DE DENTINOL De-Kempenaar ae.!ËSfte Tlx. Stevens, Stadsnieuws Sint Vincentius Genootschap SPORTNIEUWS Wieli-ij den ElxiiS 3F» 23 T IE T C. PHAET-DE WITTE FEESTtfss B JZER waarnemingen IANQUE CENTRALE GANTOISE s KERKHSHESPEfa Huis Evarist Van Nuffel-Scheerlinck MEDEDEELUIIGEN. Een radicaal middel wonderbaar tegen Tandpijn 29 JUNI -0i2 DE VOIiBSSTEM St-Pleters-Leeuw. De moord. genaamde Schelfhout die Maandag avond bij middel van een herdersstaf zijn oom vermoord had, werd Woensdag morgend in het justi tiepaleis van Brussel door den onderzoeks rechter M. Devos ondervra-agd. Hij beweert dat Perpetle, het slachtoffer, on Hemelinckx hem aangevallen hadden en hij zich in staat van wettige zelfvordiging bevond. Het par ket zal zich een tweede maal ter plaats bege ven om de getuigen te ondervragen. De moordenaar Zkl uë magistraten vergezellen. Bijzondere maatregelen zullen genomen wor den, want, aangezien deze zaak eene groote opschudding verwekt heeft in de streek voorziet men een grooten tooloop van volk. Baetqwe CentoZe Gantoise, Naaml. Maat. Iluring Brandkoffers 10 frs. 'g jaars. Zie annonce. Schaarbeek. Teruggevonden. M D.., koopman in edelgesteente, Gallaitstraat te Schaarbeek bestaligde dezer dagen de verdwijning van een zakje inhoudende bril janten voor een waarde van 15,000 franken. Hij veronderstelde dat ze hem ontstolen werden. M. D.., thans op reis in den vreem de heeft naar zijne familie een telegram ge zonden om haar te verwittigen dat hij de verdwenen.briljanten had teruggevonden in zijnen reiszak. Elsene. Gevolgen van een automobiel ongeval. Pieter W.., schrijnwerker, Florentiëstraat, 45 Elsene, werd op 21 dezer in de Vier-Armenstraat door een auto omge worpen en aan het hoofd gewond. Zijn toe stand verslechtte sedert een paar dagen. Woensdag gaf de man kenteekens van krankzinnigheid en men moest hein naar hel gasthuis van Elsene overbrengen. De dokters oordeelden dal zijn toestand zeer onrustwek kend is. Do policie heef t een onderzoek inge- gesteld. Leuven. Gered. Een werkman der electriciteitfabriek van Leuven herstelde een leiddraad der elektrische verlichting te Herent. Hij werd eensklaps een goweldige schok gewaar en bleef aan den draad han gen. Een smid sneed de strooming af in eene kabicn en ontlastte de werkman, die het be wustzijn had verloren. •Een dokter gelukte er in na lang werken het slachtoffer terug tot het leven te roepon. Etterbeek. Een zioerm bijen. Bijen gonsden 's avonds in het magazijn van een schoenmaker op den Steenwr^van Charle roi, te Ma-Campagne- Het waren er van een verdoolden zwerm, die zich eindelijk had ge vestigd op de lantaren voor zijne woning.De schoenmaker besproeide de insecten met een waterdarm. Na vijf minuten lagen al de arme diertjes allen op den grond en werden ze met de spade opgescheept, en op een hoop vuilnis geworpen. Erps-Querbs. Het daodelijk spoorweg ongeluk. ryr Nopens de dood van den Egyp .tiaansehon student Aly Bey'Sirry, wiens lijk langs,de spoorbaan gevonden werd in de -rich ti-ng''- Ttm ombei-g-d ©n It t mon-da tnle ongelukkige tegen het portel van den trein naai'Brussèl'ïeunënde en (fit openschoot, ten gevolge waarvan hij op de'baan stortte. De3B*jaEicac!het£e3!, 1.25 fr. met fleschje inkt, te verkrijgen tenbureele dezer. Laken. Oneerlijke dienstmeid. Gis teren namiddag, hief de meid van M. X-..., Koninklijke Parklaan, alarmkreten aan. Zij riep Een dief Men drong in het huis en vond op het gelijkvloers alles in do groot ste wanorde. Al de meubelen waren ver plaatst en omgeworpen. M. X...., die in de buurt was, werd geroepen en snelde toe. Hij stelde de verdwijning vast van 4000 frank in bankbriefjes en van 7,000 frank in obli gaties. De meid, ondervraagd, verklaarde dat zij, van de markt komend, twee kerels had betrapt die bezig waren met. do meube len open te breken en die, haar ziende, de trap beklommen en vluchtten langs liet dak. Men doorzocht de naburige huizen, doch ontdekte geen spoor van de dieven. De ver klaringen van de meid kwamen aan de poli cie verdacht voor. Na de meid een uur lang ondervraagd te hebben, eindigde liet meisje met te bekennen dat zij den diefstal bad ge pleegd en de wanorde in de kamers had ver wekt. Zij zegde insgelijks waar zij het geld en de obligat es had verborgen, welke in derdaad op de aangeduide plaats worden te ruggevonden. De jonge dievegge werd naar de gevan genis overgebracht. Antwerpen. Amerikaansche zeden. Men weet dat alhier Maandag II., de Ame rikaansche stoomboot Finland aange komen is, met een 200 tal Amerikaansche allileten, die deel moeten nemen aan de Olympische spelen te Stockholm. De Finland» is Woensdag middag naar zijne bestemming vertrokken, maar het ver trek had een algemeenen oploop aan de kaai teweeggebracht. De millioenrijke excursio- nislen hebben, toen de boot van wal stak, zich vermaakt met op de kaai alle Belgisch geld, dat zij nog in hun bezit hadden, to werpen. Vandaar eene algemeene beweging tusschen het werkvolk, dat aan het grabbe len ging dat het een aard had. Menigen dok werker is er wel goed bij gevaren, en had menig ziverstuk in zijnen zak. Ongeval. Woensdag namiddag op de Haudelslei, ter hoogte van de Aerdtstraat, werd zekere Pieter Mathysens, 56 jaar oud, woonachtig Lange Beeldekensstraat, 145, bij het dweerschen van den rijweg, door een rijtuig verrast en ten gronde geworpen. Terwijl men den man opraapte, is het rijtuig gevoerd door twee jónge gakten, zoo spoedig mogelijk vertrokken. De man werd naar het verbandhuis Noord overgebracht, waar vastgesteld werd dat hij verschillende kneuzingen aan schouder, knie en beencn bekomen had. Hij werd na eerste verzorging naar het St.-Walburgisgasthuis gevoel Brutale aanrandingIn de Lange Kievitstraat, werd Dinsdag namiddag, de fa.Viekwerker J, Boï>t6n, 40 jaar oud, wo nende Kronenburgstraat, 68, door zes perso nen aangevallen en deerlijk mishandeld. De ongelukkige jongen, had een lichten mes steek in de rechterhand bekomen, en tevens verschillende kneuzingen in het aangezicht. Hij is na verzorging in de naburige volks apotheek terng naar huis gekeerd. De ]affe aanvallers worden door de policie Opgezocht. Vechtpartij op ecnen stoomerWoens dag namiddag heeft een Chineesche matroos van den stoomer «Giesen» een dokwerker zekeren De B..., wonende Scholleken, met eene staaf ijzer op liet hoofd geslagen. Vol gens de verklaringen van sommige getuigen, werden de Ctiineezen reeds den geheelen dag door de werklieden lastig gevallen en de Chinees heeft aan die plagerij gauw een einde gesteld. Eene werkstaking. De stokers en de trimmers van de Lapland hebben gis teren liet werk gestaakt. Zij weigerden hunne verbintenis te teekenen voor het ver trek van Zaterdag. Het bestuur der Red Star Line heeft evenwel de noodige voorzor gen genomen, om te maken dat het vertrek regelmatig kan geschieden. Mechelen. Avoiidmarkt. Er waren 1954 manden met versehillige vruchten ter markt gebracht. De prijzen waren aardbe ziën 0,85 hloemkoolen 8.00 lot 15,00 nieuwe erwten 0.12 tol 0.15 tomatten 0.80 rhoharher 4.00 tot 5.00 aspersiën de hussel 0.35 tot 0.70 aardappelen 9.00 tot 10 fr. Gent. Koninklijke Vlaamsche Acade mie.De jaarlijksche plechtige vergadering- zal plaats hebben' den Zondag 11 Augusli, De dagorde is samengesteld als volgt Openingsrede door den bestuurder, den heer Kanunnik Muyldenaers, die zal handelen over Gonsience zijn leven en zijn werken. Zwakke en bloedarmoedige personen zullen gelukkig zijn lo vernemen, dat de Ijzerhoudende Raphael pillenwelke zoo geprezen zijn tegen bloedarmoede,uitputting, hartkloppingen enz.,'overal verkocht worden in de goede apotheken van het land, 1,75 fr. St-Nikolaas. AanhoudingEen IS jarige schurk, Petrus C., wonende Drie koningenstraat, is onder betichting van erge feiten aangehouden. Gevallen. De genaamde Joannes Van Bastelaere, wonende Molendreef, wilde aan een venster der tweede verdieping van zijne woning slorsen hangen. De man verloor het evenwicht en viel op straat. Hij was een arm gebroken en een schouder ontwricht. Dr De Decker verzorgde hem.. Die/stal. Ten nadeele van een Ant- werpsch foorereiziger werden op de fooj-e voor 150 fr. koopwaren gestolen,, Bene klacht is neergelegd. Deinze. Doödelijh automobjelongeluk Woensdag is alhier op dftn steenweg een schrikkelijk automobielongeluk gebeurd De koopman Hendrik Maes kwam met zijne kar aldaar gereden, toen zijne klak door den wind afgerukt werd. Maes wilde ernaar grijpen, doch verloor liet evenwicht en viel op de steenen, juist toen een automobiel in volle snelheid voor bijreed. De ongelukkige koopman werd schrikke lijk verminkt over gansch het lichaam,Twee geneesheeren hebben hem de eerste zorgen toegediend. De toestand van Maas is zoo erg dat men alle oogenblikken den noodlottigen afloop vreest. Doornijk. Doodelijk ongeluk. Een 15 jarige knaap Adolf Quensier, wilde giste ren op een waggon steenen kruipen welke van Antoing kwam aangeredon. Hij bere kende slecht zijne poging en rolde onder de wielen. De arme knaap werd de rechterbil vreese- lijk vermorzeld. Ooggetuigen brachten hem naar het gasthuis doch bij zijne aankomst aldaar had Quensier reeds opgehouden te leven. van grachtói» en opworken van aarden dijken er in gelukten hei vuur tegen te houden en uit te doovon. De schade is aanzienlijk. Blankenberge. Schrikkelijk ongeluk. Woensdag namiddag, rond 5 ure, waren twéé scbildersgaslen, woonachtig te Brugge, werkzaam voor den heer Marmest, te Blan kenberge, aldaar in de Kerkstraat bezig het gewezen hotel d' Allemagne gehouden door deu heer Arlli. Pauwels, te schilderen. Het toppunt van de hooge ladder brak en de schilder die hoven stond, viel uit eene hoogte van 20 meters, op den tweede, die wat lager aan den arbeid was. Beiden stortten op de straatsteenen neder, met zulk schrikkelijk geweld, dat "de eene Bartholomeus, op den slag dood was en de andere zekere Wauters die de beide beencn gebroken was, in hopeloozon toestand werd opgenomen en naar het gasthuis gebracht. Beide slachtoffers ziju gehuwd en vader van familiën. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEELE KWOTEERING BEURS VAN BRUSSEL27 JUNI Leen van Staat, Provin.) Steden Belgische leeuing 3* 2« r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten Gomeentekrediet. 3 3 3 2,5 4 1868 Ter gelegenheid van de kermis zal er in de Korte Zoutstraat, bij Alfred Thybaert goede en lekkere wafels te bekomen zijn op Zondag on Maandag, de twee eerste kermis dagen, en den Zondag opvolgende. Op aanvraag, bestelt,men ten huize. 891 SissÊ Jozefs College fialst. Tombola ten voordesle der armen der stad Gezien de buitengewone uitgaven van t verleden en het loopend jaar, heeft het Gomiteit van Sl Vincentius Genootschap b slist, een tombola in te richten. Beleefd maar dringend verzoeken wij de gegoede burgers der stad een handje toe te steken tot het wellukken onzer tombola, opdat wij in 't vol gende jaar, zooals vroeger, veol goeds zou den mogen stichten onder de katholieke ar men van Aalst. Er is hier eene gelegenheid le meer voor de katholieke burgers om hunne genegenheid voor* den armen werkman' te toonen. Wij rekenen dus op de reeds zoo goed gekende mildadigheid der katholieke Burgerij, cn verhopen, dat eenieder volgens zijn vermogen een aantal loten onzer tombola zal willen aankoopen. Namems het Bestuur. Loten dor tombola zijn te verkrijgen aan 0,10 fr.. bij den portier van het College. Binnen eenige dagen zullen de talrijkeen prachtige prijzen voor eenieder ten toon ge steld worden in de groote spreekzaal van het College. De trekking zal plaats hebben op het einde der maand Juiii. De dn'g der trekking zal in de Volksstem word-ên aangekondigd. 3 3 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Afcderlecbt 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 ,aken 19023 ,uik I8603 1897 2 1905 2 Mechelen 1885. 3 1897 3 Oostende 1852 189 8 St.-Gillis 1904 St-J oosten noodel881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 Soumag-ne. Bloedige kermis. Tijdens een biljardprijskamp, ontstond twist, door dien een der spelers door een toeschouwer gehinderd werd. Eon algemeen gevecht volgde weldra. Verscheidene revolverscho ten werden gelost en een der vechters, zekere Willot, mijnwerker, wonende te Maireux kreeg talrijke messteken. De man moest in hopeloozen toestand naar het gasthuis gevoerd worden. Een onderzoek is geopend. Luik.Armenian.Sinds lang leed de genaamde August Romain, 42 jaar oud, wonende te Val-Saint-Lambert, aan zenuw zwakte. Reeds herhaalde malen gaf hij hot voornemen te kennen zich le zullen zelf moorden. Gisteren was hij verdwenen en op de oever der Maas vond men zijn hoed en zijne vest: Opzoekingen werden gedaan en kort nadien haalde men zijn lijk op. Flémalle-Grande. Lokomotiefin 't wa ter. Eene lokomotief welke op eene hel lende baan, binnen de omheining eener kool mijn was geplaatst, is, men weet niet hoe, in gang geraakt. De machien wierp de af sluiting om en plofte van eene hoogte van 4 meters in de Maas. Er zijn geene persoons ongelukken. Genck. Boschbrand. In de sparren- bosschen van Genck (Limburg),toebehooren- de aan M. Tozn, ontstond brand, dat in korte tijd zulke groote uitbreiding nam, dat het vuur zich uitbreidde op eene uitgestrekt heid van 4 kilometers in de richting van Assche. Verscheidene brigaden gendarmen snelden tor plaats om liet vuur te bestrijden doch deze lieden waren machteloos. De burgemeester van Genck ontbood als dan de soldaten van bet lie linie die na ver scheidene uren werkens, en na het delven Aalstersche Velodroom Op Maandag 1 Juli, om 4 uren namiddag (stipt). Kampioenschap van 't land van Aalst voor Onafhankelijke eii Beginnelingen. Zullen er aan deelnemen. Onafhankelijke. Jozef Van Isterdael Denderleeuw René Deryck, Hekelgem Emiel Vangoethem, Qombergen Rcmi Van damme, Ninove. Beginnelingen. Arthur Van Bran le gem, kampioen 1911 Maurice Vandevelde Galcken Arys Arthur, Aalst Dewinier Karei, Moorsel Beeckman Leon, Aalst Dewinter, Schellebolle Carlos Rombaut, MoorselDesmet, Schel] ebelle Omer Dewilte, Hocstade Coppens Louis, Assche Deconinck Benoit, Aalst. Aalst, groote baankoers voor beginnelingen onder de 19 jaar, met of zonder linoence. Bij Petrus Brulm, Binnenstraat, 135, Aalst, op Maandag 1 Juli, (Kermis Maandag), de we loopt Rozendreef, Botermelkstraat en Bin nenstraat, 10 maal, het zij 25 kilometers. Koers per ploegen der Wielrijdersvereeni ging van Oost-Vlaanderen. Het bestuur der W. V. O. V. heeft beslist de koers per ploegen te doen betwisten op Zondag 30 Juni. De ploegen zijn samengesteld uit zes leden. Van de vier eersten wordt de tijd samenge steld en de overwinnaar is deze welke den weg afgelegd heeft in den minsten tijd. Aan den eerste wordt de drinkschaal overhandigd voor een jaar. Aan de vier eersten afzon derlijk een verguld kenteeken aan de vier tweeden een zilveren kenteeken. De inschrijvingen moeten gezonden wor den aan den heer L. prégoire. Vertrek aan den Brusselsohen steenweg tot aan do bijeenkomst der velobaan naar Weitoren (vliegende kontrool), Wetteren- Dendermonde (vaste kontrool), rechts nemen naar Aalst, dan rechts de baan nemen Brussel-Gent, om aan te komen aan het vertrekpunt. Vertrek om 8 ure 's morgens. 83.75 I 83.70 I 70.75 93.90 78.50 84.50 85.50 100.— 82.05 82.— 101.75 84.75 73.50 91.50 76.75 68.75 67.25 8d!— 50.75 103.50 83.80 82.15 82.10 85.25 73 75 In den Brusselschen legumenwinkel Kerkstraat, 10, AALST. Alle dagen van de kermis te bekomen goede Italiaansche palatten, alsook nog z goede oude. Alle soorten van nieuwe Legumen fruiten, Snijboonen, fijne Erwten, enz., enz. Aalbeziën, Wijnbeziën, Groengeladen. e ook nog allerbeste fijne Appelsienen. 893. Al wie schoone Keriïlis geschenken wil aau- toopen gaat vooreerst de prachtige uitstallingen bezoe ken van het huis 857 TE AALST 6, Lange Zoutstraat, 6. waar ze voorzeker hun gerief vinden aan matige prijzen. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. I Juli. De Aalstersche Kunstkring houdt zijne III® jaarlijksche Tentoonstel ling ter Akademie achter de kerk, gedurende de Aalstersche feestda gen. De tentoonstelling zal open zijn van 9 ure 's morgends tot 6 u. 's namiddags. II Juli. Viering var. den slag der Gulden Sporen door de Koninklijke Rede rij kkamer De Catharinislen. 's Avonds Kunstfeest en verlichting van de overdekte markt. Fak keloptocht in de stad. GEERAARDSBERGEN 21 Juli. Prachtige Historische Stoet en Pro cessie, ter eere van O. L. V. van den Oudenberg. Reeds 6000 deel nemers ingeschreven. LEDE. 7 Juli Luisterrijke viering van don Gul- densporenslag, door het Christen Vlaamsch Verbond. Feestrede doop Philip De Munnynck van Gent. Koncerten, Turn feest. N. B. De katholieke Maatschappijen an de Stad en het A rrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. van M.Camiel Pract, opticieji-specialiste Aalst, Tango Zoutstraat, 8 1 juni; 15 ure: MARKTPRIJZEN Aalst. —28 juni. —Hopmarkt kalm, prijzen in afslag, beschikbaar fr. 220. Nieuw gewas, fr. 142.50 Anderlecht. 28 juni Markt Kalveren 1294, prijs per kilo op voet fr. 0,90 a 1,00 1,30. Audenaarde 27 juniAardappelen 11,00. boter 2,80. eieren 2,20. viggens 45. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van 28 juni getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 6; Melkkoeien 8; Groote ossen 7; Jonge ossen 9; Vaarzen 00 Stieren 8. Varkens 236 Kalveren 251; Ma gere beesten 125; Schapen 0, Lamineren 0, Vig- genen 618. De goede stalbeesten golden van 1,85 tot 1,96. De kalveren van fr. 1,95 tot 2,15 per kilo, ge- De schapen Van «r. 1,20 tot 1,40 per kilo, ge- slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,20 tot fr. 1,30, volgens kwaliteit. Geeraarsdbergen 28 juni. Tarwe de 100 kilos 21,50; Masteluin 19,00; haver 24,00 Rogge 18 00; boonen 22,00 Aardappelen 12,00; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,60 a 2,75 eieren per 25, fr. 2.50 ruw vlas 0.94. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ KAPITfiRL s 5 KULJQEN FR. KOUTER, 20, GENT, beursorders I Uitwisseling van vreemde bankbiljetten en munten, -- Koepons Voorschotten op titels In be waarneming van waarden. VERHURINGS- RB fl HniT A QTEW TARIEF DER BttAllUlvAd I Uil Barometer 760° Thermometer 23°5 Wind: zuid-west Vooruit*.veranderlijk Goede meid kunnende alle werk alsook de keuken, reeds 18 jaar gediend en 33 jaar oud. vraagt plaats in deftig huis. Zich te begraven bij Melanie Bauwens. Dendermondschen steenweg, 29, nabij de Keizer, Hnfslade. 894 MODEL Afmetingen BINNEN HUURPRIJS "2 c a 5 -e K B C 5 c-s 73 c O 'O k 3 C i. a a co hoog breed diep met. met. met. Fr. Fr. Fr. Fr. Fr. 0 12 0 15 0,57 2 4 6 fitS 25 B 0,12 0,30 0,57 3 6 9 14 3o 0,24 0,20 0,57 4 7 10 17 45 O 37 0,1b 0,57 D 0 31 0 21 0 57 4 8 12 20 50 K 0 31 0 35 0,57 6 12 18 SO 75 F O 52 0.55 0.57 9 18 26 45 11b G 0 56 0 62 0 57 10 20 30 515 12b H 0,78 0,62 0,57 20 40 60 ÖO 200 De zaal der brandkasten is alle werkdagen open van 9 tot 12 1/2-ure en van 2 tot 3 1/2 ureden zaterdag van 8 1/2 ure tot 's mid dags. 1530 Ardeensche, 1,30 fr. de kiloInlandsche, gerookt, 2,25 de kilo Inlandsche, gekookt, 4 fr. de kilo KAPELLESTRAAT, I, AALST 881 GEMEENTE IDEGEM. Op Zondag 30 Juni bij Magloire Malfroit, j om 7 ure, Groote Vogelpikwerping, voor vetto konijnen. Om 9 ure, Bakbólling ook voor vette konijnen. BEULHSRIJSt BERICHT. Al de pbolograplilscho werkhuizen der stad Aalst zullen dés Zondags sluiten om 1 uur namiddag te beginnen van lsl8n Oogst 1912. 880 pELANGRIJKEnENEESKUNDIGEHNTDEKKING Een groep geneesheeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dank aan hetwelk, geene tandpijn 5 minuten kan weerstaan. Leg de Dentinol in den tand of op het tand vleesch, de pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij volstrekt. Gij zult verbaasd slaan over de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat onmiddelijk bij uwen apotheker de Dentinol balen. Het is watenschappelijk Onmogelijk, dat de pijn nog blijft duren... 1,25 fr do fiesch, welke meer. dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis greep te vermijdendraagt deze annonce mede en eischt volstrekt Dentinol (licht rooskleurig zakje). liet is de eenige middel om genezen te zijn. AalstApotheken Callebaut en De Valkeneer Ninove, Cobbaert Geeraardsber- gen, Van Damme Dendprmonde. Roman Wolteren, Cleemputte Oudenaarde, in alle apotheken Ronse, IsolabellaLokeren, Cools en Wauters Temsche, Miller St-Nikolaas, Do Pooilere Vilvoorde, De Broeek, en overal 138

De Volksstem | 1912 | | pagina 3