DE DENTINOL Groola kssifabriek Priesterlijke teoemmgsn. Weerkundigs waarnemingen lastSGlioil voor Elsisjes Ms PETIT Stadsnieuws Huls E. VAN NGFFEL-SCÏIEERLINCK SPORTNIEUWS sip el. Tli. stevens, Höjpseisoen 1912 ROMAN, Boulevard de la Senne, 64, Brussel 99i FEESTWIJZE* Huis E.VAN NUFFEL-SGHEERLINGK Een radicaal middel wonderbaar tegen Tandpijn 7 SEPTEMBER 1912 DE VOLKSSTEM Elsene. Meisje verdwenen.De poli- cie van Elsene heeft in alle richtingen de persoonsbesr li nil ving gezonden van Clemin- tina M..., geboortig van Temsohe, cu.l 20 jaar, dienslmoid op den steenweg van Elsene, di« sadert verscheidene dagen spoorloos is verdwenen. A! dezen die hun koffie in filter maken, gebruiken de bitterpeeën jn granen van gouden perels van do Trappisten Vincart het zijn de beste. 1500a. Betecom. Gevecht in eene herberg. In eeno herb rg te Belccom, werd Dinsdag avond hevig gevochten. Vuurschoten werden gelost. Do werkman Van Rompaey werd door twee kogels getroffen in het hoofd en zakte ineen in een bloedbias. Zijn toestand is wanhopig Het parket van Leuven opende een onderzoek. Zijt gij zwak. uitgeput, zonder moed of kracht, lijdt gij aan bloedarmoede of zenuw zwakte. neemt dan ijzerhoudende Raohaëlpil en gij zult het genoegen smaken, in korten tijd wederom kloek en sterk te worden. 1.75 fr. de doos. 551. IMinove. E)g automobielongeval. Eenige schoolkinderon speelden op de straat, toen een automobiel in volle vaart kwam aangereden in de richting van Brussel. De groep kinderen steeg uiteen, ddeh de kleine Mam its Beeckman, drie jaar oud, werd door de machien gevat en onder de wielen geslin gerd. Toen men ter hulp kwam, gaf het slachtoffer maar weinig leeken van loven ine.T. Eon been was letterlijk verpletterd. Doktor De Cooreman heeft het onmiddellijk afgezet, doch de toestand van de kleine Beeckman is zeer erg. Do automobilist dacht te kunnen vluchtten zonder herkend te worden, doch liet nummer van zijn auto werd aan de policie medege deeld. Gent. Brand. Gisteren avond, rond 11 ure, werden de pompiers verwittigd dat brand uitgebroken was op de Koornmarkt. Onmiddellijk snelden de auto-pomp en de hulptrein ter plaats, terwijl het overige der brandweer uitdrukkingsgereed stond. Het vuur was ontstaan in het koffiehuis De Ploeg op den zolder, in het midden van den plankenvloer. De pompiers hakten het brandonde en smeulende hout. weg en bluschten met enkele emmers water. In een ■•tiental minuten was alle gevaar geweken. De schade is van weinig belang. Hoe het vuur middenin den plankenvloer ontstond, kan men niet gissen. Spoomoeg dief stal. Op het oogenblik dat de Statie-Stapelplaats (Dok), Woensda.^ twee koffers kleederen ontviDg, komende van Roser.daal bij Duinkerke, stelde men vast dal de koffers geopend en doorzocht waren. Behalve de kleederen, ontbraken er ook stukken van waarde en eene som geld. De waarde van het verdvvenene bedraagt 760 frank. Dsnderwindeke. Groote brand. Woensdag avond, om 6 ure, wierden gebu ren gewaar dat er vlammen omhoog stegen uit de hofstede van M. Boulanger. Het nood sein werd gegeven en woldra stroomde hel volk toe. Intusschen nam de brand eene groote uitbreiding; aangewakkerd door den geweldigen wind, zoodat de vlammen op de hofstede van M. Vanderkelen oversloegen. Het huis van elke hofstede, stallen, schuren, afhankelijkheden vormden nu een overgroo- ten vuurpoel waartegen niets te doen was. Op kortijd tijd werd alles in ascli gelegd er blijven niets anders meer dan verkoolde en gescheurde muren staan. De meubelen, de kleederen, duizenden en duizenden kilo hooi, geheel de oogst, al het landbouwgerief, wagens, karren, hout. strooi enz., zijn de prooi der vlammen geworden. De paarden en koeien kon men toch noch uit de vlammen halen. De schade, door verzekering gedekt, bedraagt 25,000 frs. Men kent de oorzaak der ramp niet. Het parket van Audenaarde is verwittigd door de gendarmerie. Gseraardsbergen. Doodelijk ongeluk. Woensdag avond, om 7 ure, gebeurde er in de Molenstraat, een doodelijk ongeluk. Jan-Baptisle' De Wolf, landbouwer te Sar- larding lie, kw am met een wagen mest de straat afgereden, die zeer hellend is. De man draaide de vijs van den wagen vast, doch deze brak ongelukkiglijk. De ongelukkige landbouwer, getroffen door den snelrollenden wagen, werd onder de wielen gesleept, een been afgereden en beide armen verpletterd. De policie sprong bij, en deed het slachtoffer r.aar het hospitaal voeren. Niettegenstaande de beste zorgen, is hij, na de H.H. Sacramenten ontvangen te hebben, in de afgrijselijkste pijnen overle den. Hij laat eene weduwe met zeven kleine kinderen achter. Men oordeele over hunne droefheid. Schoondyke. Doodgereden door den tram. De landbouwer Maene, was met vrouw en kinderen naar de kermis geweest, en 's avonds kwamen zij mot den tram van Oostburg naar huis. Te Schoondyke gekomen beging de landbouwer do onvoorzichtigheid van den tram te springen, vooraleer hij stil stond. Men hoorde eensklaps hartverscheurende kreten. De machinist stopte dadelijk. Maene werd onder de wielen, in een plas bloed ge vonden, en beide boenen afgereden. Men droeg hem naar huis en de goneesheeren verzorgden hem zoo goed mogelijk, doch in den morgend is de ongelukkige bezweken. Menschen springt nooit van gelijk welk rijtuig, vooraleer het stil slaat. Lede. Een trein gesteenigd. Woens dag reed hier den internationalen trein n° 52, van Brussel-Oostende, voorbij. Onbekende schurken hebben met steenen naar den trein geworpen. Drie ruiten werden verbrijzeld. Eene klacht werd ingediend en een streng onderzoek is geopend. Aardappeldieven geknipt. Sinds eeni£®n tijd werden hier talrijke diefstallen van aardappellen gepleegd. Donderdag wer den drie kerels uit de Charleroistraat op heeterdaad betrapt, toen zij op ronde waren. Proces-verbaal is opgemaakt. Gavere. Overreden. De landbouwer Oscar Van Hecke van Baeygem. reed Don derdag naar Mullem-bij-Audenaarde. Op den Gaverhoek begon het paard te stormen en de landbouwer kon het niet inhouden. Hij sprong van de kar die hem over het hoofd reed. De man werd erg gekwetst en klaagt ook over inwendige kwetsuren. Het paard liep tot in het dorp, te Gavere, waar het vastgegrepen werd. Aankomst der Winternieuwigheden voor mans- en vrowkleederen, bijzondere keus voor paletots en pardessus. Van den Bergh- Jouret, Korte Zoutslraat, 41, Aalst. 758. Oyghem. Brand. Donderdag brak een geweldige brand uit in de hofstede van M. Jules Van Bogaerde. Alles stond weldra in volle vlam. De meubelen, landbouwalm, twee koeien, de oogst, eene groote hoeveel heid vlas bleven in de vlammen. De schade wordt op 15000 frank geschat. Ophasselt. Gelukkialijk is het eene eldzaamheid. Woensdeg namiddag is hier gebeurd wat sinds het bestaan dezer gemeente nog niet voorviel. Eene echtscheiding voor de burgerlijke weten overheid had plaats. t Schijnt dat 't volk hier van zulke zaken niet hooren of weten wil, want een honderd tal personen waaronder talrijke kinderen met een accordeon voorop en onder 't zingen van een liedje leidden de Brusselsche scboone. met haar nieuwen toekomenden, die alhier meekwam om zijne aanstaande wederhelft (volgeus de burgerlijke wet) te zien ontbin- don van haar eerste burgerlijk huwelijk, naar het station van Schendelbeke Ze waren toch een beetje beschaamd. Antwerpen. Poging tot zelfmoord. Een jongeling wonende St-Aldegondekaai, poogde zich gisteren te zelfmoorden door zich op het Van Schoonbekeplein aan een lantaarnpaal te verhangen. Twee politieagen ten kwamen gelukkiglijk nog bijtijds om hem te verlossen. De wanhopige werd evenwel in bedenkelijken toestand naar liet gasthuis overgebracht. Paard op hol. Een paard, in het •ijtuigje van het Hotel Wcber gespannen, ging gisteren op hol aan de de Keyserlei. Een genaamde Van Cant, wonende Natio- nalestraat, 113, wilde het hollend dier tegen houden. Hij werd echter omgeworpen en met zware hoofdwonden opgenomen. De diefstallen. In de bureelen van M. Eiffe,Jordaanskaai, werd ten nadeele van M. G. Laenens, van Morlsel, een rijwiel ge stolen. Van een wagen, werden tusschen de Dam- bruggestraat en de Rijnkaai, vier zakken boonon, ter, waarde van 100 fr. gestolen. Ten nadeele van de Antwerpsche papier fabrieken werd aan het Amerikadok eene verzameling stalen gestolen. In een inopbouwzijiule huis der Biekorf- slraat, werden door schurken, die mogelijks een huis voor eigen rekening willen bouwen, eene groote hoeveelheid balken en planken gestolen. Een behendige bedrieger gelukte er in, van M. Chein, kanthandelaar te Merxem, eene partij kant, ter waarde van 500 fr. af te truggelen. De bedrieger is gekend. Berchem. Ongelukkige val. Dins dagavond werd de genaamde J. Lenaerts, 40 jaar oud, wonende Bernaertstraat, 27, ter wijl hij op een paardenmolen gezeten was, door eene duizeling overvallen, en stuikte ten gronde. De man werd tamelijk ernstig aan de rechterhand en het aangezicht ge kwetst. Hij werd na eene eerste verzorging van Dr Pierre, naar zijne woning overge bracht. Borgerhout. Kind levend verbrand. Donderdag morgend had vrouw Janssens, rond 7 ure, harp woning, Leopoldstraat 82, eenigo oogenblikken verlaten, om eene bood schap te doen, en toen zij terugkeerde hoorde zij hulpkreten op de kamer, waar de kinderen sliepen. Toen zij op de kamer kwam, bemerkte zij met ontsteltenis dat hot beddeken, waarin haar 5jarig dochtertje Jo- sephina te slapen lag, vuur had gevat. De verschrikte moeder riep dadelijk om hulp, en gehuren snelden toe, die er in gelukten het arme kindje uit het brandend beddeken te verlossen, en tevens hare vlammende kleed jes uit te dooven. Het kindje had vreeselijke brandwonden bekomen over ganseh het lichaam, en werd in deerhiswekkenden toestand naar het Sint Erasmusgasthuis overgebracht. Men vreest dat het kleine slachtoffer hare wonden niet zal overleven. De pompiers zijn ter plaats gesneld, maar hebben niet meer moden werken. De gendarmerie heeft tor plaats een on derzoek ingesteld. BISDOM VAN GENT. PeZ. E. II. Kanunnik De Steur, aalmoe zenier van liet. leger te Gent. is pastoor be noemd van O. L. Vrouw S. Pieters te Geut, in vervanging van den Z. E. II. Kanunnik Heynssens, die zijn ontslag neemt. Wanneer de Z. E. H. De Steur aalmoeze nier werd benoemd, was hij onderpastoor op S. Pieters. Kape/festraat, 1 3, AALST, in ons hulphuis Koel; der St-Vincentiiisstraat ee Maorselbaan zelfde Vieeschioaren. aan dezelfde prijs als in de hoofdwinkel. Allerbeste Koffie aan fr. 2,88. Ilem proeven is hem aannemen voor altijd. 946 BELANGRIJK BERZÖCïY Wij hebben het genoegen aan onze slads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er taxi-autos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan den chauffeur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage Keizerst., 2 en 4, Aalst. 997 ~W"AQl:E»±j don Velodroom van Meulebeke. De koersen werden door eene groote menigte nieuwsgierigen bijgewoond. 80 kilo meters werden afgelegd voor beroeprenners. Eorste manche, 40 kilometers, 1 Leo Buysse, 2 Vandenberghe^ 3Demiddel, 4Van- denbroeck, 5 Ödile Defraeye, De Pauw en Alavoine hebben het laten steken. Tweede manche 1 Vandenberghe, 2 Jean Alovoino, 3 Leo Buysse, 4 Odile Defraeye, 5 Vandenbroeck. Algemeene uil slag 1 Vandenbergh, 2 Buysse, 3 Vandenbroeck en Defraeye. Achtervolgingsmatch tusschen Odile De fraeye en Jean Alavoine. Deze haalt Defraeye in na 7 minuten 30 seconden. Achtervolging Leo Buysse won een ach tervolgingsmatch op Vandenberghe na 4 minuten strijd. STAD AALST. Houtmarkt. Laatste lult e voor het jaar 1912, naar 150 franken prijzen75, 50 en 25 fr. op Zondag 8 September, om 1 1/2 ure stipt namiddag, door de 3 welgekende partijen van Aalst, De Groot met Janssens, bijge naamd De Vodde», overwinnaars te Wieze op de partij Moens, van Herdersem. Brus sel. Dallemant met L. De Schaepdryver, van Aalst. Moorsel, Macharis met Gilbert van Quaregnon. Belgische leening- le r. 3 Belgische leening 2° r. 3 Belgis -he leening 3« r. 3 Belgische leening 2,5 Belgische schi'tkistbon 4 Kongo uitkeerbaar 4 Kongo (Loten) A imui teilen 3 Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 3 Buurtspoorw. Jan.-Juli 3 Buurtsp. obl. Mei-Nov. 3 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 Antwerpen 1903 Brussel 1902 russel 1905 russel Zeehaven Charleroi 1905 Gent 1896 Elsene 1880 Elsene 1908 Laken 1902 Luik 1860 Luik 1897 Luik 1905 Mechelen 1885 Meclielen 1897 Oostende 1852 Oostende 1898 Sint-Gillis 1904 St-J oos-ten-N oode 1881 Schaarbeek (100 fr.) Schaarbeek (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 Verviers 1893 Moorsel, Rijger. Öp Maandag 9 September, om 3 uro, groote lutte tusschen 3 vermaarde partijen Moens (Herdersem), Slaes (Wieze) en De Rop (Moorsel). Hot muziek zal spel opluis teren. DU IVENNIEU WS Gemeente Idegem Grooten prijskamp uit Quiévrain met oude en jonge duiven, gegeven door de maat schappij De Ware Vrienden gevestigd hij Alois Var. Oudenhove, Statiestraat. Aan geboden aan alle eerlijke liefhebbers in eenen omtrek van 15 kim. Speciale poule, aan 0,50 fr. van heden af in te schrijven den dag der vlucht 1 fr. Inlevering den dag der vlucht van 5 uren tot 7 1/4 uren stipt. Rechtbank van Dendermonde Erge zaak. Pieter De Wolf, Lebbeke, heeft een sehaudaligen aanslag gepleegd op een negenjarig meisje. Toen de moeder van het kind hem ziin gedrag verweet sloeg hij de vrouw nog eens duchtig af. Hij krijgt eeii jaar en acht dagen gevang en 26 fr. boet. SLAGEN Sedert geruimen tijd leefden Van Weze- maele en Van den Steene Raymond, wo nende te Meire in vijaudschap met Crabbe Remi. Op 10 Maart 11. trokken de twee eersten vergezeld van een derde persoon naar de woning van Grabbe. Deze was afwezig. Toen hij rond 9 ure thuis kwam werd hij aan den ingang van den hof aangevallen. Volgens de verklaringen van Grabbe bracht Van Wesê- mael hem een messteek toe in het hoofd. Van den Sleene Raymond sloeg hem af met een geweer. De aanvallers stopten zijnen mond op met modder en sleepten het slacht offer naar eene gracht om hem te verdrinken hetgeen hun belet werd door de tussohen- komst van Crabbe's broeder die daar juist aankwam. Van Wesemael Frans en Van den Steen Raymond, krijgon elk 7 maand gevang 100 fr. boet. Zij moeten 1000 fr. schadever goeding betalen aan het slachtoffer. Wanneer het vonnis uitgesproken werd, verklaarde Van Wezemael dat hij den messteek niet had toegebracht maar dat zijn broeder de schul dige was. van M. Camiel Praet, opticioii-specialiste Aalst, lange Zoutstraat, 6 6 september, 15 ure: Barometer 759° Thermometer 13° Wind: noord. Vooruitz.regenachtig WISSEL-AGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEELE KWOTEERING BEURS VAN BRUSSEL 5 SEPTEMBER Leen van Staat, Pravin., Stelen 80.90 80.90 160.— 93.- 77.50 84.— 72.— 72.25 69.25 66.50 79.95 66.50 78.50 MARKTPRIJZEN Aalst. 6 sept. Hopmarkt kalm, prijzen onveranderd, beschikbaar fr. 160. Nieuw gewas, IV. 85. AndsrSeclht. 6 sept. Markt Kalveren 1190. prijs per kilo op voet fr. 0,90 a 1,00 1,25. Audenaarde 5 sept. Aardappelen 5,50. boter 2,90. eieren 2,50. viggens 45. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van 6 sept.getal te koop gesreldedieren: Vette koeien 15; Melkkoeien 12; Groote ossen 0; Jonge ossen 18; Vaarzen 20 Stieren 5. Varkens 339 Kalveren 280; Ma- jere beesten 238; Schapen 10, Lammeren 0, Vig- geuen 647. De goede stalbeesten golden van 1,80 tot 1.95 De kalveren van fr. 2,00 tot 2,40 per kilo, ge slacht vleesch. De schapen van fr. 1,25 tot 1,35 per kilo, ge dacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven levend gewogen, golden van fr. 1,30 tot fr. 1,40 volgens kwaliteit. £5eeB*aaj*sdbes*e?cn 6 sept. Tarwe de 100 kilos 23,00 Masteluin 20,00; haver 25,00 Rogge 13 00boenen 23,00 Aardappelen 9.00; lijnzaad. 35,UÖ koolzaad 00.00; boter de kilo 2,70 a 2,82 eieren per 25, fr. 2.50 ruw vlas 0.94. BERICHT- Aan de Hopplanters en Cokeverbruikers De coke voor liet droegen der hop en alle andere gebruiken is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, Tragel, aan de prijs van 1,05 fr. per hectoliter en aan 1,00 fr. por hectoliter, met 10 hectoliters genomen. 965 GEERAARDSBERGEN Zusters van Maria en Jozef Volledig Lager en Middelbaar Onderwijs. 4 Talen. Beroepschool van Snijkunst en Koophandel, aangenomen door den Staat. Vraagt prospectus KloosterstraatGEERAARDSBERGEN. 970. vraagt nog 500 werksters voor lacetwerk, speldenwerk, fijn haakwerk, venise en witte borduur. Werk hei ge'ieele jaar. Wij geven maar werk aan de werkstors die ten minste met 2 te zamen werken. Wij betalen bij het ontvangst van het werk. Schrijft of komt met een staal van wat gij kunt doen. voor de Stad en het Arrondissement Aalafc AALST 15 September. Opvoering van Brugsch» Metten of Breydel en de Co- ninck vaderlandsch drama in vijfi bedrijven, door M. Jules Delbeke, in de feestzaal van Sl-Jozefscollege, door de Katholieke Vlaamsche Sta- dentengilde. 29 September. Opvoering door de Kon. Red. DeGatharinisten« van «Godelieva van Gistel»» gedramatiseerde legen de uil de XIÖ eeuw, in 4 bedr. door Lr Eug. van Oye, en Verloving» blijspel in ëén bedrijf door \V. De Haan. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering van Oud-Hoidelberg net prachtig tooneelstuk van Willi. Meyer-Fos* ter, (5 bed.) door het koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap 'l Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Ouil- Heidelbarg in namiddagvertoo- ning, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin 3 uur, einde omstreeks 7 uur. 3 November. Tooneelfeest der Tooneel- maatschapnij der Christen® Vak- vereenigingen Arbeid en Kunst Worden opgevoerd De Plicht- vergeten Vader drama in 3 bedr. 'en Foppers blijspel. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest door den kring «In Liefde Bloeiend" van St-Marlensgesticht. Opvoering van De Kerke er volger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Ganzendonckblijspel in 1 bedrijf. GEERAARDSBERGEN 8 en 15 September, prachtige kermis-ver- tooningen, door de Lynische Too- neelgilde (De Volksvrienden), tel kens om 4 1/2 ure stipt. Het Girkus Leven naar het fransch (Les Saltimbanqu.eswereldberoemd zangspel. HOFSTADE 8 September Liederavond gegeven door den heer O. De Hovre kunstzanger, op aanvraag van den studenten- bond, in de feestzaal van den Kring om 5 uren slipt namiddag. 20 en 27 October Opvoering van het nieuw bijbelspel Samuël 150 uitvoer ders, orkest en koren telkens om 4 uren stipt namiddag. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht tic datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede le deelen. Tomaten aan 0,25 fr. en 0,15 de kilo. Witloof, scboone witte Selder, Wijnbeziën, en Meloenen, fijne Peren en alle soorten van groenten en fruit. 1010 Kapellesiraat, I en 3, AALST V LEESG I-3C A. Ft EIV PRIJSCOURANT voor het KLEIN p. kilo 4 5 1 1 Tongen gerookt gekookt Hespen Amerikaansche gerookt n Ardeensche gerookt n gekookt, uitgebeend f* Inlandsche, gek., uitgeb. Spek Vet Mager, gezouten n gerookt Vet (Smout) zuivere reuzel Liebig (Keukenvet) Keukenvet Metworst (specialiteit) Filet d'Anvers, Saucisson de Boulogne Saucisson Farmers, (pepersauc.) VOOR HET GROOT op aanvraag. 591 60 PELANGRIJKEQENEESKUNDIGEnNTDEKKING Een groep geneesheeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dank aan hetwelk, geene tandpijn 5 minuten kan weerstaan. Leg de Dentinol in den tand of op het tandvleesch, de pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij volstrekt. Gij zult verbaasd slaan over de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat onmiddelijk bij uwen apotheker de Dentinol halen. Het is watenschappelijk Onmogelijk, dat de pijn nog blijft, duren... 1,25 fr. de flesch, welke meer dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis greep te vermijden; draagt deze annonce mede en eisclit volstrekt Dentinol (licht rooskleurig zakje). Het is de eenige middel om genezen te zijn. AalstApotheken Callebaut en De Valkeneer Ninove, Gobbaert Geeraardsber- gen, Van Damme Dendermonde, Roman Wetteren, GleempuUe Oudenaarde, in alle apotheken Ronse, IsolabellaLokeren, Cools en Wauters 'lemsche, Miller St-Nikolaas, De Poortere Vilvoorde, De Broeck, en overal 738

De Volksstem | 1912 | | pagina 3