DE KAMER Laatste Berichten BREUKEN EXAMEN AFGELEGD Stadsnieuws Likeurfiandeiaars. raZl pirS cSö> Sr8 C3 3FS. UT* DUIVENNIEUWS Rechterlijke Kronijk PER TELEFOON Oponthoud dor krijgsverrichtingen. MARKTPRIJZEN FEESVSBJZEH Weorkimdlgo waarnemingen i AUGUSTUS 1913 M. Paul de Béthune, van Aalst, oudleer- jing van hot S' Jozefscolloge, hooft het 2de «jxamon afgelegd van kandidaat in Wijsbe geerte en Letteren. Kerk van Sint-Martinus. Maandag aan staande, 4 Angusli, plechtige vergadering roor de Huismoeders van de Heilige Fami- .ie. Na de vergadering uitdeeling der prijzen. x St Jozefsccllege. Plechtige Prijsuitdeeling. Gisloren was hot Prijsuitdeeling in hot St Jo/.efs-College. Do prachtige fooslzaal zat vol. Op do voorplaatsen bemerkten wij de Geestelijko Overlieden, de lieer Burgemees- tor, de hoeren Volksvertegenwoordigers Moyersdon en Van Sande, do heer Schepen Do Hort, provincie- en gomeentoraadsleden, onz. Met do medewerking eenigor Hoeren uit de stad, vertolkten do studenten oene vor- •werking van Schiller's meesterstuk Willem Jell. Eon schouwspel verwerken en inkrimpen is het onvermijdelijk verminken; liior noch tans waren do noodzakelijke wijzigingen zeer kiesch aangebracht en met den eerbied aan oen groot dichter verschuldigd. Do 6 taferee- Ien maakten oen organisch geheel uit, wen telend om do hooge figuur van den bevrijder Teil. De uitvoering zolf was buitongewoon merkwaardig. Geen effeklbejag, geen greintje gemaaktheid, en toch niets banaals, niets allodaagsoh. Het spel ontroldo zich sier] ij li- natuurlijk, roerend - eenvoudig, groolscli- liarmoiiisch, klassiek in den besten on hoogster» zin van liet woord. Een genot was het voor ziel en hart en oogen, want op «le tooneolomlijsling van schermen en doe ken lag de toets eencr vaardige kunstenaars hand. Allo spelers wenschon wij geluk. Allen wisten zich in de machtige of roerende ge stalten van Scliillor's schepping, in te wer ken mot oene gepastheid van opvatting, oeno ralto boseffing van govoelsstemmingen, die eens te meer getuigen hoe degelijk verstand en hart geleid en- ontwikkeld worden in het Si Jozcfscollege. Eenegansch bijzondere melding verdienen Gessier (H. Van Mossovolde), Wiilom Teil (II. Van Lierdo), Walter Tell (H. J. Van Bareu), Fürst (H. J. Verhoeck), Stauffacher (II. J. Temmerman), Molclital (H. Rumes) on Baumgarton (II. O. Cousy). Do Willem Toll van gisteren was eene ward kunstuiting, oen schakel te meer in do roeds lange keten van kunstgewrochten, in liet College opgovoerd. Laat hot hier ook gezegd wozen Hel Sludonlenlooiiool opgevat, zooals het daar liet geval is, bevredigt-ons uitermate. Prul len on kluchten verworpen; meesters alleen toegelaten; karakterstudies voorop. Zoo zet de instudoering van een schouwspel eenvou dig de letterkundige studies voort en brengt spelers on toeschouwers in aanraking en voeling met geestverheffende en hartver- cdolonde gedachten en gevoelens. "Uit het prijsboek schrijven wij het vol gende af Uitslagen der Examina van oud-leerlingen "van Rhotorika, aan do Hoogescholon ondor- gaan in 1912 en in Juli 1913. Builen een zestigtal examina met voldoe- rting afgelegd, vindenwe 3 examina met do hoogste onderscheiding, 7 mot groote onder scheiding, 25 mot ondorschoiding. PRIJZEN DER LEERLINGEN: Prijzen voor goed gedrag. Internen. Eerste afdeeling 1. Joseph Verbeock, JMiel, 2. Augustin Vereist, Boom. Tweede afdeeling: 1. Denis De Preler, Putto, 2. Joseph Van Baren, Bornhem. Externen. Eerste afdeeling 1. Edouard De Schaepdryver, Aalst, 2. Jules Van Oole- ghom, Aalst. Tweede afdeeling 1. Joseph Do Corlo, Bambruggo, 2. Floni Ilanssens, Erondegem. Voorbereidende klassen. 1. R. Scholto Korlrijk, 2. Arthur Van Malderen, Erembo- degem, 3. Louis De Bollo, Aalst. Rhetorica.Uitmuntendheid: 1. Mau rice Mallhys, Schellebelle, 2. Josepli Ver- beeck, Niol, 3. Alfred Roelens,Rupolmonde. Eerediploma wordt toegewezen aan Mau rice Mallhys, Schellebclle. Latijnsche tweede. Uitmuntendheid 1. Omo.v Crommolinck, Meire, 2. Daniel Dorval, Gent, 3. Jules Van Ooleghem, Aalst. Latijnsche derde. Uitmuntendheid 1. Laurent Do Loof, Woul)rechlegem, 2. Albert Van den Noortgato, Soltegem, 3. Mi chel Van Cauwenborgho, Worlogem. Latijnsche vierde (Afdeeling A). Uit muntendheid 1. Alphonse Moens, Moorse), 2. Oscar Do Pril, Aalst. (Afdocling B). Uitmuntendheid. 1. Alexandre Moyersoen, Aalst, 2. Henri Van Baren, Bornhem. Latijnsche vijfde (Afdeeling A). Uit muntendheid 1. Clement Roelandt, Ledo, 2. Nestor Ponot, Sotlogem. (Afdeeling B).Uitmuntendheid 1. Fr. Clinckaort, Ilofslade; 2. Reginald Graulicl», Korlrijk. Latijnsche zesde. (Afdeeling A). Uit muntendheid: 1. GeorgesRonneboog, Aalst. 2. Hubert Van Goothem, Burght, 3. Josoph Van Baren, Bornhem en Alphonse De Bollo, Aalst. (Afdeeling B). Uitmuntendheid: 1. Remi Do Bruyn, Aalst, 2. Paul Hortecant, 3. Ronó Schockaort, Hofstade. DE VOLKSSTEM Eerste voorbereidende klas. Uitmun tendheid 1. Arthur Van Malderen, Erem- bodegem, 2. Noël Vermeulen, Laken, 3. Edmond D'Hondt, Aalst. Tweede voorbereidende klas. Uitmun tendheid 1. Michel Do Stobbeleir, Aalst, 2. Gaston Do Kctelaore, id., 3. Eduard Geo roms, id. Derde voorbereidende klas (Afdeeling A). J. Franz Van Iloecke, Gent, 2. Frauz Rédelé, Brussel. (Afdeeling B). Ludovic Moyersoen, Aalst. x Diefte Zekero Jeanolte L.. wonende Hoogoveston was gisler in do woning j_ drongen van zekere Rosa X en stool er een gouden zakuurwerk, hetwelk zij hij een goudsmid ging verkoopon.Do diefegge word echter boden ontdekt en aangehouden. Ge zien haar jougdigon ouderdom zal Jeanetto L. lot hare mederjariglieid lor beschikking van hot Staatsbestuur gesteld worden. x GekniptNa een lang onderzoek heeft men eindelijk de liand kunnen leggen op de kerels die in do tuinen van 't kasteel van Overhamme het fruit hadden gestolen on don knecht bedreigde. Een van hen werd hedon door do gendar merie aangohoudon en naar Merxplas ge bracht, waar hij sedert eenige dagen ont vlucht was. 't Is do genaamde Albert Thienpont. de ofneieelo vrachtbrieven, voroischt door dp aalslo wot op den alkool. vV IVIEDEDEELINGEN Vlaamsche Bedevaart uit liet Bisdom Gent naar het boroemd heiligdom van O. L: Vr. VAN KEVELAER (Duitschland). Mot de Hoogo goedkeuring van Z. H. Mgr Slille- mans, bisschop van Gont, onder het voorzit lerschap van Zoer Eerw. Heer Kan. De Corte,Pastoor Deken to Sottegem„op 8,9 en 10 September. Men schrijft in tot 27 Augusti hij do E. H. Vlerick, pastoor, Begijnhof, Aalst. HOFSTADE, DENDERLAND. Jaarlijkscho palingskermis op Zondag 3 Au gusti 1913, hij Frans Ledegem,in 't Schuitje. Zitting van 3ien Juli De zitting wordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Schollacrt, Ordemotie. M. A. DELPORTE vraagt waarom do zit ting niet begint om 1 ure 3/4. M. DE VOORZITTER. 'Om 1 ure 3/4 was ik hier alleen met een dourwaardcr. Ik heb naar u gewacht. M. A. DELPORTE. Om 1 ure 3/4 was ik hier in gezelschap van een vijftal loden der uiterste linkerzijde. Indion gij ons niet gezien hebt, was het omdat gij naar ons niet gekeken hebt. M. DE VOORZITTER. Do bespreking der arlikolen van de Begrooting van Landbouw wordt voortgezet. (De socialisten zotten hunne belerame ringslaktiek voort, door telkens de naam- afroeping te vragen. Nu komen £zij ook ge durig met amendementen af.) Artikel 10 wordt na naamafrooping aan genomon met 10S stemmen logon 17 en 5 onthoudingen. Artikel 11 wordt in dezelfde omstandig heden aangenomen met 110 slommou tegen 22 en 2 onthoudingen. M. CAVROT heeft zich onthouden, omdat ondanks do hitte, hot gouvernement nog on- gemuilhando honden laat loopon... Bij artikel 12 stelt M. Daens voor, zoo spoedig mogelijk de begrootingen lo stem men en dan in verlof te gaan, zondor aan de nieuwo Schoolwet te beginnen. M. VAN BRUSSEL.—'t Is al te lang dat men achter eene goede schoolwet wacht. Do verschillige amendementon, neêrge- legd door MM. Troclot, Crick, enz., worden verworpen en het artikel aangenomen bij rechtstaan on zitten. Ordemotie. M. P.HYMANS.Dezo toestand kan zoo niet blijven. Onze dagorde is overladen on wij moeten er kost wat kost klaarte in krij gen. Het is onmogelijk, achler do begroo tingen on de financiewet, do schoolwet lo beginnen. Ik stel dus nogmaals voor, in Oktober een Lijzonderon zittijd to houden. Wij kunnen toekomende weck de nieuwe financiowet bespreken. M. de BROQUEVILLE. Wij trachtten geenszins de schoolkwestie in dor haast door to drijven. Er moet eene grondige bospro- ltitig zijn. doch, waarom mooion de socialis ten hot belomir.eringslolsol beginnen. M. VAN DE VELDE. Juist omdat wij illondat or eene grondigo bespreking zij en wij vrij willon zijn. Wij ook zijn gereed, in Octobor aanslaamlo terug to kceron, on dan do schoolwet lo bespreken. M. WOESTE. Er is hier een misvorstand. Ik houd aan het stemmon dor schoolwet, doch nu, na do afmattende zittingen kan zulks niot zijn. Ik hon partijganger van don buitengewonen zittijd in Oktober. Hot voorstel wordt op allo banken aange nomen. Do bespreking dor schoolwet zal dus slechts in Oktober aanvangen. Voorloopigen uitslag van de prijsvlucht uit QU1EVRAÏN, van Zondag 27 Juli 1913, gegeven door d* maatschappij Do Nieuwe Reisduif, gevestigd hij Joseph Van Aeco- leyon, to Wanzolo. Oudo duiven 1 Schockaort Jules, Impe 2 Veyverman P., Wanzele 3 idem. 4 Go- vaort, Smetledo 5 Lievens, Impe 6 Trogh Dom., Wanzolo 7 De Pauw Fr., Wanzele. Overduiven 1 Van Leuven A., Wanzele; 2 Van Veerdegem, Smellede. Serie van 3 duiven, Govaert, Smetledo; serio van 2 duiven, Veyverman, Wanzele. Jonge duiven 1. Gallo, Frans, Lede 2 Lievens, Impe 3 Rulsaert, Lede (Zijde) 4 Va:i Accoleyen Jssopli, Wanzolo 5 Ken- nof H., Erondegem 6 Do Jonghe P., Wan zelo 7 De Jaogher, Vleckom 8 Rulsaert, Ledo (Zijde). Overdvivon 1 Chrisliaens, Lede (Zijde); 2 De Vlioger, Wanzolo. Serio van 3 duiven, Mathys, Ledo serie van 2 duiven, Rulsaert, Lede (Zijde). Uilslag van den prijsvlucht uit DOUR- DAN, van Zondag 27 Juli 1913, gegeven door de maatschappij De Vereenigde Lief hebbers, gevestigd hij Fr. Iierroman, Sta- tioplein, Soltegem. 1. De Vrioze A., Soltegem 2 De Cock C., idern. 3 Van Crombruggo, idem. 4 Van Elsuwé J., idem. 5 De Sutter A., Strijpen 6 De Muyler, Elene 7 De Pele- cyn, Oombergon 8 De Smot Jul., Sotle- gom 9 Do Clercq, Roosebeke 10 Van Ou- denhove, Sottegom. Serioprijzen van 4 duiven, Schepens, Velsicque van 3 duiven, Uilterhaegen E., Velsicquo van 2 duiven; Do Vriezo Sotte- gem. Uilslag van den prijsvlucht uit NOYON, van Zondag 27 Juli 1913. Jonge duiven M DabboloyF., Soltegem; 2 Van Wjnnersck V., idem. 3 Do Geytcr, Elene 4 Van Cajiwenbergo J., Soltegem 5 De Cock E., idem.; 6 Thienpont II.,idem.; 7 Podov3"n F., Strijpen 8 Van Y/ymersch V., Sotlogem 9 Van de Sande E., Strijpen; 10 De Floo, St.-Lievens-Haulem, Oudo duiven 1 Van den Noortgaete G., Borsbeke 2 idem. 3 Van Oudenhove. Sot- tegem 4 AndolóH., Strijpen 5 De Pole- cyn J., Oomhergoh G Do Floo H., St.-Lio- vens-Hautom 1Duhbeloy F., Sotlogem 8 Andolé II., Strijpen 9 Rollewagen G., Soltegem 10 Cordeels A. Strijpen. Tor herinnering op Zondag 3 Oogst, PONT-ST.-MAXENGE, met oudo on jonge duiven, elk afzonderlijk. Inleg fr. 1,45. In- korving Zaterdag van 8 tot 10 1/4 ure stipt. Zondag: 10 Oogst, DERBY-CREIL, 300 fr. gewaarborgd. 150 fr. gratis aan de dui ven geringd V-L 1913, in prijzen van 5 fr. Inlog fr. 1,50. Iukorving - Zaterdag van 8 lot 10 1/4 ure. Rechtbank van Dendermonde VUILE KEREL. De genaamde Driegho Alfons, een kerel dio reeds verschillige zware veroordeelingon opliep, slaat thans terecht voor erge foiton, gepleegd op klein'e jongentjes. De vuilaard wordt verwezen tot drie maal vijf jaren gevang mot berooving zijner bur gerrechten gedurende 10 jaren. Do gevan genisstraffen worden samengesmolten en ge bracht op 10 jaren. WOESTE VENT. Dronken zijnde,zocht Huylebroeck Liovin, aardewerker te >Schellebello, ruzie tegen Rasschuert Maria. Dokorel bracht de vrouw mot een gaffel verschillende slagen toe. De veldwachter Do" Waelo, die tusschenkwam, werd door Huylebroeck gescliupt en mis handeld. Datkosthoin 3 maanden gevang en GO fr. boot. ERGE FEITEN. Zekere Van der Jougd Jozef, workman te Dendermonde, thans aangehouden voor erge foiton, wordt verwezen lot 4 maal 3 jaren gevang, welke straf gebracht wordt op 10 jaar gevang met berooving zijner burger rechten gedurende 10 jaar ou ontzegging zijner vadorlijke macht. SLAGEN. Rasschaert René en zijne vrouw, van Lede, werden door verschillige personen aangevallen en afgeslagen. Zekero Van Ilauwo, landwerken te-Wanzele,eon der aan vallers, kracht aai» Rasschaert zulken gewel digen vootschop too, dat hij eene rib gebro ken word. Van Hauwe krijgt 1 maand gevang en 50 fr. boet. De 4 andere betichten krijgen mindere straffen en één wordt vrijgespro ken. Rechtbank van Gent VREESEIJK SPOORWEGONGELUK Twee personen wonende to Gont, in dienst hij don spoorweg, de eene wisselwachter en de andcro als machinist, worden vervolgd wegens het veroorzaken van een onvrij willig ongeluk. Polrus De Rycko was in de statie van Meirclbeko aan hot opkuischen van kolen eensklaps kwam een manccuvertroin aange reden en Do Rycko werd gevat en eone der boenen afgereden. Een proces werd inge spannen en don Stöat verantwoordelijk go- stold voor de schadevergoeding dio gevraagd werd door Do Rycko, ten bedrage van 25.000 frank. Do rechtbank voroordeold den wissel- waciitcr tot 50 fr. koele of 15 dag. ge vangenisstraf dejmachinist wordt vrijge sproken. De slaat moot 18.561,50 fr. scha deloosstelling bolalqn aan de Rycke. ATHENEN, 31. De wapenstilstand zal gesloten wordon aan de volgende voor- waardon 1. Dó scheidslijn zal aangeduid wordon bij middol van witte vlaggen on gelijken ajsland van de voorposten van heide legers. 2. Hij zal vijf dagon duren. 3. Al do bewegingen aclitor de lijn wordon toegelaten.1 4. De wapenstilstand zal overal op holzelfde oogenblik begfnnén. BwSyaapsciho vo©8,,sfce3(Ien.BUCHAREST, 31. Men beweert dat Bulgarië zal voorstellen aanstonds do ontwapening van al do legers te beginnen. Eg föBB5ïiamëa»S. SOFIA, 31. Do Rumeensche troepen rukken op naar Philippopoli. Zij bevinden zich op 40 kilometers afstand van Tatarbazrdjik. Deze stad is reeds ingenomen. Do verkenners bevinden zich op 20 kilometers afstand van Philippopoli. Eene VGHgSsapssig van Cloning C®ns£anftin&a3 Ik wil slechts den vredo teekenen op het slagveld en zal liever den oorlog voortdrijven, gansch alleen dan mij nog to laten bedriegen door alle onderhandelingen en gehoor te geven aan do zotte eischon der Bulgaron op Salonika en Cavalla. Ik begeer den ondergang van Bulgarië niet maar vraag eene schadeloosstelling om de groote opofferingen in manschappen eii in geld. folen Bsoopt te £3 u C It a post—LONDEN 31Het algemeen gevoelen heerscht in do hoofdstad van Rumenië dat de vredo binnen enkele dagen zal gesloten zijn. See^Jso-Gi'iaksiD's© eiscSien SOFIA 31Deze twee landen vragen als grens met Bulgarië eono lijn gaando van Nestos langs Dedler naar do Klaritza. Heel do kust van do Egeescke zee met do stad Dedeagatoh moet lmn toebohooron. DOODSLAG TE GENT. In den nacht van 14 Juli kwamen eenigo kermisviorders (liet was don tweodon dag der Gonlsche kermis), langs het Groot Gowat huiswaarts gegaan. Onder hon bevonden zich do genaamdon Thienpont en Leemans. Aan de herberg Da Klok gekomen, ontstond twist lussclien beiden en weldra was men aan 't vochten. Leemans trok zijn mes en weldra zeeg Thienpont met doorstokon buik ton grondo. Het slachtoffer werd naar liet gasthuis overgebracht, waar hij den Dinsdag mor- gend bezweek. Er waren enkel drie goluigen die Leemans hebben zien steken. Deze beweert dat hij door Thienpont aangerand werd doch de gotuigen zijn liet eens om te vorldaren, dat dit niet waar is. De rechtbank veroordeeld Oscar Leemans tot 5 jaar gevangenisstraf. Dezo aanhoort op onverschillige manier hot vonnis, waarhij hij verwezen wordt. AalaS.—30 juli Hopmarkt, vaster, prijzen in opslag, beschikbaar, fr. 120, nieuw gewas, fr. 155. BRUSSEL, welcelijksche Graanmarkt. Inland- sche tarwe 20 1/2 a 21 0/0 Amerikaansclie Win tertarwe 211/2roode Kurrachée21 0/0 inland- sclio Rogge 18 1/2 a 19. 0/0 Gerst Donau en Odessa. 17 a 171/2 inlandscho Gerst 00 0/0 a 00; Haver van Courlande 19 a 20 1/4 Gerst der Pol ders 00.00 a 00 0/0 inlandsclie Ilaver 19 0/0 a 19 3/4 Amerikaansclie Maïs 14 a 00 0/0 id. van Odessa 14 0/0 Graan van don Donau 20 3/1 a 22 id. Rio de la Plata 20 a 211/2 Handelsbloem 26 3/4 Bakkersbloem 27 3/4 Zemelen 12 0/0 a 11 1/4. Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 77 in provincie 75 Lijnolie te Brussel 62 in provin cie 60 inlandscli Koolzaad 32 1/2 Boter 2,70 a 2,91. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 693: Vette koeien 194, melkkoeien 00; groote ossen 1jonge ossen 192vaarzen 19.' stieren 128; varkens 540; kalveren magere beesten schapen Weiteren, wekclijksche marktBoter 2,72 eieren 2,62 a 2,72 viggens 35 a 40 kiekens stuk 3,00; aardappelen roode 7,00 a id. witte 6 ii konijnen 1,70 jonge duiven 1,00. L8?ces*eB9 wekclijksche markt Boter 2,90 a ,308, eieren 2,30 a 2,45, aardappelen 8,00 Ternn'Sh. Wckelijksche markt. Botor per kilo, 2,40 a 2.50 fr. Eioren por 25, 2.6'» a 2.70 fr. Kiekens, 2.00 a 2.50 fr. Konijnen, 3.00 a 3.50 fr. Duiven pér koppel, 1.20 a 1.40 fr. Viggens per stuk, 35.00 a 40.00 fr.Aardappelon, <*00 a 0 00 fr. Rogge, 19.0" a 00.00 fr. Haver, 19.00 a 00.00 fr. Tarwe, 20.00 a 21.00 fr. «fc<n«ce voor de Stad en het Arrondissement Aalst AALST 17 Augustus. Reis naar Oostende door den Reizigers-Club, afdeeling van den Kutliolioken Werkmanskring. 31 Augusti. Jaarlijksch Feest van den Bond dor Gedekorcerde van Aalst. 31 Oogst. Opvoering van Jacob van Arte- velde vaderlandsch drama in 3 bedr.door de kalholiekeVlaamsche Studentengildo van Aalst, in da feestzaal van het St.Jozefscollege. Begin om 4 ure zeor stipt. 31 Oogst.-1 Sept. Uitstap van het Syndikaat van Reizigers, Patroons on Bedien- don, naar Spa-Keulen. G en 7 September 1913. Algeraeono Land dag van de Katholieke Vlaamsclio studenten van heel hot land. 14 September. Kunstavond door de Konink lijke Harmonie. 21 September. Sta Barbarafeest der Vrij* Brandweer. HOFSTADE 14 September. Opvoering van Jacob van Artoveldo vaderlandsch drama in 3 bedrijven, door de katholieke Vlaamsche Sludontengilde vn Aalst. NINOVE 7 September. Vijftigjarig jnhelfeoest van de maatschappij Vereenigdo werk- liedon tot hulp van Malkaar». DENDERMONDE 24 Augustus. Gouwfeest der Katholieke Turners van Oost-Vlaanderen. Deelneming van den Turnkring - Steun geeft Moed Aalst, mot muziok en turn-afdeelingen. ST-ANTELINCKX 28 Soptember. Groot verbroederingsfeest dor Xaveriancn. STEEN HU YZE. 8 September, Feestdag van O. L. Vr. Liederavond, om 4 ure, in do zaal van 't kloostor. N. B. De hatholiche Maatschappijen van de Glad en het Arrondissement worden beleefd verzocht tie datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te dcclen. GevPaagsS. Een bekwame Vuur- stoker-Machinist. Zich te bevragen ten bureole van dit blad. 402 WATERBREUKEN, ADERBREUKEN. Dokloor BASTIN, van Fontaine-l'Evêquo, nu to Brussel, 83, avenue Besme. Dokloor Bastin is do eerste breuk-specialist: tot hedon 23 jaren van ondervindig en 12.295 gene zingen, schriftelijk betuigd en gewaarborgd, altijd op slechts 8 dagen lijd bekomon zon der band, zonder gevaar, zonder pijn. Bro- chuurkosteloos toegezonden. Telefoon B. 2837. Betaling na volle genezing. 544 ven il. Camiel Pract, optlcion-spoeialisto Aalst, Lungo Zoutatraat, 81 juli. 16 uro: Barometer 761*5 Thormometor 22» Wln<l: zuid-aoa! Vcoruitagoed weer.

De Volksstem | 1913 | | pagina 3