Laatste Berichten Eene moeilijke aanMing Kursaal van Oostende Godsdienstige Kronijk 6os(! nieuws voor onze veekooplieden. Stadsnieuws BE ZGMER 19 BELGiE OOSTENDE De Ronde van Frankrijk FEESTWIJZER m 3 JULI 19Lf DB VOLKSSTEM Hoe langer een tandmiddel de gis ting en de ontbinding in dot! Bond voorkomt,na het spoelen van den mond, hoe beier. Om de ontbinding voortdurend te doen zijn, is er geen enkel voor bet spoelen van den mond, vergelijk baar aan de Odol. Audenaarde. De hitte. De genaamde Raymond Van der Haegen, 70 jaren oud, was WoeDsdag middag aan zijnen zoon eten gaan dragen. To«*n hij 't buis kwam ge voelde hij zich ongesteld, tengevolge der kilte en was weldra oen lijk. Waregem. Een ellendeling goed afge troefd. Woensdag namiddag begaf zich de veldwucktor-brigadier Amedée Van Houlie, «aar de wijk Nieuwenhovo, om een onder soek te doen over het volgende geval Maandag namiddag, bevonden zich ver scheidene personen rusiig gezeten in de her berg De Vrede bij Jan Adam. Eensklaps was een der verbruikers schie- er rokken in de richting van het huis van den zw ingelaar Adolf De Volder, die ook in voornoemde herberg zat en wiens 12jarig dochtertje alleen to huis was. De Volder, die liet zedelijk gedrag vaii den vertrekkende kende, koesterde argwaan en liep naar huis. waar hij den kerel inder daad aantrof. De 'verontwaardigde vader greep den kerel vast troefde hem daar eens duchtig af en wierp hem ten slotte op straal. Antwerpen De ontvreemdingen in een Bank Niettegenstaande dagelijks vor- aclieidone bedienden aan 't werk zijn om hot beloop der bedriegerijen te ontdekken, pleogd in een der voornaamste bankhuizo, is het onderzoek nog verre van geëndigd. Tol kiertoe heloopon de bedriegerijen tot fr 1,600,000. De aangehoudene bediende Scb. blijft volhouden van hoegenaamd niets te weien. Beheerders en de vrouw van Sch. kebbcn persoonlijk hij I em nog aangedron gen om de waarheid te zeggen, zonder oenig gevolg. want op zeker oogenhlik verdween Poulaert mol zijnen doghond on ook mei do geld beurs van don gcpensioonoerde. Deze troostte zich spoodigen ging Poulaert opzoeken. Hij vond hem in eone herborg der Huidonmarkt en een policieagent verzocht Poulaert, dien hij niet -herkend had, hem te volgen naar het policiobureel. Poulaert gehoorzaamde in schijn en stapte op, tuESchen den agent en den bestolene. De hond sloot den sloot. Eensklaps bracht Poulaert aan den besto lene een geweldigen vuistslag toe, zoodat de man ten gronde rolde. De agent kreeg een hoofdstoot en maakte ook konnis mot de kalseiden. Spoedig war hij echter wederom recht en achtervolgde Poulaert, die het op een loopen had gezet. J Do kerel werd ingehaald en vastgegrepen en nu ontstond eon verwoed gevecht tusschon Poulaert en do agent. Ziende dat'hij het onderspit zou delven, beval Poulaert aan zijn hond, don agent aan te vallen. Het dier gehoorzaamde doch trompeerde zieli van been en weldra hingen de stukken vleesch van de beenen van Pou laert zelf. Uitgeput door bloedverlies, en in zijne be wegingen zeer belemmerd door don hond, die hem maar niet lossen wilde, moest Pou laert zich ovorgoven. Hij is na verzorging opgesloten. S^omerseizoen ±0:11-5= Alle dagen 's Middags en om 5 1/4 ure, crgclaudilie door M. Leander Vilain. Om 3 1/2 ure symphonisch concert, onder ket bestuur van M. Paul Goossens. Om 8 lire groot symphonisch concert, "ondér'lVèt bestuur 'van' M.Léón Èïnskdpï. ©m 10.1/2 ure darisfeest (Bestuurders Me en P. Seldèrslagh). Zaterdag 4 Juli, Mej. Mag Peterson,lichte soprano van het opera van Marseille. Zondag 5 Juli, Mej. Germaine Lvbin lyrische soprano, van het Opera Comique van Parijs. Maandag 6 Juli, M. Paul Marcelin, tenor van het Opera Comique, van Parijs. Dinsdag 7 Juli, Mej. Dyna Beumerlichte «oprano van liet Opera Comique, van Parijs. Woensdag 8 Juli,Mej.Madeleine Mathieu, Tyrischo sopra o van hot Opera Comique, van Parijs. Donderdag 9 Juli, Mej. Jeanne Guionise lyrische soprano van het Opera Comique, van Parijs. Vrijdag 10 Juli, om 3 1/2 ure, in don Ko- mnllijken Schouwburg, eerste klassiek con cert, met de medewerking van M. Ro'di Soiron, Violoncellist. Om 81/2 ure, in hel Kursaal, M. Charles Guyardbury ton der sohQUwburgen Deauville en Aix. De JaarüjkGche greote ringsteking voor tweewielige rijtuigen, ingericht op den Bru- selschen steenweg, zal dit jaar plaats heb ben op Maandag, G;Juli 1914. 150 fr. prijzen zijn gewaarborgd- Een afzonderlijke prijs kamp zal plaats hebben vpor de damen. 400 BEDEVAART naar «.OURDES e» naar het M. HART van MONTMARTRE, van den 3 tot 11 Augustus! Inlicht. Alliance Catholi- que. Reiz. FRANQOfS, 45, Noordlaan, Brussel. De 8® jaarlljksshe Belgische bedevaart naar O. L. V. van KEVELAER (Rliijn- land), uit Brussel vertrekkende, zal plaats hebben op.; Maandag, 24, Dins dag 25 en Woensdag, 26 Augustus 1314. Inlichtingen en inschrijvingen ten bu- reele dezer. Onze achtbare volksvertege iwoordigor,. 1^!11. Moyersoen, komt van wego den mi nister van Spoorwegen enz., volgond schrij ven te ontvangen Brussel, 1 Juli 1914. Waarde Kollcga, Als gevolg aan uwe dringende voetstap pen heb ik liet genoegen Ued. ter kennis te brengen, dat ik de noodige maatregelen doen nemon heb om in 't vervolg, het vee te Schaften verzonden om 16,55 ure to Aelst te doen toekomen 's anderdaags 's morgends om 4 ure 36. Aanvaard, geachte Kollega, de uitdruk king mijner verkleefde gevoelens. (gel.) Paul Segers. Deze tijding zal ongetwijfeld met genoe gen, door talrijke veekooplieden onzer 2treok ontvangen worden. TE BRUSSEL. Een hond helpt zijn meester aanhouden Sinds eenigen tijd zocht de Brusselsche policie een gevaarlijke oud-veroordeelde, Jean Poulaert genaamd op, die nog 7 maand gevang te doen had voor diefsta-l. De kerel verbleef te Brussel en kwam enkel 's avonds buiten. Woensdag avond was hij weer op wandel, Ju gezelschap van zij non hond, een sterke dog. Hij oiitmootle eene oude kennis, een gepensiooneerde van Hollandsch Indië, die juist zijn pensioen getrokken had en samen gingen zij op zw ier. De plezieren waren echter spoedig gedaan BERICHT. Het Dispensarium van dc-n Teringbond is van het oud naar het nieuw gasthuis over gebracht. Wij herinneren het publiek dat voornoemd dispensarium open .is voor alle borstlijders, en dat de raadplegingen plaats hebben den Donderdag van iedere week, van half tien tot half elf. Wij kunnen niet genoeg die personen, welke zware verhoudingen of vallingen hebben, aanraden zich daar te la ten onderzoeken het staat immers vast dat de tering, op tijd verzorgd, geneesbaar is. De Sekretaiïs, De Voorzitter D' A. HOORENS. Dr Is. BAUWENS. TENTOONSTELLING VAN SCHOONS KUNSTEN. De Tentoonstelling van den Aalsterschen kunstkring belooft dit jaar zeer aantrekke lijk te zijn. De deelneming van groote kun stenaars als de Heereri Edmond Verstraeten, Gustaaf van de Woestijne, Valerius de Sade- leer, zal voor het publiek eene aangename verrassing wezen. De algerneene bestuurder van het Ministe rie van Kunsten en Wetenschappen zal de uitnoodiging des rings beantwoorden en de tentoonstelling met een bezoek vereeren. De Tentoópstelling gaat open Zondag, 5 Juli, 's morgends en blijft open 6, 7, 8, 9, 12, 13, 19 en 20 Juli. Geknipt. Verleden Woensdag achtervolg den twee accijnsbedienden per velo een an deren wielrijder, wiens machien geene taks plaat voor het loopend jaar droeg. Zij kon den hem niet inhalen, doc.li in den omtrek van de Esplanade, reed de vluchteling vlak in de armen van eenen policieagent. Hij werd tegengehouden tot bij de komst der ac cijnsbedienden, die ten zijnen laste proces verbaal opstelden. x 'BEROEPS SCHOOL. De Damen van Maria hebben de eer het geacht publiek uit te noodigen tot de tentoon stelling der werken hunner leerlingen op Zondag, Maandag, Dinsdag, 5en, 6en en 7' Juli, van 9 tot 12 's morgends en van 3 tot 7 ure 's namiddags. Ingang Beroepsschooi, Onderwijsstraat. ACADEMIE VAN SCHGCNE KUNSTEN. Maandag, 6 Juli, te 11 ure voormiddag, zal ten Stadhuize, Groote Feestzaal, geschieden de plechtige prijsuitdeeling aan de leerlin gen der Academie van Schoone Kunsten. De werken van den Prijskamp zullen ten toongesteld blijven in het lokaal der Acade mie, St-Martensplaats, gedurende de drie. eerste Kermisdagen, van 10 ure 's voorrnid dags tot 1 ure namiddag en van 3 tot 7 ure 's namiddags. OPROEP TOT DE LIEFDADIGHEID. De Teringbond richt een dringenden op roep tot het publiek. Om de tering, die zoo schrikkelijke plaag, te bestrijden, welke in België jaarlijks meer dan 16 duizend jonge lieden van beide geslachten wegmaait, heb ben wij natuurlijk geldmiddelen noodig. Wij weten dat iedereen het zijne wil bijdragen tot dit zoo hoog6t mittig werk. Liefdadige juffrouwen zullen dan, te dien einde, den eersten Zondag der Kermis een teeken ver- koopen. Wij drukken de hoop uit dat hun het beste onthaal zal te beurt vallen. x Schoone ontdekking. Sedert geruimen tijd werden in een belangrijk nijverheidsge sticht onzer stad verscheidene diefstallen van geldbeugels bestatigd. Ondanks eene besten dige waakzaamheid kon men den dief njet knippen. Nu, verleden Woensdag, was de porte-monnaie gestolen van zekeren Jozef Bomon, bevattende eene som van 8 frank. Men verwittigde de policie en de adjunkt Gits trok heden Donderdag morgend op de zaak af. Hij begon een moeilijk, doch ieverig onderzoek cn zijne moeite werd met schit terenden uitslag bekroond hij vond den geldbeugel van Bomon, met bet geld, wegge stoken in een oud machien, en had weldra ook den dief ontdekt, die volledige bekente nissen aflegde. Het is een 18-jarigen fabriek werker, die zegt gehandeld te hebben op aan raden van eenen 40-jarigen werkgezel. PER TELEFOON de ïermaardste Zeebaden Alle wereldsche, Kunst- en Spóriaantrekkelijkheden. Wat zij in den tweeden rit tegenkwamen Meest alle rijders hebben in don tweeden rit heel wat avarijèn öntmoot. Alleen Ros- sius on Tbys kotYden er nog wat aan ont snappen, doch voor de anderen; was bet wat te erg. Ritten Van Lorbprghe moest zeven maal van band veranderen Motliat, Marcel Buysse en Scieur, vier maalNeffatti, Mon- seur, Lnpizo, Tuylten, Van den Berghe, drie maal, enz. enz. Emiel Engel werjl door een auto omver geworpen en 't school maar weinig of zijn machien was in stukken. Verdicht is gevallen en heeft zich den schouder gebrokt^. Hij is dus buiten strijd. Cruppolandt, Blyise, Coomans en Gauthy hadden erg Ie lijden van de hitte en 't was to vroezen, dat zij Dondordag al niel beter zouden zijn. Defraeye moest een band herstellen in dé laatste kilometers. Ifulks ontnam hem alle hoop op zegepraal» - Een die belooft Een rijder die belooft, is wel Albert De Jonyhe, van Middelkerke, die Dinsdag elfde toekwam en zich eersle rangschikte van de on verzorgden. Ongetwijfeld zal die nog van zich doen spreken,, wanl't is een jonge, taaie: en bijzonderlijk sterke rijder, dio zeer web zijne kans heeft., om de ronde der afzonder lijken te winnen. De rustdag te Cherbourg. Daar het ie warm was, om en voet te verzetten, hebben de rijders Woensdag te Cherbourg goed gerust, In de ploeg Alcyon, zien Defraeye, Ros- sius en Marcel Buysse er de besten uit. Rossius slaat aan den kop van bet klasse ment en Defraeye eu Marcel Buysse hopen wel in de bergstreken hun achterstel zooniet geheel, dan toch tendeele in te halen. DE DERDE RIT Cherbourg-Biest, 405 khn. 't Is nogmaals een ernstige rit, zelfs nog wat ernstiger dan de voorgaande® daar er ditmaal niet min dan 405 kim. af te trappen zijn. En als liet op de baan zoo warm is, dan het Donderdag hier te Aalst was. dan zullen de rijders liet ongetwijfeld voor geen klei nigheid hebben. De weg liep over Coutances (76 kim.), Granville (105 kim,), Pontorson (153 kim.), Diuan (199 kim.). Saint-Brieuc (258 kim.), Guincamp (289 kim.), Morlaix (343 kim.), on Brest (405 kim.) Daar de rijders slechts om 2 1/2 ure zou den vertrekken, werden do eersten slechts om 4 ure te Brest verwacht. Dat was gere kend aan ongeveer 30 kim. per uur, doch daar de rijders voorzekers zoo snol niet zul len rijden, zal het wel nog wat later zijn. Het vertrek. Om 2 1/2 ure, Donderdag morgend, werd te Cherbourg liet vertreksein gegeven aan 67 verzorgde rijders en- 47 onverzorgdon. Eene ovorlalrijke menigte was aanwezig. Lauwers, Van Leuven, Dourdon, Bonin en De Smedt, gaven het op en vertrokken niet mede. Daar het weder nog al friscli was werd er goed doorgereden. In de konlrool van Granville, kwamen de rijders echter met meer dan een uur vertra ging aan. Daar de afslar.d nog njet lang genoeg was hadden zij zich van ba'an vergist en nog een dertigtal kilometers voor niets gereden. Zij luidden een verkeerden weg ingeslagen. Het hoofdpnlolon bestond te Granville nog nit negentig rijd'*rs. Ti'ihouillard, Thys, Ros sius en Lapize, reden zijde aan zijde aan het hoofd. Gauthy had bandongoval juist aau de kon- trool. Een ongeval in den Simplon Een waterval Ts ontslaan in den tnnnel van den Simplon. Een expresBtrein werd door liet water tegengehouden. De noodseinen werden spoedig bemerkt e» een hulptrein kon den expresstrein achteruit halen. Er zijn geen ongelukken. Ket proces van Mevr. CailiaiiK Le Fig'abo is wegens liet afkondigen van liet rekwisitorium van liet openhaar ministerie, in het proces van Mevr. Caillaux, ver oordeeld tot 500 fr. boot. Le Temps, L'A wore en L'Action Frum-utse die liet rekwisi- toriura overnamen krijgen elk 50 fr. boet. Een brief van aartshertog Rodolf van Oostenrijk Een Hongaarscli blad kondigt Donderdag morgend een artikel af, waarin een schrijven voor komt door aartshertog Rodolf van Oostenrijk, getonden aan zijn vriend, graaf Szoegienji- Mariki, thans gezant le Berlijn. In dat schrijven, zou aartshertog Rodolf hot inzicht te kennen geven, zich te willen zelfmoorden. De toestand te Dupazzo. Er wordt thans gemold,ual de Malessoren prins Bib Doda niet gevolgd zijn en ia den omtrek van Durazzo gekampeerd blijven. Alleen de Nyrdieten zijn weg. Prins Bib Doda, zou zinnens zijn nieuwe troepeu samen te trekken te Vulona. WiELRIJDEN Aalst (Grooten Bolleweg). Op Maandag 6 Juli (2® Kermisdag), om 2 uro namiddag, groote baankoers voor begin nelingen met on zonder licence, bij Henri Do Slerck, Groolen Bolleweg, 23.Vooruil 20fr. gewaarborgd en talrijke premiën. Wegwijzer Aalst, Erembodegem. Hokel- pem, Assche-Terheyden (twoemaul). Aan komst Bolleweg. Inleg 1 frank. Nisuwerkerken Uitslag der baankoers voor beginnelingen 1. Arijs Arthur, Aalst 2. Van der Sijpe, Erpe 3. Goossons, Borsboke. Onderbeginnelingen 1. De Ryek, Aude- gem 2. Hutsebaut 3. Schoonjans, wiel in wiel 4. Oltoye 5. Van der Steen. AALST Op Zondag 5 Juli groote baankoers voor alle renners die een rijwiel hebben van hot huis Gustaaf De Bruyn, Koolstraal, aan komst bij Cooman. Wegwijzer Aalsl-Gent en terug. Prachtige prijzen. Zijn reeds in geschreven De Smot, Coppons, Goossens, Verheek, Wautors, enz. Grootobaankoera voor onderbeginnelingen op Maandag 6 Juli, hij G. Van Gyseghora, Nieuwen Dendermondschen steenweg. Wegwijzer Aakt-Hofslade-Gijsegem-Au- degem-Dcndermondo en terug, twee maal. Vortrek om 2 uren slipt. Op Zondag 12 Juli, groote koers voor on- derbeginnelingen die nog geen prijs gowon- ren hebben, zijnde Aalst-Gent en terug, .45 kilometers; bij Louis De Witte Kóolstraat. Inleg 1 frank. BOLLEN Uitslag van het beroepen spel mot de krulbol, lusschen de partijen Rasschaert- Rennebóog en Nijs-Poelaert, allen vanErpe De partij Rasschaert isgeklopt m6t2 dubbele spelen, tegen 9. DU 3 VEN NIEUWS Ottergem Duivenmaalsohappij Hoop op de Toe komst n bij Petrus Van Bever, Gemeente huis. Prij8vlucht uit Quiévrain, met oude en jonge duiven elk afzonderlijk, op Zondag 5° Juli. WANZELE Uitslag der prijsvlueM uit Quiévrain van Maandag 29 Juni, bij Trog Dom: Jonge duiveti, 135. 1. Trog B. Chers- camp; 2. Van de Meer9cb, Wanzele; 3. Sjie- liers, Erondogem 4. Gevaort, Wanzelo 5. Melkenbeeck Ivo, i<).; 6.Van den Steen, Le de; 7. De Jonge Ach, Wanzele; 8. Van Geom, Cherscamp; 9. Hanssens, Smetlodo; 10. Ui- tendaele, Cherscamp. Oude duiven. 1. DeReyck, Ch. Meire; 2. De Pauw, Pr, Wanzele 3. De Schutter, Pr. Meire; 4. Gristiaens, Impe; 5. Speliers, O. Erondegem; 6. Timmermans. S. Lede: 7. 8. Mertens, X. Wanzele; 9. De Schutter, Pr. Meire; 10. Dhaese, Meire; 11. Lambrechts, R. Gijzegera. Uitslag der prijsvluebt uit Quiévrain van Zondag 28 Juni, bij Joseph Vau Geem Wan zele. Jonge duiven, 96. 1. Melkenbeeck, I. Wanzele; 2 en 3. Trog, B. Cherscamp; 4. Van de Meersch, J. Wanzele; 5. Uitendaele Cherscamp; 6. Gevaert, Wanzele; 7. Can- noot, id. 8. Corthals, II. Lede; 9 en 10. Ui tendaele, Cherscamp. Oude duiven. 134. 1. De Kerpol, G. Hofstade; 2. Trog, G. Wanzele-, 3. Trog, B. Cherscamp; 4. Weyns, Meire; 5. Meuleman M. Wanzele; 6. Trog, B. Cherscamp; 7. Mi- chiels, P. Zonnegem; 8. De Schutter, Meire 9. Brar.legem, D. Wanzele; 10. Nerinckx, Meire. Voor do STAD en het Arrondissement AALST AALST 12 Juli. lAalst-Kermis). Koninklijke Bal- boogschuttersmaatschappij De Ware Vrienden Ter gelegen heid der viering van het 50-jarig bestaan der maatschappij, zal er, in haar lokaal In de Groenpoort bij dame Wed. J.-B. Wellekens, eene groote prijsschieting van 700 frank gegeven worden met de me dehulp van Uonink Albert, voor al maatschappijen van het land. 12 Juli, Koninklijke Rederijkamer: De Ca- tharinislen. Herdenking van de 25* verjaring harer herstichting. 14 Juli. Davidsionds. (Afdeeling Aalst en Omstreken). Feestviering van den Guldensporenslag. Te 8 uren 's avonds, Verlichting, Voordracht, Muziekfeest in den hof yaii den Katholieken Ruiger skiing, Korte Zoutstraat. 27 Juli. Uitstap van het syndikaat van rei zigers, patroons en bedienden naar de Grot van Han. 6 September. Uitstap van den Katholieken Tumclub Steun geeft Moed met muziek, naar Gent-Muide. 6 Sepl. Feestzaal van St-Jozefscollege. Op voering van Merodates, drama, in vijf bedrijven en Tooneelstudieëu. IJ. Van Maurik), blijspel, door de Katholieke Vlaamsche Studenten- gilde De Witte Kaproenen Aalst, i 20 Sept. Ste Barbara. Feest der Vrije Brand weer. 11 October. Koninklijke Rederijkkamer: De Catharinistcn le kunstvertooriing. 6 December. Koninklijke Rederijkkamer De Catli^rinisten 2° kunstfeest. 17 Jan. 1915. Koninkl. RederijkltamerDe Ca- tharinisten 3« verlooning. 7 Maart 1915. Koninklijke RederijkkamerDe Catharinisten4® vertooning. LEDE. 12 Juli. Christen Vlaamsch Verbond. Om 4 ure, In de Feestzaal, Voordracht door S. P. Stracke Liederavond door Pol. Speeckaert. 2° en 9® Augustus. Uitgang van den prach- tigen stoet van O. I,. Vrouw van Zeven Weeën. Schouwburgen. Brussel Zomerpaleis. Afwisselend spektakel. Oud-Brussel. Afwisselend speclakel. CENTRAL CINEMA, Lange Ridderstraat, Aalst. Programma van 27 Juni tot 2 Juli L Leonce wil vermageren, blijspel. 2. DE SCHRIK,, drama. 3. Eclair-Journal, laatste nieuws. 4. FaivtomaS (3® reeks), Doop een doode gedood, sensation- neel politiedrama in 7 deelen. De schoonste Fantomés tot heden verschenen. 5. Do juf frouwen van den telefoon, klucht. E'-ne propere jonge vrouw, vraagt kind om op te voeden. Goede frissclie verzorging. Sohrijven bureel vau 't blad, DeP. 1023 MARKTPRIJZEN Aalst. Hopmarkt, 2 juli. Markt'kalm prijzen in afslag beschikbaar, fr. 100; nieuw gewas, Tt. 67.50. BRUSSEL, wekelijkschc Graanmarkt. Inland- sche tarwe 19 0/0 a 19 1/4 Amerikaansche Win tertarwe 2» 3/4 roode Kuvraclióe20 3/4 inland- sclio Rogge 17 0/0 a 17 1/4; Gerst Donauen Odessa hi a 16 1/4 inlandsche Gerst 17 a 18Ü/0; Haver van Courlande 19 a 19 1/4 Gerst der Pol ders 00.00 a 00 0/0; inlandsche Haver 19 0/0 a 18 1/4 Amerikaansche Mais -14 1/2 a 00 0/0 id. van Odessa 14 1/2 Graan van den Donau 18 a 1/4 20 id. Rio de la Plata 18 a 19;/2Handelsbloem- 26 0/0 ;Bakkersbloem 26 0/0; Zemelen 13 1/2 a 00 0 01 iemarkt.Koolzaadolie te Brussel 75,50; in provincie '13,50 Lijnolie te Brussel 62,00; in pro vincie 60.00 inlandsch Koolzaad 33.00 a. Cent, Veemarkt Woensdag, te koop gestelde beesten 730: Vette koeien 136, melkkoeien 00; groote ossen 8; jonge ossen 156vaarzen 149; stieren 323 varkens 772 kalveren magere beesten schapen Lokeren wekelijksche marktBoter 2.27 a 0,00, eieren 2,45 a «>,00, aardappelen 9.50 Wetteren, wekelijksche marktBoter 2,35; eieren 2,27 a "2,36 viggens 75 a 80 kiekens stuk 8,00; aardappelen roode 59,0 k id. witte 8.50 konijnen l,4o jonge Juiven 1,30. WEERKUNDIGE WAARNEMING vau Camiol Praot, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 2 juli. 16 uro: Barometer 755 5 Thermometer 26' Wind west Voorulti regenachtig

De Volksstem | 1914 | | pagina 3