DE KAMER Laatste Berichten Huis PETIT Weerkundigs waarnemingen Sterfgeval Stadsnieuws O F3 <0 K T De ronde van België FEESTWIJZER Keuring var, Spriagstieren, Koeien en Vaarzen Uit ter hand te koop 10 MEI 194,3 DE VOLKSSTEM 3 liet drama der Hoogstraat, Onze lezers zullen zich hot drama horinnef?1* da' over een tiental dagen in de Hoogstraat plaats had. Een genaamde Van G.., van TJkkel, bracht zijne vrouw verscheidene sneden toe met een scheermes. Op bevel van den onderzoeksrechter M. Bilaut, beeft de policie Donderdag hot slachtoffer onderhoocd in het St-Pietersgaslhuis. De gekwetste ver klaarde dat zij de echtelijke woning was moeten ontvluchten,ten gevolge van de mis handelingen, welke haar man haar deed ondergaan. De zuivere koffie doet velen kwaad. Do chicoree Vincart doet allen goed. 1500Q Automobielongeluhken. Moj. Hubert, dochter van een gemeenteraadslid van Brus sel, stapte Woensdag morgend de Annees- aensplaats over, toen zij verrast en omverge worpen werd door een heerenauto. Moj. Hubert die nogal ernstig gekneusd was over gansch het lichaam en gewond aan de armen, werd in oono naburige apotheek- verzorgd. Zij werd vervolgens naar hare woning ge voerd. Toen M. August Slruelens, handelsbedien de, woende Viaduclstraat, 73, te Elsene, Woensdag de Boursplaats wilde overstappen, werd hij verrast en omvergeworpen door een auto. Het slachtoffer werd erg gewond aan bel hoofd, aan de armen en de beenen. Hij word naar 't gasthuis overgebracht, Mislukte vlucht Bewakers van het Weldadigheidsgesticht van Yper, brachten Donderdag morgend drie hunner kostgangers naar Brussel, om zo or ter beschikking lo stellen van den Kinderrechter. Toen de groep voorbij do kazerne van de gendarme rie kwam, Waterloolaan, liep een dor jonge kerels, Joseph Oste, 19 jaar oud, weg in de richting van St. Gillis. De bewakers konden hunne twee andore gevangen niet verlaten. Er bleef hun niets anders over dan te roepen - Houdt hem Houdt hem Op dit oogenhlik kwamen gendarmen buiten, die den vluchteling achternazetten, aanhielden en hom terug in handen van de bewakers leverdon. De drank. Eene naaister, Marie S., wonende Kandelaarsstraat, had Woensdag avond talrijke herbergen bezocht en landde eindelijk aan in eene herberg der Sama ritaanstraat. Daar begon zij te twisten met twee andere vrouwen, zoodanig dat de her bergier veplicht was haar aan de deur te zetten. Daardoor vorwoed, sloeg zij mei hare vuist de ruilen aan stukken. Doch slfchl bekwam het haar want zij liep ver scheidene kwetsuren op aan den pols. Ver scheidene aders werden doorgesneden. Zij moest in allerhaast naar 't gasthuis overge bracht worden. Lede-Overimpe-Wanzele. Wij verzoe ken-onze lezers onzen verkoopor te veront schuldigen,indien zij deze week hun blad niet regelmatig ontvingen, daar de verkooper belet was zijne ronde geheol te doen. Toeko mende week is alles op zijn effen. Esschene. Brand. Donderdag na middag, rond 3 ure, is brand uitgeborsten bij M. B. Muylaert, landbouwer en herbergier, Ternathslraat. Hot vuur verspreidde zich zeor snel en aan blusscbeu viel niet te den ken, zoodat huis, schuren, enz. de prooi der vlammen worden. Berberggerief, landbouwalm, kleederen, moubels, hooi, strooi, aardappelen, enz.,wer den vernield. Alles is door verzekering ge dekt. Sf-Nikolaas. Het -parket.Donderdag is hot parket le St-Nikolaas afgestapt om een onderzoek te doen nopens bet erg onge luk, voorgevallen in do fabriek van M. De Merlier. Wettoren. Ongeval. Donderdag na middag, rond 3 ure, kwam de genaamde Al- bert Bulté, oud 14 jaren door de Moerstraat per velo gereden, toen hij :r.et twee wagens te willen voorbijsteken die in zelfde straat aankwamen, onder een dervoertuigen terecht kwam met het ongelukkig gevolg dat het zelve over zijnen rechten voet reed. Het slachtoffer, dat erg gekwetst was, werd door do zorgen van don Politie-Briga- «iier, die juist ter plaats was in een naburig huis binnengedragen, alwaar een geneesheer hem de eerste hulp verleende en hem daarna deed huiswaarts voeren. Het slachtoffer klaagt over inwendige pij nen en zal ongetwijfeld verscheidene weken bedlegerig zijn. L ij hplccli tiff heden. Vrijdag voormid dag om 9 ure is onder een machtige toeloop van volk, het ongelukkig slachtoffer der-ont ploffing van de Koninklijke Buskruitfabriek on hot gemeentolijk kerkhof begraven ge worden. Buiten de heoren Belpaire van Ant werpen on andere leden van den Beheerraad, bom eik Lo men er ook de Heer Charles Lib- breclit, algemeen Bestuurder der Buskruit- fabriok, de heer Henri Libbrocht, toegevoegd bestuurder, burgemeester Fl. Leirens, on meer andoro bijzondere ingezetenen. Niettegenstaande dit alles hebben zich wederom vorscliillige werklieden aangeboden om in de Koninklijke Buskruilfabiiok aan vaard to worden, wat ten volle bewijst dal dit nijverheidsgoslicht met zijne bestuurders, len vollo do achting en genegenheid aller werklieden dezer gemeente geniet. Personen die eene plaats zoeken, of eene aanvraag willen doen, buizen of kamers huren, voorwerpen verloren hebben, enz., zullen door onze Kleine Aankondigingen den bosten uilslag bekomen. W\ Kerk van Sint Martinus. Groole began kenis tot den II. Cornelius. Maandag 12 Mei, (2,le. Sinxendag), van 4 1/2 ure 's mor gens, vereering der reliquie van den H Cornelius. Om 8 ure de plechtige Mis waaronder Sermoen. Om 4 uro het Lof. De rouwvlag wappert aan het Stad huis van Aalst. Dezen morgend, is in den Heer ont- - slapen, de Heer BCareB-LosEewsjk RIEERT, geboren den 26 September 1839. In de kiezingen van 26 October 1875 werd hij als Gemeenteraadslid aange- I duid en hij oefende die bediening uit se- dort 6 Januari 1876. Bij koninklijk besluit van 20 Januari j 1879 werd do achtbare overledene als Schepene der stad aangewezen. Maar hij I weigerde dat lastig werk te aanvaarden. Na het overlijden van den Heer Emiel I Borrcman, werd de Heer Meert op 23 December 1893 andermaal tot de waar digheid van Schepen aangewezen; hij vervulde dat ambt op oenn hoogst merk waardige en onafgebroken wijze tot 1 Januari 1912. Het was voorwaar geeno gemakke lijke taak. schepen te zijn van openbare werken 't Is onder zijn bestuur dat de stad haar nieuw hospitaal zag oprijzen dat men de Dender heeft begiftigd met i lange en schoone kaaien, dat Mijlbeek eene nieuwe parochie is geworden en op j een juweeltjo van kerk mocht roemen I en tevens op eene prachtige laan. 't Is tijdens zijn bestuur, dat heel de stad die buitengewone uitbreiding nam welke1 i iedereen met verwondering slaagt en die aan Aalst een uitzicht heeft gegeven waarover het terecht mag fier wezen. De dierbare overledeno behoorde tot I dien vriendengroep die alleen nog had- I den deelgemaakt van hot oud Geiïieenle- j bestuur van voor do jaren 1895. Zes en dertig jaar lang had hij in het I bestuurder stad gozeteld. Ook werd er in de laatste lijdon al eens een woorde ken gerept om een jubelfeest in te richr I ton ter eere van die eerbiedwaardige oude, maar tevens nog vurigo belden, I Gheeraerdts, Moert en De Gheest. De ziekte van den laatste kwam dat plan? verijdelen. Zijn dood bracht rouw in eene bevolking die om hen feest wilde vieren. Do dood van den achtbaren Heer Lv Meert, komt audermaal de bevolking treffen. Iedereon immers herkende iw hem een man van buitengewone eenvou digheid en van veel gezond o'ordeel. Zijn ongeveinsd en ongekunsteld karakter stondon eikoen bekend hij muntte uit door eene rechtzinnigheid die zooveel lo meer trof, dat zij eene zeldzame hoeda nigheid geworden is. Hij was tevens een man van diepe christene overtuiging, een toonbeeld van katholiek uit een stuk van verkleefde familievader. De stad zal immer het trouw aanden ken bewaren van haren gewezen Scho- pene. De Volksstem biedt de achtbare familie de verzekering van hare innige en christene deelneming. i Do plechtige lijkdienst, gevolgd doqj1 I de teraardebestelling, zal plaats hebben, I Dinsdag aanstaande, om 10 ure, in Sint- I Martinuskerk. Zitting van 9U Mei De zitting wordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. JVerinqpcy le ondervoorzitter. Dü Schatkistbons M. MASSON herhaalt nogmaals al bet geen M. Franck, Mechelyuok enz. re zegden over de schatkislbons en beweert ook dat de vreemde rente veel boter is dan ^de Belgische. Indien do Belgische rente vast was, zou zij wel gevraagd worden. Men beweert dal do schatkislbons diendon voor de groole* werken. Wat zal bet later zijn i Iïet is waar wij hebben de buitengewone begrooling gestemd, doel) zulks kan onze verantwoordelijkheid niet betrokken. De buitengewone uitgaven zijn door M. de Smet de Nuyer uitgevonden. Do minister heeft bekend, dal hij zich in eene moeilijke positie bevond, doch dat het zijne schuld niet was. Hij heeftop Duilschland gewezen, doch eene vergelijking met Duilschland is niet moge lijk. M. LEVIE 't Is spijtig dat gij mijn uitleg niet kunt verstaan. M. MASSON Wij hebben slechts de Kongomisbruiken kunnen doen ophoudeji nadat wij zo oponbaar gemaakt hadden, 't Is daarom dat ook de zaak der schatkistbons aan bet licht gebracht werd. Het gouvernement heeft goede bilans neergelegd, doch zij zijn niette vertrouwen. M. HOYOIS. M. Franck hoeft niets be wezen. Velen onder ons waren van oordeel, dat na den uitleg van M. de minister do in terpellatie zou gesloten zijn, doch, M. Mas- son komt nog eens alles herhalen.Zijne rede voering komt alleen bewijzen dat do inter pellatie onnoodig was. Het gouvernement was steeds vooruitziende en nam wol doge!ijk denoodige maatregelen. Op meetings kunt gij wel het gouvernement beschuldigen, doch hier, lean men u weerleg gen. Hier kont mon den toestand. Men hemelt zoozeer de Franscho financiën op en indien wij de flnancieelo politiek van Frankrijk moesten navolgen, zouden wij ons weldra in eon ellendige» toestand be vinden. Dan zoudon onze tegenstrevers mo gen roepen. PER TELEFOON Het E^atêonaaS SCovtsgpes wast dest Vrede. Het Nationaal Kongres van den Vrede zal plaats hebben te Brussel op 7 en 8 Juni aanstaande. Reeds talrijke leden der drij politieke partijen hebben hunne mededoeling ingezonden. EB© AlbaneescEte kwesties WEENEN, 9. De welingelichte kringen van Woenen, schatten dat de toestand ganscli is opgeklaard en dat er nu geene ihwikke- lingen meer te vréezon zijn. Men voorziet nochtans nog eenige trekking aangaande do Albaneesohe kwestie. Oostenrijk en Italië zijn vast besloten het standpunt van Italië, niet le aanvaarden, naar hetwelk een Turksche prins onder de suzereinileit van den Sultan aan 't hoofd van Albanië zou geplaatst worden. Bezoek wan den Csar te Bspüjn. St-Petersburg, 9 DeCzarzal den 21 Mei de stad St-Pfcetersburg verlaten en naar Berlijn afreizen. Bezoek wan ABptaons KEU te Parijs. PARIJS 9. Dezen morgend heeft de koning van Spanje bezoek gebracht aan de Spaansche kolonie. Deleden van die kolonie werden heifi voorgesteld door den minister van Spanje; Daarna nam hij een ont bijt. Rond 3 ure 30 minuten is hij naar liet Klein Paleis gegaan, waar hij ontvangen werd door den gemeenteraad en door den prefekt der Seine. Redevoeringen werden uitgespro ken door Galli en de Launay. Te 5 1/4 u. is de koning met don Voorzitter naar het vlieg- plein van Bue gegaan waar proefnemingen met vliegtoestellen plaats hadden. Tegen den avond,te Tl/2 uro zal de koning vertrekken per speciale» trein, langs de statie van Gouy. Aanhouding wasi den zoon wan een minister* PARIJS, 9. Gisteren avond, trokken een dozijn jonge mannen naar de ambassade, van Spanje en gin gen daar roepen Leve Ferrer. Policieagenlen daagden op die er in gelukten een zestal van die betoogers aan te houden. Het waren al studenten van de hoogere handels school, onder bon bevond zich ook M. Louis Morel, zoon van den "ondersecretaris van bin- neulandsche zaken. De ecSiischeidifag wan haronues de Vaughan. PARIJS, 9. Vandaag heeft de burgerlijke rechtbank van Parijs, uitspraak gedaan en de echtscheiding uitgesproken tusschen de baronnes de Vaughan, alias mejuffer Dolcroix en haar laatste gemaal. Spreker leest verscheidene uittreksels van vreemde dagbladen, die don lof maken van België's financieel© politiek. (Gehuil links). Het is nu reeds 29 jaar dat gij ons bestuur steeds beknibbelt, hopende ons weg le krij gen, doch, 'lis vruchteloos. (Het rumoer wordt zoo geweldig dat spreker niet meer verstaan wordt). "V WIELRIJDEN Aalstersche Velodroom. De koers van 100 kilom. met tweetal voor onafhankelijken, welke moest plaats grijpen op 1 Mei, is bepaald op Zondag 18 Mei. Van Branteghem van Aalst zal voor do eersto maal strijden als onafhankelijke. Op Zondag 22 Juni richt de Velodroom een koers in voor berotpsrenners van 100 kilom. in 3 reeksen, 30, 30 en 40 kilom. Slechts acht renners worden aanvaard zonder fixi om 8 prijzen te betwisten als volgt150, 120, lOü, 80, 60, 40, 30, 30 fr. Premiën 60 fr. Inschrijvingen zenden Boudowijnkaai, 22, voor Donderdag 15-Mei. Moorsel Op Zondag 25 Mei 1913, grooto velokoer- sen. 100 fr. vooruit. De inschrijvingen wor den ontvangen b)j Karei De Wever,Moorsel- Dorp 1,10 fr. tot 23 Mei nadien dag lot 2511, 1,60 fr. Zescis rit. Gostende-Antwarpen. 288 kim. Een rit zonder geschiedenis. Met 18 ver trokken uit Oostende, om 6 ure 43, kwamen zij nog met twaalf samen te Antwerpen aan Het was slechts temigevolge van ongevallen dat de gewone slachtoffers achterbleven, of anders waren zij alle 18 golijk le Antwerpen. Voorbij Wonduyne moet Kippert een band herleggen, doch voorbij Blankenberg© haalt hij Fuber en Cbristo'phe in, die ook herstel lingen hadden moeten doen. Zij halen do 15 anderen in en zoo 'is het te Brugge niet noodig do rijders te\}oen teekenen: Zij zijn nog allen samen. Te Jabbeke moet Everaerls eenige rayons van zijn voorwiel vastmaken, doch nabij Ghistel haalt hij de anderen reeds in. Harquet bolst jop eet) paal en zijne stuurstang breekt. Hij verliest veel lijd door de herstelling. Marcel Buysse wint een prachtig uurwerk in do kontrool van Diksmude. Hij en Van don berghe zijn hier zeer goed gekond en worden dapper toegejuicht. Te Roesselaere poogt Faber te ontsnap pen, doch do anderen zijn er spoedig achter, al' Kippert, die een andor voorwiel opzet bi achter. Wat verder moet Dbaen eer. andoren band leggen.^Leliaert en Everaerts kunnen op de kalseiden niet al te goed vol gen. Daar niemand Buysse aflost, vertraagt hij zijnen gang. To Gent knipt Frans Fuber wederom al rijdende wat eten en driuko» en wil nogmaals wegsnellen, doch do anderen hebben het ge zien cn ze gaan meê. Hostein doet een val en daardoor wordt bij ook golost Zij zijn dus nog met twaalf voor uit. Coomans moet nog twoomaal een band herleggen, doel) komt wederom bij. Te Mechelen doet ^Frans Faber nog hel zelfde als te Rousselaro en to Gent, doch, 'lis vruchteloos. liet dozijn rijders komt onge schonden te Anlwerpeh aan. Hector Heus gliera snelt de eerst®* don Zurenborg-velo droom binnen, gevolgd door Van den Berghe cn Gaulhy. Deze laatste snelt eensklaps vooruit en daar de anderen wat'aarzelen, heeft hij wel dra drio lengten voorsprong. Vanden Berghe voor de Stad en het Arrondissement Aalst Aalst 18 Mei. Kunstavond door de Koninklijk® Harmonie. G, 7, 8 en 9 Juli. Tentoonstelling en prijs kamp van Bloemen op de Boter markt. 6 en 13 Juli. Gelegenheids-cantate, ter gele genheid der Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 7 Juli. Veldfeest door de Koninklijke Har monie. 20 Juli, om 10 uren, Pontificale Hoogmis in open lucht, ter gelegenheid der Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 20 en 27 Juli. Groole Historische Stoet ter gelegenheid dwr Jubelfeesten van O. L. Vrouw ten Druiven. 23 en 24 Augustus 1913. Algeraeeno Land dag van de Katholieke Vlaamsche studenten van heel het land. 31 Augusli. Jaarlijkse!) Feest van den Bond dor Gedekoreerde van Aalst. 14 September. Kunstavond door de Konink lijke Harmonie. 21 September. Sle Barbarafeest der Vrij® Brandweer. HERZELE 18 Mei. Jaarlijksche vergadering der Katb. Grondwettelijke Vereoniging van bet Arrondissement Aalst. Om 10 ure plechtige Mis, om 1 ure banket. ST-ANTELIN GKX 11 en 12 Mei. Sinxendagen. Groot Concert om 4 1/2 ure in do feestzaal der aangenomene meisjesschool. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. en Buysse trachten vruchteloos hem in lo halen en Gaulhy wint met eene lende op Van den Berghe, die Buysse klopt met 10 centimeters. Ziehier de Orde der aankomsten 1. GAUTHY, in 10 ure 31 minuten"; 2. Vandenberge 3. Buysse 4. Figuel 5. Heclor Heusdiom 6. Frans Fubu 7. Scieur 8. Mottiat 9. Massoi 10. Ghrjstopbc 11Ernest Paul 12. Coomans 13. Everaerts P.- 14. Leliaert M.; 15. Kippert Ch.; 16. D HaensFr.; 17. llarquel Raymond Be algemeene klassêenng 1. GAUTHY DIEUDONNÉ, 3,2,2,3,1 11 2. Masson Emilo, 5,6,1,5,9 26 3. Buysse Marcol, 8,1,13,2,3 '27 4. Hensjliem H., 7,10,8,3/1,5 |37 5. Faber Frans, 9,12,6,9,6 42 6. Scieur Leon, 22,4,4,6,7 43 7. Vandenbergho Rene, 12,21,15,1,2 49 8. Christophe Eug. 15,13.8,10,10 56 9. Coomans J., 27,5,7,7,12, .58 10. Motliat Louis, 35,9,5,8,8 65 11. Hostein P. 23,10,9,11,17 70 11. Paul Eniestl3,22,10,14,11 !70 13. Figuet Gabriel, 33,24,16,15,4 92 14. Everaerls Pierre, 21,31,12.18,17 99 15. Kippert Gli., 19,33,19,12,15 100 16. D'llaen Fr., 41,28,15,13,16 113 17. Leliaert M. 42,41,16,15,14 12S VV* Ziellier de lijst der keuringen van spring stieren, koeien en vaarzen, in de provincie Oosl-Vlaanderen in 1913, vastgesteld op do volgende plaatsen Dinsdag 13 Mei te Nederhasselt. om 9 uro to Oultre, om 2 ure; te Impe, om 9 ure to Oordegem, om 1 ure. Donderdag 15 Mei, te Schoonaarde, om 9 ure te Hofslade, om 2 ure. Zondag 17 Mei te Zandbergen, om 9 ure voor de koeien en om 2 ure, voor do slieren; te Zeevergem, om 6 ure, to Eeke, om 2 ure; te Kieldrecht (Prosperpolder), om 9 ure. De bijzondere keuring der stieren voor de bewaarpremio van 1800 fr. wordt vas steld op 29 Mei om 11 ure voormiddag, te Gent, Beestenmarkt. MARKTPRIJZEN Aalst.— 9 mei Hop beschikbaar, markt kalm, fr. 91—92. Nieuw gewas, markt vaster, koopers fr. 95. Sinderlecht.wckelijksche Markt Kalveren 1451, prijs per kilo op voet fr. 1.00 a 1,35. Eriissel.—wekelijksche markt, kalveren 169, fr. 1,10 a 1,40. AticEenaarde 3 mei Aardappelen 5,00. boter 2,75. eieren 2,00. viggens 5u. konijnen 3,90. Gent Veemarkt van vrijdag getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 20; Melkkoeien 6; Grootc ossen 0; Jonge ossen 6; Vaarzen 8; Stieren 25. Varkens 518 Kalveren 238; Ma gere beesten 257; Schapen 7, Lammeren 0, Vig- onen 550. De goede stalbeesten golden van 1,60 tot 1,90. De kalveren van fr. 2,40 tot 2,60 per kilo, go- slacht vleesch. De schapen van fr. 1,80 tot 2,00 per kilo, ge slacht vleesch. De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, lovend gewogen, golden van fr. 1,09 tot fr. 1,15, volgens kwaliteit. Gceraarsdbergen 9 mei Tarwe do 100 kilos 22,f Mastel ui n 18,50; haver 21,00; Rogge 19 00; hoonen 23,00; Aardappelen 5,50; lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,20 a 2,50 eieren per 25, fr. 2.10 ruw vlas 0.93. VERMAKELIJKHEDEN Schouwburgen. - Brussel VRIJDAG 0 MEI Konlnkl. Vlaamsche Schouwburg. Geene vertooning. Muntschouwburg.Geene vertooning. Parkschouwburg.La rencontre inattendue, l'Oncle Curê. Olympia. Le Iriquet. Alhambra. Lejoyeux Pay san. Gaité. Les dragêes d'Hercule le bec de Oaz. Bols-Sacré. Allez-Alors. Molière. Le tour du Monde d'un gamin de Paris. Vaudeville. Plumard et Barnabé. Zomerpaleis (G ré try straal).Verscheiden lieden. A vondvertooningen om 8 i/4 ure Palais de Glacé, Warmoesberg. Schaal aanrijden op echt ijs. Drio zittingen per dag. Royal Nord Cinéma (Théalre Gaumont), Noordlaan, 98 tot 104. Toegang van 2 1/2 tot 11 uro. DOOR AFBRAAK van een heerenhuisKerkstraat, te AALSTt alle cLagexi alle soorten van BOUWMATERIALEN, zooals pannen en steen, deuren en ramen, kepers, planken, alsook alios wat den bouw- sliel aangaat brandhout, enz. 230 Kerkstraf IOt Te bekomen, alle dagen versche kropsa lade, nieuwe pataten,nieuwe erwten en wor telen, pêclien en aardbeziën, wijnbezië», ap pelen vn Canada,ananas, allerbesto aspergen, bloemkoolon, witte solder en alle andere soorten van groenten,champignons, enz. onz. 276 JEa 3EG 3RL X Ci 3BS 'X' Alle Donderdagen en Vrijdagen jezonder® groote keus van vele sooiten verschen ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijlt aan do achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeclige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. VAK STYVEKDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 janri in d® Oosteudscbe Vissclierijen gevestigd. Vi6scherij LANGE ZOUTSTRAAT 38, AALST Leveraar der bijzonderste huizen der stad TELEFOON Nr 44. 879 van U. Camiel Praat, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 5 9 mei. 15 ure: $7 Barometer 754-2 Thermometer 17"8 Wjml: west Vooruit*.: veranderlijk

De Volksstem | 1913 | | pagina 3