SCOTT Bofstaandqëmngëfi Laatste Berichten MULSION Stadsnieuws C3 T* Weerkundige waarnemingen niet zieK te worden FEEST WBJZEE3 Et. EEMAN, lag. Chlmiste, Alsst ELIXIR ÖALUNAS 8 'APRIL' 1913 wijzo hebben geopend. Zij werd door gas yerslikt. Brand. Zondag morgend rond 10 1/2 ure is brand ontstaan bij M. 13.., pho- tograaf, Koninklijke straat, Daar er zich niemand thuis bevond, had het vuur spoedig grooto uitbreiding -genomen. Dank aan de krachtige werking der pompiers kon het ▼uur woldra uitgedoofd worden. De schade 11 vrij aanzionlijk. Doodelijk automdbielongélah. Beni ge knapen speelden Zondag namiddag op de Walerloolaan, toen een auto in volle snel heid naderde. De chauffeur Icon niet tijdig genoeg sloppen en een dor knaapjes werd omvorgeworpen en overreden. Do arme kleir.o werd do ribben gebroken en moest in hopoloo/.on toestand naar het gasthuis over gebracht worden. lievige brand. Zondag avond, rond 11 ure, is brand ontstaan in do werkhuizen der Staatsspoorwegen, Verlengde Masui- straat. IJet vuur nam spoedig groote uitbrei ding en dovlammon sloegen hemelhoog op. De stalieworkliedon en de pompiers van Schaarbeek, Laken, Sl-Joost-ten-Noode on Brussel vielen liet vuur aan. Daar do Verlengde Masuistraat te eng was en do werking der pompiors belemmerde, word het vuur langs de spoorbaan bestredon. Rond middernacht storlto liet dak in en kort nadien waren do pompiers het vuur meester. De schade is zeer groot. Een onderzoek is geopend. Erg ongeluk. Een jonge wielrijder van U>Tenthuis, Frans Hendrickx, lo Brus sel' op bezoek, reed bij onvoorzichtigheid op den hoek dor Trierslraat tegen een heeren auto. Ilij word onder het rijtuig geslingerd on met gebroken boenen opgenomen. Maar ja, buurvrouw, mijn lcoffio is al tijd goed, want ik eisch den naam Vincart Fils, op mijne pakken chicoreo dor Trap pisten. 1500 St-Joost-ten-Noode. Goede vangst. Da policio alhier beeft Iweo kerels aange houden, onderscheidenlijk 21 en 22 jaar oud, die een meisje uit Parijs naar Brussel had den inedögelokt, waar zo haar in een buis van ontucht wilden plaatsen. Do ellendelin gen zijn ter beschikking van den prokureur des konings gesteld. Het meisje is naar hare ouders te Parijs teruggestuurd. St-Pieters-Jette. Eene schrijnwerkerij door brand vernield. In don nacht van Zatordug lot Zondag, rond 2 ure, brak brand uit in do schrijnwerkerij Eg. Meesens. gele gen Thomaesstraat, nabij de Statiestraat. Wanneer men hot vuur bemerkte sloegen de vlammen reeds langs bet dak uit. Toon de brandweer toesnelde stonden zij voor een echten vuurpoel en do omstaande huizen waren zeer bedreigd. Er viel niet lo denken aan het redden van hot werkhuis, dat dan Dok gansch afbrandde. Men kent do oorzaak ran den brand niet. Zele Erg verbrand In do brouworij van den heer Van Damme, Langemuntv is er Zaterdag avond rond 7 ure een pijnlijk ongeluk gebeurd. Do brouwersgast Gustaaf Van Wezomaal, oud 37 jaar wonende op do wijk den Driesch, was gelast met don ketel kokend water af te laten. Do kraan van den kelol liop échter niet goed. Do knecht trok ie er met geweld af, maar op hetzelfde oogonblik kroeg hij het kokende water op de beenen. Do ongelukkige liep seffens om bruine zeep on overslrook er zijne wonden mtklo. Dit vermeerderde nog zijne pijnen. Doktor Verhelen in allerhaast goroepen verzorgde hem waarna hij naar zijne woning werd overgebracht. Do ongelukkige zal twee maanden werkeloos moetou blijven Hij '9 vader van 6 minderjarigo kinderen. Automobiclongcval Zondag- voor middag rond 10 ure spoelden eon groep kin deren, aan de school der Zusters op de wijk Dürmo. Eenigo wielrijders kwamen anngere- deh en de knapen zetton zich op zij. Korts na de velomannen volgde den automobiel ▼ah M. X. van Cruybeke. De voerticn jari- go Michel Temmerman liop juist over «lo straat en werd door den auto gevaten eenigo meters ver geslingerd. De jongon bleef ton gronde lijgen en do automobilisten stopten oumiddelijk. Dokter Daelman werd in allerhaast ontbo den. Do knaap droeg-wonden over gansch het lichaam. Gelukkig is er niets gebroken en zal binnen conige dagen hersteld zijn. Do-hcorX.. eigenaar van den automobiel beeft nopens hol ongeluk eon onderzoek ge vraagd. Wichelen. Erg gewond. De land bouwer Van Dainino sneed Zaterdag een bussel strooi door, toen do pik uitschoot on hem in den huik terecht kwam.-Van Dammo bekwam eeno ergo wonde en verloor voel blöod. Gevecht. Zondag' morgend om 1 ure is een gevecht ontstaan in oene herberg der Moors el h a an. Twee kerels van 't Fort hadden daar gansch don nacht zitten drinken, loon daar rond 1 uro eenige jongens van Moorsel voor bijkwamen. Zij randdon do hoeren aan en sloegen en stampten zo zoo zeer, dat or twee met moeito konden opstaan en door hunne makkers moesten naar huis geleid worden, Met het Winterseizoen laat uw koslu men, pardessus en allo andero kloedingstuk- ken verwen in 't Blauw, Bruin, Grijs of Zwart, in de Stoomvorverij Karei Alt. Géranle Céline Van Landuyt, Lange Zout- straat, 40,(Let wei op het adros en nummer van de straat. 771 Personen die oene plaats zoeken, of oene aanvraag willen doen, huizen of kamers huren, voorwerpen verloren hebben, enz., zullen door onze Kleine Aankondigingen don besten uitslag hekomen. Laffe aanranding. Zaterdag avond kwam do werkman Karei Glieeraoidts met den trein van 7 3/4 ure van zijn werk terug. Opoenige minuten van de statie werd hij aangerand door vermomde kerels, die hem «iju weekloon, cene som van 23 fr. ontna men en hein erg mishandelden. Hij kroeg ook nog Iwoo inosslekon. Eeno klacht is noorgologd. St Niklaas-Waas. Diefstal. In den nacht van Zaterdag lot Zondag beoft men len nadeele van Frans De Graeve, landbou wer, wonendo in do Poslslraat, al de kiekens geslolon. Do dadors zijn onbekend. Denzolfden nacht werden in do Heimolinclc- straat, hij lamibouwcr Jozef De Meester, al de konijnen weg gehaald. Hier ook zijn do daders onbekend. Voor hunne hinders. Twee huismoe ders uit do Moelandlstraat, kregen Zaterdag avond rond 10 uro, twist over hunno kinde ren. Van woorden kwamen zij tot daden en welhaast trokken do twee Eva's dochters ®lkaar de haren uit het hoofd. Vrouw II..., werd ook in het aangezicht erg gekwetst. Procos-verbaal is tegen beide huismoeders opgemaakt. Wï EI LR IJ DEIN De baankoers Parijs Tours Zondag morgend, om 8 uro 15, werd het vertreksein gegeven voor deze belangrijke baankoers, aan 118 deelnemers. Do boste Fianscli9 er. Belgische baanrenners waren ingeschroven, alsook eenigo goede Italiaan sclio rijders. Er wordt niet geslapen onder wege, daar Godivier, Duboc en Lapizo oumiddelijk doortrappen. Alhoewel de haan klimop gaat, wordt er Hink gereden. DeFranschman Aubry on do Belgoti Ilm let on Tliys 1)1 ij ven aan elkanders wielen haperen en vliegen ten gronde. Tliys is er gekwetst en moot in eeno apotheek binnen gedragen worden. Hanlet zit spoedig weder op zijn rijwiel on weer weg. Aubry wil het zelfde doen, doch zijn machien hangt aaneen niet meer en hij mag te voot naar huis gaan. Hij is echter van Parijs hetgeen voor hem een gemak was. Jean Alavoine en Dernyter moeten te Chaumasson hunne handen horstellen, doch eon twintigtal kilometers verder zijn zij reeds terug bij do hoofdgroop. Nog vele andere rijders waaronder Frans Faber, Charron Spiessens, Chauvière, Tiberghien, Hostoin, Iiippert, Dupont, onz. moeten ook herslel- lingon doen. Aan do vliegende kontrool van Dourdan zijn zij nog met een zeventigtal rijders in de hoofdgroep. Frans Faber komt hier vier minuten achteruit. Op de kalseiden van Dourdan worden Gliristophe, Godivior, Tribouillard en Petit Breton achtergelaten, 't Is ecliter voor niet lang, want te Angerville zijn zij wederom hij de hoofdgroop. Do snelheid is veel ver minderd on Engel, en Abel De Vogela,ero omen ook woder hij het koofdpoloton. Nu on dan tracht een der rijders eens to ontsnappen. De hoop is echter te groot en dn vluchtelingen worden telkens weilor inge haald. Om 12 uro 5 m. komt do hoofdgroep te Orleans aan. Het was er vaste kontrool,doch daar er nog oen veertigtal rijders in do hoofdgroep zijn moet er niet goteekend worden. Onder de leiders vindt men nog Brocco, Engel, Petit-Breton, Menager, Demun, Aorts, Dieriekx, Ronsius, Van Daole, Crupelandt, Monseur, Defraye, Blaise, Vandeiiherghe; Niedergnrg, Hanlet, Everaorls, Emilo Geor- got. Mottiat, Lamon, Lapize, Pólissier. Mas- selis, Louis Heusglnm, Buysse enz. enz. - Petit Breton, Blaise, Defraye en Massolis nemen spoedig wat eten en pogen te ont snappen, doch zij kunnen slechts oen vijftig tal meters ver wog. Aan do poorten der stad is de groep reeds hervormd. Te Blois is het hetzelfde. Daar zijn zij nog met -13 aan de leiding. Even voorbij Blois komt Frans Faber zijne plaats in de hoofd groep terug nemen, 't Is evenwel voor niet lang, want weldra is hij opnieuw door oen bandbreuk buiten strijd. Er zijn maar vijftig kilornolors meer te doen en zulks is zeer weinig oin hom hoop to geven nog do eerston voor Tours terug te zien. Louis Ilcusghqm. die verleden jaar den koers won. valt te Ambroise on blijft bewus teloos liggen. Hij moest ook in oeno apotheek binnengedragen worden. Tg Montlouis (233 kim.) zijn er nog een dertigtal rijders in de hoofdgroep. Zij komen al to samen in don volodroom van Tours aan. De strijd is zoor hevig. In de eerste rondo valt Lapize, torwijl Petit Breton tegen de borslleuning geslingerd wordt. Eenige rij ders, die een goeden eindsprint hebbon, la ten zich door do groep insluiten* Do officieëlen golukken or mon weet niot hoo, in do 9 eor3ten op to nomen en te rang schikken. De overigen uit de hoofdgroop krijgen elk 10 punten. Ziehior do orde der aankomsten 1. Karei Cruppelandt, Frankrijk, om 3 u. 30 m. 2. Goorges Passerieu, Fr. op 1/2 lengte 3. Luquet, Fr., op 1/2 lengte 4. Roné Van don Bergho, op 1 lenglo ;5. Louis Mollial, Bolg. op 1 longto 6. Rossius, Belg, op 1 lengte 7. Tribouillard, Fr., op 1 lengte 8. Engel, Fr., op 1 lengte 9. Emiel Georgol, Fr., op 1 lengte. 10. llanlet Ilenri (Belg) Lamon Robert (id.) SalmonFélicien (id.); Garrigou Gustaaf (Fr.) Pélissier Ilenri (id.) Monseur Geor ges (Belg)llcusghom Hector (id.) Scieur Léon (id.) Doman Pnul (id.) Niedergang (Fr.) Colli cl (id.) Saineyn (id.) Lorgeou i(id.) Léonard G. (id.); Aorts Emiol (Belg); «ouillet (Fr.); Micheletlö (ItalAgosloni, (id.) Doms Victor (Belg) Buysse Marcel DE VOLKSSTEM PER TELEFOON E5e aanwaSSen legen ScwSari- CETTIGNE, 7. Do aanvallen tcgon Scutari door do Montenegers gedaan, gebouron met eene hovigheid en eeno woodo die alle inbeelding te hoven gaat. Een kolonel aan 't hoofd van 600 Montenegers streed togen de Turken on do Alhanee- sche vrijwilligers, lijf om lijf, maar werden eindelijk teruggedreven na groote verliezen ondergaan te hebbon. De algemeene aanval tegen de stad zal morgen Dijnsdag beginnen. Internationale beteoying tegen fvüontenegro. LONDEN, 7. De mogendheden, na mei elkaar in verstandhouding le zijn gekomen, hebben aan 'den bovolhebber van do internationale eskader voor Antivari liggeiido, het hovel gegeven don blok us van de Montenegrijnsche kusten to beginnen, indien, binnen do drij dagen Monte negro aan den wensch der mogendheden geene voldoening schenkt. Die blokus zal bestaan in het aanhouden van al de schepen die oorlogsmateriaal ver voeren, of die manschappen aanbrengon tor bestemming van Montonegro. Eene rsas den PORT-SAID, 7. Do IIamidie is het kanaal van Suez binnengevaren men wool hier niot welke zijne bostomming is te Port-Saïd heeft hij voorraad opgedaan. E3e EjesuêtEdeSsny dor mogendheden. SOFIA, 7. Men schijnt hier overtuigd, dat do slad.Silistria'aan Rumonië zal afgestaan worden. Dat nieuws is nochtans nog niet bevestigd. Hét zal aan de vergadering vanSt-Pelersburg voorbehouden zijn hierin het laatste woord te zeggen. OSefsiaHsn ta St. Giüta-Ss'usael. Zondag avond kwam mevrouw De W. wonende Wuterlooschen steenweg, na cene afwezigheid van verscheidene dagen, zij vond er al hare meubelen opengebroken. Al hare juwoelen,het zilverwerk, kunstvoorwer pen enz. waren verdwenen. Toon M. Lambotte, wonende Bethleemstraat, Zondag avond rond 11 uro tehuis kwam, vond hij zijne deur openstaan. Op het gelijkvloers waren alle meubolen opengebroken en alle voorwerpen van waarde verdwenen. in ©©sfcem'iijk Maandag morgend heeft cp de spoor- weglijn van Fiume eene vreoselijke ramp plaats gehad. Er zijn dertig dooden en 70 ekwelslen, waaronder nog verscheidene doodelijk. Nadere bijzondorheden ontbreken nog. Zo nooit veronachtzamen. Gij suit u on. rust, tijd en csld sparen, met dadelijk da Emulsion Scott te nemen, het middel bij uitmuntendheid voor Hoest. Kinkhoest, Bronchiet en alle ontstekins van Keel eo korst. Enhel do echte Emulsion Scott (gebruikt in het Toevluchtshuis der Kleine Kribben voor bloed» arme kinderen te Brussel. Boendac!) bezit eene aanbeve. ling van 37 jaren voor hare zuiverheid en hare werkdadig® kracht. Prijs 2.25 fr. co 4,50 fr. bij alle apothc- kers. Staal vrachtvrij, mits 50 centie- men in postzegels, gestuurd aan M. G. Cobbcnnagca, 39, Zuidstraat, Brussel. (id.) 31. Diorickx (id.) 32. Everaorls P (id.); 33. Faber Frans (Lux.) 34. Crislophe Kavel (Fr.) 35. Fraissmet (id.) 36. Omer Beaugendre (id.)37. Maerlens (Belg) 38 Depauw Achiel (id.) 39 Kvanskens,Belg; 40 Paul Ernest, Fr.; 41 Méuagor. id.; 42 Devroyo Ilenri, Bel 43 Kippert, Fr.; 44 Masson, Belg; 45 Wau- ters, id.; 46 Steux.id.; 47. Devogelaere, id.; 48 Oriani, Ilal.; 49 llarquet, Fr. 50 Bou- hours, id. 51 Chauvière, Fr.; 52 Lefevre, id.; 53 Eigeldingor, id.; 54 Fignot, id.; 55 Lannoy id.; 56 Barret, id. 57 Bergerioux, id.; 58 Druz, id.; 59 Suter, Zwitser 00 Colucci Italiaan. 61 Bourgoin, Fr. 62 Linon, id.; 63 Petit 64 Piólrois, id. Daar do hoofdgroep da 246 kim. aflegde in 7 uren 15 min. werd er dus gereden met oene gemiddelde snelheid van 33 kim. 931 meters per uur. Velodroom van KarrsveJd (Brussel) Uitslagen dor koersen van Zondag 6 April: X Snolheidskoera ypqr beroepsrijders Finaal: 1. Michiels, 2. Rielens, opéén lengte; 3, Boone. II. Premiënkoors voor onafhankelrjken 1. Michiels; 2. De Bae; 3. Van Ingelghem; 4. Van Sleenput; 5 Rosiers. III. Koers achter motoren in drij reeksen, van 20, 50 on 50 kilip. Algeineene klasseering 1, Guignard (1,1. 2); 2. Linarl(2, 2, 1); Jacob Êsser; 4. Miquel. Velodroom van Zurenborg (Anfwsrpen) Uitslagen. Internationale koers achter taudems.in drij reeksen van 10,20 en 40 kil. Klassement der drij reeksen 1. Stol (1, 1, 3) 5ipunlen; 2. Van Hou- waert (1, 2, 2) 5 p.; 3. Léon Georget (3, 3, 1) 7 p. Handicap voor tandems Finaal 1. Barendse-Janssons; 2. Van Bever-Galulle; 3. A. en V. Pannenlier. Snelheid, finaal 1. Van B#ver; 2. Buyl; 3. Gatullc. Snelheid voor tandejns, finaal 1. Van Bover-Galulle; 2. Pannentier ge broeders op oene li ilro lengte; 3. Tullekon- Didior, op eene halve lengte. Velodroom Van Verviers 80 kim: 1. Michel De Baets 5 p.; 2. Cesar DobaelsS p.; 3. Dubois 11 p. 4. Plalteau 18 p. 20klm. onafhankelljken 1. Delhougne; 2. Verdin; 3. Wislet; 4'. Martin. Velodroom Van Bergen Boginnolingen 1. Vincko, Genthrugge; 2. Masquolier, Jumel; 3. Henry Charles, Bergon. - Halve fondkoers achter motors 1. Ivan Goor; 2. Lasson. Lasson, die Zondag te Aalst rijdt tegen Luyckcn, leverde een prachtige koers. Dat belooft ons iels puiks voor Zondag aanslaande. Velodroom van Mariakerke-Gsnt Uilslag van den 80 kil. koers voor be- roopsrijders j. l.Van Lerberghe, in 4 uur 51 min.; 2. L. Buysse, op 20 meters ;,3. Anno, opeen half wiel 4. Brulin, opéén wiel5. Vanderieck, op éen lengte Mortier, op één lengte 7. D'llossclie, opéén tobr. C. Haeck, Vermeersch, Vernost, lleychler en De Vogelaore gaven het op. Do'premiën werden gewonnen doop Ver nest (6)D'Hossclio (3) Brutin (2) Anno en Van Lerberghe elk eene. Velodroom van Charleroi Uitslagon Kleine Leiiteprijs 1. Olto; 2. Duquesne 3. Sonntag. Groote Lentoprijs 1. Kramer, 3 p.; 2. Hourlier 5 p.; 3. Dupré, 7 p. Afvalkoers 1. Duquqsne; 2. Sarliaux; Teclimer. 10 kim. 1. Hourlier; 2. Otlo; 3. Dunré; 4. Duquosne; 5. Teohmor. Australische koers 1. Kramer; 2. Dupré; 3y Hourlier. AANBESTEDINGEN AALST 1 Maken eener wielrijdershaan, langs don steenweg van Aalst naar Ninove, op het grondgebied van Erembodegem, Well Denderleeuw, Idogem en Ninove. Het bestek bedroeg 50,000 fr. Hohhen aangeboden M.M. A. Do Vleoschliauwer, Audenuaidi r 43,419 fr. C. Brihet, Erondegem 44,000 en 44,200 V. Roclandt, Lede-,'44,750 D.De Groeve, Erpo en A. De Jonglio, Lede. 40,780; Ediers, Erondegom, 47,780; P. Gelein, Gent 49,000 G. Gock, Nederboo- laere. 49,114; B. Schockaert, Erondegem, 49,600; E. Vergole, Pamel. 50,997; R. De Jonghe, Ninove, 51.060 80; S. Van Geert, Aalst, 51,189 J. Picard, Eigonbra- kel, 55,771 J. Picavot, Waterloo, 56,633 K. Joos, Hamme, 56,900; R. Dubois Lessen 56,943. VERMAKELIJKHEDEN CENTRAL-CINEMA, Lange Ridderstraat, Aalst. Programma van 5 tot tot 10 April 1913: EERSTE DEEL 1. Donovau de stoker, drama 2. Eclair Journal, belangrijk, laatste nieuwigheden 3. In de schaduw der kroongroot drama in 2 deelen 4. Sparen doet vergaren, klucht. TWEEDE DEEL 1. TIGRI S, groot drama in 4 dee len (Dezen film zal ongevpor «>en uur en half duren) 2. Gavroche minister, klucht. o Scliouwbur|;e». Br-usscl DINSDAG 8 APRIL Koninkl. Vlaamsche Schouwburg. Dc Le vende Brug. Zomerpaleis (Grótrystrnat).Verscheiden heden. Avondverloouingon om 8 1/4 ure. Palais de Glace; Wunnoosherg. Schaat senrijden op echt ijs. Drie zittingen per dag. Royal Nord Cinéma (Theatre Gaumont), Noordlaan, 98 lot 104. Toegang van 2 1/2 tot 11 ure. van M. Ca»ni«l Prael, opticien specialist© Aalst, I nngo Zoutstraat, 6 7 april, 15 ure: V Baroinuter 755"5 Thurmoinetor lü® Wind; oost Vooruitx. regenachtig men en hij de Apothekers lluys, Gent De Beul, Am- werpen in alle apotheken to AudenaardoDo Valkeneer, AalstLihotle, Yperea. 433 voor do Stad en het Arrondissement Aalst AALST 18 Mei. Kunstavond door de Koninklijke Harmonie. 6 en 13 Juli. Golegenheids cantate, ter goTe- genheid der Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 7 Juli. Voldfeest door de Koninklijke Har monie. 20 Juli, om 10 uren, Pontificale Hoogmis in opon lucht, ter gelegenheid der Jubelfeesten van O. L. Vrouw ton Druiven. 20 en 27 Juli. Groote Historische Sloet ter gelegenheid dar Jubolfeeslen van O. L. Vrouw ten Druiven. 23 en 24 Augustus 1913. Algemeeno Land dag van de Katholieke VLamsche sludonten van heel hot land. 31 Augusli. Jaarlijksch FeesLvan den Bond der Gedekoreerde van Aalst. 14 September. Kiinslavond door de Konink lijke Harmonie. HOFSTADE 27 April. Groot Festival ter gelegewlmid dor inhuldiging en wijding van het prachtig vaandel der fan fa ar. VOORDE BIJ SANTBERGEN 27 April. Plechtige inhuldiging en wijding van liet prachtig Vaandol van St. Marcollus-Bond. Verbroedoring der Xaverianen van het omliggende. N. B. Dc katholieke maatschappijen van de Stad en het A rroudissenient warden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 'l beheer van uns blad mede te deelen. Analyses üceages fcïaéiéresiertilï- cantes Eaux Minerals Alliages Maiières grasses ALbumine. 101 MARKTPRIJZEN Aalst.—7 april Hopmarkt,kalm, prij'zcn fr. 95—100. Hoppekeesten, fr. 0.70 tot fr. 0.90. Geeraarsdliergcn 7 april Tarwe de 100 kilos 23,00 Maateluin 17,00; haver 22.50; Rogge ïb 00, hooncn 23.00, Aardappelen 5,50; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter «lo kilo 2,75 a 2.eieren pel 25, Ir. 2.00 ruw vlas Q.Ü3. Hoornbeesten 305,Vjggenen 195. ALLEEN GENEESTi Snot, Slacht ruiven. Kroep,Torlng, Slecht leooen. der Duiven en Kiekens. f fr. BO de flcsch. Overal gesluurdl na onlvaasst van 1 Ir. 70 in poslbon ol Zeacls. Depot: DETRY, Fonlainasplaats, 20, Brussel. ei hij di Apothekers: le Beul, Antwerpen; Hyys, F-rntir. allo apotheken te Audenanrde De Valkeneer, AalstLibotte, Ypercn Hulpiau, Kortrijlc; Sehmitz, «Tostende. '433 rfiicnj,

De Volksstem | 1913 | | pagina 3