Basipe Centrale de la Oendre ëetS˱ALT Ceiioe Van Landuyt Priesterlijke benoemingen. 't Wit Stoapke van Jacques Neefs Spieplfalirlek A. L. MEYVAERT exiw s IS.a 3a. Bollen Huis E. VAN NÜFFEL-SCHEERLINËK qelahgrijx bekübht Muis PETIT, Talstt- Robert Vande Lanotfe SPORTM i E UW S Kaatsspel. Stoomververij Nieuwwasscherij Rouw lil 2^ uren. <"i 29 EN 30 SEPTEMBER 1912, DE VOLKSSTEM en terngin bezit van zijne banden komen. De poliëio "zoekt de kerels op. Op de Brandlioulkaai werd een heer- scliap verrast door den agent Borre der 3e afdeeling, op hel oogenbiik dat hij de deur vilde openbreken der echlgenooten Dourin. Hij wierp zijn bos valsche sleutels weg en ging op de vlucht achtervolgd door de agen ten De inbreker kon echter niet meer inge haald worden. Bloedige wraakneming. De slach- tersgast Camberlin, wonende Vier Winden- straat, te Molenbeek, had Zondag in eene danszaal twist gMiad met een kerel van de Dui velsplaals. Gisteren avond had er eene ontmoeting plaats. Deze sloeg zijn tegenstre ver zoo geweldig dat het bloed hem uit neus én mond sprong. Andere mannen die-den aanvaller vergezelden wierpen zich op Cam berlin. sloegen hem ten gronde en mishan delden hom. Twee agenten, op 't hulpgeroep toegesneld, konden twee der woestaards aanhouden en naar het politiekantoor sleu ren. Hun slachtoffer is in bedenkelijke!) toe stand naar liet gasthuis gevoerd. Ktoaadicilligh' id. Donderdag avond reed Felix Cooremans, wonende Patrijsslr., te Etterbeek, per velo op de Antwerpsclie laan. Een kerel stiet hem moedwillig en met geweld tegen een tram rij tuig. De wielrijder vi' l op den grond en werd gekwetst aan de armen en de beenen. De policie zoekt den dader op. Gliarles Anlotne D.ansaertstraat, 32-34, BRUSSEL. HUIS GESTICHT IN 1375. Voordeelige en goede verpande plaalsin gen aan onveranderbaren intrest van 4 1/2, 5 en 6 °/0 in fondsen, verschijnende op de ofiiciëele beurslabel. Wekelijks financiëel blad. Zending op vraag. 818 Auto gestolen en teruggevonden. Eenige jongelingen gingen Woonsdag avond een automobiel huren bij M. L. Laesens.- die een garage houdt in de Spoormakersslraat. Zij reden in de richting van Ganshoren, toen aan het Sle Elisabet'lipark, zij een ander jon geliüg bem'erkten, die door een hunner ge kend was. Do auto stopte en deze jongeling word uitgenoodigd met hen plaats te nemen in den auto. Rond middernacht bevonden zich de autorijders in eene herberg der Voor- uilgangstraat. De opgenomen jongeling ging ongemerkt buiten, nam plaats in den auto en reed in volle vaart weg. Toen men de verdwijning"bemerkte, was hij reeds ver. Eene klacht werd ingediend bij den policie- commissaris der Kruisvaartenstraat (n eenige agenten gingen op zoek naar den kerel. Deze werd teruggevonden in de Pletinckxstraat. De automobiel bad hij achtergelaten in de de Fieimeslraat, na er eene ruit mee verbrij zeld te hebben. Gauwdief. Donderdag avond nam M R.., eere-raadsheer bij liet beroepshof, wonende "Renier-Chalonstraat. den tram om van (je Naamsclie poort naar Ma Campagne te rijden hij slo.nd op liet achterplatform-van het motorrijtuig. Ter bestemming gekomen, bevond M. R.. dat zijn gouden uurwerken keiling, 1000 frank weerde, gestolen waren. Beproeft de wonderbare en onschade lijke Gachellen GAUTHIER, krachtigste geneesmiddel tegen Migraine, Hoofdpijn Zenuwpijnen. Hunne uitwerking is radikaal en bijna omniddelijk. 6 Cachetten 1 fr.13 Cachetten 2 fr. in alle goede apotheken, zooniet schrijven apo theek Gaulhier, Mechele i. 1505 Onvoorzichtige wielrijder. Mad Chatlierine C., 23 jaar oud, wonende Koorn- arengang, slapte Donderdagavond de Ivruid- tuiniaan over, ter hoogte van den Sclmar- beekschen weg, toen zij verrast werd dooi' een wielrijder, die in volle vaart de laan afgereden kwam. De ongelukkige werd met geweld ten gronde-geslingerd en bleef be wusteloos liggen. Voorbijgangers namen haar op en droegen haar naar hel gasthuis, waar men bostaligde dal zij erg gewond was aan het hoofd, de borst en aan de armen. Na verzorging werd zij, op bare aanvraag naar hare woning over gebracht. £l Gillis. Het ongeval op de Halle- poo' it una. Het, lijk eau het sluchto/J'er herkend. Het lijk dor vrouw, Woensdag avond op de llallepourtlaan gedood door een brouwerswagen, werd Donderdagavond her kend als zijnde datgene van Mevr. weduwe Benoit. eigenares, geboortig van Paturages en wonend in de Loiuhardijestraat, te Sint- Giiiis. ilel is de dochter tlio het lijk barer moeder in liet St-Pietersgaslhuis is komen heiKoiuien. liet parket beval de lijkschou wing. Da liefhebbers van eene fijne tas, gebrui ken altijd dochicoreé der Trappisten Vincart. 1500 o. Grimbergen. Kind levend verbrand. Donderdag namiddag, rond 4 ure, speel den versch. ide.ie kinderen in eene weide, en nabij ec..e graan mijZij begingen de on voorzichtigheid met vuur le spelen, en slaken alzo o '1 mijt in brand. Twee der kindoren naderden to dicht bij do vlammen, en deze deelden zich aan hunne kleederen mede. Eenige seconden later geleken de arme kleinen brandende toortsen. Daar de plaats waar iiei ongeluk, gebuurde van alle woning verwijderd ligt, kon een enkele voorbijgan ger. de genaamde E. Van Mol. tussclien- komeu om dep. O-jarigen Albert Vanschep dael van eene onvermijdelijke dood te red den. Hot ander kind werd verkoold en is dood. De moedige redder heeft erge brandwon den aan de handen bekomen. Aankomst der Winternieuwigheden voor mans- en vrouwkleederen, bijzondere keus voor paletots en pardessus. Van den Bergh Jonrel, Korte Zoulstraat, 41, Aalst. 758ilz Anderlecht. Schielijk gestorven. De huidevettersgast, Jan Vanderstock, Karl Marxstraat, zakte Vrijdagmorgeud in het werkbuis zijns patroons, Trekkaai, ineen, terwijl hij arbeidde. Hij bezweek weldra tengevolge eener hartkwaal. Elsene. De bende der grijze klakken. Sinds lang beslaat er een bloedige haat tusschen twee vijandige groepen omtrent meisje door eer. dor mannen aan zijn tegenstrever ontnomen in eene danszaal. De twee groepen, die rond de St-Kruisplaals vergaderen, zijn reeds dikwijls handgemeen geworden, en messen en kneukelijzers wer den uitgehaald. Wanneer de policieopdaagde. vielen al de vechters op de handhavers dei- orde, die gehavend uit het avontuur kwamen. De kommissaris van policie der wijk heeft nu strenge maatregelen genomen om aan dit alles paal en perk te stellen. Voortaan zullen gewapende mannen der policie worden oj) wacht gosteld en de vechters in staat van aanhouding gesteld. is het eenige echte Vieux Système. Vorst. Het drama. Op hevel van den onderzoeksrechter, M. DeLaruwière, heeft de polieiekommissaris M. Vanden- houte, Donderdag de zegels gelicht, welke gelegd waren op de deuren van het huis van den Alsembergschen Steenweg, waar het drama heeft plaats gehad, dat wij over eenige dagen hebben meegedeeld. De wissel agent die, gelijk men weet, na zijne vrouw doodgeschoten te hebben, gepoogd heeft zich lo zelfmoorden, is nog immer in het gast huis. De doktoors durven nog geen uitspraak doen over zijnen toestand. Lokeren. Kinderlijkje gevonden. Toer. de 17jarige Betha De Grauwe, Vrijdag namiddag rond 5 ure, met hare koeien huis waarts keerde, vond zij op den wijk Slaakte, nabij de barreel langs de spoorbaan Gent- Antwerpen, in eenen kant een pakje met lijnwaad omwonden. Hot meisje opende liet pak en vonder een kinderlijkje in. Onmid- delijk werd de policie verwittigd, en l.el lijkje naar het policiebureel gebracht. Zater dag morgend werd de lijkschouwing gedaan. "l)e geneesheer verklaarde dat 't kind slechts enkele uren geleefd had en verwurgd werd. Men verondersteld dat het uit den trein welke 's namiddags rond 4 ure uil Gent ver trekt moet geworpen zijn. Het parket is verwittigd en wordt ter plaats verwacht. Lede. Vaars gestolen. Vrijdag na middag kregen do gebroeders Do Noose, brouwers. Suikerstraat, bericht, dat eene vaars, hun toebehoorende en welke te Dron gen op een o weide liep, gestolen was. Het dier had eene waarde van 400 fr. Onmiddelijk is een onderzoek geopend, doch tot heden heeft men nog geen uitslag. Verloren. Donderdag avond heeft de echtgenoot© van den apotheker Proot, komende van de statie naar hare woning, Dreefslraat, hare gouden keten, ter waarde van 200 fr. verloren. Brand. Vrijdag avond is op de wijk Gucht do hooimijt afgebrand van landbouwer 'Adolf Van der Sniclit. De oorzaak van den brand is onbekend. Gent. Been gebroken. Donderdag bad Honoré Bekaert, 35 jaar oud, slachters- gast, wonendo te Melle, in het slachthuis eene koe geslacht, hij trok -het dier op om het to kuisclïen, iiiaar eonsklaps brak de koord en de man kreeg liet dier op het lichaam ou werd bot rechterbeen gebroken. Ninove. Erg ongeluk Donderdag avond, rond 8 Ure, kwam een ingespannen paard den steenweg van Denderwindeko af- gestoomd. Emi<»l Van den Neucker sprong voor hel paard en kon na oen vijftigtal me- lurs modegesleopt te zijn liet paard tot stil staan dwingen. Men vernam dat het gespan toehoorde aan •d. Do Cooman, te Ninove en dat liet paard Désiié De Smet van Ni o omvergeworpen d en do kaïnion hem over bot lijf reed met bet ongelukkig gevolg dat hij twee ribbei .•■ebroken beeft. M n lvoft het slachtoffer per rijtuig naar Ninove g'bracht alwaar den beer dokter Frové hem de eerste zorgen toediende. SpiegelsKadersVitraux Baeuetten Werf 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 Deinze. Doodelijk ongeluk. Donder dag avond, kwam in de Gentstraal, die niet breed is. een zwaar geladen wagen aange reden. Gaston Filiers, oud 30 jaar. zoon van den stoker, kwam daarjuist per velo aange reden, om naar huis te gaan. Hij wildene vens den wagen weg. De ongelukkige geraakte met zijn rijwiel vast in den riool rooster en viel omver. Het zware rijtuig rolde over zijn lichaam. Eene vrouw, die liet ongeluk zag gebeuren sprong loe en hielp den ongelukkig en jot ling naar eene herborg dragen. Een dokter en de eerwaarde heer pastoor Van Petegem, aren spoedig ter plaats en dienden lie slachtoffer de eerste zorgen toe, doch vrucli leloos de jongeling stierf in de afgrijselijkste pij"en. Hel lijk werd naar bet ouderlijk huis gevoerd. Hol parkol beeft een onderzoek gedaan. Menschengeraamte ontdekt. Giste ren waren eenige werklieden bezig met den kelder der echlgenooten Peers te verdiepen. Plotseling sliot de spade op beenderen. Vr.ortgewerkt bracht men woldra een men- sohengeraamte voor den dag. Do politie werd daarvan bericht gegeven, die hot parket van do akelige ontdekking verwittigde. Clemence Is de facteur al weesl Neen. mijnheer Wel die wacht lang vandaag Waarom i* u zoo ongeduldig,mijnheer? Waarom wel ik verwacht mot den post eene fleseh THEOBROMA. go weet wel. dat krachIhersteilend geneesmiddel dat mij zooveel goeds heeft gedaan. In alle apotheken. Hoofddepot Gent, DE MOOR. Burgstraat, 38. Te Aalst, bij al de boeren apothekers. Oost-Eecloo. IVreed ongeluk. Vrij- g werd de gemeente in rouw gedompeld door een wreed ongeluk. M. Aug. Van do Keere, molenaar en écliepene der gemeente, van iedereen geacht en bemind, was bezig nvt graan te malen, bij middel der macliien. Hij was alleen in de maalderij. Hij wilde onder het draaien, een machien insmeren. Men hoorde niets. Toen de dochter, na een kwartier, in do maqlderij kwam vond zij haren vader levenloos op den grond liggen. Men weet eigenlijk niet wat er gebeurd was. doch men denkt dat de ongelukkige door hot machien gevat en de borst ingedrukt werd. Hij had ook verwondingen aan het hoofd en een arm. Drie geneeslieereii en de eerwaarde heer jastoor waren sooedig ter plaat3, doch zij konden slechts de dood vaststellen. Men ge looft dat zij oogenblikkelijk geweest is. Het slachtoffer was 50 jaar oud. gehuwd en vader van 5 kinderen. Men oordeele.over do droefheid der familie. Kriebelachtig.Kobeke kwam den I wee- den dag i|i de school en had een briefke mee voor zijnen onderwijzer, waarop door vader Slien geschreven was Mijnheer, Kobëke heeft gisteren naai de school niet kunnen komen bij gebrek aan hoofdpijn. BISDOM VAN GENT. Zijne Hoogwaardigheid heeft benoemd Surveillant in 't college van Lokeren, den E. I-I. De Mey, priesfei; in hel Seminarie. ZONDAGRUST.— Zondag 29 Sept. 1912, 1 de dienstdoende apotheek M. Quintyn, Korte Zoulstraat, alleen open blijven te beginnen van 12 ure tot middernacht. Programma van het Concert, Zondag 29 September, om 111/2 ure. te geven op den Kiosk der Groote Markt, Aalst, door het muziekkorps der Vrije Brandweer, onder het bestuur van M. G. Pape. 1. Sons of the brave, Marsch. 2. De Dochters van' Capri, Valse. 3. Ouverture jubilaire. Polonaise voor bugle, solist M. Edmond Dhondt. 5. Carnaval van Nico. 6. Brabangonne. Fransche en Duitsche lessen te Aalst. Op Zondag 13 October worden in de boven zaal van het Duitsch Bierhuis, Groote Markt te Aalst, de volgende openbare leergangen ingericht alle Zondagen, van 8 tot 9 uren morgens, Fransche taal (lagere leergang); van 9 tot 10 uren, Fransche taal (hoogore leergang); van 10 tot 11 uren, Hoogduitsche taal (lagere leergang). De lessen worden gegeven door een gediplomeerd talonleeraar van Gent. (Bijzondere ingang voor Dame» en Juffrouwen). 1056 Wilt gij spaarzaam zijn doet uwe klee- dingslukken verwen in de Stoomverwerij Karei Alt, Gerante Géline Van Landuyt. Lange Zoutslraat, 40, Aalst. Spoedige be diening. Let wel op het adres en nummer van de straat. 171 partij van Aalst, bestaande uilSpaens Arthur, Aimé Van Hoeven, Prosper Calle- baut, (bijgenaamd De Vloeren), Jozef De Moor en Jan Luyckx, (bijgenaamd Joan De Smet), tegen de jonge partij van Aalst, bestaande uit Emile De Groot, Jan De Nul, Valery Janssens, (bijgenaamd De Vod-Ie), David Van Nuffel en Prosper De Neef. Het spel eindigt in 13 spelen. DUIVENNIEUWS Bond Oordegem. Monslervluclit met oude en jonge duiven, elk afzonderlijk, op Zondag 29 September. Vooruit tien prach tige regulateurs en 400 franken. Alles ge waarborgd oversohillig het getal. Verplichtend voor de leden van den bond. Inkerving Zaterdag 28 September tot mid dernacht. Gonslateurs aan 1.25 fr. nanemgeltraai De maatschappij De Zingende liaan zal op Zondag 20 October hare algemeene prijs kamp houdt voor hare leden die voorzien zijn van een liaan. De prijskamp zal gehou den worden in drij kategorieën. Men schrijft de hanen in ten lokale, bij Einiel Cortlials, Borluutstraal Nr 10, Aalst, vanaf 8 uren 's morgens. Begin om 9 ure stipt. Prijskamp met de kaart- (bieden), bij A. Thybaert, Korte Zoutslraat, 16, Aalst. Vooruit 40 fr. Inleg 1,00 fr. Van heden af inschrijving. De lijst zal gesloten worden den 15 October. Het Bestuur. Meldert, Klaarhaag. Maandag 30 September, van 3 tot 4 uren, prijsbolling voor de vrouwen naar schoone prijzen, in de Achterstraat. Lede Ter gelegenheid der Kermis groote mon- sterbolliiig naar een schoon vet varken bij Raymond Vereecken, in St-Hubert, Statie- weg Lede. Stad Aalsr-Mijlbeke. Groote prijskamp door de stekken. Naar 50 franken, in 3 prijzen. 1® 25 fr., 2® 15 fr. en 3° 10 fr. Op Zondag 13 October 1912, bij Frans Willems, Langestraat, nabij de spoorweg Inleg 0,25 fr. per 5 hollen. Men mag niet meer dan 4 seriën vervolgens spelen. In schrijving van 4 tot 6 uren. Het spel z.il overdekt zijn. uren beeft eene groote velokoers plaats bi' G. Van den Bergli naar schoone prijzen, li weg af le leggen zal loopen ever Moorse! Aalst, Assclie, OpwyckjBaerdegem, 2 maal Dus gelegenheid voor onze knappe rijder» zich te oefenen. Volk zal er niet ontbreken noch loutn. 's Maandags namiddag, volks spelen; een echte Vlaamsche Kermis, Vlaan- derens oude zeden herleven hier nog in hunne oude zeden herleven hier nog in hunne oude gewoonten en in de Vlaamschd boeren BURGERLIJKE STAND VAN /VALST rpnonRTiviM- Mannelijk geslacht 10),,. CEBOOKlliJN Vrouwelijk geslacht 6) 10 HUWELIJKEN. J. Scheerlinck, schoenmaker met V.Gevst, bobijn ster. R. De Neef, brouwersgast, met A. Ve.rmas&en. L. Van Herrewoghe, meubelmaker, met M. Van Helsuwé, z. b. L. Meert, machiniste, met P. Baeyens, z A. De Brant, steenkapper, met M. Limberg, z. b. OVÉRÏLTDENS. M. Backaert, w® Strickx, herbergierster, 70 j. Boophandelstraat. R. Van Geert, w® Do Smedt, z. b. 69 j. Korte St. Jansstr. 2 kinderen onder de 7 jaren. Wie de Engelsche taal leerenwil, begeve zich tot de proefles welko zal kosteloos ge geven worden door cjöl> heer Newton van The Londen Institute op Zondag 29 Sep tember, om 9 1/2 uren 's morgends, in liet Hotel Sl-Jean, op 't Statioplem, lo Aalst. 1042, Kupellestraat, 1 3, AALSTin ons hulp huls Hoe!: der St-Vincentlusstraat en Moorselbann zelfde VI each war en aan dezelfde prijs als in do hoofd winkel. Allerbeste Koffis aan f«*. 2,33 II em proeven is hem aannemen voor altijd. 946 Wij hebben het genoegen aan onze slads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn or taxi-autos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars die spoedig behoeven liefcn en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan den chauffeur te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage Keizers!.. 2 en 4, Aalst. 997 N1EDEDEELS3IGEN. IIOFSTADE. Vrijdag avond was men aan 't kaarten bij M. Frans Steveninckx. Désiré Clinckaert toonde eenen zesden, den baaseenen derden, Eugène Callebaut eenen vijfden, de bazin sloeg op de tafel en toonde eenen achtsten. Of er eene goede pint op gepakt is. PITTHEM Pater Verbiest. Een Dames-coinitoit is te Pilthem, onder liet Eerevoorzitstersdhap van de Weled. Vrouw Joos do ter Burst, inge richt om te zorgen dat gansch het dorp ge durende de Verbiestfeeslen zoo langs de breede stralen als in de oude schilderachtige hoeken en straatjes met groeiende bloemen en klimplanten versierd zij. MELDERT (Klaarhaag) Op Zondag 29 September 1912 is er feest in de Klaarhaag. Ter gelegenheid der ker mis komen de Koninklijke Fanfaren der gemeente een concert geven. Tien zangsocie- Leiten uit de omliggende gemeenten komen op twee kiosken melodiën uitvoeren. Om 2 MARKTPRIJZEN Aa!st| S3 sepl- Aardappelen delOOkilogr. fr. r..(-0; Boter de 3 kilos fr. 8,91 a 9,90 Rcom boter de kilo fr. 3,10 Eiers de 25 fr. 3.00 a 3.25; Ajuin de 100 kilos fr. 3.50 Viggens 't koppel fr. 65 a 75. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 182 klonten, wegende re zamen 1500 lL Compagnie 15, Bergemeer- scheslraat. 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,00 per kilo. Acaïlerlecltot. Te koop gestelde Schapen gedurende deze week 20óS. Kalveren 1201. K3C «O T-P> AELST. De toestand der markt ia vaster met- prijzen in opslag. In den handel bieden er zich koopers. aan fr. 95 en ver- koopers aan fr. 100 per 50 kgr. Bij de landbouwers vertoonen er zich koopers aan fr. 95100 per 50 kgr. De pluk gaat wel vooruit, en de hop wordt veel drooger. De opbrengst zal minder zijn dan voorzien. Gisteren ter markt waren er 175 halen te koop gesteld deze zijn verkocht geworden aan de prijzen van fr. 100 totl20 por 50 kgr, POPERINGHE. Markt vast met op gaande prijzen. - In den handel alsook hij de planters treft men koopers, aan fr. 95 terwijl de verkoo- pers fr. 100, vragen. De pluk mag als afgeloopen worden aan schouwd. De opbrengst is groot. ALSACE (Haguenau). Toestand zeep vast met prijzen in grooten afslag. Het grootste gedeelte van den oogst is reeds verkocht, en bevindt zich in banden der bandelaars. BEYERN (Nurenberg). De prijzen stijgen aanhoudend. Do hop ter markt ge bracht is veel drooger. Bij de planters is er reeds eene groote hoeveelheid hop verkócht. BOHÈMEN (Saaz). De markt is vast, en belangrijke verhandelingen grijpen ge durig plaats. De meeste hop is reeds door do handelaars aangekocht. ENGELAND (Londen). Markt vast met standhoudende prijzen. De pluk mag als geëindigd aanzien worden; de kwaliteit tier hop schenkt voldoening. AMERIKA (New-York. Markt vast met standhoudende prijzen. De opbrengst is goed wat betreft de kwaliteit deze is zeer verschillend van aard. Tomalen, Witloof, schoone wille Seldorv Wijnbeziën, Meloenen, fijne Poren en alle soorten van groenten en fruit, conserven, champignons, appelcienen, salade, atulijf enz. 1061 WISSELAGENT, 18,£splanadestraat, Aalst. - Telefoon 112 Inkoop en verkoop van titels aan 1 fr. pep duizend. Kosteloos uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. Leening op titels. Beurs orders op Parijs en Londen. 1045 dz STAD AALST, (Houtmarkt). Beroepen kampstrijd met den dikken bal, Inaar 100 franken, op Zondag 29 September. om 2 uro slipt namiddag, tusschen de oude NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP AgentssSïsp dar Sociéfé Géssés-aSe de Belgique Suocursaal van Aalst20, Nieuwstraat TELEFOON -113 i Dépots van geld aan 3 °/0 en 3 1/2 °/0. Disconto en invordering van wissels. Voorschotten op titels. Aan- en verkoon van checks, vreemde bankbiljetten en munten.Beursorders.Uitbetaling van koepons. Inbewaarneming van waarden VERHURINGSTARIEF DER BRANDKOFFERS PRIJS DER VERHURING BRANDKOFFERS PER PER MAAND 3 MAAND 6 MAAND JAAR meter meter meter frank frank frank frank Model A 0.12 0.30 0.55 2.— 5.— 9.— 15.— B 0.20 0.30 0.55 3.— 8 15.— 25.— C 0.50 0.30 0.55 5.— 12.— 20.— 35.— D 0.50 0.62 0.55 8.— 20.— 30.— 50.— - E 0.53 0.62 0.55 9.— 22.— 35.— 60.— De zaal dei- brandkoffers is toegankelijk voor het publiek alle werkdagen van 9 tot 4 uur, ('s Zaterdags van 9 tot 2 uur). 969 AALST, AO. LANGE ZOUTSTRAAT, AO, AALST beveelt zich aan voor het droogkuisschen en verven van alle MANS-, DAMEN en KINDERKLEEDEREN. Wasschen en friseeren van Pluimen a i Boas. Droogkuisschen van Tapijten en Gordijnen. Spoedige bediening. Lage prijzen. Verzorgd werk.

De Volksstem | 1912 | | pagina 3