M Celine Van Landuyt Priesterlijke benoemingen. SPORTNIEUWS A. WINNEPENNINCKX, Zoon Met Huis Karei ALT II He Spieselfabriek A. L. MEYVAERT Stadsnieuws Sommige opstellers van spreuken Zouden die zelf wel hest gebruiken. Sterfgevallen Aankomst van het Sctioolschip. Wielrij den Vliegen. jêt o> o>"tto stil Kaatsspel. Bollen. Rechterlijk kronijk. Boetstraffelijke rechtbank van Audenaarde FEESTWIJZER Tli. Stevens, 'I -- HUUR510UDERIJ Veldstraat, 10 Denderstraat, 19 Weerkundige waarnemingen Stoom ververij Nieuwwasscherij Rouw in 2-4 uren. 771 Spoedige bediening. Lage prijzen. Verzorgd werk. 21 EN 22 APRIL 1912 Beggtjnendijck. Brand. In den nacht van Donderdag tot Vrijdag is er ten huize van Louis Geulemans, wonende in het «Hoekske», brand uitgebroken. De vrouw was met hare kinderen alleen thuis wanneer het vuur uilbrak, en het is door geroep van - brand dat zij gewekt werd. De man werkt in het Walenland. Van het gebouw, beslaande uit huis, schuur on stalling, is niets over gebleven. Alleen liet vee heeft men kunnen redden. Verders is alles de prooi der vlammen geworden. De schade is zeer be langrijk, doch door ver zekering gedekt. Men kent de oorzaak van den brand niet. SpiegelsKadersVitraux Baguette n Werf3, Aalst. Sloom fabriek in Gent 756 Lauwe. Werkstaking. De werklie den der Pannenbakkerij van M. Van Huys hebben den arbeid gestaakt. Zij vragen opslag van loon. Gendarmen doen dienst" in het dorp, om wanorders te voorkomen. Vichte. Ongeluk. De echgenoote Miciiiels was op don zolder bezig met eenig werk te verrichten. Al met eens schoot ze door de planken die iu zeer slechten toes'and waren en brak zich hel been. Ingelmunstsr. Droef. Donderdag vond men op d n hooischelf van een land bouwer het lijk hangen van den genaamde wans Uvltenhove, gepensionnoerd werk man, oud 73 jaar. Alle zorgen waren nutte- yx)s. Moortzföle. Brand. Omtrent 9 ure 's avonds is er brand uitgeborsten in do wo ning van Cyr. Soynaeve. Het vuur sloeg over op vier andere woningen. Twee werden er vernield met al wat zij bevatten, de andere, reeds erg beschadigd, kon men redden. Ophasselt. Brand. Een geweldige brand is uitgeborsten in de woning van een handelaar der wijk Vrijheid. Men rekent dat or voor50G0 fr. kanten en voor 2000 fr. oude meubelen verbrand werden. Het parket van Audenaerde is ter plaats geweest. Antwerpen. Ongeval op een schip. Donderdag is de dokwerker J. Govaerts, wonende te Eeckeren. in het ruim gevallen van de stoomboot Solingen liggende op nummer 73, der Haveiidok. De man bekwam kwetsuren aan hoofd en rechterbeen, en kloeg over inwendige pijnen. Hij werd ter verzorging naar het Verband- iiuis dor Kipdorpvest overgebracht. Politieagenten aungevhllen in de Vlaandcrenstraat.Donderdag avond rond 7 uren, werden de politieagenten Van Lan- geniiovo en Willoms ter hulp geroepen door oen herbergier der Vlaanderenstraat. Aldaar bevonden zich een tiental personen die twist gekregcyi hadden en enkelen dezer waren handgemeen gepaukt.De herbergier verzocht de agenjpu twee der bijzonderste woelmakers buiten tejzetteiL TenvojLde agent Van Langenhove hand- gemeeirwas ruet een kerel uit de Riemstraat, werd zij#., oollega Willems door een inwoner der Plantijnslraat, on cenige andere verbrui kers vastgegrepeu en in eene donkere plaats gesleurd, waar men hem ten gronde wierp. De agent Van Langendonck, kwam alsdan toegesneld en trok zijn revolver, waardoor het hem gelukte zijn collega te bevrijden. Met behulp van den afdakagent De"Schacht, heeft men een der vechters naar het policie- fcureel kunnen brengen. De agent Willems heeft zijnen dienst niet kunnen hernemen. r Kriebelachtig. Dat is toch aardig, de zoneklips en dat zij hier zoo zelden te zien is hot is nu al meer dan 100 jaar dat zulks in België gebeurd was, en 't moet nu weerom aanloopen tot 1999 zoo was Kohen bezig tegen Stien Gij hebt het toch ook gezien Ja, zei Stein, maar niet al te goed, ik zal de haaste keer, heter kijken. «En wat nog het wonderste van al is», zei Kohen, 't is dat do sterrekundigen dat allemale op voorhand weten... en zoo juist Zij hebben het geschreven van lang te voren in al de gazetten dat op dien dag, op die uur en zooveel minuten de zoneklips hier zou gezien zijn... en inderdaad, hot is juist zoo geweest! Ik heb daar al dikwijls op gepeisd... hoe kunnen die mannen dat weten en Stien, geheel tlegmatiek Ze lezen zij dat iu de almanakken DE VOLKSSTEM ZONDAGRUST.Zondag 21 April 1912, zal de dienstdoende apotheek Mijnheer Emiel Meganck, Leopoldstraat, alleen open blijven te beginnen van 12 ure tot midder nacht. ZONDAGRUST. Bond der ijzericin- heliers der Stad Aalst. Te rekenen van heden af, zullen de magazijnen gesloten zijn, op Zon- en Feestdagen, om 3 ure namiddag. 727 Wie spaarzaam wilt zijn wendt zich naar de STOOMVERVERIJ Karei Alt (Gerante Mclle Celine Ven Landuyt, Lange Zoutstraat, 40, Aalst. Verven en Nieuwwasschen van alle Kleedingstukken. Zwart voor rouw in 24 uren. Zie annonce bladz. 3. 771 Katholieke Jonge Wacht. Maandag 22 April 1912, om 8 1/2 ure 's avonds, alge- meene vergadering bij don hoer Valery Do Gendt, Hof van Weenen Boterstraat. Dagorde 1°Aanspraak door den heer Th.DeBecker, over de verzekering en herverzekering bij de burgerij. 2° Prijskamp. 3° Aanvaarden van nieuwe leden en mede- deelingen. Zondag 29 April a. uitstap met muziek. Tot herinneringalle Zaterdagen om 8 1/2 ure, vergadering in de bovenzaal van den Katholieken Kring, Groote Markt. Wijding. De plechtige wijding en in huldiging van het orgel dor parochiale kerk van den II. Marlinus te Aalst, zal plaats hebben op Donderdag 25 April 1912, om 3 1/2 uren. Ingangskaarten van en 3 franken zijn te bekomen bij den E. H. Van Laere, schat bewaarder van liet kerkfabriek. Het orgel zal bespeeld worden door de heeren Leander Vilain, leeraar bij 't konink lijk conservatorium van Gent, orgelist der hoofdkerk en van de kuursaal te Oostende, en A. Volckaert, eersten prijs van 't konink lijk conservatorium van Gent, orgelist der kerk. Orde der plechtigheid Wijding van het orgel door den Zeer Eer waarden Heer Kanunnik Roelandts, Pastoor- Deken van Aalst. Programma der muziekstukken welke zul len uitgevoerd worden door M. A. Volckaert: 1 Fantasia in sol min J. S. Bach 2 Christmas musette A. Mailly 3 Ik ken een lied (2 strophen) W. De Mol 4 Grand Chceur Guilmant Door M. Leander Vilain 1 Symplionie gothique Boëllmann a) Choral, b) Alle Minuetto, c) Prière a N. D. 2 Passacaglia Bach 3 Triptique Vilain a) Elégie, b) Invocation,-c) Alleluia. 4 Fautasia Plechtig Lof gezongen door dé leden van St-Gregoriusgilde zangerskoor dor kerk. Openbare vergadering van den Gemeen teraad op Dijnsdag 23 April aanstaande, om 6 uren namiddag, in de gewone zittingzaal ten sladhuize. Dagorde 1. Gemeentebelastingen. Havenrechten. Rollen voor 1912. 2. Burgerlijke Godshuizen. Verkoop van eonen meerscli te Heldergem. 3. Wegenis. Aanwijzingsplaten. Aanwer ving voor do opening van de Wellekensstraat. Opening nieuwe straat aan de Drie Sleutels- straat. 4. Openbaar park. Aanwerving jegens' M. Van der Smissen. 5. Kerkhof. Grondafstand. 6. Legaat aan de stad door M. Do Pevn. 7. Stichting- Hussonot in de St-Martens- kerk. Schildering in de kapel van O. L. Vr. Rozenkrans. 8. Middelbaar Onderwijs. Gymnastiekleer- gang. 9. Lager Onderwijs. Verlofdag. 10. Gemeenteontvanger. Jaarwedde. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN: Mam'olijk geslacht 13) vrouwelijk geslacht S)v 'HUWELIJKEN. J. De Deyn;onderw. met M. Van Geetruy z. b. F. Le.Lievrë, ondern. met L. De Wolf, bed. T. Schollaert, tw. met M. Van Renterghëm, kleerm. L. Tombeur, tw. met M. Gojjpens. tw. G. Goeman, werkm. met M.D Wolf, tw. R. Kieckens steenk. mot G. Pauwels, tw. P. Van Bever, huissch. met M. Van den Abeele, br. F. Vcrhofstadt, tw. m.et M. W lleze, tw. M. Coessens, steenly. met M. Van de Meerssche, z. b. F. Cooman, voerm. met M. Verlé, z. b. L. Bastiaens, gladsl. met P. Gislain, herberg. F. Sanders, bed. met M. Brantegem, z. b. OVERLIJDENS. G. Amand, m. Jansscns, wever, 31 j. Ledebaan. G. Van Haul, \vr De Petter, z. b. 80 j. Moorselbaan. V. De Vos, we Would1, z. b. 81 j. Oudo Donderm.sch.st.wr. J. Cornell's, vr. Ballinckx, z. b. 79 j. Dendermsch.st.w.P. Merckpool, aardew. 21 j. wonende te Schellebelle. J. De Troch, wr Beeckman, poortier, 75 j. Vrij- heidslr. P. Schouppe, wr Van de Meers sche, herberg. 78 j. St-Job. L. Van der Eeken, m. Snoeck, dagl. 30 j. wonende te Gent. L Van de Velde, m. Beyaert, bed. 51 j. Denderstraat. 0 kinderen onder de 7 jaren. Bisdom Gent. Zijne Hoogwaardigheid heeft benoemd Onderpastoor te Mariakerke, don cerw. heer De Loof, onderpastoor te Opdorp te Beveren-Waas, den eerw. heer Sturm, id. te Overmeire. De E. H. Naessöns, rustend pastoor van Sint-Martens-Liërdo sedert 22 Maart 1909, komt Ie Maria-Lïerde te overlijden in den ouderdom van 77 jaar. Hij werd to Maercke bij Audenaerdo geboren. M. De Sellout, bevelhebber der gendarme rie van Audenaerde is aldaar overleden in den ouderdem van 48 jaar. Vrijdag namiddag verzamelden zich bui tengewoon veel toeschouwers aan de Antwerpsche dokken, om de Avenir te zien binnen varen. Om 4 1/4 ure werd liet Schoolschip be merkt om 5 ure meerde het schip aan de Van Dyckkaai, n° 28. De leden der zeevaart- vereeniging waren het schip te gemoet ge varen. De viermaster werd in de haven binnen gesleept en was omringd door oen aantal slepers en moderbooten. Door de Yachl-Glub werden welkomslsclioten gelost. Alles is goed aan boord de reis liep voor spoedig af. Aalsterschen Velodroom. Groote koers, (zonder fixen) van 75 kilo meters voor onafhankelijken op Zondag 5 Mei, om 3 uren. De prijzen per equipe zijn 1* prijs 80 fr.2e pr. 60 fr.3® pr. 50 fr. 4® pr. 40 fr. 5® pr. 30 fr. en 6® pr. 20 fr. 40 fr. premiën. Achter de koers, achtervolgingsmatch voor de van het omliggende ingeschrevene renners, 30 fr. prijzen. De aanvragen moeten voor den 25 April, 8 uren s'avonds ingezonden worden. Brussel, Sporting-Palace. Zondag avond, om 7 1/2 ure, 50 km. voor beroepsrijders met alle 100 toeren klassee ring. Lieten zich inschrijven Hellen, Salès, Deullens, Mich iels, Verstraeten, F. Samson, Bnyl, Van Bever, Deleu, enz. Kampioenschap van België De eerste afvalmalchen voor beroepsrij ders en onafhankelijken zullen op Zondag, 5 Mei, in den Volodroom van Evergem be twist worden. Dè halve finalen zullen op 26 Mei in Karreveld gereden worden en de finaal in Zure iborg, den 2 Juni. De volgende lieroepsrijders zijn aange duid om deel te nemen aan de snelheidskam pioenschap Giselet, Otto, Samsom, Pilate, Van Bever, Vandenhoeck, Luyck, Miciiiels, Buysse, Vandenbroeck, Lasson, Miciiiels, A. Janssens, Deullens,Reychler en Charlior. Voor onafhankelijken zullen de volgende er aan deel nemen Grand, Carlo, Deman- thaine, Vandenfiroecke A. Morgan, Parmen- tier, Gharbonnier, G. Coeckelberg, Meys, Coureur,Van W;aesberghe,Rodigen Manpay* Velodroom van Gentbrugge. Heden Zondag om 2 1/2 ure groote koer sen voor stayers. 75 kilomoterkoers in drie reeksen van 25 kilometers met de deelneming van Luycken achter Hiilteranck, Timmermans achter Cle ment en Le Viennois achter Toussaint. Er zijn ook 25 beginnelingen ingeschreven voor de koorsen van deze reeks. Zondag om 3 ure zal de vlieger A. Levas- seur op 't plein t'e St-Agatha-Berchem uitleg geven over de eendekker Hanriot. Ilij zal er de bijzonderheden, de voordeelen en de bouv vun aangeven. Daarna zullen Eran, A. Levasseur, Nuren wier proeven op Battenburg toestel geluk zijn, eenigo tochten doen. Zelfs zal er over gegaan worden Jot belangwekkenda proef nemingen hoven de Stad Brussel en hot Omliggende. Berchem waar de verbeteringswerken be gonnen zijn, zal-torug een levend vliegpunt w orden. Het zai;oen,bijzondere dag zijn voor de leden der Maatschappij S. A. B. en ook voor al degene die zich met het vliegen bezig houden. 's Motgends pm lO 1/2 u. Voordracht door M. Villard in het laboratorum van 't Jubel park 's nanoens proefnemingen on vluchten te Berchem. Inkomprijs fr. 050. Te Aalst. Zondag 21® April, om 3 ure, zal de Voetbalploeg der Oud-pupillen, op het plein, achter liet Kasteel van Verdoe menis een malfch spelen legen de le ploeg van L'EiTort »,;van Anderlecht. Onmiddelijk na dezen match, match tus schen de voetbalafdeeling der pupillen en de 2e ploeg van L'Efiort Gemeente Moorsel. Do 7steKaalskampstrijd welke hot Gemeen tebestuur met de.medewerking van don heer Ch. Do Rop, heeft de eer in te richten, zal van dit jaar tusschen negen bijzondere par tijen plaats grijpen. De sportliefhebbers van hel Kaatsspel zullen dus ten uiterste voldaan zijn, en zullen niet nalaten de volgende lutten bij le wonen. Op 16 Mei tusschen Aalst, (De Groot), Enghein,(Ch. Pletinckx) en Moorsel,(Ch. De Rop). Op 26 Mei tusschen Etterbeek, (Carlier- Delin), Moorsolen Lessen, (Huge). Op 9 Juni, lste Kermisdag, tusschen Brussel. (Seumillion), Harmignies en Cure- gliem, (Brebart). Groote beslissjng op Kermisdonderdag, opgeluisterd door'de' Koninklijke Harmonie Ste-Gecilia. Op 28 APRIL Bolling door Stekken naar een schoon Zakuurwerk,(gratis), ter Estami- net van Emiel Dé Moor, Langestraat, 98. Aalst-Mijlbeek. Begin om 2 uren stipt en om 5 uren kam pen. i Assisenhof van Oost' Vlaanderen Ziehier do lijst der zaken te heoordeelen door het Hof van Assisen dor provincio Oost- Vlaanderen, gedurende den tweeden zittijd van het jaar 1912. onder voorzitterschap van raadsheer Janssons Maandag, 29, dinsdag, 30 april, woensdag, 1 en donderdag, 2 mei, Modest Verhoeven, leurder te fiarame, voor poging tot diefte hij middel van geweld en moord te Hamme, op 28-29 October 1911. Openbaar ministe rie, Mr. Van Mulleghem verdediger, Mr. FJ. Dauwe. Vrijdag, 3 en zaterdag, 4 mei. Francies Duvillers, landbouwer, te Ronso Joris Morelle, bediende teRonse; FrederikTTUndt, looiersknechl, te Ronse, wegens overtreding aan de kieswetten. Openhaar ministerie,' de heer ridder van Elewyck verdedigers Mrs. Vanderschueren, R. De Saegher, Fl. Dauwe. DIEFSTALLEN TE NINOVE Zekere Edmond Gevres, dienstknecht in den cirkus Libot, thaus gavangen zittende te Audenaerde, maakte zich in de maand Februari aan verscheidene feiten plichtig. Hij verheelde drie muziekspeelluigen ten nadeele van Amaat Leblain, Hendrik Stuur en Paul Paulain. Hij deed zich ook rijwielen op bedrieglijke manier ter hand stellen en hield die achter, eindelijk hij ontvreemde pakken chocolade ten nadeele van Jozef Scheerlinck. De man wornt veroordeeld tot elf maand gevang, 152 frank boet of 23 dagen gevang, met onmid- delijke aanhouding. SLAGEN Th. De Glercq, Geeraardsbergen. beticht van tweemaal Jules De Pril, van Geeraards- bergen, geslagen te hebben, krijgt 3 maan den en 15 fr. voorwaardelijk. MEDEDEELINGEN. GENT. De provinciale Bond der Gemeenteontvan gers van Oost-Viaanderen vereenigde zich Vrijdag in buitengewone algemcene verga- doring om te protesleeren tegen het Barema door de Bestendige Deputatie voorgedragen. Dit barema schenkt hun hoegenaamd de gewenschle voldoening niet. Er heerschto dan ook bij de bespreking eene algemeene ontevredenheid en verbitte ring. En kon het ook anders Brabant schonk reeds van in de Nieuw- jaarsmaatul eene loonschaal, welke de ont vangers dier provincie ten volle tevreden steltde provincie Namen nam het ook reeds aan, en andere provinciën waar de ontvan gers meer vroegen, zijn bereid hetzelve toe te staan. En hier in onze provincie, in dit rijk be zongen Vlaanderen, zouden onze ontvangers met een brok moeten tevreden zijn Dit en mag. dit en zal niet Zij roepen dan ook luide, en zij hebben gelijk, dat het lang genoeg geduurd heeft dat zij stiefmoederlijk behandeld werden en dat het niet billijk, ja niet rechtvaardig zijn zou, hen langer in een minderen en vernederenden toestand te laten, ten opzichte hunner collega's van andere provinciën Voor gelijk werk en gelijke verantwoordelijkheid eischen wij gelijke vergoeding. Zij drukken dan ook den wensch uit vóór de kiezing nog voldoening te bekomen. AALST. Meiboommaatschappij Willen is Kun nen. Groot Festival, voor Harmonie-, Fan faren- en Zangmaatschappijen, 225 franken premiën, op Zondag 5 Mei 1912, om 4 ure namiddag, in de Hoveniersstraat en Var- kensmarkt. 1 GEERAAtóSBERGEN. Zondag. 19 Mei. Jaarlijksch Banket der Katholieke Vereeniging van het Arron dissement. LEEUWERGEM. Op Zondag 12 Mei, zal eene grootsche betooging van Xaverianen plaats hebben Ier gelegenheid van den 1250steu verjaardag van Sint Amandus, apostel van Vlaandoren. Twee Paters Jezuieten, do heeren Senators van Audenaarde-Aalst en de heeren Volks vertegenwoordigers van Aalst, zullen het woord voeren. Er zal eene sehoone, machtige cantate uitgevoerd worden. KERSELAERE BIJ AUDENAARDE. De groote Bedevaart ter eere van Onze Lieve Vrouw van Korselaere, dagteekenende uit de 15deeeuvv, begint dit jaar den Zondag 5 Mei. Jaarlijks stroomen van 60 tot 80,000 be devaarders naar het oude Heiligdom. BORSBEKE. Vrijdag avond, om 6 uren, had er eene groote bijeenkomst plaats van kiezers voor den Wcrkrechtersraad, mannen en vrou wen, te Borsbeke, in 't Kloostor, voor de omliggende gemeenten, Er waren 200 aanwezigen. Werkman Alex. Van de Velde en Gustaaf Van Nuffel spraken sehoone redevoeringen uit. Eerw. Heer Pastoor Van den Steene, en Burgemeester J. De Vuyst, bedankten. E.ene welgelukte vergadering. MARKTPRIJZEN Hopmarkt vast, Aalst. 20 april. fr. 2'/.5. Nieuw gewas 127.50 fr. Aalstf 20 aprilAardappelen delOOlcilogr. fr. 9.0ü; Boter do 3 kilos fr. 8,80 a 9,18 Rcom boter de kilo fr. n,70 Eiers de 25 fr. 2,00 a 2,25; Ajuin de 100 kilos fr. 25.00 Viggens 't koppel fr. 70 a 80. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 234 klonten, wegende te zamen 1880 k. Compagnie Hollandia, 15, Bergemeer- schestraat, 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,60 per kilo. Anderlecht. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week 1127. Kalveren 1357. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 21 April te 7 1/2 ure 's avonds concert voor de leden der Koninklijke Harmonie in het lokaal. 29 April om 7 uren. Voordraoht met Licht beelden en Zang, over Z. H. den Paus, Rome en het Vaticaan. Ten voordeele van de Ambachtschool, -In den Kath. Werkmanskring. 19 Mei. Groot Festival voor harmonie, fan faren en zangmaatschappijen, inge richt door de zangmaatschappij De Ware Vlamingen 200 fran ken premiën. LEEUWERGEM 12 Mei Groote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. LEEBEKEN. 27, 28, 29 April. Ter gelegenheid der kermis stichting der nieuwe geestelijke gemeente in Leebeken. Plechtige Wijding der nieuwe kerk in de Leebeken door den Zeer Eerwaar den Heer Deken van Ninove. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Slad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declcn. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en vorkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFF/CIEELE KWO TEE RING BEURS VAN BRUSSEL19 APRIL Leen van Staat, Provin., Steden Belgische leening 1* r 2* r 3* t Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten Gemeentekrediet. 2,5 Buurtspoorw Jan -Juli Obl.Mei-Nov. (loten) 2 ADderlecht 1907 3 Aalst Antwerpen 1887 2, 1903 Brussel 19022, Brussel 1905 Zeehaven Charleroi 1905 Gent 1896 Elsene 1880 19083 Laken 1902 Luik 1860 1897 1905 Mecheien 1885 1897 Oostende 1852 1898 St.-Gillis 1904 St-Joos-ten-noode 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 3 Doornik f50 fr.) Vcrviers 1873 1893 85.— 85.— 85. 71.50 95.50 82.75 S5.25 85.20 85.20 S3!— 85.75 101.25 82.65 i i lOO'.oO 84.20 85.75 90.25 78.— 69.75 9l!— 7o!— 70.25 84.95 94.— 70.75 94 05 132.50 70.— 70.50 70.25 84.75 68.— 83.45 6s!s5 r>o!so 5l!— (nabij de Statie) Bijzondere goedkoope voorwaarden voor Plezierreizen, Doopen, Huwelijken en Be gravingen 682 van Al. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 to april, 15 ure: Barometer 76S" Windnoord-oost Thermometer 17°5 Vooruitx.: goed weder Gerante AALST, AO, LANGE ZOUTSTRAAT, AO, AALST beveelt zich aan voor het droogkuisschen en verven van alle MANS-, DAMEN en KINDERKLEEDEREN. Wasschen en friseeren van Pluimen en Boas. Droogkuisschen van Tapijten en Gordijnen.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3