S DE DENTINOL BREISTERS Groote kantfabriek Leerjongens Leermeisjes De Kempenaar ae lS?st" Moordpoging te Westrem Stadsnieuws Huis E. VAN NüFfIl-SCHEERLINGH SPORTNIEUWS Voetbal Rechterlijk Kronijk .Tli. Stevens, EVIEN VRAAGT binnen en buitenhuis ROMAN, Boulevard de la Senne, 64, Brussel. 991 Weerkundige waarnemingen FEEST tfJ IJZER Huis E.VAN NUFFEL-SCHEERLINCK Een radicaal middel wonderbaar tegen Tandpijn 21 SEPTEMBER 1912 Leuven. Schielijk overlijden. Don derdag morgend, rond 7 ure kwam een man, wonende le Mechelen, doch op logist alhier m dé Slachlstraat, langs de Statiestraat naar zijn v\ *rk in de werkhuizen Corps Creux». Op de Studieplaats zakte de man bewusteloos neer. Een geneesheer deed de-werkman naar het gasthuis ombrengen, waar deze kort na zijne aankomst overleed. H&QivestkaicSiettert met fleschje inkt aan fr. 1,25 ten bureele dezer. Elsene. Brntale echtgenoot. Sedert lang heersehte oneenigheid in liet gezin der echtgenooten D...., Steenweg van Boendael, te Elsene. Tijdens een nieuwen twist, Woens dag namiddag, nam de man, ten toppunt van woede eene vijl en wilde er zijne vrouw sla gen mee toebrengen. Deze vluchtte de straat op, doch werd door haar echtgenoot achter volgd, die haar ongenadig met het werktuig mishandelde. Het slachtoffer werd schrikke lijk gewond aan den schedel en gansch be bloed naar het commissariaat op de St.- Kruisplaats geleid. Ten laste van den plich- tige werd een onderzoek ingesteld. Erg ongelvfr. Een 14jarig knaapje, George Giron, wonende Barrensstraat, was Donderdag avond op het foorepl§in der S'® Kruisplaats, in een schommel gestapt. Ten gevolge van een lievige schok, werd de knaap ten gronde geslingerd. De ongeluk kige werd den arm gebroken en erg aan het hoofd gekwetst. Na in het policiebureel ver zorgd le zijn geweest is de kleine naar het gasthuis gebracht. Inbraak. Donderdag morgend, he neden in hun winkel van zijden en andere stoffen, op den Els.enestee.nweg komend, stelden de echtgenooten Plessy vast dat die ven daar waren ingebroken en tooglade en kas hadden geledigd. Eene groote hoeveel heid. zijden en andere stollen, zijn door de schelmen medegenomen geworden een on derzoek werd geopend. Bloedig gevecht. Na een twist in êene herburg der Lensstraat, geraakten eenige dronken kerels aan 't vechten. Een hunner, een hoefsmid, haalde een hamer te voorschijn en sloeg er mee op het hoofd van een Franschman. De Franschman zakte neer, ve 1 bloed verliezend uit eene diepe wonde, terwijl de dronkaards op de vlucht gingen. Een agent leiddo hot slachtoffer naar hel po- liciekantoor om verzorging. Efg werkongeval. Op de Macau- laan, hoek der Willem Stocqstraat, hadden aardewerkers een loopgracht gegraven voor hel leggen van elektrische kabels. Tijdens het werk viel eene bobijn, 3,500 kilos we gend, om op een der arbeiders, L. Frangois, 45 jaar, wonende te Aalst. De arme man had hel linkerbeen verpletterd en werd naar het gasthuis gevoerd. Schaarbeek Deserteur en dief. De policieagent Coomans, betrapte Woensdag in de Landhouwslraat een kerel, die de zin ken platen van ëè'n gebouw afrukte. Hij naderde den kwaaddoener onbemerkt, "hield dezen aan en leiddo hem naar 't policiebureel van den Helmetsehen Steenweg. Het is een soldaat van een regiment voetvolk, over eeuige dagen weggeloopen. Tramongeval.Romain Vanderveken, fabriekwerker, Navezstraat, werd Woensdag namiddag op de Teichmannbrug omgewor pen door een tram. Men nam hem gansch bebloed op en bracht hem over naar het gasthuis. St Jans-Molenbeek. Hevige brand. Donderdag morgend, 8 uur, is brand uitge borsten in de olieraffineerderij van MM. E. Jancquet Cie, Biljardstraat, 52, te Molen beek. Het vuur ontstond in een achterge bouw en nam spoedig eene onrustwekkende uitbreiding. Dank aan de krachtige werking der pom piers. was alle gevaar na een half uur gewe ken. Hetachtergebouw werd vernield. De schade is groot en de oorzaak van den brand niet gekend. Laken. Ongeval aan de brug. Don- derdagmorgend, te 6 ure, zijn de twee steun- sels der brug van Laken onder bet gewicht van het bovenste gedeelte ingezakt en op de tramlijn gevallen. Er zijn geene ongevallen aan personen te betreuren, doch het rijtuigverkeer is onder broken. Dilbeek. Acht koeien gestolen. Wij melden reeds eenige dagen geleden dat acht koeien op eene weide werden gestolen, te Dilbeek, ten nadeelo van M. C... Uit het onderzoek is gebleken, dat een makelaar in vee de koeien verkocht op de markt van Kuregem en dat de dieren werden gedood in het slachthuis. De dieven zullen wéldra aan gehouden worden. Twee-Acren. Verdronken. Eergiste ren gingen twee jongelingen langs eene beek. Zij vonden er een lijkin liggen, bijna tot aan liet hoofd in het slijk. Seffens kwam er volk toe en het lijk werd er uit gehaald. Hel Was dit van Jozef Druoz, oud 70 jaar, metser wonende te Lessen. Een der oudste geneer.heeren van het land, zegde eens, Ah indien alleman de purgeerende Walthérypil gebruikte, zouden er weldra geene zieken meer zijn, want het is eene remedie zonder weerga 551. Grem bergen. Brand. Woensdag avond is brand uitgeborsten bij P. De Block, werkman, op het Klein Zahd. Niets kon ge red worden. Meubelen oil kleederen werden de prooi der vlammenEr bestaat verzekering. Gent. Weil^ongeluh. De schiplosser Karei Drieghe; 42 jaar oud, woonachtig Meulestecdschen^ steenweg 495, werkzaam zijnde aan het lossen van den stoomer «Nor- man in den Nieuwen Bassijn gemeerd en met sparren geladen, werd Woensdagavond, rond 5 1/2 ure, het slachtoffer van een werk- ongeluk. Door het wegslaan van een slinger kreeg Drieghe een deel der weggescholen sparren op liet been dat gebroken werd. Na ter plaats verzorgd te zijn werd de ge kwetste naar het hospitaal overgebracht. Doodelijk ongeluk. Het meisje Au gusta Van Arschodt. oud 2 1/2 jaar, wier oudersin de Ste Agnetestraat wonen, dronk Woensdagavond uit eene kan een slok ko kende koffie. Het arm schaapje is gistermor gen le midden der afgrijselijkste pijnen be zweken. Het parket is dezen morgen om half negen ure gekomen met den heer Duchateau, wets geneesheer, om het geval te onderzoeken. Dendermonde. Rijwiel gestolen. De ondërofficiergendarm Sbegaf zich Woens dagmorgen zooals gewoonte per rijwiel naar het postbureel ten einde er de briefwisseling te gaan afhalen. Toen hij terugkeerde was zijn velo, dat hij in den gang des bureels had geplaatst, verdwenen. Okegem. Stoutmoedige schurk. Dinsdag was deE. H. Noekaert, pastoor te Okegem naar Eecke-Nazareth gegaan. Bij bet terugkeeren met den trein van 7,21 uren 's avonds nam hij plaats in een tweedeklas rijtuig. Recht over hem zat eene dame en dwars over hem een net gekleede heer, die dan kwam plaalg nemen haast den priester die zijn brevier las. De kerel hield een dagblad in de hand en onder het blad was een onkennelijk voor werp verdoken. Tusschen Nazareth en Oudenaarde voelde de priester dat de kerel hem betastte. De E. H. Noekaert deed teelten aan de dame die liet seffens bemerkte. Juist toen de trein le Oudenaarde stopte, zat de hand van den ke rel in den zak des priesters om er den geld beugel te knippen. De priester op, opende de deur en verwit tigde den treinwachter, maar het was te laat de dief was op vlucht gegaan en kon ont snappen. Men heeft enkel de persooosbe- schrijving van den dief kunnen opgeven. Geweldige hoornstooién. Donderdag namiddag, ging Mev. V...., echtgenoote van den gepensionneerden onderwijzer, op den boomgaard appelen rapen, toen eene koe, hoorndul geworden, op haar toesprong en haar verscheidene erge hoornstooten toe bracht. Op haar hulpgeroep kwam een moe dig jongeling haar verlossen en het dier op de vlucht drijven. De toestand van vrouw V...., is hopeloos. Cluyzen. Kind doodgepletterd. Ter wijl de echtelingen Descheerder op hun land de aardappelen aan het uitdoen waren, werd hun zoontje van 16 maand oud, dat op de straat speelde, door een rijtuig omgeworpen en het hoofdje verpletterd. De dood was oogenblikkelijk. Thielrode. Heiligschennende diefstal. Woensdagnacht zijn dieven alhier in de groote kapel gedrongen. Na de ingangspoort te hebben opengebroken maakten zij zich meester van den inhoud der offerblokken alsook van zes kandelaars, hebbende eene waarde van 550 frank. Een der kandelaars werd in eene weide teruggevonden. Peteghem-Audenaarde. De vuurwagens. Gisteren waren de kinderen De Groote aan een revolver geraakt waarmede zij speelden. Plotseling ging een schol af en een jongen van 9 jaar kreeg oen kogel in het hoofd. Men heeft hem in bedenkelijken toe stand naar eene kliniek overgevoerd. Cuerne. Ongeluk. Woensdag na middag, voerde Ach. De Glercq, knecht van een landbouwer, een wagen met aardappe len geladen en door twee paarden getrokken. Op het-oogenblik dat het gerij over de tram lijn trok, kwam eene lokomotief afgereden die de paarden op den slag doodde. De knecht wertl lichtelijk gewond. Bissegem. Brand. Gedurende den nacht werd eene groote vlasmijt, aan den landbouwer Van Tomme toebehoorende, door brand vernield. Zij was 3000 fr. waard. Men gelooft aan kwaadwilligheid. Antwerpen. Verdronken. Het ge rucht doet de rond© dat de schipperloods Jan Hellemans. wonende Maasstraat, Dinsdag nacht in het Noordschippersdok, verdronken is. Men heeft gedurende gansch den dag in het dok gedregd, maar niéts gevonden. De nachtwakers hebben tijdens den nacht een plons en vervolgons hulpgeroep gehoord. De schippersknecht was in gemeld dok aan 't pa- lingvisschen. Nog een erg ongeluk. Donderdag morgend, om 10 ure, heeft een tweede erg ongeluk plaats gehad aan boord van den stoomer Orpheus, gemeerd op nr 54 der dokken. De genaamde B. Joos, wonende te St. Amands, Heikant, zat tn het ruim bij schoftijd zijnen boterham te eten. Plots is een luikdeksel van boven in liet ruim ge stort en kwam terecht op voornoemden dok werker. De ongelukkige, 30 jaar oud, werd met zware inwendige kneuzingen naar het Verbandhuis der Kipdorpvest overgebracht. Het parket is Donderdag alhier een onder zoek komen doen, nopens eene moordpoging; welke aan de werken der nieuwe spoorbaan Brussel-Oostende heeft plaats gehad. Twist was ontstaan tusschen twee werk lieden aan die werken gebozigd, de genaam- den Juliaan Sampson, *an Blankenberghe en Alois Van Caelenbergh, van Oordegem. Eensklaps trok Sampson een revolver en loste twee schoton op Van Caelenbergh. Deze werd door een kogel in den linker bo venarm getroffen en moest naar bet gasthuis overgebracht worden. De gendarmen van Wotteren, spoedig ver wittigd, zijn onmiddelijk ter plaats getrok ken en hebben eon eerste onderzoek gedaan. De dader is tot hiertoe niet aangehouden. De toestand van het slachtoffer is betrek kelijk goed. DJ1 VOLKSSTEM De Damen van Maria hebben do eer het publiek ter kennis te brengen dat de Beroep- school op Dinsdag lou Oktober zal geopend worden. Deze. die nog hegeeren de lessen van Snijkunst, Koophandel en andere vak ken bij te wonen, mogen zich laten opschrij ven op Zondag 22^ en de volgende dagen der week. 1043 Wie de Engelsche taal leeren wil, begeve zich tot de proefles wollce zal kosteloos ge geven worden door den heer Newton van The Londen Institute op Zondag 29 Sep tember, om 9 1/2 uren 's morgends, in het Hotel St-Jean, op 't Statieplein, te Aalst. 1042. BELANGRIJK BERICHT Wij hebben het genoegen aan onze §tads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er laxi-autos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-riituigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan den chauffeur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage Keizerst., 2 en 4, Aalst. 997 Kapellestraat, 1 3, AALSTin ons hulphuis Hoek der St-Vincentiussiraat en Moorselbaan zelfde Vleeschwaren aan dezelfde prijs als in de hoofdwinkel. f Allerbeste Koffie aan fr. 2,88. Ilem proeven is hem aannemen voor altijd. 946 Te Aalst. De juniorsafdeëling der gewezen pupillen, zal Zondag 22 dezer zijn eersten match spe len tegen de schöTierenploeg van de Excel sior Sports Club/van Brussel. De match zal om 2 ure beginnen, op het speelplein der pupillen, Gentschen steenweg. De ploeg der pupillen zal als volgt samen gesteld zijn Midhel, Lamensch, Bauwens, Devillers, Leroy, Scholier, Cloos, Demerre, Grandjean, Brack en Lafnbotte. Op 13 Oktober zal de scholieren-afdeeling der gewezen pupillen spelen tegen de eerste ploeg van het Instituut Rachez. Wij vernemen dat het voetbaltoernooi voor den Beker der Officieren, dit jaar bijzon der belangrijk zal zijn, daar er van nu af reeds verscheidene ploegen ingeschreven zijn en de lijst der inschrijvingen slechts op 15 October sluiL KEaii®iigeliraai De maatschappij De Zingende haan zal op Zondag 20 October hare algemeene prijs kamp houden voor hare leden die voorzien zijn van een haan. De prijskamp zal gehou den worden in drq kategorieën. Men schrijft de" hanen in ten lokale, bij Emiel Corthals, Borluutstraal Nr 10, Aalst, vanaf 8 uren 's morgens. Begin om 9 ure stipt. MEDEDEEUNGEftS. AALST Vrije Brandweer. Zondag aanstaande 22 September, Feestdag H. Barbara, om 11 uren Krijgsinis in St-Martinuskerk. Om 2 uren 's namiddags heel slipt, groot Banket, (Café Riche). Maandag 23 September, om 9 uren 's mor gends, Mis aan het autaar van St-Barbara, voor de overledene leden. Nijverheidsschool van Aalst, Esplanade 7. Do prijsuitdeeling aan de leerlingen der stedelijke Nijverheidsschool voor het School jaar 1911-1912 zal plaats hebben ten lokale der School, op Zondag 29 September, te 10 uren stipt. Bericht. Het heropenen der klassen voor het schooljaar 1912-1913, is vastgesteld op Dinsdag 1 Octcjber, le 8 uien 's avonds. De Zondag-lessen van electriciteit, vuursto- ken en werktuigkunde, herbeginnen op 6 October, van 9 1/2 tot 11 1/2 ure 's mor gens. De inschrijvingen zullen genomen wor den ten lokale der school, alle dagen te be ginnen van Zondag 22 September. Belangrijk Bericht. Ten einde qan het nijverheidsonderwijs nog meer uitbreiding te geven, zullen met het begin van bet school jaar do hoogste studiejaren in twee verschil- lige afdoelingen gesplist worden de le voor spin- en weefkunde d© 2® voor werktuig kunde. Een leeraar «Ingenieur-Mécanicien» wordt voor de werktuigkunde bijgevoegd. Rechtbank van Dendermonde DIEFTE MET BRAAK Jan Cassimir, grondwerker, Opwijk, en Dooms Frederik, knecht te Baardegen,thans aangehouden, zijn-in den nacht van 10 tot 11 oogst, in 't kiekenkot gedrongen van Beeck- man Cloment te Baardegem. Zij stolen er drie en twintig kiekens. Zij krijgen elk 18 maand gevang en 1,00 fr. boet. Daar Doorns sleohts 18 jaar oud is, zal hij na hel uitdoen zijner staf tot zijne meerder jarigheid ter beschikking van het staats bestuur gesteld worden. MESSTEEK. Karei Seghers, van Hamme heeft een messteek toegebracht a$n Van Brussel Ka rei. Hij krijgt daarvoor 2 maand gevang en 50 tv. boet. BOOMEN AFGEZAAGD. Om in net bosch van M. Levy deMillepoix hoornen afgezaagd te hebben, krijgen Ver- meire Alois Van Opdorp en Smet Pieter van Malderen elk 1 maand gevang en 50 fr boet. Wegens smaad aan den boschwachter krijgt Smet nog 8 dagen, gevang en 26 fr. boet. WISSEL. AG ENT. 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68 A Aaukoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostqlooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. 0FFICIEELE~KW0 TEERING BEURS VAN BRUSSEL 19 SEPTEMBER Leen van Staat, Prnovin., Steden Belgische leening lc r. 3 Belgisbhe lëening 2® r. 3 Belgische leénipg 3e r. 3 Belgisc]ie ïèening 2,5 Belgische schatjjistbon 4 Kongo uitkeerbaar 4 Kongo (J^oten) Amjuiteiteji 3 Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 3 Buurtspoorw. Jan.-Juli 3 Buurtsp. obl. Mei-Nov. 3 Buurtspoorw. (loten) 2,5 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 Antwerpeh 1903 Brussel 190? Brussel 1905 Brussel Zeehaven Ch&rlerqi 1905 Gent 1896 Èls'ene 1<880 Elsehe 1&08 Laken 1902 Luik I860 Luik 1897 Luik 1905 Mechelen 1885 Mechelen lè97 Oostende 1852 Oostende 1898 g^nt-Gillis 1904 §>t-Joos-ten-Npode 188 Schaarbeek (1ÓÓ fr.) Schaarbeek (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 Verviers 1893 3,5 3 2,5 2 3 2 3 3.5 3 3 2 2 3 3 2 3 2 3 3,5 3 3 3 81.— 80.90 81.— 77 81.80 81.65 19.25 7*9.95 84,— 72.— 71.50 70. 69.75 71.25 66.75 79.- 70.25 71.75 ter fabriek BOSTEELS-DE SMETH voor ALLE SLA O van WERK alsook 1023 vraagt nog 500 werksters voor lacetwerk, speldenwerk, fijn haakwerk, venise en witte borduur. Werk het geheele jaar. Wij geven maar werk aan de werksters die ten minste met 2 te zamen werken. Wij betalen bij het ontvangst van het werk. Schrijft of komt met een staal van wat gij kunt doen. van M. Camiel Praet, opticion-specialiste Aalst, Lango Zoutstraat, 20 september, 15 ure: Barometer 771ü2 Wiijd: oost Thermometer 14° Vooruitz. goed weer voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST 29 September. Opvoering door de Kon. Red. DeGatharinisten- van «Godelieve van Gistel»* gedramatiseerde legen de uil de XI® eeuw, in 4 bedr. door Dr Eug. van Oye. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering van Oud-Heidelberg het prachtig tooneelstuk van Willi. Meyer-Fös- tov, (5 bed.) door het koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap 't Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Heidelberg in namiddag vertoo ning, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin3 uur, einde omstreeks 7 uur. 10 November. Tooneelfeest der Tooneel- maatschappij der Christene Vak- vereenigingen Arbeid en Kunst Worden opgevoerd De Plicht- vergeten Vader drama in 3 bedr. en u Foppers blijspel. 17 November. Om 5 1/2 ure namiddag, Vermakélijk Avondfeest door den Tooneelbond Langs om Beter en de fanfaar Willen is kunnen afdeelingen van den Katholieken Volkskring St-Jozef, in de feest zaal, Meuleschettestraat. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest door den kring «In Liefde Bloeiend» van St-Martensgesticht. Opvoering van De Kerkvervolger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Ganzendanckblijspel in 1 bedrijf. - HOFSTADE 20 en 27 October Opvoering van het nieuw bijbelspel Samuël 150 uitvoer ders, orkest en koren telkens om 4 uren stipt namiddag. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. MARKTPRIJZEN Aalst. —20 sept.— Hopmarkt kalm, prijzen onveranderd, koopers fr. 85, verkoopers fr. 87.50 Anderlecht. 20 sept. Markt Kalveren 1257, prijs per kilo op voet fr. 0,90 a 1,90 1,22. Audenaarde 19 sept. Aardappelen 5,50. boter 3,08. eieren 2,90. viggens 50. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van 20 sept.getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 23; Melkkoeien 10; Groote ossen 0; Jonge ossen 32; Vaarzen 34 Stieren 4. Varkens 349 Kalveren 223; Ma gere beesten 248; Sokapen 15, Lammeren 0, Vig- genen 658, De goede stalbeesten golden van 1,75 tot 1,95. De kalveren van fr. 2,lo tot 2,-10 per kilo, ge slacht vleesch. De schapen van fr. 1,50 tot 1,90 per kilo, ge slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,25 tot fr. 1,40, volgens kwaliteit. Geeraarsdbergen 20 sept. Tarwe de 100 kilos 23,50 Masteluin 20,00; haver 21,50; Rogge 18,00; boonen 23,00Aardappelen 8,00; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,CO a 3,20 eieren per 25, fr. 3.10 ruw vlas 0.94. Kapellestraat, I en 3, AALST VL.EESGHWARE1V PRIJSCOURANT voor het KLEIN Tongen gerookt gekookt Hespen Amerikaansche gerookt n Ardeensche gerookt gekookt, uitgebeend Inlandschegek., uitgeb. Spek Vet Mager, gezouten gerookt Vet (Smout) zuivere reuzel Liebig (Keukenvet) Keukenvet Metworst .(specialiteit) Rjlet d'Anvers, Saucisson de Boulogne Saucisson Farmers, (pepersauc.) VOOR HET GROOT Prijscourant op aanvraag. 591 p. kilo 4 5 1 52 1 30 2 60 4 00 1 52 1 40 2 1 52 1 40 1 20 2 60 .3 3 2 60 PELANG RIJKE GENEESKUNDIGE ONTDEKKING Een groep geneesheeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dank aan hetwelk, geene tandpijn 5 minuien kan weerstaan. Leg de Dentinol in den tand of op het tand vleesch, de pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij Volstrekt. Gij zult verbaasd staan over de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat onmiddelijk bij uwen apotheker de Dentinol halen. Het is watenschappelijk Onmogelijk, dat de pijn nog blijft duren... 1,25 fr. de flesch, welke meer dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis greep te vermijden; draagt deze annonce mede en eischt volstrekt Dentinol (licht rooskleurig zakje). Het is de eenige middel om genezen te zijn. AalstApotheken Callebaut en De Valkeneer Ninove, Cobbaert Geeraardsber- gen, Van Damme Dondermonde, Roman Wetteren, Cleemputte Oudenaarde, in alle apotheken Ron se, ïsolabella; Lokeren, Cools en Wauters Temsche, Miller St-Nikolaas, De Poortere Vilvoorde, De Broeck, en overal 738

De Volksstem | 1912 | | pagina 3