Laatste fjjdiogen y DE DEIWifWL Oroota te: BREISTERS m. HaMelsreclitliaiik van Aelst Leerjongens Leermeisjes 't Wit Stoapke van Jacquas Nsefs Stadsnieuws Huls E. VAN NUFFEL-SCMEERLIMCR Met Staatsblad Til. JSS-fcQ-vesms, SPORTNIEUWS Vliegen. ROMAN, Boulevard de Ia Senas, 64, Brussel. 9&i FEESTWIJZER W waarnemingen jfflHDERL'Jli EïiiS PETIT, ^TflLsr' - MEN VRAAGT binnen en buitenhuis Een radicaal middel wonderbaar tegen Tandpijn 14 SEPTEMBER 1912 DE VOLKSSTEM Anderlecht. Dieven. Kwaaddoeners zij dinsdag' !ii 1»middel van beklimming en braak in twee linht-rgeü gedrongen der Bioguiezsiraut. Bij M. JJegreef, in n. 35, hebbo: /ij al de meubelen opengebroken en al lid geld i'ii dn juweel en gestolen; bij M. Van Ru.ysoliervelde, in n. 78, hebben zij op dP?clfde wijze hel geld gelubberd. lïcu'ha'ven gestolen. Ten nadeele van M. Ermans, Processieslraat, 26, werden Dinsdagnacht al zijne reisduiven, ter waarde van 2.000 frank, gestolen. De poliëtê opende een onderzoek. Leuven. VerhangenNaar gemeld wordt, beeft zekere Fransen, wonende Biou- werslraat. Donderdag morgend eon einde aan zijn leven gebracht door zich in do keu ken van zijne woning te verhangen. is het eenige echte Vieux Syslème. Vorst. Vrees voor overstrooming Woensdag avond werden de inwoners van heilager gedeelte der gemeente verwittigd dat de Zenne op onrustwekkende wijze steeg en dat men vreesde dat de rivier tijdons don nacht zou overstroomen. De inwoners van de wijk Bempt haastten zich hunne voorzor gen te nemen. Gelukkiglijk heeft de ge vreesde overslroöming geen plaats geluid. Donderdag morgend was het waterpeil reeds eenige centimeters gezakt. Eeno overstroo ming zou op does oogenblik groote schade aangericht hebben aan de werken, welke men tegenwoordig uitvoert voor de vergroo ting der Zuidslatie. Etterbeek. Nog eene aanranding Mevr. Vanliemelryck, Ren looierstraat, te Etterbeek, werd Woensdagavond op den Waverschen Steenweg vastgegrepen door een kerel, die haar bot werkzakje ontrukte dal/.ij aan de hand droeg en vervolgens de vlucht nam langs de Wayenbergslraat. Men kon hem niet inhalen. ESwiwetftteaclteeSten met fieschje inkt aan fr. 1,25 ten bureele dezer. Laken. AanrandingMevr. Lebön, Masuistraat, werd Woensdag op 50 meters van hare woning aangerand door een kwaad doener, oud ongeveer 23 jaar, slecht gekleed en dragend eene klak van jockey. Deze ont rukte haar eene zilveren beurs ter waarde van 200 frank en nam de vlucht. Valsche vijffrankstukhen. De poli- cie van Laken zoekt een persoon fop, die gisteren in een buis op den Antwerpschen steenweg valsche vijffrankstukken in betaling gaf. dragend de beeltenis der Fransche Republiek en het jaartal 1S77. St-Joost ten-Noode. Gevaarlijke kerels aangehouden. De policie heeft Woensdag- in een hotel, IJzeren Wegstraat, twee zeer gevaarlijke vreemdelingen aangehouden, die men sedert 'langen lijd opzocht. De eene is een Amerikaan,j de hndero, een Italiaan. Beiden werden haar het kommissaïïaat in de K'fuisvaartensfraat geleid en vervolgens Overgebracht naar de gevangenis van Sint- Gillis. Meenen. Ongeluk. Gisteren gebeur de er in de stad een erg ongeluk. De voer man Am. De Roy, kwam met een zwaar geladen wagen aan de Lammerstraat gere den. Uit de tegenovergestelde richting kwam Gabriella Van den Broeck, oud 21 jaar, per vel o gereden. De dochter vielen do zware wagen reed haar over het lichaam. Zij was aan do beenen, aan de armen en over geheel het lichaam zoo erg gekwetst dat men haar naar het hospitaal moest overbrengen. Men zal waarschijnlijk oenen arm moeten af zetten. Eeveren-aan-Lei.Brand. Woensdag is er brand ontslaan in de stoomzwiugelarij van M. Knockaert. De biand nam zulke snelle uitbreiding dat de werklieden, die bezig waren met zwingelen en booten, in allerliaast de vlucht nemen moesten. Kort nadien stonu geheel de fabriek volop in brand. Alle pogingen, om iets te kunnen redden, waren vruchteloos. Alles is vernield, machienen, werktuigen, molens, vlas, klod den, enz. Er blijven nog slechts verkoolde muren slaan. De schade, door verzekering gedekt, wordt op 25,000 fr. geschat. Men denkt dat hei vuur ontstaan is door het heet draaien eener as. Het parket wordt ver wacht. Teghem. Brand. Woensdag ont stond brand in de boerderij van M. Ysobdert. Du schuur, de koestal en het bakhuis weiden totaal vernield. De oogst, het hooi, het laudbouwalem, veel hout, strooi, enz., wer den de prooi der vlammen. Er is verzeke ring. Idegem. Brand. Vrijdag avond is de schuur en stalling afgebrand van Jozef Maifroid. Al wat deze gehouwen bevatten is de prooi der vlammen geworden. De gobu ren konden er slechts met de grootste moeite in gelukken, het aanpalende huis te vrijwaren. De schade is zeer groot. Heule. Aangehouden. In de herberg hetDamberg was er gisteren veel volk, ter gelegenheid der kermis. Omtrent midder nacht nam de bazin het ontvangen geld uit de lade en ging het in de keuken lellen. Zij vond 90 frank, stopte die in eenen handdoek en liet hem zoo op tafel liggen, daar zij nog eens in de herberg zijn moest. Toen zij we derkeerde, was het geld verdwenen. Men had vermoedens op een kerel van 25 die nauwelijks uit de herberg verdwenen was De haas en eenige verbruikers gingen hem opzoeken, en vonden hem in eene herberg zitten. Zij vonden- op hem het geld. Kort daarna werd hij door de policie aangehouden. Werkstaking. Woensdag hebben de werklieden der loodwitfahriek van M. Do Clercq den arbeid geslaakt, omdat zij aan tndere voorwaarden moesten werken, waar door 1 fr. 25 daags gingen verliezen. Alleen ie daghuurmannen zijn aan het werk geble ken. Wetteren. In de Schelde. Gisteren voormiddag speelde de kleine jongen van Alfred Van ue Wiele, schrijnwerker, Moer straat alhier, op den Aard, toen hij eensklaps met over de ijzerenleuning der Schelde te hellen om-een voorhij vlottend voorwerp te grijpen in hel water viel. De jongen ware onvermijdelijk verdronken, zonder de spoe dige lussciienkoinsl van Leopold De Mulder, bijgenaamd Pol de Gentenaar, die onmidde- 1 ijk zijn vest uit smeet en den in 't waterge- vallen jongen achterna sprong. De jongen kwam er dan ook enkel met een nat pak van af en de aanwezige menigte juichte den Hinken redder dapper toe. Schoonaarde. De moordpoging. Het parket van Dendermonde is te Schoonaarde afgestapt, om een onderzoek te doen nopens de moordpoging op den herbergier Van Dam me gepleegd. De dader die aangehou- was, is na zijne ondervraging terug vrij ge laten. Het slachtoffer is aan de beterhand. Erembodegem. Ondersoek. Het parket van Oudenaarde is alhier afgestapt om een onderzoek te doen nopens erge feiten, gepleegd door zekeren A. B Tegen dezen kerel, een oud-veroordeelde, werd een aan houdingsmandaat afgevaardigd, doch de kerel is voortvluchtig. Erondegem. In beroep. De genaam- den Van Wesemael en Van Impe, die door de Rechtbank van Dendermonde veroordeeld werden tot 5 jaar gevang, wegens de ban- dieterij gepleegd ten huize van de weduwe Schockaert, hebben beroep ingeslagen tegen hun vonnis. De zaak zal op 21 September opgeroepen worden» Antwerpen. Belgische stoomboot ver loren. Wij hebben destijds de stranding gemeld van de Belgische stoomboot Mar- nix op de reis van Kovda naar Antwerpen. De Marnix had aan boord 768 stands hout, en mag als verloren beschouwd wor den. De stoomboot is terecht gekomen op eene onzichtbare rots, welke op de landkaar ten niet is vermeld. Werkongelukken. De dokwerker, Pieler Naders, wonende Duboisstraal, is tij dens het work, aan hangaar nr 22, den lin kervoet gppletterd geworden. Het slachtoffer is naar het St. Camillusgasthuis overge bracht. Door den val van eenen pout rel, werd de dokwerker, Jules Van den Bergh, wonende Schaliestraat, erg aan de beenen gekwetst. Na verzorging in het Verbandhuis, werd hij naar zijne woning gevoerd. Hoboken. Het bloedig drama. Het slachtoffer overleden. Gisteren is het par ket nogmaals alhier afgestapt en heeft ander maal verscheidene getuigen onderhoord. De wetsdie-naars hebben zich op de plaats van het voorgevallene in de Elslstraat hegeven met verschillige getuigen, die don noodigen uitleg gaven. Gisteren namiddag is het slachtoffer van dit droevig geval inliet gast huis overleden. Lier. VerdronkenEen mosselleur der, de 54 jarige Górneel Marien, was met paard en kar aan de Sionsvesl aan 't venten, toen lmt paard begon te duinzen, en zoo de kar en den leurder in de Netlie sleepte. On danks de spoedige hulp is Marien verdron ken. Men vond liet lijk slechts vier ufen later. Ook het paard verdronk. Marien was gehuwd en vader van verscheidene kinderen. Kerk van Sint Martinus. Zondag 15. derde Zondag van denmaand September, toe gewijd aan de vereering van O. L. V. van de VII Weeën, om 10 ure solemnele mis, om 4 ure, lof, sermoon en processie. Kapellestraat, 1 3, AALSTin ons hulphuis Hoek der St-Vincentiusstraat en Moorseibaan zelfde Vleeschwaren aan dezelfde prijs als in de hoofdwinkel. Allerbeste Koffie aan f6«. 2,23- II em proeven is hem aannemen voor altijd. 946 GROOT NI AG AZIJN VAN MEUBELS W* Mal lego, Hopmarkt 3,Aalst, rechtover de post 1024 Esps42eC:ens. Bij Koninklijk besluit werd het nijver- heids-eereteeken van lste klasse toegekend aan de nijverheids-Uandelswerkliedén wier namen volgen MM. Willem Hoex, paswerker, St.-Nico- laas Julius Urbain," brigadier-hoefsmid bij het 4de lansiers, Audenaarde Frans Breck- pot, garenmaker, AalstDominiek Buys, spinner, Aalst Jan De Muynck, olieslager, Sl Gillis-bij-Dendermonde Emiel De Smet, meestergast-olieslager, Eyne Philogeen De- vries, slotmaker, Vilvoorde Emiel Hinckxt, schilder, Vilvoorde Antoon Kint, oliesla ger, Lokeren Augustijn Lanoot, inpaklcer, Geeraardsbergen Ivo Meert, meestergast sigarenmaker, Geeraardsbergen Lodewijk Meert, sigarenmaker, GeeraardsbergenPie ler Molderez, eerste werktuigmaker, Goef- ferdingen Pieter Mys, meestergast-fabriek werker, Tonische Willem Poels, meester gast-borstelmaker, Vilvoorde Karei Roels, fabriekwerker, St-Nrkolaa-s (Waes) Theo- phiel Roels, meestergast-spinner, Lokeren Pieter Somerlinck, wever, Sint-Nikolaas (Waes) Theresia Thielemans, echtgenote Paisse, meesteres-borduurster, Vilvoorde Philiep Trimpont, ineeslergast-inpakker, Dendermonde Polydoor Van Aelbrouck. meestergast-brouwer, NinoveFrans Van Campenhout, wever, Vilvoorde Jan Van Gansen, slotmaker, Vilvoorde Alfred Van Langentiove, wever, Zele Cheri Van Mal deren, pakhuiswerkei'. Aalst Jan Van Mie- gem, garenmaker, Aalst Jozef Van Vlem- meren, fabriekwerker, St-Gillis-bij-Dender- monde; Frans Vermeulen, plakker, Berchem; Alf. Vernaeve, spinnerij-meestergast, Aalst; Edward Verschelden, meestergast-wever, Lo keren Bernard Waegeman, brouwer,. Ni nove Marie Willepis, weduwe Elsoclil, meesteres-borduurster, Vilvoorde. Reusachtig failliet. De Journal verneemt, dat de United States Moto Company, bestaande uit de grootste fabrieken van gas en petroleum-mo- loren in Amerika, hare betalingen heeft ge slaakt Het passief zou 212 rmllioen.bedra- gen. De toestand in de Balkans. Een Bulgaarsche bende overviel een Turk sche gendarmeriowacht in den omtrek van Zerres. De bende werd uiteengedreven. In het plaatsje Dorkbandwkscha werd een Bul gaarsche bende gedood. In Jacoba werden gevechten geleverd tusschen Albaniers. Vijf bataljons zijn er heen gezonden. Servische henden hebben een Mohamedaansche vrouw in Sjenilza vermoord. Het geval verwekte groote opwinding. Aan de Bulgaarsche grens hij Kotschna, openden Bulgaarsche grenstroepen een bom bardement op Turksche soldalen. Er zijn versterkingstroepen heen gezonden. Turksch-Sulgaarsche verwikkelingen. De Times meldt, dat 5000 Bulgaren de Turken in den omtrek van Veli aange vallen hebben. De Bulgaren hadden kanon nen ter beschikking. Het gevecht heeft den geheelen dag voortgeduurd. Zes Bulgaren zijn gedood terwijl de ver liezen aan de Turksche zijde onbekend zijn. Gezien de ernst van den toestand, hebben alle divisie-commandanten van de Macedo nische reservisten bevel gekregen, zich op een eventueele mobilisatie voorbereid te hou den. In Karrekois moesten de Turken hardnek kig weerstand bieden aan eene aanval van 5000 Bulgaren. Het is onbekend hoeveel soldaten gevallen zijn. De reservisten in Macedonië zijn gemobiliseerd. De lijkplechtigheden van den Mikado. Vrijdag morgend. om 8 ure, hadden te To kio, de lijkplechtigheden plaats van den Mi kado. De Jieizerlijke familie, de ministers, alle hoogwaardigheidsbekleders en eene overtalrijke menigte woonden do ceremoniën KRAAIEN Uilslag der prijskamp van Engelsche zin gende hanen op 30 minuten 1 Brackman met 85 zangen; 2 Van der Eeiien 84; 3 Vermoesen 76. Poulen 1 Brackman 85; 2 De Smedt 68; 3 Steenhout 54; 4 Bomon 46. Simpel hanen 1 De Smedt 68; 2 Bomon 46; 3 Van Renlerghem 31; 4 Van de Maele 29; 5 De Smedt (jonge haan) 13. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan I frank per (luizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nuzieit van trekkingen. 0FFICIEELE~KW0 TEERING BEURS VAN BRUSSEL 12 SEPTEMBER Leen wan Staat, Provin., Steden Belgische leening 1® r. 3 80.00 Belgische leening 2e r. 3 80.90 Belgische leening 3C r. 3 81.- Be'.gische leening 2,5 Belgische schatkistbon 4 100.- Kongo uitkeerbaar 4 96.50 Kongo (Loten) 76.50 Annuïteiten 3 82.10 Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 3 100.50 Buurtspoorw. Jan.-Juli 3 Buurtsp. obl. Mei-Nov. 3 Buurtspoorw. (loten) 2,5 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1837 Antwerpen 1903 2 71.50 72.- Brussel 1902 2,5 84.- 84.50 Brussel 1905 Brussel Zeehaven Charleroi 1905 Gent 1896 Elsene 1880 Elsene 1908 Laken 1902 Luik 1860 Luik 1897 2 69.75 79.— Luik 1905 2 71.75 72.— Mechelen 1885 Mechelen 1807 Oostende 1852 Oostende 1S98 Sint-Gillis 1904 St-Joos-ten-Noode 188 Schaarbeek 100 fr.) Schaarbeek (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) - Verviers 1873 Verviers 1893 3,5 3 2,5 84.— 2 71.50 2,5 84.- 2 72.— 2 69.50 3 69!75 3 3,5 90.- 3 133!- 2 69.75 3 3 71.75 2 3 79!05 3 2 67.- 3 3,5 3 51 3 100.50 3 DE MEETING VAN TEMSCHE. Oc toestand van Borie. Donderdag avond was de toestand van Borie, do helper van vlieger Busson, nog steeds zeer bedenkelijk. Er blijft weinig hoop, hem te kunnen redden. De vluchten van Donderdag. Donderdag was hel weder oprecht den vliegers gunstig. Train die eerst moest vertrekken, kon weer niet weg. Wanhopig over zijne tegen slagen, was hij zinnens liet op te geven. Renaux vergiste zich in de proef voor de vlolbaarheid. Integendeel legde hij verschei dene schoone vluchten af, voor den iangsten duur, Gobé,ziek zijnde kon niet opstijgen. Barra, Benoit, Beaumont. hWeyma'n, Chemot en Molla lukten ook prachtige vluchten. Eene overgroote menigte bevond zich ter plaats-. De algemeene klasseering Er is nog niets zekers geweten over de algemeene klasseering van Donderdag, doch het schijnt zoo goed 'als zeker, dal Ghemet, door zijne prachtige vluchten van Donderdag de eerste plaats zat bejdeeden, met een totaal van 58 punten. Daar Renaux eenige tegenslagen .had, zou hij nu nog- slechts tweede geklasseerd zijn. Beaumont houdt.de derde plaats. Eene vlucht van Verschaeve Nadat de officieële vluchten gedaan woren steeg Verschaeve op met een passagier. Hij deed ook eene prachtige vlucht en daalde van eene groote hoogte in spiraalvormige gestrekte vlucht neder. Er werden Donderdag niet mtn dan 44 vluchten gedaan. FAILLISSEMENT Bij vonnis van 13 September 1912, ver klaart de Rechtbank de bankbreuk open van Edmond De Rouck, vroeger handelaar in meubelen, te Aelst. Rechter-commissarisM. Leon Geerinckx. Curator: Mter Karei Calewaert, advocaat, te Aelst. Sluitingvan het proces-verhaal van nazicht der goedvinden op Donderdag 10 October 1912, om 11 uren voormiddag. Beplei tingen op Dijnsdag 15 October, om 9 uren voormiddag, in de verhoorzaal der Recht bank. Aelst, 13 September 1912. Voor gelijkvormig uiltreksel De Referendaris 1028 E. SCHEERLINCKX. GewraageS» Goede kleermakers stuk werkers, voorzien van goede getuig schriften, kunnen werk hekomen hij Edouard De Cock Boudewijnlcaai 1, Aalst. Zich aanbieden. Maandag 16 September, van 9 uren 's morgens tot 4 uren. 1027 vraagt nog 500 werksters voor lacetwerk, speldenwerk, fijn haakwwk, venise en witte borduur. 3 VJèrk heft gefceele jaar. Wij geven maar werk* aan de werksters die ten minste met 2 te zamen werken. Wij betalen hij het ontvangst van het werk. Schrijft of komt met een staal van wat gij kunt doen. voor de Stad en het Arrondissement Aalst* AALST 15 September. Opvoering van Brugsche Metten of Breydel en de Co- ninck vaderlamlsch drama in vijf bedrijven, door M. Jules Delbeke, in de feestzaal van St-Jozefscollege, door de Katholieke Vlaamsche Stu- dentengilde. 29 September. Opvoering door de Kon. Red. DeCatharinisten» van «Godeiieve van Gistel» gedramatiseerde legen de uil de XI0 eeuw, in 4 bedr. door D' Eug. van Oye, en Verloving» blijspel in één bedrijf door W. De* Haan. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering van a Oud-Heidelbcrg "net prachtig tooneelstuk van Willi. Meyer-Fös- ter, (5 bed.) door het koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap T Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Heidelberg in namiddagvertoo- ning, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin 3 uur, einde omstreeks 7 uur. 3 November. Tooneelfeest der Tooneel- maatsohappij der Christene Vak- vereenigingen Arbeid en Kunst Worden opgevoerd De Plicht- vergeten Vader drama in 3 bedr. en Foppers blijspel. 17 November. Om 5 1/2 ure namiddag. Vermakelijk Avondfeest door derl Tooneelbond Langs om Beter en de fanfaar Willen is kunnen afdeelingen van den Katholieken Volkskring St-Jozef, in de feest zaal, Meulèschettëstraat. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest doof den kring «In Liefde Bloeiend» van St-Martensgesticht. Opvoering van De Kerkvervolger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Ganzcudonckblijspel in 1 bedrijf. GEERAARDSBERGEN 15 September, prachtige kermis-ver- tooningeu, door de Lynisclie Too- neelgilde (De Volksvrienden), tel kens om 4 1/2 ure stipt. Het Girkus Leven naar liet fransch (Les Saltimbanques), wereldberoemd zangspol. HOFSTADE 20 en 27 October Opvoering van het nieuW bijbelspel Samuël 150 uitvoer ders, orkest en koren telkens om 4 uren stipt namiddag. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. van M. Cansiel Praei, opticien-specialiste Aalst, T an ge ZouUtraat, 6 13 september, 15 ure: Barometer 771"2 Thermometer 15 "8 W ind: noord-oost Vooruit*. jroed weer Tomaten aan 0,25 fr. en 0,15 de kilo. Witloof, schoone witte Selder, Wijnbeziën aan 1,00 fr. tot 1.20 fr. de kilo, Meloenen, fijne Peren en alle soorten van groenten en fruit. 1026 MARKTPRIJZEN Aalst. 13 sept.— Hopmarkt vaster, beschik baar fr. 155. Nieuw gewas, fr. 90. Anderiecht. 13 sept. Markt Kalveren 1195 prijs per kilo op voet fr. 0,90 a 1,00 1,25. Audenaarde 12 sept. Aardappelen 5,50» boter 2,90. eieren 2,50. viggens 45. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van 13 sept.getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 23; Melkkoeien 10; Groote ossen 0; Jonge ossen 32; Vaarzen 34 Stieren 4. Varkens 349 Kalveren 223; Ma- geve beesten 248; Schapen 15, Lammeren 0, Vig* genen 658. De goede stalbeesten golden van 1,75 tot 1,95. üc kalvei-en van fr. 2,lo tot 2,40 per kilo, ge slacht vleesch. De schapen van fr. 1,50 tot 1,90 per kilo, ge slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,25 tot fr. 1,40, volgens kwaliteit. GeeraarsdSiergen 13 sept. Tarwe de 10U kilos 23,uo Mas tel ui n 20.00 haver 25,00 Rogge 18 00; boonen 23,00Aardappelen 9,00; lijnzaad 35.00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,70 a 2,SO eieren per 25, fr. 2.50 ruw vlas 0.94. ter fabriek BOSTEELS-DE SMETH voor ALLE SLAO van WERK alsook 1023 pELANGRIJKEflENEESKUNDIGEnNTDEKKING Een groep geneesheeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dank aan hetwelk, geene tandpijn 5 minuten kan weerstaan. Leg de Dentinol in den tand of op het tandvleesch, do pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij volstrekt. Gij zult verbaasd slaan over de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat onmiddelijk hij uwen apotheker de Dentinol halen. Het is watenschappelijk Onmogelijk, dat de pijn nog blijft duren... 1,25 fr. do flesch, welke meer dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis greep te vermijden; draagt deze annonce mede en eischt volstrekt Dentinol (licht rooskleurig zakje), liet is de eenige middel om genezen te zijn. AalstApotheken Callebaut en De Valkeneer Ninove, Cobbaert Geeraardsber gen, Van Daimne Dendermonde, Roman Weiteren, Cleemputte Oudenaarde, in alle apotheken Ronse, IsolabellaLokeren, Cools en Wautors Temsciie, Miller St-Nikolaas, De Poortere Vilvoorde, De Broeck, en overal 4^8

De Volksstem | 1912 | | pagina 3