Banqne Centrale de la Dendre b Groots kontfaliriGk BREISTERS Priesterlijke is3Eü3?nm(jen. Leerjongens Leermeisjes Sterfgeval Beüiendiye aftrogpldiij 13 Brussel. Stadsnieiivj-g Huis E. VAN NÜFFËL-SCHEERLINCK Vlie SPORTNIEUWS ■Wielrij den Bollen KE. ss, atX ss s ap e 1 Tli. Stevens, ROMAN, Boulevard de ia Seuae, 64, IrsssBl. 9öi MEN VRAAGT binnen en buitenhuis FEEST tflfBJZ ER i 12 SEPTEMBER 1912 DE VOLKSSTEM tweede maal en sloeg dan op do vlucht. Op hel gerucht der-jschcleu kwamen do gebroe ders Castoaux toegeloopen en vonden hun nen broeder hadend in zijn bloed én geen tee lten van leven meer gevende.Een geneesheer slaagde er in het bloedverlies te doen ophou den, doch er is weing hoop het slachtoffer te redden. Het parket is ter plaats geweest en zoekt den moordenaar op. Men gelooft dat er eeno wraakneming in 't spel is. Thielt. Erg ongeluk.Gisteren avond was de genaamde Jules Landuyt, oud 20 j., van Marialoop, in de statie bezig mot aan een wagon to arbeiden. Eene deur sloeg plotse lings toe en trof den man aan heL lioold. Iiij werd de kaakbeenderen vermorzeld.De mond glond open en hij kon hem niet meer toe doen, Hdl slachtoffer zal eene heelkundige bewerking moeten ondergaan. Auto opgebrand. M. Mattan feit Thielt, kwam met een auto langs de baan van Kortrijk gereden, om 7 ure 's avonds. Hel rijtuig schoot opeens in brand. De gelei der moesr zich haasten, om er uitte zijn hij bekwdui zelfs brandwonden aan de hand. De auto brandde ge eel op,zoodat er nog slechts wat ijzer overbleef. Haielbeke. Doodelijke val. M. Ach. Van Hauwaert, oud 24 jaar. geboren te Moorseelo en gehuwd met Maria De Busch, onderwijzer, wonende Statiestraat, stond om 11 ure plotseling op. Hij trok hot venster open en viel van eene aanzienlijke hoogte op den grond. Dit alles ten gevolge van eene slaapwandeling. De ongelukkige man werd erg gekwetst aan liet hoofd en over ganscl het lichaam. Zijn toestand was zoo erg dal Dr Pauwelijn hem deed berechten. Gul legem. Roovers. De werkman Lcon Mesldagt, oud 30 jaar. kwam'gisteren avond langs den steenweg van Heule huis waarls. Hij werd door vier kerels aangerand, erg geslagen en van zijn loon, 20 frank, be roofd. Men zoekt de plicbligen op. Aankomst der Winternieuwigheden voor mans- en vrouwkleederen, bijzondere keus voor palotols en pardessus. Van den Bergh Jouret, Koite Zoutstraat, 41, Aalst. 758 Gh9luvelt. Drama. Op de wijk Kruisenke, vond men het lijk liggen van den genaamde Hendrik Goudron, oud 24 jaar. Hij had zich een kogel in het hoofd gejaagd. De revolver lag nog nevens hom. Ayghem. Brand Maandagavond is brand ontstaan in eene tweewoonst niet ver re van het dorp staande en bewoond door Karei De Cambray en A.r.atus Tacks. Beide gebouwen werden ten gronde vernield met al wat zij bevatten. De schade is groot. Kortrijk. Bandiet. De landbouwer J. Hoezee, oud 32 jaar, kwam Maandag morgend naar Kortrijk, om koeien te koopen Iii eeno herberg der Vlasmarkt gekomen, vroeg hij om een briefje van 500 fr. te wis selen. Een kerel naderde de tafel om dit te doen. Hij haalde briefjes van 20 fr. uit zij nen zak. Opeens greep hij het briefje van 500 fr. vast en sprong de deur uit. De dief kon ontsnappen en de bestolen landbouwer kon niets.anders doen dan bij de policie eene klacht gaan neerleggen. Is 't waar. Madams Ja, zeker en al die mij gekend hebben over een tiental jaren, slaan hunne handen ineen. Dan was ik eene frissche eii gezonde jonge vrouw. Ik was vol moed, altijd blijde en deed anders niet dan zingen, ik kon werken lijk nen arbeider en 's leven was ik niet moede. Maar zie ik heb wat verdriet gehad over een jaar of twee en. ook al te veel hoofdbre kingen en mijne gezondheid is geheel onder mijnd. Ge moogt u dat zoo niet ter harte trek ken. Madame Gij hebt goed te zeggen, Adèle, maar iedereen heeft zijn eigen niet gemaakt. Om 't kort te trekken, ik bén stillekens aan ver flauwd, ik ben bleek geworden, ik heb den harteklop gekregen, geen koeragie meer om iets te doen. Dikwijls loopt er mij eene hitte gansch het lijf over, of ik krijg do vlam in het wezen, de schelen van mijn oogen dan sen ik zie schemeringen, bij de minste alte ratie begin ik te heven ik kan niet eten of slapen. Mijn man zegt gij'moet uilgaan en distracties nemen maar als ik twee straten ver hen gegaan, bon ik zoo moede dat ik kontent hen van naar huis te keeren. Ehwel madame, mag ik u eenen raad geven Och,ik heb al zooveel raad gekregen en 'l blijft altijd 't zelfde Adèle, mijn schaap, ik heb eene dame gekend en zij was precies gelijk gij Zij leed aan flauwte van hel bloed en verzwakking van het zenuwstelsel. En zij is THEOBROMA gaan halen, dat nieuwe geneesmiddel, dat maar onlangs is uitgevonden, en waar zulke wonderbare uit werksels van bekomen worden. En is zij genezen Volkomen Hoofddepot apotheek DE MOOR, Burg straat, 38, te Gent, 3 fr. voor eene llesch. Te Aalst bij al de heeren apothekers. Wanzele. Erge val. Dinsdag na middag, waren eenige personen bezig met noten trekken op het hof van J. Baeyens. Eensklaps viel de genaamde Karel-Louis Van der Sluyft uit den boom. Hij bleef bewuste loos liggen. De man werd opgenomen en in huis gedragen, waar hij door een geneesheer verzorgd werd. Het slachtoffer, dat over hevige inwendige pijnen kloeg, werd naar sijne woning te Wetteren, Eede, overge- iracht. Pamel. Diefstal. Dinsdag nacht zijn hier wederom verscheidene diefstallen ge pleegd op het gehucht de Klaai. Ton nadeele van Jan Segers. Dunoont, De Bont en Louis Leemans-, is al den ajuin en de roode kooien gestolen in de hoven daar liet - reeds de weedo maal is, op eonige dagen tijd heeft le gendarmerie van Ninove, den waakdienst ingericht. Men denkt hier met eene wel in gerichte bende te doen le hebben. ffient. Ei g ongeluk. Maandagavond, om 10 uur, was Oskar Calriese, 28 jaar, inanoBverman aan de statie, aan het nan.au- vreeren aan hel Klein Dok. Hij stond op de voettrede van een machien, dat vooruitreed, en word eensklaps aan het hoofd getroffen door een hek, waardoor hij zwaar gewond werd. Hij werd ter plaats door eenen ge neesheer verzorgd. Werkongeluk. Maandag morgend, rond 8 1/2 ure, werd een werkman in de Gasfabriek tusschen de kettingen gevat. De ongolukkige word met gebroken arm en enkele ingeduwde ribben opgenomen. Het slachtoffer, dal 40 jaar oud en gehuwd is, werd naar het gasthuis overgebracht. BISDOM GENT. De Eerw. heer A.Van Meervenne,pastoor van Letlerhaulem, is pastoor benoemd van Doornzeledris (Evergem). De Eerw. hoer G. Van Hauwermeiren, pastoor van Tliielrode, is pastoor benoemd van Waarschoot. Woensdag morgend is te Lede, in den ge- zegenden ouderdom van 90 jaar overleden, de heer Constant De Corte, cud-gemeente- raadslid, sinds meer dan 35 jaar gedekoroerd met de medalio van 2e klas en de herinne ringsmedalie. Over een tweetal maanden was de ge naamde Marie Temmerman, oud 19 jaar, Wonende te Lede-Vijver, in eenen dienst ge treden te Brussel. Toen zij daar eenigen tijd had verbleven, zegde zij haren dienst op en vertrok met haren koffer Gekomen in de statie Brussel (Noord) vroeg zij daar aan een persoon om haren koffer te verzenden. Zij ging zien tot aan de bagage. De persoon in kwestie vroeg haar 0.50 fr. en gaf haar als bewijsschrift een groen biljet mot zwarte streep. Deze per soon zegde haar Uw kotter zal gelijk met u te Lede zijn. Daarmede vertrok het meisje. Toen zij te Lede afstapte was haren koffer op den trein niet. Na eenige dagen wachten, deed zij een klachtbij de statieoverste, welke een ondei/oek instelde. Men bevond dat er geen koffer op gemel- den datum was verzonden in Brussel (Noord) en dat ergeone groene biljeten worden uii- gegoven als bewijs. Het meisje had zelfs eon nummer op het koffer zien plakken. Deze bevat omtrent 250 fr. kleederen het onder zoek wordt voortgezet. De familie van den Czaar te Biarritz. Er wordt verzekerd dat de Czarina en hare kinderen, eerstdaags te Biarritz zullen aan komen e:i er verscheidene maandqn zullen verblijven. De bandieterijen in Rusland Te Novo-Tokookask hebben gewapende bandieten het agentschap der Keizerlijke schatkist aangevallen, verscheidene ambte naars gekwetst en eene som van 22.000 roubels gestolen. Veldslagen en bommen. Uit Diarbekir wordt gemeld dat in de na bijheid dier stad, een bloedige veldslag gele verd werd tusschen twee Ivurdisclie stam- men. Nadere inlichtingen onlbreiten nog. Te Doiran-Dazar is eene dynamietbom ont ploft, waardoor 45 personen gedood of ge kwetst werden. Gestoten goed ontdekt. In den nacht van Dijusdag tot Woensdag zijn dieven inge broken in de fabriek Labor en hebben aldaar eene groote hooveelheid breigoed ge stolen. Dank aan het ievorig en spoedig onder zoek onzer stodelijke policie was men alras op het spoor der daders. Op den middag was de policie reeds in 't bezit van eene groote hoeveelheid gestolen koopwaren. CELAHGRiJX ESEKGCHT Wij hebben het genoegen aan onze stads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er laxi-autos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen por uur of per dag, gelieve men detf prijs aan den chaulleur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich lot de garage Keizerst., 2 en 4, Aalst. 997 Kapel lest raat, 1 3, AALSTin ons hulphuis Hoek der St-Vincentiusstraat en Moorselbaan zelfde Vleeschwaren aan dezelfde prijs als in de hoofdwiukel. Allerbeste Koffie aan fs% 2,88. Ilem proeven is hem aannemen voor altijd. 946 GROOT MAGAZIJN KAN MEUBELS We Mal lego, Hopmarkt 3, Aalst, rechtover de post 1024 Om aan het talrijk publiek te voldoen welke zich ondanks 'den regen aan den velo droom verdrong zal dezen koers gereden worden den Zondag 22 September eerstko mende. Dezelfde vermaarde stayers Boeschlin van Straatsburg, Lasson van Luik en Kreutz van Verviers zullen eraan deelnemen en tusschen elke reeks eene koers voor beginnelingen op amerilcaansche wijze, waaronder Van Bran- toghom, Sterk, en anderen. Deze koors gaat gepaart met de inrichting der volksplaatsen aan 0,75 fr. en 0,50 fr. Velodroom van La Louvière. Uitslag van den 3 urenkoers. 1. Cyriel Van Houwaert, 14 p. 2. Ollo, 32 p. 3. Leon Buysse, 39 p. 4. Descamps, 72 p. 5. Wil mots, 79 p. De overwinnaar legde 115 kim. af. Velodroom van Roubaix. Uitslag van de 4 uren koers: 1 Deruytter, Moeskroen; 2 Niedergang. Roubaix; 3 Col- saert, Wattrelos 4 De Lauw, Lophem; 5 Frans Faber, op 2 ronden; 6Tiberghien, Herseeuw; 7 Van den Brouoke, Harelbeke. Frans Faber werd gedubbeld ten gevolge van het springen zijner handen. Hij won echter 21 premiën, als schadeloosstelling. Lede-Nieuwstraat Groote velokoers voor alle rijders, op Zondag 22 September 1912. Vooruit 50 fran ken, verdeeld als volgt fr. 15, 10, 8, 6, 5, 4 en 2 fr. Inschrijving bij Jos. Lievens. Vertrek hij Leon Minnebo. Aankomst bij Cam. Kennof. Prijsdeeling bij Osc. Van Mossevelde. Wegwijzer Bonten Os, Vijf Huizen, Aalst, Koolstraat, Llofstade-stalie, (vaste kontrool), Lede steentje, Nieuwstraat. 3 maal de ronde, 1 premie zal gegeven wor den op iedere ronde, aan den liefhebber die don eerste aan de lijn' zal toekomen. Velodroom van Aalst Door het slechte weder heeft schoon© koer? van 8 September geep plaats kunnen hebben. De Gordon-Benneiibeker in Amerika. Do Franschman Védrines heeft le Winnet- ka-bij-Chicago, over eene piste van 6 kim. 607 meters, den Gordon-Bennelboker voor vliegers gewonnen. Hij legde de dertig toe ren, of 200 kim. af, in-1 uur 10 min. oGselc. Do andere ingeschreven vliegers vertrokken niet, daar zij oordeelden dat hunne toestellen, onmogelijk de snelheid van Védrines konden evenaren. Toekomende jaar zal de beker dus in Frankrijk betwist worden. DE VLIEGMEETING VAN TEMSCHE De eerste klasseering Na do vluchten van Maandag werd de klasseering door do officieëlen gedaan als volgt 1. Renaux,20 puntèn 2. Beaumont, 12p.; 3.''Chemet, 12 p.; 4. Moller. 6 p.; De andere vliegers werden niet gerang schikt. De tweede dag Dinsdag morgend konden geene proeven plaats hebben, daar l;et weder al te slecht was. 's Namiddags, om 1 1/2 ure, deed Barra zijn toestel to water brengen en weldra deed li ij eene eerste proef, voor den prijs der vlol- baarlieid. Benoit w 1 e?n weinig later voor den zelf den prijs kaïnpen, doch hij vergist zich den weg. Beaumont is gelukkiger en legt in be trekkelijk korlen tijd den aangeduide» weg af. Onmiddelijk daarna stijgt hij op voor eene vlucht' van langen duur. Hij keert 17 minu ten later naar zijne vertrekplaats terug. Intusschen zijn Weymann en Benoit ook reeds aan 't vliegen, weldra gevolgd door Chemet. Afwisselend schijnt nu eens de zon eenige oogenblikken later regent het weer. De vliegers storen er zich niet aan en daar er weinig of geen wind is, geven al de vlie gers volle gas. Molla en Renaux doen ook verscheidene schoone vluchten. Voor den prijs der vlot- baarheid, beslaande in het beschrijven eener 8 van ongeveer 200 meters lengte, heeft Renaux slechts 1 m. 5 sek. noodig. 't I's een rekord. Na Renaux doet Russon mede voor den zelfden prijs. Busson heeft 1 in. 38 s. noo dig. Onmiddelijk stijgt Busson op voor den prijs der langste vlucht met passagier, met het ongelukkig gevoig dat men weet. Tegen avond verbeterde het weder heel en gansch. Do rukwind viel en de regen had totaal opgehouden. Dan woonden de toeschouwers eene heele reeks prachtige vluchten bij van Renaux, Benoit, Chemet, Weyman, Molla en Gobó. Daarmede was de oflicieele dag gesloten. De duistenis viel te andere zeer snel in. Toen het reeds volslagen donker was, hoorden de personen die zich nog in de nabij heid der hangaars bevonden, zeer duidelijk den motor van een vliegtoestel ronken. Weldra kwam een tweevlakker stilhou den op hot water, nabij de landingsbrug. Men kwam nieuwsgierig zien wie deze vlie ger was, en alsdan herkende men den Bel- gischon vlieger Verschaeve, die vergezeld van zijnen leerling, R, Vertongen van Ber- gen-op-Zoom naar Temsche gevlogen was. Zijn toestel lag sinds elf dagen to Bergen- op-Zoomgeankerd. Hij was, ondanks een ft aren stortregen opgestegen om 5 u. 45 en had zoo de Schalde gevolgd tot Temsche. Om 6 1/2 ure waren zij voorbij Antwerpen gevlogen. Onnoodig te zeggen dat Verschaeve en zijn gezel luidruchtig toegejuicht en geluk gewen-scht werden om humio stoutmoedige en welgelukte vlucht. Na den tweeden dag De algemeene klasseering is nog niet ge kend, doch het is zeker dat Renaux een grooten voorsprong zal hebben op zijne te genstrevers. Maandag 16 September, om 8 1/2 uren 's avonds, lottrekking voor de derde ronde van den prijskamp met de bol, gegeven door de maatschappij «De ware Bolders»», bij L. Schouppe, St-Job, Aalst, Aalst-Houtmarkt. De aangekondigde kampstrijd tusschen drie sterke partijen, kon Zondag uit hoofde van het slpchto weder niet plaats hebben. De kampstrijd is uitgesteld tot 22 September. .10 SEPTEMBER Steden 80.90 81.- WISSELAGENT. 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68.V Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per [duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. 0FFIC/EELÊ1<WQ TEERING BEURS VAN BRUSSEL Leen van Staat, Pr Belgische leening 1® r. 3 Belgische leening 2® r. 3 Beigischc leening 3® r. 3 Belgische leening 2,5 Belgische schatkistbon 4 Kongo uit keer baar 4 Kongo (Loten) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 3 Buurtspoonv. Jan.-Juli 3 Bunrtsp. obl. Mei-Nov. 3 Bnurtspoorw. (loten) 2,5 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 18S7 Antwerpen 1903 Brussel 1902 Brussel 1905 Brussel Zeehaven Charleroi 1905 Gent 1896 Elsene 1880 Elsene 190S Laken 1902 Luik 1S60 Luik 1897 Luik 1905 Mechelen 1885 Mechelen 1897 Oostende 1852 Oostende 1898 nt-Gilüs 1904 8 t-Jo os-ten-No ode 1881 Schaarbeek ilOO fr.) Schaarbeek (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 Verviers 1S93 80.90 80.90 6S.50 100.— 96.— 77.25 82.20 81.25 100.50 "9.25 97!— 83.75 71.— 69.50 69^75 70.— 71.— 81.95 51.25 100.50 82.20 MARKTPRIJZEN Aalst. 11 sept. Hopmarkt vaster, prijzen onveranderd, beschikbaar fr. 155. N ieuw gewas, fr. 8587.50. 10 sept.Tarwe 22,75. masteluin 20,00. rogge 18,00. haver 25,50. boonen 21,00 aardappelen, 7, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 5; boter 3,10, eieren 2,65. viggens 35 a 55. ftincve, 10 sept. Tarwe 22 a 23; rogge 17alS; haver 23 a 24 gerst 00 a 00 koolzaad 4 a 00 boonen 00; aardappels 7,00 a 8,00 boter 2,65 a 0,00'; eieren 2,50 a 2,75viggens 70 a SO. A7)der!ec!it. 11 sept. Ossen, 559 prijs per kilo op voet 0,92 a 1.18. Stieren 155, prijs per kilo op voet 0,90 a 1,10. Koeien 1131, prijs per kilo op voet 0,76 a 0.96. vraagt nog 500 werksters voor lacetwerk, speldenwerk, fijn haakwerk, venise en witte borduur. VJerk he* asefoeefle Wij geven maar werk aan de werksters die ten minste met 2 te zamen werken. Wij betalen bij het ontvangst van het werk. Schrijft of komt met een staal van wat gij kunt doen. ter fabriek BOSTEELS-DE SMETH voor ALLE SLAG van WERK alsook 1023 voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST 15 September. Opvoering van Brugsche Metten of Breydel en de Co- ninck vaderlandsch drama in vijf bedrijven, door M. Jules Belbeke, i:i de feestzaal van St-Jozefscollege, door de Katholieke Vlaamsche Stu- dentengilde. 29 September. Opvoering door de Kon. Red. DeCatharinisten- van «Godelieve van Gistel gedramatiseerde legen de uil de XI® eeuw, in 4 hedr. door Dr Eug. van Oye. en Verloving»» blijspel in één bedrijf door W. De Haan. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering van Oud-Heidelberg het prachtig tooneelstuk van Willi. Mej'er-Fös- ter, (5 bed.) door liet koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap 'l Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Heidelberg in namiddagvertoo- ning, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin 3 uur, einde 1 omstreeks 7 uur. 3 November. Tooueell'eest der Tooneel- maatschappij der Christene Vak- vereenigingen - Arbeid en Kunst Wo-den opgevoerd Do Plicht- vergeten Vader drama in 3 bedr. en Foppers blijspel. 17 November. Om 5 1/2 ure namiddag, Vermakelijk Avondfeest door den Tooneelbond Langs om Beter en de fanfaar Willen is kunnen afdeelingen van don Katholieken Volkskring- St-Jozef, in de feest zaal, Meuleschettestraat. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest door den kring «In Liefde Bloeiend»» van St-Martensgesticht. Opvoering van De Kerkvervolger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Gansendonchblijspel in 1 bedrijf. GEERAARDSBERGEN 15 September, prachtige kermis-ver- tooningen, door de Lynische Too- neelgilde (De Volksvriendentel kens om 4 1/2 ure stipt. Het Girku? Leven naar het fransch Les Saltimbanqueswereldberoemd zangspel. HOFSTADE 20 en 27 October Opvoering van liet nieuw bijbelspel Samuël 150 uitvoer ders, orkest en koren telkens onj 4 uren stipt namiddag. N. B. De katholieke maatschappijen van de Blad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk a au 'L beheer van ons blad mede te deelen. Jr.secla lileemaEtera stesk- v^airEsaFS, BBOJ'zisis oan goeda gefisi3sci!!"il!en,li[!!inenï:ei'k bekorden, 12 Sep- tetsofces-, was» af 3 ure 's nmi'. geneis, fcaj Eïiaa?»i EZ CuiïlX, BosacSssaijssfeasi, 3, ó'.aSat. 1022 van M. Caitiiel Pracf, opticien-specialiste Aalst, l ange Zoutstraat, 6 11 september, 15 uroï 760 Barometer 759° Thermometer 11° Wind: noord-west Vooruitz. regen NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP e3©a* Qscié-fé Générale de Succursaal van Aalst20, Nieuwstraat TELEFOON -1-13 Dépots van geld aan 3 °/0 en 3 1/2 °/0. Disconto en invordering van wissels. Voorschotten op titels. Aan- en verkoop van checks, vreemde bankbiljetten en munten.Beursorders.Uitbetaling van koepons. Inbewaarneming van waarden VERHURINGSTARIEF DER BRANDKOFFERS BRANDKOFFERS Afmetingen binnenwaarts PRIJS DER VERHURING HOOGTF. BREEDTE PER PER PER PER 6 MAAND JAAR meter meter meter frank frank frank frank Model A 0.12 0.30 0.55 2 5.— 9.— 15.— B 0.20 0,30 0.55 3.— 8.— 15.— 25.— G 0.50 0.30 0.55 5.— 12.— 20.— 35.— D 0.50 0.G2 0.55 8.— 20.— 30.— 50.— E 0.53 0.62 0.55 9.— 22.— 35.— 60.— De zaal dep brar.dkoffers Is toegankelijk voor het publiek alle werkdagen van 9 Set 4 uur, ('s Zaterdags van 9 tot 2 uur). 969

De Volksstem | 1912 | | pagina 3