Hcndsrd pijnen dsoreonaziekte VVeorkiindiga w Lofzangen dc-or liet vclk en sermoen deer den Eerw. Keer Deken. Dn Sezangenzullen uitgedeeld worden aan Ingang der lier!-. De ronde van België FEESTWIJZER Rechtbank van Bemlenneade. Groots jaarlijksclie Bedevaart Et. EEMAN, Eng. Chimiste, Alost waarnemingen PWCt Of IA COURSE 20 APRIL 1913 DE VOLKSSTEM Hofstade. Ongeval. Terwijl Zondag avond, de Koninklijke Harmonie van Lede op de Dorpplaals spoelde, viel een der muzi- kanton van don kiosk. Ilij werd erg go- kwetst. Zijn instrument viel hem op hel hoofd en de man werd 't neusbeen gebroken. Een goneesheer heeft hem verzorgd. Lokeren. Bestuurder aangevallen. Twee werklieden der haarsnijderij La Leedo hebben Maandag morgend den be stuurder, de heer Lode wijk Bauwons aange vallen. Men had Maandag morgend aan deze werk lieden gezegd dat de vellen die zij moesten bewerken, niet gereed waren en zij dus •enige uren moeston wachten. Toen do be stuurder, rond 9 ure, naar zijn fabriek reed. werd hij over de Oude Brug nabij bot fabriek, door do genaamde Van De E. uit de Lepelstraat en D. W. van do wijle Spoelo aangevallen. Do brutale kerels trok ken don heer Bauwens van zijn rijwiel en wierpen het in het water. Do bestuurder kon vluchten. Toen trokken de tweo werklieden den volo uit het water en sloegen Item a stukkon. De gendarmen waren spoedig ter plaats. De twee haarsnijders zullen vervolgd worden. Een zenuwlijder heeft honderd verschil lende pijnlijke gewaarwordingen en heeft slechts eene ziekte, heeft een beroemd geneesheer gezegd. Die goneesheer had gelijk Wanneer men aan honderd personen, die aan zenuwzwakte lijden, vraagt waaraan zij bet meest lijden, ontvangt men honderd verschillende ant woorden, zelfs een leek zou niot kunnen gelooven dat al deze menschen dezelfde ziekte hebben. Een geneesheer weet sleohts alleen dat eene zenuwkwaal zich onder verschillende vormen voordoet. Hoofdpijn, hartkloppingen, stuiptrekkin gen, pijn in den rug, hartverscheurende en doorborende pijnen in het aangezicht, in den bals en in do armen, bedwelmingen, slape loosheid, benauwdheid, duizelig worden, verstandsafwijking, bevreesd bij hel minste gerucht, opgewondenheid vooral des mor gens bij hot opstaan, kloppingen der slag aderen, schele hoofdpijn, krampen, zenuw- krisis, oorsuizingen, abnormale begeerten of tegenzin, dronkenschap, houpjicht, verlam ming, overdrijving der misnoegdheid, en vele andere ongesteldheden vertoonen zich alleen en te zamen, maar zijn, in alle geval, zeer duidelijke teekenen om op uw aangetast zenuwstolsel opmerkzaam te waken. Hot voornaamste gedeelte van-het zenuw stelsel bestaat uit de hersons en uit haar verlenging, liet ruggemerg. Van uit deze laatste geleiden alle zenuwen, die hel ge- heele lichaam doorloopen. De zenuwpijnen zijn dus hersens- en rug- gemergpijnen, hetgeen zeer ernstig kan zijn; zij veroorzaken benevelde hersens, die zelfs krankzinnigheid' of vallende ziekte tot gevolg hebben;wanneer zij uil het ruggemerg voort komen beeft het lamheid of zelfs den dood lot gevolg. Hot is dus zeer noodzakelijk zich te ver zorgen en oen zenuwzwakte ernstiger gade te slaan. Hoe het te verhelpen Elk werk, dat iets voortbrengt, vraagt voedzame grondstoffen. Eene stoommacliion verorbert brandstof, het werk der spieren verorbert eiwit; het werk der herseneft veror bert phosphoor en lécithino, in organisch samengeslelden vorm. Dokter Arthur Erhard heeft onderzoekin gen gedaan en is geslaagd eene samenstel ling van phosphoro en nog verschillende andere sloffen te vinden, en heeft dit prepa raat in den handel gebracht onder den naam - Visnervin (wettelijk gopatondoerd iedereen', die er zich voor interesseert, kan kosteloos eene proefdoos bekomen. Men vrago slechts do gratis-monsterver- •ending per briefkaart aan, en por omgaande wordt u die, eveneens gratis en franco opge stuurd, evenals een boekje dat over zenuwen en do gevolgen oener zwakte handelt. Dit boekje moet zonder twijfel iedereen belaiij inboezemen. Deze methode, om aan het publiek een middel bekend to maken, beeft reeds reus Rcblige resultaten geleverd en vele aanbe- velonde brieven verwekt, waarvan hieronder een eigenaardig voorbeeld Doltenij's, den 3 Juni 1912. Mijnbeer de Dokter, In antwoord op uw geëerd schrijven, laat ik u weten, dat sedert ik uwe pillen gebruik ik mij zeer goed gevoel. Sedert de tien jaren dat ik ziek hen heb ik mij noch niet zoo kloek gevoeld dan nu,en ik bad reeds vruch teloos alle remediën beproefd. De halszeer, rugpijn en krampen in de billon zijn veel verbetert. Ik ben er u zeer dankbaar voor on zal uw goed geneesmiddel niet genoeg kun nen aanbevelen. Beste groeten. Carette Mazurelle. Moirelbeok, den 22 Juli 1912. Ik gevoel mij gelukkig u te mogon mol den, dat sedert ik uwo goedo pillen neem ik geheel genezen bon. Sedert dat ik tien jaar oud WTS leed ik aan oene zenuwziekte, ik had re /dsbij vorscliillige dokters gemeesterd, doch niets en hielp er aan; ik had niet de minste macht in mijne ledematen en kon niets in mijne handen houden, ik dacht dat ik niet meer lang zoude leven. Sodort ik uwq. pillen gebruik is dat al verdwenen, on ik ben er u zeor dankbaar voor. II. Roelant. Velegcncesheorenuit Duitschland,Oosten- rijk-Hongarië, Rusland en Engoland hebben gebruik gemaakt mijner Visnervin pillen hij vele zieken en hebben schitlcrondo resul taten verkregen. Professor Dokter Lapponi, lijfdokter van Paus Loo XIII hoeft zelf eeno wanne aanbeveling over dit nieuw zonuw- toedsel geschreven. Iedereen,-dio aan zenuwzwakte lijdt, heeft slechts zoo spoedig mogelijk een monster Visnervin aan te vragen op hot volgende adres Dokter Arthur Erhard, Brussel, Rayon D 40. Er wordt hem eveneens franco en gratis eene verklarende brochure opge stuurd, want een middel dat reeds zoovele personen genezen heeft, moet overal be proefd worden, vooral daar eone proef niets kost, slechts de portkosten van eene brief kaart. Schrijft nog heden, vooraleer u het vergeet. PER TELEFOON ÖC geszcïïcükeid e3era BS. Vader. Rome, 28. De II. Vader heeft 'twee slechte nachten doorgebracht. De gencesheoren vreezen dat hij weer zal hervallon. Br.wosiers vatn Raa&sienië en van Hongarië. BUDA-PESTH, 28. Zeventig duizend krisiene inwoners van het bisdom van Hagamporog in Ruinenië hebben een smeekschrift gestuurd aan den Paus en Hem aangevraagd hen van dal bisdom to wil len scheidon. Esre IggcMbsB door den SïBiksem getroffen. Berlijn 28. Men straat, 40,(Let wei op bet adres en nummer van de straat. 771 Met het Winterseizoen laat uw kostu- men, pardessus en alle andere kleedingstuk- ken verwen in 't Blauw, Bruin. Grijs of Zwart, in de Stoomververij Kar«*l Alt. - T i j r, - Géranle Céline Van Landujt, Lang. Zout- Vs f!,d« a:,"«a,a" a luchlbal "IS''E"a T f" r?1'f - Alen heelt hem totaal verbrand weergevonden m de bosschen van Almerode. De loods Ey- lundt van Ccssol was verkoold. Een houtkapper had touwen gevonden op de boomen van liet woud. Hij zette zijne opsporingen voort en vond zoo bet luchtschip. Eene commissie werd aanstonds ter plaats gezonden, om een onderzoek te doen. Daaruit blijkt dat bet luohlscbip tot op eene hoogte van 3500 meters was gestegen. Daar drong bet door eene massa onweerswolken en zal er door den bliksem getroffen zijn. Hot lucht gevaarte ontplofte en werd in do dieplo geslingerd. Een© ^e5*5*S3SSiffig ïsa ASbaaBÖë. BELGRADO, 28. Een telegram uit Uskub meldt dut Essad Pacha zich zeiven zou koning uilgeroepen hebben van Albanië, in de slad Alessio. Een ander telegram beweert, dat bet binnen de muren van de stad Tirana is dat die uit roeping heeft plaats gehad. Ee CK62e3*Bï£lï?d©B5?!ifi|eM, BERLIJN, 28. Fayk, bey van Konitza on voor zitter va:i het kóngros der Albaneezen, en Sureyne, bey van Globa, schoonbroeder van Essad-Pacha, beweren dat bet samenkomen van de troepen van Essad Pacha met die van Djavid Pacha eene onmogelijke zaak is. Zij erkennen de tegenwoordige onderhandelingen ■tusschen St-Peterburg-, Gonstanlinopel, Belgrado, Gettinje en voorspellen tusschen dit en eeltige dagen eene ruchlinakende lijding. iriieeawe miSitaire vooarso^geii in ^osisnrsjk. - WEENEN, 28.— De staf van hét Oostenrijkse!» leger heeft toelating gekregen allee in gereedheid te bren gen. met het oog op eene gebeurlijke militaire tusschenkomst. Nochtans zal lot gcene enkele verrichting worden overgegaan, zonder nieuwe inlichtin gen. Naar gansch bijzondere inlichtingen zou Oostenrijk nog wachten tot Donderdag of Vrij dag om de handelwijze van Montenegro na te gaan. Os EftiêjretverlkciPS ici staking. Maandag morgend zijn in den Borinage sebier geenc mijnwerkers aan 't werk gegaan. Zij willen kost wat kost loonsverhooging. Rond Charleroi waren er nog eene 8000 stakers, meest mijnwerkers. Do anderen zullen Maandag liet werk hernemen. To Gent is alleman aan 't werk, evenals te Verviers en te Antwerpen. Te Brussel vindt men Je gewone Maandaggasten op zwier. KERKELIJK NIEUWS Kes-üc wan Sint Martinns. Woensdag avond Ie 8 are, plechtige opening der Meimaand. Kerk der EE. PP. Jezuiten Alle dagen der maand Mei zullen de vol gende godvruchtige oefeningen plaats heb-, bon ter eere van O. L. Vrouw Opdracht aan Maria, Litanie van O. L. Vrouw, Ver eering van Hare Relikwie. De weekdagen 5,20 uur. II. Mis; 5,50 uur, Opdracht, Litanie, enz.; 6 uur, H. Mis Do Zon- en Feestdagen De missen gelijl. op do andere Zondagen de godvruchtige oefeningen 's avonds na bet Lof; om uur: Lof en Sermoen. Donderdag 1 Mei (O. L. Heer Hemel vaart): door den E. P. Redant, van Leuven Zondag 4 Mei. door den E. H. Taelman van Antwerpen. Zondag 11 Mei,;(Sinksen), door den E.P Van Hoof, van Drongen. Zondag 18 Mei, door den E.P. Van Eecke Zondag 25 Mei, door den E. P. Van de Ven. Van 28 tot 31 Mei Triduum ter ecityvan O. L. Vrouw van bet H. Hart. s Morgens vóór de mis van C uur, korlo onderrichting. 's Avonds, te 8 uur, Lof en Sermoen. Kerk der Paters Capucienen. Plechtige inhuldiging van het eerbied- toeerdig beeld van O. L. Vrouw van Troost voortijds berustend bij de Paters Capucienen van Brugge, thans naar Aalst overgebracht om bier vereerd en aanroepen te worden. Donderdag 1 Mei plechtige Hoogmis om 9 ure Missa Sli Maximiliani 4 st. vaii Jos. Gruber. Propriiim, gregoriaansch. 's Avonds om 5 1/2 ure zal liet beeld van O. L' Vrouw stoetsgewijze uit bet klöosler naar de kerk gedragen worden. Daarna plechtig Lof en Sermoen door de Z. E. P. Cy'priaims Alleluia 4 st. Van HandelAve Maria 4 st. van Da Vittoria Tantum ergo van Palestina. Lofzang Hemelkoningin 4 st> van Ign. Misserer. Allo Zondagen der Meimaand lof om 5 1/2 ure met sermoen. v>V* De eerste rit Brussel-Luik (275 khn.) Zondag morgend, werd te Brussel, op do Torvurenlaan liet vertreksein gegeven Voor de Rondo van Belgio. De eer3le rit was Brussel-Luik. Van de 80 ingeschrevenen kwamen ér 83 bunnen rugnummer afhalen en do ijsC' tee kenen. Onmiddelijk zijn Garrigou, Fabery De- fraeye, Buysse, Petit-Breton enz. aan den kop en er vali niet te slapen. Spoedig moeten or eenigon afstappen om hunne handen te herstellen. Lainbol, Leliaert, Debaero, Van Reoth enz. zijn reeds aan 't werk. Mottiat, Scieur en Figuet haperen aan elkander en vallen. Scieur kan spoedig weg, doch Figuet trekt eene herberg binnen om zich te latei: vorzorgen, ter vijl Mottiat Veel tijd noodig heeft om zijn guidon to herstellen. Eer.ige kilometeis verder is bet de beurt aan Hector Heusghem, Doms en Verbraecken om met de kasseien kennis te maken. Lpujs Verbraecken werd niet moer teruggezien. Waarschijnlijk is hij naar Gent vertrokken. Aan do kontrol van Geldenaken zijn er nog 22 rijders in de hoofdgroep. Namelijk Pelissier, Doruyter, Iïolstein, Salmon, Van Ingelgbem, Buysse, Maertens, Engel, Rossuis, Egg, Vandenborgho, Lugüet, Defraeye, Masselis, Faber, Ghrislopho, Do Pauw, Van Daelo, Lamon, Gautliy, Garri gou en Kippert. Faber wordt wat verder gelost, doch kan wederom bijkomen, daar er niet al te snel moer gereden wordt. In de bergen gaat het echter eon anderen gang. Defraeye on Buysse herinneren zich de moeilijke rillen uil do ronde van Frank rijk en stampen er duchtig op los. Aan do kont rooi van Tlicux zijn zij nog slechts met zes in het hoofdpeloton Masson Rossius, Defraeye, Gaulhy, Engel en Buysse. Kort nadien volgen Louis Heusghem, Hec tor Heusghem. Masselis, Verschoor©, enz, Nabij Chaudfontaine springt een hand van Buysse's rijwiel. Iloo jammer. Buysse rijdt ovenwol voort daar or maar eonigo kilome ters meer to doen zijn. Ilij wordt echter ge lost, evenals Rossius, terwijl Masselis de anderen inhaalt. Zij komen dus met vijf aan den velodroom van Luik. M.jssoii, Gaulhy, Dofraeye, En gel en Masselis. Do strijd is hevig en 't is slechts in do laatste motors, dat Engel De- fraeyo kan kloppen. Ziohier do uilslag vcor de Slad en het Arrondissomcnt Aalst AALST 18 Mei. Kunstavond door de Koninklijke Harmonie. 6 oil 13 Juli. Gelegenheids-cantate, ter gele genheid der Jubelfeesten van O. L, Vrouw ten Druiven. 7 Juli. Veldfeest door de Koninklijke Har- monio. 20 Juli, om 10 uren, Pontificale Hoogmis in open lucht, ter gelogenheid der Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 20 en 27 Juli. Groote Historische Stoet tor gelegenheid dor Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 23 on 24 Augustus 1913. Algemeeno Land dag van de Katholieke Vlaamsclia studenten van heel het land. 31 Augusti. Jaarlijksch Feest van den Bond der Gedekoreerde van Aalst. 14 September. Kunstavond door de Koniuk* lijke Harmonie. N. B. De hatholiehe Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement roerden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 'l beheer van ons blad mede te deelcn Rangschikking 1. Emiel ENGEL, Colombes, om 4 u. 25. 2. Odiel Defraeye. Isoghem, op 1 lengte. 3. Dieudonné Gaulhy,Pepinster, op 1 wiel. 4. Jules Masselis, Roeselare. op 1 wiel. 5. Masson, Bierset (1® dei* afgezonderden) op 10 meters. 6. Jan Rossius, op 1 ronde. 7. Hector Heusghem, om 4 u. 26 m. 45 s. 8. Marcel Buysse, om 4 u. 27 m. 32 s. 9. Faber, om 4 u. 28 m. 32 s. 10. Verschoor©', op 1 lengte. 11. L. Heusgliem; 12. Salmon; 13. Van Daele 14. Vandenberghe 15. Egg 16. Ernest Paul; 17. Christophe; 18. Deruyler; 19, Devroy; 20. Garrigou; 21.. Luguet; 22. Kippert; 23. Alavoine; 24. Everaerls;. 25. Scieur; 26. Hostoin27. Dubois; 28. Depauw; 29. August Dierickx; 30. Barendse; 31. Jaalc Coomans; 32. Alfons Spiessens; 33. Firmin Lambot; 34. Adrion Kranskens; 35. Jules Wautors; 36. Robert Lamon; 37. Lorrain; 38. Figuet; 39.Doms; 40. Monseur. 41. Deman 42. Mottiat 43. Maertens; 44. Leturgie; 45. A. Lauwers; 46. Luc. Petitjean; 47. Louis Engel; 48. Baumler 49. Harquet; 50. Kreulz; 51. Dliaen; 52. Leliaert; 53. Lambert; 54. Van Hoofstadt. VVat zii wonnen Emiel Engel 300 fr.; Odiel Defraoye 175 fr.; Dioudonné Gap thy 100 fr.; Jules Masse lis 75 fr.; Emiel Masson 50 fr.; Jan Ros- >sius 40 fr., Hector Heusghem 30 fr.; Marcel Buysse 25 fr.; Frans Faber 25 fr.; Omer Verschoore, 20 fr. De tien eerste afgezonderden die geenen prijs wonnen krijgen elk 10 fr. DUIVEN N I EUWS Lede. Duivehmaatschappij Hoop van Vrede gevestigd-bij Edmond Doyen. Prijs kamp uit Quévrain. Geteekend 151, niet geteekend duiven $530. 1. Bekaert Edmond, Lede 2. Van Kerre Louis, Berlaere 3. GovaertB10., Smetlede 4. Van Hauwermeiren Leo, Wichelen 5. Lievens Achiel, Lede 6. Temmerman Louis, id. 7. Janssens Petrus, id. 8. De Craeckor Charletif id. 9. Van Hauwer meiren Joseph, Wiehelon 10. Rasschaort Frans, Vlierzele 11. Leys August, Chers- mp12. De Spiogeleer Victor, Lede 13. Van Hauwermeiren Jan, Schoonaerde 14. Daelman Alfons, Lede 15. Sandron Alfons, id. 16. Vlaeminck Ad., Schoonaer de; 17. De Motte Leo, Lede; 18. Berckmoes Petrus, Vlierzele; 19. Sandron Alfons, Lede; 20. De Craecker Oscar, id. 21. De Winne Frans, id. 22. Versnickt Adolf, id. 23. Van Oycke Th., Schoonaerde 24. De Gey- ter Leo, Erpe 25. Temmerman Louis, Lodo 26. Bayens Edmond, Schoonaarde 27. Deneubourg Frans, Lede. HANENGEKRAAI Uilslag der kraaiing voor Engelsche zin- gondo hanen bij Edw. Van der Moersch, Zoutslraalpoort. Sorio van 75 zangen 1. Vermoesen, Aalst 60 zangen 2. Vander Eist, id. 88 zangen. Serio van 50 zangen Van Vaerenbergh, Aalst, 49 zangen 2. Van der Eist, id., 51 3. De Rop, Ercmbodegem 51 ;Vander Eeke, Aalst, 48 ;Van Ren.lerghem, id. 58. MESSTEEK Op 8 Januari kregen Benoni W., en Van der K., van Hofstade, ruzio in cono herberg. Van der K., kreeg eeno oorveog. 's Ander- daag ontmoeten zij elkander op don Tragel te Aalst. Willems trok een mes en plofte bot in den rug van Van dor K... Deze kon in verscheidene dagen niet werken. Willems krijgt 3 maand en 15 dagen gevang en 50 fr, boet. Van der K... 26 fr. boel voorwaarde lijk. MEDEDEELINQEN Katholieke Reizigersclub, Aalst Zondag aauslaando beeft de plechtige in haling plaats van den Eerw. Heer Van Laere, Bestuurder van den Katholieke Werkmans kring, als pastoor te Gent (Muide), parochie Sle-Theresia. De Katholieke Reizigers Club houd aan eene laatsto hulde te bewijzen aan hun nen veikleefden Horder, en zal do inhaling bij wonen, de personen die begeeren de reis mede to doen kunnen zich alle avonden laten inschrijven van 7 tot 8 uren in don Katho lieken Werkmanskring, de prijs voor heen en weer is bepaald op fr. 1,05. Men zal te Aalst vertrekken om 12,06 uren. Voor verdore inlichtingen gelieve men zich te wenden lot Aloxander Van de Volde, schrijver van de Katholieke Reizigersclub. Al do werklieden van den Kring worden verzocht de rois mede te maken. naar het heiligdom van Afiligom of van Vrede, op Donderdag 1 Mei (O. II. Hemel vaart). met offerande van een paar massief zilveren bloemvazen als verleden jaar. De offerande is van heden tentoongesteld bij Mej. Theresia Muylaert, Aibeidslraat, 4, te Aalst. De personen dio nog willen bijdragen tot bekostiging dor offerande, zijn vriendelijk verzocht bunnen penning te storten bij do inriohters der bedevaart. Gelijk alle jaren zullen de bedevaarders om 1 uur slipt vertrekken aan de Grot van Onze Lieve Vrouw van Lourdes, to Aalst- Mijlbeek. Do bedevaarders die verlangen met den tram van tweo ure te gaan zullen op tijd te Affljgem zijn om zich aan de Abdijkerk met de andere bedevaarders te vervoegen. Kwart voor drij ure aanbieding der offe rande, waarna plechtig Lof, Sermoen on Opdracht. Na den dienst in do kerk wordt er eon uur rusttijd gegeven, waarna er toeken zal go- daan worden met de kloosterklok. Na dit teelten zijn allon vriendelijk verzocht zich ter kerk te begeven om daarna gezamentlijk en stoetsgewijze naar Aalst weer lo koeren. 's Anderendaags, 2 Mei, om 8 ure, plech tige Mis uit dankbaarheid voor hot geeste lijk welzijn van al diegenen dio bijgodragen hebben tot de offerande. VERMAKELIJKHEDEN Schouwburgen. Brussel DINSDAG 29 APRIL Koninkl. .Vlaamsche Schouwburg. Geena vertooning. Muntschouwburg.Geene vertooning. Parkschouwburg. Les Flambeaux Alhambra. Lejoyeux Paysan Gaité. Le Revue des Revues Bois-Sacré. Alles-Alors. Pdolière. L'Assomoir. Vaudeville. Plumard et Barnalé. Zomerpaleis (Grétrystraal).Verscheiden heden. Avond vertooningen om 8 1/4 ure. Palai9 de Glacé, Warmoesberg. Schaat senrijden op eclit ijs. Drie zittingen per dag. Royal Nord Cinéma (Tl.éalro Gaumonf), Noordlaan, 98 tot 104. Toegang van 2 1/2 tot 11 ure. Peraonen die eene plaats zoeken, of eone aanvraag willen doen, huizen of ka mers huren, voorwerpen verloren hebben, enz., zullen door onze «Kleine Aankondigin gen» den hesten uitslag bekomen. Anaijfse6 dosages USatières fertiti- sanies Eaasx fflinerais Alliages füatières grasses Albumins. 101 MARKTPRIJZEN Aalat..2S april Hopmarkt, beschikbaar, markt zeer kalm, verkoopers fr. 95. Nieuw gewas vaster, koopers fr. 94—95. Gacraar-cdbergen 28 april Tarwe de 100 kilos 23,00 Masteluin 19,00; haver 22,50; Rogge 18 00 boonen 23,i>0 Aardappelen 5,50; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,UO boter de kilo 2,50 a 2,70 eieren per 25, fr. 2.00 ruw vlas 0.93. Hoornbeesten lS6,Viggenen 290. fdlen vraagt beheerder (gerant) voor eene herberg der stad. Zich te bevragen ter brou werij Burny gebroeders, Aalst. 252 Te huren schoon burgorshuis met hof, Vooruitgangstraat, 20, Aalst, bij de Statie. Aanvragen Albert Liénartstraat, 18. 253 tan M. Gamïel Praet, opticion-speeialiste Aalst, Langu Zoutstraat, f Sê april. 15 ure: Wind: zuid-west Vooruit*. veranderlijk Baronietor 759« Thormomoler 21 surpideauideftéatTcs. IOTIKÉSI5W.S5S IISBES BROCHURES -jBgngpg

De Volksstem | 1913 | | pagina 3