Schrikkelijk ongalak op dan ijzerenweg Be misdaad van Drongen Osst-Vlaanderen. Voetloopen olxi~t m. FEESTtamZER Til. StovoxïLJS, GFFICIEELE KW0TEERING SPORTNIEUWS Wielrij d.en MARKTPRIJZEN Perceel Zaailand waarnemingen dimesuüwiken - LA REiüE C. PRAET-DE WITTE Meërsch en Land Perceel Land. 19 JUNI 1912 DE VOLKSSTEM Liefhebber van aardbeziën. Terwijl vrouw Kessels van Vorsleen oogenblifc haar gespan onbewaakt liet in de Gretrystraal Maandag morgend, pikte een onbekende echetlnu- eene mand bevattend 50 kilogr. aardbeziën» Onder een taxi. In de Lakenstraat werd M. P. Olants, wonende Victor Hugo- Btraat te Schaarbeek, door een taxi verrast en geraakte onder de wielen. Men nam hem op met zware wouden aan den rug en een gedeelte van de schedelhuid afgerukt. Drama in een danszaal. Mej. X.., fabriekwerkster, wonende do Fiennestraat, te Cureghem, kwam Zondagavond met eene vriendin in eene danszaal der Hoogstraat. Zij weigerde te dansen met talrijke mannen, die haar niet aanstonden. Een dezer belee- digde en bedreigde haar. Woedend plofte hij tweemaal een scherp mes in het voorhoofd van het meisje, die ineenzakte en overvloe-, dig bloedde. De dader vluchtte. De gewonde werd naar het Si-Pietersgasthuis vervoerd en vervolgens naar hare woning. De plich- tige, een kerel van de ergste soort, wordt ieverig door de politie opgezocht. Botsing tusschen taxi's. Verleden nacht rond 2 ure zijn twee taxi's, die in volle vlucht reden, op den hoek der Kaasmarkt en iler Brouwersstraat, achter 't stadhuis op elkander gebotst. De schok was zeer gewel dig een der rijtuigen werd tegen den muur van een huis geslingerd. Een werkman, Karei De Decker, die juist voorbijkwam, werd door een der taxi's tegen den muur geduwd en zwaar gekneusd. Do geleiders kwamen er heelhuids van af, doch hunne rijtuigen zijn vernield. Huiselijk drama. Na lang getwist te hebben met zijne vrouw, had M.., wonend op de Kaasmarkt het echtelijk dak verlaten Zondagavond, rond 11 uur. wilde hij zijne kleederen komen halen, doch hij vond znne vrouw te huis. Een twist ontstond en weldra werden man en vrouw handgemeen. In 'I gevecht greep de vrouw een strijkijzer en sloeg er mee op het hoofd van haren man, die zwaar gewond ten gronde viel. De policie deed hem naar 'l Sint-Pietersgasthuis bren gen. Het is bewezen, dat meest altijd een of twee purgeerende WALTHÉR.YP1LLEN voldoende zijn, om bij liet unbreken eener ziekte onmiddelijk alle ongemak af te wen don (hoofdpijn, draaiing, schele hoofdpijn slechte spijsvertering, verstopping). 551 Opstand tegen de pohcie. Twee kerels stoorden Muandagmorgend, om 2 ur> de rust in de wijk der Hoogstraat. Een agent maande hen aan tot kalmte en verzocht hei naar huis te gaan. De woeslaards randdei den agent aan en sloegen hem. Deze blies het alarm on versterking daagde op. De twee mannen werden bemeeslerd on naar het kommïssariaat gesleept. Het zijn twee ond- verooröeeltfen^ in, de wijk. gehuisvest. Zij werden opgesloten. Aanranding. Twee heeren, die bondag nacht wat ie lang'in een hotel der Rog-ier- plaats vertoefd hadden, wilden rond 11/2 ure een auto-taxi nemen, toen drie kerels opeens naar'hen toetraden en hun afranselden. Op het geroep der slachtoffers snelden agenten toe, die de bandieten op de vlucht dreven, hen achterna zetten, doch er niet meer in gelukten ze aan te houden. Drama der dronkenschap. Een rondleurder Norbert D..., die op liet verdiep woont van het huis nr 16 der Beiersche straat, kwam Zondagavond, rond 11 ure, droiiken thuis en viel op eenen stoel, die nevens de tafel stond, in slaap. Toen hij wakker schoot, wierp hij de lamp om en enkele oogenblikken later was hij geheel omringd van vlammen. Toen op zijn hulp geroep andere huurders toesnelden en erin gelukten de vlammen uit te dooven, was de ongelukkige reeds ijselijk verbrand over gansch het lichaam. D... werd na eerste verzorging, naar 't gasthuis overgebracht. Zijn toestand is bede ikelijk. Er is geene goede koffie mogelijk zonder goede bitterpeeén. De liefhebbers van eene fijne tas zullen dus gebruik maken van de hiuerpeeén der Trappisten Vincart. 1500 Laken. Dramatische zelfmoord. Sinds eenige weken was een 82 jarige vrouw met haar zoon in de Kerkstraat komen. De onderlinge was ziekelijk en leed veel her haalde malen poogde zij zich te zelfmoorden. In den nacht van Zondag op Maandag, ter wijl'eenieder shop, daalde zij op den koei en sprong' in een waterput, die bijna vol water stond, 's Morgends ontdekte men haar lijk. SStsisjeracacfoetSem, 1,25 fr. met flesciije inkt, te verkrijgen tenbureele dezer. Gent. Oneerlijke brievcndragcr. Maandag werd in het postbureel van de statie Gent Zuid, een hrievendx-ager, die reeds vele jaren dienst telt, doch die men sedert lang verdacht van oneerlijke handelingen, op heeterdaad betrapt. Talrijke klachten waren ingekomen no pens geld- en andere brieven die verdwenen varen. Eene bijzondere waakzaamheid werd ingericht en men vond den oneerlijken brie vendrager op het gemakhuisje zitten, terwijl hij bezig was de brieven te openen. Hij bekende dadelijk dat hij de plichlige was. Seffens werd bij uit zijnen dienst ont slagen. De man werd reeds uit eene andero stad verzet voor zijnen slechten dienst. Hij is gehuwd en vader van een kind. Autoongeluk. Maandagavond, rond 11 1/4 ure, is een aulotaxi in de Catalogne- straat, door het niet meer werken der stuur- tang, op eenen paal de elektrieke trams ge botst. Eene der twee inzitlende damen viel door een spiegelruit, waardoor zij aan het aangezicht gekwetst werd. Gelukkiglijk reed de auto met geene groote snelheid freinen hielp niet de auto is weinig beschadigd. Dokter llysenaer heeft het slachtoffer verzorgd. Waaraan zult gij zien dat gij beternis hebt? 1. de eetlust verbetert. 2. het lichaam varzwaart, weegt u voor gij THEOBROMA begint te nemen en gij zult veï'baasd zijn over den uitslag. 3. de kjeur der huid neemt eene roosach tige tint, 4. de spierenkracht vermeerdert. 5. het hart klopt harder en kalmer, de pols wordt beter. 6. de ademhaling wordt breeder en dieper. 7. het gemoed ruimt op en men wordt vroolijk en blij gestemd. 8. de geesteswerking wordt gemakkelij ker, het geheugen langer en scherper. 9. Men smaakt waarlijk het geluk van te leven, men heeft hoop en ziet alles in eene blijde toekomst te gomoet. Besluit Van heden af, allen hebben wij het vast voornemen van toch eens THEO BROMA te beproeven. Te Gent is de hoofddepot in de apotheek DE MOOR, Burgstraat, 38. 3 frank de flesch. Te Aalst, bij al de beeren apothekers. Wette ren. Overleden. De jongeling Alfons Goosssens, voerman bij den beer Steppe alhier die verleden week door zijnen wagen overreden werd en in droevigen toe stand naar een geneeskundiggesticht te Gent overgebracht was, is gisteren aldaar overle den. Hij werd heden morgend alhier begra ven onder groolen toeloop van volk- Die/stal. Gisteren namiddag bemerkte da dochter van den heer Adolf Leirens aan de Warande alhier twee kleine gasten die uit het huis van harer. vader de vlucht namen. Vermoedende dat ze iets misdreven hadden snelde zij onmiddelijk uit den hof het huis binnen en bestatigde dat eene kas was opei gebroken en de enkele franken die er inl gen voor het dagelijks verbruik verdwenen waren. Het gestolene geld bestaat uit 3 dubbele franks, 3 halve franks, verscheidene nikel- stukken van 25 centiemen en rond de frank centen, al te samen 9 a 10 frank. De dochter Leirens had een der kleine schelmen herkend, zekeren P. B..., die over eenige ''ngen met aardappelschellen in huis gewet-si was, een bengel die voor de toekomst niet veel belooft en aan zijn proefstuk niet meer is. De policie beeft de zaak in handen. is Osaftz t beste maagbitter. St Ni kol aas. Schrikkelijk ongeluk. Maandagavond, rond 6 1/2 ure. begaf zich de vlaskoopman M. Van Laere, van Kern seke, die in de hei berg gezeten was van M. Van Poucke, Molensliaat, naar de koer om aan eene natuurlijke behoefte te voldoen. In den gang-der herberg zijn twee deuren, de eene toegang gevende tot den kelder, de andere naar de koer. M. Van Laere, bijgenaamd De Zwarte die niet goed het huis kende, nam de deur van den kelder en stortte in de diepte. Op den zwaren val k\yam elkeèn toege- löopon en men bracht hétjHnehloffer in de léerberg, waar men tot ontzetting vaststelde, dat de ongelukkige op'deurslag gedood was. M. Van Laere laat eene weduwe. -jnet. 15 kinderen na., liet lijk is naar hot gasthuis overgebracht. Hamme. Arme vrouw. Maandag morgend, om 6 1/2 ure, liep het 5jarig- zoontje van Albert Van de Voorde, schoen maker, wonende Geemstraat, in en uit d9 woning zijner ouders al schreeuwende en vragende waar moeder was. Gehuren ver zochten het kind zijn vader te roepen die daar eenige huizen verder werkzaam was. Vader doorzocht liet huis en vond zijne vrouw, Valerie Van Alderweireldt, oud 33 jaar, moeder van een zoontje, verhangen op den zolder. Do vrouw was in haar verstand vermogens gekrenkt. het lang Buitengewone zittijd. Dindag morgend werd de buitengewone zittijd van den Provincieraad van Oost- V la anderen geopend. M. Roman d'Ertbuer ouderdomsdeken, was voorzitter. M. E. de Kerchove d'Exaerde, gouver- neur, bedankte de aftredende provincieraads leden voor de bewezen dienslen^bracht hulde aan de nagedachtenis van wijlen M. Rudolf Eeman, van Aalst, lid der Bestendige Depu tatie, en verwelkomde de nieuwe raads leden. Al de kiezingen werden goedgekeurd, ter uitzondering van deze van Ledeberg. Het bureel van den Provincieraad wordt daarna samengesteld als volgt Voorzitter, M. De Riemacker; ondervoor zitter. M. Van Wynckel, sekretarissen,MM. Van de Waltyne, Rolliers, Lippens. Daarna gaat men over tot do kiezing voor de leden dor Bestendige Deputatie. Al de oude leden worden herkozen en in vervan ging van M. Rudolf Eeman wordt de heer Hei-man De Baets gekozen. Ook de heeren Claeys Boüüaert, de Smet de Naeyer en della Faille d'Huysse worden als provinciale senators herkozen. In eene volgende zitting zal overgegaan worden tot de verkiezing van een vierden provincialen Senator in vervanging van wijlen M. Leger, verleden week overleden. Vergadering der rechterzijde van den Provincieraad Heden morgend, Dijnsdag, vergaderde de rechterzijde van den Provincialen Raad van Oost-Vlaanderen om haren kandidaat aan te duiden voor de plaats van Provincialen Senator, opengekomen door het afsterven van Senator Leger van Gent. De heer ridder de Ghellinck d'Elsegem, oud-urovinciaal raadslid., burgemeester van Wunnegem-Lede en volksvertegenwoordiger van het arrondissement Audenaarde bekwam 39 stemmen. De heer doctorTh. De Naeyer. oud-prQvin- cieraadslid en gemeenteraadslid le Aalst bekwam 22 Stemmen. Al de stemmen wierden verdeeld op deze twêè kandidaten geen ajidere bekwam stem men. te Wetteren Een man doodgereden. Heden morgend, rond 3 ure. vonden werk lieden in dienst van den 1 ijzerenweg. verminkt lijk van een manspersoon heen de spoorbaan liggen. Het sla ch to li er was reeds koud en stijf en had de benevens andere schrikkelijke ver wondingen de heide heenen afgereden. Niet een der werklieden erkende hel ver ongelukte slachtoffer, doch den blokwaciiler van het nabijstaande wachthuisje aan den boers erkende in hem den genaamden Ber nard Braeckman, hovenier en boomkweeker, wonende aan de Zandstraat in deze gemeente. Het slachtoffer. Het was inderdaad Bernard Braeckman, geboren te Wetteren, den 5 December 1866, weduwenaar van Eugenia Van Laor, en thans echtgenoot van Maria-Alice Van Lancker, vader van 4 minderjarige kinderen. De man was sedert zijn 2° huwelijk bij zijne schoonouders aan de Zandstraat alhier ingetrouwd en leidde er een gelukkig en werkzaam leven. Hij was de gansche ge meente door gekend en w erkte dagelijks als hovenier hij verschillige ingezetenen. Gisteren met den Maandag was Bernard Braeckman, wat bij drank, iets wat hem zeer weinig voordeed, en daardoor wat op zijden sukkel* geraakt. Rond 10 ure werd hij door den baas uit de herberg De Groene Wegel waar hij bijna gansch den avond doorgebracht had verzocht huiswaarts te willen gaan, aangezien men verlangde te gaan rusten, verzoek dat liij onmiddelijk in willigde. Daarna is hij een praatje gaan doen met den wachter van het Blokhuisje, welke te gen voornoemde herberg gelegen is en bleef er tot rond 12 ure des nachts, tot dat de blokwachter hem aanraadde van naar huis te gaan aangezien het al meer dan lijd was. Was do man thans niet goed bij den zijnen meer, iu alle geval, in plaats van zulks te doen, sloog hij de baan in tegenovergestelde richting- en ging naar Gherseamp toe. Van dat oogenblik weet men niets meer van het doen en laten van gezegden persoon. Is Braekman op zijne; stappen terugge keerd. en heeft hij zich door do duisternis misleid, mispakt van weg? Is hij in slaap gevallen op de spoofbaan en aldus het slachtoffer, zijner oi|f'Vif4fnfctigheid gewor den Ziedaar veronc.■f.stortingfen.Avelke' men ijiet zal" kunnen Id-ffaf kVijgeh en men zal Ongetwijfeld ndfcit de ware oorzaak van hel Ongeluk iïiet kennen. Het lijk. Het lijk van het slachtoffer werd op bevel der plaats ijlvo policie naar het lijkhuis op het gemeentelijk kerkhof overgebracht al waar het ongetwijfeld door het Parket van Dendermonde dat onmiddelijk van het onge luk werd verwittigd, zal geschouwd worden. De man laat een bedrukte jonge weduwe in het grootste verdriet en met 4 kleine kin deren achter. Het ongeluk heeft in de gemeente eene groote opschudding verwekt, aangezien het ongelukkig slachtoffer om zoo te zeggen van ieder was gekend, als een werkzaam en op passend werkman en niets dan vrienden telde. Onderzoek. De veldwachters Cryns en De Smet, hij- geslaan door den heer policiekommissaris, hebben een plaatselijk onderzoek gedaan, waarvan het proces-verbaal onmiddelijk den heer© Procureur des Rollings' te Dender monde werd overgemaakt. Mechelen 15. Saint-Jean H. Braïn-l'Alleud; 16. Gay Jozef, Woluwe-St Pieler. TE HAUTMONT 100 kilom. met klasseering alle 25 kilom. I. Van Houwaert 2. Charlier 3- Janssens 4. Beyl 5. Leturgie 6. Deloffre 7. Col- saet. TE RIJSEL werd Maandag de groote prijs geloopen. 80 kilometers, zonder gangmakers 1. Brocco, in 2 uren 7 ni. 2. Cyriei Van Hou waert, op een half wiel 3. Anpelhaus, op eene ronde 4. Seigneur, op 1/2 wiel 5. Carrepezzi, op eene lengte 6. Rousseau, op twes lengten 7. Gbarron, op twee ronden 8. Beyl 9. De Middel 10. L. iïeusghein II. Marei li. Het waren de twee eersten die ook den schoonslen koers leverden. Er waren 3000 toeschouwers. De burgerwacht van Dendermonde hebben iu den schietwedstrijd van Luik den eersten prijs behaad. De pompiers van Dendermonde hadden den zesden prijs. Rechtbank van Dendermonde DIEFTE. Nazarus Segers en L. De Beul van Aude- gem, hebben op de hoeve van Jan Segers en Alois Grysoi, de aardappelen gestolen en ze verkocht bij Frans Segers. Zij krijgen elk 3 maand gevangen 26 fr. boet.Frans Segers en zijne vrouw krijgen elk 15 dagen gevang en 26 fr. boet. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AA LST. 23 Juni 1912, viert de Koninklijke Aalster- sche Schuttersgilde haar 25jarig bestaan. Om 10 uren groote mis, s' avonds banket aan hunne leden aangeboden. Verlichting van het lokaal. I Juli. De Aalstersche Kunstkring houdt zijne III® jaarlijksche Tentoonstel ling ter A kade mi o achter de kerk, gedurende de Aalslerscho feestda gen. De tentoonstelling zal open zijn van 9 ure 's morgends tot 6 u. 's namiddags. II Juli. Viering van den slag der Gulden Sporen door de Koninklijke Rede rijkkamer De Gatharinislen. 's Avonds Kunstfeest en verlichting van de overdekte markt. Fak keloptocht in de stad. G EERA AR DSBERGEN 21 Juli. Prachtige Historische Stoet en Pro cessie, .Ier e^re van O. L. V. van den Oudenjjerg. Reeds 6000 deel nemers ingeschreven. ERONDEGEM 23 Juni. Groot Festival (20U fr. premiön) ter gelegenheid der inhuldiging van hot vaandel der katholieke fanfa- remnaatschappij «Slo Cecilia» N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzucht ite datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer can ons blad mede te deden. WISSEL-AGENT. (6, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop on verkoop van titels aan l frank per duizend. Kostulooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRÜSSEL17 JUNI Leen van Slaaf, Provin., Sleden Belgische leeuing 1* r 2* r 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (holen) Annuïteiten Gemeentekrediet 18b8 Buurtspoorvv dan -Juli. G!>l®Mei-iNov floten.) Atderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 - 1 903j. Brussel 1902 Brussel 1905 Zoeiiuv-eu Charleroi 1905. ÜtiltUp A Eisend 1880. f 1908 Laken 1902 Luik 1860 1G97 1905 Mechelen 1885 1897 Oostende 1852. 1898 St.-Gillis 1904 •os-ten noo«ïel881 ..larbaok (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik'(50 fr.) Verviers 1873 1893 Gustaaf Beyl loochent nog steeds voor iets in de moord op vrouw Van der Stegen betrokken te zijn. Daarentegen heeft hij Maandag morgend bekend, wel dè dader te zijn der moord ge pleegd op Isidoor De Nys, van Mariakerke. Hij voegde er bij, dat zijn broeder hem daarin geholpen had. Diensvolgens werd ook een aanhoudings mandaat afgeleverd tegen Ernest Beyl en deze werd te Gent, op zijn werk aangehou den on in het gevang van Gent opgesloten. 100 KILOM. W. V. O. V. Deze koers, die Zondag moest gereden worden, is uitge steld tot Zondag 23 Juni. Vertrek om 8 ure, in plaats van 7 ure. Ronde der onafhankelijker! in het Walen land. 150 kilom. 1. Scieur Leo, Floren- nes, 4 u. 33 m. 3/5 2. Masson Em., Awans-Bierset, 4 u. 35 m. 37 s. 1/5 3. Sira Georges, Binche, 4 u. 39 m. 0 s. 4/5 4. Godiscal Emiel, Forest, 4 u. 41 m. 9 s. 1/5; 5. Van Isterdael Joz., Anderleus, 4 u.47 m. 27 s. 4/5 6. Delafaille J., Ixelles. 4u.46m. li s. 7. Parmentier Achille, Molenbeek, 4 u. 49 m. 10 s. 8. Robaye Óscar, Vorst, 4 u. 49 m. 17 s. 2/5 (9.; Landser Gérome, Montignios sur-Sambre^ 4 u. 35 m. 4 Os. 2/5; 10. Plellinckx J., Brussel, 5u.0m.56 s. 1/5; 11. Lejour Edw., Croix-lez-Roubaix 12. Vyvermans Nicclas, Droogenhosch; 13. Strobbe Oscar, Gont 14. Verbruggen Arm. 83.S0 83. SO S3 SO 71.25 SO.— S4.75 100.25 82.45 S3 95 83.- 15. >5 92.50 77 50 <39.75 70 92 95 68 82.95 68 82 95 51 50 104 25 8-1.— 84.— 84 84.— 857 5 76.2.7 AaSst. 18.juni. Hopmarkt prijzen kalm, beschikbaar fr. 230. Nieuw gcrwas fr. 150 Anderlecht, 18 juni. Verkensmarkt, te koop 2952, prijs per kilo op voet 1,04 a 1,20. Assolie, 1* juni. Tarwe 21,00 a 22,00 rogge 17.00 a 18,00 haver 23.00 a 00.00 aardap pelen 14,00 a 17,00; boter 3,00 a 3,10; eieren 2,00 a 2,50 kiekens 3,50 a 4,25 konijnen 2,50 a 3,75; hesp 0,00; viggens 35 a 40, lsop 210 a O.o. Lede. Dijnsdagmarkt. konijnen 1° kwal. 1.40 de k. jonge konijnen, 0.60. oude duiven 0.50 jonge duiven, 1.60't koppel, boter 3.00 tot 0.00. eieren de 25, 2,25 tot 0,00; viggens 't koppel 80 Ir. Dendermonde, 17 juni. Tarwe 23,00, rogge 19,00: haver 25,00: lijnolie 95; koolzaadolie 72;id. gezuiverd77,00; lijnkoeken 22,00;koolzaadkoeken meststof 13,50 boter 2,90 eieren 2,50 aardap pelen 10,50; graan van La'Plata 39.75 id. Indie Camphore 33,00: 211 groote hoornbeesten. Leuven, 17 juni. Landbouwtarwe n 22,75 handelstarwe 22.0ü rogge 19,50 derhaver 24,25 brouwhaver 24,00 koolzaadolie 72,00; lijnolie 96,50 strooi 4,80 hooi 7.80 bo ter 3,10 tarwebloem 28.00 gort Remy 32.00 tarwezemelen 14,50; lijnkoeken 22,00 oieren 2,60. aardappelen 10,00 a 00,00. Studie van den Notaris DE VUYST, te Borsbake OPENBARE VERKOOP]NG van een TE HELDERGEM Do Notaris DE VUYST te Borsbeke zal namens wien het behoort op Dijnsdag 25 Juni 1912, om 4 ure namiddag, ter herberg van d'heer Benedikt Killemaes, te Ressegem, openbaarlijk verkoo- pen Een perceel Zaailand, gelegen te Heldergem, op D'hoeve, gekadastreerd sectie B,nummer 89a, met eene grootte van (35 aren 30 centiaren, pa lende oost den gracht daarover de meersehen, zuid het Armbureel van Heldergem, west de straat, noord Ferdinand Van Wassenhove. (a) een vierde deel ten zuiden IN VIER DEELEN !b> i,lera ernevens ld) Id gebruik bij d'heer Petrus Goeman idem ernevens idem ten noorden van M. Camiel Prael, opticien specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 18 juni, 15 ure: Barometer 7t>3"5 Thonnoiuoter 20 '5 Wind: west Vooruitz.: veranderlijk. 857 Vergeet niet 'dat'de de beste zijn en onverslijtbaar, welue sinds meer dan 20 jaren, door mij verkocht zijn altijd met waarborg' TE AALST 6, Lange Zoutstraat, 6. OPENBARE VERKOOPING van dienstig voor bouwgrond X ES 3VE 3311 XFS. EI De Notaris MEERT le Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gela gen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE MEI RE Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen ter wijk Nesteveld, aan de Boschstraat, gekadas treerd wijk A, nummer 183a, met eene grootte van 21 aren 10 centiaren, en volgens meting groot bevonden 22 aren 6S centiaren, palende ten ooste aan dame weduwe Gustaaf Coppens, zuid M. Domien De Brauwer, west de Boschstraat, noord de heeren Frans Van Cauter en Louis De Smet. Op te leggen boomprijs 350 franken. Verdeeld in twee gelijke deelen Eerste deel de helft ten ooste. Tweede deel de helft len weste. Gebruikt zonder termijn door den heer Louis De Smet te Mei re. Tweede koop. Een perceel Land gelegen ter wijk Meirenbosch, aan de Audenaardsche kasseide, gekadastreerd wijk A, nummer 100b. met eene grootte van 7 aren 20 centiaren, en volgens meting groot bevonden 10 aren 16 centi aren, palende ten ooste aan den heer Placidius Coppens, ten /.uide aan de los en daarover de erven Bethune, ten weste aan den lieev Charles Raes en ten noorde aan de Audenaardsche kas seide Gebruikt zonder termijn door den heer Ed- mond De Graeve te Meire. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 Juni 19^2 Verblijf Donderdag 11 Juli telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den hoer Louis Df. Smi:t, te Mei re, Boschstraat. OPENBARE VERKOOPING van een te Wichelen De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen, namens wien het be hoort Eene partij Land, gelegen te Wichelen, wijk Remierdries, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 1144», met eene groote van 12 aren 30 centiaren, palende noord de Winningstraat; oost Baeyensl. Philemon, 2. Marie; zuid de heeren Van Hauwermeiren 1. Jan 2.Prosper 3. Mathilde; west den heer Adolf Pollyn. ENKELE ZITDAG: Maandag 8 Juli I3I2V om 3 ure namiddag, ter herberg gehouden door den heer.August Luvckx, nabij de Statie te Wichelen.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3