Landlsonwalm ea Bsestialen Zaailanden ea Meersschen WOONHUIS BOUWGRONDEN k ZAAILAND HANDELSHUIS V AHLÏSENS Land IVleersscfoem SC Si EL DE-NAGRAS Sa,alla,nclen UIT TER HAND TE KOOP TE BUGGENHOUT Openbare verkooping 2 WOONHUIZEN EEN HANDELSHUIS 24 EN 25 AUG. 1913 DE VOLKSSTEM BEZONDERE AANMERKINGEN 1* De pachters zullen gehouden zijn op den stond der toewijzing t°n titel van voorwaarde geld te betalen, ecne som gelijk aan een half jaar pacht. 2® De pachters zullen op den stond der ver pachting eenen soiidairen medepachter moeten stellen. 3® De pachters wier gevallen pachten niet be taald zijn zullen noch als pachter noch als me depachter aanvaard worden. 4® liet kohier van lasten, bedingen en voor waarden, berust ten kantoore van bovenge noemde Notaris Tibbaüt, te Aalst, Korte Zout- straat. N. B. Te rekenen van 10 September, zullen er ten kantoore van Meester Tibbaüt, voor noemd, alsook ten bureele van 't Weldadigheids- bestuur te Aalst, Kapellestraat, boekjes aandui dend de aard, de grootte en de ligging der goederen, te hekomen zijn. Aan de tegenwoordige pachters zal een boekje toegezonden worden. Namens het Bestuur: De Sokretaris, De Voorzitter, Aug. DE WINTER. Th. DE NAEYER. Bij verandering van woonst, van een TE VLIERZELE, Papegtm. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van gelagen, openbaar verkoopen Een Woonhuis met Schuur, Stalling en Grond, gestaan en gelegen te Vlierzelc, op Papegem, i^root 4 aren 30 centiaren, palende ooste den Voetwcg, ten zuidede erven Livien Moortgat, ien westc de Straat en ten noorde de kinderen van- Pieler Uyttendaele. Bewoond door den eigenaar AJphonse Vermei- ren. LAATSTE ZITDAG Vrijdag 29 Augustus 1913, om 3 uren namiddag, ter herberg In de Post, bewoond door Dominiek De Spiegeleer, tc Vlier- iele, wijk Papegem. (Louis Peereboom, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. ZITDAGEN Instel Maandag 29 September 1Q1- Verblijf Maandag 13 October 1 telkens om 2 ure namiddag, ter herberg In den Vrijen Ingang, bij den heer Philemon Tem merman, te Aalst, Langestraat. GELD te bekomen ten kantore van voornoem den Notaris De Vis. Om uit onverdeeldheid to scheiden. OS>entoare verSooping van te Aalst, Langests-aat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, openbaar verkoo pen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gele gen to Aalst-Mijlbeke, bekend ten kadaster sectie 51, nummer.708b, groot 33 aren en volgens me ting 31 aren 13 centiaren, palende noord de we duwe Edward. Schockaert, oost Clemence .De Boeck en de weduwe Louis De Bisschop, zuid.de Bergestraat, west Remi Van Lierde. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589 en 590, groot volgens meting 4 aren 40 centiaren, pa lende noord Dame weduwe Louis Camu, oost den volgenden koop, zuid de Langestraat, west Dame weduwe Louis Camu. Op te leggen boom prijs 70 fr. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen to Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummer 589 en 590, groot volgens meting 4 aren 40 centiaren, pa lende noord Dame weduwe Louis Camu, oost den Ecrw. Heer Temmerman, zuid de Lange straat, west voorgaande koop. Op te leggen boomwaarde*20 fr. Vierde koop. Ecu perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 5S9, 590, 582, 588b, 581ben 587a, groot volgens metingl aar 31 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west Philemon Coppens. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen to Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F. deel van nummers 589, 590, 582, 583b, 581b on 5S1a, groot volgens meting 1 aar 31 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgendon koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Zesde koop..Een perceel Bouwgrond, gele gen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 5S8b, 5S1b en 587a, groot volgens meting 1 aar 29 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west voorgaanden koop. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 588n, 581b en 587a, groot volgens meting 1 a; r .8 centiaren, palende noord de Langestraat, oost en zuid de verkoopers, west den voorgaan den koop. Op te leggen boomwaarde 40 fr. Achtste koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen to Aalst, aan de Langestraat, bekend ftn kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 58Sb, 581b en 587a, groot volgens meting 96 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid en west de verkoopers. Negende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, 'deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 581b en 3S7a, groot volgens meting 94 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Tiende koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, hekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 532, 588b, 581b en 587a, groot volgens meting 92 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Elfde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen tc Aalst, aan de Langestraat, bekend ten ka daster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, •587b, 581b en 587a, groot volgens meting 91 cen tiaren, palende noord de Langestraat, oost M. Bij vermindering van bedrijf. Opentoai-e verlcoojpins van TE MELDERT, Dorp. 'De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke en ter hofstede van de gebroeders Benoiten Jan- Baptist Jacobs, te Meldert, Dorp, op Maandag 25 Augustus 1913, om 12 ure 's middags, open baar verkoopen De Landbouwalcmnamelijk, Drijwielkar. Aalkaar met Bak, Karreladders, Ploeg, Egdens, Slecphout, Rcssortkar (Speelkarreken), Paard- harnassuren, onlangs nieuwen Zadel en meer andere voorwerpen. De Beestialen Een Merriepaard en schoon Veulen, vier allerbeste Melkkoeien, waaronder 2 onlangs gekalfd en 2 bekalfd en 2 schoone Stie ren. De verkooping zal geschieden op tijd van be taling, maar eene strenge borg zal geëischt wor den voor de niet gekende koopers. Opesitoare verkooping van een TE ERE&1B03EGEM, Dorp. De Notaris SCHEERLlNCK, te Haeltert, daartoe benoemd Lij bevelschrift van den lieer Voorzitter der Rechtbank van Aanleg, te Audenaarde, zal, met tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot, Mler SCHELFHOUT, Notaris tc Oordegem, met de pleegvormen der wet van 15 Oogst 1854, openbaar verkoopen Een geriefelijk cn welgelegen Woonhuis, dienstig voor Herberg en Winkel, met aanhod- riglieden en grónd, gestaan en gelegen te Erem,- bodegem, recht over de Kerk, hoek der Dorp- en Statiestraat, gekend ten kadaster sectie B, num mers 54-Ie, 54 Id cn 544f, met eene grootte vah' 6 aren 50 centiaren, palende oost de Dorpstraat^ zuid en west M. Karel-Lodewijk Verleysen-Vaiï Bellingen en noord de Statiestraat. i' Bewoond door den eigenaar M. Albert Va» den Bossche-Van Vaerenbergh. EENIGE ZITDAG Oijnsdag 16 Seplemfes!* 1983» om 3 ure stipt namiddag, ter herberg van M. Louis De Ryck, te Erembodegem, dorp. Voor nadere inlichtingen zich te wenden ter studiën van genoemde Notarissen Soheermnck en Schelfhout. 450 Sludie van den Notaris DE SAEDELEEK, te Erembodegom. VERKOOP VAN genaamd Loopers of drijvers, waaronder volle en ledige zeugen. te EREMBODEGEM en HAALTERT. Door d'heer Jules Moons, koopman in varkens te Haekendover. I. Te Erombodogem-Dorp nabij de Statie, ter herberg van d'heer Louis De Ryck Op Maandag 25 Augusti 1913, om 8 ure 's morgens. II. Te Haeltert-Statie ter afspanning «I)e Graaf van Vlaanderen «gehouden door d'heor Remi Van de Perre Op Woensdag 27 Augusti 1913, om 8 ure 's morgens. Deze varkens zijn allen van het beste in- lanseli rus en zullen telkenmale mogen be zichtigd worden daags vóór de verkooping. Tijd van betaling tot 15 Maart 1914, mill borgstelling. 442 t6 Snietleda, Impe en Letierhautem De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met tus schenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester COLENS, Notaris te Brugge, namens wien liet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in liet openbaar verkoopen GEMEENTE SMETLEDE, Eerste koop. Een goed perceel Meersch, ge legen te Smetlede, Pontweg, Binncveld, geka dastreerd sectie A, nummer 896b, met eene grootte van 41 aren 20 centiaren, palende oost M. H. Van den Eeckhout, te Erondegem, zuid de Willebeek, west de erven Venneman en noord de Straat. Boomprijs frs.-125. Gebruikt zonder termijn door den heer Vital Elaut. GEMEENTE IMPE. Tweede koop. Een perceel Meersoh, gelegen te Impe, Willebeke, gekadastreerd sectie A, nummer 280, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren, palende oost M. K. Temmerman, te Massemen, zuid M. G. Van den Steene, Jufvrouw JustinaVan Landuyt, te Nieuwerkerken, en M. Boelpaep, to Grembergen, west M. P. De Smet, tc Gent en noord de Wiliebeek. Gebruikt zonder termijn door den heer Vital Elaut, tc Smetlede. Boomprijs 350 frs. GEMEENTE LETTEltHAUTEM. Dorde koop. Eene goede partij Land, gele gen te Letterhauiem, Hagelkauter. gekadastreerd sectio A, nummer 329, met eene grootte van 29 aren 50 centiaren, palende oost de erven Hans- sens, zuid den heer V. Verlinden en Dame we duwe Bogaert-De Smet, west den heer Verton- ghen-Matthys, te Hamme en noord Jufvr. De Witte cn de kinderen B. Bauwen» Haussens. Gebruikt zonder termijn door den heer Auguste Eloot. Vierde koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Letterhautem, Bauterskauter, geka dastreerd sectie A, nummer 622, met eene grootte van 53 aren 70 centiaren, palende oost do we duwe en kinderen Loetens-De Winne, zuid M. K.-L. Galmart, M. ModestOlte-De Coensel, Jufv. R. Loetens, de kinderen'De Moor en M. Cour tier, west M. Ed. Courtier en de kinderen Hans- sens-Eloot en noord M. De Moor, te Sint-Niko laas. Boomprijs 90 frs. Gebruikt zonder termijn door Dame weduwe Hippolyte Bogaert. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 2) t m o Verblijf Dijnsdsg 16) SeP,eml>er ]913, telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In de Vier Wegen, gehouden door M. Omer Van der Eecken, te Oordegem, Gentsc-lie Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste te "Widaelen De Notaris Oscar TIBRAUT, te Aalst, zal op do hiernabepaalde dagen en uren, openbaar lijk verkoopen Maandag 25 Augusti 1-913, om 8 uren voormid dag, het schoon Nagras, wassende in de Wi- ohelsehe Weerd, op de meersschen genaamd Sluisbocht 21 Vutzaad, grooten Meersch, Manne- raaten en Rycn. Te vergaderen hij Christiaens, te Uytbergen, aan de Kasleeldreef. Voor verder beschrijf ,zio bijzondere plakbrie ven. De verkoopingen zullen geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits borgstel ling. Personen die voorgaande venditiën nog verschuldigd zijn, zullen noch als koopers noch als borgen aanvaard worden. 419 Schcllebelle. Gebruikt door M. Joseph Do Kcyacr, tot Kerstdag aanstaande, mits 30 fr. 's jaars. Achtste koop. Den onverdeelden helft van een perceel Meersch, zijnde een Wisselmeerschje, gelegen alsvoren, inden Weerd, bekend ten ka daster sectic A, nummer 257b, 'groot in het ge heel 17 aren 60 centiaren, palende ten oosten en ten westen Jufvrouw Albina Van Mele, te Calc- ken, ten zuiden den Staatsdomein en ten noorden de Sloot. In regie. En zonder tusschenkomst van den heer Ver- derechtcr. Negende koop. Een perceel Zaailand, gele gen tc Wichelen, op het Hangenen, ter plaats genaamd Ovcrstraetcn bekend ten kadaster wijk A, nr 921, groot 12 aren GO centiaren, pa lende noord Mijnheer Julien Verdouck, oost «Ie kinderen Joseph DeGhccst, zuid Jufvrouw Thar- salia-Vitalia Muylaeit en west Mijnheer Henri Blondcel, met den volgenden koop. Tiende en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen alsvoren, nevens voorgaande kocp, bekend ten kadaster sectio A, nummer 922, groot 11 aren20centiaren palende noord den heer Ju- lien Ycrdpnck, oost Mijnheer Frans-Gustaaf De Kcyser, zuid Jufvrouw Tharsalia-Vitalia Muy- lacrt. Deze twee laatste perccelen Land, zijn gebruikt door Jufvrouw Maria Veer, te Uytber gen, tot Kerstavond aanstaande, mits 32 fr. 's jaars. EENIGE ZITDAG Zaïerdag 33 SepSestakep 8953, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vre degerecht, te Aalst, in liet Stadhuis. N. B. De verkooping zal beginnen om 3 uren, zeer stipt, na liet aankomen der treinen uit Wichelen. Openloare van goede TE WSÖHELEïl De Notaris Oscar TIBBAÜT, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. Zaailand, aan de Diopestraat. wijk A, num mer 865ins, groot7 aren .70 centiaren. II. Zaailand, ook aan de Diepeslraat, wijk A, nummer 865, groot 52!,aren 90 centiaren. Ver deeld in zuid- en noordheift. Gebruikster van de beide koopen, de weduwe P. De Bruycker. EENIGE ZITD.AG Zalerdag 83 SepïemSier 1983, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. 420 Opentoar© van allerbeste TE W8ÖHELEM. De Notaris Oscar TIBBAÜT, te Aalst, zal in gevolge vonnis verleend door de Burgerlijke Rechtbank van eersten aanleg zetelende te Den- de^raonde, in date 31 Julj 1913, met da pleegvor men der wet van 12 Juni 1810, ter tusschenkomst van Mijnheer de Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Ken perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, op den Molenlcauter, bekend bij kadaster sectic A, nr 537a, groot 31 aren, palende ten ooste aan Mevrouw Gustnaf Christiaens-Ver- hulst, te Gent, ten zuiden Het Bureel van Wel dadigheid van Wichelen, ten westen Mijnheer Frecieric-Polydoor Vorscliaffel, en ten noorden Mijnheer Pieter-Francies Van Lippevelde-Veeck- man. Gebruikt door M. Jules van Steendam, tot Kerstdag aanstaande,- mits CO fr. 's jaars. Tweede koop. Een perceel Zaailand, zeer goed geschikt voor Bouwgrond, gelegen alsvo ren, aan den Steenweg van Wetteren na-.r Den- dermonde, ter plaats genaamd Den Meer- bosch, bekend ten kadaster sectie A, nr 858a, groot 36 aren 50 centiaren, palende ten oosten de Godshuizen van Lede^n Aalst, het Bureel van Weldadigheid van Sinay. Mijnheer Désiró en Jufvrouw Sylvie De Geest en verscheidene an dere eigenaars, ten zuiden den Steenweg, ten westen de hecren Pietcr-Joseph Eeckhaudt en Karei Anna Liénart-Lciren te Brussel en ten noorden Mijnheer Joseph Van Wesemael-Van de velde, te Massemen. Gebruikt door M. Henri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande, mits fr. 54,50 's jaars. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, in de Colckte;' bekend ten kadaster sectio A, nummer 866, groot 18 aren 30 centiaren, palende ten oosten de heeren Philemon Baeyens en Alfred Schovaers-D'IIooghe en de erven Ka- rel-Philippe-Joseph Moens, te Lede. ten zuiden Mevrouw Vanden Steen-Van Duyse, te Dender- monde, ten westen M. KamielVan Duerm- Luyckx en ten noorden 'Mijnheer Philemon en Jufvrouw Maria-Anlonia .Baeyens en Mynheer Jules-Auguste Van Hauwermeiren. Gebruikt door M. Joseph De Keyser, tot Kerstdag aan staande, mits fr. 27 's jaars. Vierde koop. Een perceel Zaailand, zeer goed geschikt voor Bouwgrond, gelegen alsvoren, aan de Diepestraat, ter plaats genaamd Den Gan- zenpoel bekend ten kadaster sectie A, nummer 753a, groot 24 aren 30 centiaren, palende ten oos ten Mijnbeer Felix Van Herreweghe-De Bock, te Schellebello, ten zuiden Mijnheer Remi Verhae- vcn-De Corte, ten westen de Straat en ten noor den de erven Pieter-Richard Roggeman. Ge bruikt door M. Henri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande mits 40 fr. 's jaars. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, ter plaats genaamd De Bree«, bekend ten kadaster sectie A, nr 9Ó1a, groot 36 aren 60 centiaren, palende ten oosten de Straat, ten zui den Mijnheer Gustaaf Bonnaerens-Roggeman, te Scliellebelle, ten westen Mijnheer-Louis Matthys- Ghyselinck, te Schellebelle en ten noorden Me vrouw Felix Van der Linden-Louwaert. Ge bruikt door Henri Blondeel, tot Kerstdag aan staande, mits 59 fr. 's jaars. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, op het Knapeveld, bekend ten kadaster sectie B, nr 1677, groot 34 aren 80 centiaren, pa lende ten oosten de Straat, ten zuiden Mijnheer Harold Drory-Windtveld, te Meirelbeke, ten westen de Straat en ten noorden Mijnheer Pieter Van der Plancke, te Gent. Gebruikt door M. Henri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande, mits fr. 40 's jaars. Boomprijs 384 fr. Zeven do koop. Een perceel Meersch, gele gen alsvoren, in de Bergemeerschen, bekend ten kadaster sectie A, nummer 994, groot 11 aren 30 centiaren, palende ten oosten Damen Karel-Lo- dewyk Van Hauwermeiren-Van Kerckhove en Maria-Alice Van Hauwermeiren, beiden te Lede en het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, ten zuiden Mijnheer Alexandre de Hcmptinne, te Gent, ten westen de Straat,,en ten noorden Mijn heer Camiel Van de Wiele-Vau Wezemaal te De Notaris MOYERSOEN te Lede, zal open baarlijk verkoopen Eerste koop Een onlangs nieuw gebouwd Huis, staande te Aalst, De Gheeststraat, num. 20 groot 1 aar 70.ceutiarcn 60 milliaren.met ingang poort van 3 meters breedte, ruimen koer, over dekte plaatsen met glas, paardenstal en achter- bouw met zolder en remisie, dienstig voor magazijnen, en zijnde thans een Winkelhuis met twee vilrienen. Bewoond door den eigenaarden heer Constant Van Schiiijlenbergh. Tweede koop Een nieuw gebouwd Woonhuis slaande ncvenst het voorgaande, num. 22, groot 1 aar 18 centiaren. Bewoond door den heer Guillaume Bocqué. Instel Donderdag 18 September ,Q1„ Verblijf 2 October Telkens om 3 ure namiddag, ter herbcr; Paviljoen bij den heer Emile Van de Maele te Aalst, Grootc Markt. de lieeren Charles-Louis Van Nieuwenhove en Pieter-Norbert De Cock, west de heer Jan-Frans De Ridder en daarover de Crapstraat en ncord madame weduwe Victor Braeekman-Van Bicsen. Deze partij zal, ond.-r voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in vier deelen, to weten 1° Lot14 aren 53 centiaren Zaailand, ten noord-westen, sectie D, deel van nummer 3S1a. 2®Lot: 15 aren 83 centiaren Zaailand, ten noord-oosten, sectie D, deel van nummer 381a. 8® Lot15 aren 34 centiaren Zaailand, ten zuid westen, deel van nummer 381a. 4® Lot17 aren S4 centiaren Zaailand, ten zuid oosten, sectie D, deel van nummer 38)a. Vierde en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen te Buggenhout, op do Kloosterbos- schcn, bekend ten kadaster sectie E, nummer 406, groot volgens meting 49 aren 6 centiaren, palende: oost Dame weduwe Maximiliaan Van Schoclant-Bampst en kinderen, zuid dezelve, west den heer Frans De Mresschalck en noord den heer Joseph-Camille Seghers en de Straat. Deze partij zal, onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in noordhelft en zuidhelft, ieder groot 24 aren 53.centiaren. De voorschreven koopen 2, 3 en 4, zijn in het geheel gebruikt door Joseph Daelemans. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 19 Augusti 10T« Verblijf Dijnsdag 2 September telkens om 2 ure namiddag, ter herberg der kin deren Putteman, te Buggenhout, Dorp. Voor nadere inlichtingen zich te wenden ter studiën van voornoemde Notarissen VAN DE VELDE en MOYERSOEN. Studie van den Notaris MEERT, teErpe. XJit ter lianci -to Iroojo. Een welgelegen perceel Bouwgrond, te Aalst, ten voorhoofd.; aan de Nieuwbcekslraat, ver deeld in veertien loten. Zich te bevragen ter studie van genoemden Notaris Mkkrt, to Erpe, 851 Studie van den Notaris MOYERSOEN te Lede. Schoone en welgelegene BOUWGRONDEN, te Aalst, Dirk Martonsstraat, Kluiskensstraat, Beekveldstraat, Hospitaalstraat, Sint Job aan het Klooster der Paters Capucienen, Gentschen steenweg aan den velodrome. Zeer voordeelige voorwaarden en gemak van betaling. Leeningen voor aankoop of opbouwen van werkmanswoningen aan geringen intrest, aflos baar op 10,15, 20 of 25 jaren. 1058. OPENBARE VERKOOPING van goede De Notaris Daniel VAN DE VELDE, verblij vende te Lebbeke, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester Auguste MOYER SOEN, Notaris, verblijvende te Lede, ten ver zoeke van wie het behoort, op gewin van 1/2 °/0 instel en verders op gewone voorwaarden, open baarlijk verkoopen, de volgende Zaailanden, af gebeeld cn aangeduid op het plan met aanwijzend tafereel, staande op de plakbrieven, opgemaakt door den lieer IIenri Van Clynknbreügxl, land meter des kadasters, te Aalst, te weten GEMEENTE BUGGENHOUT. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Buggenhout, op de Hooge Schrick, bekend bij kadaster sectie A, nurnmers 1249 en 1250, groot volgens meting 2 hectaren, 21 aren 82 centiaren, palendeoost de heeren Karel-Leonard De Beulc, Raymond Bruyninckx en Leon-Joseph Van den Borght, zuid genoemden heer De Beule en Juf vrouw Sophie Roggeman, west de heeren Ray- mand Verhelen en Camille De Jaegher en noord gezegden lieer De Beule. Deze partij zal, onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in zeven loten, als volgt 1® Lot 34 aren 90 centiaren Zaailand, ten noorden of naast Ka'- '-Leonard De Beule, sectie A, deel van nummer a>49, gebruikt door Pieter lierremans. 5 Lot34 aren 60 centiaren Zaailand daarne- venst, sectie A, deel van nummer 1249, gebruikt door denzelven. 3® Lot34 aren 55 centiaren Zaailand daarne- venst, sectie A, deel van nummer 1249, gebruikt door Jan Crabbó. 4® Lot34 aren 35 centiaren Zaailand daarne- venst of naast de loten, 5, 6 en 7 en naast Leon- Joseph Van der Borglit, sectie A, deel van num mer 1249, gebruikt door zelfden Jan Crabbé. 5® Lot26 aren 52 centiaren Zaailand daarne- venst, ten westen of naast Raymond Verhelen, sectie A, deel van nummer 1250, gebruikt door Jan Crabbé en Frederik Muyshondt. 6® Lot26 aren 52 centiaren Zaailanden daar- nevenst, sectie A.deel van nummer 1250, gebruikt door Frederik Muyshoudt. 7® Lot: 30 aren 18 centiaren Zaailand daarne- venst, ten oosten of naast Leon-Joseph Van der Borght, sectie A, deel van nummer 1250, ge bruikt door Frans Van der Veken. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Buggenhout, op Het Rot, bekend ten ka daster sectie D, nummer 416, groot volgens me ting 73 aren 49 centiaren, palende oost den heer Charles-Louis Van Nieuwenhove en Madame Anna-Catharina Maes en andere, zuid het Bureel van Weldadigheid van Merchtem, west zelfde Bureel van Weldadigheid en noord de heeren Charles-Louis Van Nieuwenhove en Albéric Van Stappen. Dit perceel zal onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in drij deelen, te weten 1* Lot26 aren 75 centiaren Zaailand, ten noorden, sectie D, deel van nummer 416. 2® Lot24 aren 70 centiaren Zaailand, ten mid den, sectie D, deel van nummer 416. 3® Lot22 aren 4 centiaren Zaailand, ten zui den, sectie D, deel van nummer 416. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Crapstraat, bekend ten kadaster sectie D, nummer 381a, groot volgens meting 63 aren 54 centiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Merchtem, zuid De Notaris MEERT, teErpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo pen Op Woensdag 3 September 1913, voor den instel en op Woensdag 10 Septemeer 1913, voor het verblyf, om 2 uren namiddag, ter her berg In den maling, gehouden door den heer Victor Matthys, te Impe, Nesscheatraat Eene Hofstede, te Impe, Nesschcstraat, sectio A, nummers 270, 268d, 268É, groot 23 aren 80 centiaren, bewoond door den heer Franciscus De Smet. B Op Maandag 15 September 1913, voor den instel, en Maandag 22 September 1913, voor het verblijf, om 2 uren namiddag, ter herberg In den Ouden Mol, te Impe, Dorp, bij den heer Eugekn De Landtsheer Eene Hofstede, tc Impe, Steenweg van Smet lede naar Impe, sectie A, nummers 7a, lOcen I2b, groot 8 aren 10 centiaren, laatst bewoond door Mevrouw Eugène Verdonck. Zie plakbrieven 435 OPENBARE VER.KOOPING van te Bambrugge De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, op Dijnsdag £6 Augusti 1913, om 3 uren namiddag, ter herberg van den lieer Cyriel ScJioup, te Bambrugge, Steenweg, openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis met Tuin, ge staan en gelegen te Bambrugge, Hole- of Bane- kauter, ten kadaster sectie B, nummers 198b en deel 198a, met ecne grootte van 4 aren, bij me ting groot 4 aren 56 centiaren, palende oost Charles Van Lierde en de erven Theresia Geers, zuid Charles Van Lierde en den Holeweg, west en noord den heer Pieter Van Bever. Tweede koop. Een Woonhuis met Tuin, ge staan en gelegen te Bambrugge, Hole- of Banc- kauter, ten kadaster sectio B, nummers I99g cn deel 198a, met eene grootte van 4 aren, bij me ting groot 4 aren 56 centiaren, palende oost Charles Van Lierde, zuid de erven Rosala Geers, west de erven Theresia Geers en Pieter Van Be ver, noord Pieter Van Bever. De samenvoeging zal toegestaan worden. Openbare vertooping van te Herzele. De Notaris DE VUYST, t« Borsbeke. zal na mens wie het behoort, op Dijnsdag 2 Sep- iem&ei* 3383, om 2 ure namiddag, tor herberg van Jozef De Boom, te Herzele, Sint Koelius, openbaar verkoopen Een onlangs nieuw gebouwen Woonhuis, dien stig voor allen handel, hebbende vier {jheneden- en bovonplaatsen, kelders, stallingen e:i verdere henoodigheden, gestaan en gelegen te Herzele,; Sint Roeliu8, groot in gronde 6 aren64centiaren, palende oost Mijnheer de Burggraaf du Pare, zuid Eeckhout, west de straat, noord Van dem Neste. Zelve Notaris*DE VUYST zal op Woensdag 10 September 1913 om 8 ure voormiddag ten ver zoeke en ten huize van den heer Victor Van uur Stricht te Herzele, Sint Rochus, openbaar ver koopen Schoone huismeubelen namentlijk bestaand® in Stoof met toebehoorten, 1 ronde en 4 and. re Tafels, 12 Stoelen, Zetel Commode en Kleerkas- sen, Spiegels, Quinquets, Pannen en Potten, Flesschen, Gordijnen en Storsen, 1 Ledikaut met Ressorten 2 andere Ledikanten, 1 ijzeren Bed, Wasehmachien, Vleeschkuip, Bakmouilde, Kcern, Totbens en verdere gerieven. Het Akkeralem Aalkuipen, Kortewagen, Zeissen, Pikken, Spaden, Gaffels, Recken, Vle gels, Iiouweelen, Bakken, enz. De Beestialen, zynde Eene jonge Melkkoe ten volle bate, een Vaarzekall', Trekhond met har- nassuur. Veldvruchten 15 aren Tarwe, 25 aren Rogge, 10 aren Haver, alles in schooven, 20 aren Aar-' dappels, 15 aren Betteraven en 25 aren gezaaid Loof te velde. Circa 1000 kilos beste Hooi. cn Klaverhoor, 500 kilos Roggestrooi, 20 koopen Mesten den Aal in de pulten. De koopen onder de 5 franken stipt comptant tc betalen.

De Volksstem | 1913 | | pagina 7