DE KASVlEFt Gelegenheidte koop. Etablissement Industriel l. WINNEPENNÏNGKX, Zoon, Stadsnieuws De Zonekiips- De Staking aan de haven te Gent. Een Belgische vlieger in Frankrijk Sterfgeval. SPORTNIEUWS Vliegen. Rechterlijk kronijk. TIi. Stevens, OFFICIEELE KWOTEERING FEESTWIJZER Weerkundige waarnemingen Eene sciioone WIJNGAARDBRQEIKAS (SERRE). Zlcfe te wenden Sorte- Zoutstraat, n. 13, Aalst. 7 Uit ter hand te koop MARKTPRIJZEN Zaailanden en Meerschen Voor de besteZaden RIJTUIGMAKERIJ Veldstraat, 10, Aalst mMj de statte) Gebroeders PODEVYN, 18 APRIL 1012 DE VOLKSSTEM ^een i op wit] die op o il ia ui- per- liet isto- slot val acht i bewoners afwezig waren. De kinderen die te slapen lagen, werden door een paar moedige burgers gered. Het gebouw en des- 'zelfs inhoud zijn de prooi der vlammen ge worden. Luik. Schielijke dood. De genaamde Peter Ki, oud 24 jaar, woonachtig te Ver viers, begaf zich gisteren avond naar de Guilleminstatie, om per trein huiswaarts te keeren. Op den Boulevard d'Avroy gekomen begon hij eensklaps bloed te spuwen, en zeeg ten gronde. Voorbijgangers namen hem op voerden hem naar het Engelsche gasthuis doch bij zijne aankomst aldaar had bij reeds opgehouden te leven. Charleroi. MoordpogingGisteren avond kwam een genaamde Alfons Timmer mans bij zekere Elisa De Groote, met wie hij nog samen gowoond had, vragen om de oude betrekkingen eraan te knoopen. Daar de vrouw weigerde, haalde Timmer mans een revolver te voorschijn en loste twee schoten in de richting der vrouw. Deze werd niet getroffen en vluchtte naar boven. Timmermans liep buiten, doch werd daar aangehouden. Hij is in het gevang opge sloten. Verviers. Aanhoudingen. Sinds eenige dagen was do policie op zoek naar twee vrouwen, die zich aan verscheidene diefstallen hadden plichtig gemaakt in zekere magazijnen dor stad. Bij eenen juwelier-had den zij vijf gouden trouwringen meegeno men. Gisteren, heeft de policie de dieveggen aangehouden. Hel zijn de gepaamden Rouard, die de baar ten laste gelegde feiten hardnekkig geloochend heeft, en zekere Pfeil, die be kende verscheidene magazijnen bezocht te hebben in gezelschap van eerstgenoemden, Deze laatste is achter de grendels gezet ge worden. Wat de andere betreft, men heeft ze in vrijheid moeten laten ter oorzako van haren gezondheidstoestand. Limont. Erg ongeluk. Een lOjarig meisje, dochtertje van den landbouwer Ce- leslin Bustin, te dicht bij oene afroomma- ehien naderende, bleef eensklaps met het baar aan eenen zwong haperen. Vooralleermen demachien kon stilleggen, was het arme kind letterlijk haar en hoofd huid afgerukt. Hot arme slachtoffer wérd in hopeloozen toestand haar het gasthuis van Luik over gebracht. Hamme. Opgevischt. Men zal zich herinneren dat wfj het 'droevig feit'gemeld hebben van Alfons Ilerremans, van Hamme, stoker aan boord van eene sleepboot, die tus schen Grimbergen en Moorzeke over boord viel en verdronk. Volgens verklaringen van den machinist bad hij twist gehad met den kapitein. Het lijk.is thans opgevischt. Dado- SjS' c werd hot parket van Dendermonde ver- -'' wittigd dat met wëtsdoktorsdö beStatigingen is komen doen. Op verzoek der weduwe zal •bet lijk te-Hamme begraven worden, "k -Erpe. Herige brand. In de stalling, van den landbouw er Van Malsaech, Bosschc- jusiraat, is brand uitgeborsten. De vlammen verspreidden zich zeer snel en aan blusSchen viel niet te denken. De hoeve is met al de afhankelijkheden ten gronde vernield. Er is verzekering. Verwen in alle kleuren van mans- damen- en kinderkleeren. Verwen en friseeren van pluim on en boas. Karei Alt. Gérante MoUe Cé link VAN LANDUYT, Lange Zout- straat, 40. 771 Prachtiger weerken kon men niet uitvin «ten om het natuurwonder eener zonekiips na te speuren. Ook kon men de verschillige deelen der eklips, 't is te zeggen den doortocht der maan tusschen de zon en de aarde, op uitzonder- lljke wijze volgen. Van rund 11 ure, zag ifien liier te Aalst, groot on klein bij middel van gerookte stukken glas naar hot natuur verschijnsel zien.In de straten werden groep jes gevormd en op gevaar af. zich door een kar of rijtuig te laten overrijden, weigerden vele personen een centimeter van hunne plaats af to wijken, om de zonekiips zoo goed au zoo lang mogelijk na te-zien. Tusschen 12 ure en half een Jt is te zeggen tfcen de zonekiips rond lraar "hoogste punt was, was het vrij koel en duister, ondanks 4e lucht van elk wolkje verstoken was en helderblauw bleef-. En nog bleven do nieuwsgierigen door kunne gerookte glazen de nu 'grooter wor üend zon aanschouwen. Zelfs waren or die ym maar een stukje glas te geraken, bet zich •iet ontzagen, ruiten uit te slaan in. ledig- staando huizen, en de stukken glas dan bij ■liddel van stekjes zwartrooken. Een drietal luchtballen, te Brussel opge stegen, on waarin waarnemers plaats ge men hadden dreven ook in het zicht onzer stad voorbij. Rond half twee had de zon haar gewoon uitzicht bekomen en de maan was uit den vreg. Werkherneming belet. Gisteren morgend hernamen een paar kleine stouwers met hunne werklieden, bui tenlieden, liet werk, doch zij zagen zicli ver plicht, rond den middag, den arbeid stop te zetten, daar de werklieden door een groep •takers overhaald waren. De onderhandelingen De Vereeniging van Zeevaarlbelangon heeft een schrijven aan het Slakingscomiteit gestuurd, waarin geantwoord w erd alsvolgt: Het is aan den zeevaarlhandel onmogelijk, Uu zij bel verral onzer haven te veroorzaken een eenvormig loon van 6 frank per dag toe te staan, voor al de werken door de dockers uitgevoerd. Het comitoit heeft zich nochtans bereid verklaard demogelijkheid van een overgangs maatregel te bestudeerenevenwel van alle verantwoordelijkheid afziende voor wat de toekomst der haven betreft. Anderzijds zouden de dockers zich moe ten verbinden, gedurende minstens 5 jaar, geen hooger loon dan fr. 5,50 meer te eischen, zoo dezen tarief bepaald zou toege kend worden. Voor al de andere werken en de andere koopwaren, blijft het statu quo behouden. Het comiteit is het eenparig eens om te verklaren dat het noodig zijn zou het aanlal herbergen te sluiten, maar ziet de mogelijk heid dezer hervorming niet in dan door tus- schenkomst eener wet. Het heeft noch het recht, noch de macht,-den stouwers en de foremen te verplichten hunne winkels en herbergen te sluiten, zoo min als de stakers dit vermogen hebben ten opzichte dor leden. Duitschers aangevallen. Gisteren namiddag waagden het twee stakingsbrekers zich van hun hangaar te verwijderen om eens de stad van nabij to zien. Zij raakten aldus in de Maïsstraat ver- daald, juist op het oogenblik van het uit scheiden der fabrieken.' Men weet niet lioo maar de heide vreemdelingen waren aldra herkend. De ontvangst was alles behalve vriendelijk. De mannen kregen allerlei lieve naampjes naar het hoofd, en hier en daar ook wel een stamp of een stoet. De policie kon heide mannen ontzetten en ze naar hunne loods terug brengen. Morgendzitting van 17 April. De zitting wordt geopend om 10 ure, onder voorzitterschap van M. Nerinckxle ondervoorzitter. Begrooting van Binnenlandsche zaken M.M. Ozerat en Lorand beknibbelen som mige benoemingen van burgemeesters. Zij hopen dal weldra de gemeenteraden zelf de burgemeesters zullen mogen benoemen. M. Th. Claes sluit zich bij de vorige spre kers aan. M. Journez beknibbelt de goedkeuring der kiezing van Oprebais. M. Van Leynzele klaagt dat te Kort rijk kiesbureelen waren ingericht in kloosters, onder de godsdienstige beelden. M. Reynaert. Dan "hebt gij goed ge stemd zeker. (Gelach). M. Woeste. Om burgemeester genoemd te worden, moet nu en zich naar de wet ge dragen; en getrouwheid zweren aan den Koning, de grondv;et-en aan de wetten van hét Belgische volk. De 'liberalen naderen thans zoo*sterk de-socialisten dat er tusschen hen bijna geen verschil meer is. M. Vander- velde zegt hier gedurig Mijn vriend Hy mans. M. Daens. Ik zeg wel Mijn vriend Karei. M. Woeste. Zwijg gij. Uwe onderbre kingen zijn niet serieus. Moest men socia listische "burgemeester benoemen, de libera len zonden meest van al gefopt zijn. M. Berryer minister van Binnenlansche Zaken, verrechtvaardigt zijne houding zako de benoeming dei' burgemeesters en zegt dat bij geene socialistische burgomees ters benoemt, omdat dezo geene voldoende waarborg geven voor het behoud der open bare orde. Daar er bier ook eklips schijnt to worden liet grootste deel der aanwezigen is bui ten reeds naar de zonekiips gaan zien laat ons do bespreking uitstellen tot morgen. De zitting Wordt om 12 ure geheven. Namiddagzitting. De zitting wordt om 2 ure geopendonder voorzitterschap van M. Cooreman. De ramp van den Titanic M. de Voorzitter deelt aan de recht staande leden mede, dat in de ramp van do Titanic vele slachtoffers zijn, waaronder misschien ook Belgen. Hij verzoekt den minister van buitenlandsche zaken, aan het Engelscl)göüvefiièmenL dé deelneming der Belgische Kameï' te willen Overmaken. M. Davignon! .minister van buitenlandsche zaken. Het gouvernement zond reeds ëen 'telegram van deelneming," doch ik zal ook de zending volbrengen, welke de voorzitter der Kamer mij beeft opgedragen. De ouderdomspensioenen. M. Versteylen, verslaggever, legt do wijzigingen uit, welke aan de wet op de ouderdomspensioenen zouden gebracht wor den. Hij beknibbelt het voorstel May en zegt dat het niet uitvoerbaar is. Spreker sluit zich aan bij het voorstel van M. Moyersoen, met het amendement van het gouvernement. M. Dbbunne bestrijdt het voorstel Moyer soen. M. Hubert. Heel deze bespreking be wijst duidelijk dat dit vraagstuk zeer moeilijk iss De gedachten zijn links zeer verdeeld. Het voorstel van M. Delalieux is zeer be langwekkend en wij zullen weldra een wets ontwerp neerleggen, dat voldoening zal geven aan heel de werkende klas. M. Cavrot. Wanneer? M. Hubert. Zoodra gij geneigd zijt. ons niet meer te verhinderen ernstig te wer ken. M. Vanderveldb. Gij maakt slechts fa$adewetten. M. Hubert. Wij Jiobben in 1900 de pensioenwet gemaakt en verbeteren ze nu. Woensdag morgend' doed den Belgische vlieger John Verrept, 24 jaar oud, eene vlucht boven bet vliegplein van Chateaufort, bij Versailles, toen-meal hem eensklaps met zijn toestel zag ten ggopde ploffen. Hij werd buiten kennis opgenomen en be zweek terwijl men hem naar liet gasthuis bracht. Volgens de laatste berichten zou bij een bloedopdrang gekregen hebben, loon bij op eeno hoogte van 200' meters vloog. Daar het toestel geene richting meer bad, stortte het ten gronde.' De Ecrweerde Heer Kamiel Sterols', oud pastoor van Bollelaèré komt godvruchtig in den Heer te ontslapen, De betreurde afgestorvene werd geboren te Hofstade den 8 Januari 1857. Hij was op- volgentlijk professor aan het Kollegie van Geeraardsbergen. Bestuurder van het hospi taal te Oudenaarde én pastoor vanBottelare. Om gezondheidsredenen moest hij in deze laatste verblijfplaats zijn ontslag geven tot groot spijt van al zijne parochianen. Hij is de broeder van den Eerweerde Heer Pastoor van Sint-Elisabelh te Gent en de oom van don achtbaren lieer Daelman, ge neesheer in onze stad. Het was een priester volgens Gods wet voorzichtig, schrander en begaafd met vele deugden. Dat God zijnen getrouwen dienaar vergelde. De lijkplechtigheden zullen plaats hebben in de Kerk van Bottelare, Maandag 22 April aanslaande. Hij ruste in y;ede. Wielrij ei «3:5.-3. Velodroom van Öost-Eeckloo. Zondag aanstaande prachtige koersen 100 kilometers vqor beroopsrenners, met talrijke en vaste en geheime premiën, met de verzekerde deelneming van Cyriel Van Hou- waert, Leon Buyssq, Henri Van Lerberghe, Achiel De Pauw, Vincent Reycler, August Dierickx, A. De Roortere, Lootens, De Muynck, enz. Van Houwaert, ;dje nu Zondag voor de eerste maal van het seizoen in Vlaanderen loopt, zal een hardnekkigen strijd leveren om^den koers teyyiunen. Hij zal echter in zijne tegenstrevers duchtige mededingers vinden. De overtocht van het Kanaal. Eene Amerikaanscbe luchtvliegster, Mej. Quirnby, heeft gisteren morgend het Kanaal over gevlogen. Zij.'iyas uit Dover om 5 ure 35 vertrokken en is te Hardelet om 7 ure 03 aangeland, na eerst boven de stad Bou logne gevlogen to bobben. Heus de eerste luchtvliegster welke alleen het Kanaal over Vliegt. Rechtbank van Dendermonde ERGE ZAAK TE AALST. Jozef Van Damine, van Aalst, kwam zeke ren avond bij de 70 jarige Theresia Michicls aankloppen. De vrouw was reeds te lied, doch kwam beneden om te openen. Van Damme pleegde op de vrouw een ergon aan slag, waarna bij ppogde zijn slachtoffer te verwurgen. De kefel wordt veroordeeld tot 3 jaar gevang, met onmiddelijke aanhouding en berooving zijner burgerrechten gedurende 5 jaar. ERGE ZAAK. Gelina Roelandt, van Kalken, De Clercq Arthur vair Wetterpn en Isabella Van ..Dam ine van Goift, beticht Van erge feiten, krijgen de eerste7 maand gevang, de tweede 3 maand voorwaardelijk en de derde 18maand gevang. De onmiddelijke aanhouding van de eerste betichte wordt bevolen. Boetstr. Rechtbank van Oent EEN TANDENTREKKER Het was jaarmarkt te Aalter een char latan had daarvan gebruik gemaakt om tan dentrekker to spelen en geneesmiddeltjes te ▼crltoopen tegen de tandpijn. De beer kommissaris, die daarvan verwit tied werd, ging ter plaatsen kon vaststellen dat verscheidene personen door den wonder dokter behandeld weiden. Een getuige. Hendrik Do Waegenaere, verklaarde Ik had horige tandpijn en den tandentrekker ziende, liet ik mij door hem behandelen. Hij ging in mijnen mond en baalde daaruit een stukje watte te voorschijn waarop hij zegde wormpjes tezilten. Ik moet echter bekennen dat mijn tandpijn genezen was. De betichte is zekere Constantin De Paepe, wonende te Aalst. Er werd vastgesteld dat de betichte geen diploma bezat, maar drager was van een br«*vut 1802. dagtekende in 2.) April 1905, betreffende do Denialin vugétal. De rechtbank veroordeelt den belichte tot 100 fr. boete. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 16 APRIL Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1® r 2" r 3® r Kongo uilkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan-Juli3 Obl. Moi-Nov. 3 (toten) 2,5 Atdorleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 15022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 1902. ,uik 1860 1897 3 3 2 1905 2 Meckclen 1885. 1897 Oostende 1832. 2 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodei8813 Scbaarbaok (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 85.- 85.— 85.— 97.— 82.75 85.25 85.— 101.75 83^75 I0i 85.75 79.— 90.25 78.— 70.— ?o!— 133 -70.50 73.50 84.25 97.50 83.- 85.25 102.25 S6.25 91 voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 21 April te 7 1/2 ure 's avonds concert voor de leden der Koninklijke Harmonie in bet lokaal. 29 April om 7 uren. Voordracht met Licht beelden en Zang, over Z. II. den Paus. Romo en het Valicaan. Ten voordeelo van de Ambachtschool. In den Kalh. Werkmanskring. 19 Mei. Groot Festival voor harmonie, fan faren en zangmaatscliappijen, inge richt door de zangmaatschappij Do Ware Vlamingen 200 fran ken premiën. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en belooging van Xaverianen. LEEBEKEN. 27, 28, 29 April. Ter gelegenheid der kermis stichting der nieuwe geestelijke gemeente in Leebeken. Plechtige Wijding der nieuwe kerk in de Leebeken door den Zeer Eerwaar den Heer Deken van Ninove. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. van M. Camiel PraeS, opticien-specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 6 17 april, 15 ure: Barometer 762° Wind: oost. Thermometer 14° Vonrnitz.: goed weer. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. SCHOONE BOUWGRONDEN, te Aalst. Bin- neostraat (ouden hoi* Mollekens), verdeeld in loten. GELD te bekomen ten kantore van den Nota ris DE VIS. 594 MEN V-AAGT spp-.üg KI.: URMAKER en KLEERMAAKS i K!\ bi Fn-mnus én bij M. Fierenians beiden boi-ppluals, Pantel (bij Ninove), 786 VENTE PUBLIQUE D'UN A SCHOON®EROE. Le Notaire Auguste MOYERSOEN, de resi dence A Wichelen, lmiervcntion de son C'olJè- true Mnitre Kmilk MICHIELS, Notaire 5 Lom- beek-Notre-Dame. vendra publiquement avec benefice de paumées ct d'enciières Une propriété sise a Selioonaerde, k la Chaus sée de Wetteren k Termo'nde, connue au cadastre section A, numéros 210s et 210t, .avec une con- tenance de 6 ares 20 centiarcs, contenant d'après mesurage 6 ares 06 centiares, aboutissant au nord a la dite Chausséc, a l'est ii Ia yeuve Frédè- rie-Edouard Bogaert, au sud a Ia Place de la Station et aii Chemin'de Fer rt k l'ouëst a l'a veuve Alois Moens-Coppens. Ocatupóe paivle propriétaire Monsieur Pierre Stockinans-Ste.p.pe. Cet. propriëté, d'une situation «xceptioq nel le nient favorable et availtageuse, a la Cliaussée et «i la Gare du Chemin-de fer, peut servir jiour établissement industrie!, exploitation cominer- ciale ou pour tout autre usage, voir le plan sur l'affiche ilressé par Monsieur Henri Van Cleynen- breugel, géoinètre du cadastre, a Alost, et est divisée cn deux lots, pouvant ötre accumulés, qui comprennent Lot premier. Unemaison de maitre, ayant corridor, salon, bureau, salie d'attente, sallc a manger, cuisine avec pompes, bnanderie, écurie, magasin, latrines et cour, trois chambres a cou- cher, deux mansarrlcs, grenier et grande cave, d'une superficie de 1 are 79 centiares, tenant du nord a la dite Chaussée, de Test a la veuve Fré- dcric-Edouard Bogaert, du sud a la Place dc la Station et de l'ouest au Lot 2. Lot deux. Ayant en sous-sol grande cave au rez-de-chaussée, buanderie four, trois erands magasins dnnt un sur pilastres, et c ir a l'étage deux chambres, trois grands magasins et greniers, d'une superficie de 4 ares 27 centia rcs. tenant du nord a la dite Chaussée, de l'est au premier Lot, du sud au Chemin de Fer et de l'ouest a la veuve Alois Moens-Coppens. Entrée en puissance immediate. Laditc j-ro. r iété est a visiter tous les jours, SÉANCES Adjudication provisoire MARDI 23 AVRIL Adjudication delinitive MARDI 7 MAI k 2 heures d>' relevée, a 1'estaminet «.A'a Sta tion, el:. .M .d .me Veuve Edouakd Bo-jabiit, prés de la Gare du Chemin de Fer, a Schoo- naerde. Pour tous renseignements s'adresser aux étu des des dils Notaires Moyehsorn et Michiels. Aalst. 17 april. Hopmarkt vaster, beschikbaar fr. 225. Nieuw gewas lev. oct.-nov. 125 fr. Hoppekeesten 0.70 fr. tot 0.90 fr. Settegem lo april Tarwe 22 00. masteluin 20,00. rogge 18,o0. haver 24.00. boonen 00,00 aardappelen, 8, konijnen 3,a kiekens 2 a 4; boter 3,70, eieren 2,30. viggens 25 a 35. Ninove, 16 april Tarwe 20 a 21; rogge 15nl6; haver 23 a 24 gerst 00 a 00koolzaad -0 a 00 boonen 00; aardappels 6,00 a 7,00 boter 2,85 a 3,05 eieren 2,25 a 2,50 viggens 65 a75. Anderlecht. —17 april Ossen, 503 prijs per kilo op voet C,98 a 1,25. Stieren 317, prijs per kilo op voet O.t'S a 1,08.Koeien 8-18, prijs per kilo op voet 0,78 a 0.98. OpenB»are verfeooping van goede te Appelterre, Aspolaere, Santbergen en Voorde. De Notaris VAN OUDENHOVE, te Dender- hautem, zal ter tusschenkomst van de Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, en den heer Vrede rechter des Kantons Ninove, in het openbaar verknopen GEMEENTE APPELTERRE. 1.) Perceel Land, op Luypendaele, wijk A, nr 333, groot 52 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Joseph Van de Maelen. 2.) Perceel Land, op Luypendaele, wijk A, n. 159, grqot. 32 aren 50 centiaren. Gebruiker dèii heer Alois Schutyzer. 3.) Perceel Land, op Zevenbunder, wijk A, n. 244. groot 15 aren 30 centiaren. Gebruiker den heer Joseph Persoons. 4.) Perceel Land, op Holeput, wijk A. n. 276o, groot 11 aren 40 centiaren. Gebruiker den heer Joseph De Backer. 5.) Perceel Land, op Wormoortel, wijk A, n. 371, groot 17 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Pieter-Jan.Van Nieuwenhove. 6.) Perceel Hooiland, op Hormekensbarre, wijk B, nrs 724 en 726, groot 15 aren 90 centiaren. Gebruiker den lieer Francois Van Santen. 7.) Perceel Land, op Wilderkauter, wijk B, n. 1049bis, groot 20 aren 10 centiaren. Gebrui ker den heer Alois Schutyser. GEMEENTE ASPELAERE. 8.) Perceel Land, op Luypendaele, wijk B, n. 201, groot 51 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Joseph Persoons. GEMEENTE SANTBERGEN. 9.) Perceel Land, op Muylemhooiland, wijk A, n. 9, gmot 39 aren. Gebruiker den heer Joseph Persoons. GEMEENTE VOORDE. 10.) Perceel Land, op Luypendaele, wijk B, n. 53, groot 37 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Frederic Cosyns. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG: Donderdag 18 April 1912 ten 2 ure namiddag, ter herberg van Dame We duwe Francois D-Hauwer-Van der Schueren, to Appelterre, aan de Kerk. - 701 wende ineh iich tót het 1 HUIS JEAN DE CLERCQ 12, Kerkstraat, 12, AALST gestient seaert 15 jaar Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bioemkooleu, roode kooien, enz. Bcttcraven, Eckendorf, vauriac, enz.. Gras zaden, klaverzaad en allerlei bloemcnzaden, dlialiaplanten, enz... 485 bis gelast zich met het HERSTELLEN en SCHILDEREN van allo soorten van Rijtuigen Nieuwe drooge wielen gestadig in het magazijn. 682 TE ÏEKOMEJV BIJ DE Zaadhandelaars, Bergestraat, 3, Aalst, 6,000 GERANIUMS 5,000 TOMATEN PLANTEN. 728

De Volksstem | 1912 | | pagina 3