Centrale de la Dendre ïm Van Landuyt Kostschool voor Moisjss HaMelspsiicM Bsnderlesuw. Grcd'u'cM van België. Het Huis Karei ALT De Kempenaar de IS?ste 't Wit Stoopks van Jacques Nsefs Schrikketjjk onejeïuk te EDELAEFiE-bij-Audehaaiile Huls E. VAN EBFFEL-8CSEERLINCK Hoek der St-Vinosn'iusstraat en Moorselbaan MARKTPRIJZEN Hopseizoen 1912 BERICHT- BOTER FRU ITCON FITU U R AARDAPPELEN OFFICIEEL Ê~l( WO TEERING SPORTNIEUWS d.en TE KOOP GEERAARDSBERGEN Alleman is 't akkoord Stadsnieuws Naamlooze Maatschappij, ingarir'it in 1835 Agsnisctiaga der SocaéCé Générale de Belgique Succursaal van Aalst20, Nieuwstraat VERHURINGSTARIEF DER BRANDKOFFERS Stoomververij Nieuwwasscherij R.ouw in 2^4 uren. 771 25 EN 26 AUGUSTI 1912 DE VOLKSSTEM Anderlecht. Schoenmagazijn geplnn- jierd. In den nacht van Woensdag op Donderdag, werd ingebroken in het schoe nenmagazijn van M. Roby, 399, Ninoofsche (iteenweg. Ongeveer 150 paren schoenen zijn door de inbrekers medegenomen. Brians- em wrouwkSeerstof- ten, schoonste keus. Vaste prijzen. Van flen Berghe-Jouret, Korte Zoutstraat, 43, Aalst. 758 Hal Ie. Opgevischt. De politie werd den 5 Oogst verwittigd dat Mev. Slreulens, 52 jaar oud, moeder van verscheidene kinde ren en wonende Groote Weidenstraat, spoor loos verdwenen was. Woensdag heeft men haar lijk uit de Zenne gehaald. Leuven. Ongeval. Woensdag namid dag, rond 4 1/2 u. bevond zich Roekeloos, m^tserdiender, Fonteynstraat, met eene stootkarin de Loistraat, en werd door een zwaargeladen wagen aangereden en omge worpen. De jongen bekwam in den val een erge wonde in het gelaat. Zedenzaak. De politie houdt zich thans met eene erge zedmzuak bezig. Drie knapen waarvan de oudste ter nauwernood 13 jaar telt, hebben zich plichtig gemaakt aan een aanslag op een 3 1/2 jarig meisje. St-Joost-ten-Noode. Politieagent mis handeld.Vrijdag morgend, rond 2 ure, verwekten eenige dronkaards schandaal in do Brabandstraat. Een agent wilde tusschen- komen en proces-verbaal opmaken, doch slecht bekwam het hem. In een oogwenk lag hij ten gronde en werd hij duchtig afgeran seld. Een der schelmen ging zeer woest te werk en was door zijne woede verblind, dat hij zijne vrienden niet eens zag wegvluchten, bij liet naderen van voorbijgangers. Hij werd aangehouden en naar het policiebureel ge leid der Kruisvaartenstraat. Het is een franschman, Louis G... Hij werd opgesloten. St-Gillis. Soldaat en dief. Een rondleurder van Gosselies, Jean D... ge naamd, was Donderdag namiddag naar Brus sel gekomen en knoopte in eene herberg der Pruisenstraat kennis aan met een sol daat. Samen bezochten zij verschillige herber gen en bevonden zich 's nachts, rond 2 ure, gansch dronken op de grens der gemeenten Vorst en St-Gillis. Zij legden er zich in eene kar, die op een onbebonwden grond stond, te slapen. Toen D rond 5 ure wakker schoot bestatigde hij dat zijne beurs verschei dene honderde l'rank inhoudend, verdwenen was. Hij heeft eene klacht ingediend bij de policie. Antwerpen. Vet in brand. Donder dag rond den middag, was vrouw Eugenia Louwagie, oud 41 jaar, in hare woning Kemjiisohe dok,<90, bezig vet in eenen pot te s^nelten, welke op een brandend gasvuur- ken geplaatst was. Het vetgeraakteiu brand, en het vuur tastte de kleederemider vrouw aan. Toen de brandende kleederen uitgedoofd waren had de vrouw reédsjirandwoiiden be komen aan ar then en aangezicht^ Zij werd na eene eerste verzorging in het Verband- huis-Noord naar het St-Walburgisgasthuis overgebracht. Erge val. Donderdag avond, is de genaamde Leon Baudewyns, oud 19 jaar, electriekhewerker, wonende Kasteelstraat, te Merxem, van eene hoogte van 14 meters door een glazen koepel gevallen van eene danszaal, in de Schippersstraat. Dr De De ken heeft den man de eerste zorgen toege diend, waarna hij naar het Sint-Walburgis- gasthuis werd overgebracht. De man heeft inwendige kwetsuren beko men, doch zijn toestand schijnt bevredigend. Borgerhout. Ongeval. Donderdag middag werd de werkman J. Teugels, oud 59'jaar, w o.iendo Molenstraat, 70,werkzaam zijnde aan de zuivering der moerriolen in de Steriingerstraat, en terwijl hij eenen emmer slijk naar boven haalde, door een automobiel verrast, en ten grondo geworpen. De man werd licht aan het aangezicht gewond, en is na verzorging ter plaats naar zijne woning teruggekeerd. Welle. Brand. Het parket van Audenaerde is Vrijdag namiddag in de ge meente geweest. Gedurende den nacht wer den drie mijten van de kinderen Van Bever, wijk Dries, in asch gelegd. Men vermoedt kwaadwilligheid. Lebbeke. Erg ongeluk.Vrijdagnacht is de werkman Jan Goossens, rond de 50jaar oud, in de papierfabriek in een molen gevat geworden en eene hand vreeselijk vermor zeld. Het slachtoffer werd voorloopig door een geneesheer verzorgd en is Zaterdag mor gend naar eene kliniek te Gent vertrokken. Met geld koopt mnn de schoonste krieken van de markt dit is een algemeen spreekwoord. Maar kan men ook met geld do gezondheid, die onschatbare weldaad koopen?...' Ja! met 20 centiemen daags. Met THEOBROMA te nemen,de wonderbare krachthersteller, die 't bloed verrijkt en verkloekt. Mannen wat minder op staminet gaan koopt liever THEOBROMA voor uwe vrouwen en kinderen. In allo apotheken en in den hoofddepot te GentBurgsiraat,38, DE MOOR, 3 frank. Te Aalst, bij al de heeren apothekers. Erwetegem. Razernij. Over eenige dagen maakte do landbouwer Van Ronsse, wonende wijk Ten Eode, zijnen hond af, omdat hij een varken, een schaap, een kalf en hem zelf gebeten had. Het schaap word geslacht en opgeëlen. Men dacht dat alles in den haak was. Gisteren werd het kalf ziek. De veearts werd ontboden en stelde vast dat het dier van de razernij aangedaan was. De overheid, onmiddellijk verwittigd, heeft strenge maatregelen genomen. De landbouwer en zijne vrouw, die ook gebeten werd, zijn naar het gesticht Pasteur vertrokken. is het eenige echte Vieux Système. Rooborst. Brand. Zaterdag morgen tussehen 4 en 5 uren, is er brand uitgebors ten in de hofstede van M. Van Wetter. Huis, stallingen, schuur en afhankelijkheden wer den tot op den grond toe vernield. De oogst, het landbouwalem, de meubelen, de kleede ren. enz. zijn in de vlammon gebleven. De schade door verzekering gedekt, bedraagt 8000 frank. De oorzaak van den brand is onbekend. Rumes. Dramatische redding. De genaamde Cuvelier dezer gemeente viel over eenige maanden van zijnen wagen en werd doodgeplelterd. Sedert dien geeft zijne weduwe, moeder van vele kinderen, teekens van zinsverbijste ring. Vrijdag slaagde zij er in hare bewakers te misleiden. Zij liep naar eenen steenput en sprong erin. Seffens was er volk bij den put en een gebuur liet er zich bij middel van eene kabel in zakken. De redding ging zoo moeilijk dat de man een deel van het metsel werk moest afbreken. Toch was hij zoo ge lukkig de ongelukkige vrouw nog levend boven te halen. Meerbeke.Brand.Zaterdagmorgend om 5 1/2 uren is er brand ontstaan in de tweewoonst, eigendom van August Van den Berghe, aan de Poulekstatie. Het vuur was ontstaan op hot bovengedeelde van de wo ning van Cornelis Bellemoy. De huizen zijn ansch vernield. Beiden meubelen zijn in den brand omgekomen. Ook kan men nog in tijd de dieren redden. Een kind heeft eenebrand- wonde aan den hals bekomen. Dank aan de spoedige hulp kon het kind nog gered wor den. De schade is zeer aanzienlijk, Kriebslaehtig. Stien kwam 't hut3 van de retraite der werklieden, die hij voor de eerste maal had bijgewoond. Ehwel zei Kobe, hoe is 't hoe hebt grj het daar gesteld Allerbest, jongen, zei Stien dat doet ne mensch deugd als 't God belieft, ik zal nog gaan. En do kost... hoe was het daarmee Eerste klasse goed, zei Stien wij hebben maar van een dingen te klagen gehad, en dal is toch niet wel ge moet dat niet voortvertellen maar aan u wil ik dat zeggen van als wij kinnen kwamen stond in groote letters op eene plank ge schreven Lever d 5 h. daar was ik con tent van.... maar van geheel de week hebben wij geen en lever gezien, en ik die zoo geerne lever eet Stephanie De Backer, oud 62 jaar,-eclilge- noote Taelhiaii, was huisbewaarster in het buitengoed vroeger betrokken door Fe.licion Thienpont en staande langs den steenweg van Audenaarde naar Geeraardsbergen. Vrij dagavond was voornoemd© vrouw Taelman bezig met in de keuken te werken. In den hoek stond een albini-geweer dat geladen was. De neef der vrouw was bezig met meu belen te vernissen. Het huishondje liep altijd achter de vrouw, om te spelen. Deze had het dierlje reeds verscheidene malen weggezon den, doch het speelde maar altijd voort. De vrouw nam het geweer, om naar het diertje te slaan. Ongelukkiglijk raakte zij den grond met de kolf, het schot ging af en de ongeluk kige vrouw ontving de volle lading in de keel do dood was oogenblikkelijk. Een deel der kin werd weggeschoten en de opening was groot genoeg, om er de vuist in te ste ken. J3e neef stond als aan den grond gena geld, toen hij het lijk zijner tante zag liggen. De man, die in den hof werkte had het schot gehoord en kwam zien wat er gobeurd was. Men oordeele over zijne verbazing, toen hij zich voor het lijk zijner gedoode vrouw be vond. Dr De Wolf van Leupegom en de E. II. pastoor, waren gauw ter plaats, doch alle zorgen waren overbodig. Het parket is Vrij dag avond, om 9 1/2 ure nog tor plaats ge weest. Dees vreeselijk ongeluk hoeft in de ge meente de grootste ontroering veroorzaakt. Katholieke Werkmanskring. Zondag, 25en Augustus, zullen de leerlingen van St- Camillus' lagere school eenige nummers opvoeren van het zoo wel gelukt feest hun ner prijsuitdeeling. Dit schoon feestje wordt aangeboden aan de léden van den Katholie ken Werkmanskring en hunne huisgenooten. Wij zijn zeker dat het in den smaak zal vallen van eenieder, en dat vele leden met hunne familio, die de gelegenheid niet gehad hebben de prachtige prijsuitdeeling van Sint Camillusschool bij te wonen, morgen avond om 5 1/2 ure in den Werkmanskring zullen zijn. Ziehier het programma Aurora koor. Een felle leerjongen pantomine. Eigen taal declamatie. De oogst kindertooneel. De heer J. Matthiou, onderwijzer, zal tevens eene korte voordracht geven over Opvoeding en onderwijs Allen dus op post. 'Begin om 5 1/2 uren. Diefstal. Dezen nacht zijn er 400 strui ken aardappelen gestolen op het veld van Leopold Luyckx achter de brouwerij van den heer Monfils. De policie is op het spoor der dieven. De Brugsche Mettan. Op Zondag 45 September wordt het schoon vaderlandsch drama De Brugsche Metten opgevoerd door de Koninklijke Vlaamsche Studenten- gilde van Aalst en omtrek. Deze opvoering belooft buitengewoon veel bijval te hebben. De EE. PP. Jezuïeten hebben met hunne gewone bereidwilligheid hunne prachtige feestzaal ter beschikking der gilde gesteld en het stuk wordt aangeleerd door den onver moeibare!! Pater Slracke wiens lof wij na opvoeringen als «Jozef in Dothan en Lucifer» niet meer hoeven te maken. Een warme oproep wordt de bevolking van Aalst toegericht opdat de zaal bomvol weze. Hier geldt het de verheerlijking der helden van dertien honderd ent wee. dioden eersten grondslag onzer onafhankelijkheid hebben gelegd en de oorzaak zijn dat wij nu niet bij Frankrijk behooren en geene basterlingen zijn. Eilce Aalstenaar wien nog. het zuiver Vlaamsch bloed in de aderen vloeien voelt moet er tegenwoordig zijn om den strijd der Vlaamsche gemeente tegen Frankrijk mede te leven. In een volgend nummer zal een uitleg over het stuk zelf verschijnen en eenige woorden geschiedenis. Wij hopen dat niemand de aangeboden kaarten zal weigeren. Kapellesiraat, 1 3, AALST, in ons hulphuis Verkrijgbaar Biscuiten aan 0,15 het pak Beste broodsuiker a#n 0,72 de kilo Sardie nen 0,25 't doosje Sterrezeep 0,14 't stuk 946 Aalst) oogst 24 Aardappelen de lOOkilogr. fr. 5.00; Boter de 3 kilos l'r. 8,34 a 9,00 Roem boter de kilo fr. 3,10 Eiers de 25 l'r. 2,2f> a 2,75; Ajuin de 100 kilos fr. 7.00 Viggens 't koppel fr. 65 a 85. 1 baal hop primó fr, 172,50. Aalst. 24 oogst. ilopniarkt, markt vaster prijzen in opslag, beschikbaar fr. 170. Nieuw gewas, fr. 80.00 BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 221 klonten, wegende te zamen 1800 k. Compagnie Kollandia, 15, Bergemeer- schestraat, 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,00 per kilo. AnrieHeclit. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week12Ö9. Kalveren 1573. Aan de Hopplanters en Cokeverbruikers De coke voor het droogen der hop en alle andere gébruiken is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, Tragel, aan de prijs van 1,05 fr. per hectoliter en aan 1,00 fr. per hectoliter, met 10 hectoliters genomen. 965 Aanbesteding van 5000 kilo Boter voor de Pupillenschool van het Leger, op Donderdag 12den September 1912, om 10 uren. Voor inlichtingen zich U bevragen aan den Luitenant-betaalmeester Guequier, Pupil lenschool, Aalst. Aarbesteding van 8,000 kilo Fruitconfi- tuurvoorde Pupillenschool van het Leger, op Donderdag 12deu Sepiember 1912, om 10 uren. Voor inlichtingen zich te bevragen aan den Luitenant-betaalmeester Guequier, Pupil lenschool, Aalst. Aanbesteding van 72.000 kilo Aardap pelen, voor de Pupillenschool van het Leger, op Donderdag 12den September 1912, om 10 uren. Voor inlichtingen zich te bevragen aan den Luitenant-betaalmeester Guequier, Pupil lenschool, Aalst. 987 È2&~fc®"V"©ïlS, WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en naiien van trekkingen. BT3URS VAN BRUSSEL 21 AUGUSTI Leen van Staaf, Provin., Steden Belgische leening 1° r. 3 Belgische leening 2e r. 3 Belgische leening 3e r. 3 Belgische leénnig 2,5 Belgische schjClkistbon 4 Kongo uitkeerbaar 4 Kongo (Loten) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 3 uurtspoorw. Jan.-Juli 3 Buurtsp. obl. Mei'Nov. 3 Buurtspoorw. (loten) 2,5 3,5 3 2.5 2 2,5 2 2 3 2 3 3,5 3 Veloaroóm van Aalst Groote baankoers op Zondag 25 Augustus tussehen de ploegen r Prosper De Vidts-Alfrcd Van Damme en Max De Vidls-V. De Voorde, naar eenem geldprijs van 100 fr. Vertrek om 2 ure stipt, aan don Aalster- schen Velodroom tot Brussel-Karrerold mei terugkeer tot den Aalsterschen Velodroom. Borsbske Groote ringsteking per rijwiel. 50 fr. prij zen gewaarborgd, op Kermis-""ondag, 25 Oogst, 1912. flinove Zondag 25 Augiistus 1912, groote baan koers, 90 kilometers, voor alle renners. 130 franken gewaarborgde geldprijzen, verdeeld als volgt le prijs 40 fr.; 2Ö prijs 30 3® pr. 20 4e pr. 10 5® pr. 5 6e pr. 5 fr.; en 2 premiën van 5 frank ieder. Het getal en de waarde dier prijzen zal vermeerdert worden volgens het getal beko men inschrijvingen.' Wegwijzer Ninöve (Geeraardsnergsche- straat), Aalst (vliegende kontrool), Haèltert, Asp9laere,Ninove(Geeraardsbergschestraat). Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen'1837 Antwerpen 1903 Brussel 1902 Brussel 1§05 Brussel Zeehaven Charleroi 1905 Gent 18Q6 Elsene 1880 Elsene 1908 Laken 1902 Luik 1860 Luik 1897 Luik 1905 Mechelen 1885 Mechelen 1S97 Oostende 1852 Oostepde 1898 Sint-Gillis 1904 St-Jgos-ten-Noode 1881 Schaarbeek (10Ó fr.) Schaarbeek (500 fr.) 3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.) 3 Ver vier s 1673 3 Verviers 1893 3 81.00 si.- es. 70 100.00 95.95 77.— 82.50 10L00 78.60 78.50 97.25 90.— 83J5 85^00 72.50 69.50 90 78.00 68.25 79.— 80.— 66. 81.50 68.75 96.00 82^55 Coffre-fort wegende 1200 kilogr.; hoogte 1,90 m., breedte 1 m.. diepte 0,65 m. Zich te bevragen Groote Markt, 22, Aalst. 920 Zusters van Maria en Jozef Volledig Lager en Middelbaar Onderwijs. 4 Talen. Beroepschool van Snijkunst en Koophandel, aangenomen door den Staat. Vraagt prospectus - KloosterstraatGEERAARDSBERGEN. 970. 85.25 70.25 69]50 90.05 68.50 Internationale kostschool voor jongens, Allerbeste ligging en inrichting. Gesticht van lsten rang. Uitstekende geleerdh. Ver zorgde opvoed. Nieuwere humaniora. Voll. studiën van vreemde talen, handelswetensch., rekenkunde, snel- en drukschrift, voorberei ding tot boekhouden-correspond.-taalnian- landmeter-steno en dactylogr. tot alle be dien. van ijzerenweg, post- en telegr., han- delsbur., bank, enz. Verzekerde uitslag. Plaatsing der leerl. Bijz. vermaard voor het fransch en and. vreemde talen. Leeraars ea leerl. uit den vreemde. Hernem. der lessen op 19 Sept. aanst. Pensioen van af 450 fr. alles inbegrepen half-pensioen 225 fr. Externaat 25 fr. per trimester, alles inbegrepen boeken, school gerief, enz. De Bestuurder-eigenaar, 949 Cam. GaraIn. om te herkennen, dat de portretten, geleverd DOOR m:. BLOJvmiAU Lange Zoutstraat, AALST do best gelukte, de schoonste, de best ver zorgde. zijn, en moest het kunsteffekt be zitten, dat heel de waarde der photographie is. Al de werken zijn uitgevoerd met voort brengselen van eerste kwaliteit en eerste merk. 759 ZONDAGRUST.—Zondag 25 Oogst 1912, zal de dienstdoende apotheek M. Meganck, Leopoldstraat, alleen open blijven te begin nen van 12 ure tot middernacht. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN: |ejacht O VERLIJ DENS. M. Van Mulders, bieruitvoerder, met J. Van den Abeelo,herbergierster. A. Van den Bruele, drukker, met A, Dnens, zonder beroep. D. Vereist, onderwij/er, met A. De l>eyn, kleer maakster. F. Meganck, fabriekwerker, met L. Roelandfc, twijnster. J. Van de Velde, werk man. mei E. Rombaut, breister. A. De Lat tre, fabriekwerker, met N. Tas, zonder beroep. J. Van den Bergh, steenbakker, met M. De Nil, twijnster. F. Van der Veeeken, twijnder, met M.üeConinck, twijnster. F. Keppens, schrijnwerker, met M. Rodcvyn, breister. L. De Buck, paswerker, met P. Ruelens, zonder be roep. F. Cammaert, vuurstnker, met V. De Decker, breister. J. Van der Veken, pan to f- l'elmaker, met A. De Noose, stikster. A. Avaux, voerman, metJ. De Grauw, breister. HUWELIJKEN. E. Vercammen, weduwenaar De Neef, zonder beroep, 69jaar, Sinl-Camielstraat. C. D'hondt, weduwenaar Pliiips, landbouwer, 85 jaar, Oone- gem. 3 kinderen onder de 7 jaren. Grot van O. L. V. van Lourdes, te Mijlbeek. Zondag 25 Augustus, om 5 ure. Bede vaart en O/ïerundo door do Ware Broeders. Lofzang en Sermoen door den E. P. Stracke. Lofzang en vereering der reliquie. PüEöESEELGfjGEPJ. AUDENAARDE Kiezing. Maandag toekomende zal eene aandoenlijke kiezing plaats hebben, om te voorzien in de vervanging der overleden Moeder-Overste, Dame prieure, van het geslicht. Mgr Stillemans, bisschop van Gent, zal de plechtigheid vooruitten. MEERBEKE Op Maadag 2e September, zal to Meerbeke de gouden bruiloft gevierd worden der eclit- genooten Van den Bossclie-Van Geel, wo nende Vollaarstraat. Om 9 ure plechtige hoogmis. Maziek- en Zangfeest. S'Avonds algemeene verlichting. Elkeen beievort zich, om de oudjes, die nog in volle gezondheid zijn, plechtig te feesten. SOTTEGEM De Conscience-feesten. Den 8 September zal er bier een Conscienciedag plaats hebben. Een lange stoet zal de straton van Sotle- gem doortrekken. Er werd ieverig gewerkt aan de praalwagens. Men zal verbeelden den den Boerenkrijg en den Baanwachter. Een ander praalwagen zal do verheerlijking van den grooten schrijver weergeven. Meer dan 100 maagdekens, gansch in 't wit, zullen aan den stoet deelnemen. KJ EN VRAAGT ter fabriek Bosteels-Desmetb, 50 fijn en grove breisters voor beonen, planken en groot werk. 982 Geldleeningen te bekomen voor het bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en landen, aan gewonen intrest, aflosbaar in eens of met drij maandelijksche afkortingen, met of zonder levensverzekering. Uitgave van obligatién van 100,200, 500 en 1000 franken, intrestende aan 3.60 °/0'sjaars. Gelduitzetting van eersten rang. Kostelooze inlichtingen te bekomen ter studie van den notaris SESSAN, te Moorsel en in het bureel der maatschappij te Aalst, Leopoldstraat, 28, (van 8 tot 11 uur 's morgens.) Hoofdagentschap voor verzekeringen te e-en brand, ongevallen, op 't leven, enz. 761. NA.AMf.OOZE VENNOOTSCHAP TELEFOON 1 -t 3 Dépots van geld aan 3 en 3 1/2 Disconto en invordering van wissels. Voorschotten op titels. Aan- en verkoop van checks, vreemde bankbiljetten en munten.Beursorders.Uitbetaling van koepons. Inbewaarneming van waarden. PRIJS DER VERHURING BRANDKOFFERS PBR PER HOOGTE BREEDTE DIEPTE MAAND 3 MAAND 6 MAAND JAAtt meter meter meter frank frank frank frank Model A 0.12 0.30 0.55 2.— 5.— 9.— 15.— B Ö.20 0.30 0.55 3.— 8.— 15.— 25.— 0.50 0.30 0.55 5.— 12.— 20.— 35.— D 0.50 0.62 0.55 8.— 20.— 30.— 50.— E 0.53 0.62 0.55 9.— 22.— 35.— 60.— De zaal der brandkoffers is toegankelijk voor het publiek alle werkdagen van 9 tot 4 uur, ('s Zaterdags van 9 tot 2 uur). 969 Gerante AALST, AO, LANGE ZOUTSTRAAT, AO, AALST beveelt zich aan voor het droogkuisschen en verven van alle MANS-, DAMEN en KINDERKLEEDEREN. Wasschen en friseeren van Pluimen o i Boas. Droogkuisschen van Tapijten en Gordijnen. Spoedige bediening. Lage prijzen. Verzorgd werk.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3