Kostschool vsor Meisjes 't Wit Stoogke van Jacques Neefs Huis E. VAN NUFFEL-SCHEERLINCK SPORTNIEUWS Kaatsspel. Bollen "VCrïelx*±.i tien T3i. Steireïi s, Hopseizoen 1912 FEESTWIJZER BERICHT WEGrkunffiQe rarminp 6 SEPTEMBER 1912 Van Vandenborre was Woensdag- nog onver anderd. De doktoors, die hern verzorgen oi rileelen zijn toestand zeer' Onrustwekkend. Lede. Brand. Donderdag morgend rond 8 1 "2 ure, is brand ontstaan in het huis van vrouw Plulomena CJaes, weduwe Van H.iuwenneiren, op den Heipias. Het vuur nam spoedig eeno groote uitbreiding, door dien het zich meedeelde aan talrijke klee- dingstukken wélke nabij de schouw hingen. Reeds was de zoldering ook aangetast, toen de genaamde Petrus de Vos moedig in huis sprong en het vuur kon uitdooven. De schade door verzekering gedekt, beloopt ongeveer 200 fr. Sottegem. Moordpoging. Eergis teren avond bevonden zich eenige werklieden in de statiestraat, waar zij onder elkander twist kregen. Ze geraakten al kijvende tol aan do Nieuwstraat. Daar gekomen, haalde een hunner een revolver uit den zak en loste een schot. De kogel raakte liet hoofd van een heer, die op eenigen afstand van daar stond te zien. Gelukkiglijk werd liii maar licht ge kwetst. De plichiige werd Woensdag dooi de gendarmen aangehouden en te Audenaar- de opgesloten. Bavichove. Ongeluk. De herbergier Jules Martens, wonende langs de Lei. kwam gisloren per velo naar buis gereden. Het. rij wiel gleed uit en de man viel met geweld in eene gracht. Hij kon er uit sukkelen en nog te voet thuis e-eraken. Een geneesheer sW 1de vast dat de i rij wieier zijn schouder gebroken was. In West Orégon is eene spelonk waar in eene wonderbare echo of weergalm be staat. De touristen verheugen zich mot den eclio als het ware vragen te stellen. Zoo bij voorbeeld roept men Kent gij de schoone Victoria de echo antwoordt Ja. Wie maakt baar hartje kloppend en blij De echo antwoordt Hij Wie zal «Hij» trouwen binnen iiet jaar? de echo antwoordt Haar. Een reiziger, die zich goed had bevonden met THEOBROiMA. kraclitlierslellend ge neesmiddel riep luid in de spelonk van West. Orégon Wat wensch ik dat alle flauwe lieden THEOBROMA namen De echo ant woordt Amen Tn alle apotheken.Hoofdapotheek Gent DE MOOR, Burgstraat, 38. Prijs 3fr. Te Aalst bij al de heeren apothekers. Wetteren. Die/ten. Verleden nacht werden er ter wijk Jabbeke alhier, 8 vette konijnen gestolen en zelfden nacht hoorde de \V° De Gussem dier wijk gerucht in haren koeis'al, zoodat zij haren zoon opriep die in allernaast voornoemden stal binnen liep en er een onverbeterlijke kerel, Scheele F. van We lieren o- kiekte, die bekende gekomon te zijn om de kiekens te stelen. De zaak werd aan den policiekommissaris overgemaakt die een onderzoek ingesteld heeft. Slagen. Ter gelegenheid der jaar- Jijkscho jaarmarkt, stond er in deze gemeente een Gentsche heröiiul, die on alle hoëken der straten, zijne krachten ten toon spreidde. De man vond eenigen tijd nadien niets beter dan een rustig wandelend burger bij den arm te grijpen en hem in een herberg binnen te sleuren, alwaar hij een rondeken van 7 pin ten hier deed komen, die hij den burger wilde doen betalen. Op dezes weigering gaf hij hem een verra derlijke slag in het linker oog, zoodat het Slachtoffer verplicht was de geneeskundige hulp van Dokter Van Sande in te roepen. De poiicie kent den vriendelijkeu hercuul, die loon naar werken zal krijgen. Krakeel. Ter wijk Gransvelde al hier, hadden eenige huismoeders wat al te deftig de kermis gevierd en kregen tot slot van drinken, onder malkander ruzie, bij zoo ver dal er twee effenaf liaarkenpluk deden en de hulp der aanwezigen onmisbaar was, óm allo bloedverlies te vermijden, zoo ge weblig ging- het er op toe. Dal lette niet dat ze malkander eenige muilperen uildeelden en bij de loshangende hairen over den modderigen grond sleurden. De poiicie heeft insgelijks de zaak in han den. Bekentenissen. De kerels die in den loop der verleden maand de dieften in de fa- brink van dun heer Steppe pleegden, zijn allen verraden en dus gekend. Volgens liet schijnt, zijn ze met drij ge weest en de gestolen waren bedragen eene waarde var. meer dan 500 franken. Het aan geslagen goed is door den fabrikant herkend. Gebeten. Gisteren voormiddag kwam het manneken van zekeren Raman alhier, de Jan Broekaertlaan rustig afgewandeld, toen eensklaps een groote hond op hem sprong en hem eene groote beet in het been toebracht, zoodat de dokter de wonde moest toenaaien. Gevallen. Dinsdag laatst is de zoon van Pieter Tonneleir, in een der barakkon staande op de groote kermis alhier, zoo geweldigge- vallen, dat zijn rechterhand gebroken was en door den geneesheer moest ingezet wor den. Ontfutseld. Op de jaarlijksche jaar markt alhier word eene dame hare gouden horloge mot ketting ontfutseld. Dezelve was met zooveel geweld afgerukt dat een deel der ketting aan de kantenkraag der dame was blijven hangen. Do bestolene herinnerde zich in een ge- drum van menschen een ruk waargenomen te hebben en een manspersoon spoedig te wen verwijderen hebben. Jaarmarkt. Paarden 697 van S00 tot 1650 fr. Veulens 575 van 400 tot 650 fr. Ezels 5 van 40 tot 80 fr. Koeiën 45 van 525 tot 655 fr. Ossen 10 van 400 tot 000 fr. Vaarzen 40 van 345 tot 500 fr. Jonge Ossen 75 van 150 tot 250 fr. Var kens 30 van 80 tot 110 fr. 5 Riggenen 130 van 35 tot 45 franks. Antwerpen. Een jongen schelm. Agenten van de opsporingsbrigade hebben in de Leeuwenstraat, een 17 jarigen jongeling aangehouden, die ten nadeele van zijnen pa troon te Ukkel eene som van 495 frank had gerobberd. De jonge schelm was nog in bezit eener som van 200 fr. Overreden. Maandag namiddag is het 8 jarig meisje Gabriella Van Repelen, wonende Keulenstraat, nabij hare woning door een zwaargeladen wagen overreden. De arme kleine word de beide beenen ver pletterd en in bedenkelijken toestand naar liet gasthuis gébracht. is het eenige echte Vieux Système. Mechelen. Paard op hol. Dinsdag namiddag, ging in de Lange Schipstraat, een paard dat in een rijtuig stond gespannen eensklaps op loop, en liep in de richting der Fonteinbrug en O. L. Vrouwstraat. In volle vaart ging liet er op toe, en eenieder vreesde voor ongelukken, daar er buitengewoon veel volk en kinderen op dit uur te been waren. De policieagenl Moons, Let gevaar ziende, sprong onverschrokken voor het vluchtende paard en gelukte erin liet bij de teugels te kunnen vatten en liet tot staan te dwingen. Het gerij en paard, behoorde toe aan M.Van der Au w era, aannemer. Putte-bij-Mechelen.Arme jongeling De 22 jarige zoon der echtgenooten Serneels, lijdt sinds lang aar. vallende ziekte. Dinsdag avond kreeg hij weer een aanval en kwam ongelukkiglijk terecht in een ketel kokend water, welke op den grond gezet was. De arme zieke kon zich niet redden en toen zijne moeder in de keuken terugkeerde, vond zij hem vreeselijk verbrand in liet water iiggen. Het slachtoffer moest in hopeloozen toe stand naar het gasthuis van Mechelen over gebracht worden. Taintignies. Jachtongeval. M. Lode- wijk Moilingemoud 20 jaar, tijdens eene jachtpartij, wild© het geweer van een zijner makkers grijpen, om een konijn te schieten. De ongelukkige raakte onvrijwillig aan den haan hel schot ging af en Van Morlingem kreeg do lading iu vuile borst. Hij was op den slag dood. Sleydinghe. Aangehouden. Oscar De Wispelanre, die poogde zijne schoon moeder te vermoorden en de vlucht genomen had, heeft zich te Evergem,aan de gedarmen gevangen gegeven. Het slachtoffer verkeert nog steeds in stervensnood. Kortrjjk. Groot ongeluk. Jozef Cool- saet, oud 26 jaar, metser, wonende in de Sint danswijk, werkte Woensdag aan het eerste verdiep van den nieuwen theater, in in de Doornikslraat. Met in eene nevenplaats te willen gaan, wipte de plank waarop hij stond en de man stortte van eene aanzienlijke hoogte naar beneden. De ongelukkige brak zich drie rib ben en kwetste zich over geheel liet lichaam. Men heeft hem, na verzorging, naar zijne woning gevoerd. Jemmeppe-aan-Maas. Doodeljk onge luk. Woensdag namiddag werd de 15-ja- rige Malhieu Derwael, lampist in de mijnen aan La Concorde, in eene gaanderij door eene reeks waggontjes omgeworpen en overreden. Do ongelukkige werd het hoofd verplet terd en bezweek eenige oogenblikken later. Fieron. Bloedig gevecht in eene kool mijn. In de mijnen van Le Hassard, op eene diepte van 600 meters ontstond twist lusschen twee zestienjarigs mijnwerkers. Een dezer, zekeren M... greep een stuk hout en bracht er zijnen tegenstrever. Kgenaamd een geweldigen slag op het hoofd mee toe. Deze stortte bewusteloos ten gronde. Hij was den schedel gebroken. Zijn toestand is bedenkelijk, PER TELEGRAM. Schrikkelijk ongeluk tijdeus de Holiandsche legeroefeningen. Een telegram uit Utrecht meldt, dat Don derdag morgend, tijdens de oefeningen van liét Hollandsch leger, 15 soldaten, deelma kende van eene afdeeling welke over een kanaal moest gezet worden, in het water ge vallen zijn. Zes soldaten verdronken. Stadsnieuws BELANGRIJK BER5ÜG-ST Wij hebben het genoegen aan onze stads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er taxi-autos pan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan don chauffeur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage Keizerst., 2 en 4, Aalst. 997 Kapellestraat, 1 3, AALST' in ons hulphuis Hoek der St:Vincentiusstraat en Moorseibaan zelfde Vleeschwaren aan dezelfde prijs als in de hoofdw in kei. Allerbeste Koffie aan fr. 2,S3. 11 om proeven is hem aannemen voor altijd. 946 DE VOLKSSTEM STAD AALST. Houtmarkt. Laatste lutte voor het jaar 1912, naar 150 franken prijzen75, 50 en 25 fr. op Zondag 8 September, om 1 1/2 ure stipt namiddag, door de 3 welgekende partijen van Aalst, De Groot met' Janssens, bijge naamd De Vodde», overwinnaars te Wioze op de partij Moens, van Herdersem. Brus sel. Dallemant met L. De Schaepdryver, van Aalst. Moorsel, Macharis met Gilbert van Quaregnon. STAD AELST. SCHAARBEEK. Prijskamp door de Stekken naar 50 Frank. Verdeeld in 3 prijzen 1® prijs 25 fr. 2® prijs 15 fr. 3e prijs 10 fr. op Zondag 15 September 1912, bij Leon Troch, Linde straat. Inleg 0,25 fr. per 5 bollen. Men mag niet meer dan 4 seriën vervolgéns spelen. Inschrijving van 3 tot 5 uren. Het spel zal overdekt zijn. In den Aolsterschen Velodroom De stayer Boschlin is gisteren, met zijn gangmaker in den Aalslerschen Velodroom toegekomen om deel te nemen aan den prach- tigen koers van Zondag 8 September eerst komende. Onmiddelijk na zijne a'ankomst heeft hij niet kunnen wederstaan aan de begeerte onze prachtige piste te beproeven. Het geronk van den zware motor van 24 paardenkracht heeft weldra het volk van het omliggende bijeengebracht. Wat zal het dus zijn wanneer zich de drij stayers op de piste zullen bevinden. De eerste toerèn zijn afgelegd op 14 se conden e-i sommige op 13 seconden, hetgeen reeds eene snelheid daarstelt van meer dan 65 km. per uur. M°n kan zich dus de snel heid voorstellen welke hij zal bekomen Zon dag toekomende gezien hij "zich dagelijks oefent om 11 ure en om 51/2 ure. Boschlin van Straatsburg is de eerste de beste niet want bij heeft reeds niet minder dan 27 overwinningen op zijn aktief gedu rende dit jaar en -niet langer dan verleden Zondag heeft hij den eersten prijs behaald le Esschen (Duitschland) waar hij in koers trad met den vermaarden kampioen Dickteman van Duitschland. Deze laatste overwinning -alleen toont aan dat wij Zondag eerstkomende een d6r voor naamste stayers zullen kunnen bewonderen. Op het oogenblik dat wij ter pers gaan vernemen wij de aankomst van den stayer Lasso n. Moorsel. Velokoers voor beginnelingen en paro chianen, op Zondag S September, 1® ker misdag. uitgeschreven door de maatschappij Moorsel-Velo-Club mét de medewerking van het Gemeentebestuur. Voor Beginnelingen, prijzen 25, 17, 12, 8, 7, 6, 4, 3, fr. Voor Parochianen, prijzen: 9, 6, 3 fr. De koers zal geschieden langs Aalst Assche Moorsel, tweemaal de ronde, on geveer 50 kilometers. De inschrijvingen mag men laten gewor den aan M. Alf. De Wever, te Moorsel, (Wa ver). mits fr. 1,10 voorde beginnelingen en fr. 0.75 voor de parochianen, tot 6 Septem ber 10 ure 's avonds. Na gestelden termijn wordende inschrijvingen met fr. 0,50 ver hoogd. Het vertrek wordt gegeven op 't Dorp, om 3 ure juist. De Ronde van Saxen. De.inschrijvingslijst bevat op het huidige oogenblik reeds 343 deelnemers. Officieel worden nu de Belgische en Fransche deel nemers bekend gen aakt. Voor Belsië zien wij Louis Heusgliem, RansartRené Vandetiberghe, Brussel Jozef Vandaele, Moescroen Marcel Buysse, Eecloo Fior. Luyckx, Antwerpen Jules Wouters, id. Van Blaise en Hanlet, beiden van Ver- viefs, was ook nog spraak, maar Zondag hadden zij hun inschrijvingsgeld nog niet gezonden. Voor Frankrijk hebben wij J. Alavoine, Versailles E. Brocco, Parijs R. Trousse- lier, id. E. Beaugendre, id. E. Léturgie, id. R. Crupelandt. Roubaix. Van Lapize en Faber was ook spraak, maar bestuurder Ceurremans wilde hen niet lossen, want zij zullen beid,en op 15 deier, te Antwerpen uitkomen. Heer Dubois, welke vroeger in Duitsch land voor vcrschillige rijders, onder andere voor Theilo en Guiguard dienst deed. wordt nu als chef-manager aangeduid voor de Bel gische en Fransche rijders. De Belgen en de Fransehen zullen Dinsdag te Chemnitz zijn, en Woensdag en Donderdag de streek verkennen. Bijna al de hooge overheden maken deel van het Eerecomlleit, waaronder wij bemer ken, den opperburgemeester Dr Heinrich Slurm, en Zijne Excellentie Generaal der ruiterij vrijheer von Latflierl, de garnizoen- everste van Chonmitz. De dagbladen en sportkranten schrijven gansche kolommen over diaibelangrijke wed strijd, en het officieel programma zal op 30 duizend exemplaren gedrukt worden. Ook zullen er 100,000 postkaarten in vier kleuren gedrukt, en ten allen kanten verspreid wor den. Kortom, de Ronde van Saxen is iets van belang Gent-Sottegem. Deze koers, voor onafhanketijke rijders, zal plaats hebben Zondag 8 September. De weg is vastgesteld als volgt Vertrek uit Gent, Brugschen steenweg Deinze, Thielt, Isegem, Roesselare, Zonne- boke, Yperen, Meenen, Moescroen, Avol- gein, Wortegem en Sottegem. (Aankomst in den Velodroom), 'tzij ongeveer 175 kim. MEDESSEELIRSGEN. HERZELE. Plechtige inhaling en aanstelling van den Z. E. heer Deken De Meester op Zondag 8 September 1912. Om 3 ure ontvangst, welkomgroet aan den Z. E. H. Deken door Burgerlijke en Kerkelijke everheden, op de Provinciehaan. Défilé der cyclisten, ruiters en rijtuigen. Optocht langs de statie en St- Roclius naar de Kerkstraat, waar deZ. E. H. Deken de plaatselijke maatschappijen en de afvaardigingen en sociëteiten der verschillige parochiën, van de Dekenij, waaronder vier muziekmaatschappijen, zal in oogenschouw nemen. Om 4 ure, optocht langs de Groenlaan, Arestraat en Hoogstraat. Ontvangst door de praatgroepen. Ver welkomzang Gezegend diu komt in den naam des Heeren door den groep var. 25 herderinnen en 34 palmdragen- de maagden. Om 4 1/2ure. intrede in de prachtig ver sierde kerk, waarin de ceremonie der plech tige aanstelling door den Z. E. H. Vicaris- Generaal De Baets bijgestaan doer de ZZ. EE. HH. Kanunniken De Keyzer en De Lepeleer. Om 8 ure, prachtig vuurwerk aan den Ouden Toren. Kleurlicht-etfekten. Bombar dement. De Toren in brand. Ter gelegenheid dier feesten en vuurwerk zal de tram, welke uit Gent te Herzele aan komt om 9.02 u., 's avonds, doorrijden naar St-Lievens-Essche om 9.05 u. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEEL E~KW0 TEERING BKCJR8VAN BRUSSEL 4 SEPTEMBER Leen wan Staat, ProïSn., Steden Belgische leening 1° r. 3 80.90 Belgische leening 2« r. 3 80.90 Belgische leening 3C r. 3 80.90 Belgische leening 2,5 68.50 Belgische schntkisttjon 4 100.— bongo uiikeerbaar 4 96.— Kongo (Loten) 77.25 Annuïteiten 3 Gemeentekrediet 3 81.25 Gemeentekrediet 1868 3 Buurtspoorw. Ja».-Juli 3 79.25 Buurtsp. obl. Mei-Nov. 3 79.50 Buurtspoorw. (loten) 2,5 97.50 Auderlecht 1907 3,5 Aalst 3 Antwerpen 18S7 2,5 Antwerpen 1903 2 71.75 72 Br it.-sol 1902 2,5 84.25 Brussel 1905 2 72.— 72.50 Brussel Zeehaven 2 69.— 69.25 Charleroi 1905 3 Gent 1896 - 2 69.25 69.75 Elsene 1880 3 Else ne 1908 3,5 Laken 1902 3 78.50 78.55 Luik I860 3 Luik 1597 2 Luik 1905 2 Mechelen 1883 3 79.— Mechelen 1897 3 Jostende 1852 Dostende 1898 2 66.50 07.— Sint-Gillis 1004 3 79.— St-Joos-ten-Noode 18S1 3 Schaarbeek (100 fr.) 2 66.50 Schaarbeek (500 fr.) 3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.) 3 51.— Vcrviers 1873 3 Verviers 1893 3 MARKTPRIJZEN Aalst. 5 sept. Hopmarkt prijzen onver anderd, beschikbaar fr. 165. Nieuw gewas, fr. 85. Lofteren 4 sept. Boter 2,99a 3,08, eieren 2.36 a 2,5-1, aardappelen 6,50 a 7,00, raapkoek 13,00, lijnkoek Ü2.00, rogge BRUSSEL, 4 sept. Graanmarkt. Inland- sclie tarwe 20 1/2 a 0/0 Amerikaansche Win tertarwe 00 0/0roode Kurrachée 21 3/4 inland- sclie Rogge 17 1/4 a Gerst Don au en Odessa 17 3/4 a 18 inlandsche Gerst 00 a 00 0/0 Haver van Courlande 211/2 a 23 Gerst der Rol ders 22.00 a 00 0/0 inlandsche Haver 24 1/4 a Amerikaansche Mais 00 0/0 a id. van Odessa 14 1/2 Graan van den Donau 19 3/4 a 00 id. Rio de la Plata 181/2 a 21 Handelsbloem 25 1/4 Bakkersbloem 26 1/4; Zemelen 13 1/2 a 0/0. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 73 in provincie 71 Lijnolie te Brussel 77 in provin cie 75 inlandsch Koolzaad 34 0/0 Boter 2,90 a 3,36. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 560: Vette koeien 90; melkkoeien 00; groote ossen 2: jonge ossen 197vaarzen 203 stieren 88; varkens 794; kalveren magere beesten schapen IVelteren. 5 sept.Boter 3,00 eieren 2,50 a 0,00 viggens 10 a 50 kiekens stuk 2,75 aard appelen roode 7 a 8; id. witte 6, a 7 konijnen l,7o jonge duiven 1,10. BERICHT- Aan de Hopplanters en Cokeverbniikers De coke voor het droogen der hop en alle andere gebruiken is verkrijgbaar in liet Gasfabriek van Aalst, Tragel, aan de prijs van 1,05 fr. per hectoliter en aan 1,00 fr. per hectoliter, mot 10 hectoliters genomen. 965 "Te twee goede ressortkarren in eiken hout, eene dragende 1200 kgr. en de andere 600 kgr. niet kap naar keus. Zich te bevragen hij M. Frans Willkms, handelaar. Meire-bij-de statie. 1011 3 voer de Stad en het Arrondissement Aal$t« AALST 15 September. Opvoering van Brugscb© Metten of Breydel en de (Bè1- ninck vaderlandse!) drama in vijjj bedrijven, door M. Jules Delbekë) in de feestzaal van St-Juzefacollege', door de Katholieke Viaamsche StU« don ten gil de. 29 September. Opvoering door de Kon. RecU DeCalharinisten» van «Godeliev® van Gistel» gedramatiseerde legen de uil de XI® eeuw, in 4 bedr. door Dr Eug. van Oye, en Verloving» blijspel in één bedrijf door W. D© Haan. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering van Oud-Heidelberg nel prachtig tooneelstuk van Will). Meyer-FöS- ..ter, (5 bed.) door het koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap 'l Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Heidelberg in namiddagvertoo* ning, eveneens op Stadsschol^* burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin 3 uur, einde omstreeks 7 uur. 3 November. Tooneelleest der Tooneel' maatschappij der Christen© VaK- vc.reeiiigingeii Arbeid en Kunst Worden opgevoerd De PlicHt- tergeten Vader drama in 3 bedr# n Foppers blijspel. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest doof den kring «In Liefde Bloeiend» van St-Martensgesticht. Opvoering van De Kerkvervolger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Gansendonchblijspel in 1 bedrijf. GEERAARDSBERGEN 8 en 15 September, prachtige kermis-ver- tooningen, door de Lynische Too- neelgilde {De Volksvrienden), tel kens om 4 1/2 ure stipt. Het GirküS Leven naar het fransch (L*f Saltimbanques), wereldberoemd zangspel. HOFSTADE 8 September Liederavond gegeven dóóF* den heer O. De Hovre kunstzangen, op aanvraag van den studenten- bond, in do feestzaal van den Krio£ om 5 uren slipt namiddag. 2U en 27 October Opvoering van het nieuW bijbelspel Sanmël 150 uitvoer ders. orkest en koren telkens oitt 4 uren stipt namiddag. K. B. De. katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement xoordeii beleefd eet jacht ite datum's hunner feestenp zoohaast mogelijk aan 'L beheer van ons blad mede le deden. Tomaten aan 0,25 fr. en 0,15 de kilo. Witloof, schoone witte Selder, Wijnbeziëöi en Meloenen, fijne Peren en alle soorten vaö groenten en fruit. 1010 GEERAARDSBERGEN Zusters van Maria en Jozef Volledig Lager en Middelbaar Onderwij»* 4 Talen. Beroepschool van Snijkunst e» Koophandel, aangenomen door den Staat. Vraagt prospectus KloosterstraatGEERAARDSBERÖEN* 970. Alle Donderdagen en Vrijdagen jezonder© groote keus van vele sooilen verscheU' ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei* nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer.voordeelige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. STYVENDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaren in dö Oostendsclie Visscherijen gevestigd. Visscherij LANGE ZOUTSTRAAT 38, AALST Lsveraar der bijzonderste huizen der stad TELEFOON N' 44. 879 van M. Camiel Pract, opticiun-spocialist© Aulst, I ango Zoutstraat, 6 5 september, 15 ure: Wind: noord-west. Barometer 761-6 Thermometer 16® Vooruitz.veranderlijk

De Volksstem | 1912 | | pagina 3