SPORTNIEUWS Wielrij den Rechterlijk kronijk. IViEDEOËELINQEN. Voor de besteZaden Zaailanden Bosch Tlx. Stevens, 0FFICIEELE KW0 TEERING HUIZEN en BOUWGRONDEN FEESTWIJZER MARKTPRIJZEN twee Zaailanden Gebroeders P0DEVYN, B Ei Riq X-3C T Weerkundige waarnemingen 29 MAART 1912 DE VOLKSSTEM 3 'gereden, door een automobiel van de Ga- tfage des Flandresgestuurd door P. De Nus automobielgeleider, omgeworpen en erg gekwetst aan het hoofd. Hij werd door een doktor verzorgd. Hoefslag. Woensdag avond} rond zes ure, kwam de voerman van M. Petit, van Deinze, met zijn wagen in de Limburgstraat Plotselings kreeg hij een hoefslag van een der paarden op de beenen. Ilij werd in de apotheek Van der Mensbrugge verzorgd. Briefwisseling. Wij ontvangen hel rolgen.de schrijven Waarde lezers, Ofschoon ik de eer niet heb gehad Ued voorgesteld te worden, toch mag ik mij ver ontschuldigen voor U een onbekende te zijn Sedert maanden liet het bestuur van uw puik opgesteld dagblad, mij toe, dagelijks een door mij uilgevonden produkt te adverteeren Allen hebt gij reeds van THEOBROMA gelezen en kent gij de versterkende kracht vernieuwende en bloedaankweekende eigen schappen van het nieuw geneesmiddel. Met innig genoegen neem ik deze gelegenheid te baat om Ued., geachte lezeressen en geëerde lezers, kenbaar te maken dat de ruchtbaar heid aan den THEOBROMA tot hiertoe ver leend de troostendste uilslagen heeft opge leverd. Van alle kanten van het land komen er lieden bij onzen generalen agent, M. DE MOOR Burgstraat, 38, Gent, het nieuwe geneesmiddel balen en hetgeen volkomen met onze berekeningen overeenkomt, al de genen die hel gebruikt hebben, zijn er tevre den over en bevelen het hunne vrienden en kennissen ten hoogste aan. Dank er over, niet alleen in mijnen naam, maar ook in naam der menschlievendheid. Geen zueler voldoening kon mij te beurt vallen als de overtuiging van toch eenige zwakke, krachlelooze ontzenuwde lieden in hun lijden le hebben geholpen. Sedert verscheidene jaren reeds, getroffen als ik zag hoevele lieden flauw, krachteloos buiten adem zijn, niet bekwaam om te wer ken, heb ik mij afgevraagd of er toch geen middel was ons verzwakt menschengeslacht op te beuren en onze bevolking hare vroe gere gezondheid terug legeven. Het ware onbescheiden openbaar te ver klaren wat moeite en wat geld mijne eerste proefnemingen gekost hebben. Laat ons daarover zwijgen, liet bijzonderste is dat THEOBROMA loch is gevonden en genoeg acht ik mij beloond bij de gedachte dat mijne pogingen toch niet vruchteloos voor liet menschdom zijn gebleven. De auteur van THEOBROMA. Waar kan mén THEOBROMA verkrijgen In alle apotheken. Prijs 3 fr. Gansch het land door ge zonden tegen poslbon van 3,15 fr. Kwatrecht. onfipluft. Woensdag mó'^n'd;reecl'.'. d^'ii .^nnpb?..R,oplju)dtv ^9 ja rep. wonende Rammels'lraat, te Lede, péi rijwiel naar 'zijne Verkéli, të'Séhelde- wihdelfe.' Gëkoftrèii 'nabij de Matie tan'Rwa tree lit, op "'de Vélobaaïi, reed hij in volle sneljieid: Op.deits br^ dgj^jg^tgngjéfö Roe- landt stuikte voorover p;p de slraatsteenen! Roelandt kwam terecht op den kant van de borduren, waardoor zijne kaak werd open gelegd van zijn hoofd tot aan de kin. Een geneesheer moest de wonde toenaaien. Hij had ook verscheidene kwetsuren aan armen en beenen en kloeg over inyvendige pijnen. Na verzorging werd hij naar zijne woning overgebracht. Lede. Ongeval. Woensdag namid dag, rond 4 uren, was eene waschvrouw bezig met wasschen ter herberg Lievens-De Groote. De vrouw ging wat helpen om het waschgoed te droogen, toen opeens eene bank op haren voet viel en den linkerknoesel verpletterde. De geneesheer Rubens geroepen, ver zorgde haar, waarna zij naar hare woning werd overgebracht. Duivencachetten, 1,25 fr. met fleschje inkt, te verkrijgen lonbureele dezer. Tongeren. Erg ongeluk. Terwijl eene groep werklieden aan den arbeid waren aan het bouwen van een huis in de Statie straat, slortlé eensklaps den bouw in en 6 werklieden werden onder de puinen begra ven. Men snelde de ongelukkigen ter hulp en men gelukte erin ze spoedig te verlossen. Ongelukkiglijk was een hunner reeds een lijk. De vijf anderen waren erg gekwetst. Het parket wordt ter plaats verwacht. Ninone. Inbraak. Woensdag nacht zijn dieven binnen gebroken in de woning van Rei ié- Sleppe in de Pamelstraat. De mannen moeten zich vergist hebben van huis en waren zinnens een goeden slag te doen. Toen zij tot op de kamer waren, keerden zij terug. De vrouw had ze bemerkt, doch was zoo verschrikt dat zij i.aar echtgenoot niet durfde verwittigen. De inbrekers waren langs achter in liet hofken binnen gekomen, (laar heeft men hunne voetsporen genomen. Antwerpen. Onrusticekkende verdwij ning.Een 17j a rig meisje uit de Dournë- straat, Angelina Xis sinds een achttal dagen uil de ouderlijke woning verdwenen. Men vermoedt een ongeluk. Zonderlinge vondst. Eene dagloon ster had gisteren in een hotel der Melk markt, vijf loten dor leening van Brussel gevonden. De loten zijn aan de policie ter hand ge steld geworden. Aanrander geknipt. Een zeeman, Agenaamd, op logement in een huis der Ankerrui. werd gieleren aangehouden we gens nachtelijke aanranding. Hij werd ter beschikking van den prokureur des konings opgesloten. Bestolen. Een nadeele van den Schipper Gort. van het binnenschip De zeven Gezusters. werd Maandag nachl eene som van !2U0 fr. ontstolen. Gekwetst. De dokwerker Fr. Pee- ters, oud 50 jaar, wonende Stijfselrui, 39, werd onder afdak 15, door eene staaf ijzer aan het hoofd gekwetst. Hij is ter verpleging naar het Verband- huis gevoerd. Erg ongeluk. Gisteren namiddag- waren werklieden der Zilversmidnatie, in de Van Craesbeeckstraat bezig met balen wol te lossen, toen eensklaps een kabel brak en twee balen in eene groep kinderen vielen, welke daar speelde. Twee knaapjes, de broertjes Moons, 5 en 7 jaar oud werden ge troffen en erg gekwetst. Een hunner was het beentje gebroken. Berchem. Gesnapt. De agent op ziener Paulus en de policieagent Reunis. heb ben zekeren V... gevat, die sinds een drietal maanden uit het zinneloozengesticht van Doornijk was ontsnapt. V... is terug naar zijn oud logist gezonden. Ryckevorsel. Droevig drama. Maan dag avond heeft men uit de breede gracht, welke de weldadigheidskolonie omringt, op de scheiding van Merxplas en Ryckevorsel, de lijken opgevischt van eene jonge vrouw, Constance C.., en van haar kind, dat slechts eenige maanden telt. Is hier een ongeluk ge beurd In alle geval woonde het meisje hier Ie Ryckevorsel met haar kind bij hare onge huwde zuster, die nu sedert 2 maanden over leden is. Rond 17 1/2 ure, had men het meisje langs liet kanaal zien wandelen, en korte stonden later bemerkte men de lijken in 't water zon der dat iemand gezien had hoe beiden te water zijn geraakt. Zij werden opgehaald en onmiddalijk de kunstmatige ademhaling be proefd, doch alles bleef vruchteloos. Morgendzilting van 28 Maart. De zitting wordt geopend om 10 ureonder voorzitterschap van M. Harmignies2C ondervoorzitter Begrooting van Justicie M. Carton de Wiart verklaart dat hij de kosten der rechtspleging zal verminderen. Sprekende over do Pro Déo, zegt hij, ijat het eene eer is voor de advokaten, hunne hulp te verleenen aan de onvermogenden, maar dat de misbruiken moeten uilgeroeid wor den. Hel regiem onzer gevangenissen, is zeer goed, zelfs te goed. Hot personeel der gevangenissen zal ver- belering ontvangen, zoo naar loon als naar verlofdagen. Verders belooft hij nog verbetering-en voor griffiers enz. M. Mechelyngk spreekt over de ouder domspensioenen en zegt, dat er geneesheren iijn; jjie zonder onderzoekaan de kiez'erè briefjes geven, om voor ben fe latpn^gtem- men en zich dpen yej'gëzel^h.j' S p rek er i b ek/y' ool^ de benoeming' ,qer magistraten en notarissen en l^eest daarover eene héele statistiek. j;. De zitting word lom 12 ure 15 geheven. Namiddagzitting De zitting wordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Cooreman. Begrooting van Nijverheid en Arbeid. M. C. HuysmaNs beknibbelt de vorming der kieslijsten voorden werkrechtersraad. M. Nolfs steunt de gezegdens van M. Iluysmans. bijzonderlijk voor wat betreft de lijsten van leperen. Hij wijst ook op de libe ralen mutualiteit vanPoperinghe welkegeene toelagen trekt, omdat er eene gemeenlelijke onzijdige mutualiteit bestaat waarde vrijden kers uitgesloten zijn. M. Hubert. Dat betreft de gemeenten maar ons niet. Uwe maatschappij is her kend door het gouvernement. M. Leonard, draait nog eene lange rede voering af, over de socialistische mutualitei ten en beweert dat de katholieke mutuali teiten enkel dienen orn kiespropagande te maken. Gij kunt ons echter niets doen, want wij winnen toch veld. M. Victor Delporte. Wij onderwerpen onzo rekeningen aan de kontrool, vau het gouvernement en gij niet. M. Leonard. Gij zijt onrechtvaardig M. V. Delporte. Dat moogt gij mij niet verwijten. M. Leonard. Wij zullen blijven protes teeren. M. Sec.ers verdedigt de katholieke mutu- alileiten en laakt MM. Buy 1 en Hubin, die de katholieken beschuldigden hunne zakken te vullen. De voorzitters teekenen maar de schalbewaarders teekenen ook en dezen trek ken het geld. M. Buyl. Geen enkele mutualist zal u gelooven. M. Segers. Zij zouden allen moeten weleiywal gij hier gezegd hebt. Indien de socialisten en de katholieken meer getrokken ebben dan de liberalen, 'tis dat zij meer leden hadden. M. Dfstrj'se. Het is juist dezelfde rede voering als deze van M. Colfs gisteren en wij hebben nog veel werk to doen. De Zesdagenkoers te Berlijn. De ploeg Marx-Von Nasmer welke tien toeren verloren bad, moest liet na den vier den dag opgeven, daar het reglement aldus sprak. Tijdens hel 95 uur had een algnnieene al plaats en Stvilbrinck .verstuikte da® rech terarm. Hij moest hoi dus opgeien. Zijn maat Rudell reed nog voort, hopende, een nieuwe maat te zullen krijgen. Opmerkenswaardig is het, dat de rekords le beginnen van het 96 uur niet meer bereikt werden. Na het 97® uur, trekt Esser er van door en wint eene ronde terug. Rosellcn poogt zijn maat na te volgen, Joch het lukt zoo goed niet. Integendeel, Rutt en Root zetten zijne proef voort, en de ploegen, Stabe-de Mura, Schilling- Pawke, Galwin-Grossmann Esser-Rosselen verliezen eene ronde. Arend- Carapezzi verliezen er twee. De premiën brengen veel afwisseling in den koers en zijn oorzaak dat er gedurig gestreden wordt. Stol, Stabe, Rutt. Root en Lorenz, nemen er ruimschoots bun deel van. Zoo wint Rutt op min dan een uur tijd twee premiën van 100 mark. Van het 99e uur tot het 112e uur, 't is te zeggen, van Woensdag morgend tot Woens dag avond, bleef alles kalm, geen enkele rijder beproefde het le ontsnappen, en Ruit. Root. Miquel en Lorenz schijnen zich te be waren voorden laatslen dag. Na 112 uren radens was de positie der rijders als volgt. 1. Rutt Stol. Lorenz-Saldow, Root-Mo- ran en Poulain-Miquel, samen met 3424 klrn. 333 meters. 5. Stabe-de Mara, op 2 ronden. 6. Schilling-Pawke en Galwin-Grossman, op 4 ronden. 8® Arend'-Carapezzi op 9 ronden. Men verwachtte voor den vijfden avond een beslissende» kamp. Inderdaad ontsnapte Stol tijdens het llf uur, doch ten gevolge van een val van de Mara werd zijne poging vernietigd. Later herbaalde Stol zijne poging, doch een zijner banden sprong en 't was wederom voor niets gewerkt. Na 115 uren rijdeiis hadden de boofdploe- gen3197 kim. 160 meiers afgelegd. Tijdens het 118e uur trok de Mara er van door. Hij had reeds een groote» voorsprong toen een zijner handen sprong en hij viel. Hij bezeerde zich niet. c» zette den strijd voort. Na 118 uren was de positie nog steeds dezelfde. 3590 kim. 166 m. waren afgelegd. Rechtbank van Dendermonde DE VERG IFTIGINGSZ A A K VAN DENDERMONDE. De Raadskamer heeft de twee belichten Louise Akkermans (vrouw Duerinck) en Hek tor Bussers, voor de, boetstraffelijke recht bank verzonden, onder betichting van poging tot vergiftiging. Bovendien wordt Bussers nog betipht valschheid in bijzondere geschrif ten gepleegd'te hebben. y-Dc za^k JDijfist^g 4 April^p^roojpein OBKBAARPSBKiyïm. i" J "U1 In Geoï'iiaiMsberg-ën bëfeidl mën eèn grootsch feest om de krörting te herdenken van hel Mirakuleus,beeld van O. L. V. van den Oudenberg. Hel stol waarschiilijk plaats hebben op Zondag 21 Juli aanstaande en bestaan uit eenen prachtige» historischen stoet en geestelijke processie, en gesloten door de aanpalende erkentelijke gemeenten. Wij geven daarover later meer nieuws. wende men zich tot het HUIS JEAN DE CLERCQ 12. Kerkstraat, 12, AALST gesticlit sedert 1 S .1 aar Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloemknnlen. roode kooien, enz. Bof.teraven, Eckendorf, vauriac, enz.. Gras zaden. klaverzaad en allerlei bloemenzade», dhaliaplanten, enz... 481 bis OPENBARE VERKOOPING van een perceel te Baardegem De Notaris DE VIS te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Baardegem Een perceel ZAAILAND, gelegen te Baarde gem, op den Wolt'shaert, nabij de wijk Spruit- hoek, te Moorse!, bekend ten kadaster sectie A, nummer 52c, groot 43 aren, palende oost Vic- torine Saeys, zuid Petrus De Wolf, west mev. weduwe Jan Caudron en noord Camille Dael- in an. In gebruik bij de medeverkoopers kinderen Uyttensprot, te Moorsel. ZITDAGEN Instel Woensdag 3 April 1Q19 Verblijf Woensdag 17 April om 2 uren namiddag, ter herberg van Frederik Van Herreweghe, te Moorsel, Houten Kruis. BIJ LICITATIE. Operxtoare verteooping van TE OGRDEGEüA. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van èersteo aanleg te Dendermonde, zal ten over staan van den heer Vrederechter des Kantons Aalsten met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkooppn Koop een.Een perceel Bosch, gelegen te Oordegem, wijk Wijde Wereld, aldaar gekada streerd sectie E, nummer 192, aldaar groot 26 aren 80 centiaren. Koop twee. Een perceel Land, gelegen als- voren, wijk Wijde Wereld, aldaar gekadastreerd sectie E, nummer 193, met eene grootte van 5 aren 20 contiaren. l)eze twee koopen palende in hun geheel oost. den lieer Limpens, zuid den heer Leo Van Poecke, west den lieer Karei Broeckaert en noord de Hospiciën van Smetlede. Koop drij. Een perceel Land, gelegen als- voren, wijk Sohootlochting, aldaar gekadastreerd sectie E, nummer 237a, met eene grootte van 32 aren. Koop vier. Een perceel Land. gelegen als- voren, wijk Bavenshauw, aldaar gekadastreerd sectie E, nummer 235c, met eene grootte van 41 aren 30 centiaren. Deze laatste twee koopen eenen blok uitma kende, palende oosl den heer August Wettinck, als gebruiker, zuid den heer August Broeekaerf, west den heer Edinond De Mulder en noord de kinderen Broeckaert. Deze t wee laatste koopen zijn in huur bij den lieer Leo Van Poecke, tot 25 December 1918,, rails ii$ fr. 's.jaars; j' FKvn'K 7.;n>\r;: 5 j Zaten*(Sao 30 Maart IE§2, om 2 ure namiddag,-teft-Zittingzaal van het Vre- ?j -ili ir-y WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aanknopen verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRU8SEL27 MAART Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r - 2* r 3» r Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Aniiuïtèiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan-Juli3 Obl. Moi-Nov. 3 (loten) 2.5 Alderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2 5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 1905'2 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Eisen» 188U3 1908 35 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecheien 18853 - 1897 3 Oostende 1852 1898. .W 2 Bt.-Gillis 1904 3 8t-.loos-t.cn nood.-lSai 3 Schaarbeek (100 fr.) 2 (500 fr.) 3 Spa 1909 3 5 Doornik (50 '3 Vervjcrs 1873 3 1893 3 85.— tl! 3'. 97.— 82.25 85.10 104.50 102.50 »2.55 87.— 79.50 93.— 78. 70.25 83.55 70.— 85.45 133.50 70.- 83.05 71.— 83 Bij Ltöitatie, OPENBARE VERKOOPING van te HOFSTADE (nabij de Statie). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, zal ten over staan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wel van 12 Juni 1816 in bet openbaar Verkoopen Koop een. Twee aaneenhangende Woon huizen, gestaan eri gelegen te Hofstade, wijk Tnrenveld, aldaar gekadastreerd sectie C, num mer 280g en deel van nummer 280h met eene grootte van 3 aren 30 centiaren, palende oost en zuid den heer Pannekoek, west koop II en noord den Steenweg. Koop twee. Een perceel Bouwgrond gelegen te Hofstade, wijk Torenveld, aldaar gekada streerd sectie C, deel van nummer 280h met eene grootte van 1 aar 5 centiaren palende oost kcöp I, zuid den heer Frans Pannekoek, west den heer Constant Van de Keere. noord den Steen weg. Boomprijs 25 frank. EENIGE ZITDAG Zaterdag 30 Maart 1912. Om 2 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. voor de Stad en het Arrondissement AaJ&t, AALST. 31 Maart Prijsbolling nr.et de platte bol^ ten lokale der maatschappij De Vrije Bolders hij Dame J. D. Wellekens, In de Groenpoort Geeraardshergscheslraat, 4ó,Aalsfc. Inschrijvingen van heden af. 31 Maart Jaarlijksch Turn-Wapen- en Too- neelfeest. ingericht door de kawia» lieke Turnkring Steun geefè Moed -• in de groote zaal van dea Kalh. Werkmanskring. 29 April om 7 uren. Voordracht mei Licht» heelden en Zang, over Z. II. deh Paus. Rome en het Vaticaan. Te? voordeele van de Ambachtschool, In den Kath. Werkinanskrinjts 19 Mei. Groot Festival voor harmonie, fan faren en zangmaatscbappijen, inge richt door de zangmaaischappij De Ware Vlamingen 200 fran ken premiën. LEDE. 31 Maart, om 5 ure in de zaal der Bewaar* school, laatste les der Katholieks VlaamsclieHoogeschooluilbreiding-. Voordracht door E. P. Stracke Zang, Tooneel, Muziok. LUEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering? en befooling van Xaverianen. DENDERHAUTEM Op le en 2e Paaschdag zal de toor.eelgilde Nihil sine labore een buiten- gew 0011 toonoelfeest. gegeven tea voordeele der vrije katholieke scho len. Men zal opvoeren in de zaal' van 't Gildenhuis, 't blijspel Ge decoreerd en 't prachtig geschied kundig drama in 3 bedrijven Het Kruis Gliristi WELLE. 7° en 14 April 191-2, om 5 ure, groot Concert in 't Klooster, gegeve» door de Katholieke Jonge Wacht en de fanfaren Ceciliakring MOORSEL. S en 14 April. Om 4 ure namiddag. Luister rijk feest, door de Koninklijke Har monie. Benevens eenige goed ge kozen arias en kluchtliederen, zul len opgevoerd worden «Lodewijle van Nevers historisch drama in 3 bedrijv. en In do War blijspel, N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het A rrondissement worden beleefd verzacht de datum's banner feesten oohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. Aalat. 28 maart. Hopmarkt vast fr. 220 fr. 225. Hq^'^eeeteni0.60 fjr. t<öt 1.2S'1Y; /- .Lokerevi 27 majrt fe»Eër 3,T7a-4?,2ó, ëierén 1,99 a 2.U9, aardappelen 1,50 a 8,00, raapkoek 12,00, lijnkoek OO.wT'rdggë BRTISSKL,'27 "ihitart Gr.irtöfefaykt. Inlandf- sche tarwe 21 1/4 a 00 0/0; Amerikaansche Win- rtarwe 22 6/S ronde Kurrarhée 2? 0/0 inland- he Rogge 17 ii/8 a IS 0/0; Gerst Donauoa Odessa 20 a 20 1/2 inlandsche Gerst 23 a 25 0/0 Haver van Courlande 22 a 22 1/2 Gerst der Pol ders 23.50 a 00 0/0; inlandsche Haver 221/4 a 23 1/4 Amerikaansche Maïs 17 1/4 a id. van Odessa 16 1/2 Graan van den Donau 21 a 1/4 00 id. Rio de la Plata 21 a 23 1/2 Handelsbloei» 25 1/4 Bakkersbloem 26 0/0 Zemelen 16 1/2 a 00 0/0. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 70 in provincie 68 Lijnolie te Brussel 85 in provin cie 83 inlandsch Koolzaad 3i 1/2 Boter 3,47 a 3,95. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 518: Vutte koeien 104; melkkoeien 00; groote ossen 7; jonge osseii 96; vaarzen 108; stieren 203 varkens 8i 2; kalveren magere beesten schapen Wetteren. 28maartBoter 3,70; eieren 2,10 a 2,30 viggéns 35 a 40 kiekens stuk 2,75 aard appelen roode 9 a 10; id. witte 8a 9;konijnei* l,7o jonge duiven 1,40. 80.- 18.1b Openbare verteooping VAN in de gemeenten AYGENI en ERPE. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, ter herberg van Petrus Vleurinck, te Aygem, Eetsvelde, op Dinsdag 2 April 1912, om 2 ure namiddag, opeubaarlijk verkoopen EERSTE KOOP. Een perceel Land. gelegen te Aygem, aan de Kapel, groot 30 aren 94 centiaren, palende oost de verkoopster, zuid de Weg, west Amelie De Ryck en noord de Straat. Slechts ingesteld 2100 fr. TWEEDE KOOP. Eene perceel Land. gelegen te Erpe, op het Hofveld, ten kadaster sectie B, nummer 237e, groot 7 aren 10 centiaren, palende oost de ver- kooper, zuid du Kattelineslraat, west de Eer waarde Heer De Roeck Evaristeen noord den IJzeren weg van Aalst op Ronsse. 731 Slechts ingesteld 300 fr. TE BEKOMIEIV BIJ DE Zaadhandelaars, Bergeatraat, 3, Aalst, 6.000 GERANIUMS 5,000 TOMATEN PLANTEN. 728 Alle Donderdagen en Vrijdagen bezonderé groote keus van vele sooilen verechea ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder; bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen dia van leveranciers veranderen. Zeer voordeelige prijzen voor Avondma» len, Hoteliers, enz. Ph. VAN STYVENDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaitn in da Oostendsche Visscherijen gevestigd. Visscherij LANGE ZOUTSTRAAT 38, AALSTi TELEFOON N' 44. 215 van M. Camie! Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 28 maart, 15 ure: Barometer 7 62° 8 Thermometer Jl°5 Wind: weet Vooruits.: veranderlijk.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3