DE KAMER I' ComniiiiiieteltóofiE s MWrr ïsie 't Wit Stoopke van Jacques Neefs SPORTNIEUWS Wielrij den Rechterlijk kronijk. VERMAKELIJKHEDEN -v— gedrukt in t goud 7 fr. de 100 Eerste Kommunie A. DE PAEPE=SINGELYN Tli. Stevens, OFFICIEELE KWOTEERING "W OONHUIS en een perceel Bouwgrond ZAAILANDEN OFSTEDE FEESTWfiJZER Men vraagt onmiddellijk GOEDE LETTERZETTERS Voor de besteZaden Hop= en Boonstaken ERIC Weerkundige waarnemingen Ï)E VOLKSSTEM «se» aanblik dar woeste Schelde was indruk wekkend,en vole nieuwsgierigen verdrongen yich aan de kaaien en op de wandelterrassen. De wind stond des morgends Zuid-West, en de tij van 4 ure 48 (morgend) geraakte 2»i. 45 boven liet gewoon waterpeil. Bij de hooge tij des namiddags, ten vijf nre. word nagenoeg hetzelfde peil bereikt doch de wind was gaan liggen. Het water bereikte schier den blauwen steen. Aanhouding te Nizza. Over eeltige dagen verdween eene herbergierster uit de Gemeenteslraat, met eene som van 35.000 frank. De ontrouwe was gevlucht mot een acrobaat. Het koppel werd gisteren te Nizza aangehouden. De acrobaat was nog in het bezit van 30.000 frank. Beiden zullen uitge leverd worden. Onrustwekkende verdicijning Maandag morgend verliet de vrouw Joanna Midv, Lange Beeldekensstraat, 1 1, het moe derhuis. Zij werd in de echtelijke woning niet weergezien. Zij is klein, tamelijk struisch, heeft bruin haar en was gekleed met lange grijze mantel. is het eënige echte Vieux Svslème. Eename. Overleden. Viktor De Snep 31 jaar, afkomstig van Marcke-Kerc- kem. die den 31 October 1Ü10 langs de haan van Eename eenen persoon aanrandde en daamx-r den 5 Januari 1911 door de boet straffelijke rechtbank van Audenaarde ver wezen werd tot 5 jaar gevang, is in het krankzinnigengesticht van Doornijk, waar hij opgesloten was, overleden. Beveren Waas. Het parket. Woens dag morgend is het parket van Dendermonde alhier afgestapt, ten einde een onderzoek in te stellen nopens de oorzaak van den brand van Zaterdag avond bij den landbouwer Golle. Verscheidene personen werden onder- hoord. Men hoopt den stichter der menigvul dige branden, die in de laatste weken onze gemeenten in opschudding brachten le zullen ontdekken. Ongeval. Woensdag morgend kwam zekere D. M.., voermansgast, over de markt gereden, met eene kar geladen niet arduin. Hij wilde eene andere kar voorbij steken. Hij trof den voerman, die viel en door zijne eigene kar. het heen vermorzeld werd. Mei. slachtoffer werd in bedenkelijker) toe stand huiswaarts gedragen. THEOBROMA, krachtherstel lend, ver sterkend en lichaamvernieuwend.Uiterst ge- geprezen tegen 1. Flauwte van het bloed, krachteloosheid, bleeke kleuren, moeilijke maandstonden. 2. Flerecijn, hoofdpijn, zenuwkoortsen. 3. Luchtpijpontsteking, asthma, influenza hartziekten, 4. Slechte spijsvertering, braken, gal. 5.Verlamming, krachteloosheid en bevan genheid bij oude lieden, alsook bij diegene «tip-uiL eene zware ziekte opslaan, klieren. S. Neurasthenie, namelijk de geestesver- lamming ontstaan tengevolge van overar- heid met liet Ijoofd, verdriet, enz, 7. Al de gevolgen van misbruik van drank «i overspel. Degene die volkomen alle sterke dranken wil laten en toch algelijk eene krachtaan- se.lende prikkeling wil hebben-, zal ze scha deloos in het gebruiken van THEOBROMA vinden. Laat ons dat wel in acht nemen. Verheu gen wij ons over die merkwaardige uitvin- hing, en zoo wij iemand kennen die zieke lijk, afgemat, krachteloos, einde raad, wan hopig soms op zijne beternis, in droefheid ligt gedompeld, wijzen wij hem op hel lichaamsvernieuwend geneesmiddel THEO BROMA. In alle goede apotheken voorhanden. Hoofddepot In Gent, DE MOOR, Burg- straal, 38. 3 fr. deflosch. Te Aalst bij alle goede apothekers. Oultra-Leebeke. Brand. Donderdag morgend, is er brand ontstaan op het ge nacht Leeboke. Eene slrooimijt, toebehoo- rende aan de kinderen Raes, koopmans in vee. was in brand geraakt. De mijt werd ten gronde vernield. De oorzaak is onbekend, ioch de schade is door verzekering gedekt. Denderhautem. Diefstal. Woensdag nacht, zijn onbekende schurken in het kie kenkot gedrongen van den genaamden Fer dinand Van Wezenberg, op het gehucht Ter- lindon. Do dieven hebben er 9 hennen en oenen haan gestolen. Men heeft eene klacht ingediend. PLECHTIGE COMMUNIE. De schoon ste sloffen voor jongens en meisjes, bij Van den Bergh-Jouret, Korte Zoulslraat, 44, Aalst. Gent. Spannende oogenblikken. Donderdag morgend, rond 7 ure, ging een vrouw aanbellen bij een apotheker in de St-Liovenslraat te (but. Op baareerste bel- ren geen leven in de woning bemerkend, haalde zij met kracht eene tweede maal de oei over. Hol rinkelde dal het eon aard gaf. Maar nog was er in het huis niet de minste •ie weging te hespeuren. Do brave vrouw werd ongerustmen leest ioch immer zóó veel in de bladen. Zij riep buren bij, men helde nogmaals en nogmaals on zette allerlei veronderstellingen vooruil. Men besloot toen, gezien er niets iiinnen huis roerde, dal er toch minstens een ongeluk, misschien wel eene moord zou ge- ueurd zijn, en een gedienstig man uit de buurt liep om de policie. De policie ging ter plaats. De voordeur van liet huis werd opengemaakt, bij middel van een tweedon sleutel. Op het gelijkvloers n den winkel, in de achterplaatsen, was er niets verdachts to Innn^rkon. Voorzichtig ing men naar boven alles was doodstil. Je kruk van de deur dor slaapkamer van den man werd opengedraaid- Hel was dan onge veer 8 1/2 ure en de policie was juist zinnens het vertrek binnen te slappen, toen met zware slem van uit de kamer geroepen werd Hela, wie is daar De doode of vermoorde zat reoht in zijn bed, en keek als verstomd de binnentre dende policie aan... Hij had zich overslapen Doodgevallen. Gisteren avond, rond 8 1/2 ure. is Clement Vercriryssen, oud 48 jaar, apotheker, wonende Phoenixstraat, dood gevallen op de Koepoorlkaai. Men bracht zijn lijk naar zijne woning over. Erg gekwetst. Gisteren morgend, rond 10 ure, is Hendrik Hellink, oud 35 jaar, wonende Terneuzelaan, bij hel lossen van den stoomer Jasteren gemeerd in den Handelsdok, de beide beenen gebroken door het vallen van een pak planken. Men bracht hem naar eene kliniek over. Gevallen. Gisteren avond, rond 51/2 ure, is Maurits Roosens, oud 10 jaar, wo nende Dendermondschesteenweg, al spelende gevallen op dezen steenweg. Hij werd ge kwetst aan het voorhoofd. Ougrée. Kind verpletterd. Gisteren namiddag rond 4 ure, is de 5 jarige Angela Theunissen, onder een gesloten barreel ge kropen, om over de spoorbaan te loopen. De arme kleine werd' dobr een sneltrein verrast en vreesdijk vermorzeld. De dood was ©ogenblikkelijk. PLECHTIGE COMMUNIE.Eer gij uwe aankoopen doet, gaat zien naar de prachtige STOFFEN voor Jongens en Meisjes, bij J. Deiafortrie, Molenstraat, 11, Aalst. Iedere Gommuniekant krijgt een Geschenk. 625 Retlnne. Doodelijk spoorwegongeluk. Een gewezen spoorwegwerkman Jean Denoël genaamd, 48 jaar oud. gehuwd en vader van 3 kinderen, keerde gisteren avond langsheen de spoorbaan huiswaarts. De on voorzichtige werd door een trein verrast en vreeselijk vermorzeld, 's Anderdaags vond men zijn lijk op de baan liggen. Zitting van 7 Maart. De Zij ting wordt geopend om 2 ure onder voorzitterschap van M. Harmignie 2eonder voorzitter. Begrooting van Nijverheid en Arbeid. M. Dujardin beknibbelt de manier op welke de nijverheidsopzichlers hunne zending volbrengen. Hun reglement moet herzien worden. M. Lemonnier vraagt met G. Huysmans, om het gouvernement te mogen interpellee- ren,betrekkelijk zijne politiek in de zaak der trams. M. Lamhiotte. Leest oeae redevoering- betrekkelijk de,n vrouwenarbeid en bijzonder lijk wegens het nachtwerk. Hij vraagt ook een pensioen voor de vrouwen der mijnwer kers. M. Buyl, beknibbelt de toelagen gegeven aan do katholieke maatschappelijke werken, die enkel geslicht zijn om politieke propa ganda te maken. De federatie der katholieke kringen, onder voorzitterschap!! van M. Woeste, beveelt thans ook de schepping van sociale werken aan. Meest al de leden dier werken zijn kiesagen ten zooals in het werk- bureel. Dat wordt betaald, met het geld van allen. Een groot getal maatschappijen van on- derlingen bijstand, onder voorzitterschap van katholieke volksvertegenwoordigers of senators, hebben belangrijke toelagen ont vangen. M. Moyersoen. De liberalen en socia listische mutualiteitenr onder voorzitterschap van liberale of socialistische volksvertegen woordigers, kregen ook suhsidiën (Verzet links). M. Vandervelde. Indien zulks waar is, betreur ik het. De subsidién moeten niet vor kregen worden door tusschenkomst der po litieke mannen. M. Moyersoen. 't Is dat niet wat ik.... (Een oorverdoovend gerucht op de linker- banken belet te hooren wat speker zegt. M. Buyl. De ontvangstbewijzen dra- en de handteekens van katholieke volks vertegenwoordigers. M. Bertrand. Geeft het geld terug. M. Demblon.Dat is eene ware rooverij. M. Buyl. M. Hubert heeft gezegd, dat de vrije en ofliciëele beroepsseholen op den zelfden voet behandeld worden. Hij heeft ons wetens en willens bedrogen. M. Masson. Durft M. de minister zulks loochenen. M. Hubert. Ik geef subsidiën aan alle beroepscholen. De Ster van Charleroi Zondag wordt het seizoen der baankoersen voor beroepsrijders reeds geopend, met den kamp De Ster van Charleroi betwist op 220 kim. De volgende rijders zijn reeds ingeschre- en I. Heusegem Hector, Ransart2. Mon- seur Georges, Couillet3. Vandenhoeck J. Leuven 4. Joret Gustave, St-Syphorien 5. Lambot Firmin, Marcinelle G. Vandaele Jozef, Moeskroen 7. Goupy,vader, Engis 8. Goupy, zoon, Engis 9. Gnops Arthur, Marcinelle 10. Janssens IJ., Lier II. Devroye H., Mons Crotteux 12. Ja- mar D.., Seraing 13. Petit jean Luc, Gon- rieux 14. Petitjean Louis, Gonrieux 15. Goll.ard Camille, Morialmé 16. Vanestc Jan-Baptiste, Charleroi j 17. Henriet Jozef. Fleurus IS.'Poot Ferdinand, Engis 19. Lamon Robert, Iiousselaere 20. Salomon Felicïen, Bouillon 21. Dcthier' Victor. Jemeppe-sur-Meuse 22. Dupont 'A.. Estaimpuis 23. Everaert» Pieler, Brussel 24. Pilate, Brussel 25. Vandenbroeck AL, Leuven 26. Vandevelde Pieter, Lovendegem 27 Maertens Arthur, Zwevezeele 28. Rosart Nestor, St-Martin- Balatre 29. Benoit August, Chatelet30. Henlct Henri, Olne 31. Mélotte Omer, Gosselies 32. D'Awans Alfred.Jemeppe; 33. MasselisG.,Ledeghem; 31. Platleaup.Eug., Meenen 35. D'Haen Frans, Leuven 36. Dierieckx August. Eek- loo 37. Dubois Frans. Romsée 38.Dorzée Vital, Marchioune-au-Pont. Beroepshof van Gent STRAF VERMINDERDERD. Karei en Jan Spilthoorn, van Rupelmonde, waren door de rechtbank van Dendermonde. uit hoofde van slagen en kwetsuren toege bracht .aan Frans Schoorbeke en aan zijne moeder, veroordeeld tot zes maand gevang en 50 fr. boet of 15 dagen. Daarbij moeten zij 150 fr. schadevergoeding betalen. Het hof van beroep vermindert de straf voor elk op vijf maand gevang en 50 frank boot of 15 dagen voorwaardelijk. JACHTKWESTIE TE 1MPE Zekere Smetryns, van Impe, die op bet jachtgebied van M. Drory en Van Dieren luid gejaagd en er eenen fasant had gescho len was door de rechtbank van Dendermonde bij gebrek aan voldoende bewijzen vrijge sproken. Do burgerlijke partij. M. Drory had be roep tegen liet vonnis ingeslagen. Het Hof heeft het vonnis van den eersten rechter ver nietigd en Smetreyns verwezen lot 50 fr. boel of 8 dagen en tot het betalen eener som van 5 fr. schadeloosstelling aan de burger lijke partij. BRUSSEL. Vlaamsche Schouwburg,Het is Woens dag 13 Maart-, dal hel uitstekend operelten- gezelschap van het Nederlandsch Toon eel van Gent do laatste vertooning zal komen geven van hei prachtig en lustig zangspel De Lustige Boer van Lea Fall. Daar bij iédere voorstelling volk moet ge weigerd worden, is het ten zeerte aan te ra den zijne pldutsen te laten bespreken van af heden. Alhambra. In den vreemde zal overal Prinses Dollar opgevoerd worden gelijk te Brussel. Verscheidene bestuurders zijn hiér gekomen om do tooneeischikking en dë dekoys te 'zien;gp er kopij van te nemen. MEDEDEEUNGERI. LEDE. Katholieke Vlaamsche Hoogeschooluit- breiding. Zondag aanstaande, 10 Maart, om 5 1/2 uré 's avonds, in de Bewaarschool, merkwöerdige VOORDRACHT met. Licht beelden, door E.P. Grootaert,uit 't Collegia van Aalst. Spreker zal ons met al de geheimen der hemellichamen,' sterren, planten, zon en maan, wat nauwer bekend maken. De leden van den Tooneelbond Vreugd in Deugd alsook de leden van de onlangs geslichte Symphonie-afdeeling, zullen wel willend meewerken, om door eenige voor drachten, gezangen en muziekstukken de avondstond nog aantrekkelijker te maken. De leden van 't Christen Vlaamsch Ver hond worden met hunne huisgezinnen er dringend toe aanzocht doch kinderen zon der hunne ouders zullen niet toegelaten worden. PAMEL. Solo-slim. Zondag is er een solo-slim gespeeld geweest door Michel Walschaert door den 9s1® van scliuppen Haas en den 4 van koeken Haas. De medespelers waren Edmond Van den Borre, Petrus Vernaillen en Michel Vernaillen. MARKTPRIJZEN Aalst. 7 maart. Hopmarkt onver anderd, fr. 215. Anderlecht. 6maart Ossen, 589 prijs per kilo op voet 0 97 a 1,15. Stieren 187, prijs per kilo op voet 0.87 a 1.05. Koeien 935, prijs per kilo op voet 0,75 a 0.93. Lokeren 6 maart Boter 3,20 a 3,63, eieren 1.90 a 2,09, aardappelen 8,00 a 8,50, raapkoek 12,00, lijnkoek 00,00, rogge BRUSSEL, 6 maart Graanmarkt. Tnland- sche tarwe 19 3/4 a 20 0/0 Amerikaansche Win tertarwe 21 3/4 mode Kurracliée21 1/4 inland se he Rogge 18 1/4 a uO 0/0; Gerst Donauen Odessa 19 112 a 20 inlandsclie Gerst 22 a 22 112 Ilaver van Courlande 22 a 22 3 Gerst der Pol ders 23 a 23 1/2; inlandsclie Ilaver 22 1/4 a 22 3/4 Amerikaansche Maïs 17 1/2 a id. van Odessa 16 3/4 Graan van den Donau 20 a 21 3/4; id. Rio de la Plata 21 a 21 1/2 Handelsbloem 25 114 Bakkersbloem 20 0/0 Zemelen 16 0/9 a 16 1/4. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 71in provincie 69 Lijnolie te Brussel 81 in provin cie 79 inlandsch Koolzaad 3i 0/0 Boter 3,38 a 4,01. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 608; Veite koeien 120; melkkoeien 00; groote ossen 8; jo^^e ossen 146vaarzen 1M stieren 188; varkens 1060; kalveren magere beesten schapen TEN BUREELE DER VOLKSSTEM PRACHTIGE Te bekomen bij Leopoldstraat, 74, AALST Prachtige Eerste Kommuniegeschenken voor jongens en meisjes. 643 WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend, liostelonze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 6 MAART Leen van Staat, Provin., Steden Belgischs leening 1* r 2* 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten Gemeentekrediet. 3 3 3 2,5 4 3 3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli. 3 Oiii. Mei-Mov. 3 (ioten) 2.5 A' derleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 1905 2 Zeehaven2 Charleroi 1905. 3 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 1902.3 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecheien 18853 1897 3 Oostende 1852 1898. 2 St.-Gil lis 1904 3 St-Joos-ten nood.' 188i 3 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 35 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 1 3 1893 3 87.— 87.— 87.— 72.25 98.50 82.— 87.95 104.— 84 50 84.30 88.50 811 <j0 80.— 71.75 85.95 133.— 71 77.25 85.45 71 84.15 50.50 104.25 97.25 7L75 50.' 104.50 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Michiels, te Aalst- 1/liilbeek, Paperodedries. 4 OPENBARE VERKOOP ING van een te Wichelen, Krabbegem. De Notaris Oscar TU3BAUT, zal opënbaarlijk yprkQopen i Een woonhuis mot gfond en tuin, to Wieher len, .Krahhegomstraptj, aan, «le statie, sectie B. 'nummer 326f "en gJ volgens meting 3 areti 80.e'en- tiaren. 2e Een perceel bouwgrond, aaii de Krabbe- gemstraat, sectie B, deel van nummers 326f en o, volgens meting 4 aren 47 centiaren. Eenige zitdag Woensdag !3 Meert 1912, ten 2 ure namiddag, ter herberg Het Brouwers liuis bij M. Fred. De Wilde-De Beule, te Wichelen, Krabbegem. 648 OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSKT De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen openbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel ZAAILAND, ge legen op de Gynsbeek, nabij de statie van den ijzeren weg, bekend ten kadaster sectie D. num mer 123, groot 13 aren 80 centiaren, palende oost de erven Louis Dc Vos, zuid de erven De Vis, west Louis Leeman en noord Jan Aclbrecht-Bos- man. In gebruik bij Jan Baptist Moens, en «anderen. Tweede koop. Een perceel ZAAILAND, ge legen omtrent den Dries, bekend ten kadaster sectie D, nummer 76b2, groot 13 aren 90 centia ren. palende oost Charles Moens-Van den Bos sche. zuid de kasseide, west Alt'ons Muylaert en noord de kindéren Van Mieghem. In gebruik bij Jan Baptist Moens, te Moorsel, ZITDAGEN Instel Maandag 4 Maart im9 Verblijf - 18 - lvu ter herberg gehouden door de weduwe Francis- cus Moens, te Moorsel, Beugem, telkens om 2 ure namiddag. GELD te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene te Moorsel, Spruithoek. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van gelagen openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Eenigen koop. Eene behuisde en besehuurde Hofstede met verdere afhangen en grond, gestaan en gelegen te Moorsel, wijk Spruithoek, bekend ten kadaster sectie B, nis 254. 256d en 258, groot 10 aren 90 centiaren, palend oost de kinderen .Tan Maes, zuid Kamiel Daeleman en den heer Frans De Smedt en zuster te Opwijk, west Cornells Meert, den lieer en juffer De Smedt, voornoemd en de erven Cooreman en noord ook de erven Cooreman. Onnpddelijk ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG: Woensdag 13 Waart 1912 om 2 uur namiddag, ter herberg «In de Fontein» bij Petrus De Meersman, te Moorsel, Spruithoek. voor de Stad en het Arrondissement Aalsti AALST. 10 Maart. Opvoering ten stedelijLen Schouwburg door 't KouinklijJjÊ Tooneel- en Letterkundig Gezel schap 't Land van Riem van Dk ÉüNiGE.tooneelspel in o bedrij ven VóÓRHiir Dintr blijspel in één bedrijf. 10 Maart* Om 6 ure, sluiten van den bol- prijskamp in T Klein Gent. 17 Maart. Opvoering door «le koninklijk» maatschappij De Catharinislun ter stedelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Marie 24 Maart In de groote feestzaal van bet Sint Jozefscullege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Ug.vple door Slaalsminislei* J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsbolling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wellek ens, In de Groenpoort Geeraardsbergscbestraat40,Aalst. Inschrijvingen van lieden af. 31 Maart Jaarlijkscb Turn-Wapèn-en Too- n eel feest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed iti de groote zaal van den Kalh. Werkmanskring. GÉERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en almngekendd maatschappij De Breydelszonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Scholtof De Lichttoren beroemd drama in; 3 bedrijven en tot slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. DENDER HAUTEM Op 1® en 2e Paaschdag zal de toor.eelgild» Nihil sine labore een buiten ger oon tooneelfeest gegeven ten voordeele der vrije katholieke scho len. Men zal opvoeren in de zaal van 't Gildenhuis, 't blijspel Ge decoreerd en 't prachtig geschied kundig drama in 3 bedrijven Het Kruis Christi N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te detlc.n. zich te bevragen ten bureele der, Volksstam, Kerkstraat, 9, Aalst. wende men zicli tot het HUIS JEAN DE CLERCQ 12, Kerkstraat, 12, AALST gesticlit sedert 15 jaax» Aldaar te hekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloemkoólen, roodc kooien, enz. Betteraven, Eckendorf, vauriac, enz.. Gras zaden. klaverzaad en allerlei bloemen/aden, dhaliaplanten, enz... 485bis OPENBARE VERKOOPING van KEPERS en ander BOUWGERIEF, TE MOORS EL-STATIE door «len Secretaris REYNTENS en bevoegd ambt van Deurwaarder Maliicu, te Aalst, op Maandag II Maart 1912, om 2 ure na middag. Om 1 uur, zal er in de Kokstraat, 15 koopea Mest, verkocht worden. 676 Alle Donderdagen en Vrijdagen bezondere groote keus van vele soorten verscheu ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeolige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. VAN STYVENDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jartn in de Oostendsche Visscherijen gevestigd. Visscherij LANGE ZOUTSTRAAT 38, AALST» TELEFOON Nr 44. 215 van M. Camiel Praet, optioieu-spocialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 7 maart, 15 uro: Baromoter 758"8 Thermometer 8"7 Wind; noord Vooruitz.; veranderlijk

De Volksstem | 1912 | | pagina 3