DE DENTINOL BREISTERS Leerjongens Leermeisjes Weerkundige waarnemingen De Kempenaar 1)6 !S?st8 Spiegelfainiak A. L. MEÏVAERT Buis E. VAN NUFFEL-SCHEERLINGK BELANGRIJK 3EB53HT Tlx. SltöArens, Stadsnieuws BELANGRIJK BERICHT SPORTNI E UVA/S Wielrij cL&xl - FEESTWIJZER Kaatsspel. Bollen PERCEEL ZAAILAND MEN VRAAGT voor ALLE SLAG van WERK binnen en buitenhuis Huis E. VAN KUFFEL-SCHEERLINCK Een radicaal middel wonderbaar tegen Tandpijn 28 SEPTEMBER 1912 DE VOLKSSTEM de Kamer waar de moord op vrouw Van AYyrepdael plaats had. De voorwerpen die zi in de kamer bevonden, als d« kleederen der vrouw, de prop die de ongelukkige in di.; mond werd gestopt en den lederen gor- y den echtgenoot, werden als bewijsstuk- k :i naai' it?1 policiecomtiiissariaat medege nomen. Ondanks de bewijze» zijner schuld, blijft de echtgenoot formeel ontkennen pliumi.,' iikn de misdaad te zijn. Hij beweert dat hij niets van het drama wist wanneer hij werd aangehouden. Nochtans [tast de gesp van zijn gordelriem gansch op de verwondingen op het lijk toe gebracht. Men verwacht dat hij heden tot be kentenis zal overgaan. Ophasselt. Huiszoekingen. Een© groot© hoeveelheid linnengoed, als ook sar- giën dat op den bleek lag bij Pjus De Langhe vcor een© waarde van 35 tot 40 franken is gestolen. Er waren groote vermoedens op zekere personen en nu heeft de gendarmerie van Sleenhuize eene huiszoeking gedaan op den Dries en heeft de gestolen sargiën in een oven verdoken gevonden. Al hot overige is nog niet ge vanden. Op de Vrijheid is ook eene huiszoeking gedaan en daar hebben de gendarmen sehoone overjassen en 't kostuum dernier genre in eene oude mande die in een ouden stal tegen den muur hing gevon den en aangeslagen. Hel is nog niet gekend van waar die lclee- din stukken voortkwamen. Zulke dief ten ontdekken strekt de gendarmerie tot eer Eieren gebroken. Een eierkoopman verzond van bier per trein eene volle mand eieren naar Brussel en ze werden natuurlijk ginder uitgepakt, doch man beslatigde dal er op de 200 slechts zestien eiers nog geheel waren.En nochtans de eieren waren zo eerste klasse ingepakt geweest. Schurkenstreken. Zondag nacht hebben onbekende schurken eene beerpomp, van een hof geschonden en een ijzeren paal die dient tot verwitlingswijzer aan de aulo- mobiels in de richting van de tramlijn op den boulevard omvergehaald. Een hevig en luidiuchtig lawijd heerschte gedurende een groot gedeelte van den nacht. Verders boven het dorp hebben ze eonen arduinen dorpel weggedragen, een hekken omgetrokken en eene schouw van de bakkerij omgehaald. Dag en nachtpolicie zal van pas komen Hemelveerdegem. Dood'elïjlt ongeluk. Eene oude doove vrouw van 74 jaar, uit Geeraerdsbergefi, beladen met een halve zak aardappelen, die zij op den akker was gaan bijeenzamelen, kwam op Tippen over de trambaan gesukkeld, toén de tram van 3 ure uit Geeraerdsbergen aansloomde. De maclii- nisi deed al wat hij kon om haar te verwitti gen en poogcfè zelfs te sloppen, doch door Het. neerkomen van eene hoogte de remmen niet gauw genoeg kunnende doen spannen, wenl zij omvergeworpen en een weinig ter zijde ge- sin Korts daarna is zij overleden. B-varen-Waas. Stoutmoedige diefstal. Woensdag nacht zijn stoutmoedige dieven binnengebroken in de woning der echlge- ftooleu Roelandt, wijk lJzerhanden, en heb ben er al de kassen doorsnuffold. Zij namen al mede wat zij konden vinden. Vermoedens wegen op zekere personen der gemeente. De dieven hebben eene venster nagesneden en zijn langs daar binnengedrongen. De inwo ners waren met hunne handelswaren naar Antwerpen. Een streng onderzoek werd onmiddelijk geopend en spoedig waren de (Jrie daders ontdekt, het waren jonge gasten, 17 lol 20 jaar oud Zij zijn echter aan hun proefstuk niet meer. De schurken zijn in bet gevang van Dendermonde opgesloten. StalhilIe. Door een molen gedood. Een vreeselijk ongeluk geb» urdo op den molenberg van Aug. Verbrecht. De molen was aan 't draaien, een der zwepen was losgebroken en liep den mo lenberg op. De vrouw van den mulder, vree- zendo dat eene wiek hot dier treffen zou, liep er achterom het weg te jagen, Zij ging ech ter te verre en kreeg zelf een en slag der wiek. De ongelukkige, aan het hoofd ge troffen slaakte eenen vreesdij ken gil en rol de den berg af. Gehuren die bet ongeluk zagen gebeuren, lew urn mi toegesneld, doch vruchteloos de arme vrouw was op den slag gedood. Zij was 00 jaar oud en laat verscheidene kleine kin-H pen achter. DcniveükacSietien met fleschje inkt aai. Ir. 1,25 ten bureele dezer. Gavere. Bijna verdronken. De ouderling C'a mi el Van Simaoys. viel Donder dag m'ddag, dicht aan de brug iu de Schelde. Do oud iliug ging verdrinken, toon de ge naamde Gesar Velghe, gansch gekleed, moe dig n zo- der aarzelen in het water sprong De j. 'igolii e kon den ouden vastgrijpen en er mede naar den oever zwemmen. Een schipper kwam intusschen met eer bootje toe gevaren en nam er redder en ge redde in. Winckel St -Eloy. Schrikkelijk ongelaJc Op do Hofstede van Van Haverbeke, ge beurde. er gisteren een schrikkeiijk ongeluk. Er wierd gedorschen met do machieii. De baas der hofstede werd op zeker oogenblik door een riem gevat en medegesleurd. H ?l machien werd dadelijk stilgelegd en de man losgemaakt. De linkerarm was vreese- lijk verpletterd en l»ijiia van het lichaam ge rukt. Men vreest dat hij zal moeten afgezet worden. De toestand van den verongelukte is bedenkelijk. E keren. Doodelijh spoorwegongeluk. Donderdag rond 10 u. voormiddag, greep alhier een schrikkelijk ongeval plaats. De 73-jarige Jan Koeken, wonende in de Schoolstraat, te St-Mariaburg, stapte de spoorbaan over Ier hoogte van den tweeden barreel van de statie, op bet oogenblik dat d© sneltrein uil Holland kwam aangestoomd. De ongelukkige ouderling werd door bet stoomtuig gevat en ten gronde geslingerd. Toen de trein stilhield vond men nog slechts een verminkt lijk. Het werd naar hot doodenhuis der gemeente overgebracht. Door de gendarmen is een onderzoek in gesteld. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf.3, Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 St Amandsbsrg. Schielijk overlijden. Donderdag namiddag, rond 4 1/2 ure, is in de woning van den scharenslijper Janson, Den- derrnondschen steenweg, 41, zekeren August Lefaut, aldaar werkzaam zijnde, schielijk overleden. De man telde 61 jaar het lijk werd naar het doodenhuis gebracht. Terdonck. Schielijk overlijden. Donderdag middag, ging de 8-ljarige Con stant Van de Velde, eten dragen bij zijnen zoon. die aardappelen aan het steken was op het Eiland. Nauwelijks een lOOlal meters der woning verwijderd, zakte hij plotseling ten gronde en was een lijk. Vooraleer bij zijn zoon Gustaaf, te Ter donck te komen inwonen, was Constant Van de Velde, landbouwer te Zeveneeken. Aankomst der Winternieuwigheden voor mans- en vrouwkleederen, bijzondere keus voor paletots en pardessus. Van den Bergli- Jouret, Korte Zoutstraat, 41, Aalst. 758dz Temsche. Brand. Donderdag, om 12 1,2 ure 's middag, is brand ontstaan in de woonst van Petrus Van Brussel,blokmaker, w onende op den Oostberg. De pompiers ver wittigd, kwamen nog juist in tijds om de nabijgelegen woningen te vrijwaren. Geheel liet gebouw met meubels is de prooi der vlammen geworden. De meubels zijn niet verzekerd. De schbde is nog al groot, Van Brussel, die eenige voorwerpen wilde redden is nog al erg aan aangezicht en handen verbrand. De oorzaak is tot nu toe onbekend. Antwerpen. Erge val. Het tienjarig knaapje Camiel De Winter, wonende St- Rochusstraat, is gisteren in de ouderlijke woning door een venster der eerste ver dieping gevallen. Het slachtoffer werd een arm gebroken en moest naar het Sluyven- herggasthuis gevoerd worden. Botsing op de Schelde. Woansdag nacht heeft ter hoogte der Pijp Tabak eene botsing plaats gehad, lusschei) den Engel- sclien stoomer Etonian die juist Antwerpen verlaten had on den sleepboot Aveniii, toe- belioomule aan de firma Cousin. De sleepboot werd erg ..beschadigd en moest op den liukerae-ver op het droge gezet worden. Een stoker van den Avenir, d'e genaamde Huskens, van Calloo werd door den sciiok overhoord geworpen en verdronk. De'Engel- sclie stoomer bekwam geen letsel. Begin van brand. Op den koer van de Israëlietische herberg, Lange Kievilslr. 118, had Woensdagavond oen begin van brand plaats. Bij gelegenheid eener jaarlijk- sche ceremonie, bad men op den koer een houten gebouw opgetimmerd, hetwelk met slroo bedekt was. Het stroo vatte vuur, maar de bewoners konden bclzlfde onmiddellijk blusschen. Toen de pompiers ter plaats kwa men, was alles gedaan. Stelling ingestort, Woensdag is aan liet inopbouvv zijnde gebouw van de Inno vation oi» de Meir. eeue stelling van do tweede verdieping ingestort. Alles kwam terecht op.de stelling der eerste verdieping, die gelukkig weerstand hood. Hadden de werklieden op liet gelijkvloers moeten neer komen, dan hadden zij gevaar geloopen in kokende pelt te vallen. Slechts twee werk lieden werden lichtelijk gekwetst. Boom. Kind levend verbrand. Woensdag namiddag is het öjarig dochtertje der echtgonooten Selleslagh in een ketel kokend water gevallen. Het arme slachtoffer werd zoo erg' verbrand dat zij kort nadien bezweek. Schooten. Lijk opgehaald. Uit de vaart is liet lijk opgehaald van een mansper soon schijnende ongeveer 60 jaar oud. Het lijk droeg* aan hel voorhoofd eene gapende wondo welke ongetwijfeld dooreen voorhij- varend schip veroorzaakt werd. Het lijk, dat reeds in staat van ontbinding verkeerde, scheen een tiental dagen in het water gele gen te hebben. Door Ministerieel Besluit van 5 September 1912, wordt deze leergang van 15 op 20 lessen gebracht. De eerste les zal gegeven worden in de Militiezaal, ten Stadliuizo al hier den Zondag 13 October aanstaande, te 8 3/4 uren voormiddag. Men kan zich alsdan laten inschrijven en het programma der lessen bekomen. Verblijdend. Gisteren avond, 26 Sep tember, zijn de drij Geestelijke voordrachten begonnen in de jongenspatronage der Sint Jorisstraat. Zij werden bijgewoond door 50 toekom stige soldalen van de stad en van den buiten en gepredikt door den E. P. Mathiou, S. J. Voor al wie zich met het werk der mili lia nen onledig houdt, is dit een blijde nieuws. De ouders ook, meenen wij, onzer rekru ten zullen met vréugde vernemen dat hunne zonen ernstige voornemens makel), goede christenen te blijven, en daarom sterkte komen zoeken om deugdzaam den dienst der kazernen te volbrengen. Oprecht verblijdend nieuws. Wie de Engelsche taal loeren wil, begeve zich tot de proefles wolke zal kosteloos ge geven worden door den heer Newton van The Londen Institute op Zondag 29 Sep tember, om 9 1/2 uren 's morgends, in liet Hotel St-Jean, op 't Statioplein, lo Aalst. 1042. Wilt gij een verzorgd werk bekomen wend u voor liet verven of kuischen van alle kleedingslukken tot de ververij en nieuw- wasscherij Karei Alt. Gérante Celine Van Landuyt, Lange Zoutstraat, 40 Aalst. (Let wel op het adres en nummer van de straat). 771. Kapellestraat, 1 3, AALSTin ons hulphuis Hoek lier Si-ïiacentissstraat en Moorselbaan zelfde Vleeschwaren aan dezelfde prijs als in de hoofdwinkel. Allerbeste Kcffie aan fr. 2,S3 Ilem proeven is hem aannemen voor altijd. 946 Wij hebben liet genoegen aan onze slads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er laxi-aulos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig ^behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan den chauffeur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage KeizeTst., 2 en 4, Aalst. 997 WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68 A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. K<>sleiooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. OFFICIEEL Ë~KW0 TEERING BEURS VAN BRUSSEL26 SEPTEMBER Leen van Staat, Provin., Steden Mededeelingen welke niet onderteekend zijn, worden nooit opgenemen. De Nederhasseltschen Boer die ons vandaag een brief toezond, wordt verzocht zich te laten kennen. Openbare Leergang van Boomteelt 1912. I)e volgende Heeren die dezen leergang stipt bijgewoond hadden hebben het Certifi caat van Bekwaamheid te Vilvoorden ont vangen De Brouwer Lodewijk, hovenier te Nieu- werken Van Landuyt Bernard, hovenier te Erpe Maes Alfons, hovenier te Gijsegem Do Clercq Remy, bestuurder der Jongens school Aalst Haegeman Hector, onderwij zer te Wouhrochtegeni Mertens Firmin, ouderwijzer to Massemen Ponnet Remi, onderwijzer to Ht-usde:: Ponnet Valeri, on derwijzer te Aygem. Het Sporting Palace De wintervelodrooTQ van Elsene, die sedert de Zesdagenkoers gesloten was, zal op 28 September, om 8 ure, zijne eerste koersen geven met Van Honwaert, Stol, Leviennois, Charron, Verschoore, Van Be ver, Thys, Aerts, Lamon en Brocco. Zij zul len in 3 reeksen eenen 100 kilometerskoers betwisten. Belgische leening lc r. 3 So.95 Belgisi-he leening 2e r. 3 80.85 80.95 Keigis lie leaning 3° r. 3 Belgische leuning 2,5 67.25 67.75 Belgische schatkislbon 4 99.75 Kongo uitkeerbaar 4 96.25 Kongo (Loten) 77.— A nnui teilen 3 82.10 Gemeentekrediet 3 81.90 3emeentekrediet 1868 3 101.— Buurtspoorw. Jani-Juli 3 79.— öuurtsp. ob). Mei-Nov. 3 Buurtspoorw. (loten) 2,5 95.75 96.— Anderlecht 1907 3,5 Aalst 3 Antwerpen 1887 2,5 84.25 84.50 Antwerpen 1903 2 Brussel 1902 2,5 83.75 84.25 Brussel 1905 2 71.— 71.25 Brussel Zeehaven 2 69.75 Charleroi 1905 3 79.— Gent 1896 2 69.75 Elsene 1880 3 Elsene 1908 3,5 Laken 1902 3 79.95 Luik 1860 3 Luik 1697 2 Luik 1905 2 71.— Mechelen 1885 3 Mechelen 1897 3 80.— Oostende 1S52 Oostende 1898 2 ^int-Gillis 1904 3 79 St-Joos-ten-Noode 1881 3 Schaarbeek (100 fr.) 2 66. Schaarbeek (500 fr.) 3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 3 101 Yerviers 1893 3 81.95 MARKTPRIJZEN Aalst.27 sept.Hopmarkt vaster, prijzen in opslag, koopers fr. 97.50 verkoopers 100 fr. Anderlecht. 27 sept. Markt. Kalveren 950. prijs per kilo op voet fr. 0 90 a 1,90 1,25. Audenaarde *26 sept. Aardappelen 6,00, boter 3,18. eieren 3,25. viggens 50. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van 27 sept.getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 7; Melkkoeien 12; Groote ossen 0; Jonge ossen 27; Vaarzen 29 Stieren 2. Varkens 330 Kalveren213; Ma gere beesten 167; Schapen 30, Lammeren 0, Vig- genen 563. De goede stalbeesten golden van 1,75 tot 1,95. De kalveren van i'r. 2,lu tot 2,-10 per kilo, ge slacht vlèeseh. De schapen van fr. 1,50 tot 1,90 per kilo, ge slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,25 tot fr. 1,40, v jiveiiswalitéit. Gesieaarsdteciegen 27 sept. Tarwe de 100 kilos 23,50Masteluin 20,00 haver 24,00; Rogge -18 00; boonfen 22,00/'Aardappelen 8,Ou; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,15 a 3,24 eieren per 25 „fr. 3.25^ ruw vlas 0.94. voor de Stad en het Arrondissement Aal9t« AALST 29 September. Opvoering door de Kon. RdjJ. DeCatbarinisten» van «Godeli6v$ van Gistel» gedramatiseerde legen de uil de XI® eeuw, in 4 bedr. aoop Dr Eug. van Oye. 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uur 's avonds. Eerste opvoering vöii Oud-Hoidolberg net prachtig tooneelstuk van Will). Mej er Fos ter, (5 bed.) door het. koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap 't Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Heidelherg in namiddagvertoo- niijg, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd konin klijlï Gezelschap. Begin 3 uur, einde omstreeks 7 uur. 10 November. Tooneelfeest der Tooneel- maalschappij der Chrislene Vak- vereenig'iiigon Arbeid en Kunst Worden opgevoerd Do Plicht» vergeten Vader drama in 3 bedr. en Foppers blijspel. 17 November. Om 5 1/2 ure namiddag, Vermakelijk Avondfeest door den Tooneelbond Langs on) Beter en de fanfaar Willen is kunnen afdeelingen van den Katholieken Volks».ring St-.Toz.f, in de feest zaal, Meuleschettoslraat. 24 November, te 17 uren. tooneelfeest door den kring «Iu Liefde Bloeiend» van Si-Martensgeslicht. Opvoering van De Kerkvei volger of De Nero van het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Uansendonckblijspel in 1 bedril*. HOFSTADE 20 en 27 October Opvoering van het nieuw bijbelspel Saniuël 150 uitvoer ders, orkest en koren telkens om 4 uren stipt namiddag. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement toorden beleefd verzocht de datum's hunner feestent zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deden. Uien vi*£ae§f goede varcuzen- en heenenbreislcrs, góed loon, Vrijheidstraat. 47, Aalst. 1055 STAD AALST, (Houtmarkt). Beroepen kampstrijd met den dikken bal, naar 100 franken, op Zondag 29 September, om 2 ure slipt namiddag, tussclien de oude partij van Aalst, beslaande uit Spaeus Arthur, Aimé Van Hoeven, Prosper Calie- baut, (bijgenaamd De Vloeren), Jozef De Moor en Jan Luyckx, (bijgenaamd Jean De Smet), tegen de jonge partij van Aalst, bestaande uit Einila De Groot, Jan De Nul, Valery Janssens, (bijgenaamd De Vodde), David Van Nuffel en Prosper De Neef. Het spel eindigt in 13 spelen. DU S VEN N 1 EU W S Bond Oordegem. Mbnstervlucht met oude en jonge duiven, elk afzonderlijk, op Zondag 29 September. Vooruit tien prach tige regulateurs en 400 franken. Alles ge waarborgd overschillig het gotal. Verplichtend voor de leden van den bond. Inkorving Zaterdag 28 September tot mid dernacht. Conslateurs aan 1.25 fr. Stad Aalsr-Mijlbeke. Groote prijskamp door de stekken. Naar 50 franken, in 3 prijzen, le 25 fr., 2® 15 fr. en 3® 10 fr. Op Zondag 13 October 1912, bij Frans Willenis, Langestraat, nabij de spoorweg. Inleg 0,25 fr. per 5 bollen. Men mag niet meer dan 4 seriën vervolgens spelen. In schrijving van 4 tot 6 uren. Het spel zal overdekt zijn. Hanengekraai De maatschappij Do Zingende baan zal op Zondag 20 October bare al gem eene prijs- I kamp houden voor hare leden die voorzien jzijn van een haan. De prijskamp zal gehou- I den worden in drij kategorieën. j Men schrijft de hanen in ten lokale, bij Emiel Corthals, Borluutstraal Nr 10, Aalst, vanaf 8 uren 's morgens. Begin om 9 ure stipt. OPENBARE VERKOOPING van een TE WOUBRECHTEGEM. De Notaris DE VUYST to Borsbeke, zal ten verzoeke van wie hel behoort, op Vrijdag 4 October 1912, om 3 ure namiddag, ter herberg van de weduwe Livinus Van Roepin gen, te Ressegem, Driesch, openbaarlijk v6rkoopen Een perceel Zaailand, gelegen te Wou- brechtegem, op dén Kleyput, ten kadaster sectie A, nummer 343, met eene grootte van 17 aren, volgens meting groot 16 aren 80 centiaren, palende oost Mijnbeer Matlhys, zuid Mijnheer Van Kerkhove, west het Bu- leel van Weldadigheid van Woubrechlegem, noord de weduwe Danckaert. ter fabriek BOSTEELS-DE SMETH alsook 1023 Kapellestraat, I en 3, AALST -V LEE S G H -^X7~ A. 3=2 7E3 PRIJSCOURANT voor het KLEIN p. kilo Tongen gerookt gekookt Hespen Amerikaansche gerookt Ardeensche gerookt gekookt, uitgebeend Inlandschegek., uitgeb. Spek Vet Mager, gezouten gerookt Vet (Smout) zuivere reuzel Liebig (Keukenvet) Keukenvet Metworst (specialiteit) Filet d'Anvers, Saucisson de Boulogne Saucisson Farmers, (pepersauc.) VOOR HET GROOT Prijscourant op aanvraag. 591 4 5 1 52 1 30 2 60 4 00 1 52 1 40 o 1 52 1 10 1 20 2 60 3 3 2 60 van M. Camiel Prael, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 27 se] tember. 15 uro: a,®, Barometer 765u5 Wind: oost Thermometer 13° Vooruitz. schoon weer PELANGRIJKEQENEESKUNDIGEnNTDEKKING Een groep geneesheeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dank aan hetwelk, geen e tandpijn 5 minuten kan weerstaan. Leg de Dentinol iu den tand of op het tandvleesch, de pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij volstrekt. Gij zult verbaasd staan ov^r de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat onmiddelijk bij uwen apetheker de Dentinol halen. Het is watenschappelijk Onmogelijk, dat de pijn nog blijft duren... 1,36 fr. de Cesch, welke meer dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis- gi'-op te vermijden; draagt deze annonce mede en eischt volstrekt Dentinol (licht rooskleurig zakje). Het is de eenige middel om genezen te zijn. Aalst Apotheken ^allebaut en De Valkeneer Ninove, Gobhaert Geeraardsber- g«n, Van Damme Dendermonde, Roman Wet teren, Cleemputte Oudenaarde, in alle apotheken Ronse, Isolabella; Lol;eren, Cools en Wauters Temsche, Miller St-Nikolaas, De Poort ere Vilvoorde, De Broeck, en overal "738

De Volksstem | 1912 | | pagina 3