D© zaak Vermearsch De aanranding te Eremboclegent voor het assisenhof van Brabant ©tadsmen.ws SPORTNIEUWS "V57"i<esli-x;i den nmmE vaü frankrbjk r. FEESTWIJZER Tli. Stevens, OFFICIEELE KWO TEERING 21 EN 22 JULI 1912 DE VOLKSSTEM Zitting van 19 Juli De heer VAN LANGENHOVE, brigadier Tan policie te Vesinet, was tegenwoordig, toen werd overgegaan tot het opdelven van het lijk van de heer Vermeersch en verklaart stellig dat geen enkel slag werd gegeven waardoor noch de schedelbreuk noch de breuk der ribben zou hebben kunnen veroor zaakt. FERDINAND CÜRDIER, tuinman, die de opdelving deed houdt ook stellig staan dat geene erge slagen waren gegeven. MARGUERITE DE BOECK wordt dan gehoord en wordt eerst ondervraagd over de <r reis naar Londen en hot kennis maken met de echtgenooten Lindner. Getuige wordt onderhoord over het feit of Jooris nog geld had toon zij kennis aan knoopten met Vermeersch. Zij zegt dat hij bijna geen geld meer had. Getuige wordt dan onderhoord over dit feit of zij Vermeersch heeft zien lerugkoeren den Woensdag 30 Maart. Zij zegt daar niets van te weten. Den 29 Maart heeft zij wel de kaart ge- zier. die gestuurd werd aan Adiel Vercruysse en ook don 30 Maart heeft zij Vercruysse en Jooris zien vertrekken naar Parijs. Eindelijk komt men tot den 30 Maart van af 7 ure's avonds. Jooris vertrok 's avonds naar de statie om den lieer Vermeersch af te halen. Getuige zegt dat zij dan binnen gekomen zijn en dat eenige oogenblikken nadien, Jooris bij haar is gekomen zeggende Ik hel) nem een klop gegeven en ik zie er geen leven meer in. V. Wat gebeurde dan. Ik weet niet meer, want ik ben van mijn zeiven gevallen, toen ik tot bezinning kwam heeft hij mij de les gespeld, zeggende dal ik moest vertellen dal de heer Vermeersch op reis was. Getuige heeft ook in de hand geld gezien, die hij had gestolen van Vermeersch, alsook de sleutels. Wat gebeurde er in den nacht Jooris is gedurende den nacht opge staan. Ik heb hem in den tuio zien gaan, in den moestuin, en hem daar zien den grond delven. Ik bemerkte wel dat hij de aarde langs den linker kant wierp. Jooris heeft mij dan bemerkt en zegde op brutale manier, ga binnen wal ik dan ook deed. Getuige zegt öolc nog dat Jooris haar ge zegd heeft dat zij gingen vertrekken uit Parijs, om zoo niets te doen bemerken van de "verdwijning van Vermeersch. M.ugjjprite De Boeck zegt dat zij geweten .beeft dat Jooris betrekkingen wilde aan- ,-knoopen met mevrouw Lindner. Getuige ging naar Brussel op 2 Juni en bleef daar 3 weken op de kosten van Jozef Jooris. Volgens getuige had Jooris geen geld meer toen zij naar Brussel gingen. Jooris sprak haar over eone diefte waarvan hij het slachtoffer was geworden, namelijk van 500 frank. Marguerite De Boeck houdt dus stellig staan dat Jooris de moord bedreef op Ver meersch in den nacht van 30 Maart. Vroeger loochende zij en nu spreekt zij de waarheid, zoo beweert zij. Niemand raadde mij aan zoo te spreken. Jooris ondervraagd, zegt dat Marguerite De Boeck liegt en hij protesteert uit al zijne macht, tegen hare beschuldiging. De zitting wordt geheven om 5 1/2 ure. Zitting van 20 Juli. Het gehoor wordt geopend om 9 1/4 ure Veel volk is in de publieke omheining. Getuigenverhoor. De eerste getuige die geboord wordt is Odiel Vercruysse oud 23 jaar, wonende te Grammene. Hij is de gewezen knecht van M. Vermeersch en die'ook met Jooris op de villa van de Vesinet was. Vercruysse's vader was jachtwachter bij den heer Vermeersch en het was zoo dat hij als tuinman in dienst geraakte van het slachtoffer. Getuige zegt dat hij op 1 November 1909 in dienst trad bij den heer Vermeersch. Vercruysse moest daar de tuin onderhou den. Toen hij daar gekomen is, was nog eene rneiu Lu dienst van Vermeersch die dan ver trokken is. Ondervraagd over het getal "beddekens» tend zegt hij niet te weten hoeveel er waren, iocli weet dat zij afgeteekend waren met «tokken palmhout. De heer Voorzitter. Wat groeide er in den hof. Getuige Moesplanten en planten. Getuige zegt dal hij de beddekens moest opdelven, ook datgene waar liet lijk van de heer Vermeersch, later ontdekt werd, doch dit was voor liet vertrek van de heer Ver meersch naar België. De hoer VOORZITTER. Toont het plan eens dat Vercruysse zelf tëekende in het potlood. GETUIGE. Ik teekende dat plan op het verzoek van de heer onderzoeksrechter. Er wordt dan aan Vercruysse het groot plan getoond, waarop hij op zeer klare ma nier de plaats aanduid waar hij omdelfde. He moest dit huis niet kuischen in het be gin, doch van als de meid weg was, deed ik alles. De heer VOORZITTER. Mocht gij in de kelders gaan. GETUIGE. Ja, uitgenomen in den wijnkelder. Getuige weet niet te verklaren wat de ge woonte was van de heer Vermeersch, toen hij op reis ging. Alles wat hij weet te ver klaren is dat het slachtoffer stoeds een bruin valies mede droeg. Er wordt de getuige liet valies getoond dat bij stellig herkent als diegene hebbende toebehoord aan de heer Vermeersch. Vercruysse kan niet zeggen of de heer Vermeersch zijn imperméable medonam toen hij op 26 Maart naar Deinze vertrok. Over de sleutels van den heer Vermeersch zegt getuige, dat hij niets anders weet dan dat de heer Vermeersch ze altijd op zich droeg, alsook den sleutel van den wijnkelder en van de brandkas. De heer VOORZITTER. Had Ver meersch geen zakboekjes. Ja Mijnheer waarop hij alles aanteeken- de. De lieer Vermeersch had veel zorg voor de wijnkelder,ja zelfs zooveel dat hij telken male, toen hij de Vesinet verliet om een reis te gaan doen, hij op het sleutelgat een stuk papier plakte om te zien of men niet was binnengebroken. Getuige weet juist het datum niet toon Jooris op de villa kwam, doch herinnert zich nochtans dat hij eerst een bezoek bracht aan Vermeersch, vooraleer zich bepaald te vestigen met Marguerite De Boeck in de vil la van het slachtoffer. Waren Jooris en Marguerite in de villa toen do heer Vermeersch vertrokken was naar België? Ja Mijnheer zij waren daar alle twee. De heer VOORZITTER. Wal deden De Boeck en Jooris op de villa. GETUIGE. Marguerite De Boeck, schikte de kamers op, maar Jooris deed niets, hij liep rond op de villa. Men ondervraagt de getuige dan over het feit of Jooris geld had toen hij op do villa kwam. Hij antwoordt,daar niets af te weten. Den 26 Maart heeft hij gezien dat Ver meersch verscheidene Hcsschen wijn gaf aan Jooris toen liet slachtoffer naar België ging. V. Wat deed gij den 29 Maart A. Ik had gewerkt en 's avonds rond 7 1/2 ure hen ik naar de brievenbus gegaan en heb daar eene kaart gevonden waarin stond dat mijne moeder ziek was en ik naar België moest komen. Doch daar aankomende in Grammene,was mijne moeder zeer gezond. De heer VOORZITTER. Wat gebeurde dan met die1kaart. Jooris heeft mij de kaart gevraagd maar gaf ze mij terug. Toen ik den 30 Maart vertrokken bon naar Grammene heb ik de kaart in de villa gelaten. Do heer VOORZITTER. Wie verge zelde u naar de statie. A. Jooris en hij gaf mij het geld. Odiel Vercruysse zegt dat hij den 31 Maart terugkeerde naar Vesinet, dal hij tweemaal moest bellen en toon hij binnen was, dat Jooris en Marguerite De Boeck in kleed ij waren om uit te gaan. Jooris zegde mij toen ik in de villa was Eli wel gij hebt eene reis voor niets gedaan A. Ja antwoordde ik. De heer VOORZITTER. Hoe wist hij dit? A. Jooris zegde mij dat de heer Ver meersch het hen had verteld. Vercruysse verklaart dat Jooris hem zegde toen hij sprak over de afwezigheid van de heer Vermeersch op de villa, dat de heer Vermeersch vertrokken was naar Brussel voor eene grooto zaak. De heer VOORZITTER. Werd er veel gedronken A. Ja, wij dronken veel wijn vooral wanneer de heer Vermeersch vertrokken (verdwenen) was na 31 Maart. Wij deden ook verscheidene reizen vooral naar Parijs en wij maakten groot feest. Getuige weet niet juist hoeveel ftesschen er gedronken werden. Hij zelf vervoerde tweemaal flesschen met een kruiwagen. De heer Voorzitter Bleeft gij altijd slapen in de villa. Antwoord Ja, tot in de maand Augustus. Vraag Hebt gij in don moestuin ge werkt den 1 April. Antwoord Ja, een beetje, het re gende en daarmede was ik niet lang bezig, nochtans heb ik bemerkt dat eene der bed dekens van aarde een weinig veranderd was en daar er daarop niets geplant was, heb ik gevraagd om te mogen zaaien (dit was aan Jooris) en er werd geantwoord, dat het niet noodig was, daar men do aankomst moest afwachten van den heer Vermeersch. Vraag Wal gebeurde met de we geltjes van de beddekens. Antwoord Ik wilde de wegeltjes met de braak effen leggen en Jooris kwam dan en maakte zicli kwaad, zeggende «Ik verbied u van dit werk te doen en zal bot zeggen aan de heer Vermeersch.» Vercruysse zag ook in de handen van Jooris tamelijk veel geld, waaronder bank- brieven en gouden geld. Hij ging If een briefje van 100 fr. wisselen voor Jooris. Er wordt den getuige het wapen getoond gevonden in de villa. Hij zegt dat dit gewoonlijk gelogen was in de slaapkamer van de heer Vermeersch. Het wapen lag nog altijd op de plaats toen de heer Vercruysse naar Deynze vertrok. Vraag. Hebt gij niet eens gevraagd waar de heer Vermeersch was. GETUIGE. Ja, maar Jooris zegde mij dat men de familie van Vermeersch niet moest verwittigen daar hij dat niet gaarne had. Getuige verwittigde de policie van de verdwijning van de lieer Vermeersch eenige dagen na het vertrek van Jooris en Mar guerite. Vragen van de verdediging Getuige antwoordt op eene vraag van de verdediging betrekkelijk de verdenking van Jooris van de moord, dat hij nooit Jooris verdacht. V. Hoeveel maal reed gij in auto A. T weema.il V. Wat had gij als hoofddeksel A. Niets anders dan eene klak. De getuigenis van Odile Vercruysse loopt om 11 112 ure. De zitting werd geschorst voor een kwaart uurs en hernam om 11 1/3. De heer GAUDI deskundige geeft eenige inlichtingen over een stuk koord dat gevon den werd rond den hals van den heer Ver meersch. Ook over de gevonden aarde in don put waar het lijk gedolven was van den heer Vermeersch. Hij besluit dat de koord gevonden op liet lijk van de heer Vermeersch wel aan hem toebehoorde. ZONDAGRUST. Zondag 21 Juli 1912, zal de dienstdoende apotheek M. Renneboog, Nieuwstraat, alleen open blijven te begin nen van 12 ure tot middernacht. Naklank der Gulden Sporenfeesten. Onze wakkere Catharimistrn,'gisteren in algemeene vergadering bijeengeroepen, werd lezing gegeven van volgenden,zeer vereeren den brief. Aelst, 13 July 1912. Mijnheeren, Wij hebben de eer de erkentenis van ons College uil te drukken voor de welgelukte feesten door uwe Maatschappij ingericht, donderdag laatst,1 bij'de viering van den ver jaardag van den GüLÖtew Sporenslag. Aanvaardt, Mijnheeren. de hulde onzer' hoogachting. De Burgemeester ei), Schepenen, (get.) MLGHEERAERDTS De Sekretaris, (get.) Osg. REYNTJENS. aan de Heeren Voorzitter en Leden der Ko ninklijke Rederijkkamer De Catharinisten t/s. Deze blijk van waardeering en aanmoedi ging komende van hoogerhand, zal die schaar onvermoeide werkers nog meer aansporen dergelijke feesten op touw te zotten. Aan de Kunstvrienden. Wij roepen de aandacht onzer kunstminnende bevolking op de Tentoonstelling der Schilderwerken van Mevrouw Dutry-Thibbaut. De Heeren Dutry en De Vos die morgen Zondag geopend wordt. Niemand mag itelaten deze Tentoonstelling een bezoek Lo brengen. Zij is zeer belangrijk en zal onze bevolking ten hoogste behagen. CONSCIENCE FEESTEN. Men laat ons weten dat de aangekondigde feestredenaar over Conscience.E. H. Slracke. doctor in Germaaxsche taalkunde,ziek is, en dut du8volgens de aangekondigde voordracht op Zondag 21 Juli om 6 ure op de feestzaal van 't Stadhuis geen plaats zal hebben. Het programma van het Consciencefeest zal dus enkel bestaan in liet avondfeest Verlichting der Groote Markt, Kunstconcert door de Koninklijke Harmonie Al groeiend bloeiend», Beiaardconcert. Zanguitvoeringen door 't volk. Zondag 21 Juli om 8 uren 's avonds gelegenheids Beiaard-Concert door den jon gen lieer Modeste De Melle 1. De Vlaamsche Leeuw K. Miry 2. Lied der Vlamingen P. Benoit 3. In liet woud Bluette Gobbaerts 4. Mijn Vlaanderen Antheunis 5. Fantasia op het opera La fille du régiment Donizetti 6. Ik ken een lied W. Demol 7. Arteveldeslied Gevaert 8. Rubens Marche. P. Benoit Kunst-Concert gewijd aan de werken van de Vlaamsche Toonzetters door de Ko ninklijke Harmonie, onder de leiding van M R. Lenssens, op Zondag 21 Juii, te 8 1/2 ure 's avonds op de kiosk ter Groote Markt. PROGRAMMA 1° deel 1. Nationaal lied Van Campenhout 2 Klokke Roeland March© (uit het Oratoria) Edg. Tinei 3. Herbergprinses, bloemlezing op het Opera .Jan Block* 4. F*rilaëlaNr3 Peter B 5. Euterpe, Openingstuk F. L. V. d. Bogaordej 15 minuten tusschenpoos 2* deel 6. Naar Wijd en Zijd, Vader- landsch lied Gevaert 7. Fantasiapolka Paul Gilson 8. Concertino Nr 1 voor Klari net uitvoerder M. P. D'Hoir V. d. Bogaerde 9. Doorheen de Werken van Peter Benoit (op algemeene aanvraag) 10. De Vlaamsche Leeuw Miry De Nummers 6 en 10 met Zang door het Volk Geknipt. Zaterdag morgend, werden twee gezusters wonende te Nieuwerkerken, door de policie naar de wacht gebracht. Zij stonden aan een kraam om een stuk goed te koopen en een ooggetuige zou bemerkt heb ben, dat zij twee slakken stof in hunnen korf legden Het onderzoek duurt voort. De vrou wen loochenen.... Gestolen of verloren. Zaterdag mor gend, slelde de weduwe Pots, winkelierster, wonende Raapstraat, op de Markt vast, dat zij haren geldbeugel 50 tot 60 fr. inhoudende miste. Of deze nu gestolen werd, of de vrouw hem verloor weet men niet. Wie spaarzaam wil zijn. wendt zich naar de STOOMVERVERIJ Karei Alt (Gerante Celine Van Landuyt, Lange Zoutstraat, 10, Aalst. Verven en Nieuwwasschen van alle Kleedingstukken. Zwart voor rouw iu 24 uren. Zie annonce bladz. 3. 771 BURGERLIJKE STAND VAN AALST flRBOOT?TRN Mannelijk geslacht u&buukij&n Vrouwelijk geslacht 5)1' HUWELIJKEN. P. Gooi, broodbakker, met J.Luycx, breister J. Koppens, schrijnwerker, met J. Claus nestelmaakster. O. Van de Meersche, twijnder, met L. Van den Bossche, zonder beroep. P. Delvoyo, steenkapper, met M. De Troch, twijnstor. OVERLIJDENS. C. Gits, vrouw Van Handenhove, 72 jaar, Mijlheek. M. Van Bleyenbergh, zonder beroep 83 jaar, St. Jobstraat. L. Coppens man Van Wees, landbouwer 81 jaar, te Nieu werkerken. F. Temmerman, man Wauters. leurder, 64 jaar Moorselbaan. M. Tanckere, wed. Van Lierde, zonder beroep 61 jaar Gentschesleenwog. L.Van der Eoken, breister 24 jaar. Eilandstraat. L. Lambertin," scholierter 11 jaar Ledebaan. 3 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag morgend was de toestand van hot ongelukkig slachtoffer nog steeds zeer bedenkelijk. Het arme meisje lag in schijn dood. Hel parket moest reeds Vrijdag namiddag ter plaats gekomen zijn, doch ten gevolge van seiyotig&val aan don trein, kon den zjj te Sottegem niet voort- Het' parket werd Zaterdag namiddag mot den trein van 4 ure verwacht. In de Aelstersche Velodroom. Aankomst van den Tour de Beluioue, op Donderdag 15 Augustus (Onze Lieve Vrouw Hemelvaart). In afwachting om 3 uren namiddag. Prachtige koers per Eguipe of Ameri kaanse he wijze Prijzen der plaatsen Tribuun 2.00 frs. le Plaats 1,50 fr. 2° Plaats 1.00 fr.. Den Zondag morgend 18 Augustus,- zal het vertrek van de Coureurs in den Velo droom gegeven worden om uren. Ingangsprijs 20 centiemen. Erpe. Zondag 21 Juli, om 3 ure namiddag, ter gelegenheid der Rooskermis, groute haan- koers voor beginnelingen. Wegwijzer Erpe- Oombergen-Quatrecht-Erpe 45 kim. Inschrij vingen 1 fr. bij Georges Van de Sype, volo- muker. Aalst. - Zondag 28 Juli baan koers voor wielrijders onder de 19 jaar. Wegwijzer Aalsi-Assche- bt-Gillis-Dendermonde-Audegem-Aalst. 60 fr prijzen. Inschrijvingen 1 fr. bij H. DeSterck, Groote Bollen weg. Na de I Qe rit. Nog slechts 5 ritten scheiden ons van den laatsten rit. Zondag 28 Juli zal de laatste ril gereden worden. Zullen onze knappe Belgen, die zich thans zoo dapper onderscheiden, het tot dan vol houden Wij hopen het en rechtuit gezegd, wij hoeven niet bevreesd te zijn dat hei anders zou zijn. De 10° rit heeft geleerd, dat er naast Defraeye nog andere kerels zijn, die de Bel gische kleuren kunnen doen zegevieren. Ook kan de zegepraal van Louis Mottiat, die pas beroepsrijder geworden is, niet ge noeg toegejuicht worden. Ongetwijfeld zal Ij ij nooit de ovatie vergeten, welke hem gebracht werd. toen hij zegepralend do aan- komstlijn overschreed. Zulke oogenblikken vergeet een rijder nooit. En wat gezegd van onze andere landge- nooten Defraeye, ondanks hij tweemaal viel en telkens zijn rijwiel moest herstellen, eindigde toch derde Buysse, moest vier maal zijne banden herstellen, de laatste maal nabij de aankomst en klasseert zich toch zesde en dan Louis Heusghem, Devrove. Tiiys, Salmon, Spiessens. die nog de eere- plaalson innamen. Laat ons ei kel zeggen, dat van de vijftien eersl aangekomene, er elf Belgen waren..,. Wat liet algemeen klassement betreft, na den tiende»» rit. !r«fft mei» onder delOeersten. 8 Belgen aan, namelijk Defraeye 1® Buysse 4 Pevroie 5 Sl lessens 6 Tiberghien 7 Tbys 8 licasghem L. 9 en Salmon 10. Langer aandringen waren overbodig, t is na eiken rit reeds hetzelfde geweest, dat wg moesten zeggen... Wat zij reeds gewonnen hebben. Na den 10* rit hadden de rijders reeds da volgende prijzen gewonnen Gegroepeerde rijders Crupelandt, fr. 550 Tiberghien 350Broc- co, 125 Aibini, 225 Salmon, 290 De- fraye, 2100 Garrigou, 835 Ghristophe, 2150 Tbys, 150 Spiessens 200 Lapize, 1125 Borgarello, 550 Faber, 325 Buys se, 300 Devroye, 50 Godivier, 325 L. Heusghem, 150 Lambot, 125 Vandenber- ghe, 50 Coomans, 100 Mottiat, 450 J. Alavoine, 100. Afzonderlijke rijders Hanlet, 560 Everaerts, 275 Benoit, 50; Valoton, 30 Deloffre. 210 Pratesi, 270 Agoslini, 10 Louis Petitjaen, 215 Gocchi, 140 Gerwig, 30 Courcelles 20 Cuchetti, 10 Dhulst, 105 Leliaert, 25 Lafourcade, 290 Ringeval, 100 Sala, 360 Oudin, 30. De II* rit. Gayonne-La Roebelle. 379 kim. De bergen hebben nu gedaan en buiten eene reeks kleine hellingen en dalingen is de baan nog al effen. Integendeel is do afstand nogal van belang Er zijn maar 379 kim. af te draaien. Als het weder niet al te slecht is, hopen de inrichters wel de eerste rijders rond 4 1/2 ure te zien aankomen, 't Is echter te vreezen, dat het heel wat later zal zijn. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST 21 Juli. Conseiencefeesten. Uitvoering van Vaderlandsche liederen, feestrede, verlichting van de Groote Markt. Beiaardfeest, enz. 28 Juli. Begin van den grooten prijskamp met de platte bol, gegeven door do maatschappij De ware bolders bij den Heer Louis Schouppe, St-Job, naar 75 franken prijzen en eene herinneringsmedaille. 28 Juli. Jaarlijksch feest der gedekoreerdo werklieden. 4 Oogst. Officieele inhuldiging van den bloe menhof op het Burgemeesterplein. 11 Oogst. Deelneming van 't Koninklijk Gezelschap van 't Land van Riem, met Eere- en Werkeudeleden aan de Conseiencefeesten te Antwerpen De vrienden der maatsshappij wor den eveneens tot den uitstap uitge- noodigd zij kunnen zich laten inschrijven iu 't lokaal«Beyershof> Groote Markt. 11 Oogst. Jaarlijksche reis van don Reizi gers Club van den Katholieken Werkmanski'ing Reis naar Brus sel en Tervuren. O FrR R i\ A RDSP.ER G E N 21 Juli. Prachtige Historische Stoet en Pro cessie. torzere van O L. V. van den Oudenberg. Reeds 6(J0Q deel nemers ingeschreven. N. B. De hathoiieke Maatschappijen van de Stad en het Anoudisse/nrnticorden beleefd verzocht de datum s hunner feesten zoohaast mogelijk auu 't beheer van ons blad mede te dech.il. WISSELAGENT. 16, Omlerwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend, itostoioozo uitijölaling van coupons en li.v/i- i. an trekkingen. UE IJ ItS VAN BRUSSEL 0 JULI Leen vi»i» Staat, Provin., Stadan Belgische leaning 1* r 3 2* r 34 r 3 2.5 Kongo ultkeerbaar4 Kongo (Loten) Ann i ttftou 3 Gemeentekrediet3 1808 3 Buurtspoorw Jan Juli3 01)!- Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 A v.derlecht 19073,5 Aalst3 Antwerpen 18872.5 19U32 Brussel 19022,5 Brussel 190.52 Zeehaven 2 Charleroi 1905.3 Gent 18962 Kisene 1880. 3 19083.5 Laken 19023 l.uik 18603 1897 2 19052 Meckeieii 1885. 3 J897 3 Oostende J652 18982 St. Gillis 19043 St-Joos t<-u nood»-18813 Schaarbeek (1U0 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3.5 Doornik (50 tr.)S Vomers 1873 3 1893 3 81.— >1 .SO 8! 50 68.50 96.25 76 8? 40 81 1 ut i.50 so lo I 68.— 9! 05 6fi.25 8<i.u5 82.95 91 51 50 81.50 82. 77.25 81*20 83.75 73.50 MARKTPRIJZEN Aalst. 20 juli.Hopmarkt, kalm,prijzen in afslag, beschikbaar fr. 180. Nieuw gewas, fr. 105. Aaislf 20 juli Aardappelen delOOkilogr. fr Boter de 3 kilos ir. 8.02 a 0.90 Itoom boter de kilo fr. 3,10 Eiers de 25 fr. 2.50 a 3,00; Ajuin de 100 kilos fr. 12.00 Viggens 'tkoppel fr 65 a 75. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht isi klonten, wegende iu zanien '419 L. Compagnie HotJamlh», 15, Bergemeer- schestraai. 14, Aalst, Crème Boter Extra 3.00 per kilo. Ant*erlecht« Te koop gestelde Schapen gedurende ütLj week 624. Kalveren 1421.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3