Laatste tijdingen Spiegelfaiiriek A. L. METVAERT SPORTNIEUWS d.en Vliegen. Bollea BOUtftSROESEBEH Woonliuizen TE AALST, Keizerlijke Plaats. FEEST K? Ei Z ER OFF/CIEELEHwO TEEfllNG - - - Weerkundigs waarnemingen 2 OCTOBER 1912 De stallingen, schuren, huis, afhankelijk- heden stonden volop in vuur en vlam, daar zij i 11,1 ar mul strooi gedekt waren. Men begon sellt-11s de dieren te redden. 15 kooien kon- de. i mei gi'QQle moeite naar buiten gedreven wet-don een stier van groote waarde bleef in uen vuurpoel. Geheel de oogst, duizenden kilos» strooi, hooi, bout, al liet landbouwge- riof zijn du prooi der vlammen geworden. De schade, door verzekering gedekt, wordt op 15000 frank geschat. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Wa 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent 756 Gent. Nog den verdronkene aan het droog e dok. Hot is zekere Jan De Waele, van Oostende, 25 jaar oud, ongehuwd, die een broeder heeft, dienst doende aanboord van gemelde hooi. Uit eenen brief, geschre ven door den broeder, blijkt dal de man niet in liet water viel, maar over boord sprong om alzoo al zwemmende de kaai te bereiken. Zijn lijk werd nog niet teruggevonden. Oderreden. Maandag avond, rond 10 ure, is de 56 jarige Elodie Minnaert, Stropstraat wonende, op de Citadellaan door den tram overreden en aan het hoofd gewond. Na verzorging in eene apotheek werd zij naar hare woning gebracht. Antwerpen. Verdacht overlijden. Op bevel van het parket, is het lijk eener vrouw, wonende Lange Leemslraat, naar hel gasthuis overgebracht om er geschouwd te worden. Naar het schijnt zou do vrouw in zeer ver dachte omstandigheden bezweken zijn. Goede vangst. Op eene kamer van een huis der Hoogstraat, werden twee kerels van Franschen oorsprong aangehouden, die daar onder valsclie namen verhieven. Een 17jarig meisje, van Brussel afkomstig, dat hij hen verbleef, werd ook aangehouden. Zij zijn ter beschikking van den prokureur des konings ongesloleri. Messteek. Tijdons eenen twist met zijne vriendin, kreeg de genaamde Isaac J.., wonende Leeuwerikstraat, een messteek in het hoofd. Het slachtoffer moest in het Stuyveiiburggaslhuis verzorgd worden. Erge val. Do nachtwaker Karei Cebos, 47 jaar oud, wonende Loosstraat, is aan hel Willemsdok, zoo ongelukkig ge vallen, dat hij liet linkerbeen gebroken werd en naar liet gasthuis moest overgebracht worden. Dief geknipt. Aan hangaar nr 7 der bassijns, werd een genaamde E in iel M..., zonder gekende woonplaats aangehouden toen hij mei eene partij koperen darmen wilde van door trekken. Luik. Een tweegevecht. Sinds lang reeds leefden de gebroeders Frans en Bar tholomew Burkens in veele. Zondag avond ontmoetten zij elkander in'een koffiehuis der Fonleinsfraat. Onmiddelijk gingen zij samen builen, stelden zich op eenige slappen af stand van elkander en.... hunne revolvers trekkqijdc, gingen zij in tweegevecht^ zonder getuigen. Beiden losten vier schoten doch niemand werd getroffen. De policie had echter de scholen gehoord en de beide plichligen wer den aangehouden. Vreesdij he val. De 65jarige weduwe Thiriart, dronken zijnde, had zich op liet vensterblad barer kamer der 3lle verdieping zetten slapen. Eensklaps verloor zij bet even wicht en viel achterover op den koer. De on- gelubkige werd met gebroken schedel opge nomen en naar het gasthuis overgebracht. Zij bezweek er kort nadien. Wanhopige daad. Maandag mor- gend, rond 5 ure, Sprong een persoon aan de Universiteitskaai, in de Maas. Een nolicie- agent wierp hem eene reddingsboei toe, doch de man weigerde ze te grijpen en zonk wel dra in de diepte. Zijn lijk werd eenige minu ten later opgehaald. Men stelde alsdan vast dat de man ook een strop aan den hals had, dat scheen afge broken te zijn. Ongetwijfeld had bij dus eerst reeds gepoogd zich te verhangen. Kuivenkachetften met ileschje inkt aan lr. 1,25 ten bureele dezer. Bouvy.Erg ongeluk. Twee vrouwen waren op de stortplaats der mijnen van Bouvy te La Louviere kolen aan het rapen, toen de wachter verscheen. De vrouwen wilden vluchten, doch eene hunner de echt- genoote Van der Meuren gleed uit en rolde van den berg. Zij werd met gebroken sche del opgenomen en in bedenkelijken toestand naar het gasthuis overgebracht. Godarville. Kind levend verbrand. Maandag morgend, is op de hoeve van land bouwer Gastia, het 6jarig zoontje in een ketel kokend water gevallen. De arme kleine werd vreesolijk verbrand over heel het lichaam en bezweek kort nadien. Morlanwelz. Mijn onder water. ^aandag morgend is het water plotseling in de put nr. 6, der mijnen van Bascoup te Morlanwelz-Mariemont gedrongen. Er zijn geene ongelukken, doch het werk zal ver scheidene dagen moeten gestaakt worden. PER TELEFOON. De verdwijning van den diamanthandelaar te Berchem. In verband met de verdwijning van den diamanthandelaar Provo, wordt gemeld, dat oen andere diamanthandelaar, zekeren V lie ook de sportkronijk schreef in een Ant- verpsch blad, aangehouden is.Deze zou laatst gezien geweest zijn in gezelschap van den erdwenone. Rondde villa, bewoond door V... worden hans onder toezicht der politie huiszoekin gen gedaan. Eene nfruyve koningsgezinde beweging in Portugal Ex-Koning Manuël heeft aan de Portu- geesche bevolking een manifest gezonden, waarin hij dilt er eene nieuwe beweging- zal op touw gezet \voruC\u; Diet öm zijrtë per soonlijke neiging te voldoen, maar uit ovor- luiging, dat alleen het heroprichten der mon archie, Porlugaal van een gewissen dood kan redden. Men verzekert dat binnen kort een nieuwe inval zou gewaagd worden, gelijktijdig te lande en tor zee. Eeu geneesheer van den Paus overleden Dinsdag morgend is M. Petacci, genees heer van den Heiligen Vader overleden.Z. H. Pius X. was zeer terneergeslagen toen hij de droeve tijding vernam. Een huis ingestort te Courcelles Verscheidene slachtoffers Dinsdag morgend, is ten gevolge van het oiuvedereen huis ingestort te Courcelles. Verscheidene personen werden onder de puinen bedolven. Nadere bijzonderheden ont breken nog. vA/* NOG HET ONWEDER Te Meerbeke werden ook talrijke hoornen ontworteld, na melijk in de Kasteelstraat, zoodat gansch den dag het vervoer onderbroken werd. Op de kasteelen zelf zijn een groot deel hoornen in potten omvergerukt en veel beschadigt on gebroken. Ook is hier veel scliado aan de hop aangericht, verscheiden hunno partij hop en de staken zijn ten gronde geworpen. Er is ook veel schade gericht aan het fruit, de hoornen zijn zoodanig geschud geweest, dat het fruit op de boomgaarden ten gronde lag. Te Okegem zijn verscheidene boomen ontworteld ge weest toebehoorende aan de heer Burgs- meester dezer gemeente. Ook zijn veel pan nen van verscheidene huizen afgerukt. Te Pamel zijn verscheidene huizen zeer beschadigd door den hevigen wind. Ook zijn alhier tal rijke boomen ontworleld. Op het gehucht Kathcm, lag een groote zware op den steen weg naar Strythem gericht, zou dat het verkeer der gespannen, eenige uren opge schorst was. Ook is er vele schade berokken aan de hop. S3 to, <3.® <e"u_ Kerk van d'Arme Claren.700® verjaar dag der stichting van d'Arme klaren. Donderdag 3 October om 4 ure solemneel lof waarna Sermoen door den Eerw. Heer De P ra tere, Regent der Godshuizen.Vrij dag 4 October om 8 ure Plechtige Jubelmis, om 4 ure Solemneel Lof waarna/Sermoen door de:i Z. E. Heer Kanunnik Koolandts, pastoor-deken van Aalst. Lijk opgehaald. Dinsdag morgend werd aan liet Hof Van Assclie. uit den Den der bet lijk opgehaald, van den genaamdeii Theodoor Vergielon,\vonendcViolet.straat, 8. Hol lijk zat tussclien een schip en de kaai geklemd. Men vermoedt dat de man Dinsdag avond toevallig in het water moet gevallen zijn. Het lijk is naar bet doodenhuis overge bracht. Fransche en Ouitsche lessen te Aalst. Op Zondag 13 October worden in de boven zaal van het DuitschBierhuis, Groote Markt te Aalst, de volgende openbare leergangen ingericht alle Zondagen, van 8 lot 9 uren 's morgens, Fransche taal (lagere leergang); van 9 tot 10 uren, Fransche taal (hoogere leergang); van 10 tot 11 uren, Hoogduitsche taal (lagero leergang). De lessen worden gegeven door een gediplomeerd talenleeraar van Gent. (Bijzondere ingang voor Damen en Juffrouwen). 1056 BELAIÏCSROS BERICHT Wij hebben liet genoegen aan onze stads- genooten een goed nieuws aan te kondigen. Van af 1 September zijn er laxi-autos aan de statie geplaatst ter beschikking der rei zigers. Zulks zal zeer nuttig zijn voor alle han delaars dio spoedig behoeven heen en terug te zijn. De tarief is dien der taxi-rijtuigen van Brussel. Voor speciale reizen per uur of per dag, gelieve men den prijs aan den cliaufïour te vragen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de garage Keizerst., 2 en 4, Aalst. 997 Houtmarkt, Aalst Veel volk was Zondag opgekomen om het beroep tusschen de oude parte Spaens en de jonge partij De Grooi hij te wonen. Zeggen wij maar onmiddelijk dat degenen die een fel betwist spel verwacht hadden, zich niet bedrogen hadden. De kamp werd gewonnen door de jonge kaatsers, doch na een verwoeden strijd. Ziehier den gang van het spel Spaens wint de 1, 2, 5, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 22 en 23 spelen. Do Groot wint de 3,4, 6, 7, 9, 14, 15, 16, 19, 20, 21 en 24 spelen. liet laatste spel, stonden de partijen 40 om 40 en een bal slecht gekeerd door de partij Spaens gaf de overwinning aan de partij De Groot. Er is spraak binnen kort een revanche malch in te richten, tusschen de zelfde partijon. ii DE VOLKSSTEM Breslau-Gorlitz en terug. 35 rijders namen het vertrek voor dezen koers, 321 kil. 1. Aberger, van Berlijn, in 11 u. 18 min. 2. Kotsch, van Kyritz; op 1 wiel. De anderen waren wiel aan wiel, 3. Franz, 4. Siebert, 5. Louis Jïeusghem, 6. Wittig, 7. Weise, 8. Frans Sutler, 9. Marcel Buysse, 10. Charles Sander, 11. René Van den Berghe, 12. Paul Sutter. Milaan-Modena. 276 kilom. 1. Ch. Durando 2. Gremo, beiden met 19 minuten voorsprong dan volgden 12 twaalf renners waarvan de eersten zich als volgt klasseer den 3- De Ruyter, Belg 4. Torricelli 5. Garavaglio 6. Azzini. Velodroom Wandre.Koersen van Maan dag, 75 kilomet. 1. Gauthy-Goupy zoon, in 1 uur 56 min. Laubenthal-Ivan Goor op eene ronde 3. Poot-Prégardien. Stad Aalst. Baankoers voor het Kampi oenschap van Aalst, op Zondag 6 Oktober 1912. gegeven door de Maatschappij De Snelrijders gevestigd ter Estaminet bij Henri De Slerclc, Grooten Bolleweg, voor wielrijders tot 19 jaar. Afstand 60 kilomet. 50 frank prijzen. Wegwijzer Aalst, Assclie. (vliegende kontrool) St-Gillis-Dendermonde, (vaste kontrool) Schellebelle, (vliegende kontrool) Wetteren, vaste kontrool) en Oor degein, (vliegende kontrool. Nog vliegers gedood. De luchtvaarder Illner die te Aussig aa»i eene vliegmeeting deelnam, was verplicht ten gevolge een on geval aan den motor, schielijk neder te dalen. Hij landde, buiten de omheining voorbe houden aan, de toeschouwers, in een veld waarvan de eigenaar verwittigd werd zich te verwijderen, ten einde ongelukken te voor komen. De schroef trof de vrouw van den eige naar aan hot hoofd de ongelukkige die den schedel gebroken was, werd op den slag ge dood. De luchtvaarder werd erg gekwetst. Twee militaire luchlvaarders, luitenant Rockwell en sergant Scott, hebben te Was hington eenen val gedaan van 50 voet hoog en werden heiden gedood. M. Tong-Yu, die het luchtvliegen in Ame rika had aangeleerd, had in China reeds schoone vluchten gedaan en was professor in de vliegscliool voor officieren, te Yen-Tang. Bij eene plotselinge neerdaling werd zijn luchtschip vernield en de ongelukkige go- dood. Het is het eerste slachtoffor dor lucht vaart in China. Stad Aalsr-Mijlbeke. Groote prijskamp door de stekken. Naar 50 franken, in 3 prijzen. 1® 25 fr., 2Ö 15 fr. en 3e 10 fr. Op Zondag 13 October 1912, bij Frans Willems, Langestraat, nabij de spoorweg. Inleg 0.25 fr. per 5 bollen. Men mag niet meer dan 4 seriën vervolgens spelen. In schrijving van 4 tot 6 uren. Het spel zal overdekt zijn. IS. £t St ICt e 33L Prijskamp met de kaart (bieden), bij A. Thybaert, Korte Zoutslraat, 16, Aalst. Vooruit 40 fr. Inleg 1,00 fr. Van heden af inschrijving. De lijst zal gesloten worden den 15 October. Het Bestuur. Hanengekraai De maatschappij De Zingende haan zal op Zondag 20 October hare algemeene prijs kamp houden voor hare leden die voorzien zijn van een haan. De prijskamp zal gehou den worden in drij kategorieën. Men schrijft de hanen in ten lokale, bij Emie.l (Joitlials, Borluulslraal Nr 10, Aalst, vanaf 8 uren 's morgens. Begin om 9 ure stipt. ftKE0EE3EEL!!UGE!M. STAD AALST. Gulden Jubelfeest van Mevrouw Van Stgvendael-Coessensals vroedvrouw onzdr stad. Woensdag 2 October, om 10 ure 's morgens, plechtige mis in de hoofdkerk, vrienden en kennissen worden er dringend op uitgenoodigd. Om 11 1/2, ontvangst in de gebuurte, heilwensch, aanbieden van een prachtig geschenk namens de geburen.'s Na middags vermakelijkheden. Om 7 1/2 ure 's avonds, algemeene verlichting. Concerten door verschillende Zang-en Muziekmaat schappijen. SCHELLEBELLE. Plechtige inhuldiging. Zondag 29 Sep tember had do plechtige inhuldiging plaats der nieuwe kerk, wijk Bruynbeke. Om 3 uren werden de Zeer Eerw. H. Deken en burgerlijke overheden ontvangen, daarna optocht van den stoet naar de wijk Bruynbeke, waar al de straten en huizen op eene bijzondere wijze versierd waren. Om 4 uren had de plechtige wijding plaats der nieuwe kerk door den Z. E. H. Deken van Wetteren,die daarna eene roerende aan spraak heeft gedaan. Daarna werd een mu ziekfeest gehouden,door verschillige muziek maatschappijen der omliggende gemeenten. Des avonds was gansch de wijk schoon ver licht en om 8 uren een prachtig vuurwerk. Het is dank aan den heer ProsperVanHau- wermeiren, die door zijn aanhoudend streven en werken er eindelijk in gelukt is eene kerk in de Bruynbeke te bekomen. Het is ook aan hem te danken, dat deze plechtige inhuldiging op eene bijzondere wij ze is gelukt. MARKTPRIJZEN Aalat. 1 oct.— Hopmarkt, kalmer, prijzen onveranderd, koopers fr. IOC en verkoopers 105 Leuven, 30 sept. Landbouwtarwe 20,00 a 20.75 handejstnrwe zo.ÖO rogge IS,00 voe- derliavcr 20,Ou brouwbaver 19,00 koolzaadolie 7-1,00; lijnolie 62,uO strooi 4,U0 hooi 7,00 bo ter 3,30 tarwebloem 2".7"» gort Romy 29.75 tarwezemelen 14.25; lijnkoeken 2i,25 eieren 2.80, aardappelen 6,00 a 0,00. AndcrBecht, 1 oct. Verkensmarkt, te koop 8282, prijs per kilo op voet 1,09 a 1,25. AsscÜEe, 1 oct. Tarwe 20.00 a 21,00 rogge 17.00 a 18.00 haver 20,00 a 00,00 aardap pelen 5.50 a 6,50 boter 3,25 a 3,35 eieren 4,00 a 4,25 kiekens 3,00 a 3,75 konijnen 2,00 a 2,75: hesp 0,00; viggens 35 a 45, hop 100 a 110. Lecfe. Dijnsdagmarkt. konijnen le kwal. 1.60 de k. jonge konijnen, 0.75. oude duiven 0.50 jonge duiven, 1.5? 't koppel, boter 3.20 tot 0.00. eieren de 25, 3,00 tot 0,00; viggens *t. koppel 00 fr. Den'ïsrmisnele, 30 sept. Tarwe 20,'0 rogge 17.(0; haver24.O0: lijnolie 76; koolzaadolie7y;id. gezuiverd 77,00; lijnkoeken 22,<i0;koolzaadkoeken meststof 15,00 boter 3,15 eieren 3,35 aardap pelen 6,50; graan van La Plata 36.25 id. Indie Camphore 36,00. OPENBARE VERKOOPING van Esi Gsiisuv.-eii te AALST, Ouden Dendermondschen Steenweg. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een perceel Bouwgrond, met de woonhuizen en gebouwen er op staande, te Aalst, OudenDen- dermondschen Steenweg, kadastraal sectie 1), nummers 677d; 677i, 676, 678k, 679b en 675,groot volgens meting 27 aren 33 centiaren, palende oost M. Van Muylem, zuid denzelfden en Mad. Weduwe Paerewyck, west en noord, den Ouden Dendermondschen Steenweg. Verdeeld in 9 loten. Eerste lot. Een tweewoonst met grond en deel gebouw, groot 10 aren 32 centiaren, palende noord lot 2, oost M. Van Muylem, zuid denzelfden en Mad. weduwe Paerewyck en west den Ouden Dender mondschen steenweg. Boomprijs 345 fr. Tweede lot. Een perceel Douwgrond met een deel gebouw, groot 2 aren 23 centiaren palende noord lot 3, oostM. Van Muylem, zuid lot 1, west den Ouden Dendermondschen Steenweg. Boomprijs 20 fr. Derde lot. Een perceel bouwgrond met een deel gebouw, groot 2 aren 61 centiaren, palende noord lot 4, oost M. Van Muylem. zuid lot 2, west den Ouden Dendermondschen Steenweg. Boomprijs fr. 142,50. Vierde lot. Een perceel bouwgrond met deel gebouw, groot 2 aren-48 centiaren, palende 'noord lot 5. oost M, Van Muylem, zuid lot 3, west den Ouden Dendermondschen Steenweg. Boomprijs 15 fr. Vijfde lot. Een perceel bouwgrond met een deel van het Woonhuis en gebouw,groot 2 aren ,22 centiaren, palende noord lot 6, oost M. Van Muylem, zuid lot 4, west den Ouden Dendermondschen Steen weg. Boomprijs 30 fr, Zesde lot. Een perceel bouwgrond, met liet overig deel van het woonhuis en andere gebouwen, groot 1 aar 94 centiaren, palende noord lot 7 oost M. Van Muylem, zuid lol 5, west den Ouden Den dermondschen Steenweg. Boomprijs 20 fr. Zevende lot. Een perceel bouwgrond met een deel gebou wen, groot 1 aar 68 centiaren, palende noord lot 8. oost M. Van Muylem, zuid lot 6, west den Ouden Dendermondschen Steenweg. Achtste lot Een perceel bouw grond met een deel gebou wen. groot J aar 43 centiaren, palende noo~rd lot 9, oostM. Van Muylem, zuid lot 7, west den Ou den Dendermondschen Steenweg. Boomprijs 15 fr. Negende lot. Een perceel bouwgrond met een klein gedeelte gebouw, groot 2 aren 89 centiaren, palende oost M. Van Muylem, zuid lot 8, west en noord den Ouden Dendermondschen Steenweg. Boomprijs 30 fr. ZITDAGEN Instel, 18 November 1Q1„ Verblijf, 2 December zijnde telkejis eenen Maandag, om 2 uur namid dag, ter Éstaminct In den Aulornatique, bij M. Stanislas De Bruyn, te Aalst, Denderstraat. GELD te bekomen ten kantore van voornoem den Notaris. Openbare verkoopins van zeêr schoone De Notaris LIMPENS, te Aaist, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een zeer gerieflijk Woonhuis, (hebbende salon, eetplaats, keuken, 2 kelders, koer en hofje, waschhuis, bakoven, 5 slaapka mers, mansardekamer en zolder), gestaan en ge legen te Aalst, Keizerlijke Plaats. 20, gekada streerd sectie A, nummer 960a, met eene grootie van 1 aar 30 centiaren, palende oost en zuid M. Corael, wost de Keizerlijke Plaats en noord koop twee. Bewoond-door den eigenaar M. Jacob Blonw. De kelder is gebruikt, zonder termijn, door M. Clopterop, mitR 45 fr. 's jaars. Twegde koop. Een schoon Woonhuis, heb bende 2 benedenplaatsen, kelder, koer, 3 kamers en zolder), gestaan en gelegen le Aalst, Keizer lijke Plaats, 18, gekadastreerd sectie A. nummer 961a, groot 69 centiaren, palende oost M. Fovel, zuid koop 1, west, de Plaats on noord M. Fovel. Bewoond zpnder termijn, door M. Modest Van Mulders, mist 240 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Maandag 7 0„._h.P iqio Verblijf Maandag 21 üctober 191- telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehou den door M. Charles Corael, huurhouder, Kei zerlijke Plaats, te Aalst, i 3 n| voor de Stad en het Arrondissement Aalst* AALST 6 October. Op Stadsschouwburg, te 5 uuf 's avonds. Eerste opvoering vafl Oud-Heidelberg not prachtig tooneelstuk van Willi. Meyer-Fos ter, (5 bed.) door het koninklijk Zang-, Tooneel- en Letterkundig Gezelschap '1 Land van Riem 13 October. Tweede opvoering van Oud- Hoidelberg in namiddagvertoo- ning, eveneens op Stadsschouw burg, door voornoemd koninklijk Gezelschap. Begin 3 uur, einde omstreeks 7 uur. 10 November. Tooneelfeest der Tooneel- maatschapnij der Chrislene Vak- vereenigingen - Arbeid en Kunst Worden opgevoerd - De Plicht- vergeten Vader draina in 3 bedr, en Foppors blijspel. 17 November. Om 5 1/2 ure namiddag, Vermakelijk Avondfeest door den Tooneelbond Langs om Beter en de fanfaar Willen is kunnen afdeeüngen van den Katholieken Volkskring St-Jozef, in de feest zaal, Mouleschetlvstraat. 24 November, te 17 uren, tooneelfeest door den kring «In L:efde Bloeiend» van St-Marlensgeslicht. Opvoering- van De Kerk ver volger of De Nero v an, het Noordendrama in 3 bedrijven, en Baas Ganzendonchblijspel in 1 bedrijf. HOFSTADE 20 en 27 October Opvoering van bet nieuw bijbelspel Samuël '150 uilvoer ders. orkest en koren telkens om 4 uren stipt namiddag. LEDE. Zondag 6 October, om 1 1/2 ure namiddag, vergadering in du Bewaarschool-;- voor de leden van liet Christen Vlaamsch Verbond en hunne vrou wen cn kinderen tot 12 jaren. Voordracht door don E. H. Heyse, Proost, over Onz* Reis naar Rome met lichtbeelden, zang en muziek, en voordragen. Zondag 17 November, om 4 1/2 ure namid- middag, in de Buwaarsshool, loon ei) tooneelfeest d'-or d -n Toonoel- bo:;d Vreugd in Deugd en de Symphonie. ten voordeele der ar men van bet Genootschap van den H. Vincentius a Paulo. N. B. De katholieke MaaCsehappjen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht lie. datum's liunrer /eesten, zoohaast mogelijk aan t beht er van ons blad mede te ^eelen. Tlx. Stavenis, WIS S'E LAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. T».-l«-ini»,i 68A '9' Aankoop en verkoop van Ui s aan I frank i r duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 99 SEPTEMBER Leen van Staat, Provin., Stellen Belgische leening 1° r. 3 Belgische leuning 2* r. 3 8'! 0 SL'.SO Belgische lecning 3'r. 3 8" .90 81.10 Belgische leuning 2,5 67.90 68.— Belgische sein tkisi bon -1 99.75 Kongo uitkeer baar 4 Kongo (Loten) 77 Annuïteiten 3 8?.— Gemeentekrediet 3 Gemeentekrediet 1868 82!- Buurtspoorw. Jan.-Juli 3 79. Buurtbp. obl. Mei-Nuv. 3 Buurtspoorw. (loten) '2,5 96..'0 96.15 Anderleciit 1907 3,5 Aalst 3 Antwerpen 1337- 2,5 Si. 25 A ui, worpen 1903 2 71 50 Brussel 1902 2.5 Brussel 1905 2 71.— Brussel Ze-haven 2 Charloroi 1905 3 Gent 1896 2 f9.50 70 Elsene 1880 3 Elsenc 1903 3.5 Laken 1902 3 Luik I860 3 130.- Luik 18?7 2 69. 5 tuik 1905 2 7U.75 Mechelen 1885 3 Mechelen 18y7 3 Oostende 1852 Oostende 1898 2 Sint-Gillis 1004 3 79.75 Gt-Joos-ten-Nnode 1881 3 Schaarbeek (100 fr.) 2 66.25 Schaarbeek (500 fr.) 3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.) 51.25 Verviers 1873 3 101. Verviers 1893 3 van M. Cautie! Praet, optioien-sp'-cialisto Aalst, I ango Zoutslraat, 6 1 October. 15 urn: Barometer 748-5 Wind: zuid-west Thermometer 15°5 Vooruitz.: regen of wind

De Volksstem | 1912 | | pagina 3