Spieaelfafiriek A. L. MEYVAERT SPORTNIEUWS Wielrij eaLoaa. IE3L ©L £8/t J3 ES 3P 1 Tlx. Stevens, FEESTWIJZER Perceel S_j£i,ia.c3L EEN PAARD, TWEE KOEIEN, Vruclitsn te velde. Kooi- en Nagras Wagenmakersalem BERICHT C.PRAET-DE WITT2 Weerkundigs waarnemingen 5 JULI 1912 DE VOLKSSTEM 3 Vier werklieden die op de plank stonden, Vielen een paar meters diep inliet ruim. Drie jmnner, Alfons Goris, F. Collier en Pie ter uöuvoleus, worden gekneusd aan knieën, voelen, aangezicht en oogen. De vierde, De Bruyn, wonendo Kloosterstraat, 138, werd erg aan dekin en aan het voorhoofd gekwetst, en werd met erg gezwollen wangen opge nomen. Belangrijke diefstal. Dinsdag namiddag; heeft men op de Schoenmarkt, ten nadeele van den heer Bonnet, wonende lo Meiro, hij Hoogstraaten, eene brieventesch ontstolen, die 3 Duitsche obli gation, elk van 1000 mark en 3000 frank in bankbriefjes inhield. Do vermoedelijke dader is een persoon gekleed met grijze jas en bolhoed. Diamantdiefstal.Dinsdag namiddag stool men ten nadeele van den heer Spilsel, Walvischeslraal 7, in de fabriek der Borger- houtslraat, 10 doppen met diamant. Audenaerde. Ongeluk. Woensdag voormiddag was do vrouw van Victor Bruy- neel, likeurhandelaar, bezig met flesschen te spoelen. Haar meisje, oud 3 jaar, bracht eene flesch aan waarmede zij viel. De flesch brak en de scherven maakten eene diepe wonde boven lid oogen kwetsten den neus. Dr Van Ongeval moest de wonden toonaaien. Moen. Brand. In den namiddag ontstond een geweldige brand in de woning- Fan A. La verge, wijk Overpelt. Het vuur nam eene groole uitbreiding-, zoodat er aan blusschen niet te denken viel. De kleedoren, de meubelen, hot landbouwgerief, de geiten, enz. zijn do prooi der vlammen geworden. De schade, door verzekering gedekt, is aan zienlijk. Dentergem. Doodelijk ongeluk. De knecht van den landbouwer Arthur Gaele, geboortig van Aersoele, was bezig met een jong paard in te spannen. Het dier wierd kwaad en bracht den knecht in volle borst, een hoefslag too. De man werd zoodanig erg gekwetst dat hij in de hevigste pijnen overleden is. Bavichove. Bloedige vechtpartijIn eene hei-berg der gemeente ontstond er, om 10 ure 's avonds, twist onder dronken jonge lingen. De herbergier dreef do twiststokers buiten die in de straat aan den slag gingen. Hector Callens kroeg een pintglas in bet hoofd en verloor veel bloed. Van Coillie werd de hand half afgeslagen en daarbij aan het hoofd gekwetst. De gendarmerie onder zoekt. Bel legem. Botsing. Een wagen van Lauwe reed gisteren over do tramlijn, juist als de tram afgestoomd kwam. De wagen werd in splinters geslagen en een paard gedood. De geleider was er met den schrik van af. Duivencacheiten, 1,25 fr. met fleschje inkt, te verkrijgen tenbureele Hezer. Rousselare. Aanranding van den veldwacht. Dinsdag nacht, rond 11 ure, op zijnen, terugkeer van eene rondo te lande, ging de veldwachter Belaen de herberg De Traveerbinnen, langs don Meeneneteen- wog en was er nauwelijks gezeten, toen de twee gebroeders Cyriel on G. V..., er op hunne beurt binnen kwamen. Over enkele dagen word de zoon van den eerste.i die deserteur was van liet 3® lansiers door veldwachter Belaen en een andere policieagent alhier aangehouden. Onmiddelijk maakte G.. V... eene kwade en uitdagende zinspeling op die aanhouding, aan den veldwachter en hij dreigde den veld wachter te slaan met een bierglas. Deze laatste kon editor den slag afweren, maar werd vastgegrepen en eene hevige worsteling bad plaats, tijdens dewelke M. Belaen door zijnen aanrander erg gebeten werd in armen en beenen. Do bond van den veldwachter verdedigde zijnen meester,sprong mot geweld op de aan randers. verscheurdo hunne klcederen en beet hen in de beenen, zoodanig dat M.Belaen weldra verlost was, en erin gelukte Cyriel V... in hechtenis te nemen. Ondertussohen was de policio verwittigd en twee toege snelde agenton hielden den anderen dader aan. TMEOBROMA, krachtherstel lend, ver sterkend en lichaamsnieuwend. Uiterst geprezen tegen 1. Flauwte van liet bloed, krachteloosheid, bleeke kleuren, moeilijke maandstonden. 2. Flerecijn, hoofdpijn, zenuwkoortsen. 3. Luchtontsteking, asthma, influenza, hartziokten. 4. Slechte spijsvertering, braken, gal. 5. Verlamming, krachteloosheid en bevan genheid bij oude lieden, alsook bij diegene die uit eene zware ziekte opstaan, klieron. 6. Neuroaslhenie, namelijk do geestesver- lamnfting ontstaan ten gevolge van overar- beid mot het hoofd, verdriet, enz. 7. Al de govolgen van misbruik van drank en overspel. Degene die volkomen alle sterke dranken wil laten en toch algelijk eene krach taanzet tende prikkeling wil hebben, zal ze schade loos in het gebruiken van TIIEOBROMA vinden. Laat ons dat wel in acht nemen. Verbeu gen wij ons over dio merkwaardige uitvin ding, en zoo wij iemand kennen die ziekelijk, afgemat, krachteloos, einde raad, wanhopig soms op zijne beternis, in'droefheid ligt ge dompeld, wijzen wij hem op het lichaamsver- nieuwend geneesmiddel TIIEOBROMA. In alle apotheken voorhanden. Iloofdde- pot in Gent, DE MOOR, Burgstraat, 38, 3 fr. de flesch. To Aalst, in alle goede apotheken. Gent. Eerlijke daad. Een ontvanger van do eleklrieko trams, Woensdag middag in dienstop do lijn n°3 (Dampoort-Brugsclm- poort)vond in zijn rijtuig toen hij op do Koorn- markt aankwam, een pak inhoudende voor A0.000 frank aandeelen. Do bediende verhaastte zich den konlro- leerder van sijne vondst te verwittigen en het pak waarden werd aan do eigenaarstor, wonende Steendam, ter hand gesteld. De eerlijke bediende werd voor zijne eerlijke daad, door zijne oversten geluk ge- wensebt. Dendermonde.Aangehouden. Vir- ginie Van Hoorebeeck, vrouw Van Hoef, die in den loop van verleden week bare 5 kinde ren verlaten had, had zich sinds dien tijd in de omliggende gemeenten verscholen gehou den. Twee gendarmen die in de gemeente Lebbeke op ronde waren, vernamen er dat voornoemde vrouw, in de woning eener ge- wezene gebuurvrouw was, Toen zij de ge rechtsdienaren bemerkte, vluchtte zij ijlings langs de achterdeur weg, om haar in het koren te gaan verbergen, maar zij werd spoedig geknipt. Voor landlooperij werd zij veroordeeld tot 7 jaar opsluiting in een ver beterhuis. St. Gillis-Dendermonde. Smartelijk ongeluk. Do landbouwer Theofiul Cleem- put, wonende te St-Gillis, Boomwijk, ging in zijn paardenstal om er zijne schoone merrie op te tuigen voor de jaarmarkt. Het beest bracht hem onverwachts een geweldigen stamp toe op hotboon dat gebroken weid. De lijder werd aanstonds de noodige zorgen door den beer dokter Heirbaut toegediend. St. Nikolaas. Zware boter. Donder dag voormiddag werd hier op de wekclijk- scho markt, tegen Angeliek Blommaert, landbouwster, wonende te Belcele, proces verbaal opgemaakt, wegens het verwerken van lood in hare boter. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf3Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 Luik. Aangehouden. Een 21jarige kerel Eugeen W...., wonende Mosselinan- straat, die gepoogd had bij middel van een valscben bon, voor 880 fr. koopwaren af to troggelen, werd op heeterdaad betrapt en aangehouden. In zijn bezit vond men een geladen revol ver Onvoorzichtigheid gestraft. Gisteren avond wilde Lambert Piertout op de Sau- venièrelaan op een voortrijdenden tram springen. Hij misrekendo sleclit zijnen sprong, werd ten gronde geslingerd en bekwam eene vroe- selijke wonde aan liet hoofd. Zijn toestand is bedenkelijk. Hoei. Doodelijke val. Dinsdag namiddag was een werkman, op het géhucht Fleury te Hoei, aan een waterkasleel arbeidzaam. Hij stond op eene stelling van 12 meters hoogte, toen hij liet evenwicht verloor en tot beneden stuikte. Do ongelukkige ongeveer 50 jaar oud, was op den slag dood Do policie heeft een onderzoek ingesteld. Stad-sniexi-ws CONCERT te geven door de Koninklijke Harmoniemaat schappij a Al Groeiend' Bloeiend' onder de leiding van den heer RéneLenssons. Donderdag 4 Juli om 8 1/2 uren 's avonds, ten kioske Keizerlijke Plaats. 1 Territorial, marcho Blankenburg 2 Ein Morgend, Mittag und Abend in Wien, ouverture Von Suppé 3 Polka fantaisiste- Gilson 4 La Vio do Bohème, fantaisio op bot opéra Puccini 5 La Caravane, karaktersluk Georg Asch 6 Hyménée, wals E. Wesly Velodroom van Gentbrugge (Arsenaal) Zondag aanstaande, om 3 uro, grooto prijs van Gent, achter zware motoren, tusschen Boubours, Parijs, Koto, Berlijn en Tichon, Namen. Kampioenaat van Gent. waarvoor al de Genlsche beroepsrijders ingeschreven zijn. Do stayers oefenen zich alle dagen in den Velodroom. In geval van regen, wordt do koers den Maandag, om 5 uro gereden. KO&IDE VASJ FRANKRIJK Na den tweeden rit Dal do Belgen zich in den tweeden rit mot lauweren bedekten, hebben onze lezers in do opsomming van den uitslag gezien. Wij zul len hier dus enkel wijzen op degenen, die tot het laatste toe, een verwoeden strijd leverden aan de Fransche en Italiaansche rijders. Fraayken zooals de Belgische kam pioen Odiel De Fraeye, bij zijne eerste koer sen welke hij in Vlaanderen reed, genoemd werd, klopte Garrigou, de Fransche kam pioen, dio zich nochtans in den eindsprint voor den besten niet moet geven. Thys en Spiessens, waren vierde en vijfde, terwijl Lambot de negende, Bnysse de tiende, De Ruytlerdo twaalfde en Dovroyo do zestiende plaats innamen. Al dezo rijders zijn vol hoop het in do volgende ritten evenzoo te kunnen doen, doch, er zijn nog andere Belgische rijders, die ook nog hun laatste woord niet gezegd hebben. Zoo is Blaise er tot hiertoe nog niet in gelukt, af te breken met de tegonslngen die hem gedurig doen stilhouden. De plaat sen welke bij in de twee eerste ritten beko men hoeft, eerst 18° on dan 29® zijn hem onwaardig. Ook zal hij weldra wel weten te toonen, dat hij beter kan. Ook Louis Heusghein kon tol liiortoe niet geven wal hij kan. Eerst de zestiend®, en dan de achtiende is oolcf wel te slecht voor hem. t Is te hopen dat beide taaie rijders wel dra beter te voorschijn zullen komen. In de klasseering der afzonderlijke rijders zijn liet ook al twee Belgen die het hoofd houden, namelijk Ilaulet en Petitjean Louis. Dat dezo twee ook bun uiterste best zullen doen,zich niet te laten wegcijferen,hoeft niet gezegd Le worden. Er is in do uitslagen door de Belgon be haald, alleen iets spijtigs het opgeven van Petit Breton. Het is te vreezen, dat het merk voor welke Petit Breton reed, en dat ook nog door Deruylter, Thys, Buvsse en Salmon bereden wordt, den strijd zal oogoven en do vier Belgen, die voor het opgenblik nog zoo slecht niet geplaatst zijn in de algemeene klasseering, aan hun lo.t zal overlaten. Zulks ware grootelijks le betreuren,daarDeruytler die nu de derde plaats bekleedt in de alge meene klasseering, wel jsijn woordje zou kunnen te zeggen hebben, on degenen die naar de eerste plaatsen dingen wel. zou kun nen 't akkoord stellen. De rustdag te Longwy De rijders hebben bun rustdag te Longwy oed kunnen... rusten. Het was ten andere te slecht weder om aan uitgaan te denken en dus bleven de rijders maar liefst thuis, Defraeye houdt zich in zijne kamer opge sloten, daarbij to Longwy sinds zijne over winning zooveel bewonderaars en vrienden gekregen heeft, dat het wel voor hem ge vaarlijk zou worden, al de uitgenoodigïngen om een glas te drinken, te aanvaarden. Aan de afzonderlijke rijders worden door het feestcomiteit van Longwy de volgende premicn uitgedeeld Hanlet, 65 fr. Lartigue, GO fr. Everaerts, 20 fr. Valloton 10 fr. 's Avonds waren er te Longwy groote feesten ingericht ter eere der rijders, doch weinigen hadden lust te gaan zien. Zij moes ten Donderdag te vroeg op het rijwiel. Wat ze reeds gev/onnen hebben Gegroepeerde Crupelandt 500 fr. De- fraye 500 fr. Tiberghien 250 Garrigou 250 Brocco 125 Christophe 125 Thys, Spiessens, Albini en Salmon elk 100 frs. Afzonderlijke Hanlet 150 fr. Louis Petitjean 110 Everaerts 50 Delolfre 40 Cocclii 35 Benoit, Valolon en Pratesi elk 30 Gerurg en Courcellcs 20 Agostoni 10 en Guclietti 5 frank. Daaijbij komen echter nog verscheidene bijzondere prijzen, door sleden, maatschap pijen of sporlvrienden geschonken en welke bijzonderlijk,de afzonderlijke rijders ten goede komen. De derde rit. - Longwy-Bëlfort (333 kim.) De del'do rit is ongetwijfeld een der moei lijkste van h'éel de reeks. Mon heeft er name lijk eene oneindige achtereenvolging van heuvelen. Nu is het te klimmen, dan dalen, om wat verder weder le klimmen en dan opnieuw te dalen. Om dan deze reeks te sluiten, heeft men op een dertigtal kilome ters van de aankomstplaats, den fameuzen Ballon d'Alsace een berg ter hoogte van 1256 meters, waar de rijders over moeten. 't Is gewoonlijk bij het bestijgen van de zen berg, dat de rijders meest gelost worden en gewoonlijk is het deze, dio den eersten boven is, die dan in triomfvaart naar den aankomstpaal snelt. Voor deze rit waren de prijzen 1® 450 fr. 2® 225 fr. 3° 125 fr. 4® 100 fr- 2® 100 fr. Daarbij nog voor de afzonderlijke rijders i° 100 fr. 2® 50 fr. 3e30 fr. 4® 5® en 6e 20 fr. 7® en 8® 10 fr. 9° 5 fr. Verder werden als bijzondere prijzen uil- geloofd 50 fr. aan den rijder die eerst voorbij liet Hotel du Ballon d'Alsace reed. 5 fr. aan den eersten rijder die door Arches rijdt en 7 fr, aan don eersten afzonderlijken rijder, door Arches rijdende. Te Aalst. Woensdag bad op het Espla- nadeplein do eindprijskamp plaats, tusschen de partijen welke Dinsdag op do Houtmarkt aangebleven waren, namelijk Quaregnon, Herdersem en Jemappes. Quaregnon speelde eerst tegen Herder sem. Deze laatste partij scheen niet op dreef te zijn en behaalde slechts 1 spel. Quaregnon won mot 7 om 1. Daarna speelde Herdersem tegen Jemap pes. Hier was de strijd wat heler, doch Her dersem moest andermaal do vlag strijken na evenwel 2 spelen behaald le hebben en hel een viertal keeren tot 40 gebracht te hebben. De beslissing zou dus zijn tusschen Quareg non en Jemappes.De mannen van Quaregnon bewezon, dat zij ontegensprekelijk do beste waren en wonen mot 8 togen 2. Do uitslag van den kaatskampstrijd was dus 1. Quaregnon 2. Jemappes 3. Her dersem. Daar het weder Woensdag namiddag zoor goed was, was er veel volk opgekomen. MEDEDEELINGEN. AUDENAERDE. Op Zondag 14 Juli, zal geheel het arron dissement, te Audenaerde de prachtige zegepraal van 2 Juni vieren. Een stoet dion 1 men reeds op 20,000 deelnemers schat met 40 muziekon, zal de sti-aton der stad door trekken. Redevoeringen zullen uitgesproken worden door verschillende hoofdmannen en leider3 dor katholieke partij. MARKTPRIJZEN Aalst. 4juli. Hopmarkt zeer kalm, prijzen in afslag, beschikbaar fr. 210. Nieuw gewas, fr. 125130. Am*?r!echt. 3 juli Ossen, 377 prijs per kilo op voet 0,90 a 1,17. Stieren 215, prijs per kilo op voet 0,80 a 1,00. Koeien 1133, prijs per kilo op voet0,70 a 0.90. Lokeren 3 juli Boter 2,98 a 3,17, eieren 1.19 a 2,20, aardappelen 10,00 a u,00, raapkoek 13 00, lijnkoek 22,00, rogge BRUSSEL, 3 juli Graanmarkt. Inland- sclie tarwe 0/0 a 0/0 Amerikaansche Win tertarwe 24 3/4 roode Kurracliée 22 0/0 inland sche Rogge 19 3/4 a 20 0/0; Gerst Douanen Odessa 19 a 20 0/0 inlandsche Gerst 23 a 00 0/0 Haver van Courlande 22 a 23 1/4 Gerst der Pol ders CO.00 a 00 0/0 inlandsche Haver 24 0/0 a 24 1/4 Amerikaansche Maïs 00 0/0 a id. van Odessa ld 0/0 Graan van den Donau 20 3/4 a 24 id. Rio de la Plata 181/2 a 22 Handelsbloem 26 1/4 Bakkersbloem 27 1/4 Zemelen 14 0/0 a 00 0/0. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 73 in provincie 71 Lijnolie te Brussel 92; in provin cie 80 inlandsch Koolzaad 33 0/0 Boter 2,67 a 3,10. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 555: Vette koeien lil; melkkoeien 00; groote ossen 0 jonge ossen 126; vaarzen 130; stieren 188 varkens 582; kalveren magere beesten schapen Wetteren. 4 juli —Boter 2,60 eieren 2,00 5 2.10; viggens2S a 35 kiekens stuk 3,00 aard appelen roode 9 a 12; id. witte 8 a 10 konijnen l,7o jonge duiven 1,50. WISSE LAG ENT. 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons cn nazien van trekkingen. GFFiClEELE KWOTEERiNG BEURS VAN BRUSSEL Leen wan Staat, Pa-owiii. Belgische leeuing 1* r 2* r 3* r 3 3 3 2.5 Kongo uitkeerbaar Kongo (Loten) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet. 3 1868 3 Buurtspoorw Jan -Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Arderleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 - 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 lïlsene 18803 19083.5 I.aken 1902 luik 1860 .1897 1905 Meeleden 1885 - 1897 Oostende 1852. St.-Gil lis 1904 4 St-Joos-teil noode 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 3 3 2 2 3 3 ■i 3 3 2 3 3,5 3 3 3 3 JULI Steile: S4.15 S3.90 83.90 71.25 94.95 75.5 81.50 100.50 82.50 82 50 101 50 91.— 85.50 73.— 91.75 74.50 69.50 73.50 S3.— 66.75 51.— 101.7; voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 11 Juli. Viering van dep slag der Gulden Sporen door de Koninklijke Rede rijkkamer De Galharinisten. 's Avonds Kunstfeest en verlichting van dc overdekte markt. Fak keloptocht in de stad. GEERAARDSBERGEN 21 Juli. Prachtige Historische Stoet en Pro cessie, ter eere van O. L. V. van den Oudenberg. Reeds 6000 deel nemers ingeschreven. LEDE. 7 Juli Luisterrijke viering van den Gul- densporeuslag, door liet Christen Vlaamsch Verbond. Feestrede door Philip De Munnynok van Gent. Koncerlen, Turnfeest. N. B. De katholieke Maatschappijen van de. Stad en hel Arrondissement icorden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te dee.Len. OPENBARE VERKOOPING van twee PERCEELEN LAND te Moorsel. De Notaris MOYERSOEN te Wichelen zal ten verzoeke van wien liet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijlc verkoopen Eerste koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, gehucht Spruythoek, Vaerent, gekada streerd sectie B, nummer 163, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende oost Alphonse Monsieur, zuid Leo De Hauwere en wesien noord Alphonse Monsieur. Gebrukt door Ludovicus De Meyst. Tweede koop. Een perceel Land, dienstig voor bouwgrond, gelegen te Moorsel, op Gever gein, wijk Kappelle, gekadastreerd sectie E, nummer 56a, met eene grootte van 10 aren 90 centiaren, palende oost de baan, zuid Cempen- houdte, west de kinderen Meert en noord Joseph Van Keer. Gebruikt door Ludovicus Dc Mcyst. ZITDAGEN Instel Donderdag 4) I; 1Q19 Verblijf Donderdag 18 om 2 ure namiddag, ter herbeng «In den honten Os, bewoond door de kinderen Van Nuffel, te Moorsel, Houten Kruis. Ter studie van voornoemden Notaris MOYER SOEN, zijn er gestatig groote en kleine kapitalen te bekomen, aan geringen intrest, mits goed bezet. OPENBARE VERKOOPING van een te Wichelen De Notaris SCHELFHOUT te Oordogem, zal openbaarlijk verkoopen, namens wien het be hoort Eene partij Land, gelegen te Wichelen, wijk Remierdries, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 11 Mn, met eene groote van 12 aren 30 centiaren, palende noord de Winningstraat; oost Baeyens 1. Philemon, 2. Marie; zuid de heeren Van Hauwernieiivn 1. Jan 2.Prosper 3. Mathilde; west den heer Adolf Pollyn. ENKELE ZITDAG: Maandag 8 Juló I9J2, om 3 ure namiddag, ter herberg gehouden door den heer.August Luyekx, nabij de Statie te Wichelen. Studie van den Notaris MEERT, teErpe. TJit ter liancl -te hoop. Een welgelegen perceel Bouwgrond, te Aalst, ten voorhoofde aan de Nieuwbeekstraat, ver deeld in veertien loten. Zieh te bevragen ter studie van genoemden I Notaris MkTkt, tc Erpe, 851 Opentoare vex-hooping ta Breedcstraat cn Moorselschebaan. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal op Donder dag 18 Jlli 1912, openbaarlijk verkoopen Ie Om 1 ure namiddag, aan de woning van de weduwe Charles D'Hondt-Boel, te Aalst-Mijl- beek, Breedestraat: Een Paard, 2 KGeiën, waaronder een vol Kalf. De vruchten to velde Op het Weiveld, 25 aren tarwe, 25 aren aardappels aan de Breedestraat, 12'aren betteraven, 10 aren aardappels en 18 aren rogge op het Hooiveld, 28 aren aardappels, 15 aren rogge. De beestialen zullen om 2 uren juist opgeroe pen worden. 2° Om 4 uren namiddag, ten aanzoeke van den heer Gustaaf Caudron, te Aalst-Mijlbeek, Moor selschebaan. 45 aren rogge, 31 aren aardappels en 18 aren hooi, verdeeld in koopen op zijnen meersch, ach ter zijne woning en 6 koopen nagras. De verkooping zal geschieden op tijd van be taling, mits ieder goede borg of medekooper to stellen en het ongeld gereed te beialen: Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van SCHRIJWERKERS- EN gekapte Boomen en Planken te Filoopsel, Paawerstraai. De Notaris DE VIS té Aalst, zat op WOEN9- DAG Uj? JU LI 1912, om 2 uren namiddag, aan de woning van Leander Hendrickx, te Moorsel, Pauwerstraat, openbaarlijlc verkoopen Een volledig sch rij werkers- en Wagenmakers^ al cm, bestaande onder andere in schaaf- cn draai banken, zagen, beitels, schaven, booren, snijme3»i sen, immers al wat het ambacht betreft. Verscheidene gekapte eiken, olmen en essclien hoornen, eene hoeveelheid eiken, olmen en esschen planken van alle dikten en lengten. De verkooping zal geschieden op tijd van beta ling de koopen onder de tien franken en het ongeld gereed te betalen. Allo Donderdagen en Vrijdagen «lezondera groote keus van vele sooiten verschen ZEE VIS CH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan do gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeelige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. PC?. VAN STYUEK3AEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaren in do Oostendsehe Visscherijen gevestigd. Visscherlj LANGE ZOUTSTRAAT 38, AALST* Leveraar der bijzonderste huizen der stad TELEFOON Nr 44. 879 Al wie schoone Kemrcis- geschenkesi wil aan- koopen gaat vooreerst de prachtige uitstallingen bezoe ken van het huis 857 TE AALST 6, Lange Zoutstraat, 6, waar ze voorzeker hun gerief vinden aan matige prijzen. van M. Camicl Praet, opticien specialiste Aalst, T.ange Zoutstraat, 0 4 juli, 15 uro: Barometer 765° WIn«l: noord-oost Thermometer20°5 Vooruit*.: goed wee*

De Volksstem | 1912 | | pagina 3