WafarieBfs fliinpnceii Zaailanden en Meersscben Zaailanden ARM- GÖEDEREM VAN AALST. BOUWGRONDEN k ZAAILAND HANDELSHUIS Land Meersschen ftlEEREföHUBS TE ERPE. EEN HANDELSHUIS te Herzelc. UIT TER HAND TE KOOP Openbare verkooping DEVOLKSSTEM ■i- hulst, te Gent, ten zuiden Het Bureel van Wel dadigheid van Wichelen, ten westen Mijnheer Fredoric-PolydoorVerschaffcl, en ten noorden Mijnheer Pieter-Fraocies Van Lippevclde-Veeck- man. Gebruikt door M.Jules van Steendqjp, tot Kerstdag aanstaande, mits 60 fr. 's jaars. Tweede koop. Een perceel Zaailand, zeer goed geschikt voor Bouwgrond, gelegen alsvo- ren, aan den Steenweg van W-etteren naar Den- dermonde, ter plaats genaamd Den Meer- boseh, bekend ten kadaster sectie A, nr 858a, groot 36 aren 50 centiaren, palende ten oosten de Godshuizen van,JLedo en Aalst, het Bureel van Weldadigheid van Sinay, Mijnheer Désiré en Jufvrouw Syivie Db Geest en verscheidene an dere eigenaars, ten zuiden den Steenweg, ten westen de hoeren Pieter-Joscph Eeckhaudt en Karel-Anna Liénart-Leiren?, te Brussel en ten noorden Mijnheer Joseph Van Wcscmacl-Van de veidc, te Massemen. Gebruikt door M. Kenri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande, mits fr. 54,50 's jaars. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, in de Cólckte, bekend ten kadaster sectie A, nummer 866, groot 18 aren 30 centiaren, palende ten oosten dcliee-en Philemon Baeyens en Alfred Sehovaers-DTIooghe en de erven Ka- rel-Philippe-Joscph Mocns, te Lede. ten zuiden Mevrouw Vanden Steen-Van Duyse, te Dender- mor.de, ten westen M. Kamiel Van Duerm- I.uyckx en ten noorden Mijnheer Philemon en Jufvrouw Maria-Aiitonia Baeyens en Mijnheer Jules-Auguste Van Hauwcrmeiren. Gehruikt door M. Joseph De Keyser, tot Kerstdag aan staande, mits fr. 27 's jaars. Vierde koop. Een perceel Zaailand, zeer goed geschikt voor Bouwgrond, gelegen alsvoren, aan de Diepestraat, ter plaats genaamd Den Gan- zenpoel bekend ten kadaster sectie A, nummer 753a, groot 24 aren 30.centiaren, palende ten oos ten Mijnheer Felix Van Hcrreweghe-Do Bock, te Schellebellc, ten züidcn Mijnbeer Remi Vcrhae- ven-De Corte, ten westen de Straat en ten noor den de erven Pieter-Itichard Roggeman. Ge bruikt door M. Hbnri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande mits 40 fr. 's jaars. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, ter plaats genaamd De Bree», bekend ten kadaster sectie A, n1'901a, groot 36 aren 60 centiaren, palende ten oosten de Straat, ten zui den Mijnheer Gustaaf Bonnaerens-Iloggeman, te Sehellcbelle, ten westen Mijnheer Louis Matthys- Ghyselinck, te Schellebelle en ten noorden Me vrouw Felix Van der Linden-Louwaert. Ge hruikt door Henri Blondeel, tot Kerstdag aan staande, mits 59 fr. 's jaars. Zesde koop. Een perceel Mecrsch, gelegen alsvoren, op het Knapeveld, bekend ten kadaster sectie B, nr 1677, groot 34 aren 80 centiaren, pa lende ten oosten de Straat, 1en zuiden Mijnheer Harold Drory-Winatveld, te Meirelbeke, ten westen de Straat en ten noorden Mijnheer Pieter Van der Plancke, te Gent. Gebruikt door M. Henri Blondeel, tot Kerstdag aanstaande, mits fr. 40 's jaars. Boomprijs 384 fr. Zevende koop. Een perceel Meersch, gele gen alsvoren. in de Bergemeerschen, bekend ten kadaster sectie A, nummer 994, groot 11 aren 30 centiaren, palende ten oosten Dainen Karel-Lo- dewijk Van HauAvcrmeiren-Van Kerckliove en Maria-Alice Van Hauwcrmeiren, beiden te Lede en het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, ten zuiden Mijnheer Alexandre de Hemptinne, te Gent, ten westefi de Straat, en ten noorden Mijn heer Camiel Van de Wiele-Van Wezemaal te Schellebelle. Gebruikt door M. Joseph De Keyser, tot Kerstdag aanstaande, mits 30 fr. 's jaars. Achtste koop. Den onverdeelden helft van een perceel Meersch, zijnde een Wisselmeerschje, gelegen alsvoren, in den Weerd, bekend ten ka daster söctie A, nummer 257b, groot in het ge heel 17 aren 00 centiaren, palende ten oosten en ten westen Jufvrouw Albina Van Mele, te Calc- lten, ten zuiden den Staatsdomein en ten noorden de Sloot. In regje. En zonder tusschenkomst van den heer Ver- derechter. Negende koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Wichelen, op het Hangenen, ter plaats genaamd Overstraeten bekend ten kadaster wijk A, nr 921, groot 12 aren 60 centiaren, pa lende noord Mijnheer Julien Verdonck, oost de kinderen Joseph De Gheest, zuid Jufvrouw Thar- salia-Vitalia Muylaert en west Mijnheer Henri Blondeel, met den volgenden koop. Tiende en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen alsvoren, nevens voorgaande koop, bekend ten kadaster sectie A, nummer 922, groot 11 aren 20 centiaren palende noord den heer Ju lien Verdonck, oost Mijnhoir Frans-Gustaaf De Keyser, zuid Jufvrouw Tharsalia-Vitalia Muy laert.Deze twee laatste perccelen Land, zijn gebruikt door Jufvrouw Maria Veer, te Uytber- gen, tot Kerstavond aanstaande, mits 32 fr. 's jaars. EENIÖE ZITDAG Zaterdag 13 September 8213, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van liet Vre degerecht, te Aalst, in het Stadhuis. N. B. De verkooping zal beginnen om 3 uren, zeer stipt, naliet aankomen der treinen uit Wichelen. Opentoare verlcooping van goede TE WICHELEN. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. Zaailand, aan de Diepestraat, wyk A, num mer 865bis, groot 7 aren 70 centiaren. II. Zaailand, ook aan de Diepestraat, wijk A, nummer 865, groot 52 aren 90 centiaren. Ver deeld in zuid- en no'ordhelft. Gebruikster van de beide koopen, de weduwe P. De Bruycker. EENIGE ZITDAG Zaterdag 13 September 1913, Tweede koop Een nieuw gebouwd Woonhuis staande nevenst het voorgaande, num. 22, groot 40 centiaren. Bewoond door den heer Guillaume Bocqué. Instel Donderdag 18 September 101Q Verblijf 2 October 1JAJ Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg «Het Paviljoen» bij den heerEmile Van de Maele te Aalst, Groote Markt. 452 OPENBARE VERKOOPÏNG van goede 25 ZS, ÊS, JE £1 X3L «3L €5 2X TE BUGGENHOUT De Notaris Daniel VAN DE VELDE, verblij vende te Lebbeke, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester Auguste MOYER- SOEN, Notaris, verblijvende te Lede, ten ver zoeke van wie het behoort, op gewin van 1/2 °/0 instel en verders op gewone voorwaarden, open- baarlijk verkoopen, de volgende Zaailanden, af gebeeld en aangeduid op liet plan met aanwijzend tafereel, staande op de plakbrieven, opgemaakt door den heer Henri Van Clynenbreugel, land meter des kadasters, te Aalst, te weten GEMEENTE BUGGENHOUT. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Buggenhout, op de Hooge Schrick, bekend hij kadaster sectie A, nummers 1249 en 1250, groot volgons meting 2 hectaren, 21 aren 82 centiaren, palendeoost de heeren Karel-Leonard De Bculc, Raymond Bruyninekx en Leon-Joseph Van den Borght, zuid genoemden heer De Beule en Juf vrouw Sophie Roggeman, west de heeren Ray- inand Verhelen en Oamille De Jaegher en noord gezegden heer De Boule. Deze partij zal, onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in zeven loten, als volgt 1° Lot 34 aren 90 centiaren Zaailand, ten noorden of naast Karel-Leonard De Beule, sectie A, deel van nummer 1249, gebruikt door Pieter Herremans. 2° Lot34 aren 60 centiaren Zaailand daarne- venst, soctioA, deel van nummer 1249, gebruikt door denzei ven. 3° Lot34 aren 55 centiaren Zaailand daarne- venst, sectie A, deel van nummer 1249, gebruikt door Jan Crabbé. 4C Lot84 aren 35 centiaren Zaailand daarne- venst of naast de loten, 5, 6 en 7 en naast Leon- Joseph Van der Borght, sectie A, deel van num mer 1249, gebruikt door zelfden Jan Crabbé. 5C Lot26 aren 52 centiaren Zaailand daarne- venst, ten westen of naast Raymond Verhelen, sectie A, deel van nummer 1250, gebruikt door Jan Crabbé en Frederik Muyshondt. 6e Lot26 aren 52 centiaren Zaailanden daar- nevenst, sectie A.deel van nummer 1250, gebruikt door Frederik Muyshoudt. 7e Lot: 30 aren 18 centiaren Zaailand daarne- venst, ten oosten of naast Leon-Joseph Van der Borght, sectie A, deel van nummer 1250, ge bruikt door Frans Van der Veken. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Buggenhout, op Het Rot, bekend ten ka daster sectie D, nummer 416, groot volgens me ting 73 aren 49 centiaren, palende oost den heer Charles-Louis Van Nieuwenhove en Madame Anna-Catharina Maes en andore, zuid het Bureel van Weldadigheid van Merchtem, west zelfde Bureel van \Veldadigheid en noord de heoren Charles-Louis Van Nieuwenhove en Albéric Van Stappen. Dit perceel zal onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in 1 drij deelen, te weten le Lot26 aren 75 centiaren Zaailand, ten noorden, sectie D, deel van nummer 416. 2C Lot24 aren 70 centiaren Zaailand, ten mid den, sectie D, deel van nummer 416. 3° Lot22 aren 4 centiaren Zaailand, ten zui den, Sectie D, deel van nummer 416. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Buggenhout, aan de Crapstraat, bekend ten kadaster sectie D, nummer 381a, groot volgens meting 63 aren 54 centiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Merchtem, zuid de heeren Charles-Louis Van Nieuwenhove en Pieter-Norbert De Cock, west de heer Jan-Frans De Ridder en daarover de Crapstraat en noord madame weduwe Victor Braeckman-Van Biesen. Deze partij zal, onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in vier deelen, te weten 1® Lot: 14 aren 53 centiaren Zaailand, ten noord-westen, sectie D, deel van nummer 381a. 2cLot: 15 aren 83 centiaren Zaailand, ten noord-oosten, sectie D, deel van nummer 381a. 8® Lot15 aren 34 centiaren Zaailand, ten zuid westen, deel van nummer 381a. 4° Lot17 aren 84 centiaren Zaailand, ten zuid oosten, sectie D, deel van nummer 38) a. Vierde en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen te Buggenhout, op de Iiloosterbos- schen, bekend ten kadaster sectie E, nummer 406, groot volgens meting 49 aren 6 centiaren, palendeoost Dame weduwe Maximiliaan Van Schoelant-Bampst en kinderen, zuid dezelve, west den lieer Frans De Maesschalck en noord den heer Joseph-Camille Seghers en de Straat. Deze partij zal, onder voorbehoud van samen voeging, opgeroepen worden in noordhelft en zuidlielft, ieder groot 24 aren 53 centiaren. De voorschreven koopen 2, 3 en 4, zijn in het geheel gebruikt door Joseph Daelemans. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 19 Augusti 1QT„ Verblijf Dijnsdag 2 September telkens om 2 ure namiddag, ter herberg der kin deren Putteman, te Buggenhout, Dorp. Voor nadere inlichtingen zich te wenden ter studiën van voornoemde Notarissen VAN DE VELDE en MOYERSOEN. Opeïitoaro xrerpaclitixig; DER Het Bestuur van het Weldadigheidsbureel der Stad Aalst, laat weten dat er op Dijnsdag 23, Woensdag 21, Donderdag 25, Vrijdag 25 Sep tember, Donderdag 2 en Vrijdag 3 October 1313, telkens om 1 uur namiddag, door het ambt van Meestor Oscar TIBBAUT, Notaris te Aalst, zal overgegaan worden tot de openbare verpachting der Arm-goedcren, voor eenen termijn van 9 jaren, ingang te nemen den 31 December 1913, om aldus te eindigen den 31 December 1922. ORDE DER VERPACHTING A. Ter herberg De Casino, bij den heer Camii.i.e Verleysrn, lc Aalst, Nieuwstraat. Dijnsdag 23 September 1913voor Aalst en Schaarbeek. Woensdag 24 September 1913, nog voor Aalst, Schaa.-teok en voor Aalst-Mijlbeek, Hcrdersem, Gijsegem, Lede en Schoonaarde. Donderdag 25 September 1913, voor Nieuwer- kerken. 3. En ter herberg Het Zwitscrsch-Bier huis. bij den heer Frans Bomon, te Aalst, Kerk straat Vrijdag 26 September 1913, voor Erpe, Mcirc, Burst, Borsbskc, Aygcm, Kcrkxkcn cn Haeltcrt. Donderdag2 October 1913, voor ïïrembodegem. Vrijdag 3 October 1913, voor Welle, Neder- Tasselt, Dendcrliautern, Denderleeuw, Liede- .ierke en Teralpliene. N. B. Het recht van jagen op voormelde goederen verdeeld in verschillende loten, zal verpacht worden, op Vrijdaq 3 October 1913, om 3 uren namiddag. BEZONDERE AANMERKINGEN le Do pachters zullen gehouden zijn op den stond der toewijzing ten titel van voorwaarde geld te betalen, ecne som gelijk aan een half jaar paclit. 2e De pachters zullen op den stond der ver pachting eenen solidairen medepachter moeten stellen. 3® De pachters wier gevallen pachten niet be taald zijn zullen noch als pachter noch als me depachter aanvaard worden. 4® Het kohier van lasten, bedingen en voor waarden, berust ten kantoore van bovenge noemde Notaris Tibbaut, te Aalst, Korte Zout- slraat. N. B. Te rekenen van 10 September, zullen er ten kantoore van Meester Tibbaut, voor noemd, alsook ten bureele van 't Weldadigheids- bestuur te Aalst, Kapellestraat, boekjes aandui- iend de aard, de grootte en de ligging der goederen, te hekomen zijn. Aan de tegenwoordige pachters zal een boekje toegezonden worden. Namens het Bestuur De Sekretaris, De Voorzitter, Aug. DE WINTER. Th. DE NAEYER. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OpexiSaare -rei'lxoopiiis van ie ftaSsê, Lasigesls»aaï. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal met gewin fan palmslagen en gelagen, openbaar verkoo pen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Aalst-Mijlbeke, bekend ten kadaster sectie j', nummer 708b, groot 33 aren en volgens me- ving 31 aren 13centiaren, palende noord de we duwe Edward Schockaert, oost Clemence De 3oeck en de weduwe Louis Do Bisschop, zuid de Sergestraat, west Remi Van Lierde. Tweede koop. Een perceel Bomvgrond, gelegen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589 en 590, groot volgens meting 4 aren 40 centiaren, pa- .ende noord Dame weduwe Louis Camu, oost den volgenden koop, zuid de Langestraat, west Dame weduwe Louis Camu. Op te leggen boomprijs 70 fr. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummer 589 en 590, groot volgens meting 4 aron 40 centiaren, pa lende noord Dame weduwe Louis Camu, oost den Ecrw. Heer Temmerman, zuid de Lange- -straat, west voorgaande koop. Op te leggen boomwaarde 20 fr. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 58Sb, 581b en 587a, groot volgens meting 1 aar 31 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west Philemon Coppens. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen to Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F. deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 581b en 587a, groot volgens meting 1 aar 31 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen to Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 5S1b en 587a, groot volgens meting 1 aar 29 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west voorgaanden koop. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 581b en 587a, groot volgens meting 1 aar 28 centiaren, palende noord de Langestraat, oost en zuid de verkoopers, west den voorgaan den koop. Op te leggen boomwaarde 40 fr. Achtste koop. Een perceel Bouwgrond, ge legen te Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 581b en 587a, groot volgens meting 96 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid en west de verkoopers. Negende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aalst, aau de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 58Sb, 581b en 587a, groot volgens meting 94 centiaren, palende noord de Langestraat, oost den volgenden koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Tiende koop. Fon perceel Bouwgrond, ge legen tc Aalst, aan de Langestraat, bekend ten kadaster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 588b, 581b cn 587a, groot volgens meling 92 centiaren, palende noord de Langestraat, oost don volgenden koop, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. Elfde koop.Een perceel Bouwgrond, gele gen tc Aalst, aan de Langestraat, bekend ten ka daster sectie F, deel van nummers 589, 590, 582, 587b, 58Jb en 587a, groot volgens meting 91 cen tiaren, palende noord de Langestraat, oost M. Louis Peereboom, zuid de verkoopers, west den voorgaanden koop. ZI1 DAGEN Instel Maandag 29 September 1Q|« Verblijf Maandag 13 October telkens om 2 ure namiddag, ter herberg In den Vrijen Ingang, bij den heer Philemon Tem merman, te Aalst, Langestraat. GELD te bekomen ten kantore van voornoem den Notaris 1)b Vis. OjpeaiJDasre verlsooping van een TE EREiïlBODEGS?)!, Dorp. De Notaris SCHEERLlNCK, te Haeltcrt, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van lsten Aanleg, te Audenaarde, zal, met tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot, M1®1" SCHELFHOUT, Notaris te Oordegem, met de pleegvormen der wet van 15 Oogst 1854, openbaar verkoopen Een geriefelijk en welgelegen Woonhuis, dienstig voor Herberg en Winkel, met aanhoo- riglieden en grond, gestaan en gelegen te Erem- bodegem, recht over de Kerk, hoek der Dorp- en Statiestraat, gekend ten kadaster sectie B, num mers 544c, 544d en 544f, met eene grootte van 6 aren 50 centiaren, palende oost de Dorpstraat, zuid en west M. Karel-Lodewijk Verleysén-Van Bcllingen en noord de Statiestraat. Bewoond door den eigenaar M. Albert Van den Bossche-Van Vaerenbergh. EENIGE ZITDAG Q Oijnsdag 86 September 8983, om 3 ure stipt namiddag, ter herberg van M. Louis De Ryck, te Eremhodegem, dorp. S Voor nadere inlichtingen zich to wenden ter studiën van genoemde Notarissen Schkeri.inck en Schelfhout. 450 .1. Openbare verliooping van to Srtietleda, Imps en Letierhautem De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met tus schenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester GOLENS, Notaris te Brugge, namens wien het behoort,, met gewin van palmslagen en gelagen, in het Openbaar verkoopeVi GEMEENTE SMETLEDE, Eerste koop. Een goed perceel Meersdh, ge legen teSmetlede, Pontweg, Binncveld, geka dastreerd sectie A, nummer 896b, meti eene grootte van 41 aren 20 centiaren, palende oost M. II. Van den Eeckhout, te Erondegem, zuid de Willebeek, west de erven Venneman en noord de Straat. Boomprijs frs. 125. Gebruikt zonder termijn door den heer Vital Elaut. (j GEMEENTE IMPE. Tweede koop. Een perceel Meersoh, gelegen te Impe, Willebeke, gekadastreerd sectie A, nummer 280, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren, palende oost M. K. Temmermbn, te Massemen, zuid M. G. Van den Steene, Jufvrouw JustinaVan Landuyt, te Nieuwerkerken, en M. Boelpacp, te Grembergen, west M. P. De Smet, te Gent en noord de Wiliebeek. Gebruikt zonder termijn door den lieer Vital Eiaut, te Smetlede. Boomprijs 350 frs. GEMEENTE LETTERHAUTEM. Derde koop. Eene goede partij Land, gele gen te Lettcrhautem, Hagelkauter. gekadastreerd sectic A, nummer 329, met eene grootte van 29 aren 50 centiaren, palende oost de erven Hans- sens, zuid den heer V. Verlinden en DanVe we duwe Bogaert-De Smet, west den heer Verton- gher.-Matthys, te Hamme en noord Jufvr. De Witte en de kinderen B. Bauwens-Hanssens. Gebruikt zonder termijn door den heer Auguste Eloot. Vierde koop. Een goed perceel Meersch, gelegen te Letterhautem, Bauterskauter, geka dastreerd sectie A, nummer 622, met eene grootte van 53 aren 70 centiaren, palende oost de we duwe en kindei en Loetens-De Winne, zuid M. K.-L. Galmart, M. Modest Olte-De Coensel, Jufv. R. Loetens, de kinderen De Moor en M. Cour tier, west M. Ed. Courtier en de kinderen Hans- sens-Eloot en noord M. De Moor, te Sint-Niko laas. Boomprijs 90 frs. Gebruikt zonder termijn door Dame weduwe Hippolyte Bogaert. ZITDAGEN telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In de Vier Wegen, gehouden door M. Omer Van der Ekckkn, te Oordegem, Gentsche Steenweg. Opentoare vertcoopins van allerbeste TE VJBCHELEN. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal in gevolge vonnis verleend door do Burgerlijke Rechtbank van eersten aanleg zetelende te Den- dermonde, in date 31 Juli 1913, met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, ter tusschenkomst van Mijnheer de Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, op den Molcnkauter, bekend bij kadaster sectie A, nr537A, groot 31 aren, palende ten ooste aan Mevrouw Gustaaf Christiaens-Ver- om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. 420 Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. XJit "ter liasaci lioop. Eene Hofstede, te Impe, Steenweg van SmeW ledenaar Impe, sectie A, nummers 7a, 10cen 12b, groot S aren 10 centiaren, laatst bewoond door Mevrouw Eugène Verdonck. Zie plakbrieven 435 BIJ UITSCHEIDING VAN BEDRIJF. Opentoare verkoopins van een zeer schoon dienstig »oor een BUITENGOED Land, Bosch en KTcersch, De Notaris MEERT, te Erpe, zal namens wien hot behoort, met gewin van palmslagen en ge lagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Een zeer schoon Heerenhuis, met Koer, Hof, Boomgaard en de Gebouwen thans dienende voor Motormaalderij, gestaan en gelegen nabij het Dorp, aan de Audenaardsche Kalseide, bekend bij kadaster wijk C, uummer 260a, groot aldaar 29 aren 50 centiaren, palende ten ooste den heer Michel De Smet, ten zuide de Baan, ten weste den lieer Burgemeester Jan-Bap» tiste Meuleman en ten noordc de kalseido. Bewoonden gebruikt door den eigenaar heer Hector Hosselaer. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op Erpekauter, gekadastreerd wijk C, helft ten weste van nummer 274, groot deze helft 71 aren 5 centiaren, palende ten noorde den heer Charles Van der Guclit, ten ooste de Zadelweg, ten zuide den heer Joseph De Ridder en ten weste aan de Audenaardsche Kalseide. Gebruikt door den lieer Cyriel Fouquaet en andere. Dit perceel zal in twee deelen opgeroepen worden. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Zurenbosch, gekadastreerd wijk C, nummer 9b, groot 41 aren 30 centiaren, palende ten noorde den heer Eugeen Verbruggen, oost den heer Leon De Saedeleer, zuid de Molenbeek en west de kinderen Van der Guchten de Molenbeek. Gebruikt door den eigenaar heer Hosselaer, voornoemd. Boomprijs 1300 frs. Vierde koop. Een perceel Meersch, beplant met Boomen, in de Koeibrugmecrschen, geka dastreerd wijk D, nummer 313n, groot 46 aren S0 centiaren, palende ten noorde de heer Jules Hosselaer, ten ooste de Molenbeek, ten zuide Dame weduwe Jcan Coppens en Kinderen, ten weste den heer Julius Verbruggen. Boomprijs 1350 frs. Gebruikt door de heeren kinderen Hosselaer. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 30 September) 1Q1Q Verblijf Dijnsdag 14 October telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den heer Edgard Noël, te Erpe, Dorp. E/icsaSssSsIs'O vesidi'Ue De Notaris MEERT, te Erpo, voornoemd, zal op Woensdag 15 October 1913, om 9 uren voor middag, ten huize beschreven bij koop een hicr- voren, op aanzoek van den heer IIcctor Hosse laer, meergenoemd, openbaarlijk verkoopen Graanmolen, met Moteur (20 paardenkracht), vier werkende Molensteenen, 2 niet \ycrkendo Zwijnaerdsteenen, 2 Basculs met Gewichten, 4 Meelbakken. Slijpsteen, 12 Sclicrphamers, twee Zakwagentjes, vat Olie, Graanschuppen, E'eva- teur, en meer andere toebehoorten, noodig voor de Maalderij met moteur. Verders nog eene Ressortskar, Trecmkarre, Paard met Harnassuren, eene hoeveelheid Hooi en Rogge. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden, mits het gewoon ongeld en met ge- recdc gelden. N. B. De kooper van het Huis onder koop een hiervoren, zal het rcclit hebben van over to nemen, den Graanmolen met Moteur en al de daartoe noodige Getuigen, aan den prijs die zal bekend gemaakt worden op den dag der toewij» zing. -o— f Ten voormelde studie van den Notaris Meert, te Erpe, kan men altijd grooteen kleine kapita^-' len bekomen mits goed bezet. Openbare verkooping van Ee Notaris DB VUYST, to Borsbeke, za! oïJ mens wie het behoort, op Dynsday 2 Sen* tember 1913, om 2 ure namiddag, ter herberg van Jozef De Boom, te Herzele, Sint Itochus, openbaar verkoopen Een onlangs nieuw gebouwen Woonhuis, dien stig voor allen handel, hebbende vier Jbeneden- en bovenplaatsen, kelders, stallingen en verdere benoodigheden, gestaan en gelegen to Herzele, SintRochus, groot in gronde 6 aren 64 centiaren, palende oost Mijnheer de Burggraaf du Pare, zuid Eeckhout, west de straat, noord Van den Neste. Zelve Notaris DE VUYST zal op Woensdag 10 September 1913 om 8 ure voormiddag ten ver zoeke en ten huize van den heer Victor Van der Stricht te Herzele, Sint Rochus, openbaar ver koopen Sclioone huismeubelen namenllijk bestaand® in .- Stoof met toebehoorten, 1 ronde cn 4 andere Tafels, 12 Stoelen, Zetel Commode en Kleerkas- sen, Spiegels, Quinquets, Pannen en Potten, Flesscheu, Gordijnen en Storson, 1 Ledikant met Ressort en 2 andere Ledikanten, 1 ijzeren Bed, Waschmacliien, Vleesehkuip, Bakmouilde, Kcern, Tobbensen verdere gerieven. Het Akkeralem Aalkuipen, Kortewagon, Zeiss2n, Pikken, Spaden, Gaffels, Reeken, Vle gels, Houweelen, Bakken, enz. Do Beestialen, zijnde Eene jonge Melkkoe ten volle bate, een Vaarzekalf, Trekhond met har- na ssuur. Veldvruchten 15 aren Tarwe, 25 aren Rogge, 10 aren Haver, alles in schoovcn, 20 aren Aar dappels, 15 aren Betteravcn en 25 aren gezaaid Loof te velde. Circa 1000 kilos beste Hooi en Klaverhooi, 500 kilos Roggestrooi,£0koopen Mesten den Aal iq de putten. De koopen onder de 5 franken stipt comptant te betalen. Studie van den Notaris MOYERSOEN te Lede. Schoone en welgelegene BOUWGRONDEN, te Aalst., Dirk Martènsstraat, Kluiskensstraat, Beekveldstraat, Hospitaalstraat, Sint Job aan het Klooster der Paters Capucienen, Gentsclien steenweg aan den vëlodrome. Zeer voordeeligo voorwaarden en gemak van betaling. Leeningen voor aankoop of opbouwen van werkmanswoningen aan geringen intrest, aflos- ibaar op 10,15, 20 of 25 jaren. 1058. De Notaris MOYERSOEN te Lede, zal open- baarlijk verkoopen Eerste koop Een onlangs nieuw gebouwd Huis, staande tc Aalst, Do Glieeststraat, num. 20 groot 3 aren, met ingangpoort van 3 m. breedte, ruimen koer, overdekte plaatsen met glas, paardenstal cn ackterbouw met zolder en remisie, dienstig voor magazijnen, en zijnde thans een Winkelhuis met twee vitrienen. Bewoond door den eigenaar den heer Constant Van Schuylenbergh. Een welgelegen perceel Bouwgrond, te Aalst, ten voorhoofde aan de Nieuwbeekstraat, ver deelden veertien loten. Zich te bevragen ter studie van genoemden Notaris Meert, to Erpe, 851 De Notaris MEERT, te Erpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoo pen A. Op Woensdag 3 September 1913, voor den instel en op Woensdag 10 Skptemker 1913, voor liet verblijf, om 2 uren namiddag, ter her berg In den Paling, gehouden door den lieer Victor Matthys, te Impe, Nesschestraat Eene Hofstede, te Impe, Nesschestraat, sectio A, nummers 270, 268d, 2C8e, groot 23 aren 80 centiaren, bewoond door den heer Franciscus De Smet. B Op Maandag 15 September 1913, voor den instel, en Maandag 22 September 1913, voor het yerblijf, om 2 uren namiddag, ter herberg In den Ouden Mol, te Impe, Dorp, bij den heer Eugebn De Landtsheer

De Volksstem | 1913 | | pagina 7