltherypillen gedurende eenige dagen en gij zult onmid delijk genezen zijn. 1 fr. overal. 551 Oombergen. Hevige brand. Zondag avond rond 8 1/2 ure, ontstond-brand in eene tweewoonst, gelegen langs den steenweg. De vlammen aangewakkerd door een he vige wind breidden zich uit en in weinige oogenblikken stond alles in laaie vlam. De bewoners, die reeds te bed waren, hadden juist den noodigen tijd zich te redden. Gustaaf Ta vernier, landbouwer, die nog te bed lag, toen het dak instortte, werd door de toegesnelde geburen gored. Aan blusschen viel niet te denken en na korten tijd was.de tweewoonst geheel plat gebrand. Al de meubelen van beide bewoners zijn de prooi der vlammen gew orden.alsmede den oogst'. De ongelukkigen moesten door geburen opgenomen worden. De afgebrande woning is verzekerd, doch de meubelen niet. Wette ren. VeroordeelingEen oud- gekende van moeder justitia, zekeren M. Van!?.., was sedert èenigemaanden uit hel Bedelaarsgeslieht van Merxplas gekomen en leefde sedert dien uilsluilelijk van bedelarij. In het uitoefenen van dit stieltje ging hij wat brulaal te werk, drong in de huizen dei- inwoners, eischte onder bedreigingen giften en stak meer andere ongehoorde loeren uit, bij zoovore dat do policie bij hoogdringend- beid moest tusschenkomon. De brigadier van policie en de veldwachter Ingelbinck, hebben dien lasligen kerel aan- 1 gehouden en in het gemeentegevang opge sloten. Heden werd hij tot 3 jaren opsluiting veroordeeld. Denderwindeke. Ongeluk. Dinsdag avond rond 6 ure ging de zoon van Vital Haellerman wonende op liet gehucht Reckem naar den schelf, om voeder voor de beesten. Eensklaps deed hij een misstap en kwam op de sleenen terecht. De schelf was 4 meters hoog. De geneesheer onmiddelijk geroepen, stelde vast dat de toestand van den jongen bedenkelijk is. Antwerpen. Opstoot. Maandag mid dag, op de Ankerrui, betrapte depolicieagent Semipck, der 7e wijk, eenige personen pp bot geldspelen* De pojicieagent, niets dan zij nep, plicht kennende, greep een der spelers bij de kraag, en raapte eveneens eenige centen van den grond op. De geldspel er zekere W.., wonende,Gasstraat, werd naar bet policiebureel overgebracht, doch toen kwam. een andere persoon bijgesprongen, en heel de bende volgde dit voorbeeld. De wak kere policieagent werd erg mishandeld, en gekwetst. Men zal goed doen, daar eene goede poli- eieronde in te richten, want de geldspelers schijnen daar maar zonder vrees le operee- rén. Dood gevonden. Sinds 2 dagen had irten den 02 jarigen ouderling Frans Van Geel, wonende Hessen plein, niet meer ge zien. Gisteren avond kwam het den bijzon dei sten huurder van het huis zeer verdacht voor, een zonderlinge geur uit de kamer van Van Geel gewaar le worden. Hij verwittigde dó policie die ter plaats kwam en de deur deed openbreken. Men vond Van Geel dood te bed liggen, een geneesheer stelde vast. dat de dood aan natuurlijke oorzaken toe schrijven was. Erge val. Op de Kunstlei is een ♦ramontvanger Fourment genaamd, van zijn rijtuig gevallen. De man werd nog al erg gekwetst en moest in hot'gasthuis verzorgd worden. Gekwetst. Aan boord van den stoo- nïer William Eg an is de dokwerker Isen- feoodt, van Deurne, nog al erg gekwetst geworden, tusschen twee bakken koopwaren. Dievenbende gevlucht. Op den Vaart- dijk heeft de policiewacht eene bende dieven op de vlucht gejaagd; De schurken hadden reeds 21 pakken geweefsels uit een wagon gehaald. Zij lieten hun buit ter plaats achter. Doodelijk ongeluk. De 16-jarige werkjongen Ernest Merckx, wonende Roode straat, had in het werkhuis waar hij in be diening is, een ketel kokende was over zijn lichaam gestort. De ongelukkige bekwam zulke erge brandwonden, dat hij kort nadien aan de gevolgen overleden is. Messteken. Dinsdag ontstond in de St-Antoniusstraat twist tusschen de genaam- den Wellekens en Aliens, heiden 21 jaar oud en aldaar wonende. Wellekens ziende dat hij het onderspit moest delven, trok zijn mes en bracht zijnen tegenstrever talrijke messteken toe. Al tens moest in-bedenkelijken toestand naar het gasthuis overgebracht worden. Diefstal op het Statieplein. Maandag avond, betrapte men in den winkel der Wed. Dierckx, Statieplein, een kerel die daar geldbeugels en andere voorwerpen robberde, waarmede hij de vlucht nam. Onderweg wierp de kwaaddoener zijnen buit weg, maar werd eenige stappen voider aangehouden. Het is zekere L..., bijgenaamd Kleine Na poléon wonende Kloosterstraat. Berchem. Botsing. Op den grooten steenweg, is een automobiel, loebehoorende aan M. Geenen, in botsing gekomen met eene steekkar. De geleider der steekkar werd ten gronde geslingerd en erg gekwetst. Borgei-hout. Erge hoefslag, De voer man Achiel David, wonende Drossaertstraat, le Borgerhout, kreeg gisteren, toen hij een paard wilde inspannen, een erge hoefslag op de borst'. De man moest in bedendelijken toestand naar het Verbandhuis der Kipdorp- vest, overgebracht worden. Moorslede. Schielijk gestorven. Maandag namiddag zeeg Jozef De Bus- scher, koopman in wild, wrnende Tuimel- hoek, 66 jaar, op de Groote Markt,rechover het koffiehuis De Kroon schielijk ten gronde. Voorbijgangers snelden toe en brachten het slaclt toffer in voornoemde herberg, waar dokter Martens ontboden, slechts den dood kon vaststellen. Het lijk werd naar het gasthuis overge bracht. Zonnebeek. Geheimzinnige zaak. Dinsdag morgena vond men alhier het lijk van den landbouwer Frederik Bataille, ba dend in eenen bloedplas in zijne herberg liggen. In huis lag alles overhoop en alle kassen waren opengebroken. I)e vrouw van Bataille was afwezig, doch later vernam men, dat zij reeds Maandag naar Frankrijk vertrokken was, era er hare familie te gaan bezoeken. Het parket van Ieperen is ter plaats ge weest. Esschene. Onderzoek. Hel parket is hier Maandag afgestapt om een onderzoek te doen, nopens een aanslag welke zou ge pleegd zijn legen een trein. Men had namelijk eenige dagen geleden verscheidene hiel jen over do riggels gelegd. Het onderzoek bracht niets aan 't licht. Herbesthal. Doodelijk ongohik. Maandag avond, rond 5 ure, is de spoorweg- werkman Roders, van Merzenick, 22 jaren oud, in de statie van Herbesthal door eene verspórende lokomotief verpletterd gewor den. De dood was oogenblikkelijk. Feluy-Arquennes. Verdronken. In de steengroeven van La Roque, is de werk man AIfons Garitte, 40 jaar óud, die in een bootje over eenen poel vaarde, in liet water gevallen en verdronken.Zijn lijk werd eenige minuten later opgevischt. Kerk der E.E. P.P. Jezuieten. Ver maarde novene van gratie ter cere van den H. Franciscus Xaverius, van Maandag 4, tot Dinsdag 12 Maart. De oefeningen der nove ne zullen geschieden 's avonds le om 5 1/2 uren 2e om 8 uren. De sermoenen worden gepredikt door den E. P. Van EeekeyS.j. 's morgens de missen om 4 3/4, 5 1/2, 6.' 6 1/2 .en 8'uur.' Bij Emiel De Moor, Langestraat, 98, Aalst- Mijlbeek: Grooten prijskamp met den dikken bal, naar 225 fr. Opening van het spel op Zondag7 April 1912,om 1 ure stipt.Inschrij ving van lieden, aan 2 fiper partij. Elke partij mag zich samen stellen uit liefhebbers gelijk van welke stad of gemeente maar mogen niet bij de Federatie aangesloten zijn. Moorsel. De gemeente Moorsel brengt het geacht publiek ter kennis dal. er dit jaar opnieuw een grooten kaatskampstrijd zal plaats hebben tusschen 9 bijzondere partijen van 't land. De strijddagen zijn vastgesteld op 16 Mei (O. H. Hemelvaart), 26 Mei (Sinxen), 9 Juni (1G kermisdag). Beslissing O]) kermis Donderdag. Zoo zal zij trachten te voldoen aan de algemeen e eischen der sportliefhebbers die het kaatsspel genegen zijn. Op lijd en stond zullen de partijen bekend gemaakt worden. Gemeente Kerkxken-Dorp. Op Zondag 31 Maart, Groote Lutte met den dikken Bal, tusschen de 10 vermaarde kaatsers van het land, Walen tegen Vlamingen. Begin om 2 ure stipt. Vlamingen. II. Moens, J. Moureau, J. De Moor, Alph. Meganck en Charles Bruyère van Leuze. Walen. A. Van Nieuwenhuyzen, Put- mans, Meganck, Delin en De Clerq. Zitting van 6 Maart. De zitting wordt geopend om 2 ureonder voorzitterschap van M. Cooreman. Begrooting van Nijverheid en Arbeid. M. Hubert, Minister van Nijverheid en Arbeid, maakt den lof der wet op de arbeids- ongelukken, en zegt dat deze wet groote diensten bewijst. Wij willen evenwel aannemen, dat de wet niet volledig is en nog kan verbeterd wor den op sommige punten. Uwe beknibbelingen zijn echter ongegrond. Spreker brengt hulde aan de werkopzieh- ters, die dikwijls 's nachts op ronde zijn. Daarover bijzonderlijk werd ten onrechte geklaagd. Spreker vergelijkt de toestand der slacht- ofïers van werkongevallen, hier en in den vreemde. M. Caeï.uwaert. 't Is hier een waar -paradijs voor de aklionnarissen. M. Hubert. Dus als er geene dooden zijn beknibbelt gij nog en gij vindt dat het hier een paradijs is voor de aklionnarissen. De toestand in de mijnen is veel verbeterd en de waakzaamheid is or zeer streng. Aldus worden de ongelukken min talrijk. Vele proces-verhalen werden evenwel opgemaakt. Mier in België zijn er 39 wei'k- opzichlers en in Frankrijk slechts 142. In verhouding hebben wij er dus veel meer. Ook de policiekommissarissen mogen pro ces-verbaal opmaken.' Spreker zegt dat er eerstdaags een wetsontwerp ten voordeele der wcrkongelukkén bij de visschers zal neerleggen. De dagorde van M. De Bunne. In de zitting van Dinsdag bad M. De Bunne de volgende dagorde neergelegd De Kamer, ten ,einde aan do beslissingen van de heschermcomiteilen gelast do ouder domspensioenen te begeven, het karakter van de meest volkomen onpartijdigheid te geven, is van gevoelen dal de keus van de leden dier comiteiten moet geschieden buiten eiken uitsluitenden partijgeest en dat name lijk bevoegde mannen wan de verschillende partijen, liberalen, socialisten, christendemo craten en katholieken moeten worden aange wezen om daarvan deel uit le maken, gaat over tot de orde van den dag M. Woeste stelde {laarlegen de eenvoudige dagorde. In de zil'tirtg van Woensdag werd overgegaan tol de stemming. De dagorde van M. Woeste werd aange nomen mei 83 stemmen tegen 70 en 1 ont houding. Herneming der bespreking. M. Hubert. Het gouvernement doet al wat liet kan om hel technisch onderwijs aan te moedigen. Bewijseer van do talrijke toe lagen, welke het reeds toegekend heeft aan de nijverheidsscholen, zell's meer dan de liberale provincieraden. Wij geven toelagen aan al de nijverheids scholen, officieole eir vrije, welke goed ge houden worden. Rechtbank van Dendermonde Doodslag te Nieuwerkerken. Op 14 Januari laatst, rond 10 1/2 ure 's avonds, wasRemi Van Landuyt, landwer ken', te "Nieuwerkerken, in gezelschap van HofFolirrck Désiré, in''de herberg van Ottoy Gustaaf. In hetzelfde huis bevonden zich nog de gebroeders Adolf en Prosper De Smet, aardewerkers; te Nieuwerkerken, die niet overeenkwamen met Wan Landuyt, ten gevolge van een vroëger geschil. Na eene woordenwisseling, gingen Van Landuyt en- Hoffelinck huiswaarts. Er was geen twist geweest tusschen de vier perso nen. De gebroeders De Smet volgden. Ónder- weg 'moest' Van Landuyt'aan eene natuur lijke behoefte voldoen en stelde zich tegen eenftéom'; terwijl Hóffèlinck -voortging. Pe gebroeders De Smet vielen dan Van Landuyt aan, wierpen hem ten gronde en brachten" hem verschillige messteken toe. Op het liulpgeroqp van het slachtoffer kwam Hoffelinck teruggeloopen. De daders waren reeds .gevlucht. Het slachtoffer werd naar zijne woning overgebracht en er door dokter Jacobs ver zorgd. Deze stelde vast dat Van Landuyt acht maal in den buik en in den rug gestoken was en zijn toestand zeer bedenkelijk was. Felix Van Landuyt, 43 jaar oud en vader van zeven kinderen, bezweek op den 20 Januari. De Smet Adolf krijgt 5 jaar gevang en 100 fr. boet De Smët Prosper, 3 jaar ge vang.Beiden waren eh blijven aangehouden. I)e burgerlijke partij bekomt 21,000 fr. schadevergoeding. SLAGEN. Jan P...., 15 jaar oud, van Aalst, heeft op 18 Juli 1911, een revolverschot gelost op Camiel Matlhys. van'Erembodegem, en hem daardoor erg gekwetst. Pkrijgt 15 da gen gevang voorwaardelijk. De burgerlijke partij bekomt 1300 fr. schadevergoeding. VERVALSCIT1NG VAN LIJNMEEL. Edmond \V...., van Lokeren, beticht lijn- meel vervalscht le hebben, krijgt 500 fr. boet of 3 maand gevang. Boetstraffelijke rechtbank van Audenaarde EERLIJK ZIJN. Polyscène Populier, van Audenaarde, had ten nadeele van Philopiena De Rycke, kan ten achtergehouden. Zij krijgt daarvoor 100 fr. boet of eene maand" gevang. SLAAN. Remi en Camiel Van de Walle, Jan Van den Abeele, Leo en Karei Opsomer, allen van Audenaarde, om elkaar eens afgerost te hebben, krijgen de twee eersten elk twee maand en 80 fr. boet, de anderen komen vrij. NIET KONTENT. Theophiel Van den Abeele van Opbrakel, had den 4 Juni 1910, vrijwillig afsluitingen vernield ten nadeele van Adolphina Plaelens. hij kreeg daarvoor 15 dagen gevang. Voor slagen gegeven aan Helena Van den Abeele en Karei Ceulerick, kreeg hij 3 maand ge vang en 26 fr. boet. Hij teekende verzet aan legen de twee vonnissen. De Rechtbank be krachtigd de straffen. Beroepshof van Gent. SLAGEN. Pieter Van Droogenbroeck, van Pamel, beticht van slagen te hebben toegebracht aan Benoit De Schuyttenaere, was door dè recht bank van Audenaerde verwezen tot drie maand gevang en 50 fr. boel of 15 dagen. Het hof van beroep behondt de eerste straf. van een te Wichelen, Krabbegem. De Notaris Oscar T1BBAUT, zal openbaarlijb verkoopen Jc Een woonhuis met grond en tuin, te Wiche len. Krabbegemstraat. aan de statie, sectie B. nummer 326 K en o, volgens meting 3 aren 30 cen tiaren. 2C Een perceel bouwgrond, aan <le Krabbe gemstraat, sectie B, deel van nummers 326f en 6, volgeps meting 4 aren 47 centiaren. Eenige zitdag Woensdag 13 Meert 1912, ten 2 ure namiddag, ter herberg Het Brouwers huis.", bij M. Fred. De Wildc-De Bcule, te Wichelen; Krabbegem. 648 van te A alst'Mijlbeke De Notaris SCHELFHOUT te Oordegein zal met tussrhenkomst van den Notaris DE V.IS, te Aalst, openbaar verkoopen op Donderdag 7 Maart 1912» om 1 uur namiddag ten verzoeke van den heer Notaris De Vis, te Aalst 10.000 kilos GOED HOOI, verdeeld in koopen t' clks gerief, aan de hotstede, bewoond door den heer Bernard Vonck, te Aalst-Mijlbeck, Ouden Dendermondsehen Steenweg. De verkooping zal geschieden tegen gereede betaling. Verders gewone voorwaarden. TEN BUREELE DER VOLKSSTEM OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSET De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wicn het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen openbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel ZAAILAND, ge legen op de Gynsbeek, nabij de statie van den ijzeren weg, bekend ten kadaster sectie D, num mer 123, groot 13 aren 80 centiaren, palende oost de erven Louis De Vos, zuid de erven De Vis. west Louis Leeman en noord Jan Aelbrecht-Bos- man. In gebruik bij Jan' Baptist Moens, en anderen. Tweede koop. Een perceel ZAAILAND, ge legen omtrent den Dries, bekend ten kadaster sectie D, nummer 76b2, groot 13 aren 90 centia ren, palende oost Charles Moens-Van den Bos sche, zuid de kasseide, west Alfons Muylaert en noord de kinderen Van Mieghem. In gebruik bij Jan Baptist Moens, te Moorsel. ZITDAGEN Instel Maandag 4 Maart im(> Verblijf 18 U1Z ter herberg gehouden door de weduwe Francis- cus Moens, te Moorsol, Beugein, telkens om 2 ure namiddag. GET .D te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS. PRACHTIGE gedrukt in 't goud 7 fr. de 100 van M. Camiel Prael, opticien specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 6 6 maart, 15 uro: 760 sa Barometer 749"8 Thermometer 9°5 Vooruitz.; regenachtig.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3