DE DENTINOL DE KAIVIER Laatste Berichten Priesterlijke feenoomltigen Mijnheer M LEO LEIRENS, -4 Erge tijdingen uit Constantinopel VREES VOOR DE TOEKOMST Wanorde in Constantinopel HüiS E.VAN ÜÜFFÊL-SCHEEOUGK Ben radicaal middel wonderbaar tegen Tandoijn 25 JANUARI 1913 aing van den Bergenschen steenweg. Toen hij don velo wilde terugnemen, was deze verdwenen. Ternath. Brand. Vrijdag morgond rond 6 1/2 ure, is brand ontstaan op de slaap kamer van M. Van Stappen, handelaar, doordien do kat een lampje had omgeworpen. De dochter Van Slappen oenige oogenbük- ken later bovenkomende, zag hot vuur en viel van schrik in onmacht. Door den val snolderi de andere huisgenoten boven, red den het meisje en gaven het alarm. De pompiers hebben liet vuur uitgedoofd. De schade is zeer belangrijk, doch door ver zekering gedekt. Ophasselt. Schurkenstreek. Zondag binst de eórsle mis zijn er dieven binnenge drongen in het kloostorhuis. Zij klouterden ovor hagen en muur,duwden eene ruit uit en klommen rechlstreeksch langs den trap naar boven waar zij do kasjes der zusters open braken.Dat deftigf?) werk werd op een twin tig minuten afgespeeld. Waarschijnlijk moest de kerel of de Ucrelswetcn dat het spaargeld der kinderen zich boven bevond, want in de andere vertrekken hebben zo niet goprobeerd de kassen of deuren open te breken. De spaarpenningen der schoolkinderen die welhaast op den post moesten gestort wor den, roofdon zij. liet parket is ter plaats go- woest. De gendarmcrio van Sleenliuyzo doet een grondig onderzoek. 't Is te hopen dat do lafaards welhaast zullen geknipt word an. Wette ren. Lijk herkend. Gisteren is door don man Louis De Bosscher, kleer maker,Koninkslraat, Gent, het lijk van net opgevischt vrouwspersoon herkend alszijnde dit zijner vrouw, Julia Maria Cuvelier, gebo ren te Yperon, den 20 Nov. 1864. De ongelukkige die sedert eonige maan den erg ontsteld was in haar hoofd zou on geveer 6 weken geleden te Deslelbergen in het water gesprongen zijn, na aan haren man eono postkaart geschreven te hebben hem van hare wanhopige daad kennis gevende. Zij was gescheiden cchlgenoote van Jules Knockaort en slechts sedert enkelo maan den met haren twoedon man gehuwd. Ontwikkelingen voor het volk. Pater Renig, missionnaris. komt Zondag ten 5 ure in 't Werkmanshuis spreken over Congo- ^land Talrijke lichtbeelden zullen do voor dracht verduidelijken. Veel volk wordt ver wacht. Men zal ten zeerste tevreden zijn. Ingang vrij. Schoonaarde. Dolle stier. Donder- dagnamiddagginglandbouwerDomien Tem merman naar Audegem een slier leveren. Aan dc school verschrikte de stier, doordien do kinderen juist kwamen builengeloopen. Een achttal kinderen werden door het woeste dier omvergeworpen en min of meer ge kwetst. Ook Temmerman werd ten g-ronde geslingerd. Eon gonaamde E. Van Nost wierp zijne vest over don kop van den stier, die aldus in een put liep, waar men hem kon bedwingen. Baesroda. De geheimzinnige zaak. Het onderzoek over de moordpoging, alhier op een jongen man gopleogd in het spoor weghuisje achter do kaai, wordt voortge zet. Daags doet de weduwe Lamme er dienst als harroelwachlster, doch 's nachts komt de 32jarige Segers, van St-Amands, haar vervangen. Enkele nachten geleden hoorden de wed. Lamme en haar kinderen, nabij 't naclil- buisje wonend, daar gerucht in. Zij gingen Zién wat or gebeurde en vonden Segers in zijn bloed ten gronde liggen. Zijn hoofd was onkennelijk van bloed en wonden. Naast hot slachtoffer lag een stuk ijzer waarmode de misdaad was geploegd goworden. Segers, overvallen, moet zich hardnekkig hebben verdedigd. De stoof lag om, de ruiten waren gebroken. De armo man, vader van vier kinderen, is stervend. Tot nu toe hooft men geen enkol spoor van den dader. R/loirs.Nog de bloedige aanranding. Wij bobben reeds gemeld, hoe twee jon gelingen in don omtrok van Meire aango- fand en vreeselijk mishandeld werden. Ziehier daarover nog cenige bijzonder heden. In de herborg van Emiel Bombeek, op de wijk Beek, te Meire, waren do gen'aamden Honoré Ba^bns, 20 jaar kandidaat-briefdra gei», wonende te Bambrugge, en Ronó De leu, land workman wonende te Burst, goede klienten. Zij verkeerden met de dochters van Boniheek en zulks verwekte jaloorschheid van wego eenige jonge gasten van Meire. Maandag avond waren Bayens en Deleu in do herberg van Bombeek. Eenige casten van Meire kwamen er hen opzoeken en wel dra was liet er bovenarms op. Bombeek kwam er lusschen en verdedigde Bayens en Deïeu, waarop de anderen den twist slaak ten, doch onderling overeenkwamen de hei de vroemdelinge» oens voor goed den lust te benemen nog naar Moiro te komen. Do twistzoekers do genaamden bamiel Meuleman en do g'obi'oeders Roniain en Rcné Van dor Mecrscli verlieten kort nadien do herberg van Bombeek. Toen rond 1 ure s nachts Barons en Dolou ook huiswaarts trokken ging Bombeok een eind mede, tot op don Audcnaardschon steenweg, nabij het grondgebied van Bambrugge. Daar hij niets verdachts bemeiklo, nam hij daar van do twee jongelingen afscheid en keerde terug naar huis. Pas waren zjj ocnigo slappen van olk ander geschieden, op Bombeek hoorde dal Bayens en Deleu aangevallen werdon on om hulp riepen. Hij koorde spoedig op zijne slappen wedor, on vond Bayens in een bloedplas liggon. Do aanranders waren nu Deleu te lijvegogaan, dooli toen Bombeek naderde, namen zij de vlucht. Deleu en Bayens konden nog tehuis ge raken, doch voor beiden was geneeskundige hulp dringend noodig. Zij waren uitgoput door bloodverlies. De geneesheer dio hen verzorgde, stelde vast, dat beidon lovensge- DE VOLKSSTEM vaarlijke messteken bekomen hadden, en deed hen berechten. De gendarmerio was Dinsdag reeds vroeg ter plaats en deed het onderzoek. De daders werden spoedig gekend en Woensdag wer den de drie verdachten, do genaamden Camiel Meuleman, en Rcné Van der Meersch aangehouden. Beide aangehoudenen werden Donderdag gekonfronteerd. Meuleman loochende kracht dadig gesloken to hebben. Zulks bleek wel dra de waarheid lo zijn. Inderdaad, Rer.ó Van der Meersch bekende, dat Meuleman hem den dolk gegoven had en dat hij geslo ken had, terwijl Meuleman en Romain Van der Moersch dc mannen vasthielden. René Van der Meersch gaf dan later den dolk aan Meuleman terug. Meuleman en Van der Meersch zijn in hot gevang van Dender- monde opgesloten. Ilot parket zal lor plaats het onderzoek voortzetten. Donderdag was do toestand der beide slachtoffers nog steeds zeer bedenkelijk. LATER. Donderdag namiddag werd Romain Van der Meersch ook aangehouden en omniddolijic naar Dendormondo overge bracht. Na ondervraging door den heer on derzoeksrechter M. Geerinckx, werd hij in het gevang opgesloten. Vrijdag namiddag telefoneerde men ons dat do toestand van Ilonoré Baeyens niet de minsto hoop meer liot. Men verwachtte ieder oogenblik een noodlolligen afloop. Do toestand van Deleu was wal beter doch nog verre van geruststellend. -*/V' Bjsdom Gknt Is pastoor benoemd te Genlbrugge in ver vanging van den Z. E. H. Rombaut, thans deken teTemsche, de K. H.Gordijn, pastoor te Ste Anno. (Zwijndrechl). DoEorw. lieer Brewéo, priester der laat ste wijding, is onderpastoor te Deftinge be noemd. dood y A N OUD-SENATOR van het Arrondissement Aalst. Do diep betreurde en zoo symphatieko beer Leirens werd geboren to Brussel den 9U Oogst 1828, en is heden namiddag god vruchtig in onze stad overleden. Den 9U Juni 1874 werd hij als senator van het arrondissement aangeduid, in vervangini van den baron dolla Faille. Ilij zetelde in de hooge kamer tot in het jaar 1S88. Hij was lid van de Congregatie van O. L Vrouw voorzitter van de Kerkfabriek van St-Marlinus voorzitter van Sl-Vincentius- genoolschap en voorzitter van liet werk van den II. Fransiscus van Régis. Hij was veroerd mei liet Kruis van Offi cier der Leopoldsorde en tevens droeg hij den titel van Beveldrager der orden van Gregorius den Groole on van Frans Jozef. Het burgerlijk kruis van lsto klas en do herinneringsmedalie van Leopold II prijkten ook op zijne horst. Vroeger jaren vervulde hij ook nog het ambt van Voorzitter der Han delsrechtbank en Voorzitter van den Katho lieken Kring. Do Stad Aalst verliest in hem een barer meost eerbiedwaardige en geerbiodigde in wor.ers de Katholieke Partij een oud-strij der, die liet beste zijner krachten aan haar toewijdde do Kerk een man wiens levens wijze eeno gedurige bevestiging was van een diep geankerd goloof. Do heer J. L. Leirens had zoo dikwijls het II. Sacrament vergezeld in do Algemeen© Berechtingen. Hij had gevraagd tot stichting der geloovigen ook op solomneole wijze to mogen O. L. Heer ontvangen. Dit gebeurde voor drij weken on wanneer de lieer Leirens zag, dat minstens een zestigtal flambeeuwen er hadden aangehouden zijnen God to vergezellen, dan scheen hij gelukki ger dan ooit. De plechtige Lijkdienst zal plaats hebben Dijnsdag aanslaande te 10 ure, in do Kerk van St Martinus. Do Volksstem biedt aan de achtbare familieleden hare gevoelens van diep ge meende en kristene deelneming. Zitting van 24 Januari De zitting wordt geopend om 2 ure onder voorzitterschap van M. Schollaert. De grondwelherzienmg M. ANSEELE zot zijne redevoering voort. Er zijn velo katholieken partijganger van het algemeen stemrecht. M. de Broquevillo hooft hier het oordeel geveld van M. Frère Orban, doch deze werd door do liberale partij ver loochend. .Hij sprak ook van M. Beernaert, en deze deed do herziening van 1893. Men zegt dat wij voor de kiezing van do herziening niet spraken. Zoudt gij zo dan toegestaan hébben Noen, niet waar? De klerikale kiespropaganda was heel on al anti-militarisoh en nu, pas na de kiezin gen, zijt gij daar reeds met eene nieuwe legerwet. M. Verhaegon heeft gozegd dat wij op de christone syndikalen niet moeten rekenen. Wij hebben ze reeds genoeg geholpen on welen dat zij nu naast ons zullen strijden. De kabinetsovcrsle wil goone herziening, nocii nu. nochbinnen lOjaar. Indien do socia listen nu niet kradhlig optreden, zullen wij in 1950 nog zoo vér zijn als nu. liet gouvernement vraagt aan den vader, die drie of vier zonen heeft, al dio zonen af lo staan,en aan do rijke kiezers durft het niet vragon hunne stemmen af lo staan. Zelfs indien de algemeene werkstaking mislukt, zal zij aan do socialisten niet scha den, want do jaren der grooto werkstakin gen zagen onze schoonste instellingen tot bloei komen. Do werkliodon zullen lijden. Eli wel, dat gaat u niet aan. (looj. hij do so cialislen.) Wij bekommeren ons niet om uw valsch medelijden Do werkende klas kan lijden om do poiiLieke golijkheid tebokomen. Men zal den broekhand wat nauwer toe halen. De werkondo klus zal voor geene op offeringen wijken, om zich lo wreken wan neer zij geslagen wordt. Ilc bon fier tot de werkende klas te hobo oren. Ik ben de zoon van een werkman (toej. links.) Wagen de mijnwerkers en andere werk lieden dagelijks hun loven niet? Waarom zouden de gevaren en de ontbe ringen der werkstaking hen afschrikken Neen gij kent ons nog niet Indien wij geklopt zijn, zullon wij herbo ginnen. De geschiedenis is daar, om u zulks te leeron. Wij hebben den strijd aanvaard. Nu zijn wij kalm en wij zoggen u, dat de alge meene werkstaking bijna zeker zal uitbre ken. Leve de Algemeene Werkstaking voor het Algemeen Stemrecht(Toej. links). M. WOESTE. Voor den werkman is Algemeen Stemrecht al zooveel als min wer ken om meer te verdienen, 'tls eene hersen schim. (Verzet links). M. DEMBLO^l. Gij verdedigt de luiaards. M. WOESTE. Na den 2en Juni be weerden do socialisten dat er kiesbedrog was on dat de kieswet moest hervormd worden. Wij hebben dat alles besproken ener blijft nieis meer van over. Veronderstellende dat er werkelijk bedróg gepleegd werd, zou er misschien met algemeen stemrecht niét be drogen worden M. DEMBLON. Er zou min bedrog ge pleegd worden. M. WOESTE. Denkt-gij dat ondor het algemeen stemrecht er gecne werkstakingen zouden uitbreken Wat mij verwondert, is dal do liberalen hier aan liet ontwerp tot herziening medoholpen alhoewel zij weten, dat zij uit al de stadhuizen der grooto sleden zullen verdreven worden, dank aan hot al gemeen stemrecht. (Uitr. links). M. TERWAGNE. - Welke fopporij f M. WOESTE.-U-Do liberalen mo93ton aan de socialisten, dié ben aan liet bewind moes ten brengen ook iels toestaan. De verande ring welke men nu vraagt is te gevaarlijk. Wij moeten dus met haastig zijn. Er is in bot lend eon gansche ommekeer geweest ten voordode van iiot meervoudig stemrecht. M, ANSEELE. Vraag bet aan M. Ver- haogen. M. DEMBLON. Of aan M. doBethuno. M. WOESTE. De socialisten zijn ge klopt geweest... M. DEMBLON. Neen bestolen M. WOESTE,*, omdat het land bang was van hen. (Verzet bij dc socialisten). M. DEMBLON. Wij werdon bestolon, maar wonnen toch vier zetels. M. WOESTE. Do liberalen werden geklopt, omdat zij met do socialisten mede lijnen. Het land vil een regiem behouden, dat bon vrede «n voorspoed verzekert. Ik wil van de herziening niot, omdat bet land zijn afkeer er voor hoeft uitgedrukt en omdat men het 0113 vraagt onder bedreigingen. Men beweert dat do werkstaking reusacli tig en vredelievend zal zijn. Zij zal niet reusachtig zijn, als zij vredelievend is, niet vredelievend als zij reusachtig is. M. DEMBLON. Zij zal reusachtig zijn, omdat zij vredelievend is. M. WOESTE. Gij weet niet waarbeen gij liet land leidt. Do rijke socialisten en liberalen zullen erniot door lijden, 'tzijn de arme werklieden die zullen lijden. M. ANSEELE. Wat schijnheilig mode lijden. M. WOESTE. Gij roept Leve de icerk- staking hetgeen boteekent Leve do vrecse- lijke ellende voor vrouwen enkinderen.» Het is hatelijk. Ik wil ook do herziening niet, omdat men al onze instellingen wil omverwerpen. Hebben de liberalen nu waarlijk een drie- dubbelen hand vonr do oogen, om de socia listen daarin te willen behulpzaam zijn. M. Ï1YMANS. Ik zal onze houding uitleggen. M. WOESTE. !- Wanneer men het algc- slemreeht toeslaat op 25 jaar zal men het willen op 21 jaar daarna zal men den Se naat afschaften. M, Vandervolde hcoft hol reeds voorspold. M. VAN DER VELDE. Nooit zullen wij ophouden het .algemeen stemrecht op 21 jaar lo verdedigen. M. WOESTE. Ziot gij wel. En zult gij den Sonaat afschaffen M. DEMBLON. Hij is reeds bijna weg. M. WOESTE. Zult gij het vrouwen- stemrecht aanvaarden M. VAN DER VELDE. En gij M. WOESTE. Wanneer or een ernstig ontwerp aangebodon wordt, zullon wij het onderzoeken. M. Le Bon, dio nochtans geen katholiek is, heeft geRclircen «De menigte heeft meest altijd sJ/chts •"nnkwijzo barer loidors. Het algemeen stemrecht is het bo- perksle stemrecht. Het is do lyrannio dor leiders. PER TELEFOON ÊJasiïS! psscSia gedood. CONSTANTINOPEL, 24. De adjudanten van Nazim Pacha schoten op Enver boy 011 zijne medegezellen. Deze antwoordden met revol verschoten en Nazim Pacba viol dood, door verscheidene kogels getroffen. Ee&S ÊJeweCBïsbEses'. Do bevelhebber van Andrinopel beeft aan hot bestuur te Constanlinopol geseind, dat in geval men do stad Andrinopel aan da vij anden overlevert, bij zelf de stad zal beschieten, opdat men niets meer vindedan een hoop puinen. Dan zal hij naar Constantinopel gaan en zich hij do omwentelaars voegen. &!bdaa!-i-3a*siEd Esomfc vsqzp ta uoGB'SohEjft. LONDEN, 24. Men mag zich te Constantinopel verwachten aan eene tegenomwenteling en do roode sultan, Abdul-Hamid zal weer voor den dag komen. Bsudpaaklksira §e Berlijn. BERLIJN, 24. Do indruk lo Berlijn is over groot. Al de dagbladen verschenen met bijzondere uitgaven. De beur3 was zoer slecht. Men werpt hier do verantwoordelijkheid van den toestand op Kiamiel Pacha en niet op do Jonge Turken. Keizer Willem beeft den Rijkskanselier doen roepen en den minister van Baitenlandscho Zaken om met ben over den toestand te onderbandelen. LONDEN, 24. Al do dagbladen zijn eensgszind om to verklaren dat ergo gebeurte nissen te verwachten zijn. CONSTANTINOPEL 24. Eene groote wanorde henrscht in do Stad. In de woelingen van lieden morgend werden twaalf personen gekwetst 011 talrijke andere aangehouden. Twee officiers werden gedood ter zelfdertijd als Nazim Pacba cn al de leden van hot vroeger ministerie worden door soldaten in bot ministerie bewaakt. 'I Is juist omdat ik dia lyrannie vrees, dat ik de herziening bestrijd. Ik hoop dat wij lol het georganiseerd algemeen stemrecht zullen geraken, doch eene formuul moet nog ge vonden worden. In die richting moet er go- werkt worden voor do toekomst. M. Ansecle heeft gisteren gezegd dat do redevoering van M. do Broquevillo ee e oorlogsverklaring was. Wij vorklaren aan niemand den oorlog'. (Zeer wel rechts). Ik hen integendeel zeker, datde verklaring van M. do Broquevillo door de meerderheid van het land goed onthaald is geworden. (Verzet links.) Gij spreekt in naam dor mïndorheid. Ik spreek in naam der meerderheid van hot land. Verscheidene leden onderbreken M. Woeste. M. Daens roept ook iets, doch na tuur lijk is er niemaJid die hem verstaat). M. Anseole heeft ook gezegd dat do rode voering van M. de Broquevillo zeer slecht was. Wij kunnen het geloovon Vopr do socia listen zou er slechts eeno goede redevoering zijn, en dat warodozo, waarin het gouver nement den kop zou huigen en aan uwe be dreigingen toegeven. Die rederooring zult gij echter nooit liooron Geestdriftige en langdurige toejui chingen rechts. De rechterzijde brengt den grijzen staatsman eene toarc ovatie. Al de hatholiekcn gaan hern gclukicenscken. M. ANSEELE. Love de algemeein werkstaking! M. 11YMANS verdedigt do houding der liberalen en do zitting wordt om 4 ure -10 geheven. MARKTPRIJZEN AalsC. —24 jan.—Hopmarkt kalmer, koopers 102.50 l'r. verkoopers 105 fr. Ande?«ïechS.—wekclijksche Markt Kalveren 1140. prijs per kilo op voet fr. 1,1') a 1.45. BrusseS.—wekelijksche markt, kalveren 119, fr. 1,30 a 1,60. Atsdsnaard® 23 jan. Aardappelen 5,50. boter 3,26. eieren 3.02. viggens 47. konijnen 3,00. Gent Veemarkt van vrijdag getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 14; Melkkoeien 6; Groote ossen 0; Jonge ossen 3; Vaarzen 4 Stieren 13. Varkens 4C9 Kalveren 138; Ma gere beesten 168; Schapen 36, Lammeren 0, Vig- gencn 404. De goede stalbeestcn golden van 1,70 tot 1,85. De kalveren van fr. 2,20 tot 2,40 per kilo, ge slacht vleesch. De schapen van fr. 1,70 tot 1,50 per kilo, ge slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,15 tot fr. 1,30, volgens kwaliteit. Gaeraarsdbcrgcn 24 jan. Tarwe de 100 kilos 22,50 Masteluin 19,00 haver 23,00 Itogge IS 50boonen 22.00 Aardappelen 6,00; lijnzaad 25.00 koolzaad 00.00 boter de kilo 3,00 a 3,20 eieren per 25, fr. 3.00 ruw vlas 0.94. MEDEDEELINGEN WETTEREN Jubelfeest in cïo EufgorwacStH.Zon dag aanstaande viert de Burgerwacht dezer ge meente het jubelfeest van haren majoor-bevel hebber. Na meer dan 25jaren dezen belangrijken post bekleed te hebben, wordt er den heere-ma- joor, met de ondersteuning en medewerking van het gemeentebestuur in de prachtige feestzaal van het stadhuis een puik feest aangeboden als bewijs van erkentenis voor de onschatbare en menigvuldige bewozene diensten. Meer dan S0 ingezetenen, gemeente-overheden, officieren en wachten,benevens generaal Greindl en al de majoors der Burgerwachten van de beide Vlaanderen, hebben er aan gehouden het jubelfeest met hunne tegenwoordigheid te ver eeren, ten einde aldus blijken van genegenheid en sympathie aan den held der feestviering te be- toonen. De prachtige zaal van het stadhuis is doou de goede zorgen van Ben. Michiels, behanger-gar- nierder te Wctteren in eene ware kunstplaats herschapen, voegt daarbij de fijn uitgekozene bloemenversiering van den lieer Rob. Van de Velde, en men kan ziel» een der verlokkcndste cn bctooverendste feestzalen voorstellen die men ooit ontmoet heeft. Niets bleef gespaard om het jubelfeest in dei waren zin des woords (e doen gelukken en het belooft er dan ook gezellig en plezierig te zullci gaan men vergete immers niet dat de heei majoor Van de Velde in de Burgerwacht niet dai vrienden telt. Het zal niet alleen een puik jubel- maar tevens een echt vriendenfeest zijn, tot cere der inrich ters. Kapellestraat, I e» 3, AALST VILEESGEi-W AREIV PRIJSCOURANT voou jiet KLEIN p. kilo Tongen gerookt 4 gekookt 5 Hespen Amerikaansehe gerookt 1 Ardcenschc gerookt 1 gekookt, uitgebeend 2 Jnlandsche, gek., uitgeb. 4 Spek Vet 1 Mager, gezouten 1 gerookt 2 Vet (Smout) zuivere reuzel 1 Liebig (Koukenvel) 1 Keukenvet 1 Metworst (specialileil) 2 Filet d'Anvers, 3 Saucisson de Boulogne 3 Saucisson Farmers, (popersauc.) 2 60 VOOR HET GROOT PiMjacoüra^ op aanvraag. 591 RELANGRiJKE (GENEESKUNDIGE QNTDEKKI NG Een groep geneesbeeren komt een geneesmiddel te ontdekken, dai*k aan hotwelk, gccr.e tandpijn 5 minuten kan weerstaan. Leg do Dentinol in den tand of op liet tand vleesch, do pijn moet onmiddelijk verdwijnen... Dat waarborgen wij volstrekt. Gij zult verbaasd staan over de snelheid in de verzachting der pijnen, welke op de schrikkelijke smarten volgtAarzelt niet indien gij tand pijn hebt. Gaat tmmiddelijk bij uwen apotheker de Dentinol lialon. liot is watenschappehjk Onmogelijk, dat do pijn nog blijft duren... 1,25 fr. de fiescli, wclko moer dan een jaar heel uwe familie vrijwaart. Om alle mis- gr'eop te vermijden; draagt dezo annonce mede en cisclit volstrekt DentinoF (licht rooskleurig zakje). Het is de eenige middel om genezon te zijn. AalstApoiheken Callebaut en Do Valkoneer Ninovo, Gobbaert Goeraardsber- gen, Van IK^1' Donderniondo, Romau Wettorofi, CleempuUo Oudenaarde, in ailo apolhoken Ronse, IsolabollaLoiceron, Cools on Waulers Temscho, Miller St-Nikolaas, Dc Poortoro Vilvoordo, Do Broeck, en overal 738

De Volksstem | 1913 | | pagina 3