EEN HELD Ü1T BRETANJE Booflelljk ongolak op een sieomer te Antwerpen De drama's tisr luchtverovonno Bloefllg drama te Brussel Bo la Mexico Big. Nieu wsherichten jilaats. De oorzaak 'der ramp is nog on bekend. Twee werklieden werden ge dood. Men weet niet of er nog slachtof fers onder de puinen begraven liggen. Bloedig drama nabij Gffenburg. Een vreeselijk drama liad plaats te Zeil, nabij Offenburg in Baden. De bestuur der Lesst der plaatselijke papierfabriek had eene woordenwisseling met den meestergast Wagner, en volgde hem tot in zijne woning, waar hij hem met eene rijzweep bedreigde. Wagner trok daar op zijn mes en viel op den bestuurder. Lesst schoot met een revolver en Wa gner stortte doodelijk gewond ten gron de. De kogel had hem den lever door boord. Na het drama liet de bestuurder Lesst den vrederechter van Gengenbach halen met zijn eigen automobiel. Deze ondervroeg het slachtoffer en den moor denaar na het onderhoor werd Lesst naar het gevang gevoerd en opgesloten. Het slachtoffer, dat in d«n nacht bezwe ken is, was afkomstig uit Bohcmen. De 'bestuurder is een oud Oostenlijksch of ficier. ENGELAND Hat emfsreos-k over tfo ramp van öen VoSiurno Het onderzoek over de Vernieling van den Voiturno stipt aan dat er op het oogenblik der ramp 654 personen aan boord waren, en dat buiten de 19 sloepen er nog 6 vlotten ter Jieeehikkiug waren, waarmede 109-3 per sonen zouden kunnen gered worden. De deskundigen in scheepsbouw ver klaren dat het wezenlijk onmogelijk was, dat eene sigaret de gansche lading kon doen ontvlammen. Tijdens de zitting van Donderdag morgend heeft men de uiterste moeilijk heden, welke de redders te overwinnen 'hadden, in liet licht gesteld. Verschei dene heldendaden zijn bekend gemaakt; de onderzoekskommissie maakte den lof der redders. Da zaak var. het Halssncev. MM. Quadratstein en Branstatter zijn het nog niet eens over de manier der verdeeling van de premie van 225 duizend frank. De eerste vraagt de helft en de tweede de 3/4. De onderhandelingen worden ge houden in eene hotelzaal van Holborn Viaduc, die in een klein bijzonder tri bunaal omgezet is. De prijzer van den Idoyd dreigt de zaak voor bet gerecht te brengen, indien de laatste bijeen komst geen beslissenden uitslag ople- Yert. OOSTEN RL3K-HONG AR! D© Koning der Bulgaren bij dsn Kei zer. Keizer Franz-Jozef heeft Donder dag morgénd, in het kasteel van Schcen- brunn, het bezoek ontvangen van Czaar Ferdinand vau Bulgarië. Woelige Kamerzitting. Woensdag hadden er in de Oostenrijksche Kamer, tusschen de socialisten en Duitsche na tionalisten woelige tooneelen plaats. M. Seidl. Duitschor, valt de sodalis-, eu op heftige wijze aan. M. Pernersto- er, socialistisch ondervoorzitter, die den presidentieelen zetel bekleedt, weerlegt zijne beweringen en verklaart dat bij om gemakkelijk te raden redens, het niet noodig geacht heeft den spreker tot 'de orde te roepen, waarover de Kamer hem welwillend zal vcrschoonen. (Geweldige uitroepingen.Geschreeuw: Sluiten op dc banken der Duitsche Na tionalisten. Toejuichingen langs den •kant der socialisten.) Daarop ontstaat eene hevige woorden wisseling tusschen de beide partijen. Opeens werpt een socialist een brok sui ker naar bet hoofd van M. Wolff, Duitsch-radikaal. Andere socialisten doen zulks na. De Duitschera roepen Foei Buiten Ündertusschen zit M. Pernerstofer nog altijd voor. Do zitting wordt ten laatste te midden van het gewoel gehe- ,ven. TURKIJë Het incident niet Rusland. Het Jluaso-Turksch incident is ter voldoe ning van Rusland geregeld geworden. (45"* Vervolg.) God heeft niet gewild, dat ik voor Trein! stierf zuchte hij treurig. Hoe zoo? kameraad! zegde La pierre met een lach. Zoudt gij bij geval niet eens wetenDat zou eene grap Dit zeggende, naderde hij Jacques, 'die op den grond lag, en met moeite adem haalde. Gij hebt nog eenige minuten te le ven, vervolgde hij spottend, terwijl hij den gewonde den pols voelde. Wil ik u ir. dit tijdverloop, in 't kort, mijn le vensloop verhalen Gij zwijgt? Het spreekwoord zegt zwijgen is toestemmen. - Ehwel, doe uwe ooren open en aan- lioort mij Op zekeren avond kwam ik door het boseh van Rennes. Ik was toen kwak zalver van beroep, en had een kind noo- Uw jpols schijnt erg tc beven houd moed, mijne geschiedenis zal zeer kort zijn. Daar vond ik aan den kant een zon derlinge jongen liggen, gedekt met ko nijnenvellen, De vellen liet ik liggen, doch nam het kind mede, en toen ik te Parijs kwam Gij schijnt te zullen bezwijken. Nog eenige korte woorden. Hef. kind werd groot, en het toeval hielp mij Aan mijn vaderschap af. De Talaat-bey, minister van binnenland- sche zaken en Halil-bey, voorzitter van den Staatsraad begaven zich naar het Russisch gezantschap ten einde het in cident uit te leggen. De gevangen Mus- tapha is aan den konsul-generaal van Rusland overgeleverd. BULGARIË Rcn-rf de kiezingen. M. Radoslavof, voorzitter van den ministerraad van Bulgarië, heeft aan den briefwisselaar van de Nouvelle Presse libre te So fia, verklaard, dat de kiezingen op eene nederlaag' der Russiscbgezinde partij zullen uitloopen. Het gouvernement re kent de 3/4 der mandaten te bekomen. M. Radoslavof verzekert dat na de kiezingen, al de elementen 'die tijdens den kiesstrijd, den koning hebben aan gevallen door het gerecht zullen ver volgd worden. De uien we Kamer zal de plichtigen, en bijzonderlijk de oud-ministers, niet ongestraft laten. PGRTUGAAL Nieuwe fdonarchisitische beweging. De O' Macao c spreekt van een ont werp betrekkelijk de vergadering van een Monarchistisch congres, in Portu- gaal en in den vreemde, die voor doel hebben zou zich met de politieke bewe ging bezig ie houden. ENGËLSCH-INDÏË Eene redevoering, van cfön Onderko ning van irröië. De redevoering wel ke de onderkening van Indië te Madras heeft uitgesproken, veroorzaakt te Lon den eene hevige ontroering. De onder- kouing verklaarde dat de genegenheid van Londen en Indië ten deele valt aan de Indianen van Zuid-Afrika, maar dat de ongelukkige Indianen de middelen niet hebben hunne verontweerdiging voor te leggen aan deze die Zuid-Afrika besturen. De Indische kwestie is voor den minister van Indië te Londen ge bracht. Dc onderkoning hoopt dat zijne voorstellen niet zonder uitslag zullen blijven hij vraagt een grondig onder zoek. Drie man vallen bev^stoloos Sn 't ruim. Een decd-s. Donderdag morgend heeft er aan 'do dokken een erg ongeluk plaats gehad, waarbij een slachtoffer is gevallen, doch waar wel drie dooden hadden kunnen zijn. De dokwerker Karei Caris, 27 jaar oud, woonachtig Esschenstraat, 9, was in het ruim van de stoomboot Valen cia gemeerd op nr 76 der dokken ne dergedaald. Het ruim was volgepropt met maïs in volle gisting. Door de ver stikkende gas viel de man bewusteloos op ue maïs. Twee matrozen van het schip kwamen dadelijk toegesneld en waren op een paar oogenblikkcn in het ruim om den ongelukkige bij te staan, en bo ven te brengen. Doch op hunne beurt vielen ze bewusteloos nevens het lichaam van den dokwerker. Gezien het groot gevaar waagde nie mand meer in het ruim neer te dalen. Met haken gelukte men er in, na eeni- gen tijd de drie ongelukkigen boven te halen, waar ze dadelijk in verpleging werden genomen door de geneesheeren Do Deken en Arendt, van den dienst van 't Noorderverbundhuis. De twee matrozen waren spoedig weer te been, doch de dokwerker kon niet meer tot het leven teruggebracht wor den. De dood had reeds haar werk ver richt. Bij middel van een stadssleepboot werd het lijk van het slachtoffer tot aan de Londenstraat gebracht en verders met een wagentje tot. het doodenhuis. Dit ongeluk heeft aan de Noorderdok- ken heel wat opschudding verwekt. Een onderzoek is ingesteld en het par ket verwittigd. jongen werd hofknaap bij den graaf van Toulouse, en naderhand... werd hij ka pitein. Raadt ge het al?.... Een lichte blos verspreidde zich over het .gelaat van Jacques; maar hij bleef roerloos liggen en opende zijne oogen niet. Raadt ge het nog niet? Dan moet ik het ronduit zeggen gij zult dan zeer wel doen met naar de andere wereld heen te gaan, dan ook zult gij begrijpen, waarom de Vaunoy ons hier gezonden heeft. Het. kind, dat ik in het bosch vond, noemt zich George Treml Nauwelijks had Lapierre 'deze woor den uitgesproken, of hij gaf een gil van schrik en pijn. De blijdschap had Jacques doen her leven, en met. inspanning van al zijne krachten had hij den schurk bij de keel gegrepen en onder zijne knieën gewron gen. Help rieji Lapierre bijna stikkend zijn makker toe. Maar deze kwam te laat, want Jacques had zijn degen reeds opgeraapt, en dien Lapierre door de borst gestoken. Toen richtte hij zich half op, en wachtte, ter wijl hij zich aan een stijl van het ledi kant vasthield, den knecht af. In deze houding en bijna dood ge bloed, was hij nog zulk een geduchten vijand, dat de knecht zijn degen op den grond wierp en met eene wond aan de hand de vlucht nam. Jacques nam de lantaarn, die op den grond was blijven staan, en kroop met moeite naar het bed. Nog meer moeite DE VOLKSSTEM Twee militaire vliegers levesitï verbrand. Een verhaal van ooggetuigen. Volgens de verklaringen van de en kele personen die het ongeluk bijwoon den, blijkt nu dat djt vreeselijk drama slechts enkele minutpn duurde. Rond 3 ure '6 namiddags zagen zij een tweedekker neerkomen, tegen wat struikgewas aanloopen en omslaan. On middellijk stegen vlammen op, ten ge volge van 't ontploffen van den motor. De ooggetuigen snelden naar de plaat6 der ramp, doch toen zij er kwamen had den de vlammen reeds hun vernielend werk voltrokken. Van 't vliegtuig bleef niets meer over dan de verwrongen romp terwijl beide vliegers totaal verkoold waien. Te vergeefs zocht men op hunne lij ken 't een of ander voorwerp dat hunne identiteit zou kunnen doen kennen.Geen enkel papier was door de vlammen ge spaard gebleven. Mei* wist dus niet eens of men voor militaire of burgerlijke vliegers stond. Weldra ontdekte men knoppen van een uniform, die schenen voort te komen van cenen artillerie-olficier. Het hemd van den ongelukkige was gedeeltelijk ongeschonden gebleven en men vond er de naamletters F. B. op. Nadien vond men nog eenen geteekenden zakdoek en een bottien toehooren.de aan den mede reiziger van den officier, waarschijnlijk een sapeur. Men zal de eenzelvigheid der 2 slacht offers slechts kunnen vaststellen, wan neer de twee militaire vliegcentrums van de streek zullen geraadpleegd zijn ge worden. Toen de duisternis inviel werd het on derzoek gestaakt en liet men de twee lijken liggen onder de wacht van gen darmen. De overblijfsels zullen door de mili taire overheden zorgvuldig onderzocht worden. Men is het nog niet eens over de rich ting die de vliegers volgden. Eenige ooggetuigen beweeren dat het vliegtuig van Parijs kwam, anderen be weren van Mourmelon (Reims). De persoonlijkheid slachtoffers. Men is er in gelukt de persoonlijk heid der twee slachtoffers vast te stel len. Het zijn kapitein Briault, van de artillerie, en de sapeur Ronillard. Zij waren van het vliegplein van St- jCyr vertrokken, om naar het kamp van Mailly te vliegen. Donderdag avond, rond 10 ure, ge beurde in de Rapenstraat een roerend drama. Zekere Leopold Peetere, 22 jaar oud, leefde met de genaamde Agnès Koekel- bergb, 20 jaar oud. Zij hadden een kind nu enkele maanden oud. De jongeling was teringlijder en voel de zijn toestand met den dag vererge ren, wat hem wanhopig maakte. De jon ge vrouw hield er aan zich te verma ken. Zondag was zij nog geweest dan sen, wat. Peeters ergerde en waarover hij had getwist. Gevoelende dat eene scheiding wel dra er het gevolg zon van zijn, besloot hij haar .te dooden ep zicli dan te zelf moorden. Hij kocht een revolver en ging gister avond zijne geliefde tegen. In de Rapen8traat ontmoette hij haar met haar kind op den arm een twist volgde en weldra haalde Peeters den re volver uit den zak en loste drie schoten, die Agnès aan het hoofd, de borst en in den rug. troffen. Zij'°zonk neder, haar kind latende vallen, dat niet getroffen was. De jongeling, meenende haar gedood te hebben, keerde het, wapen tégen zich zelf en loste zich een kogel in het hoofd. kostte het hem zich eenigszins op te richten Eindelijk gelukte het hem zijnen meester in het gezicht te zien. Didier lag nog op zijnen rug, gelijk mén hem had neergelegd. En toen het licht zijne mannelijke trekken bescheen, steeg de blijdschap van zijnen sterven den dienaar tot dweepende verrukking. Heete tranen rolden over zijne reeds met koud zweet bedekte wangen. Hij is het, prefvelde hij. God be hoede en zegene hem Dat is hex hooge voorhoofd van Treml, en die oogen, dat herinner ik mij, zijn de oogen van een echten Bretanjer. Een schoon en dap per man, die laatste zoon van Treml Een echte loot van den ouden stam! Had ik hem maar vlöegev herkend Hij drukte een klis op de hand van Didier, en vervolgde met zooveel vuur, dat de laatste druppel vau zijn heerlijk bloed, naar zijne wangen oprezen. Zoon van mijn ouden meester, zoon van Treml, ontwaak dat ik u met den edelen naam uwer vborvaderen begroet Uw leven zal voortaan schoon en roem rijk zijn. Mijnheer George Hij bleef steken en terwijl diepe neer slachtigheid verrukking afwisselde, zuchtte hij Ach, ik sterf Hij slaapt en ik sterf en neem zijn geheim meê, zijn geluk, alles wat God hein anders zou terug geven Neen, ik wil niet sterven, vervolg de hij met eene doffe stem. Dat zou ver raad wezen. Ik nioet-blijvon leven Ach, ik word gekHeilige Maagd, sta mij I, mi tt iMwaaapwMiijMeaw Beiden werden 'door toegeloopen voor bijgangers eene apotheek binnengedra gen. Hun toestand is zeer erg. Het par ket is in het gasthuis afgestapt, waar beide slachtoffers werden overgebracht. De opstandel:nijen vol vertrouwen Luidons een telogram uit Hermosillo, wordt do toestand der federalen na do groote nederlaag bij Juarez als zeer kritiek' aan schouwd. De inneming van Chihuahua zal niet veel moeilo vragen. Drie militaire treinen met geschut,munitie on levensvoorraad zijn in do handen der op standelingen govallon. Goneraal Ohregon, die do omwontelaars van het Noord-Woslen van Mexico aanvoert, is met Carranza kornon handelen over de in- inrichting van eene algemeene beweging in het Zuiden. To Juarez hadden de conatitutionalisten 150 doodon en vorsciïeldeno honderd© ge kwetsten. De verliezen der federalen zijn zear aanzienlijk. Do petroolexploitatiën De onder-admiraal Fletseiier, dio in de petroolstreek is aangekomen, seint dat een petroolput komt gesloten te worden. De uit bating wordt in do andere voortgezet alhoe wel de opstandelingen deze dreigen to siuiton wegens de niet betaling der voorgeschreven taksen. Hel materiaal, do buizen en de vergaar bakken zijn niet beschadigd. Do onder-admiraal zegt dat er 270 millioen frank in de petroolstreek vanTnxpan steken, waarvan 125 millioen aan Amerikanon toe- hooron. De opstandelingen bedreigen de oliövergaarbalcken van Tampico Een snelbericht uit Tampico deelt mede dat omwontelaars dreigen de olievergaarbak ken der stad en dezo van het omliggonde te vernietigen, indien de kannonneerboot «Bra vo die de federalen zou heipon, zich niet verwijdert. Zij gevoeien dat zij weinig kans hebben de stad herin to nemen, indien de federalen den steun bohouden van den u j^ravo De verdediging der Europeanen van Mexico De inrichting der - verdediging van de Europeanen, in de hoofdstad verblijvende, wordt ieverig voortgezet. De vreemde residenten hopen t'akkoord te geraken nopens den keu? eenor plaats die als onzijdig zoude aanzien worden en waar de Europeanen zich zouden verzamelen. Voetstappen zijn reeds gedaan tol don aan koop van 1000 ossen, 100 melkkoeien on 1500 schapen, alsmede aanzienlijke levens middelen. De minister van Engeland heoft do Engelsehen vorzocht zich in het Engelsch gezantschap te laten inschrijven. Brussel. Mev. Stuyck, Miniemen- straat, 49, van den tram stappend, op de Anspachlaan, ter hoogte van de Fon- tainasplaats, gleed uit en viel. Een ba rer beenen werd gebroken. Dieven geknipt. Donderdag morgend zijn drie kerels aangehouden, wier specialiteit in het plunderen van uitstallingen bestond. Het zijn twee Eranschmans, Albert Allouard, 25 jaar oud, Louis André, 26 jaar oud, en een Buitscher, Franz Malzeir. De twee eer sten woonden in de Beenhouwerstraat dé derde verbleef te Koekelberg. In hunne woonst vond men allerlei voor werpen, voortkomend van diefstal. Naar 't policiebureel geleid en behendig on dervraagd duidden zij een groot getal opkoopeis en juweeliers aan, bij wie zij een deel van hetgeen zij gestolen had den, verkochten. De policie hield ook een schildersgast aan, W.... genaamd, wonende in de bij, doet hem ontwaken, of gun mij nog één dag Ach, de dood grijpt mij aan!... Ik vrees Hij kon niet meer overeind blijven en liet zich langs het ledikant op den grond glijden. Word wakker, word wakker! riep hij nog met eene gebrokene stem. Luis ter, luister, mijn beminde meesterGij hoort mij wel, niet waar? In den hollen eik van den Wolvenkuil is goud en een perkament. Dat behoort aan u, George Treml!... Ach! hoe ontrouw ben ik u! Ik sterf, terwijl gij mijn leven noodig hebt!.... "Vergeef mij vergeef mij Eenigen tijd heersclite er eene dood- sclie stilte in liet vertrek'. De lantaarn, die op het bed was blij ven staau, verspreidde een treurig ver schijnsel over bet akelige tooneel. Eens klaps werd er lang en luid gegeeuwd. Een der lijken bewoog zich en rekte zich uit. Het was Alain, die slechts een steek door het pand van zijn rok had gekregen. Hij was van schrik gevallen, en half uit benauwdheid, half uit dron kenschap blijven liggen, en spoedig in slaap geraakt. Nu ontwaakte hij, maar herinnerde zich niets. Hij stond waggelend op, nog dron ken, en zegde bij zich zeiven Wat duivel, waarom lig ik niet in het bed? Een enkele blik in het rond deed hem zijn geheugen terugkrijgen. Zoo zegde hij. Het gevecht is uit. Daar ligt mijn oude kameraad Jacques, ea die jonge kwant, George Treml, 29 NOV. 1913 Goudstraat, 'die verdacht wordt eenen winkel zijner buurt geplunderd te heb ben. Op de kamer van den aangehou dene vond men een groot deel der ge stolen voorwerpen terug. De dief werd dan ter beschikking van 't gereeht op gesloten. Door eene kar omvergeworpen. Mev. Verstegen, oud 67 jaar, wonende Ursulienenstraat, 21, werd Woensdag in de Nieuwlandstraat door eene bak kerskar omgeworpen. Zij werd gekwetst aan den schouder, den arm en de knie. Cirk Charles. Verandering van. programma. Zaterdag avond zal het programma van den grooten Cirk Char les, opgericht, op de Sinte-Kruisplaats, veranderd worden en nog alleen nieuwe ophefmakende nummers bevatten. Men zal er de grootste beroemdheden aan treffen en zelfs de moeilijksten zullen ten volle bevredigd worden, wegens de prachtige rijvertooningen. Gezien de groote bijval van het werk met de wilde diepen, blijven deze op het programma., De voorstellingen dezer onvergelijkelij ke groepen leeuwen, tijgers, ijsberen, enz., bieden dagelijks boeiende en on voorziene gevallen aan. Men moet ze ten minste twee maal zien, om de kolos sale waaide dezer africhting te schat ten. Hatelijke diefstal. Eene hande laarster in kanten, mad. Debecq, van Haaltert, bevond zich Woensdag avond' in de Noordstatie, toen zij zich opeens onpasselijk gevoelde. Men diende haar, de beste zorgen toe. Toen de dame terug tot bezinning kwam, stelde zij vast, dat haar kabasje, 790 fr. en een aantal ju? weelen bevattend, verdwenen was. De persoonsbeschrijvingen den kerel, die het kabasje opgeraapt lieeft, is in frlle richtingen gestuurd. Nog diefstallen. Een voerman: liet Woensdag avond zijn kamion eeni gen tijd onbewaakt staan voor een win kel der Nieuwstraat. Een schurk nam de gelegenheid waar, om eene doos, een kostbaren pels bevattende, van den wa gen te halen en er mede weg te trekken. Woensdag namiddag hebben dieven een bezoek gebracht in 'de woning der echtgenooten V...., op de Zuidlaan en er eene hoeveelheid juweelen, kleede- ren en zilverwerk buit gemaakt. Eene dienstmeid der Noordlaan be- statigde Woensdag avond, toen zij zicli ter ruste wilde begeven, dat tijdens den dag, dieven op liafe kamer waren ge drongen en haren koffer hadden openge broken. Al de spaarpenningen van het meisje, Pelagie Wauters genaamd, wa ren gestolen. Verzekwcfe voorzegging voor De cember Onze huishoudster zullen veel koffie drinken, gemaakt met Chicorei der Trappisten Vincart. Zij weten wel wat goed is. 1500, Schaarhs&k. Gespan gestolen. De melkboer, Louis Degraeve,, Gent- schen steenweg, liet zijne kar Woensdag avond eenige stonden alleen staan in de Quineauxstraat, terwijl hij een klant bediende. Toen liij buitenkwam was zijn ge span verdwenen. De policie heeft de be schrijving van de kar en A an het paard in alle richtingen gezonden. Doodelijke ongelukken. Een; voerman, Frans Delièvre, be\Tond zich1 Woensdag met zijn gespan op den Haechtschen steenweg, toen de peerden opeens verschrikten en op hol gingen. Delièvre greep de teugels en wilde de peerden doen stilstaan, doch liij werd door den disselboom aan den buik ge troffen en zoo erg gewond dat men hem in allerhaast naar 't gasthuis moest overbrengen. Het arme slachtoffer is er 's nachts aan de gevolgen der bekomen wonden bezAvëken. Een schilder, Prosper De Volder, wo nende Franklinstraat, is Donderdag na middag in een in opbouw zijnde huis, op den hoek der Diamantlei en Opaallei, van verscheidene meters hoogte geval- slaapt nog gerust? Dan zal ik hem de rest maar geven. Hij ging met zijn poenjaard in de hand, naar het bed, maar halverwege struikelde hij over het lijk van Lapier re. Eerst meende hij, dat deze lag te slapen, en het kostte hem eenigen tijd om zich te verzekeren, dat zijn makker, niet meer zou wakker worden. Hij bedacht zich, en terwijl hij aar zelde, hoorde hij buiten, onder het \'en- ster, door eene zachte, maar als 't ware door tranen gesmoorde stem, een stroof der romance van Arthur van Bretagne zingen. Het is wel een lieAre tijd om te zin gen zegde hij. De stem hield op en riep toen kla gend Didier Didier Hierantwoordde 'Alain lachend. Komaan, nog een stroof De stem, als gehoorzaamde zij aan dit spottende bevel, zong weêr reeds eenige regels, en riep daarna nogmaals Didier! Didier!... waar zijt gij? De oude hofmeester, bijna kindscK door zijn half uitgeslapen roes, ging, nieuwsgierig naar het venster, om naai de zangeres te zien maar op hetzelfde oogenblik, werd de deur \ran het ver trek geopend en verspreidde zich daarin een helder licht. Alain keerde zich om en zag Alice, bleek, met verwilderde oogen en eene flambeeuw in de hand. Ook zij riep, evenals de zangeres, gesmoord en kla gend DidierDidier (Wordt voortgezet.)^

De Volksstem | 1913 | | pagina 2