Eene bende valschmuntors geknipt EEN HELD UIT BRETANJE IN DE BALKANEN Oe ramp in de DiiMe Ël?Jos. Noterma»""™- Luchtschaepvsart Nieu wsberichten t ENGELAND Ben tempeest cp het eiland Malta. Donderdag woedde op het eiland Malta een verschrikkelijk tempeest. Rond 7 u. begon het te stortregenen waardoor aan zienlijke schade werd aangericht. Ver scheidene dorpen staan onder water. De telefoon- en telegraafdienst is onderbro ken de handel wordt grootendeels be lemmerd. Men heeft gelukkiglijk geene persoonlijke ongelukken te betreuren. Een groot aantal koppen ree zijn omge komen, TURKIJS Da overeenkomst mefi Frankrijk. TJit Constantinopel wordt gemeld dat de geruchten volgens dewelke het Franscli- Turksch akkoord, aangaande de open bare werken en de scholen, reeds zou gesloten zijn, te vroegtijdig zijn. De Porto heeft eenige wijzigingen voorge steld aangaande de spoorwegen en de liavens. De onderhandelingen desaan- gaande kunnen nog eenige dagen duren. Daarna zal de overeenkomst bepaald ge sloten kuunen worden. RUMENIË Een© leening. M. Margbiloman, Rumeensch minister van financiën, komt met een vertegenwoordiger eener Duitsche bank het kontrakt eener lee ning van 250 millioen frank te ondertee kenen. De leening is aan 87 1/4 ge nomen. 170 millioen zullen eerstdaags uitgegeven worden. De rest in Mei aan staande. ITALIË De stemreohtdamen te MHanen. De a Giornale a'Italia deelt een snelbe- riclit uit Milanen mede, zeggende dat eenige stemrechtdnmen in de straten dei- stad betoogingschriften wilden uitdee- len, ten gunste van het stemrecht voor de vrouwen. Zij werden door de menigte slecht ontvangen. De policieagenten moesten tusschenkomen om incidenten te vermijden. SPANJE De staking van Rio Tinto. Volgens eene officieele statistiek zijn 15.000 werklieden te Rio Tinto in staking. O© staking van spoorwegbedienden geëindigd. [Jit Madrid wordt bericht dat de werkstaking der spoorwegbedien den van Wanrese en Berga sinds Don derdag geëindigd is. VEREENICDE-STATEN De nieuw© gouverneur van New-York. M. Martin Glyrin, opvolger van M. Sulzer, als gouverneur van den staat New-York, komt zijn eed af te leggen. MEXICO De houding van de VereenIgde-Sta- ten. M. Wilson, Donderdag den toe stand in Mexico besprekend ve'rklaarde, dat hij vast besloten is alle betrekkin- .iren metJuit.ffOuveyjiement van generaal- president Huerta te staken. Hij voegde erbij dat andere middelen zullen moeten aangewend worden om den vrede in Me xico terug te brengen. De hooge be stuurleden verklaren dat er gedacht wordt met de opstandelingen te onder handelen. OCEANIË Opstand op een Hollandsch eiland. De bevolking der streek Ilimandri, in het oostergedeelte van eiland Flores (nabij Java), is in opstand gekomen. Een gendarm en een soldaat-inboorling werden gedood. Twee gendarmen en ne- gen soldaten-inboorlingen- zijn gewond geworden. Op het appel ontbreken er acht gendarmen. AANHOUDINGEN TE MECHELEN EN TE BRUSSEL Donderdag namiddag werden te Me- helen 2 vrouwen geknipt, die valsche stukken van 1 frank uifgaven .Deze ♦tukken droegen de beeltenis van Ko ning Albert en het jaartal 1912 of 1913. (11* Vervolg.)' Die vervloekte hond zal nu toch tliet terug komen, bromde hij binnen smonds. Daar zie ik dat ding weer, riep het find. Het wTas voor de Vaunoy zulk een oog-enblik, waarin iemand voor zijn schaduw bevreesd is. Het was bijna don ker, en hoe hij ook naar den boom tuur- ?e, kon hij niets bijzonders onderschei den. Het kind had zich zeker bedrogen. J)e hand van Vaunoy beefde echter, toen nij zijn geweer neerlegde en de riemen weder opnam. Hij roeide tot dicht bij ?en eik, waarde kleur van bet stille wa fer deszelfs diepte aantoonde. Daar hield hij op met roeien en liet '«in hoofd op zijne hand zakken. Zijne ademhaling werd zwaarhet zweet pa- lelde op zijn voorhoofd. Toen hij zijn poofd weder ophief, was het geheel don- tier. Twee of driemaal stak hij zijne hand oaar George uit, maar telkens liet hij ïijne hand weder zinken. Eindelijk, al iijne krachten hijeen verzamelende, rroeg hij met dofte stem Ziet gij nu dat groote witte.ding nog? Ja wel, daar antwoordde het kind. Terwijl het kind nog sprak, greep de Vaunoy het van achter aan en wierp het den vijver. .Op hetzelfde oogenblik kwam er in- Zij waren zeer goed nagemaakt en en kel aan den klank te herkennen. De twee vrouwen werden naar het po- liciebureel overgebracht en bekenden er de echtgenooten Delvaux en Richard te zijn, samen woneude in de Nestor De- threrstraat te Schaarbeek. Het parket van Meohclen stelde zich onmiddellijk in betrekking met bet par ket van Brussel en dit beval eene buis- zoeking in de woonst der vrouwen. Vrijdag morgend werd deze huiszoe king gedaan, terwijl Delvaux en Richard verzocht werden in hun bed te blijven liggen. De huiszoeking leverde prachtige uit slagen op, want, benevens een aantal valsche geldstukken, vond men ook al het noodige gerief om deze stukken te slaan. De twee valschmimters deden dan wel dra ook vol'edige bekentenissen en Del vaux verklikte zijn broeder en dezes vrouw. Deze personen, wonende in de Eenenstraat, zouden ook valsche munt maken en uitgeven. Daar ook werd eene huiszoeking ge daan, en men vond er meer dan genoeg om de plichtigheid te bewijzen. De echtgenoote Delvaux duidde dan zekeren Vranckx, wonende Landbouw- straat, aan,' als zijnde de persoon, die hem gewezen had hoe de valsche geld stukken moesten gemaakt worden. De echtgenooten Vranckx werden ook aan gehouden, zoodat er nu acht personen achter de grendels zitten. Men verwacht nog andere aanhoudingen. Èr wordt geschat, dat de bende on geveer 10.000 valsche stukken moet uit gegeven hebben. In de woning der echtgenooten Del vaux en Richard werd eene groote hoe veelheid klein geld, nickel en koper, ge vonden, welke zij ongetwijfeld op de valsche stukken terug ontvingen. Men vond er ook eene groote hoeveelheid ci- garen, welke maar even gebrand had den, pakjes chocolade, enz., enz. Heel de bende is in het gevang opge sloten. De Serviërs in Albanië. Een snelbericht uit Goritza deelt mede dat de Serviërs oprukken naar Elbassan. Zij hebben de dorpen Kjuks en Veheani bezet. Do Oestenrljksche pers dreigt. De Oesterreichiscbe Volkszeitung herinnert aan Servië het voorbeeld van Bulgarië, wiens grootheidszin op eene ramp uitliep. Indien Servië het pad van Bulgarië niet bewandelen wil, zoo moet men te Belgrado afzien van de uitbrei ding van bet vaderland door nieuwe ban dietenstreken in Albanië. De gematigde dagbladen zijn bet eens om te oordeelen dat dc aanvraag tot rustwaarborgen door Servië geaaan, on aanneembaar is. De nieuwsbladen ach ten dat de toestand zal verergeren, in dien Servië zich bij zijne eischen houdt. Een ultimatum van Oostenrijk aan Servië. Het Oostenrijksch1 gouvernement maakt zich tot nieuwe voetstappen te Belgrado gereed, ten einde Servië te verzoeken zijne troepen van het Alba- nee6ch grondgebied terug te trekken. Indien die voetstappen geen voldoenden uitslag opleveren zou, zullen er eene tweede maal aangewend en zal er een tijd gesteld worden binst denwelke de ontruiming zal moeten geschieden. De nieuwe voetstappen zullen door 'de kabinetten van Berlijn en Rome ge~ steund worden. Dq toestand te Xantlil. Volgens de laatste nieuwsberichten uit Xanthi is de toestand zeer gevaarvol ten gevolge vau den mangel aan veilig heid. De kooplieden zoeken op allerlei manieren hunne koopwaren naar Salo nika over te brengen. derdaad eene witte gedaante van achter den eik te voorschijn maar de Vaunoy, die, met een gebukt hoofd, zoo hard hij kon wegroeide, zag haar niet. De maan, die op dat oogenblik hoven het geboomte oprees, bescheen 't bleeke gezicht van Jean Blanc. De Albino liet. zich langs eenen han genden tak afvallen, en door daaraan eene slingerende beweging te geven, wierp hij zich zeer dicht bij de plaats, waar het kind in het water gezonken was. De Vaunoy hoorde het gerucht van zijnen val wel maar, verbijsterd door dien bijgeloovigen angst, die de mis daad op de hielen volgt, hield hij zijne ooren dicht, en nam met allen spoed de vlucht. Een oogenblik later kwam Jean Blanc weer boven, mot het ongelukkige kind in de armen. Eene woeste vreugde verspreidde zich over zijn leelijk gezicht, toen hij den oever bereikte. Hij liep ijlings voort, en stond niet stil, voordat bij met bet kind op eenen grooten afstand van het kasteel was ge komen. Ik was er bij, zegde hij lachend. Ik wist wel dat hij mijn'kleinen mees ter kwaad wildo doen. Nu behoort hij mij ik heb hem gewonneu Ik was er bij, opdat de sterke den zwakken niet zou dooden, zooals in het liedje van Ar thur van Bretagne. Zij, die den armen Albino niet ken den, zouden in deze afgebroken© uitroe pingen de voorbode eener vlaag van ijl hoofdigheid hebben gezien» DE VOLKSSTEM Albanië er» Servië. De Albaneesche minister van buiten- landsche zaken en^de nieuwe Senaat door Essad-pacha ingericht, hebben aan de Weener dagbladen geseind, dat de Se naat Essad-pacha besloten beeft Meh- med-bey naar het Servisch hoofdkwar tier te zenden, ten einde over de ontrui ming van bet Albaneesch grondgebied door de Serviërs te onderbandelen, en eene verzoening tusschen de twee landen te beproeven. Mehmed-bey, die reeds vertrokken is, bekwam geheele vol macht. Ten einde aan 'den Servischen kom- mandant waarborgen te geven, neemt. Essad-pacha het op zich orde aan de Al- bano-Servische grens te doen heerschen. Aan do Montenegïijnsch- Albaneesche grens. Luidens inlichtingen in de officieele kringen te Cettinje aangekomen, schij nen de Albaneèzen zich naar den Drin terug te trekken. De inlichtingen aan gaande de gevechten in de streek Touzi zijn niet juist. NOG EEN ZEPPELIN VERNIELD Vijf-em-twintig dooden. Eene officieele nota zegt. dat er in het geheel 25 personen in de ramp met den Zeppelin L. II omgekomen zijn. Zes der passagiers vielen van 100 me ters hoogte ten gronde. Van de 26 per sonen die in den bestuurbaren ballon plaats hadden genomen werd slechts één gespaard. Deze werd dan nog levensge vaarlijk gewond. Een ooggetuige verklaart dat de bal lon opeens geheel in brand schoot.. Eeni ge ingezetenen wérden naar buiten ge slingerd ten gevolge eener geweldige ontploffing. De luchtbal, die gelieel vernield werd, viel in eene weide nabij het vliegplein van Johannisthal; Al de soldaten en aan wezigen snelden ter plaats. Na groote moeite haalde men slechts verkoolde lij ken van onder de puinen. Do L. II De Zeppelin L. II, die den bestuur baren luchtbal L. I, onlangs te Heligo land vernield, verving, was grooter dan deze en vloog sneller. Hij was 150 me ters lang, had een diameter van 16 me ters, drie schuitjes en 4 motoren met eene totale kracht tvan 800 paarden. Hij had een inhoud van 27.000 kubieke me ters gas. Nadere bijzonderheden. De lijken der slachtoffers zijn schier allen onherkenbaar. Tusschen de over blijfsels vindt men afgerukte armen en beenen. De luitenant von Bleuel, de 'eenige overlevende, die schrikkelijk ge wond werd, leed zoo zeer dat hij zijne omgeving smeekte hem af te maken. De ontploffing die den brand van den Zeppelin vergezelde, werd op 3 kilome ters in bet ronde geboord. Luitenant von Bicuol dood. Luitenant baron von Bleuel is aan zij-" ne vreeselijke brandwonden in bet hos pitaal 'van Britz bezweken Frankrijk neemt desI aan den rouw. Van zoohaast M. Raymond Poinoaré, voorzitter der Fransche republiek, over de ramp ingelicht was, zond hij keizer Wilhelm volgend telegram Zijne Majesteit Wilhelm II, Keizer van Duitschland, Berlijn. x> Ilc verneem h<et schrikkelijk onge luk overgekomen aan den L. II en de vreeselijke gevolgén welke het na zich sleepte. Ik bid IJwe Majesteit aan mijne diepe genegenheid; te gelooven voor de familiën der ongelukkige slachtoffers en hernieuw haar de verzekering mijner hoogachting. (get. R. Poincaré. Hij zelf gevoelde dit eenigermate, want zijne blijdschap verdween eens klaps. Hij bleef staan, en legde het kind. op den kant van een der wegen door het bosch, dat hij nu bereikt had, neder. Het was koud en er hing een vochtige damp onder het geboomte. George bleef bewusteloos en zijn ge zicht was zoo bleek, alsof bij reeds dood was. ,v Hij moet wakker worden, prevelde Jean Blanc, terwijl hij den drenkeling aan zijne borst trachtte to verwarmen. En hij bad Heilige Maagd, doe hem ontwaken Radeloos trok hjj zijn kleed van ko nijnenvellen uit en wikkelde het kind daarin. Zijne horst, hijgde en zijne sta rende oogèn zonken diep in hunne hol ten. Hij worstelde.!tegen de vlaag die zijn denkvermogen, reeds benevelde. Hemelriep hij wanhopig uit, geef mij tijd om hem wakker te maken Ik beloof Een schetterend gelach brak zijne be lofte af, eene laatste inspanning van denkkracht deed hem eene koperen me- dalie, 91et het beeldje der H. Maagd van het Bosch," van zijnen hals nemen, en het steeds bewustèïooze kind omhangen. Terstond daarop verloor hij alle zelf- beheersching, lachend en zingend hup pelde hij het bosch iu. Dit duurde lang want de ontroering, die haar had opge wekt, was buitengewoon groot geweest. Langer dan een uur sprong hij door het geboomte om, gedurig zijn zinneloozen uitroep herhalende.? Ik beu het konijn, bet witte ko nijn 1 M. Pierre Baudin, minister der Fran sche marine, vernam de ramp te Tunis. Hij beval onmiddellijk aan bet ministe rie een rouwbeklag naar den Duitschen minister van Zeewezen te zenden. De oorzaak. Een© technisch© fout? Volgens de verklaringen van bevoegde mannen zou de ramp niet toe te schrij ven zijn aan de elektrische toestellen, maar het schijnt dat zij veroorzaakt is, door eene fout in het bouwen, waarop men, maar vruchteloos, geuoeg de aan dacht zou getrokken hebben. De dagbladen herinneren dat 't lucht schip Ij. II het meest volmaakt model was dat Duitschland tot hiertoe ter zij ner beschikking heeft gehad. Eone verklaring van den kommandant Parseval. De kommandant Parseval, luchtschip bouwer, verklaarde aan een opsteller van den Temps Men zal waarschijnlijk nooit de oorzaak kennen der ramp ver mits al de getuigen dood zijn. Mijn dun- kens moet het gas ineens in brand ge schoten zijn, en deed liet omhulsel ont ploffen waarna de luchtbal als een steen ten gronde stortte. Er wordt beweerd dat verscheidene leden der bemanning na de ontploffing in de ruimte sprongen. •\/\/\/\a Brussel. Het echtelijk drama op de Bisschoffsheimlaan. Paul F..., die, over drie weken, poogde zijne echtge noote, van wie bij geseheiden leefde, te dooden, in een huis op de Bisschoffs heimlaan, en zich vervolgens een kogel in het hoofd schoot, werd Donderdag uit het St-Jansgastliuis gehaald en over gebracht naar de ziekenzaal in de ge vangenis te Vorst. Het slachtoffer, dat eene zeer gevaarlijke operatie onder stond en verscheidene dagen tusschen leven en dood bleef, is insgelijks buiten gevaar. 214 Erg tramongeluk. Eeu handels bediende, Antoon.Hermeth, 32 jaar oud, wonende Florisstraat, 59, te Schaar beek, wilde Donderdag namiddag de Pa- leizenstraat overstappen, toen hij omge worpen werd door een tramlij iuig, dat naar de Naamsche poort reed. Het on gelukkig slachtoffer werd opgenomen en in een naburig huis binnengedragen Het droeg geene zichtbare kwetsuren, maar kloeg over hevige inwendige pij nen. Na verzorging werd hij huiswaarts gevoerd. Aanhouding. Een Duitsclier, M. von Roy, schonk 14 dagen geleden, de herbergzaamheid aan een zijner land- genoofen, die in ellende verkeerde. Deze stool de ju we©len en de spaarpenningen van zijn weldoener en verdween er mee; hij plunderde ook de kleerkas. Vrijdag ontmoette M. von. Roy den ondankbare in de Predikheerenstraat-en deed hem door een agent aanhouden. In het kornmissariaat der 4e afdeeling legde hij volledige bekentenissen af. "Hij werd ter beschikking van het parket gesteld. Oud-Brussel. —- Van 17 tot 23 Oc tober M. Choufleuri zal te huis blij ven den...., blijspel in één bedrijf. Diefstal in het midden-postbureel. Mevr. Maruelle, wonende Handels- gaanderij, 45, bevond zich Donderdag namiddag in het midden-postbureel. Iemand nam haar geldtaschje weg dat. hare geldbeurs inhield, bevattend© een bankbriefje van honderd en ander geld ten beloope van 150 frank, een dames uurwerk eu een sleutelbos. Tot nu toe bezit men geen spoor der dieven. Onfriggeling. Op de lijn van Brussel naar Namen, tusschen de stand plaatsen Ter Hulpen en Genval, heeft een ontsporing plaats gehad. Een loko- motief' van een koopwarentrein, komen- Na verloop van dien tijd bedaarde hij, en zoodra hij het vermogen herkreeg om geregeld te denken, kwam de herinne ring aan den kleinen George bij hem op. Als door het instinkt geleid, snelde hij rechtstreeks, zonder zich aan eenig letsel te storen naar de plaats, waar hij hem gelaten had. In weinige minuten was hij daar. Zijn hart klopte van blijdschap, want reeds van verre zag hij iets wit liggen. George! riep hij, doch ontving geen antwoord. Met een paar sprongen was Jean Blanc vlak bij het voorwerp, dat zijne aandacht trok, en knielde ne der. Georgeriep hij nog eens en daar het witte voorwerp zich niet bewoog, raakte Jean het met zijne hand aan. Het was niet anders dan zijn rok van konijnenvellen. Het kind was verdwenen. TWEEDE DEEL. I. HET GEZELSCHAP IN DE KEUKEN Het verloop van twintig jaren heeft de personen van ons verhaal onherken baar gemaakt. Het kind is een man, de ruan een grijsaard geworden, en de grijsaard leeft niet meer. Maar het kasteel la Tremlavs staat nog stevig en paalt aan het einde der groote eikenlaan. Zijn er nog eenige hoornen in 't bosch gestorven, audere, nu uog jong, en vol sap, zijn in hunne plaats opgeschoten. De Wolvenkuil behoudt uog zijne donkere schaduw^ en de holle eik prijkt ..'0 (K tt'f H - 19 EN 20 OCT. 1913 de van Namen, is buiten spoor gelood pen en een 20-tal meters ver voortgere* den. De sporen werden verwrongen. Ar-» beiders van de Luxemburgstatie zijn on* middellijk naar de plaats vanjiet onge val vertrokken. De iokomotief werd zee» beschadigd, men moest haar heelemaali uiteen vijzen, hetgeen nogal wat moeite en arbeid vergde, zoodat de spoorbaan vier uren lang belemmerd was. De dienst werd, gedurende dien tijd1, langs een nevenspoor verricht. De stoffelijke schade is groot, doch ei) zijn geene persoonlijke ongelukken. Onder een auto. Het 15-jarig meisje Jordens der Samaritaanscho straat werd op dc Waterloolaan verrast door een auto, gevoerd duor M. Decroiz, en opgenomen met gebroken been en kneuzingen over ganseb het lichaam. Het slachtoffer is naar 't hospitaal over* gebracht. Diefstallen op voertuigen. Een boodscliapdoener, J. V..., liet Donder dag namiddag zijue handkar, geladen met pakken, eenige stonden alleen staan in de Nieuwlandstraat. Een kwaaddoener nam 'de gelegen* heid te baat om van net. voertuig twee pakken weg te nemen inhoudend voo» 200 frank borduurwerk. De schurk kou er mede vertrekken,, zonder verontrust te worden. De liefhebbers eener fijne tas ge* bruiken altijd de Chieorei der Trappis* ten Vincart. 1500 0, Andürlecfït. Hevige brand. Ver scheidene pompiers gekwetst. Vrij dag morgend, rond 1 1/2 uur, is brand ontstaan in de buizen nrs 241 en 243 op den Jetscben steenweg. Daar staat een groot gebouw, bestaande uit een buis met twee verdiepingen, uitgevend op den steenweg en bewoond door M. Pols poel, varkensslachter, alsook een ach tergebouw van één verdieping, bewoond door zes gezinnen en arbeiders. Boven de binnenplaats, welke over dekt is, bevindt zicli de schrijnwerkerij van M. Lod. Bettens, wonende te Koe- kelberg. 't Is in deze schrijnwerkerij, eene op* pervlakte van ongeveer 100 vierkant© meters beslaande, dat bet vuur uitbrak. Het noodsein werd door voorbijgan gers op den Jetscben Steenweg, te Mo* lenbeek, gegeven. De brand nam spoedig eene groote uit breiding. De pompiers van Molenbeeü bevonden zich nauwelijks ter plaats, als het werkhuis met groot gedruisch in stortte wat een levendige vrees deed ont staan onder de bewoners van de kleine huizen, wier weg om te vluchten alzoo werd afgesneden. Half gekleed, konden zij gelukkiglijB ontsnappen met over den muur van een naburig gebouw te klimmen, die tot ci nema ing'ericht is. De varkenslachter wierp zijne koop* waar door het vensterraam van zijn ma* gazijn. De pompiers gelukten er in de Werk manswoningen, het woonhuis van den varkensslachter, de cinema en eene na- durige nijverheids wijk aan de woede van het vuur te onttrekken. Al wat de schrijnwerkerij bevatte werd vernield. Verscheidene pompiers werden ge kwetst De pompier Nannan brak ziek een arm de sergeant Van Roy werd erg gewond aan de handen, tevens werd een ander aan het aangezicht verbrand, ook zijne kleederen vatten vuur. De oorzaak der ramp is nog niet get kend. De schade is aanzienlijk. Een onderzoek is geopend. Laeken. Wraakroepende 'diefstal, Toen een© dagloonster der Telefoon straat Donderdag avond thuis kwam, bestatigde zij dat tijdens hare afwezig heid een dief in hare woning was ge drongen. De ellendeling had al de meu bels opengebroken en de spaarpennin gen der arme werkvrouw, eene som van nog met zijne zware takken. De twee molens schijnen nog ieder oogenblik te zullen instorten, en nog, leunt het nietige hutje, doch thans ge heel vervallen, van Mathieu Blanc, ten gen den voet van een dezer oude gebou wen. Nog altijd groeit een rijke oogst van riet en biezen in het stilstaande water dat het gebeente van den hond, Hector,; verbergt. Wij zijn nu in den Herfst van het jaa» 1740. Het is avond, en in de keuken van het kasteel heeft zich het grootste ge deelte der bedienden van zijn tegen- woordigen eigenaar, Hervé de Vaunoy, varzaméld. De keuken is een groot vierkant ver trek, met een wijden, als een sckuinscU dak uitloopendén schoorsteén, waaron der een vrij talrijk gezelschap ruimte geuoeg vindt. Onder dien schoorsteen vlammen eeni ge blokken en takkebossen. Op de zware tafel, niet verre van het vuur, staan verscheidene kruiken geurigen appel wijn. De beschrijving van liet keu ken gerief,, enz., zullen wij den lezer maar besparen.' De personen, die onder den schoor steenmantel zitten, mannen en vrouwen, zijn twintig in getal, de meesten bedien den vau de Vaunoy, bij welke zich een paar vreemden, als gaston hebben ge voegd. Om aan de Fransche galanterie niet te verzaken, zullen wij eerst van de vrow< wen spreken,, ilVordt yoortgezet.X

De Volksstem | 1913 | | pagina 2