SPORTNIEUWS medeibeelbrsgen. TIi. Steirens, ZAAILANDEN Perceel Zaailand FEESTWIJZER iys waarnemingen C. PMET'DE WITTE t¥!e®r§eh en Land Perceel Lanöl 20 ,;rxi 1912 DE VO-EKSSTEM tullen weerkeeren en alles in stukken te slaan. En dal deden zij in den loop van den nacht, tijdens den slaap van den herbergier en zijne vrouw. Zij verbrijzelden do straat deur. Eens binnen, sloegen zij alles in stuk ken. Op 't geroep der echtgenooten Nuytens snelden agenten toe en de baldadigaards namen de vlucht. Een hunner werd aange houden en herkend als zijnde een lid der bende met de grijze klakken, wonend in het laag Elsene. Zijne twee medeplichtigen zul len dra aangehouden worden. Akelige ontdekkingSedert 2 dagen had men M. D..., IJzerenwegstraat, niet meer gezien. De deur zijner kamer werd opengebroken. Men vond het lijk van D... op zijn bed liggen.. Een dokter verklaarde dat hij een 30lal uren te voren bezweek aan eene hartkwaal. De zoon van den overledene moet zich binnen de vier dagen inschepen voor Amerika. GauwdieverijMevr. Dumont, wo nende Wiertzstraat, 27, te Eelsene. werd Maandag namiddag op de tram, Waterloo- laan, ontlast van haren geldbeugel, inhou dende 250 frank. Stoutmoedige diefstal.Toen M. V... handelaar in zijde, Sint-Jar.èstraat, Dinsdag morgend opstond, bestaligde hij dat dieven 's nachts een bezoek gebracht hadden in zijnen winkel en voor 12,000 frank koop waren hadden buitgemaakt. De kwaaddoe ners waren langs den Gaslhuisgang binnen- geraakl. Zij worden door de policie ieverig opgezocht. Jonge dieven. - De policie zoekt se dert geruimen lijd drie jonge kerels op van 10 tot 12 jaar, die verscheidene diefstallen gepleegd hadden in de toonkaasen. Over drie dagen haddon do jeugdige bandieten de loonkas geledigd van eenen brillenkoopmnn der Noordlaan. Maandag namiddag verastte een agent de jonge schelmen, terwijl zij in de Nieuwstraat eene loonkas wildeji oponen. De deugnieten werden aangehouden en naar't policicbureel geleid, waar men in -he! bezit van den aanvoerder der bende een tros kleine sleutels vond. Het zijn drie kereltjes van deMarollen. Eene huiszoeking werd ge daan in de ouderlijke woning der knapen en men vond er verscheidene gestolen voor werpen. Een goed nieuws voor dezen met moei lijke spijsverleering. Men zegt wonderen van de bilterpeeëu der Trappisten Vincart mei of zonder melk te gebruiken. G. 1500 Anderlecht. Diefstal. Tijdens de af wezigheid der echtgenooten Devogelaere uit de Neerpedoslraat, zijn dieven bij middel van valsche sleutels in hunne woning ge drongen en hebben er de hand gelegd op eene groote hoeveelheid juweelen. De schur ken hebben ook eene som van rond de 2,000 frank buit gemaakt. De politie werd ver wittigd en opende een onderzoek, doch tot nu loo bezit mén nog geen enkele inlichting ovèr de bandiè'ten. Schaarbeek. Vitriooldrama. Vrouw X...., Rozenstraat, te Laken, leefde ge- scheiden van lpiren echtgenoot, een meubel maker, werkende bij M. M...., Gallaitstraal, te Schaarbeek. Heden morgend, om 7 ure, bood zij zich aldaar aan, om haren man te spreken. Deze v.reigerdo haar te ontvangen, doch de vrouw keerde drie uren later weer. M. M...., deed de policie roepen om haar buiten te drijven. Eensklaps wierp zij eene llesch vitriool naar liet hoofd van M. M...., die gevaarlijk verbrand werd aan het gelaat en den hals. Een klant die met hem sprak, werd insgelijks verbrand aan het hoofd en de handen. De daderes werd aangehouden. St. Jans-Molenbeek. Diefstallen op voertuigen. Een kerel narn Maandag na middag, op de Mariemonlkaai, een zak sui lier, wegende 80 kilos, van een kaïnion en nam er de vlucht mee. Eene klacht werd bij de policie ingediend. Vorst. Kind gedood. Het öjarig knaapje Emiel Verhvst, Maandag uit de school komend, werd door den wind onder de wielen van oen kaïnion geworpen. Hel arme kind werd erg gekwetst opgenomen, in het huis van een dokter gedragen en stierf er weldra. Het parket beval de overbrenging- van liet lijk naar liet doodenhuis- Evergem. Slechte daad. Dinsdag voormiddag kwam het 5jarig zoontje van Theoliel Sonneville, wonende Lepelstraat van school huiswaarts. Onderweg wilde den knaap een blikken pulletje met water vullen onj te drinken. Een 12jarige bengel, workzaam bij eenen bloemist, nam het kind zijn pulletje af eu goot er voorloop van zeep in. De kleine dronk er van en begon lievig te weenen. Toen bet knaapje thuis kwam was zijn toestand zoo slecht dat de moeder den ge neesheer Missiaen moest ontbieden, die liet de noodige zorgen toediende. Astene. Lijk opgetrokken. Dinsdag voormiddag is alhier uit de Lei liet lijk op gehaald eenor onbekende vrouw van rond de 40 jaar oud. Zondag laatst hadden verschillige perso nen die vrouw aan de Leie zien rondslen teren maar elk meende, dat zij bloemen trok, aan den boord der rivier. De kinderen Daneels hebben verscheiden voorwerpen die aan de ongelukkige toebe hoorden op den oever gevonden. Elsene. Laffe aanrandingEen werkmeisje Moj. Laudeghem, wonende Brouwerijstraat, keerde Maandag avond langs de Kroonlaan huiswaarts, toen zij op eens aangerand word door eenen jongen ban diet, die haar ten gronde wierp en zoo erg op het gelaat stampte. Het meisje riep om hulp eenige voorbijgangers snelden toe en dreven den woestaard op de vlucht. Een ondeizoek is geopend om den aanrander terug te vinden. Tervueren. Doodelijk ongeluk. Dinsdag morgend Was de werkman Leon Lefort, wonende te Sohaarbeek, voor reke ning van ^en ondernemer Oneut, aan een in opbouw zijnde huis aan den Si'boid. Hij deed een misstap en vie) van de stelling. ïï:j plof te met geweld ten gronde en brak de beiu^ armen. Hij werd daarenboven nog erg ge wond over gansch hot lichaam. Hij werd in hopeloozen toestand naar het St,-Jansgast huis te Brussel gevoerd.De gendarmerie van Tervueren heeft een onderzoek geopend. Aaerschot. Baldadigheden. Bij zekeren Alfons Van Cauwenberg, leurder wonende Nieuwstraat, verbloef een meisje met naam Justine De Velaer. Het meisje heeft nog al te lijden van Van Cauwenberg en wordt dikwijls mishandeld. Maandag avond, rond 10 ure, was het er wederom op en moest het meisje met haar kind vluchtten. In de herberg van Jozef Vorsters werd zij door hem achtervolgd en met een blok ge slagen. De vrouw dor herberg kwam er tusschen, doch werd door den woestaard op straat ge worpen en gansch haar aangezicht is slechts eene wonde door bekomene slagen. Van Cauwenberg heeft dan nog drie ruiten stukgeslagen in het huis Van Oosten en met een broodmes door de storen gestoken. Proces-verbaal is tegen den woestaard op gemaakt. Mechelen. Dievegge aangehouden. Zekere Maria E..., woonde op den Brussel- schen steenweg met P. O... Zondag kregen zij twist en de vrouw verliet kort nadien de woning, eene som van 14.000 fr. medene mende. O... legde eene klacht neder en de vrouw werd te St-Pieters Jelte aangehou den. De dievegge is thans te Mechelen ter beschikking van het gerecht opgesloten. Gent. Verbrand. Gisteren morgt ging René Viaene, oud 2 jaar, wonende Vreezebeluik, gebruik makende van de afwe zigheid zijner moeder, van de koffiekan drin ken nog vol zijnde met kokende koffie. Het kind werd afgrijselijk verbrand aan den mond en werd naar het gasthuis overge bracht. Gekwetst. Heden morgend rond 8 ure is K. Sagreys. oud 14 jaar in de St-Gil- lisstraat gevallen. Op den zelfden oogenblik kwam eene kar voorbijgereden waardoor hij gevat en gekwetst werd. Poging tot zelfmoord. Gisteren avond rond 7 1/2 ure heeft Theofiel Gabriel, metser, wonende Appelstrnat, gepoogd zich te zelfmoorder met aan de meerschen van Drongen in 't water te springen, llij werd gered. Verwen in alle kleuren van mans- damen- en kinderklceren. Verwen en friseeren van pluimen en boas. Karei AU. Gérante Mej. Céline VAN LANDUYT, Lange Zout straat, 40, Aalst. 771 Sint Laureyns. Verdronken. De koewachter P. De La ere. oud ITwjaaris aan. de hofstede van den landbouwer jü'Hondl in een put gevallen en vofpronker». Het lijk werd kort nadien opgetrokken. Ousselgem. Brand. In de woning van Augusle Tack, op den Ponthoek, is brand uitgeborsten, met den valavond. Het vuur sloeg over de woning van M. Vlieghe. De twee huizen met strooi gedekt, stonden welhaast volop in brand. I)e meubelen, de kleederen en al wat de arme menschen be zaten, is de prooi der vlammen geworden. Er blijft slechts nog een hoop assche over. Er is groote schade en verzekering. Lauwe. Brand. Het vuur heeft de vlasschuur van M. H. Gottinin asch gelegd. Duizenden en duizenden kilos vlas zijn de prooi der vlammen geworden. De schade wordt op 20,000 fr. geschat. Zonder de hulp dèr geburen, die den brand overmeesteren konden, was de schade grooter geweest. De oorzaak der ramp is onbekend. Ronse. Dieven. Onbekende schel men zijn 's nachts hij Richard Blyau binnen gebroken en hebben er zes groote stukken vleesch gestolen. Bij een gebuur namen zij een uurwerk mede. Zij poogden binnen te breken bij Wulf. De Ridder, Zonneslraat, en Francies Cromp- hout, doch werden verjaagd. Nazareth. Aanranding. Evarist Van Van Hoecke kwam gisteren avond om 9 ure van de kermis naar huis. Tegen zijn huis gekomen, werd hij aangerand door een kerel die hem een pintglas in het hoofd sloeg. De slag was zoo geweldig dat het slachtoffer al bloedende huilen kennis viel. De geburen kwamen toegoloopen en zagen den aanrander wegloopen zij hebben hem herkend. Een geneesheer moest het slacht offer seffens komen verzorgen. De gendarmen hebben de zaak in handen. Moen. Ongeluk.Hendrik Van Hulle, eeti voerman die op de Plaats woont, kwam uitzijn huis toen hij struikelde en viel; de arme man brak zich het been. Cachtem. Bloedig gevecht. Rond middernacht zaten eenige drinkebroers in oene herberg nog te kaarten. Zij kregen twist en begonnen van slaan te sproken. De baas, voor ongemakken vreezende, dreof al de woelmakers buiten. In de straat begon een verwoed gevecht. Er werd geworpen en geslagen met bierglazen. Jan Verplancke kreeg een slag op bet hoofd, zoo geweldig dat hij bloedend neerstuikte. Men nam hom op en droeg hem naar zijne woning. Zijn toestand is bedenkelijk. Hendrik Van Suteyne werd ook vreeselijk geslagen. De gendar men hebben onderzoek begonnen. Ronse. Onweer. Een schrikkelijk onweder heeft over bet omliggende van Ronse gewoed. Het regonde zoo geweldig dat al de beken en grachten overstroomden. Het koren en liet vlas werden in den grond geslagen. De schade is groot. In Ronse zijn er stralen geweest die volkomen onder water stonden. Ingelmunster. Geweldig onweder. Dinsdag namiddag, borst een verschrikkelijk onw-.'der over de streek los. gepaard met bliksem en regen. De bliksem verbrijzelde een boom van den landbouwer Delawre dan viel de bliksem ii/ de woning zelf en slQQ£ alles aan stukken. Rij richtte groote schade aan in de hofstede van pachter De Verrenaere. Vervolgens viel hij in den zolder van Arthur Ma.sure en verrichte er groote schade. Bij Gustaaf Verbeke sloeg hij een hol in den muur zonder brand te veroor zaken. Gheluwe. Moordpoging. Gustaaf Lauwers en Petrus Ludon, twee jongelingen, keerden 's nachts, langs den steenweg op Dadizeele, huiswaarts. Aan de hofstede van den landbouwer Maurey gekomen, werden de rustige jongelingen, door twee schurken aangerand. Ludon werd met stokken gesla gen en met een mesdn het been gestoken; hij kon gelukkiglijk ontsnappen. Met Lau wers liep liet slechter af. De arme jongen werd op den grond geworpen, overslampt en overslagen dat zijn lichaam eene wonde was en eindelijk tot tienmaal toe gestoken. Het plaehtoffcr kon tjot aan do hofstede kruipen en eeniggerucht maken, om hulp te krijgen. Gebaren vonden hem, builen ken nis, in een grooten bloedplas liggen. Zij droegen hem binnen .cn ijlden om don dok tor. Hel hoofd van Lauwers is eene wonde. De toestand van den jongeling is hopeloos. De gendarmerie heeft de plichtigen ge vonden. Ardoye. De bliksem. Gedurende bel onweder is de bliksem gevallen in de boe- dorij van Karei De MeUlènaere en stak die in brand. De woning kóu men redden, maar de schuur en de stal brandden af en al wat er in was, werd vernield. Ze Ie. Lieftallige zoon. Maandag avond ontstond twist tusschen vader en zoói: Van Hecke, wonende wijk Wezepoel. Bei den werden handgemeerï. Tijdens de worste ling bracht de zoon zijnen vader eenen mes steek toe.De gendarmen, ter plaats geroepen hebben den lieftallig en zoon, die pas 18 jaar oud is, in het gevang van Dendermonde opgesloten. ïï&xsvetacs&hcSian, 1,25 fr. met fleschje inkt, te verkrijgen tenbureele dezer. Lede. Schurkenstreken. Dinsdag nacht hebben laffe schurken op Overimpe, ten nadeeie van Alfons Rasschaert, Phile mon Lievens en Leonia Thys eene groote hoeveelheid te velde staande aardappelslrui- ken uitgetrokken en vernield. Alfons Rasschaert die juist ter plaats kwam heeft de schelmen betrapt en herkend. Eene klacht is bij de policie ingediend en proces-verhaal is opgemaakt. Nieuwerkerken. 1 Brand. Dezen Voormiddag rond 9 uren brak er brand uit op den wijk Pijponbe^lqj in de, hofstede be- WQond;.,door Constant P 3 Clerqq. Toen het vuur bemerkt werd sjgnd de si nl in laaie vlam. Op een oogwenk'slond de schuur mede in brand. Dank de moedige hulp der geburen, Jion het woonhuis en een deel der stalling- gevrijwaard worden. D* sohade is door verzekering gedekt en beloopt een 2000 tal franken. DUiVENNiEU VV S LEDE. Prijsvlucht uit Pt-St-Maxence met 293 duiven. 1. RoelandtCam. Lede2. Willockx.Lede; 3. Triest Joz. Lede 4. De Troyer, Erpe 5. Roelandt Dom. Lede 6. Van Veerdegem, Schellebelle 7. Verhoeven Fr. Erpe 8. De Meester, Wichelen 9. Vermeiren Bern. Lede 10. De Smals, Lede. Zondag 23 Juni, CREIL bij We Ileyn- drickx te Wanzole. Gemeente Haaltert-Dorp. Op Zondag 21 Juli aanstaande, Groote Lulte met den dikken bal tusschen de drie vermaardste partijen van het Land. Herdersem, Moens-MeganclcSchaarbeek, Putmans Brain-le-Comte, Fayconnier. Het spel zal beginnen om 2 uren stipt. AALST. Bericht. De maatschappij De Vrije Boldershebben de eer de leden der maat schappijen welke ingeschreven hebben aan den prijskamp, uit te noodigen tot den eind- prijskamp, welke zal plaats hebben op Zon dag 23 Juni 1912, om 5 uren, in baar lokaal bij Mrae W° Wellekens, Geeraardsbergsche- straat, 46. Bijeenkomst der karApioenaten om 4 uren, in het Klein GentNieuwstraat. Optoolit met muziek naar bet lokaal, der Vrije Bolders. i LEDE. Christen Vlaamsch Verbond. Op Zon dag 7 Juli, om 3 ure namiddag, zal te Lede don Guldensporenslag met luister worden gevierd. Het Christen Vlaamsch Verbond heeft eenen oproep gedaan aan al de maat schappijen der gemeepte om eenen groot- sclien stoet in te richten, die al de straten der gemeente zal doorkruisen. Daarna ver gadering van al de maatschappijen op de Dorpplaats, waar, van op het kiosk, de machtige Gentsohe redenaar, M. Philip De Munnynck, het woord zal voeren. Men zal van deze gelegenheid gebruik ma ken, om Coosoje.nco te herdenken en aan ons volk beter te doen ketenen. Al de maalschappijn hebben hunne mede werking toegezegd. Na de voordiacht van M. De Munnynck, zal er Concert gegeven worden, door de Ko ninklijke Harmonie, de Katholieke Fanfa ren en de Koermaatsohappij Hand in Hand. De Turnclub zal oefeningen doen op 't Dorp en zoo don luister van 't feest ver- grooten. De Tooneelafdeeling van het Christen Vlaamsch Verhond, is reeds bezig met eene Conscience Vertooning te bereiden voor 't begin van October. Een drama en een blijspel getrokken uit de werken van den beroemden Vlaamschen schrijver, zullen op gevoerd worden. WISSELAGENT. 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEEL E KWO TEERING BEURS VAN BRUSSET.17 JUNI Leen wan Staat, Provin., Sleden Beigisclie leening 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Büurtspoorw Jan -Juli3 Obl.Moi-Nov. 3 (toten) 2,5 Ar-derlecht. 1907 3.5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022.5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Geilt 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik 18603 18972 1905 2 Mechelen 18853 3897 3 Oostende 1832 18982 St.-Gillis 19U43 St-,loos-ton noodol8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 83.— S3 847.0 85.50 82.— S2.— 102.— 8T oï if, 77.50 69.50 6970 82.95 68. 94*50 84.— 827 82.50 78*2: 7üi— MARKTPRIJZEN Aalst. 19 juni. Hopmarkt prijzen kalm, beschikbaar fr. 23u. N ieuw gewas fr. 150 SoKegesn 18 juniTarwe 20.75. masteluin ItO,00. rogge 17,00. haver 26,00. bonnen Oü,00 aardappelen, '-'konijnen 3.UÜ a kiekens J a 6; boter 2,90, eieren 2,25.viggeps.25 J.35. Minove, 18 juni Tarwè 23 a24;S.-ogge 17 al8 haver £1 a 25 gerst 00 a. 00 koolzaad Ut) a UO bopnen 00; aardappels710,00 a 11,00 boter 2,85 a S.üö eieren 2,25 a 2,5(1yiggens 65 u 75. r-De Notaris MOYERSOEN, té Wichelen, zal openhaarlijk verknopen op Vrijdag 21 Juni 1912, te Wichelen om 9 ure voormiddag, aan den voet der koopen, 15 koopen Schelde-IIooigras, in de Wichelsehe Weirt. En om 3 ure namiddag, ter herberg De Stad Schiedam, bewoond door Dame W° Edouap.d D'Hooghr, le Wichelen, Margote 28 koopen Schelde-Hooigras, in de Bergemeerschen, Schoo- naardemeerscli en Wevmeevsch. 805 Openlaare van welgelegene TE EflfiRSEGESl. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten aanzoeke van wien het behoort, met gewin van palmsla, en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Zaailand, ook idienslig voor Bouwgrond, gelegen op Elderberg, .aan den Steenweg van Moorsel naar Baardegem en nabij het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, nummer 190a, groot 34 aren 60 centiaren, pa lende noord Sedon ie De Meersman en De Wolf Francisca-Stephania, oost Hendrik-Alfons Ver- meiren-Jacobs, te Brugge, zuid den Steenweg en Pieter-Corneel Van den Broeck-De Wolf, west Louisa Carle en consoorten en De Schep- per-Bieseman Leo-Frans. In gebruik bij Petrus Van den Broeck, Tweede koop. Een perceel Zaailand, gele gen op Elderberg, bekend ten kadaster sectie C, nummer 182a, groot 20 aren 40 centiaren, pa lende noord Prudencia D'Hondt, oost en zuid Vermeir-Jacobs voornoemd, west Sedonia De Meersmanen De Wolf Francisca-Stephania, In gebruik bij Petrus Gyssens. ZITDAGEN Instel Maandag 24 Juni 1Q1« Verblijf Maandag 1 Juli telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van de Kinderen De Meersman, te Baardegem, Dorp. Studie van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke, OPENBARE VERKOOP!NG van een TE HELDERGEM Do Notaris DE VUY'ST te Borsbeke zal namens wien het behoort op Dijnsdag 25 Juni 1912, om 4 ure namiddag, ter herberg van d'heer Benedikt Killemaes, te Ressegem, openbaarlijk verkoo pen Een perceel Zaailand, gelegen te Heldergem, op D'hoeve, gekadastreerd sectie B,nummer 89a, roet eene grootte van 65 aren 30 centiaren, pa lende oost den gracht daarover de meersehen, zuid het Armbureel van Heldergem, west de straat, noord Ferdinand Van Wassenhove. a) een vierde deel ten zuiden IN VIER DEELEN^) idem ernevens idem ernevens d) idem ten noorden In gebruik bij d'heer Petrus Goeman. 3 voor de Stad en het Arrondissement Aalst» AALST. 23 Juni 1912, viert de Koninklijke Aalster- sche Schuttersgilde haar 25jarig bestaan. Om 10 uren groote mis, s' avonds banket aan hunne leden aangeboden. Verlichting van het lokaal. I Juli. De Aalstersche Kunstkring houdt zijne III® jaarlijksche Tentoonstel ling ter Akndemie achter de kerk, gedurende de Aalstersche feestda gen. De tentoonstelling /.al opon zijn van 9 ure 's inorgends tot 6 u. 's namiddags. II Juli. Viering van den slag dor Gulden Sporen door de Koninklijke Rede- rijkkamer De Gatharinisten. 's Avonds Kunslfeest on verlichting van de overdekte markt. Fak keloptocht in de stad. GEERAARDS BERGEN 21 Juli. Praohtige Historische Stoet en Pro cessie, Ier eere van O. L. V. vail den Oudonberg. Reeds 6000 deel nemers ingeschreven. ERONDEGEM 23 Juni. Groot Festival (200 fr. premiën) ter gelegenheid der inhuldiging vail hel. vaandel der katholieke fanfa- reninaatschappij *Ste Cecilia» N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondisse/ncnt loorden beite/d verzocht lie datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 'l beheer van ons blad mede te dee ten. vau M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, I aiigo Zoutstraat, 6 19 juni. 15 ure: Barometer 759"8 Wind: zuid-west Thermometer 25° Vooru.itz.: veranderlijk-» Altijd voorzien van de beste en laatste nieu wigheden in uurwerken, te beginnen van de een voudigste lol do rijkste, IN HKT HUIS TE AALST 6, Lange Zoutstraat, 6. 857 OPENBARE VERKCOPING van dienstig voor bouwgrond rsr3ES De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gela gen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE MEIRE Eerste koop. Een perceel Meersch, gelege» ter wijk Nesteveld, aan de Boschstraat, gekadas treerd wijk A, nummer 183a, met oene grootte van 21 aren 10 centiaren, en volgens meting groot bevonden 22 aren 68 centiaren, palende ten ooste aan dame weduwe Gustaaf Coppens, zuid M. Domien De Brauwer, west de Boschstraat, noord de heeren Frans Van Cauter en Louis De Smet. Op te leggen boomprijs 350 franken. Verdeeld in twee gelijke deelen Eerste deel de helft ten ooste. Tweede deel do helft ten weste. Gebruikt zonder termijn door den heer Louis De Smet te Meire. Tweede koop,. Een perceel Land gelegen ter wijk Meirenbosch, aan de Audenaardsche kasseide, gekadastreerd wijk A, nummer 100b. met eene grootte van 7 aren 20 centiaren, en volgens meting groot bevonden 10 aren 16 centi* aren, palende ten ooste aan den heer Placidius Coppens, ten /uide aan de los cn daarover de erven Bethune, ten weste aan den heer Charles Raes en ten noorde aan de Audenaardsche kas seide Gebruikt zonder termfjn door den heer Ed- mond De Graeve te Meire. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 Juni img Verblijf Donderdag 11 Juli telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Louis De Smet, te Meire, Boschstraat. OPENBARE YERKOOPING van een te Wichelen De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, ?al openbaarlijk verkoopen, namens wien het be hoort Eene partij Land, gelegen te Wichelen, wijk Remierdries, aldaar gekadastreerd sectio B, nummer 1144b, met eene groote van 12 aren 30 centiaren, palende noord de Winningstraat-, oost Baeyens 1. Philemon, 2. Marie; zuid de heeren Van Hauwermeiren 1. Jan 2.Prosper 3. Mathilde; west den heer Adolf Pollyn. ENKELE ZITDAG: Kïaandag 8 Juli ISI2, om 3 ure namiddag, ter herberg gehouden door den heer.August Luyckx, nabij de Statie te Wichelen.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3