BOEK- EN PAPIERHANDEL DE~KAMER HEROPENING J. VAN NUFFEL-DE GENDT /e# A, WINNEPENNSNCKX, Zoor, Spieyelfaliriek A. L. MEYVAERT De Kempenaar de ISdst0 Staslsni eiiws Rechterlijk kronijk. Assisenhof van van den van KERKSTRAAT, AALST GODSDIENSTIGE KRONIJK SPORTNIEUWS Wielrij d.en Kaatsspel. FEESTWIJZER TG.. Stevens, OFF! Cl EE LE K WO TEERING RIJTUiGMAKERIJ Veldstraat, 10, Aalst (nabij de Statie) Gebroeders PODEVYN, Weerkundige waarnemingen 2 MEI 1912 DE VOLKSSTEM 3 Ophasselt. Brand. Het parket is in Se gemeente geweest,-om een onderzoek te ióen nopens den brand waarover wij soïire- ?en. Een persoon, vermoedelijke brandstich ter, werd te Audenaarde opgesloten, Beirlegem. Overreden. Eene vrouw ging in den voormiddag met een kind van 5 jaar naar de kerk toe. Een wielrijder die gekend is, kwam in volle vaart aangereden en wierp hot kind omver. Het slachtoffer werd erg gek west en moest in een naburig buis gedragen worden, om verzorging te be komen. De toestand van liet kind is beden kelijk. Aangehouden. Dezen Winter werd er te Beirlegem en in 't ronde veel gestolen. Een kerel die te Munckzwalm aangehouden »n te Audenaarde opgesloten werd, is ver dacht tot de bende te bêliooren, die de streek •nveilig maakte. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf. 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 Meldert. Been gebroken. Maandag is de genaamde Frans Buyl van Melderl- Huizekens, bij de afbraak van een buis zoo ongelukkig gevallen, dat hij een been gebro ken werd. Het slachtoffer werd door een geneesheer verzorgd en naar zijne woning overgebracht. Aan al wie door ziekte, vermoeienis, bloedverlies, langdurig verdriet, enz., ten •inde krachten is gekomen, schenkt THEO- BROMA nieuwe krachten, nieuwen adem, nieuwe gezondheid, nieuw leven. Gebruiksaanwijzing. Bij iedere flesch is ©ene uitgebreide gebruiksaanduiding met uitleg gesloten. Algemeen Depotin Gent, Burgstraat, 38 in de apotheek DE MOOR, 3 frank de flesch fce Aalst hij al de heeren apothekers. Waasmunster. In 't water. Maan dag namiddag viel do 6 jarige Gerard Van Hoste in de Durme en werd met den stroom medesleep t. Op liet geroep der kinderen, die wat verder speelden, kwam de vader builen gesprongen on kon zijn kind grijpen, toen het voor de dorde maal hoven kwam. Dokter Loos in alUrhaast ontboden, past© de kunstmatige ademhaling toe en kon liet kind, dat men dood waande, tot liet leven lerug roepen. Schoonaerde. Ongclu7i. Zondag was bet. hier kennis ter dier gelegenheid stond er een louter, waarop Paul Do Man, van Lede, aan het zwieren was, toen opeens de ketting brak en Do Man met geweld tegen de balustrade geworpen werd, waardoor hij het linkerbeen gebroken werd.Dokter Ëeck- Jiout deed den gekwetste naar het gasthuis ©verhrongen, waar hij hom verzorgde. Een onderzoek is geopend. Gent. - Doódètijkongeluk. Maandag nacliI is AugustSéf naeve, SOjaar, daglooner, Siiit-PiolëPsvrolrivénstraat, dié' in zijne wb- ning van J'de trifpfiëh gevallen was on den schedel gebroken Werd, in het gasthuis over leden* new Diefstal van 115,000 fr. Vijf be dienden der firma De 13..., zijn Dinsdag mor- gend door den onderzoeksrechter onderliooVd nopens eenen diefstal van 115,000 fr. ge pleegd ten nadeole dezer firma door een bediende zekere L...! Hamme. De werkstakingDinsdag nacht was alles betrekkelijk rustig. Er had den geene incidenten plaats. In de Hospitaalstraat rijn al de elektrieke 'lampen in stukken geslagen. De soldaten en le gendarmen hebben gedurende heel den nacht de fabrieken bewaakt, Dinsdagavond was een plakbrief aangeplakt, waarbij alle herbergen om 9 i re moesten gesloten zijn. Woensdag morgend werd het werk her nomen in de louwslagerij Vermeire-Van der Taelen. De eigenaar had do eischcn der sta kers toegegeven en zulks hij middel van een plakbrief hekend gemaakt. Om 8 1/2 ure, trokken de werklieden van Het Horken zich ook naar de fabriek doch aangezien zij geen voldoening kregen kierden zij teiug. Rond 10 uren vergaderden de stakers op de. Markt, de heeren De Geyter, burgemees ter, Tihbaut en Bruyninckx, volksvertegen woordigers, hadden, in het Gemeentehuis eene bijeenkomst, om middelen te beramen voor het sluiten van den vrede. Een socialislis.ciio afgevaardigde wilde aicli komen bemoeien, doch hij werd afge scheept. Aan den minister van Arbeid is een tele gram gezonden, zijne tusschenkomst inroe pende. Erembodegem.Erg ongeluk.Woons- dag morgend werd de genaamde Verdoodt, werkman in de statie va;: Turn en Taxis door een voermanswagen omvergeworpen en het rechterbeen verpletterd. Het slachtoffer dat 30 jaar oud is, en te Erembodegem woonde, is in bedenkelijke» toestand naar het gasthuis overgebracht. Morgendzilting van 1 Mei. De zitting wordt geopend om 10 ureonder voorzitterschap van M. Nerincx, P ondervoorzitter. M. Monville beknibbelt nogmaals al wat er in liet leger gedaan wordt. Hij draait nog maals zijne redevoering af, van in den tijd der interpellatie aan den minister van oorlog. M. de Broqueville. Alhoewel ik reeds veel hervormingen trachtte te ontwikkelen, beknibbelt M. Monville maar steeds voort. Hij zou willen weten, waarom minister Hel- lebaut zijn ontslag gaf. Het weze hem vol doende te welen dat er geen misverstand was tusschen ons. Vooraleer de nieuwe minister van oorlog benoemd werd hebben wij samen geheel het stelsel der hervorming opgemaakt. Wij kun nen dus volkomen samen handelen. Reeds worden de werken dor forten zoo vlug moge lijk doorgedreven «n alle voorzorgen zijn genomen. M. Tiieodor. Ik houd eraan, nogmaals te wijzen, op de ontoereikendheid onzer efteklieven. Ik breng hulde aan de werkzaam heid van het gouvernement, maar er is nog veel te doen. Spreker beknibbelt de hooge- schoolkornpagniën en zegt dat or daardoor veel misbruiken komen. Hij vraagt ook ver betering- van het pensioen der officieren en plaatsbewijzen aan half geld op de spoor wegen. M. A. Delporte spreekt ten voordeele der krijgswerklieden, vraagt nazicht van de hoeveelheid en hoedanigheid van het voedsel en prijst de gewapende natie. M. Ozeray vraagt verbeteringen voor de muziekanten en muziekoversten van het leger. M. De Bue doet hetzelfde voorde werk lieden van het kleedermagazijn. M. Masson vraagt eene Vlaamsche en eene Fransclie afdeeling in de Kadeltenschool M. Persoons bespreekt de geneeskundige dienst in het leger. M. de Broqueville. De krijgsdoktors weten dal zij op mij mogen rekenen. M. Flechet vraagt verbeteringen in het krijgsgasthuis te Luik. Al de artikelen van de begrooting worden achtereenvolgens aangenomen. De zitting wordt.om 12 ure 25 geheven. Namiddagzilling. De zitting wordt om 10 ure geopendonder voorzitterschap van M. Cooreman De militaire pensioenen De Kamer bespreekt verscheidene wets ontwerpen op de militairs pensioenen. M. Golfs verdedigt zijn amendement, dat door M. Iloyois bestreden wordt. M. Persoons steunt liet voorstel Golfs, omdat het verbeteringen brengt voor de krijgsdoktors en de veeartsen van het leger M. Beernaert. Hel voorstel Golfs is legen de grondwet. M. Monville beknibbelt nog wat de wets ontwerpen, doch zal ze toch stemmen. M. de Broqueville verdedigt de voorstel len van het Gouvernement en zegt dat het Gouvernement zeer rechtzinnig te werk is Begrooting der gendarmerie.- M. De Bue vraagt de hervorming van de kaders der gendarmerie. MM. Dallkmaonk en Giroul vragen het oprichten,van nieuwe gendarmeriën in hunpe at;rpudisse, menton. Generaal Miciiel minister van oorlog, verklaart Jjet amendement De Bue niet. te kunnen aannemen. Evenwel zal hij rnet den besten wil, alle voorgestelde verbeteringen onderzoeken. Erge zaak.Het parket van Dendermonde is verwittigd geworden over eene zeer erge zaak. Een genaamde Victor Van don Steen, vellenbewerker, Ouden Dendermondsche- steenweg, zou het slachtoffer geworden zijn eener poging tot vergiftiging. Een brandend vocht zou in zijne koffiepul gemengd geweest zijn en de zaak kwam aan 't licht, door den stinkenden geur, welke do koffie verspreid 'e. De policie word verwittigd en deze bracht het parket op de hoogte der zaak. Verwen in alle kleuren van mans- damen- en kinderkleeren. Verwen en friseeren van pluimen en boas. Karei Alt. Gérante Mel,e Celine VAN LANDIJYT, Lange Zout- straat, 40. 771 Rechtbank van Dendermonde JACHTMISDRIJF. Jan Delooze, houtzager, te Gherskamp, krijgt 8 dagen gevang en 176 fr. boet voor jachtmisdrijf en smaad aan den jachtwachter. KWADE MEID. Maria Do Rijbol. van Audegem, thans te Ukkel wonende, heeft kiekens gestolen ten nadeele van Arthur Seghers, de afsluiting afgebroken en den veldwachter gesmaad. Zij krijgt 130 fr. boet of -10 dagen gevang. MESSTEEK. Een genaamde Rossaort,van Hamme heeft den genaamden Aendenboom aangevallen en een messteek toegobracht. Rossaert krijgt 1 jaar gevang en 50 fr. boet. Hij was en blijft aangehouden. OVERTREDING DER WET OP DE STO KERIJEN. De firma Danckaert on De Boeck, van Aalst, had de wet op de stokerijen overtre den. De betrokkenen worden solidairlijk ver oordeeld 1° tot het betalen van 6000 fr. boet. 2° tot het betalen van 75.000 fr. boet. 3° tot het betalen der ontdoken rechten, zijnde fr. 31,95. Oost- Vlaanderen DE MISDAAD VAN HAMME Verhoor van 1 Mei Woensdag morgend werd geheel de zit ting ingenomen, doi>r het verhoor der ge- neosheeren, die het slachtoffer hadden ver zorgd, do lijkschouwing hadden gedaan en den geestestoestand van den moordenaar onderzocht hadden. Zij waren het alleen eens op hot punt, dat het slachtoffer eerder aan longontsteking, dan wel aan de gevolgen der bekomen slagen zou bezweken zijn. Voor wat de geestestoestand van den moordenaar betreft, de eene verklaart hem verantwoordelijk en dé andere niet.. Donder dag pleidooien en uitspraak. Nationale Belgische Bedevaart naar Onze Lieve- Vrouw van Lpurdes, onder hei eore- voorzitlerschap van Z. Em. de Kardinaal van Mechelen, van 2o Juni lot 3 Juli 1912. Voor inlichtingen en inschrijving zich wen den tot de HH. Aciiille VAN IN, Lispstraat, te Lier A. GODENNE, uitgever, Engelen- straat, te Namen A. JAMOULLE, notaris, te Fairnes (Borgworm), en Oscar VER- MEERSCH, te Dendermonde. De arme zieken moeten hunne aanvraag doen voor den S Mei, aan M. Doctor DE JO-NGH, te Sint-Truiden. EDELARE. Solemneel© Novene, ter eere van de Al lerheiligste Maagd en Moeder Gods Maria, in de Kapel van Kerselare te Edelare, be ginnende op Zondag 5 Mei 1912, PARIJS-MEENEN 302 kim. 82 renners namen deel aan dezen koers. Orde dor aankomsten 1. Manselis 2. Vandaele, op een wiel 3. Pelit-Breton, op 10 cent. 4. Niedergang, op eene lengte 5. -Engel, op eene lengte 6. Thys, op 2 rondy.1 7. Spiessens S. De- ruyter 9. Pelissier 10. Faber 11. Ghris- tophe 12._Ghauvière. 13. Laraon 14. Salmon 15. Lelurgie 16. Leonard 17. Figuet 18. Tiberghien 19. Ernest Paul 20. Fraisinet21. Huret 22. ValöttÓn 23. Micbèl Debaels 24. P. Heiisgh'em 25. P. Eyériferts 26. Eigëldin- 'gér 27BeVe;erïóük. Velodroom van Charleroi. Uitslag van ,den-.100 kilometerskoers. Rang schikking F. Lapize, 4 'punten 2; Brocco, vijf punten --3. Berthet.-42 punten 4. Char- lier, 14 punten 5- Deuleus, 17 punten 6 Vandenbrouck, 22 punten -7. Dorzée, 23 punten 8. VandeniHe, 24 punten 9. Ver- straelen', 26 punten j 10. Vandereidt, 29 p. De-prijs des Konings. De prijs van den eersten slap gaf den volgenden uitslag voor beginnelingen 1. G. Daelman, Temsche, de 40kilom. af gelegd hebbende in 1 u. 9 m. 2. Van den Berghe, Leuven, op 3 lengten 3. Masson Bierset, op een halve lengte 4. Degraeve, Vilvoorde 5. L. Seghers, Brussel 6. Th.. Wittox, Mechelen 7. De Keersmaeker, Brussel 8. J. Beulens, Brussel 9. Jans sens, Antwerpen 10. Blockery, Curegem 11. G. Van Hamme, Brussol 12. H. Du- cart, Mesen 13. G. Thys, Anderlecht14 J. Bauw. Merxqm 15. O. Ilanssens, Mei- relbeke 16. A. Collignon, Anhée 17. Alf. Wittox, Mechelen 18. Dessy, Assenede 19. II. Delandres, Brussel. Prijs des Konings (onafhankelijken.) 1. Emiel Acrts. Laken, de SOkilom. afge legd hebbende in 2 u. 26 m 5 sec. 2. Van Isterdael, op 1/4 wiel 3, Osc. Cooreman, Aalter, op één wiel 4. Valckenaerts, Leu ven op 1/2 wiel 5. V. Verhaegen, Meche len 6. R. Anno, Beirlegem 7. Schippers. Mechelen 8. R. Van Dorpe, Meenen J. Tuytten, Oostende 10. Fr. De Laet. Ho boken, allen wiel aari wiel. Sinte-Catharina-Lombeek. Uitslag van den koers voor beginnelingen. 1. De Timmerman Julien, Nederbrakel in 1 uur 35 m. 2. Van dér Meuten, Dilbeek, op eene lengte 3. De Glèrcq Omer, Nederbra kel, in 1 u. 7 m. 4. De Sy. Assenede, op een wiel 5. De Timmerman Frans, Neder brakel 6. De Clercq J., St-Catbarina-Lom- boek 7. Van Branleg^m, Aalst8. De Gort, Hekelgem 9. Vinck J., Charleroi10. De Bille Rene, Esschene. DUIVEN NIEUWS Pamel-Leeberg. Prijskamp uit Noyon op Zondag 28 April 1912, met 197 medekampende duiven. 1. J. De Smedt, Painel 2. Van Lierde, Borg-Lombeek 3. Van Bellinghen, Borg- Lombeek 4. Covens, Pa mei5. Schets, O.L.V. Lombeek 6. Th. Van Cutsem, Pa^ mol 7. Mes L. Painel 8. J. Van der Perre, Strijthem 9. Evenepoel, Paniel10. De Goen, Pamol11. Van den Houwe, Pamel 12. Alf. De Vos, Pamel13. Fred. Van Cutsem, Pamel 14. Van Tricht, Pamel 15. De Vos Melchior, Borg-Lombeek 16. P. Van Laer, Pamel. Toekomende Zondag prijskamp uit Noyon. Nieuwerkerken-Dorp. Op Zondag 26 Mei aanstaande, om 2 uren zeer stipt, zal er eenen belangrijken wedstrijd plaats hebben mot den dikken bal, naar 250 frank prijzen tusschen de 3 sterkste partijen van 't land. Flenu, A. Louvrier. Etterbeek, Delin- Putmans. Herdersem, Moens-Meganck, Gemeente Moorset. De7steKaatskampstrijd welke helGemeen- tebestuur met de medewerking van den heer Gh. Do Rop, heeft de eer in te richten, zal van dit jaar tusschen negen bijzondere par tijen plaats grijpen. De sportliefhebbers van hetKaatsspel zullen dus ten uiterste voldaan zijn, en zullen niet nalaten de volgende lutten bij te wonen. Op 16 Mei tusschen Aalst, (De Groot), Engheiu,(Ch. Pletinckx) en Moorsel,(Ch. De Rop). Op 26 Mei tusschen .- Etterbeek, (Carlier- Delin), Moorsel en Lessen, (Huge). Op 9 Juni, Ist6 Kermisdag, tusschen Brussel. (Seumillion), Harmignies en Cure- ghem, (Brehart). Groote beslissing Op Kermisdonderdag, opgeluisterd door de Koninklijk© Harmonie Sle-Cecilia. HIEBEDEEUNGEN. APPELTERE-EYCHEM. Prachtig feest. Dit woord is zekér niet overdreven om liet feest der inhuldiging en wijding van het beeld van den H. Franciscus- Xaverius te Appeltere-Eycli©in le bestem pelen. Ja, waarlijk 't was ©en schoon, 'twas een prachtig feest, begunstigd door een uit muntend weer en oen lachend zonneken. 's Morgens in de vroegmis, naderden al de Xaverianen ter Heilige Tafel. De Zeer Eerw. Pater J. M. Bergmans, S. J. stuurde in gemoedelijke taal een woord van gelukwensching en aanmoediging tot. de Xaverianen. 's Namiddags van 2 uren af kwamen de uitgenoodigde genootschappen en maatschappijen aan de statie samen om den stoet te vormen. Zie, daar was een zee van een volk.1 Velen zeggen dat er nog nooit zooveel volk te Appeltere samen geweest is, en ik kan 't goed g-ëlooven, want de stoet vervulde geheel de straat van de statie tot do kerk. Eti al die rnenschen bewonderden de eenvoudige stoet met de versiering van de kapel oh'de gebuurte. Toen liet prachtig beeld van den H. Fïan- ciscus-Xaverius, dat ieders bewondering afdwong, in de kerk kwam, was ze reeds proppensvol en iedereen wildo kost wal lcosl binnen zijn om die godvruchtige plechtigheid bij te wonen en liet kernachtig woord te hooren van den Eerw. Paler J. M. Berg mans, S. J. olgemeenen bestuurder der Xaverianen. Onze voorvaderen wilden wat wasrecht en wonnen wat zij wilden, zegde hij. Gij moet u waardige zonen toonen. Ge moet ook liet recht willen 'maar daarom moet ge den ken zonder menschelijk opzicht. In onze provincie is er een leger van 40,000 Xave rianen,we moeten in die rangen strijden ad majorem Dei gloriain tot meerdere eer en glorie van God. Vlaanderen móet aan Chri stus zijn;aan de kerk; Vlaanderen aan Xave- rius. Die gloedvolle woorden zullen die honderden Xaverianen ongelooflijk veel goed geschonken hebben. Na dè plechtigheid in de kerk werd er buiten een gelegenheids lied gezongen,'t was aandoenlijk uit honder- de horsten die schoone woorden te hooren uitgalmen ter eere van den H. Franciscus. Daarna werden de medaliën en premiën uit gedeeld en ging het volk uiteen,de muzieken speelden hunne schoonste stukken en nog lang heerschte er leven en beweging. Eene bijzondere melding verdienen voor zeker de liarmonicaïsten van Aalst onder de leiding van den weledelen heer Baron Louis de B.élhune dien wij bedanken om zijne koste lijke deeineming aan iiet feest. Noemen wij ook de Harmonie van Aspelaere, de heer Berlanger mag fier zijn voorzitter te zijn van zulke muzikanten. Bedanken wij ook nog de Heeren Leo Cosyns en Vincent Dierickx die door hunne tegenwoordigheid aan Appelterre Eychem een blijk van genegenheid willen geven. Vergeten wij ook niet al dezen te bedan ken die rechtstreeks of onrechtstreeks mee gewerkt hobben aan 't welgelukken van het feest. Zulke feesten doen voorzeker deugd aan liet volk en zouden op tijd moeten plaats hebben; daarom vooruit, gewerkt tot geeste lijk en tijdelijk welzijn van onze duurbare parochie; en zijn er soms die ons werken met afgunst en kwaadwilligheid aanzien en tegen werken als ze kunnen, toch gaan wij vooruit tot spijt van wie 't benijdt. PAMEL. Zeldzaamheid In 't kaarten. Tijdens het kaartspel, te Pamel-Poelck, legde Victor Evenepoel, een solo-slim op tafel. De mede spelers waren F. Kestens, die eene miserie op tafel had, J.-B. Valkenier, dio een abon dance had en J. Straalmans. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 5 Mei. Groot Festival voor harmonie-, fan faren- en zangmaatscliappijen. 225 fr. prerniën, gegeven door de M«-i- boominaatscliappij Willen is Kun nen. om 4 uren namiddag, in de Hoveniersslraat en Varkensmarkl. 19 Mei. Groot Festival voor harmonie, fan faren on zangmaatscliappijen, inge richt door de zangmaatscliappij De Ware Vlamingen 200 fran ken premiën. GEERAARDSBERGEN 19 Mei. Jaarlijksch banket der katholieke Vereeniging van het Arrondisse ment. LEEUWERGEM 12 Mei Gruote gewestelijke vergadering en betooging van Xaverianen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. MARKTPRIJZEN Aalst. 1 mei.Hopmarkt onveranderd fr. 230./. 1 1 - - Nieuw gewas october-november 125 fr. Sottegem 30 april Tarwe 22.00. mastelnin 20,00. rogge 18,UO. haver 24,00. boonen 00,00 aardappelen, S, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter 3,40, eieren 2,30. viggens 25 a 35. Ninove, 30 april Tarwe 20 a 21; rogge 15 alé; haver 23 a 21 gerst 00 a 00 koolzaad X) a 00 boonen 00; anrdappels 8,00 a 9,00 boter 2,60 a 2,80 eieren 2,25 a 2,50 viggens 65 a75. Anderlecht. 1 mei Ossen, 463 prijs per kilo op voet 0,93 a 1,20. Stieren 322, prijs per kilo op voet 0,83 a 1,03. Koeien 814, prijs per kilo op voet 0,73 a 0.93. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A. Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL30 APRIL Leen van Staaft, Provin., Steden Belgische leeuing 1* r 2* r 3» r Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loton) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet. 3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli. 3 Obt. Moi-Nov. 3 (loten) 2,5 At'derleclil 1907 'Aalst.1'; Antwerpen 1887 - 1903 Brussel, 1902 .«r, Brussel 1905,,... Zeehaven Charleroi 1905. Gont 1896 Elsene 1880. 3,5 3 2,5 2 2,5 2 2 3 2 3 19083,5 Laken 1902. Luik 1860 1897 3 3 2 1905 2 Mecholen 18853 1897 3 Oostende 1852 -- 1898 St.-Gillis 1904 St-Joos ton-noodc 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 2 3 3 2 3 3.5 3 3 3 86.15 86.— 75.- 94.— SO.75 87.75 85.95 101.50 84.75 100.— 96.45 85*50 80.— - 77.25 70.— 70.50 95! 50 .82.95 133.— 69.25 82.80 G9l 52.50 102.50 S5.05 ■lOü.25 "85.75 70.50 83.— 133.25 69.75 gelast zich met het HERSTELLEN en SCHILDEREN van allesoorten van Rijtuigen Nieuwe drooge wielen gestadig in het magazijn. 682 TE BEKOMEN BIJ DE Zaadhandelaars, Bergestraat, 3, Aalst, 6,000 GERANIUMS 5,000 TOMATEN PLANTEN. 728 van M. Camiel Praeft, opticien-spccialisto Aalst, lango Zoutstraat, 6 1 mei. 15 uro: Te koop. Drie verschillende soorten van beltera venzaad, verzekerd goed. Te be vragen hij ConstantRobans, 70, Langeslraat, Aalst-Mijlbeek. 809. Baromoter 761"8 Wind: noord-oost Thermometer 13°8 Vooruitz.: goed wreer

De Volksstem | 1912 | | pagina 3