DE KAMER De kiesstrijd in het arrondissement Aalst Weerkundige A. WINNEPENNfNCKX, Zoen 't Wit Stoopke van Jacques Neets Syisoelfaljriok A. L. MEYVAERT Wereidtenloonstelling van Gent 1913 Bezoek der Belgische dagblad schrijvers. Stadsnieuws Rechterlijk kronijk. SPORTNIEUWS Wielrij den Amerikaansche 3-iirenkoers Kaatsspel. waarnemingen Grasseries Maiteries Alostoises Tla. Stevens, HUURHQUDERIJ Veldstraat, 10 Demierstraat, 19 Huis F» E T X T Voor de besteZaden Alleman is 't akkoord ,31 MAART EN 1 APRIL 19# DE VOLKSSTEM 8 Opgesloten. De kerel, die Donderdag aangehouden werd, voor den diefstal in het Onbewoond huis der Leysstraat, is een g< naamde Maurice G... wonende Schrijnwer- kerijgang. De kerel heeft nog eene straf van elf maanden gevang uit te doen. De policie begaf zich naar zijne woning en vond er een genaamden Prosper De C.... te bed liggen. Op de tafel lagen talrijke koperen voorwer pen en verscheidene trossen valsche sletels. •De C., werd aangehouden en evenals Maurice O.., naar 't gevang van Vorst overgebracht. Wat den derden medeplichtige betreft, deze is gekend en zal hen weldra gaan vervoegen in 't gevang. Vaste vooruitzichten voor de maand April Onze huishoudsters zullen veel koffi< drinken, opgeschonken met de Bitterpeeën der Trappisten Vincart. Zij weten wat goed is. 1500 Anderlecht. Brand. Vrijdag mor gend ontstond brand in den watermolen van M. Meyvis, Paepsenstraat, 100. Dank aan de spoedige en krachdadige werking der pom piers, was alle gevaar weldra afgeweerd. De schade is groot en de oorzaak onbekend Schaarbeek. Aangehouden. De hulp- kommissaris van Heimet, werd Donderdag- namiddag, verwittigd dat een dronken kerel allerlei voorwerpen aan spotprijzen te kooj; bood, in verschillige herbergen. Hij ging er been en hield den dronkaard aan. Deze, een dief van beroep, zonder vaste woonst, werd naar het policiehureel geleid, waar men in zijn bezit een hoekje vond, dat hij ten nadeele van M. Leblick, aannemer te Vorst, onlslo len had en waarmee hij allerlei koopwaren aftruggelde. De kwaaddoener werd in ver zekerde bewaring gebracht. Dieghem. Ongeluk. Vrijdag namid dag-, is hel parket van Brussel alhier afge slapt, om een onderzoek te doen over der slouiniuedigen diefstal, gepleegd ten nadeele van MIU® weduwe Mulders. De dieven, die goed de ligging der plaatsen en do gewoon ten der weduwe moesten kennen, waren hij f middel van valsche sleutels in huis geraakt en roofden eene som van 2,500 fr. Slechts thel meubel waarin het geld verborgen was, •werd opengebroken. liet onderzoek wordt iieverig voortgezet. Duivencacfoetten, 1,25 fr. met ileschjc inkt, te verkrijgen tenbureele dezer. Desselghem. Ongeluk. Gisteren om 2 uro namiddag, kwam devoerman Jules Brugghe, oud 35 jaar, met een wagen gere den. Do paarden sloegen plotseling op hol. De man, die op den hok zat, deed het onmo gelijke, om de hollende dieren in te houden Eensklaps braken de teugels door en de on gelukkige geleider stuikte op den grond. Hij rolde onder een wiel, dat hom het rech terbeen verpletterde en hét linker erg kwet ste. De toestand van het slachtoffer is beden kei ijk. Staden. Dieven. Stoutmoedige die ven zijn gedurende don nacht in het goede- renmag^zijn der statie gedrongen en hebben er voor 2000.fr. koopwaren gestolen. Antwerpen. Ongeluk. -—Een inwoner van St-Nikolaas, M. Ferdinand Van Acker, 58 jaar oud, is aan hangaar n. 28. den voet verpletterd geworden onder het wiel van een zwaar geladen wagen. Het slachtoffer werd door een scheepsdokter verzorgd. De zaak der intrestkoepons. Wij hebben reeds de aanhouding vermeld van een 20jarigen bediende der Société Elec- trique Anversoise die de intrestcoupons van ingebrachte obligation, welke doorknipt werden, aaneenplakte en deed uitwisselen Ziehier hoe hij te werk ging. De bediende wiens plaats de oneerlijke had ingenomen .werd voor slecht gedrag doorgezonden. Op zekeren dag wachtte hij zijnen plaatsvervager af en maakte hem wijs op welke wijze hij moest handelen. Hij wees hem de seriën en nummers aan, welke hij moest nemen. De bediende volgden den slech ten raad en zulks duurde ongeveer 4 maan den. De heer Golard-Bovie, vergezeld van den bestuurder hebben irv al de banken en wisselkantoren geweest.Het onderzoek wordt zelfs te Brussel voortgezet, want do koepons zouden zelfs daar ter uitbetaling zijn aange boden. In eene bank onzer stad heeft de bestuur der meer dan 100 intrestkoepons gevonden. De heer onderzoeksrechter Goedertier heeft een aanhoudingsmandaat tegen den gewezen bediende uitgevaardigd. Nog andere aanhou dingen worden verwacht. Verschillige huis zoekingen zullen plaats hebben. De diefstallen. Ten nadeele van een Brazüi.-ian, M. Pedro Luna, werd gisteren in een koffiehuis eene krawatspeld met dia mant. versierd, en hebbende eene waarde van 125 frank gestolen. Een zakje, inhoudende eene som van 30 fr. en eene obligatie der leening van Antwerpen 1887. iverd gestolen, ten nadeele van Mevr. Pauline Nagels, Oudaenslraat, 51. Ten nadeele van J. Verlaet, Sint-Jans plaats, 50, stool men een gouden uurwerk. Van den heer Raes, beenhouwer, stool men acht kilos gerookt vleesch. Uit een brandkastje, op eene bank stool men, ten nadeele van Rotsaert eene soir. van 840 frank. Ton nadeele van Moj. Hopstaeken, Appel- «ïansstraat, 2, stool men twee pelsen en een jjopden bril. Van den heer Verdonck, beenhouwer, Ves- tingslraat. ontvreemde men in de Pelikaan straat zijn rijwiel. Deu rne. Automobiel in brand. Gis teren middag bevond zich de automobiel van heer Van B., van Kronenburg-Deurne, nabij den Boscliuil, door een ongeval ontplofte. Hel maebien geraakte in In-and. Aan hlus- schen viel niet te denken, en op korten lijd was het schoone voertuig nog een vormlooze massa Wij zijn vast besloten eene warme propaganda Ie maken bij de geachte lezers van - De Volksstem voor liet geneesmiddel THEOBROMA genaamd. Immers deTJIEO- BROMA is een uitmuntend krachthersteller van het bloed, de zenuwen en de spieren De THEOBROMA, een waar volksmiddel verkwikt en verkloekt. Reeds velen onzer vrienden zijn er mede geholpen en genezen. Aan bleeke jonge dochters, flauwe of uitgeputte lieden is het bijzonder aangeprezen. Het kost maar 3 frank. Depot bij M. DE MOOR, apotheker in de Burgstraat, 38. Gent, en te Aalst bij al dcheeren apothekers. Harelbeke. OverredenAan de har- reel wilde de kleine,Alfons Voet, oud 8 jaar, eergisteren over de spoorbaan gaan. Hij werd door een trein verrast, een eindje mee gesleept en onder de wielen gerukt die hem de twee voeten afsneden. Men vreest voor eeu doodelijken afloop. Verdronken. Vrijdag heeft men uit liet water der Leie het lijk opgetrokken van Aug.-Joz. Boelens, oud 34 jaar, vlashande laar, wonende te Bissegem. De man ver dween over 14 dagen. Hij leed veel sedert liet overlijden van zijne vrouw. is hel eenige echte Vieux Sjrstème. Dickelvenne. Zevende zoon. Bij de echtgenooten Gustaaf Kielemoes is een 7d® zoon geboren. De heer burgemeester Stock man vertegenwoordigde Z. M. den Koning die eene gift van 150 fr. zond. Belrlegem. Dieven. Onbekende die ven zijn 's nachts in de pastorij gedrongen en hebben er eene groote hoeveelheid wasch- goed gestolen. SpiegelsKadersVitraux'Baguetten Werf 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Rol legem. Verdronken. Werklie den hebben in eene gracht het lijk gevonden van den landbouwer Schoore, oud 70 jaar, die bij ongeluk in het water sukkelde en verdronk. Audenaarde. Been gebroken. De vrouw van den schaliedekker Constant Li- brecht, oud 30 jaar, kwam in de Neerstraat gegaan. Zij gleed uit, viel en brak zich het been. Zij werd bij den blikslager Robbens bin nengedragen, waar zij de eerste zorgen ont ving van apotheker Albert De P< epe, uit de Neerstraat. Vervolgens weid ze, goed ver zorgd zijnde, naar hare woning overge dragen. Master. Botsing. I)e tram van 3 ure s namiddags, komende uit Geeraardsbergon, is op een met aarde geladon wagen gebotst. De schok was zoogroot dal de ruiten braken en do reizigers tegen de wanden-der wagens geworpen werden. De stoker weixLaan het yoorhoofd gekwetst. Eene Gentsche dame werd aan den schouder .inwendig gewond. Zij moost zich te Audenaarde doen verzorgen door Dok ter Van Ongeval. Do tram is met een uur vertraging te Oudenaarde aange komen. Aankomst der Zomerstoffen. Groote keus voor mans- en vrouwenkleederen, bij Van den Bergh-Jouret, Korte Zoulstraat, 41, Aalst. Meerbeke. Erge brayul. Zaterdag morgend, rond 7 ure, is er brand uitgebro ken in het'lmis van Petrus Van Coetsem, op den Hellekensberg. Hol vuur was zoo hevig dat na enkele stonden,, het huis ten gronde vernield werd. Ook een aantal meubelen zijn de prooi der vlammen gebleven. De schade is aanzienlijk, doch door verzekering gedekt Hel vuur deelde zich ook mede aan het aan palende huis van .Verpaelst. Dank aan de spoedige hulp der geburen, kon bet vuur be perkt worden. Kriebelachtig. Stiens dochter kreeg thuis bijzondere lessen van piano. Op zeke ren dag vroeg Koben aan Stien Is 't waar dat uwe dochter nu ook de piano leert Hoe is 't? Doet ze vooruitgang? Ik geloof 't wel, zei Stien met fierheid, zeker doet zij voor uitgang. Als zij in 't eerste speelde basten Huilden mijne twee honden en nu en huilt er maai- één meor Zitting van Vrijdag 29 Maart. In de zitting van 's morgenas, had weder om een hevig debat plaats, lusscbenMM. Woeste en Daens, nogmaals uitgelokt, door valsche betichtingen van M. Daens. Wij zullen in een volgend nummer, volc gens het officieel Beknopt Verslag molden, hoe M. Woeste zijn aanvaller zegevierend terechtwees. Vergadering der hulsmoeders. Maandag aanslaande, 1® April, vergadering voor de Huismoeders der Heilige Familie. Men is verzocht de lidkaart mede te bren gen. Kerk der Theresianen. Volle aflaat ter gelegenheid der Gedurige Aanbidding, den Zaterdag, 6 April. Het H. Sakrament zal uit gesteld worden na de mis van 8 1/2 uren. 's Namiddags, ten 5 ure, plechtig Lof en Te Dcum. Dievegge. Zaterdag morgend, betrapte een policieagent, op de markt, zekere Joze- fine C...., van Nieuwerkerken, toen zij aan een kraam eene. zilveren broche roofde. Proces verbaal is "opgemaakt. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN Mannelijk geslacht 5) 13 Vrouwelijk geslacht 8) OVERLIJDENS. M. Wuytens. vr. Colpaert, z. b. 37 j. Gentscheslraat. I). Carlier, kloosterlinge, 63 j. Brusselschestraat. A. Holsteyn, twijnder, 69 j. Borluulstraat. M. Cop- pens, vr. Giets, z. b. 34 j. Binnenstraat.. G. Leveau, herbergier, 65 j. Vaartkaai. M. De Vylder, w® De Buj'sscber, z. b. 66 j. Zonnestraal. M. DeSmet, vr. Bogaert, z. b. 49 j. Gasthuisstraat. P. Langelus, m. Dierickx, hovenier, 77 j. Öude Dender- mondscliensteenwegl 4 kinderen onder de 7 jaren. Het uitvoerend Komiteit der Wereldten toonstelling heeft de leden der Belgische drukpers uitgenoodigd tot een bezoek aan het terrein der Tentoonstelling, op Dinsdag 9 April, om 11 3/4 ure. Een bijzondere trein voor de konfraters van Brussel en verder op, zal om 10 u. 40 uil de hoofdstad vertrekken. Bij de aan komst te Gent Sinl-Pioters, zullen de dag- bladschrij vers per landauers naar het terrem der Tentoonstelling gevoerd worden. Na het bezoek, zal den gasten om 1 1/4 ure, in het Hotel de la Poste, een ontbijt worden aangeboden." Voor den terugkeer zal de bijzondere trein om 4 u. 40 uit GenlTZuid vertrekken. ZONDAGRUST. Zondag 31 Maart 1912, zal de dienstdoende apotheek Mijnheer Bonner, Bisschopstraat, alleen open blijven te beginnen van 12 ure tot middernacht. ZONDAGRUST. Bond der ijzerwin- keliers der Stud Aalst. Te rekenen van heden af, zullen de magazijnen gesloten zijn, op Zon- en Feestdagen, om 3 ure namiddag. 727 Kerk van Sint Martinus. Diensten der Goede Week. Witten-Donderdag om 8 ure Solemnele Mis gevolgd door de processie. Om 4 ure Donkere Metten, 's Avonds om 8 ure sermoen waarna processie met flam beeuwen. Goede-Vrijdag om 8 ure 's morgens plechtige Dienst waaronder Openbare Ver- ecring van het H. Kruis. Al de mansper sonen zijn vurig verzocht aan deze hartroe rende plechtigheid deel te nemen. Om 4 ure 's namiddags Donkere Metten om 5 ure solempi'le Kruisweg orn 8 ure 's avonds zang der Mism ore waarna sermoen. Meetingen van den Katholieken Propagandistenbond van Aalst Zaterdag 30 Maart Om ure..,T,e Aalst-Schaarbeek, Kool straat, ter herbergvsum -Louis Do Witte. Zondag 31 Maart Üm 10 ure. Te HII legem, in de zaal van hét klooster. OmlOure. Te Haaltert, in de zaal der aangenomene school van den Brul. Om lOure. Te Smetlede, in de zaal van het klooster. Om 4 ure. Te Elene. in de herberg van Firmin De Buck, Rykbosch. Om 6 ure. Te Erembodegem, Hoek, in de herberg van Ch.-L. Jacob. Om 6 ure. Te Leeuwergem, in de her berg van J.-B. Lodem, Wassenhovestraat. Boetstraffelijke rechtbank van Audenaarde MESSTEEK. D% genaamde Richard De Wandel, van Sint Lievens-Hautem, keerde huiswaarts toen bij aangerand werd door zekeren A. .De Leeuw, die hom in den hals een geweldigen messteek toebracht. Hij wordt veroordeeld tot een jaar gevang en 100 fr. boet, met onmiddelijke aanhouding, Milaan-San Remo Het is heden, Zondag dat de grooto haan- koers zal betwist worden. Met vreugde ver nemen wij dat de Belg Thijs het vertrek zal nemen voor het huis Peugeot. Petit-Breton is ook van de partij; Lapize die ingeschreven is zal niet vertrekken. Masselis rijdt Alcyon. Het merk La Franeaiso zal slechts door vier rijders vertegenwoordigd zijn, t weten Van Houwaert. E. Georgot, Crupe- landt, en Tribouillard. Frans Faber zal Auto moto vertegenwoordigen. Aalstersche velodroom Prachtige opening op Zondag 7 April 1912, om 3 uren namiddag. Zullen aan de koers deelnemen 1® equipe Frans Verstraeten, overwin naar der 6-urenkoers te Linthout en die do 6-dagenkoers te Brussel doet Deullens, overwinnaar der 100 kilometers te Linthout. 0 equipe Van Bever, overwinnaar der 100 kilometers te Namen, Buyl, den Brus- selschen sprinter. 3e equipe Leo Buvsse, de vermaarde Vlaainscbe rijder, Abel De Vogclaere, den onvermoeibaren koplooper. 4e equipe Salès. winnaar van den groo- ton prijs van Aalst on dio do 6-dagenkoers deed te Brussel, Brutin, de moedige fondren ner van Beernem. 5e epuiqe Haeck,' de koning der haan- koersen, V. Reychler, klopte Lapize in de koers van 100 kilometers, te Mariakerke. 6® equipe Van den Broeck, den vermaar de Leuvenaaar, Spiessens Jos. 7e equipe Janssens. Provoost,"van Parijs. N. B. De uitslagen der koersen Parijs- Roubaix en Luik zullen aan het publiek be kend gemaakt worden. Gedurende de koers concert. Prijzen der plaatsen Tribuun, 2 frank le plaats, fr. 1,50 2® plaats, 1 fr. Groote Koers voor Beginnelingen, op Zondag 14 April (Sinte Appoloniakermis) om 3 uren namiddag bestaande uit Snelheidskoers, Achtervol gingsmatch en Koers van vijf-en-twintig (25) kilometers. Inschrijvingsprijs 25 centiemen. Prijzen der plaatsen Tribuun, fr. 0,50 1® en 2® plaats, fr. 0,25. Stad Aalst (Mijlbeke). Op Zondag 31 Maart, jaarlijksche baan koers voor beginnelingen met en zonder li cence, 40 kilometers. Prijzen, van heden af 10 fr. gewaarborgd. Inschrijving van heden bij W® Meert, Moorselbaan, herberg in- «Roubaix». 1 fr. inleg waarvan er ook prijzen zullen gemaakt worden. Vertrek om 2 ure. Bij Emiel De Moor. Langestraat, 98. Aalst- Mijlbeek: Grooten prijskamp met den dikken hal, naar 225 fr. Verdeeld als volgt le prijs 100 fr. 2® prijs, 60 fr. 3® prijs, 40 fr 25 frank voor de opening van liet spel. Op Zondag 7 April 1912,om 1 ure stipt.Inschrij ving van heden, aan 2 ft. per partij. Eike partij mag zich samen stellen uit liefhebbers gelijk van welke stad of gemeente maar mogen niet hij de Federatie aangesloten zijn. Gemeente Kerkxken-Dorp. Op Zondag 31 Maart, Groote Lutle met den dikken Bal, lusschen de 10 vermaarde kaatsers van het land, Walen tegen Vlamingen. Begin om 2 ure stipt. Vlamingen. H. Moens, J. Moureau J. De Moor, Alph. Meganck en Charles Bruyère van Leuze. "Walen. A. Van Nieuwenhuyzen, Put- mans, Meganck, Delin en De Glerq. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 80 maart, 15 «re: Moorsel. De gemeente Moorsel brengt het geacht publiek Ier kennis dat er dit jaar opnieuw een grooten kaatskampstrijd zal plaats hebben tusschen 9 bijzondere partijen van 't land. De strijddagen zijn vastgesteld op 16 Mei (O. II. Hemelvaart), 26 Mei (Sinxen), 9 Juni (1® kermisdag). Beslissing op kermis Donderdag. Zoo zal zij trachten te voldoen aan de algemeeqe ei^chen, der sportliefhebbers die hel kaalsspepgTin^gen zjfjit. 5-. Op tijd eii stond zullen de paf tijen bekend gemaakt worden. AALST Vlaamsch Katholiek Tooneelcongres te Brussel (2C Paasehdag). De leden van KatholiekeTooneelmaatsehappijen en andere belanghebbenden die verlangen in groep te reizen voor het bijwonen van dit congres, zijn vriendelijk verzocht Zondag aanstaande le vergaderen jri den «Katholieken Kring Groote Markt, om 11 1/2 uren, na het ein digen der elf-uurmis; dit ten einde de moge lijkheid van in groep reizen te be spreken. OPROEP ERFGENAMEN. Nalatenschap Leo De Mol, overleden te Hofstade bij Aalst, den 2 November 1911, zoon van Adriaan en Maria Props. De afstammelingen van wijlen Petrus Props met wijle Joanna-Theresia Schockaert, van Smetlede, zijn verzocht hun familieboom in te dienen, vóór 1 April 1912, ter sludie van den Notaris DE CLERCQ, te Geeraards- bergen. 681. Société Anonyme A A L O S T M.M. les aclionnaires sont invités assis- ter a l'assemblée générale ordinaire, qui aura lieu le Alardi 9 Avril 1912, a 3 heures de relevé, au siège social, rue Thierry Maer- tens-, n° 18. ORDRE DU JOUR 1° Rapport du conseil d'administration et du collége des commissaires. 2° Approbation du Bilan et du Gompte do Profits et Pertes. 3° Elections slalutaires et éventuellement ongevallen °P t leve» enz election d'un cinquième administrateur. Barometer 762° Thermometer 12° \Vin<l: noord-west Vooruitz.: regenachti;? WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kosteloozc 'uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFIC/EELE KWO TEERING BEURS VAN BRURSEL29 MAART Leen van Siaat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 3 2* r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1808 3 Buurtspoorw Jan-Juli3 Obl. Moi-Nov. 3 (loten) ^.5 Ar.'dorloclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsone 1880. 3 19083.5 Laken 19U23 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecheien 18853 1897 3 Oostende 1852 1898I'2 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr 2 (500 fr.)3 Spa 1909 3 5 Doornik (50 fr.)3 Vorviers 1873 3 18933 85.— 85.— 85.— 71.35 96 82.25 85.25 Sü. 104.25 82 82.55 86.— 80.50 93.- 78.25 70.25 86.65 71.— 95.70 70.— 76.— 82.65 82.65 39.50 70.50 84.25 83.— 70.75 83.95 82.50 &.40 86.25 93! 75 78.30 70.50 86.70 76.30 82.70 82.70 MARKTPRIJZEN Aalst. 30 maart. Hopmarkt vast fr. 220: Aalst, 30 maart Aardappelen de lOOkilogr. fr. 7.50; Boter de 3 kilos fr. 8,91 a 10,98 Room boter de kilo fr. 3,80 Eiers de 25 fr. 2,25 a 0,00; Ajuin de 100 kilos fr. 24.00 Viggens 't koppel fr. 85 a 95. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 209 klonten, wegende te zamen 1670 k. Compagnie HcHandia, 15, Bergemeer- schestraat. 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,70 per kilo. Anderlecht. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week 1476. Kalveren 1322. (nabij de Statie) Bijzondere goedkoope voorwaarden voor Plezierreizen, Doopen, Huwelijken en Be gravingen 682 Cirondkrediet van België Naamlooze maatschappij gesticht in 1835 1 Geldleeninnen mits hypotheek to oekomen voor het. bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en lauden, aan kleinen intrest, aflosbaar in eens of met kortingen. Uitgaven van obligatiën, intrestende aan 3,50 Ir. 's jaars zijnde eene verzekerde geld- uitzetting van eersten rang. Inlichtingen te bekomen bij M. PAUL EEMAN Leopoldstraat, 9, Aalst, alwaar te bekomen zijn alle inlichtingen over verzekeringen tegen brand, Pour prendre part a l'assemblee générale, M.M. les aclionnaires auront a se conformer aux stipulations de l'article 39.des statuts et faire eslampiller préalablement leurs titres 717 Kerkstraat, 10, AALST. Alle versche Legumen te hekomen alle dagen, zooals Hoppekeesten, Kropsalade, nieuwe Patatten en Wortels, Tomatten, Champignons, Bloemkoolen, Radijs en Plat- tekaas. Ook alle versche Fruiten. SCHOONE KEUS VAN BLOEMEN 745 Magazijn van ellegoederen en ge maakte kleederen voor heeren en damen alsook op maat, binnen de 24 uren. Ook groote keus van imperméables.in eaoutchoux te beginnen van 25 frank en duurder, alsook op maat en lederen vestons. Men vraagt een goede gast. Huis Frans de neve, 746 Molenstraat, 7, Aalst. wende men zich tot liet HUIS JEAN DE CLERCQ 12. Kerkstraat, 12, AALST gestielit eedert 1 5 j aar Aldaar te bekomen, allerhande zad§n, zooals van ajuin, savooien, bloemkoolen, roode kooien, enz. Betteraven, Eckeudorf, vauriac, enz.. Gras zaden, klaverzaad en allerlei bloemenzaden, dhaliaplanten, enz... 485 bib om te herkennen, dat de portretten, geleverd DOOR IVt. TEST .Q1V33IAU Lange Zoutstraat, AALST de best gelukte, de schoonste, de best ver zorgde, zijn, en meest het hunsteffekt be zitten, dat heel de waarde der pholographie is. A) de werken zijn uitgevoerd met voort brengselen van eerste kwaliteit en eerste merk

De Volksstem | 1912 | | pagina 3