SCOTT üQmulsion Laatste Berichten NIEUWSBERICHTEN Gedurende de Herstelling» VERMAKELIJKHEDEN Stadsnieuws PER TELEFOON ^eüelsiafi asaBastessisa!© MARKTPRIJZEN fify - ij uo' u m Weerkundige wearnemingsn 11 FEBRUARI 1913 RE .VOLKSSTEM Mr. MORO -Gï AFFERRI (advofcaat). Mc zal bij de bespreking bewijzen dat de gc- lotgenis van Gaby feilbaar is. M. Gaby, ik jweer u dat go eene betreurenswaardige vergissing begaat. DIETDONNÉ. Heeft Gaby niet gezegd dat do aanrander gesohoten heeft met de linkerhand GABY. Ja, hij schoot met de linker hand. Mr. MORO-GIAFFERRI. Goed. Dit is mij voldoende. Na dit tragisch en roorend voorval ver laat Gaby de balie en neemt plaats aan het einde der zaal tusschen het publiek. Mon ondervraagt nog een ander bediende van uo Sociélé Générale M. PEEMANS. Ik vergezelde Gaby, icgt hij. Ik heb den kerel op hem zien schie ten. DE VOORZ. Herkent ge hem M. PEEMANS. Ziedaar en mot zijn vingc-r wijst hij Dieudonné aan. Ik twijfel volstrekt.niot. Ik ben zeker van mijn zaak. DE VOORZ.Ge kunt dien man naar het schavot zenden. Zijt go wel volkomen zeker dat ge hom herkend M. PEEMANS. llij is het, hij is het. Iets anders kan ik niets zeggen. DIEUDONNE geweldig op de leuning voor hem slaande.Ik heb niet de minste wroeging. Ik koester tegen niemand wrok. Maar nogmaals zweer ik dat ik onschuldig ben. (Langdurig© beweging). Mr. MORO-GIAFFERRI. Iloovelo nchoton zijn gelost? M. PEEMANS. Twee. M. MORO. Bij het onderzoek hebt go gezegd drie. Na èenen nieuwen aandrang van den voor zitter houdt M. Peeman3 zeer krachtdadig vol Dieudonne te herkennen als de aanran der van zijn kollega Gaby. M. TABAK, bediende aan de Sociétó Gé nérale, zegt gezion te hebben, dat de kerel de tasschon van Gaby in het rijtuig legde, na liet lossen der scholen. Vr. Zoudt gij hem hier herkennen A. Ik heb he:n slechts van ter zijde ge zien. Yr. Welnu, zie eens nauwkeurig. A. Ik kan niet bevestigen dat Dieudon né de aanvaller was. Hij, dien ik zag had, naar T rao voorkomt een minder dikken snor baard dan dien van Dieudonné. DE ADV. MORA. Heeron gezwoornen, onthoudt die gotuigenis. M. Gaby heeft den blik van zijn aanrander herkend.Deze getuige herkent hier zijn snorbaard niot. Dit is be langrijk, hoogst belangrijk. M. ROCHON. Na den aanval op Gaby, heb ik een man in het rijtuig zien springen, ïk naderde den ke^el die op Gahv geschoten bad. Deze schoot op mij mei de linkerhand. Ik heb Gaby hooren roepen O, mijne dochter, mén vorm oord t me M. MORO. Ik wijs er op dat de getui ge verklaart dat de schoten met de linker- Viand gelost zijn, M. SISSING. Ik hoorde, do Ordener- straat inkomende, revolverschoten en zag oen auto met groole snelheid wegrijden. Ik liep achter den auto, waarop men van uit dit rijtuig naar mij schoot. De kogel vloog langs mij heen, op enkele centimeters afstand. Het was do kerel die naast den chauffeur zat die op mij geschoten heeft. M. MOSER, chauffeur. Ik ben het rij tuig gevolgd. Ik heb verscheidene revolver- scholen zion lossen. De personen die in den automaton, kon ik niet herkennen. M. MUSCIILER, voldwachler te Nancy, komt vorklaren dat hij in November 1911 Dieudonné mot Bonnot heeft zien wandelen op don weg van Redon. Zonder bijzondere voorvallen wordt do zitting lo 5 uur gesloten. Erussel Eene vrouio aangevallen Vrouw wonende Kasleolheerplaats, koer de Vrijdag avond rond 10 uro huiswaarts, wanneer zij in do Magistraalstraat werd aan gevallen door twee kerels van een 30-tal jaren, die haar peper in de oogen wierpen en haar helhandzukjo dat ze droeg ontrukten. Op het hulpgeroep der vrouw snelden voorbijgangers toe die haar verzorgden en de aanvaliers achtervolgden, doch do twee bandieten konden niet ingehaald worden. Vrilschmunters aangehouden Vrij dag deed eon kerel een aankoop in een labïtkwinkol der Hoogstraat hij middel van oen half frankske mcl liet beeld van Leopold II. Do handelaar bemerktedat hot stuk valscli was en kloeg don kerol aan bij twee agenten die hem naar liet policiehureel der Hoogslr. brachten. Ook zijne medeplichtigen word aangehou den. Beiden zijn Franschen. Op hunne kamer op de Hoogstraat vond men gansch het gerief tot valschmunterij. Zij kloegen ils hunne medeplichtigen twee personen aan oen Franschman wonende St, Annastraat en dezes vriondin, oono Russische. Beide perso nen werden nog in den loop van den nacht aangehouden en ter beschikking van hot ge recht opgesloten. Poging lol zelfmoord. De soldaat Albert D. van hot 9° linie die in verlof was 'nj zijne ouders Leuveuschen steenweg,heeft Vrijdag namiddag getracht een eindo aan ,'.ijn leven te stellen met zich tweo kogels in de horst te schieten. Op het gerucht derlosbranding snoldcn de ouders toe, doch het bleek dat liet wapen net losso patronon was geladen, zoodat de onge soldaat eeno onbeduidende wonde be- .wam. LicfJovercTriol schijnt do drijfveer dezer wanhopige daad te zijn. Belangrijke diefstal. Eene belang rijke inbraak werd geploegd in hot nieuw konfecliohuis Noguot-Dias, Henegouwlaan. De eigenaar had in den nacht van Dinsdag op Woensdag zijn magazijn alleen gelalen ei: sleldo morgens vast dat dieven bij hem waren ingebroken en zijne salons haddon geplun derd. Kloeren, rokken, zijden bloes6n enz. zijn gestolen voor eene waarde van 2000 fr. Ook de kas werd geopend en een 100-tal frank gestolen. Eon onderzoek werd ingesteld. Nog eene zelfmoord. Een jonge Duitsclicr Horman D. afgestapt in een huis der Keizerlijke straat, schoot zich Vrijdag morgend een kogel door hot hoofd. De dood volgde dadelijk. Door bandieten beroofd. Mevrouw B. rentenierstor Washingtonstraat onver hoeds door twee kerels aangevallen. Terwijl de een haar hand hield ontrukte de andero haar beur handlaschje. Daarna verdwonen de stoutmoedige bandieten. Slraatroovcrs Twee kerels werden Vrijdag avond aan dellallopoortlaan betrapt toen ze bezig waren eene kist koopwaren te stelen van een vrachtwagen. Een der slraatrooverszekeren D. wonende Haishoudonstraat kon aangehouden en op gesloten worden. Zijne medeplichtige was er echter in geslaagd de vlucht te nemen. Da zuivere koffie doet velen kwaad. De cliicoree Vincart doet allen goed. 1500Q Van een dah gevnllen. Het veertien jarig zoontje der ecbtgenoolen H.., Steen- koolkaai waagde zich op het dak dor ouder lijke woning, gleed uit tot in de dakgoot en viel vervolgens van eeno hoogte van 7 met. op do binnenplaats. Zijn schedel en zijne armen werden gebroken het slachtoffer werd bovendien inwendig gekneusd. DeToestand van den jeugdigen onvoor zichtige is wanhopig. Auto ongeval.Zondag morgend reed de genaamde Arthur Phisse in auto uit wan neer hij in do Belliardslraat, een rijtuig wil lende vermijden, ter zijde stuurde en vlak op een wielrijder bolste die in tegenoverge stelde richting kwam aangereden. De wielrijder de protestantsche dominee, Leander Baldy word zwaar gewond opgeno men. Na verzorging bracht men hem naar huis. Schaarbeek. Dieven op de vlucht ge dreven.Toen Mevr. L.., Charlottalaan, eergisteren "avond met haar dochter thuis kwam, kwamen twee kerels de trappen af- gostonnd, liepen de vrouwen omver, won non den tuin, klauterden den muur over en vluch lo i langs do Notelaarstraat, Toen beide vrouwen op de eerste verdie ping kwamen, stelden zij vast dat al de meubelen opengobroken waren en de schel men roeds eene hoeveelheid juweelen en geld hadden go3lolèn. Over do misdadigers bezit men geen spoor Kar aangereden. Vrijdag morgend had in do Ivan Gilkingstraat te Schaarbeek, eene botsing plaats tusschen een bakkerskar en een tram» Do schok was geweldig. De voerman Leopold Van der Veken. werd van zijnen bok geworpen en gekwetst over gansch het lichaam. liet paard werd een 15 tal meters mede- gesleept en erg toegetakeld en de kar la, totaal in gruis. Een onderzoek door de poli- cio ingesteld zal de verantwoordelijkheid van dit ongeval uitwijzen. Elsene. Schrikkelijk ongeluk met een paard. Georges Moirot, in dienst van een bankier A.,, uit do Guimardslraat, reed Za terdag te paard langs de Krijgslaan, toen eensklaps het dier op hol sloeg in do richting van de Diadeemstraat. Juist kwam er uit uie straat een vrachtwagen aanrijden. Het paard wilde over dezen hinderpaal lieenspringen, doch struikelde en viel. Moiret kwam onder het dier terecht. Hij werd howusteloos opgenomen en .naar het krijgsgasthuis gevoerd, waar de gonees- heeren vaststelden dat de ongelukkige zwaar aan het hoofd gewond, en zijn Lorst platge drukt was. Do arme dienstknecht verkeert in hope- loozcn toestand. St-Joost-ten-ISIoode. Oplichter aange houden. De policie heeft Zaterdag mor gend Jan R... aangehouden, een Hollander, wonende Linnaeusslrart, die ton nadeelo van zijn voorinaligen meester, een handelaar te Kuregom, een bedrag van 8000 fr. verduis terd had. St-Giliis. Belangrijke diefstal. De heer C.., fabrikant van linnengoederen, Belgradostraat,werd sedert eeuigen tijd voor belangrijke hoeveelheden koopwaren besto len. Zaterdag morgend betrapte hij een zijner arbeiders op heeterdaad van diefstal van een stuk lijnwaad. Do policie dood eene huiszoe king in de woning van den dief te Amler- leclit, en ontdekte een grooten voorraad ge stolen goederen. Do ontrouwe knecht is ter beschikkiug van den prokureur des lconings opgesloten. Antwerpen. Goede vangst. Wij heb ben in eon vorig nummer gemeld, dat le Brussel in een magazijn der Nieuwstraat een 10-jarige knaap aangehouden werd toen hij geldbeugels robberde. Do vader en een ander persoon, dio het knaapje vergezelden konden vluchten. Do kleino zegde dat men uit Antwerpen naar London zou vertrekken. Do agent Vicent ging Vrijdag namiddag naar Antwerpen on stelde zich in betrekking met do agenten der opsporingsbrigade. Zij bezochton vorschillige logemeutliuizen. In het hotel 125, Lange Heronthalsche- straat gekomen, bemorklen de agonten twee personen, die op hun zicht zich ijlings ver- ijderden. Een hunner liep de straat op, achtervolgd door den agent, die hem met roole moeite in bedwang hield. Intusschon zocht de agent Do Keysor in het huis naar den tweeden vluchtoling. O}) den zolder gekomen, bemerkte hij dat het dakvenster openstond; de kerel trachtte zich in de dakgoot lo verbergen. Hij werd natuurlijk verzocht zijne schuilplaats te ver laten. Beide kerels zijn naar het bureel van lieer adjunkt Colard-Bovio overgebracht. De oéno noemt zich J. Sackx, oud 25 jaar, geboren lo Warschau de tweede, zekere Campoli, oud 30 jaar, insgelijks van die plaats afkomstig, was do vader van den knaap dio te Brussel aangehouden werd. Beidon waren in het bezit van verschiilige' brieven on postkaarten, van een ticket voor do Harvvicliboot, alsook eener som van 3000 frank in Rüssischo, Duilsche en Engel- sclie munt. Zij moesten Vrijdag avond naar Londen vertrekken. Zon,der twijfel heeft men de hand golegd op twee internationale guuw- dievon. Gent. Erge val. Zaterdagnamiddag, om 5 ure, is de genaamde Prudence Provost, oud 43 jaar,wonende St. Pieters-Aalslslraat, 138, zoo erg gevallen aan de Tentoonstel ling dat zij het linkerbeen gebroken word. Na poor dokter Baillon verzorgd te zijn, werd de ongelukkige naar liet hospitaal overgebracht. Botsing. In don nacht van Zaterdag tot Zondag, rond hilf twee ure, is de steamer Hermain II aan den houlbassijn in hotsing gekomen met eeno elcctrieke kraan, die daar geplaatst is. De hotsing was zoo geweldig dat de kraan uit do riggels geworpen werd en dal de electrieko kabel gebroken werd. Laerne.Ketel ontploft. Vrijdag is in do weverij van M. Hanus een ketel ge sprongen. De ontploffing was zoo hevig, dat geheel het mekaniek en de ruiten do lucht zijn ingevlogen. Al dö wgfkliedcn waren het fabriek uitgeloopen, meenende dat er eene ontploffing was op liet poederfabriek. Gelukkiglijk dat er juist geene personen in de plaats waren, anders zouden er voorzeker doodelijke ongelukken plaats gehad hebben. Lokeren. Brand. Zaterdag avond is brand ontstaan in do woning van woduwe Goelens, Nijverheidstraat. De pompiers snel den spoedig ter plaats en vielen het vuur moedig aan. Na een uur werkens was alle gevaar verdwenen. De schade is zeer belangrijk. Er is ver zekering. Stekene.Spoorwegongeluk. Zater dag namiddag was een der paarden van M. De Vleeschhouder uit den stal gebroken en op do sporen geloopen. Het dier word door eon trein verrast. Het paard werd in de vaart geslingerd en kon slechts mot groole moeite gered worden. Gremberghen. Diefstal. Vrijdag nacht zijn stoutmoedige dieven in do scha- lienfubriek gedrongen van M. Eug. Staes en Cio, slaande langsheen de Dijkstraat. Zij hebben eeno ruit uitgesneden en liet venster geopend om alzoo in do stokerij te geraken daar hebben zij al de koperen waterkranen afgedaan; daarna zijn zij hoven iii do ma- cliienkamer gegaan, alwaar zij al het koper, dat onder hun bereik viel, afgewrongeu en modegenomen hebben en bet overige zoo erg beschadigd dat do fabriek in eene gansche week niet zal kunnen werken, öp de raa- chienkamer stond eene motocyclclte, we gende 600 kilo deze hadden de dieven ook medegenomen tot achter de forten waar zij in eeno beek geworpen werd. Al het koper was van de motocycletle afgedaan en org beschadigd.Mon berekent het gestolen koper, alsmede de aangerichte schade in do fabriek op ruim 1000 fraiik. Ten Bureele dezer, Ist* GoïïïSSlUKse» Ssepldekeaas,gedrukt in 't goud l,75fr. de 25. Nieuwe modellen, grooten keus. CENTRAL-CINEMA, Lange Ridderstraat, Aalst. Programma van den 8 tot 13 Fe bruari 1913 EERSTE DEEL 1. De aanhouder wint, blijspel 2. Eclair- Journal, belangrijk, laatste nieuwigheden 3. De bloedige harreol,drama4. Mon vraagt oenen kostganger, klucht TWEEDE DEEL 1. De Wrok,drama 2. HARE WEDER WRAAK, (in 3 deélon) Groot drama uit het hedondaagsche leven 3. De koers van Ga- vroche, klucht. Pen'SOffjen dio eene plaats zookon, of eene aanvraag willen doen, huizen of kamors huren, voorwerpen verloren hebben, enz., zullen door onze Kleino Aankondigingen den besten uitslag bekomen. Dievenen policie aan 't werk.Sedert geruimon tijd worden er talrijke diefstallen gepleegd te Welle, op de nieuwe spoorlijn Brussel-Oostende de dieven stolen er alles wat niot te boet of te zwaar was, hameis, riggols, tot zelfs do buffels der wagons Dc gendarmerie van Denderleeuw had de han den vol om onderzoeken te doen. Op 2 Januari laatst betrapte men op voorzegde werken een kerel op heeterdaad van dioflo: hij was gekomen met eeno kar en had niet minder dan 250 kilos ijzer opgeladen voor den hoer Burgemeester van Welle gebracht, bekende do kerel, want loochenen was on mogelijk hij drukte onder 't gowicht van het gestolcno .hij verklaarde verders te boeten Van Vaerenbergh Edmond, wononde le Aalst-Mijlbeck. Daarop liet mon hem in vrijheid, en het parket van Audenaarde be gon eer. neerstig onderzoek. Dan eerst word GsweCiBSen t'®nd Ss&B^as't. ANTIVARI, 10. In de aanvallen van de versterkingen van Tarabosch. gisteren, Maandag, hebbende Monlenegers een duizendtal dooden gehad. De verliezen der Serviors waren ook zeer aanzienlijk. Ei-rade S7SJB Yae'aKsQSGÊB- CETTIGNE, 10. Al de forten der Turken rond de versterking van Tarabosch zijn vernietigd of ingenomen. Men mag zich alle oogenblik- ken verwachten aan de overgave van do versterking. MUSTAPHA PACHA 10 Tot hiertoe werden er aan de vestingen van Tchataldja enkel schermutselingen geleverd. De Turken bobben al do kleine aanvallen der Bulgaren afgeweerd. Al de pogingen der Bulgaren om doortocht langs daar te vinden zijn tot biertoe mislukt. Van weerskanten maakt mon zich gereed tot eenen grooten veldslag. De Bulgaren stellen op den uitslag van dien slag hunne hoop zooveel te meer dat Andrinopel aan hunne aan vallen blijft wederstaan. |-3q4 velschil taasschen fëosïraenie en BuSgarie. Rumenie vroeg eerst heel de provincie van Sileslria. De Bulgaren wilden enkel de stad afstaan. Zulks bleek gansch onvoldoende voor do Ruineniers, die dan een grondgebied vroegen nagenoeg den vorm hebbende van een vierkant en zich uitstrekkende van Silistria tot Varna. Nu heeft Rumenië aan Bulgario voorgesteld die provincie af te koopen, mits do som van 300 millioen frank, in twee keeren te betalen. Hefc beSeg vasi Scaaüar i. CETTIGNE, 10, 10 uren van den voormiddag. In don laatslen nacht hebben de Montenegers. dank aan eenen aanval met de bajonet zich meester gemaakt van verscheidene forten en zijn gansch meester van het omliggende van Tarabosch. Van weerskanten heeft men aanzienlijke verliezen te betreuren. CETTIGNE 10. Officieel. De strijd lusschen Montenogers en Turken heeft drie volle dsgen geduurd. De Montenegers lieten 2500dooden op het slagveld. Do Turken ongeveer 4000. De Montenegers geraken langzaam vooruit. Maar die tvoorluitgang kost hun vele monschenle vens. Etëoeg VB,edles©s2d<Ei,lfo«aiiisE©53a?gein)« CONSTANTINOPEL, 10. Do oud-vizier Haki-Paclia heeft Constanlinopel verlaten voor Londen. Hij is gelast pogingen aan te wenden om nieuwe vredesonderhandelingen aan te knoopen. Bood van don inzitten dsB* RapiaibsieSc waisn Ssns-SaSwatoB*- De voorzitter dezer republiek is gestorven ten gevolge der wonden hem toegebracht tijdens de tegen hem gesmeede samenzweering. Ba OSTüTOeJiieÉBSig 5n SféegsSco- Maandag morgend werd te Brusset, in het gezantschap van Mejiko, de volgende kablogram ontvangen Militaire omwenteling in dé stad van Mejika. Landsbestuur bewaart en verdedigt toestand. Een later bericht, dat tot hiertoe r.og niet wordt bevestigd, brengt de tijding dat do ministerraad zijn ontslag zou hebben gegeven. ËCind uesdofesi Sa Vors*, Zondag nacht hoorden voorbijgangers in de Van Kersbeekstraat le Vorst een kind schreien. Daar het hen dacht dat het geschrei uit een hof kwam klommen zij over het hekken en vonden or een kind v^u nauwelijks oenigo da gen oud. in oen beddelaken gewikkeld. De ontaarde moeder wordt opgezocht. men gewaar, dat de zoogezegde Van Vae renhergh, eon valschen naam had opgege ven. Alle opzoekingen om hem te vinden bleven vruchteloos. Eindelijk, Vrijdag avond om 9 ure, gelukte den ondercommissaris Van Nuffel, onzer stad, erin den waren da der en verder al zijne medeplichtigen van Welle en Denderleeuw in liet nel te krijgen. Het is een lTjarige voddenkooper dezer stad die beweerde alles te goeder trouw, don 2 Januari voor 9 frank le hebben gekocht an eenen kerel van Erembodegem, die hij bovendien van niet minder dan acht oneer lijke foiten ten laste van het spoorwegbe- sfuur betichtte. Proces-verhaal werd tegen hem en zijne medeplichtigen gemaakt en naar Dendermondë en Audenaarde gezonden. Den 29 Januari laatst, bemerkte De Devn Petrus, haanwerker op de sektie van Denderleeuw naar Sottegem, dat liet licht van den disqüe van hot signaal verdwenen was. Eonige stappen verdor vond men ge broken glas, maar de koperen hollamp^ was gestolen. De ondercominissaris Van Nuffel, heeft hier te Aalst do hand gelegd op den persoon die de lamp kochtdeze heeft den dief doen kennen, een persoon van Dender leeuw, dio aan zijn proefstuk niet is. Onze policie heeft de koperen lamp hij eenen koopman in oude metalen doen aanslahen. Zaterdag avond, rond 6 ure, werd in de Pontstraat, Jufvrouw Bisdorf, wonende op het Begijnhof, hare sacoche afgenomen, door eon kerel, dio in allerhaast de vlucht nam. Voorbijgangors zeiten den dief ach terna en golukten er in, hem aan te houden en in de handen der policie te leveren. Op het commissariaat loochende de kerel alles af, doch hij eindigde met te bekennen, en voegde er hij, dat hij het kabasje aan de Oude Vischmarkt, weggeworpen had. Hij werd ter plaats geleid, doch men kon de sa coche niet terugvinden waarschijnlijk ligt zij in het water. Do inhoud beliep tot 75 fr. Do dief, zekere Alfons Wwerd voorloo- pig in den amigo gezet. Zondag aanstaande zal in de St. Martinus lccrk aan het Hoogaltaar om 10 uren de plechtige II. Mis opgedragen worden van wegens de Katholieke Reizigers Club tol lafenis der ziel van den heer Emiel Van Ren- terghem, in loven Voorzitter van den club. Al do leden zullen liet als eenen plioht aanre kenen, een laatste hulde to brengen aan hunnen Voorzitter en het II. Misoffer hijwo nen. Ook de leden van den Katholieken Werk manskring zijn uitgenoodigd. Dat dus niemand ontbreke. - Met het Winterseizoen laat uw koilu- men, pardessus en alle andere kleedingsluk- ken vorwen :n 't Blauw, Bruin, Grijs of Zwart, in do Sloomververij Karei Alt. Géranle Céline Van Landuyt, Lange Zout- slraat, 40,(Let woi op liet adres en nummer vandc straat. 771 Aalst. lOfeb. Hopmarkt vaster, ver- koopers en koopers fr. 100. GeeraarstSfoerrjen 10 leb. Tarwe de 100 kilos 22,50; Masteluin 19,00; haver 22,50; Rogge IS 10; boonen 23,00; Aardappelen 5,50; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00boter do kilo 3,20 a 3,40 eieren per 25, fr. 2.50 ruw vlas 0.94. Hoornbeesten 2r>0,Viggenen 154. Verloren Zondag avond in do Nazarelli- straat (Hoogstraat), vrouwenpels (fourure). Torug te brengen legen goede belooning, Zonnestraal, 22, Aalst, 86 ▼erme*rdert de En-.ul-.5on Scolt den eeSluïl en schor.Ut Gezondheid en Krachten terug. „Mijn dochtertje was uiterst «-wak geworden en had j-eencudcn minsten eetlust. Op weinige dagen schonk de Emulsion Scott krachten, eetlust en vrooiijLheid aan mijn dochtertje terug, dat thans eene volledige gezondheid geniet." (Get;) Eirmiu i-iatoL Villevs» ajLcsse, 2 Januari 1912. Wcicert de xvaardelooze öa- maaksels en aanvaardt errliel do Emulsion Scott,gebruikt in het Toevluchtshui» d«*r Kleino Kribben voor bloedarme Kin deren te Brussel-Boendaol. Prijs 2,25 fr.en 4,50 fr.bij alle apothe kers. Staal vrachtvrij, mits 50 centie men in postzegels, gestuurd aan hï. G. Cobbeuhagcn. 39, Zuidstraat, BrusseL van M. Camiel Praet, opticion-spceialista Aalst, I ungo Zoutatraat, ti 10-februari, 15 uro: Baromuter 775* Thermometer 8"5 Wind: zuid-zuid-wes* Vooruitz.schoon weer

De Volksstem | 1913 | | pagina 3