DE KAMER I' Communiebeeldekens A. WINNEPENNÏNCKX, Zoon, GROOTE PRIJSKAMP E'E SPORTNIEUWS Wielrijden Je zesdagenkoers te Brussel. Kaatsspel. RIJTUIGMAKERIJ VeMstraat, 10, Aalst (nabij de statie) Weerkundigs waarnemingen Mes vraagt onmiddellijk GOEDE LETTERZETTERS Hop= en Boonstaken ZAAILANDEN BEESTIALEN LantHiouwersalem en Hiiismeiibelen 2 WOONHUIZEN FEESTWIJZER Geeraardshergschestraat n' 46 Tli. Stevens, OFFICIEELE KW0TEERING -~~ DE VOLKSSTEM Zitting van 13 Maart. jDc zitting wordt geopend om 2 ure onder voorzitterschap van M: Cooreman. De nieuwe stembrieven M. Mechelynck beknibbelt den talon welke voor de gemeentekiezingen, aan het stembriefje gevoegd was. Dat doet te veel jijd verliezen, zonder daarom de vliegende bulletins of bulletins voyageurs te ver hinderen. Integendeel worden er veel nietige briefjes gemaakt. M. Herryer minister van Binnenlandsche fiaken, verklaart zich niet te verzetten, tegen liet weglaten van den talon Men zou de klembriefjes op verschillige plaatsen kunnen ^tempelen en zoodoende de vliegende bulle- tijns beletten. M. De Voorzitter. De ondervraging is gesloten. Ordemotie. M. Jourez zou willen, dat men zonder ver wijl de wetsontwerpen van de heereu May, Moyersoen en Delalieux betrekkelijk de wer- kei «pensioenen zou onderzoeken. Begrooting van Nijverheid en Arbeid M. Standaert, spreekt ten voordeele der onderlinge verzekering der vjsschers. M. Coles vraagt de toepassing der wet op de zondagrust voor de coifteursbedienden. De werkopzichters zijn hier niet streng genoeg. M. Pepin. De opzichters zouden een dubbel van hun proces-verbaal aan de ge meen teoverheid moeten sturen, opdat deze ook zou kunnen handelend optreden. M. Maroille vraagt toelagen voorde huis boudkundige scholen en voor de leergangen van herstellingswerken. M. Hubert minister van arbeid. De ■huishoudkundige scholen zijn zeer aan te be velen en reeds zijn er, die samengaan met de lagere scholen. M. Masson breekt eene lans ten voordeele der provinciale scholen van Henegouw. Hij beknibbelt ook de benoeming van opzichters in do nijverheidsscholen. Ongevallen. Tengevolge der schielijke ontsnappingen, welke'natuurlijk ook plotselinge vermeer dering van snelheid van wege de achtervol gers veroorzaken doen nog velé rijders soms vrij onzachte buitelingen. Dinsdag namiddag, tijdens het vijftiende koersuur, poogde Berthet te ontsnappen. Al leen de Puitsöhe ploeg, Munzijel-Nowach geraakten ging'gedubbeld Wordenjtoen Pi erken Van de Volde, Leon Van der Sluyft en Olarapëizi vielen. Daardoor was alles vernietigd. Eenige minuten later herbegint Berthet, Root, Hill, Drobaeh en Van Ilouwaort be moeien er zich ook mede en samen met Suter gaan zij do anderen voorbijsnellen, als de beurt nu aan Drobaeh komt, om eens met do planken kennis te maken on weer is de toe stand als van te voren. Na vijftien uren was de positie dor rijders als volgt le Van Houwaert A. Van der Stuyft, met 517 kim. 148 meiers 2C Root - Ilill. Drobaeh - Collins, Berthet- Gomès en de gebroeders Suter, op eene ■onde 6e Van de Velde - Verlinden, £L. Van der Stuyft - Luyckx, Michaud - Carapezzi, op 2 ronden 9e Munzner - Nowach, óp 4 ronden 10° Verstraelen - Salès, op 7 ronden 11° Olto - Leviennois, op 17 ronden. Op dat oogenblik wordt eene premie van 10 frank aangekondigd. Hill knipt zo mede. De toestand blijft zoo tot bet einde der cesliende uur.Al de rijders zijn op post,want »r schijnt iels in de lucht te hangen.Alleman jewaakt zijne tegenstrevers. Nog ontsnappingen. Van Houwaert komt Van der Sluyft af tossen en wordt toegejuicht. Hij ziet er uiterst frisch uit en rijdt in deze kuip zoo goed als de Amerikanen. Van de Velde trekt er eensklaps van onder en beeft weldra 20 meters voorsprong. Hill wil hem inhalen, doch bij lukt er niet in. een centimeter te winnen. Plij staat dan «jne plaats af aan Van Ilouwaert, die spoe- lig boel liet peloton bijbrengt. Van IIou- waerl krijgt nogmaals eene ovatie. Leviennois wil ook eens ontsnappen, om te trachten een van de verloren ronden in te winnen, doch hij wordt spoedig ingehaald door heel het peloton, met Salès aan 't hoofd. Rn 't is Salès die nu voor eenige ronden de leiding op zich neemt. Voor het oogenblik is alles nu kalm. No- wack, Collins, en Paul Suter leggen zich nog eens in volle lengte op de piste, doch alle drie springen terug in den zadel en zet- 'en don strijd voort. In 17 1/2 uren, heeft de hoofd ploeg 609 kim. 375 meters afgelegd. De positie der anderen is nog dezelfde ter uitzondering van Otto-Leviennois, die eene ronde teruggewonnen hebben. Het dient echter gezegd le worden dat men van dezen oloeg wat kan verdragen zij zijn toch te rer achter. Eene premie van 20 frank wordt aangebo den en Root wint ze na een hevigen strijd. Van Houwaert maakt eene vreeselijke •uiteling, doch komt er zonder kwetsuren an af. Eene andere premie, aan het achttiemle uur aangeboden, wordt door Van der Stuyft Arthur medegezwierd. De Ooslendenaar was aan liet hoofd en ondanks al de pogingen der anderen, kunnen zij er niet in gelukken hem voorbij te snellen. Munzner valt ook eens en kwetst zich erg aan liet gelaat. Hij herneemt evenwel spoedig zij no plaats. Na 18 1/2 uron rijdens, 'tis te zeggen, Dinsdag avond om 5 ure, heeft de hoofd- ploeg 628 kim. 750 meters afgelegd. De anderen blijven op den zelfden afstand. De Duitschers trekken er uit Munzner kan niet meer rijden zooals hij wil en trekt er uit. Ook Nowack verlaat de piste, doch volgens het reglement, heeft hij eenige uren tijd om eene nieuwe ploeg te vor men hij aldien er nog een rijder opgaf. Arthur Van der Sluyft trekt er schielijk van door, gevolgd door Root en Hill. Onder hen gedrieën, zijn zij op het punt heel de ploeg de dubbelen, als Pierken Van de Velde en Luyckx vallon. Vruchteloo/e moeite dus. Leon Van der Stuyft en Franz Suter volgen weldra hun voorbeeld. De gedurige ontsnappingen en die tuimelperten brengen veel leven in den koers, Berthet-Comès winnen hunne ronde terug. Rond het 2Qe uur ontsnappen Hill en Drobaeh. Weldra hebben zij twintig nieters voorsprong, doch Van Houwaert waakt en brengt ze heel het peloton op de hielen. Op dat oogenblik schiet Berthet als een pijl uit don hoog weg. Op zijne beurt neemt hij 30 meters voorsprong. Comès is reeds gereed en lost hem af. Na een strijd welke ruim 10 minuten duurt en tijdens denwelken de rijders elkander ononderbroken aflossen, haalt Gomès zijne tegenstrevers in. Er zijn dus twee ploegen aan het hoofd Van IIou- waert-Van der Stuyft A. en Berlhet-Comès. Root-Ilill, Drohach-Collins en de gebroe ders Suter zijn eene ronde achter Van de Velde-Verlinden, Van der Stuyft L.-Luyckx. en Miehaud-Carapezzi twee ronden Ver- straeten-Salès, op 10ronden en .Olto-Levien- nois 18 ronden. Verstraelen en Salès doen dan gedurende eenige minuten hunne tegenstrevers in volle snelheid draaien, en dientengevolge verliest de ploeg Otlo-Loviennois nog verscheidene ronden. Deze ploeg is voorzeker buiten strijd ook worden zij weldra verzocht de piste te verlaten. Van Houwaert wint ook eene premie. Bij het einde van hel 21° uur wordt eene premie aangekondigd. Van Houwaert aan het hoofd, weerstaat aan alle pogingen en de Amerikanen kunnen hem niet voorbij. CjTiel wordt uitbundig toegejuicht. Hel. ge volg van dezen premiestrijd is, dat de ploeg Miehaud-Carapezzi eene ronde verliest. Michaud is ook in zijne goede dagen niet en geeft het wéldra op. Zijn maat gaat rusteij, in af wachting dat hij een maat vindt. Eene nieuwe, ploeg.- öWlerli&fldelingeir wor<?en' 'aangeknoopt- om hem met Nowack in overeenstemming te brengen, on 'I akkoord is spoedig getroffen Daar de ploeg Miehaud-Carapezzi drie toeren achter was, heeft de nieuwe ploeg Carapezzi-Nowack, nu dus vier toeren ach terstel. Voor het laatste halve uur van den eersten dag worden verscheidene premiên betwist. Van der Sluyft Arthur, Van Houwaert, Root, deelen ze. De nieuwe ploeg Nowack- Carapezzi verstaat zich goed, en na een hevi gen strijd gelukken zij er in een toer te win nen. De tweede dag. Daar weerklinkt de klokslag van 10 1/2 ure. Men heeft 24 uren gereden en de twee hoofdploegen Van Houwaerl-A. Van der Stuyft en Berthet-Comès, hebben reeds 799 kim. 250 meters achter den rug. Indien zij aan die snelheid voortgaan, zullen voorze- kers alle rekords geklopt worden. Verlinden-Van de Velde winnen eene ronde terug. Eenige minuten is de tweede ronde begon nen, of Verlinden ontsnapt. Pierken Van de Velde sta.at hem goed hij en samen nemen zij eene ronde terug. Zij zijn nu nóg slechts eene ronde achter de twee hoofdploegen. Een nieuw alarm. Suter Paul trekt er kort nadien ook van door en goed afgelost door zijnen broeder, wint hij zijne verloren ronde terug. De beide Zwitsers worden geestdriftig toegejuicht. Eene nieuwe serie premiën valt te beurt aan Van der Stuyft, Root en Collins. Na 25 uren hebben de 3 leiders S34 kl. en 50 meters afgelegd. Root-Il ill, Drohach-Collins en Verlinden- Van de Velde zijn eene ronde achter Leon Van der Stuyft-Luyckx zijn 2 ron den achter Carrapezzi-Nowach, 3 ronden en Salès-Verstraeten 13 ronden. Eéne premie van 30 fr. wordt na de 25 1/2 uren rijdens uitgeloofd, aan den rijder, die meest de eerste de aankomstlijn overrijdt, in 20 toeren. De premie komt toe aan Salès, die 11 maal de eerste was. In 26 uren waren 869 kim.875 meters ge reden. Een erg ongeluk Na 26 1/2 uren rijdens wordt eene premie aangekondigd. Allen nemen aan den strijd deel. In volle snelheid haperen Comès en Mill en vliogen over de balluslrade, nog verscheidene andere rijders ook doende vallen. Hill komt in den restaurant, op den school eoner dame terecht, welke gelukkiglijk nietl 44 MAART 1912 erg gekwetst wordt.Comès heeft eohter niets om op te botsen en valt in de diepte. Hij wordt bewusteloos opgenomen en in zijne kabion gedragen waar een geneesheer hem komt verzorgen. Comès is niet erg ge kwetst, doch hij blijft geruimen tijd bewus teloos. Men vreest eene hersenschudding. De koers wordt gedurende 25 minuten onderbroken. Nieuwe incidenten. De Amerikanen, ziende dat Berthet alleen moet kampen, willen hun achterstel inhalen Zij geven al wat zij kunnen, doch doen hun ne aflossingen zeer onregelmatig. Ook wordt de koers opnieuw gestaakt toen zij bijna hun achterstel ingehaald had den. De Amerikanen protesteerden. Het was dan rond 2 ure, Woensdag morgend, na on geveer 27 1/2 uren koers. Stad Aalst (Mijlbeke). Op Zondag 31 Maart, jaarlijksche haan- koers voor beginnelingen met. en zonder li cence, 40 kilometers. Prijzen, van heden af 10 fr. gewaarborgd. Inschrijving van heden hij W® Meert, Moorselbaan, herberg in «Roubaix». 1 fr. inleg waarvan er ook prijzen zullen gemaakt worden. Vertrek óm 2 ure. Bij Emiel De Moor, Langestraat, 98, Aalst- Mijlbeek: Grooten prijskamp met den dikken hal, naar 225 fr. Verdeeld als volgt 1® prijs 100 fr. 2° prijs, 60 fr. 3® prijs, 40 fr. 25 frank voor de opening van het spel. Op Zonaag7 April 1912,om 1 ure stipt.Inschrij ving van heden, aan 2 fi. per partij. Elke partij mag zich sa.men stellen uit liefhebbers gelijk van welke stad of gemeente maar mogen niet hij de Federatie aangesloten zijn. Gemeente Kerkxken-Dorp. Op Zondag 31 Maart, Groote Lutte met den dikken Ral, tusschen de 10 vermaarde kaatsers van het land, Walen tegen Vlamingen. Begin om 2 ure stipt. Vlamingen. H. Moens, J. Mouroau J. De Moor, Alph. Meganck en Charles Bruyère van Leuze. Walen. A. Van Nieuwenhuyzen, Pul mans, Meganck, Delin en De Clerq. Moorsel. De gemeente Moorsel brengt het geacht publiek ter kennis dat er dit jaar opnieuw een grooten kaatskampstrijd zal plaats hebben tusschen 9 bijzondere partijen van 't land. De strijddagen zijn vastgesteld op 16 Mei (O. H. Hemelvaart), 26 Mei (Sinxen), 9 Juni (1® kermisdag). Beslissing op kermis Donderdag. Zoo zal zij trachten te voldoen aan de algemeene eischen der sportliefhebbers die het kaatsspel genegen zijn. Op tijd en stojicl zullen de partijen hekend gemaakt worden. HANENGEKRAAI AALST. Uitslag der kampstrijd van zingende En gelsclie Hanen op 30 minuten. 1. Prijs Verinpesen met 91 zangen 2e pr., Sonck met S4 zapgen. Poulen. 1. Poul Vermoesen 2. poul Sonck. Simpel Hanen. 1. Prijs, Verbraeckel met 84 zangen 2. pr., De Smedt met 60 zangen 3. pr., Sterck met 39 zangen. R3EDEDEELINGEN. AUDENAARDE. Feest. De katholieke Onderwijzerskring God en Recht, viert den 10 April plechliL zijn 25-jarig bestaan. Om 10 ure, ontvangst aan de statie der vreemde afgevaardigden om 10 ure en half, mis voor de afgestorvene leden om 11 1/2 ure, ontvangst op 't stad huis, om 1 uur banket. De kiezingen. De liberalen hebben het kartel gesloten met dc socialisten. De Poll tot aanduiding der katholieke kandidaten voor Senaat en Kamer zal op 31 Maart, om 2 ure plaats hebben, in den Katho lieken Werkmanskring. Ontslag. Mijnheer A. Vossart, heeft zijn ontslag genopien als voorzitter van, den \V erkrech ters raad MARKTPRIJZEN Aalst. 13 maart. Hopmarkt onver anderd, fr. 210. Anderlecht, I2maart. Verkensmarkt, te koop 31Sy, prijs per kilo op voet 1,00 a 1,1-1. Assclte, 12 maart. Tarwe 20,00 a 21,00' rogge 16,50 a 17,00 haver 21,00 a 22,GO aardap pelen 6,00 a boter 3,50 a 4.00 eieren 2,Oü a 2.25 kiekens3,Ou a 4,25 konijnen 1,75 a 2,50: hesp 1,00; viggens 35 a 40; hop 215 a 000. Sotiegem 12 maart Tarwe 2.2,00. masteluin 20,Oü. rogge 18,00. haver 24,00. boenen 00,00 aardappelen, 8, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter 1,00, eieren 2,80. viggens 25 a 35. Ninove, 12 maart Tarwe 20 a 21; rogge 15 alG; haver 23 a 24 gerst 00 a 00koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 3,60 a 3,80 eieren 2,35 a 2,50 viggens 65 a 75. Anderlecht. 13maartOssen, 573 prijs per kilo op voet 1,00 a 1,20. Stieren 172, prijs per kilo op voet 0,00 a 1,10.Koeien 774, prijs per kilo op voet 0,80 a 0.9S. zich met het HERSTELLEN en SCHILDEREN van allesoorton van Rijtuigen Nieuwe drosge wielen gestadig in het magazijn. 682 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, tango Zoutstraat, 6 13 maart, 15 ure: Barometer 76G"7 Wind: zuid-west Thermometer 10°3 Vooruitz.: regenachtig Men vpaapt een goede PANTOFFEL MAKER bij Francois Perdaens, Keizer straat, nr 25, Aalst. 697 zich te bevragen ten bureele der Volksstem. Kerkstraat, 9, Aalst. OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSEL-STATIE door den Secretarie REYNTENS en bevoegd ambt van Deurwaarder Mahieu, te Aalst, op Maandag 18 Maart 1912, om 2 ure na middag. 696 OPENBARE VERKOOPING van TJE MOORSEL De Notaris DE YLS te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van jalipjlagen en gelagen openbaarli.ik verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel ZAAILAND, ge legen on Je Gynsbeefe, nabij de statie van den ijzeren weg, bekend len kadaster se' tic D, num mer 123, groot 13 aren 80 centiaren, palende oost de erven Louis De Vos, zuid de erven De Vis west Louis Leeman en noord Jan Aelbrecht-Bos- man. In gébruik bij Aan Baptist "Moens, en andoreh. Tweede koop-: - libn peréccl ZAAILAND, ge legen omtrent den Dries. bekend ten kpdasten se-.-tio D; nummer 76u?. groïA 13 atfen 90 centia ren, palende oost Charles Moens-Van den Bos sche, zuid de kasseide, wesl^Allohs Aluylaert en noord de kinderen Va'h Mieghem. lu gebruik bij Jan Baptist Moens, te Moorsel. ZITDAGEN Instel Maandag 4 Maart 1Q19 Verblijf - 18 ter herberg gehouden door de weduwe Francis- cus Moens, te Moorsel, Beugem, telkens om 2 ure namiddag. t~> te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van XE MOORSEL., SPRUIXHOEK. De Notaris DE VIS, zal ten hove en ten ver zoeke van de kinderen van Frans De Meersman, te Moorsel. spruithoek, openbaar verkoopen op Woensdag 13 Maart 1912 om 8 uur 's morgens. Huismeübelen. zooals tafels, stoélen, stoven kassen, beddens, banken, liorlogie, printen, marmitten, manden, ijzeren kommen, lampen bakers, potlen, pannen en ander keukengerief. Landbouwersalem, zooals kruiwagen, wan- molon, raapmolen, zwingelmolen,* slijpsteen, balans, twee melkerijkannen, egoten, ploeg, slede, bijl, houweel, koeiëngespan, twee garree- len, ophoor, aansehijneri, drijwielkarren, bas- cuul, braskuip, beirkuip, twee nieuwe karrc- deelen, hopstaken, voorderboom, galïels, rieken, schippen, braken. Bkestiaai.. drij beste melkoeiën. kunnende werken waaronder eene onlangs gekalfd heb- beede en eene kalfdragende en een trekhond. Verders, berd, eiken planken, "strooi, mest, aal, schelfhouten en 3000 kilos heel, verdeeld in koopen T elkens gerief. De ongelden en de koopen onder de 10 frank gereedelijk te voldoen. Verder gewone voor waarden. Men zal verborgen ter herberg «In de Fon tein bij Petrus De Meersman, te Moorsel, Spruithoek. OPENBARE VERKOOPING van te Wiclielen. De Notaris Osoar TIBBAUT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Twee Woonhuizen met afhankelijkheden, erve en tuin, te Wichelen, Oud Dorp, sectie A, nummers 436 en 437, groot 10 aren 20 centiaren. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 Maart .Q.0 Verblijf, Woensdag 3 April om 2 uren namiddag, ten herberg van den heer Vital Bracke, Wichelen. 1/2 Instelpenning te winnen. 674 voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 17 Maart. Opvoering door de ïconthitlijke maatschappij De Catharinislen ter sledelijken schouwburg van Muurbloempjes en Jean- Marie 24 Maart In de groote feestzaal van liet Sint Jozefscollege, Voordracht met lichtbeelden over Temples et tombeaux de la vieille Egypte door Staatsminister J. Van den Heuvel. 24 Maart Prijsholling met de platte bol, ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders bij Dame J. B. Wellekens, ln de Groenpoort Geeraardshergschestraat, 46,Aalst. Tnsclirijvingen van heden af. 31 Maart Jaarlijkseh Turn-Wapen- en Too- neelfeest, ingericht door de katho lieke Turnkring Steun geeft Moed in de groote zaal van den Kath. Werkmanskring. GEERAARDSBERGEN 17 Maart geeft de gunstige en alomgekende maatschappij De BreydelSzonen een luisterrijk avondfeest. Men zal opvoeren Hugh Schott of t)b Lichttoren beroemd dramp in 3 bedrijven en tot slot «De School meester blijspel in 1 bedrijf. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. DENDER IIAUTEM Op 1® en 2® Paaschdag zal de tooneelgilde Nihil sine labore een buiten gewoon tooneelfeest gegeven ten voordeele der vrije katholieke scho len. Men zal opvoeren in de zaal van 't Gildenhuis, 't blijspel Ge decoreerd en 'tpraclitig geschied kundig drama in 3 bedrijven Het Kruis Christi N. B. -—De Jt^SïUeke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement xoorden beleefd verzocht de datum's hunner feefyen, zoohaast mogehj/t aan 't beheer van ons blad mede te deelen. STAD AAL»sT Boldersmaatschappij De Vrije Bolders Lokaal GROENPOORT met de platte bolle 1ÖO FRANK PRIJZEN GEWAARBORGD VuRpEfc-TLi AI.S VOL..T 1® prijs 30 fr., 2* prijs f?5{ fr., 3* prijs 20 fr., 4® prijs 12,50 fr., 5° pnjs 7,50 i'r., en 5 fr. aan de maatschap pij hel meeste getal pelotons sj>elende. De inschrijvingen hebben plaats van heden tot 28 Meert aanstaande 't zij in haar lokaal of aan een lid der maatschappij. l)e loting zal plaats hebben op.28 Meert, om 9 ureh 's avond, waartoe iedereen wordt uitge- noodigd. Namens het Bestuur. De SchrijverDe Voorzitter Alfon» Vornaevc. Tli. Van Vaerenbergh. TEN BUREELE DER VOLKSSTEM PRACHTIGE gedrukt in 't goud 7 fr. de 100 1000 Kanadaplantsoenen te koop bij Alois Mich iels, te Aalst-Miilbeek, Paperodedries. 477 WISSELAGENX, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst, Telefoon 68A. Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons oh nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 12MAART Leen wa Belgische leening 1* r 2* r 3* r 3 3 3 2,5 Kongo uitlteerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 ADderleclil 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elseno 18803 1908 ri3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechoien 18853 1897 3 Oostende 1852 189 82 St.-Gitlie 1904 3 St-Joos-ten-noode 188i3 Schaarbeek (100 fr 2 (500 fr.)3 Spa 1909 35 Doornik (50 fr 3 Verviers 1873 3 WW3 87. 87.10 87.20 90.25 81.75 82.' 87.-- 87.20 86.— 101.50 84.95 102.75 103!— 88.25 88^50 8b. 50 06.25 SO.— 71.— 71.25 7L50 7L75 83.80 71 71.25 77 77.50 85,95 83.55 83.45 71.— 83.45 97.90 50.50 51.— 83.- 84!öQ

De Volksstem | 1912 | | pagina 3