scott CHARLES Laatste Berichten DE KAMER DE MAN MET 365 KWALEN Stadsnieuws Rechterlijke Kronijk DE NAMAAKSELS MULSION oiifHHSS ii IO 21 NOV. 1913 de Noorslatie gevoerd. Na dezes vertrok bemerkte Van Iloogtegem, dat deze eon pak titels, voor rond do 200,000 fr. vergeten had, De taxivoerder keerde terug naar zijne tlandplaats en deelde zijn collega's het feit mede en vroog bun den heer gerust lo stollen moést deze tijdens zijne afwezigheid naar de f9 pi eren komen vragen. Anderhalf uur nadien keerde do Antwerpenaar weer en kwam onmiddolijk terug in hot bezit van zijn titels. Arme man De genaamde Jan-Bapt. Cordon, 37 jaar oüd, bewonende don Ant- werpschensteenweg,word Dinsdag namiddag plotselings zinneloos. Hij begon al zijne meubelen te verbrijzelon en maakte een ftelscb la wij t. Do bijzondersto huurder van het buis snelde toe. doch Cardon bedreigde hem met een pikkel eoner vernielde tafel en dwong hem te vluchten. Depolicie werd ver wittigd en twee agenten snelden toe. Zoodra do zinnelooze ben bemerkte werd hij nog woedonder en smeet mot al wat hem tender de banden viel, Eerst na een verwoed geveeld dat ecne halve uur duurde kon de wanzinnigen overmeesterd en gobonde» worden. Men beeft bom naar 't geslicht van Evero hvergibracht. Ds sciieókuhdïgen erkennen dat de Cbicorei Talpe geheel zuiver is. 1063 Gewit. Diefstal in de kerk van Ak- kergem. Verleden nacht zijn dieven kinnen gedrongen in de kerk van St- Martinus. De kerels moeten langs de •akiistij opgeklommen zijn, hebben «ene ruit uitgeslagen en zijn bij middel «ener koord de kerk binnengeraakt. Daar hebben zij den offerblok omge keerd en liet geld er uit genomen. Naar men zegt heeft men eene klak fcn koorden gevonden. Diefstal in de tentoonstelling. Bij het uitbreken der spiegels en andere versierselen der verschillige zalen zijn Verscheidene diefstallen gepleegd. On- -der ander stelde men vast dat eene hoe- Veelheid spiegels der Fransche afdee- fcing verdwenen waren. De persoon ge last met het inpakken, was gaan zien naar bakken om die spiegels in te pak ken, toen hi jechter kort nadien terug keerde, bestaiigde hij dat verscheidene epiegels verdwenen waren. fdosi-tsel. Spoorwegdiefstal. Verleden nacht waren, nabij de spoor baan te Moortsel, de wachtmeester 'iïeegs en de brigadier Van dei' Donck *)p ronde, toen zij personen zagen die, 'naast de baan, kisten over de haag lieh- ien. Zij gingen er naartoe en bevolen hen, "tetil te staan en de handen op te steken. Daar zij niet gehoorzaamden losten de gendarmen een schot, maar de verdach te mannen schoten terug en gingen toen tofrden loop. Bij nader onderzoek bleek dat daar kisten champagne lagen, die riit eenen voorbij rij dunden trein waren geworpen, «m nadien door medeplichtigen le wor den weggevoerd. De gendarmen hebben de dieven niet kunnen achterhalen. Het parket is ver wittigd. Grtfin&erg&n. Slechte daad. Een automobiel, waarin zich de eigenaar, M. Ramlot en de autovöerder bevonden, volgde den steenweg naar Lokeren, toen Wpeens op cenige meters van eene fa- kriek eene dikke steen naar den auto geslingerd werd.- De voorste ruit werd Verbrijzeld; doch M. Ramlot en de auto- feieider kwamen er ongedeerd van af. *e dader wordt ieverig opgezocht. Hoeveel mensc.hen zijn er niet, die §aar in jaar uit zich ziek gelooven, die altijd iets maukeeren en eiken dag eene tmdere kwaal meenen te hebben. Heden lijden ze aan hoofdpijnen, borgen hebben ze geen eetlust, over- fclörgcn klagen ze van slapeloosheid, enz., kortom, zoo iemand weet eigenlijk Üï'et juist wat hem mankeert. Hij is niet gezond en ook nidlt ziek en i» slechts een last voor zich zeiven en zijne medemenschen. Deze toestand is niets anders als een fcevolg van zenuwzwakte, die ten hul digen dage nog veel te veel verwaar loosd wordt en die tot het hevigste lij den voert in de meeste gevallen. Éen zenuwlijder denkt er dan ooklbij ®e lichte kwalen niet aan dat deze en kel de voorbode zijn van zwaardere pij nen en iedere dokter zal u zeggen hoe een zenuwlijder zich in zijn begin ver- loont. Pijnen in 't hoofd, voortdurende ver moeidheid, overgevoeligheid in het, ge- koor, opvliegendheid en slecht humeur, {dit 1 aatste vooral voortkomende uit de maag), bevingen der handen en andere ledematen; slapeloosheid, verlies van geheugen, ang6taandoeningen, aarzelen in het spreken, verslapping der spieren en ledematen, maagkrampen, toevallen, horstkwalen, overdreven geslachtsver- hitting, idiotisme, verlamming, ver slaafdheid aan den drank, droefgeestig heid, walg aan het leven, hartkloppin gen, duizeligheid, oorsuizingen, nei ging tot zelfmoord, zijn de verschijnse len die aanduiden dat uwe zenuwen zijn iaangetast en in groot gevaar verkeeren. Het voornaamste deel van het zenu- Wensysteem bestaat uit de hersenen en het ruggenmerg. Hiervan gaan alle zenuwdraden uit die het. geheele lichaam doorkruisen. Zenuwpijnen komen dus bijna altijd Voort uit de hersenen en het ruggen merg en in ernstige gevallen voert zij tot KRANKZINNIGHEID, indien zij haren oorsprong vindt in de hersenen en tot algeheele verlamming indien zij ba ron oorsprong vindt in het ruggenmerg, en in het uiterste geval (dat helaas maar al te dikwijls voorkomt) tot. den dood. Ieder voortbrengende arbeid vraagt verbruïkstoffenEen stoommacliien ver bruikt koleu, de arbeid der spieren ver bruikt eiwit, de arbeid der zenuwen (vooral der hersenen) verbruikt fosfoor en lécithine, in organisch samengestel- den vorm. Men is er in geslaagd deze edele en dure zenuwvoeding in groot aantal rein en zuiver te vervaardigen en Dokter Ar thur ERHARD, brengt een zoodanig samengesteld preparaat onder den naam van Visnervin (gepatenteerd) in den handel. Dit preparaat is niet te vergelijken met zoovele anderen die met groote re- klamen worden aanbevolen, maar die meestal tot niets leiden en ook veel duurder en kostelijker in het gebruik zijn. De Yisuervin bevat lécithine uit verschc kippeneieren getrokken en is nauwkeurig onderzocht door staatsche- miekers en experten. Al deze heeren hadden een schitterend oordeel over de Visnervin De Yisnervin is geen geheimmid del daar men in elke brochure de analy sen der scheikundigen lezen kan. Men veilangt daarom slechts per postkaart de toezending van een kosie- looze proef, welke onmiddellijk wordt toegezonden, met daarbij gevoegd een zeer interessante brochure over de zenu wen en hare verzwakkingen, verklarin gen en aanwijzigingen die voor iederen zenuwlijder van het grootste belang zijn moet. Deze methode om de Visnervin aan het publiek kenbaar te maken heeft reeds schitterende uitslagen voortge bracht, ten bewijze de talrijke dankbe tuigingen die eiken dag aan mijn adres worden toegezonden. Ik laat hier twee zeer karakteristieke dankbetuigingen volgen. Bevingen, 23 Augustus 1912. [Waarde Heer Erhard, Als antwoord op uw laatsten brief ben ik tevreden U te laten weten dat ik met uw heilzaam geneesmiddel een goe den uitslag hekomen heb. Ik ben ver lost van mijne hoofd- en ruggepijn, dui zelingen en hartkloppingen. Mijnheer Ehrard, ik zal uw heilzaam preparaat zoo veel aanbevelen als ik kan aan vrienden en kennissen, die aan ze nuwen zouden lijden. Beste groeten. J. RENSON. X Oyghem, 23 October 1913. Mijnheer Dokter Erhard, Ik ban niet nalaten U. eenige Joelen te schrijven om te bedanken voor ijwe goéde pillen dat gij mij gezonden liébt. Ik ben bijna gcheel genezen door de pil len na ze korten tijd te hebben geno men. Ik zal niet nalaten uwe goede pil len aan vrienden en kennissen warm aan te bevelen Met mijnen hartelijken dank, beste heer Doker, ontvang mijne allerbeste groeten. Irma YERHEYE. Talrijke artsen in het Duitsche rijk, in Oostenrijk-Hongarië, in Rusland, in Engeland, enz., hebben gebruik ge maakt van mijne pastillen Visnervin en de schitterendste uitslagen behaald bij verschillende zenuwlijders. Professor Dr Lapponi, lijfarts van Z. H. Paus Leo XIII, schreef den ont dekker van dit zenuwvoedingsmiddel eene prachtige aanbeveling. Het is eenieder die aan zenuwzwakte lijdt aan te bevelen, zich zoo snel mo gelijk tot Dokter Arthur EHRARD, te Brussel, Rayon D. 92, te wenden voor een staal van den Visnervin en de uitlegbrochuur kosteloos en franco, want een middel dat reeds zooveel ge holpen lieeft, moet men toch minstens probeeren, vooral daar eene proefne ming totaal niets kost, slechts de kosten eener eenvoudige postkaart. Schrijft dus nog heden, vóór u het verge te. Geknipt. Gisteren namiddag was de politie verwittigd, dat verscheidene aarde: welkers zinnens waren, ten nadeele van de Compagnie van het Gasgesticht een aantal huizon weg te halen, die op don koer vah M. Van Mieghem, Esplanadestraat, voorloopig waren neergelegd. De agent Frans De Veyl- der, hield zich verscholon en zag rond half 5 uur, twee jonge grondwerkers tookomon en de huizon opnomon. llij sprong uit zijn schuilhoek en dwong hén do voorwerpen neer te leggen. Zij bloren lang en hardnek kig weigeren hunnen naam té noemen. x- Het Parket.Heden namiddag slapte hel parket, vergezeld van den onderzoeksrechter Van Hoever in or>zo stad af, om het onder zoek voort te zetten nopens talrijke gevallen van onwettige beoofening der geneeskunst. Ton'pólitiehureelo werden een dertigtal per sonen ondorhoord. En men aegt dat de zaak nog niet ten einde is. x Gepletterd. Heden noen moest de 17ja- rige De Lombaert Guillaume helpen ecne piano vervoeren. Bij het aflossen op de Kei zerlijke Plaats, ontsnapte het meubel aan zijnen werkgezel en viel op zijne linkerhand, die geplolterd werd. Do Lombaert zul dien tengevolge een lijd werkeloos moeten blij- DE VOLKSSTEM PER TELEFOON drama te Antwerpen-Kiel. Woensdag avond, toen de herber gier Van de Vyvere, wonende op het Kiel, wilde slapen gaan, kon hij in de slaapkamer niet., Zijne vrouw, die zich aan den drank overgeeft, lag reeds te bed en had de deur gesloten. Daar zij weigerde te openen, 6tampte Van de Vyvere de deur iu, greep de smoordronken vrouw vast en sleepte haar in de herberg, waar hij haar met eene flesch het hoofd insloeg. Daarna plaatste hij het lijk op een stoel. Hij nam dan al het geld dat in huis was en ging per rijtuig zijne vrienden opzoeken, welke hij op champagne vergastte. Rond 2 u., deed hij zich naar huis terugvoeren en verzocht den koetsier de gas te willen aansteken in de herbergzaal. Toen de koetsier het lijk der vrouw bemerkte sprong hij in allerhaast op zijn rijtuig en reed naar het policiebureel. Onmiddellijk kwamen policiemannen ter plaats, doch Van de Vyvere was reeds verdwenen. Ondanks alle opzoekingen is hij nog niet teruggevonden. De koloniale, begroeiing. Donderdag morgend is de middenafdeeling der Kamer bijeegenkomen, om deze begrooting te onderzoeken. M. Tibbant„ alhoewel afwezig, zijnde, is verslaggever benoemd. De sociale verzekeringen. Ook de Kommissie der XV vergaderde Don derdag morgend. M. Versteylen zal in eens volgende zitting zijn verslag lezen. Tueschen Montsnegrijnen en Aüjaneezen. Ten Noorden van Scutari zijn Montenegrijnsche schildwachten door Albaueezen aangevallen geworden. De Albaneezen koh<j[en achteruitgedreveD worden. Kerstboom. Ter gelegenheid van het schoonë K eis 1 feest zal erin den Katholieken Werl;manskring eeiïen prachligen tombola plaats hebben. i. We hopen dat doedelmoedigo weldoenors van ons werkvolk mild zullen bijdragen zoo als vorige jaron, om aan de chrislene werk lieden cenigo sclioone en nuttige prijzen te laton winnen. ar Allo giften worden met dank aanveerd, en mogen gezonden worden naar den Eenv. Heer Bestuurder, St-Martensplaats, 4, of naar den Kallioliekon Werkmanskring. God loone do edelmoedige weldoeners. Namens het Bestuur. Duivenliefhefobeps, den uitslag maken is een eenvoudig vraagstuk, te ver krijgen ton hureelo de/.er 0,50 f. Zitting van 20 November De sitting icordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Schollaert. Het schooiwetsontwerp. M. BERLOZ zei zijne redevoering voort en beweert dat de katholieken den Staat het ónderwijs willen ontne men. c M. GIELEN verklaart dat hij aan het woord verzaak^, daar hij van oordeel; is, dat de debattep nu lang genoeg ge duurd hebben. Ik zal het wetsontwerp met geestdrift "stemmen. (Zeer wel recht».)' fcfffti M. NOLF beweert, dat de kinderen niets kunnen léeren in de katholieke on derwijsgestichten) M. THEODORjwil niet onderzoeken of het wetsontwerp grondwettelijk ie, ia of neen. Recht» beweert men ja, en links neen a: Ik zal er mij toe bepalen, vast te stel len, dat de toekenning van hulpgelden niet tegen de grondwet is. Het wetsontwerp is niet aan te vallen: de toestand der onderwijzers wordt ver beterd, het verplichtend onderwijs wordt ingevoerd, jjdo vrijheid van den huisvader in de kpiis eener school wordt geëerbiedigdv.wat.wil men meer? M. TERWAG5[E. Uwe redevoe ring is noch mossel, noch visch. M. THEÖDOR.j— De huisvader moet het recht hebben, zijne kinderen het on derwijs te doen g,gven dat hij verkiest. De linkerzijde wil dat de arme huisva der zou gedwongen zijn het onzijdig on derwijs aan te kleyen. (Zeer wel rechts.) Wat denken de socialisten daarvan? Indien de katholieke scholen het ver trouwen niet hadden der arme huisva ders, waar zouden zij hun bijval halen De linkerzijde miskent het eerste recht der Belgen, door aan de huisvaders het onzijdig onderwijs te willen opdringen. De huisvader heeft het recht zijne kin deren het onderwijs te doen geven dat hij verkiest. Waarom sticht en onder houdt gij ook geetie scholen? M. BERLOZ.Geeft ons het bedrag der begrooting van eerediensten M. V. DELPORTE. Geef ons de, bezittingen terug, Jwelke van de kerken en kloosters gestólen werden, en waar door de begrootihg van eerediensten genoodzaakt werd P M. THEODORi''Het onzijdig on derwijs is een dood onderwijs en wij willen er niet van: Wij willen eene ze- doleer welke op de godvruchtige waar heden berust. Het'land heeft* de zede lijke eenheid noodig. Het is meer dan tijd om aan dit vervelend debat een ein de te stellen. (Zeer wel rechts: De mi nisters Carton de Wiart en Levie wen- eclien M. Theodor»geluk.) M. FERON bestrijdt het wetsontwerp en beweert, dat de! vrijheid van den ar men huisvader er Diet in geëerbiedigd wordt. BOLLEN Erpe-Hoonegem Groote prijsbol 1 irigf öp do Engelsche gene voor 't kampioenschap van 'l Land van Aalst, bij Gusr .'f Duquet, op Zondag 30 November 1913. 200„fi\ prijzen. Inschrijving tot Zóndog middag, 30 No vember. Prijskamp door do schuiven, naar oen schoon schaap, ter waarde van 40 fr., bij Tl). Schollaert, te Aalst-Sehnarbeek, Linde straat, op Zondag 30 November 1913. Begin om 5 ure slipt. WIELRIJDEN Wlntervelodrom van Brussel. Zondag aanslaande, is het Groote Gala in den Wintervelodrora. Vooreerst eene snel heidsmatch lusschen Comès, Van Bever, Jac quelin en Poulain vervolgens eeno achter volgingsmatch tussclien Belgen en Fran- schen en eene koers van 10 kim., waaraan meer dan 30 rijders deelnemen. Deze koersen beginnen om 3 1/2 ure, om te eindigen om 4 3/4 ure. Daarna koers van f> uren per ploog, met de beste rijders onzer dagen. Ziehier ten andore hot programma 1. Snelheidsmatch lusschen Comès, Van Bever, Póulain en Jacquelin. 2. Achtervolging tusschen Egg-Berlhel en De Pauw-Van Lorborghe. 3. Koers van 10 kilometers. 4. Koers van 6 uren per ploeg, met do volgende deelnemersCyr. Van Ilouwaert- Reiié Van den Borglie; Vanderstuift gebroe ders; Ph. Thy8 L. llousghom; M. Buys-J. Van Bever; Motliat-Fr. Verstraeten; De Pauw - Vandevolde; Spiessons-Loviennois; M. De Baols Porsyn; P. Verslraeton-Van Lerberghen; Sarnson-Catülle; Aerts-Deullens Leon Buysse-Maerlens Egg-Gomès Poulain-Berlhet ^Jacquelin- Treusselier Engol-Deruytter Wohlilz- Krupkat. 'k Goloof dat hot er zal spannen, Zondag .loc aanstaande in den Wintervoïodroom. VLIEGEN PégoucFs toeren door ChovHIard nago» daan roet c-sn passagier in het vliegtuig. Wij hebben reeds gemeld dat Chevil- lard verklaard had dat hij Pégoud zou navolgen per biplan en dat hij hem zou overtreffen. En inderdaad, Chevil- lard heeft woord gehouden. Hij heeft den doodensprong, de zwenkingen op dè vleugels, de pijlrechte klimmingen en dalingen, de spiraalvluchten, enz., met den meesten bijval afgelegd, en hij heeft nog meer gedaan. Eergister na middag heeft hij te Buc al die vluchten alfgelegd met een passagier aan boord. Hij heeft verscheidene malen den loo ping the loop afgelegd. Zijn biplan bleef heel goed in evejiwicht. Men weet dat het Chevillard is, die Zondag en Maandag aanstaande te Ans, bij Luik, komt vliegen. Rechtbank van Dendermonde SLAGEN. Op 23 Oogst laatstleden, kwam Petrus De Backer, daglooner, to Bnggenhout, in de herberg van Petrus De Meyer, on zocht er ruzie logen den haas. Deze wilde hem bui tenzetten, doch juist kwamen- Frans Van Eycken en Adolf Dj Backer binnen, met de vrouw van deze laatste, Joanna Van Eycken. Alle vier vielen nu op De Meyer. Pioter de Baoker en Frans Van Eycken, krijgen elk een maand gevang. De Backer Adolf krijgt 2 maand gevang en 50 fr. boet en zijne vrouw 15 dagen gevang. AFTRUGGELARIJ. In September laatstleden kreeg M. Jozef Schuddinck, van Aalst, bezoek van Orban Henri, die hem een rijwiel te leen vroeg. Deae kwam er niet mede terug. De aftruggelaar krijgt 2 maand gevapg en 26 frank boet. Rechtbank van Oent AlfonB W.f van Aalst, aangehouden, die te Gent ton nadeele van Frans Temmerman, bij middel van braak en valsche sleutels een geldbeugel, een paar schoenen en andere voorwerpen had gestolen, krijgt 4 maand. pi) pi TÏ/CVT Waterbreuken, Aderbreu- DKnUlVEil ken, DrV. BASTIN, van Fontaine-l'Evêque, nu te BRUSSEL, avenue Besme, 83. Doktor BASTIN is de eerste breuk-specialistop heden, 23 jaren onder vinding en 12.575 genezingen schriftelijk betuigd.altijd op slechts 8 dagen geen hand nóóit meer. Boekje kosteloos gezonden. •lagen er niet in de echte Scott's Emulsie tc evenaren. Slechts deze is in staat gezondheid na ziekte terug te scherfken. de levenskracht weder te geven, de krachten te vermeerderen* de aangetaste weefsels te verzachten en te genezen en eene volkomen gene zing te verzekeren in gevallen van Engelsche ziekte» bloedarmoede, kliergezwellen, Ijrophatisme co alle keel en borst aan doeningen. De echie Scott's Emulsie tdic, welke Sebruikt wordt in de Kinderkribbcu voor bloedarme kinderen te Bmssel- Boendael) draagt altijd op het omhul sel den Visscher. Prijs 2,25 fr. en 4.50 fr. bij alle apotbe- kers. Staal vrachtvrij, mits 50 centie men in postzegels, gestuurd aan M. G. Cubber.haCen, 39, Zuidstraat, Brussel. 3IIO I ELSENE St. Kruisplaats NOG ENKELE DAGEN Ophefmakend schouwspel Afwisselend programma Kaarten op vcorhand Groote magazijnen Leonard Tietz, III» VERDIEP. OIIS VERMAKELIJKHEDEN Schouwburgen. Brussel Muntschouwburg. Woensdag, Veniso Donderdag, LakméVrijdag, Madamo Bullorfly Zaterdag, Veniso Zondag,dag- vertooning, Mignon. Parkschouwburg. L'Homme quiassissina. Athambra. 8 u., Scldat de Chocolat. Molière. 8 u., Les Clochoa de Cornevillo» Oud-Brussel. Afwisselend spektakel. Cirque Charles. Afwisselend spcclakel. Koninklijke Cirk. Allerhande spektakel. Koninkl.Vlaamsche Schouwburg, Brussel. Zondag in dagvertooriing aan verminderde prijzen, Roger de Geschandvlehlegroot drama in 7 luforeelen van J.Mary en Grisicr. 's Avonds, eersto opvoering van Gaat m Vermenigvuldigt, nieuw tooneelspel 3 be- •drijven vair JoFHaugen, een onzer verdien- 'slélijkötö tooneelschrijvors do vortooning J eindigen mol Familie' Ktdphcns, hél wel gekend blijspel van Aug. Houdrikx. Maandag, vertooning ingericht door de Weber Kring van Schaarbeek, De l\cec Wee sen. Woonsdag 2* opvoering van Gaat en Ver menigvuldigt, voorafgegaan door De Ver- Süêningskus, van Jef Pauwols. Donderdag buitengewone vertooning, in gericht hij gelegenheid v»n het 25-jarig ju bileum als lid van het Gezelschap van den Koninkl.Vl.Schouwbftrg van M. J.Lambert. Kgmond en Hoornvaderlandseh drama in 7 tafereelen van F. Famot. Plaatsen zijn voor «1 deze verlooningoa van nu af te bekomen. MARKTPRIJZEN Aalst £0 nov. Hopmarkt onveranderd prijzen standhoudend. Beschikbaar fr. 158-160. Levering Februari-Maart-April. fr. 162,50-105. BRUSSEL, wekelijksehe Graanmarkt. Inland* scbe tarwe 18 1/2 a li) 1/4 Amerikaansche Win tertarwe 20 0/0roodo Kurracliêe 19 7/8; inland- scho Rogge 14 3/4 a 15 u/O Gerst Donauen Odessa 14 1/2 a 16 ;inlandschc Gerst 17 0/0 a 18 Haver van Oourlande IT a 19 O/'O Gerst der Pol ders 00.00 a 00 U/O'; inlandsche Haver 171/2 a 18 1/4 Amerikaansche Maïs 13 0/0 a 13 1/4 id. van Odessa 14 1/2 Graan van den Donau 17 3/4 a J9 id. Rio dela Plata 18 a 19 3/4; Handelsbloei» 23 1/2 Bakkersbloem 24 1/4 Zemelen 11 3/4 a 12 1/4. Oliemavkt. Koolzaadolie to Brussel 74,00; in provincie 72,00 Lijnolie te Brussel 53,00; In p»o- viucie 51:00 inlandsch Koolzaad 33.50 a. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 692: Vette koeien.121; melkkoeien 00; groote ossen 2; jonge ossen 189; vaarzen 199 stieren 181varkens 1033; kalveren magera beesten schapen Lokeren wekelijksehe markt Botfer 2,73 a 3,08, eieren 3,81 a 4,00, aardappelen 5 a 6 WEERKUNDIGE WAARNEMING van M. Cam iel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, t 19 november, 16 nrat Barometer 767*8 Thermometer 8 5 Wind: zuid-west Vooruit» goed weer

De Volksstem | 1913 | | pagina 3