NIEUWSBERICHTEN. Spiegelfa'iriek A. L. MEYVAERT SPORTNIEUWS Rechterlijk kronijk. OFFICIEELE KW0TEERMG SSras ver koo pingen FEESTW8 JZER Wierkundige waarnemingen C. PMET-DE WITTE HOOIC3-MAS HOOI en NAGRAS 13 JUNI 1912 Hel Statiegebouw. M. DAENS loopt nogmaals eene opene fleur in. Hij vraagt een nieuw Statiegebouw. M. Moyersoen antwoordt terecht, dat de Stad reeds 15 maanden daarover t' akkoord is met den Slaat. Dit nieuw Statiegebouw lal er komen in 1913 ofwel in 1914 omdat de verschillende sleden en gemeenten na tuurlijk hunne beurt moeten afwachten. De kwestie der Statie is eene afgedane, eene besliste zaak zij is sinds 15 maanden op gelost. Het is dus onnoodig daar nog langer jver te spreken. De stedelijke spaarkas. M. Jaak VAN DEN BERGH vraagt in den naam en op verzoek van een belangrijke groep inwoners, de Aalstenaars toe te laten in de stedelijke spaarkas te storten tot een bedrag van 3000 fr. M. MOYERSOEN wil M. J. Van den Bergh op den stond voldoening geven, doch hij wil liet bestuur van de spaarkas niet over het hoofd springen en stelt dus voor de vraag tot dit bestuur te verzenden. De Consciencefeesten. M. BOSTEELS vraagt de geldelijke en zedelijke lussotienkomst van de stad voor bel vieren van liet eeuwfeest van do geboorte van Conscience. Hij vraagt ondersteuning voor de Vlaamsche Maatschappijen, die Conscience zouden herdenken, en werpt de vraag op, of de stad soms geene officiëele feesten zou kunnen tol stand brengen. Hii verzoekt den lieer Schepene van Onderwijs het onderwijzend personeel aan te sporen aan hunne leerlingen te spreken over don gpoolen Consciencj. M. Schepene DE HERT belooft aan den heer Bosteels volle voldoening. Verkoop van grond Hot Bestuur der Hospiciën vraagt de toe- laling om vier stukken land te verkoopen. Zulks wordt gereed el ijk toegestaan. Afge'eopen Hiermee is de zitting afgeloopen. De kie zing is voorhij, en M. Daens vond het niet meer noodig do zaal overhoop te zetten. Het komt dus wel duidelijk en klaar uit al de kwakznlversslroken in de vorige zittingen waren enkel en alleen gedaan uit kiesbelang. Deze zitting nu werd besteed aan administra tieve zaken. Welnu, wat kon M. Daens doen Niets anders dan don Heer burge meester en den Heer Schepene D. De Wolf ten volle gelukwensclien een bewijs dat de stad wel waarlijk ten beste wordt bestuurd. De kwestiên van den schouwburg, van de statie, van de zwemdok, zijn, dank de jaren lange werking van do katholieke en liberale raadsleden, sinds geruimen lijd naar ieders bevrediging - opgelost, en M. Daens is daar voor geen lialven cent tusschen. Al wat hij nu kan doen, is nog alleenlijk da «pene deuren inloopen. Dat kan hel kleinste kind. Wij vragen nu aan de Daehsisten: Waf'blijft er nu óver, van uw aanhoudend geroep van vroegere dag'é'n:' Konkelfo'és'Konkelfoes Konkelfoes Y In plaats vaii konkelfoes moet M. Daens nu zelf bekennen dat alles in de stad opperbest wordt geregeld; dat alles op zijn best wordt bestuurd. Da Hof van den Osbroek Wij hebben met ware bewondering ver nomen hoe een viertal nederige werkmon- sclien van den Osbroek lot dit sclioone gedacht zijn gekomen, het Burgemeeslers- plt in in- een waren lusthof te herscheppen. Wij kunnen niet nalaten die eenvoudige werkers uit het innigste van ons hart geluk te wonschen over hunne liefelijke opvalling. Wj raden terzelfder tijd al de inwoners van - d stad aan, bij gelegenheid eens tol daar te wandelen, om met eigen oogen te zien, wat heerlijk initiatief do inwoners van don Osbroek daar genomen hebben. Wij hopen dal ze langs alle kanten der stad vele navolgers mogen vinden. DE VOLKSSTEM Brussel. Erg automobielongeluk. Maandag avond reed een heerenautomobiel in dolle vaart door de Keizer Karelstraat en wierp het 10-jarig knaapje Denvil om. Het kind had een arm en een been gebroken en kneuzingen aan den schedel. Het werd naar St-Jansgaslhuis gebracht, doch de genees- heeren hopen niet den jongen in leven te houdun. De automobilist vluchtte met zijn voertuig, doch zijn nummor kon worden opgenomen. Droevig einde. Vrouw X..., sinds lang van haren man gescheiden, oud 58 jaar, woonde in de Pierenstraat met haren zoon. Zij leed sedert lang aan neurasthenie. Maan dag avond vond men haar verhangen aan eene deur te harent. Alle pogingen om haar tot het leven terug te roepen waren vruchte loos. Tramongeval. De löjarige loopjon gen Jules De Smedt, wonend in do Voor spoedstraat, te Molenbeek, werd op de Anspachlaan door een tram omgeworpen en erg gewond naar de woning zijner ouders gebracht. Rijioielongeval. Mej. Hendrika F.., wonende Verguldergang, werd Maandag avond inde Huideveltersstraatdoor een wiel rijder omgeworpen. Zij werd met gebroken bil naar tiet St-Pietersgasthuis vervoerd. De wielrijder verdween pijlsnel. Botsing tusschen voertuigen. Et-ne automobiel kwam Maandag namiddag op de Regentlaan, in botsing met een huurrijtuig. De luitenant der artillerio Jadot, in dit laat ste voertuig gezeten, werd ernstig hoven het oog gekwetst en moest in eene apotheek ver zorgd worden. Het huurrijtuig werd ver nield. De koetsier J. Olivier, van Molenbeek, werd gewond aan den schedel. Een onder zoek is geopend. Misdadige vrouw. Eene vrCiw der Hoedenmakersstraat, welke misdadige be werkingen had uitgeoefend op een iïïeisje dër K denmarkt, werd in bet gevang van Vorst opgesloten. AanhoudingDe agenten L. Vincent en Van Assche hielden Maandagnamiddag in het Ter Kamerenbosch, aan de Klok, een gauwdief aan, die M. D..., wonend Mont- joielaan, ontlastte van zijn gouden zakuur werk, met dito ketting. In het kommissariaat verklaarde de pick-pocket Guiseppi Disigni te heeten. geboren te Rome in 1884. Men denkt dat de vreemdeling een valsch adres opgaf en deel uitmaakt van eene bende inter nationale gauwdieven. Een duilsclier kwam Maandag avond op het policiebureel Groote Markt en vroeg om in den amigo te mogen slapen. Zulks werd toegestaan, doch toen hij Dinsdag morgend wilde vertrekken deed men hem in rijtuig slappen en werd hij naar het gevang van Vorst gevoerd. Men had in hem een ge naamde» Vital N... herkend, wiens uitleve ring gevraagd was door hot Duisch gerecht. De aangehoudene is in het gevang opgeslo ten in afwachting dat hij zal kunnen uitgele verd worden. Wat vraagt het volk De Cliicorée der Trappisten Vincart, Hot volk heeft gelijk. 1500 St-Joost-ten-Noode. Brand. Dins dag morgend, rond een uur, ontstond er brand op eene zolderkamer van een huis der Zerezostraat. Voorbijgangers hadden rook ien opstijgen uit hel dak en gaven het nood sein. De bijzonderste huurder snelde in aller naast naar boven en vond den huurder der zolderkamer, een genaainden T., half ver slikt te bed liggen. Hij nam hem op en bracht hem naar eene plaats van'L gelijk vloers, waar men hem terug tot bezinning kon doen komen. Intusschentijd waren de pompiers ter plaats gekomen en hadden deze de vlammen gebluscht. Sint Gillis. Brand. Maandag nacht werden de pompiers verwittigd, dat er brand uitgebroken was in den schoenwinkel van M. Terant, Alsembergsclie steenweg. Zij snelden er lieeu en gelukten erin, na eene halve uur werkens, de vlammen le over meesteren. De schade is aanzienlijk. PasatfesïcacihetfoeBi, 1,25 fr. met ffeschje inkt, te verkrijgen tenbureele dezer. St. Antelinckx. Diefstal.Ongekende schurken hebben ten nadeele van Victor Van Damme, herbergier; een deel van het waschgoed gestolen. Een onderzoek is ge opend. Berchem-Audenaarde. Ongeluk. Een werkman werkende aan het dak eener fabriek, is gevallen van eene aanzienlijke hoogte en brak zich het been. Daar zijn toe stand verergerde, moest hij na'ar de kliniek van Dokter De Meülemeester te AudeiVaardo overgevoerd worden. St. Martens-Lierde.Hofste.de in brand. Een geweldige brand is gisteren uitgebor sten in de groote hofstede van Bodewijk Beerens. Het huls, de 'stallingen, de schuur, de afhankelijkheden stonden in een oogwenk volop in brand. Een os, twee koeien, talrijke zwijns, al liet landbouwgerief, wagens, karren, de meubelen, de huisraad, hout, hooi, strooi, enz. zijn de prooi der vlammen geworden. De schade wordt op 1500O frank geschat. Er is verzekering. De oorzaak der ramp is on bekend. Spiegels Kaders Vitraux Baguettan Werf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 Eyne. Zevende zoon. De weduwe Do Parmentier-De Vreese, wier echtgenoot over 4 maand overleed, beeft het leven ge schonken aan een zevenden zoon. De Koning heeft liet peterschap aanvaard en aan de moeder de gebruikelijke gift gezonden. M. de Burgemesster was peter als verte genwoordiger van Koning Albert en Me vrouw Ruyfelaert, echlgenoote van den Schepene, meter. Gent. In het water. Dinsdag nacht, om 12 1/4 ure, is het meisje L. D....,24 jaar oud, wonende Terneuzenlaan, op de Achlerlei, in het water gesprongen. Op haar hulpgeroep werd zij door den nachtwaker Van Damme gered, bij middel van eenen boot. Zij ontving de zorgen van den beer dokter De Schuyter, on werd van daar huiswaarts gebracht. Cherscamp. Bloedig gevecht. Sinds langen tijd leven de famüiën Uyttendaele en Van der Vurst van Wanzele in hevige vijandschap. Maandag avond ontmoetten de gebroeders Frederik en Gustaaf Uytten daele, de gebroeders Alfons en Acliiel Van der Vurst in de herberg Van Impe, nabij de Halte. Eene woordenwisseling greep plaats, van woorden kwam men tot daden, en een verwoed gevecht ontstond tusschen ben allen bij zooverre dat de gebroeders Van der Vurst bedlegerig zijn, van de slagen die zij hebben ontvangen. De gebroeders Uytten daele hebben ook verscheidene wonden en kwetsuren, zoodat zij allen onbekwaam zijn hun werk te doen. Do gedarmerie van Wetteren is tor plaats een onderzoek komen doen. Lokeren. Brand. Dinsdag nacht is brand ontstaan in de magazijnen van M. Gustaaf Van Ghyseghem, handelaer, Kazern- straat. Geburen gaven het alarm en wekten liet gezin Van Ghyseghem. De brand deelde zich mede aan de stallen en aan den zolder. Men vreesde dat de aan palende buizen ook de prooi der vlammen zouden worden. Dank aan de spoedige hulp van pompiers en geburen, kon den brand beperkt worden. De magazijnen en stallen zijn ten gronde vernield. Een paard kwam in de vlammen om. De schade is zeer aanzienlijk Er is verzekering. Wondelgem. Erg ongeval. De werklieden Deplancke en De Mey, van de Voorhaven, zijn, voor rekening van M. Van den Berghe, van Wondelgem bezig met her stellingen te doen aan de brug van Wondel gem. Dinsdag avond, rond 6 ure, werende brug die open was gedraaid voor een schip, weer toegedraaid. De werkman Deplancke, die niet in tijds uil den weg was, werd met de knie tusschen de brug en de brugkaai gevat en dat lichaamsdeel gebroken. Men snelde hem dadelijk ter hulp on bracht hem in een koffiehuis rechtover de brug, waar bij de beste zorgen ontving van dokters De Raeve en Sitters. Het slachtoffer, werd naar- bot geslicht Lnroy, Kasteellaan,gevoerd werd. Een onderzoek is geopend. t; c3L :ra. o "is. ss Kerk van Sint-Martinus. Feeftdag van den H. Antonius op Donderdag 13 Juni. Uit oorzaak van een onvoorzien geval, zal de plechtige Mis een weinig vervroegd worden. Zij zal beginnen om 1/4 vóór 10 ure. Om 5 ure lof, sermoen en processie. Verwen in alle kleuren van mans- damen- en kindorklearen. Venven en friseeren van pluimen en boas. Karei Alt. Gérante Melle Célinis VAN LANDUYT. Lange Zout- straat, 40. 771 Aalstersche velodroom. Op Zondag 16 Juni, buitengewone 4-uren koers voor Beroopsrenners om 2 1/2 uren namiddag. Zijn reeds ingeschreven De brage Odilevan Iseghem, kampioen van Belgie en overwinnaar van de Ronde van Belgie 1912. Pier he Van de Veldevan Lovendegem. die zicli zoo dapper onderscheiden heeft in do G-dagenkoers te Brussel en die in de Ronde van Belgie eerste gekomen is als afgezonder de renner. Leon Bugsse, van Thielt, die verleden week Van Hcmvaert komt te kloppen voor eene wedding van 1000 frank voor eene kuers van 75 kilometers, en die tegenwefor- dig een van de sterkste renners van 't land is. Beulensvan Brussel, die van het Aalster sche volk reeds zoowel gekend is, als den vermaarden démarreur. Bugl, van Brussel, die zichaltijd zoo doet onderscheiden met den kop gedurende te loopeu en diefeen vermaarden «printer is. VandenhoeCk* kampioen van Leuven. Van H\geVgèm, van BrussèlVerbraec- kön\ 'Vei'irGfkit'; Brutinvan Beei'nèm, Otte, van 'Oombergen. Allen goede renners die dees jaar meer malen van hun hebben doen spreken. Geen twijfel gezien de belangrijkheid dei- koers of dien dag zal de Velodroom van aarts te klein, om die hevigen strijd te zien betwisten. Op Zondag 16 Juni aanstaande richt de Wielrijdersvereeniging van Oost Vlaande ren hare jaarlijkschon koers in van 100 ki lometers voor toeristen. De koers is open aan alle leden aange sloten aan de \V. V. O. V. De omloop blijft dezelfde Gent-Eoke-Eiue (24 kil.) Eename- Huinlelgem-Burst-Aalst (61 kil.) Dender- monde-Zele en aankomst Dostelbergen (100 kil.) Vaste konlrols te Aalst en Zole. VJie geude konlrols Eine en Dendermonde. Het vertrek zal gegeven worden om 7 ure stipt. De armbanden zullen afgeleverd wor den van af 6 1/2 ure, in« De Ster Kort- rijksclien steenweg. De inschrijvingen móeten vergezeld zijn van de som van 1 fr. (poslmandaat of post zegels van 0,10 fr. en gezonden worden vóór Vrijdag 14 Juni, aan M. Louis Gregoire, Harmonieslraat, 33, Ledeberg. In de inschrijving moet vermeld worden van welken veloclub men deelmaakt. MARKTPRIJZEN AaiSet. 12 juni. Hopmarkt prijzen kalm, beschikbaar fr. 230. Nieuw gewas fr. 150 Sotterjemll juni Tarwe 21,00. mast.eluin 20,00. rogge 17,uü. haver 26.00. boonen 00,00 aardappelen, 9, konijnen 3,00 a kiekens 3 a 6; boter 3,00, eieren 2,37. viggens 25 a 35. Kïnpve, 11 juni Tarwe 23 a 24; rogge 17 a 18; haver 2 t a 25 gerst 00 a 00 koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels 10,00 a 11,00 boter 2,80 a 3,ud eieren 2,25 a 2,50 viggens-65 :a 75. AmJer.echS, 11 juni. Verkensmarkt, te koop 28-;0, prijs per kilo op voet 1,04 a 1,20. Assche, 11 juni. Tarwe 22.00 a 00,00 ro_ce 18.00 a 19.00 haver 23,00 a 00,00 aardap pelen 1" 00 a 14,00; boter 2,90 a 3,00; eieren 2 '•0 a 0.00 kiekens 3,00 a 4,00 konijnen 2,5 a a 3,17, hesp 0,00; viggens 40 a 45, hop 280 a O n. Lede» Dijnsdagraarkt. konijnen lc kwal. 1.2u de k. jonge konijnen, 0.50. oude duiven O.50 jonge duiven, 1.49 't koppel, boter 8.00 tof 0.00. eieren de 25, 2,25 tot 0,00; viggens *t. koppel Sö ir. Mechelen. Avondmarkt. Er waren 1*293 manden met verschillige vruchten ter markt gebracht. De prijzen waren aardbe ziën 1.45 bloemkolen 14.00 tot 28.00, nieuwe erwten 0.30 tot 0 35 witloof 0.00 rhobarber 7.00 a 8.00 aspergiën de bussel 0.90 tot 1.30; aardappelen 9.00 tot 11.00. DUIVEN NIEUWS LEDE. Prijsvlucht uil Noyon van 9 Juni, met 241 duiven. 1. Van de Wiele, Oordegem 2. Smetrijns Smetlede 3. Coppens, Smetlede 4. Van den Broecke, Lede 5. Uiltendaele, Chers camp 6. Van Accoloyen, Wanzele 7. De Cremer, Lede 8. De Winne, Lede 9. Van de Wiele, Oordegein 10. Heyndrickx, Wanzele. Rechtbank van Dendermonde DRONKAARD. Petrus L... rondleur der le Aalst, krijgt 2 maal 15 dagen gevang en 72 fr. boet, voor dronkenschap en smaad aan agent De Boeck. ERGE ZAAK. Cornells Van Schoor, kaaiwerker te Baasrode, krijgt een jaar j_ vang met onmiddelijke aanhouding, wegens erge mishandeling van twee kleine kinderen. Beroepshof van Oent. MESSTEEK. Karei De Froye, fabriek werker te Geeraardsbergen, aangehouden, bad Alfons Coussens, met wien hij sedert lang in vijandschap leefde, in eene herberj eenen messteek in den buik toegebracht, waardoor het slachtoffer verscheidene weken onbekwaam was te werken. Door de rechtbank van Oudenaarde werd den betichte verwezen bij verstek tot 18 maanden gevang en 100 fr. boet of 1 madnd on tot het betal«n eener som van 300 fr. soliadevergoeling aan de burgerlijke partij. De belichte bad beroep ingeslagen het Hof beeft de straf verminderd op 1 jaar en 100 fr. boetvoor wat de schadevergoeding betreft, wordt de straf bekrachtigd. ERGE FEITEN. De löjarige Jozef Van Rampelberg, van Welle, aangehouden, door de rechtbank van Oudenaarde verwezen wegens erge feilen lot 9 maanden gevang en ter beschikking gesteld van liet Staats bestuur tot aan zijne meerderjarigheid, had beroep ingeslagen. Het Hof heeft het vonnis van den eersten rechter bekrachtigd. MISHANDELINGEN. Jozef Van Damme, van Aalst, aangehouden, door de boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde verwezen, wegens erge mishandelingen op de 70jarige Tlieresia Micliiels die hij daarna poogde te verwurgen, tot 3 jaar gevang en 5 jaar.berooving zijner burgerrechten, bad beroep ingeslagen. Het Hof heeft de straf bekrachtigd. Til. XX WISSELAGENT !6, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 l'rauk per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en ,7.ien van trekkingen. BEURS VAN BRU5SELIÏ JUNI Leen van Staat, Prowin., Steden Belgische leening 1* r 3 T L - 2* r 3 3* r 3 - 2,5 Kongo ui Ik eerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl. Mei-ISTov.*3 (lctcu) 2.5 Afcderleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2 5 1903 2 Brussel 19022.5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 El sene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik I8603 1897 2 1905 2 iMucbelun 18853 1897 3 Oostende 1S52 18982 •St.-Gillis 19043 Bt-.Ioos-t.en noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 tr 3 Ver vier s 1873 3 18933 86 50 86.30 86.50 9i. 7 9 .70 Sn. 50 100*50 82 70 82 0 102.- 85. 76.50 7s!:5 68.50 69 50 82.55 83 129 50 6S.75 50.50 103.75 79.75 101 69 76. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. XJit ter IrandL T© teoop. Een welgelegen perceel Bouwgrond, te Aalst, ten voorhoofde aan de Nieu.wbeekstraat, ver deeld in veertien loten. Zich t.o bevragen ter studie van genoemden Notaris Meert, te Erpe, 851 Studie van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke. JAARLIJKSGTTE in de gemeenten Herzele, Bambrugge, Burst en Borsbeke. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van nagemelde eigenaars, openbaarlijk verkoopen 2. In de gemeenten Bambrugge, Burst en Borsbeke, op CVEaartdag 17 Juni I3E2, 35 koo- pen goed Hooigrasen toemaat wassende 1. Te Bambrugge. Eegem, in den meersch en namens Jufvrouw Justine De Paling, eigenaar ster te Bambrugge. 2. 'Te Burst, in den Grooten Meersch, achter de herberg De Paling, namens den heer Charles T'Kint. brouwer te Burst. 3. Te Borsbeke, Drijbek, in den hof der pastorij en Laeremansmeerschen, namens den fi. H. Van den Steen, pastoor, Petrus Baudewyn en andere (e Borsbeke. Men zal beginnen te Bambrugge, Eegem, om 9 ure voormiddag, vervolgens te Burst, om 9 1/2 ure voormiddag en verders te Borsbeke, Drijbek, om 10 ure voormiddag. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. I Juli; De Adstersche Kunstkring houdt zijne III® jaarlijksclie Tentoonstel ling ter Akatlemie achter de kerk, gedurende de Aalstersche feestda gen. De tentoonstelling '/.al open zijn van 9 ure 's morgends tot 6 u. 's namiddags. II Juli. Viering van den slag der Gulden Sporen door de Koninklijke Rede rijkkamer De Catliarinisten. 's Avonds Kunstfeest en verlichting van de overdekte markt. Fak keloptocht in de stad. ERONDEGEM 23 Juni. Groot Festival (200 fr. premiën) tergelegeiihpid dor inhuldiging van hel vaandel der katholieke fanfa- renmaatschappij «Sto Cecilia» N. R. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 'i beheer van ons blad mede te deelcn. van M. Camiel Pi*a«ê, opticien-specialiste Aalst, T ange Zoutstraat, ft 12 juni, 15 ure: Barometer 751° Thermometer 22'4 Wind: noord-oost Vooruitz.: goed weder 857- Vergeet niet dat. de (taesuurwerken LA REINE de Leste zijn en onverslijtbaar, welite sinds meer dan 20 jaren door mij verkocht zijn altijd met waarborg TE AALST G, Lange Zoutstraat, 6. Studie van dc-n Notaris VAN AUDENHOVJ3 te Deuderhautem. OPENBARE VERPACHTING DER WILDRIJKE JACHT op de Arme- en Kerkgoederen van Denderliau tem, voord jaar. Op Donderdag 13 Juni 1912, om 12 ure stipt des middags, Ier herberg van Sevorien Ysebaert, wagenmaker, Denderhautem, Dorp, 869 OPENBARE VERKOOP1NG van zeer goed en te wassen rjagras TE AALST-SCHAARBEEK. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal op Donder dag 20 Juni 1912 om 2 ure namiddag, namens Mevrouw Weduwe Th. Moens, te Geut, in het openbaarverkoopen 11 koopen hooigras en te wassen nagras, op eenen meersch te Aalst-Schaaröeek, Ledebaan, De Mot De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en met lijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. De Notaris MOYERSOEN, te Wichelen, zal openbaarlijk verkoopen, eene HOFSTEDE, 1e Schoonaarde, Migrodriesch, groot 4 aren 8 cen tiaren, lest bewoond geweest door Alois De Smetlt. Instel Maandag 10 Jo„n918 Verblijf Maandag 24 om 2 ure namiddag, ter herberg In het Slach tershuis, bewoond door E.mile De Smedt, te Schoonaarde, Migrodriesch. 864, De Notaris MOYERSOEN, te Wichelen, zal openbaarlijk verkoopen op Vrijdag 21 Juni 1912, te Wichelen om 9 ure voormiddag, aan den voet der koopen, 15 koopen Sehelde-Hooigras, in de Wichelsche Weirt. En om 3 ure namiddag, tor herberg De Stad Schiedam, bewoond door Dame We Edouar» D'Hooghe, le Wichelen, Margote 28 koopen Sehelde-Hooigras, in de Bergemeerschen, Schoo- naardemeersch en Wevmeersch. 865 OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeek en Moorsel. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegen, zal ten verzoeke van den Notaris DE VIS te Aalst, op Donderdag 13 Juni 1912 openbaar verkoopen Te Aalst f/üjlbeek om 1 ure 7 kooj en Hooigras aan de Breedestraat, in de Komme. 1 koop Hooigrasen 1 koop Nagras aande Fon- teinemeersch, nabij de Iverk van O.-L. Vrouw van Bijstand. Te Moorsel om 3 ure 4 koopen Hooigras en 4 koopen Nagras recht over het kasteel, 2 koopen Hooigras en 2 koopen Nagras aan de Ransbeck. •1 koopen Hooigras en 4 koopen Nagras aan de hofstede van Benoit. De Coker. 2 koopen Hooigras en 2 koopen Nagras aan de Molenbeek in de groene meerschen. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling mits ieder goede borg te stellen,

De Volksstem | 1912 | | pagina 3